Oyun, Oyun indir, Oyun Crack, Nocd, Full Oyun, Şifre, Oyun Yardım - vBulletin

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  CezaLı
  Üyelik tarihi
  Jul 2012
  Bulunduğu yer
  De Modere Yapıyor Meslek: Moderatör
  Mesajlar
  5.139
  Tecrübe Puanı
  0

  Welcome 18 Wheels of Steel Haulin + 3.6 Türkiye Modu - FULL indir - DOWNLOAD - 2 Part 200 MB
  İndirmek için Tıklayın


  Sürüm Adı : +
  Rar Şifresi : www.*************
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Part Sayısı : 2 (200 MB)
  Sistem Gereksinimleri :
  Windows 98/ME/2000/XP
  Pentium 4 1.4 Ghz or 100% compatible
  256 MB RAM
  540 MB HD Space
  64 MB DirectX/Direct3D and T&L compatible video accelerator card
  DirectX 9.0c or later
  DirectX compatible sound card
  Mouse
  CR-Rom drive
  Oyun Görüntüleri :


  Oyun Video:


  Oyun Bilgileri:

  Rampada sollama beni, düzlükte ezerim seni
  Gigabyte’lar dolusu veriye sahip oyunlar ve onların yeni ev sahipleri DVD’ler... Fazla uzağa gitmeye gerek yok, geçtiğimiz yıla kadar oyunlar genelde iki CD olarak piyasaya çıkardı. Yavaş yavaş CD sayısının artması ile çözüm ucuzlayan DVD medyaları ile sağlandı. 3-4 Gb sınırında dolaşan oyunlar eskisi kadar büyük görünmemeye başladı gözümüze. Yıllardır artan veri boyutuna direnen, ısrarla oyunu sattıranın büyüklüğü olmadığını kanıtlamaya çalışan tek bir yapım mevcut: 18 Wheels of Steel, namı diğer Hard Truck.

  Keramet oyunun büyülüğünde değil

  18 Wheels of Steel geleneği bozmuyor ve zamanının en az veri boyutuna sahip oyunu olarak piyasaya çıkıyor. Son versiyonlarında 90-150Mb derken, Haulin 350Mb olarak karşımıza çıkıyor. Her zamanki gibi oyunumuzun amacı aynı: Yük taşımacılığı. Haulin’de de Amerika eyaletleri arasında istediğimiz kargo yükünü kamyonumuza yüklüyor ve yerine ulaştırmaya çalışıyoruz. Yapımdaki bir yenilikte, genel olarak kargoların artık zaman limitli taşınmaması. Önceki versiyonlarda panik halinde bir yandan direksiyon salladığımı, bir yandan da uyku, mola, benzin alma gibi aktivitelerle kargoyu zamanında ulaştırıp ulaştıramayacağımı hesapladığımı hatırlıyorum. Önceki oyunlarda bir açıkta bu noktada patlak veriyordu. Özellikle şehir gibi yerlerde sıkça rastladığınız, kırmızı ışıkların hepsinde beklemeye kalkarsanız kargo asla vaktinde yetişmiyordu.

  Çorba parası?

  Yeni yapımda dikkat çeken özelliklerden biri de trafik kurallarına göstermek zorunda olduğunuz hassasiyet. Zira polisler eskisi kadar gevşek değiller. Ekranın üstünde bulunan benzin göstergesi kaldırılarak yerine polis tarafından aranma seviyesi konulmuş. Trafik kural ve ışıklarına dikkat etmeli, araç sinyal lambalarını kullanmalı ve arabalara çarpmamalıyız. Uymadığınız her kural sizi göstergede polis tarafından daha aranır hale getiriyor. Polis yakınından geçerken de enseleniyorsunuz. Aykırı hareketleriniz makul seviyede ise bazen sadece uyarı alarak paçayı yırtabilir, taşkınlığınız had safhada ise yüklü miktarda ceza ödemeye mahkum bırakılabilirsiniz.

  Benzine yine zam

  Benzin göstergesi demişken... Gösterge tamamı ile kaldırılmamış, tampon kamerası mod’unda görünür hale getirilmiş. Zamanla benzin azalıyor ve benzinciye uğramak zorunda kalıyoruz. Haliyle benzin ihtiyacımızı görmemiz gerekiyor. Hard Truck’tan beri seriyi oynatan özelliklerden biri de küçük detayların olması. Benzin azalma örneğinde olduğu gibi; taraf taraf benzinci aramamız, yağmur yağınca silecekleri çalıştırmak zorunda oluşumuz, motor freni, selektör, sinyal ve 4’lü kullanımı gibi detaylar çoğu oyunda atlanan detaylar. Eğlence olsun diye silecekleri inatla çalıştırmamam ve kör şekilde gitmem; yakıtım bitti bitecek durumda benzinci ararken, benzin harcamamak için yokuş aşağı giderken vitesi boşa almam ya da motoru kapatmam gibi örnekler sanırım başka oyunda rastlayamayacağınız türden.

  Aynı tas aynı hamam

  Yapım her ne kadar kendine has özellikleri olsa da bazı noktalarda fire vermeden edemiyor. Özellikle son bir kaç versiyonunda da görülen tır ve treyler grafiklerinin çok iyi olması ancak, çevre modellemesi ve grafiklerine dikkat edilmemesi Haulin’de de sürmekte. Bunun sebebi belki de katledilen yolların çok uzun olması olabilir. Zira bir eyaletten başka bir eyalete gitmeniz genellikle çok uzun sürüyor. Bu kadar uzun yolları ve çevre modellemesinin iyi grafiklere sahip olması, yapımın muhtemelen 350Mb değil 3,5Gb olmasına neden olurdu. Hal böyle olunca tüm haritanın da tek bir yükleme ekranı ile oynanması mümkün olmazdı sanırım. Tırlara yapılan ufak tefek rötuşlar dışında, yapımda arabirim yeniliğine gidilmiş. Herşeyi kontrol edebileceğinizi ana menüler konularak birçok detay tek ekrandan ulaşılır hale getirilmiş.

  Kullar gidişine, yollar duruşuna hasta

  Artısıyla eksisiyle her sene önümüze sürülen 18 Wheels of Steel’ler bir müddet ekran başında kalmamızı sağlıyor. Seriyi her ne kadar seven biri olsam da, bir süre sonra oynamamaya başlıyorsunuz. Uzun saatler boyunca direksiyon sallamaktan zamanla sıkılmaya başlamak bunun en büyük sebebi. Direksiyon sallamak derken... Belki de en iyi direksiyonla oynanan oyun Hard Truck ve 18 Wheels of Steel serisidir. Çoğu yarış oyununda direksiyon tercih edilmemesinin sebebi, direksiyon ile klavye kadar yeterince hızlı tepki verilememesidir. Tabi 18 Wheels of Steel gibi ağır kamyon ve tır kullandığımız bir yapımda hızlı tepki vermek yerine, koltuğa yaslanıp yavaş yavaş çıktığınız rampada direksiyon sallamak, klavye ile oynamaktan çok daha fazla zevk veriyor. Direksiyonlarınızı tekrar tozlu raflardan çıkartma vakti geldi.

  Not: Bu hile işlemi oyun dosyasında bir değişiklik gerektirdiği için öncelikle dosyanın yedeğini almanız şiddetle önerilir


  Oyun Hileleri :

  \My Documents (Belgelerim)\18 wos haulin\ klasörü altındaki "configcfg" veya "controlsdef" dosyasını bir "text" editörü ile açın ve aşağıdaki satırları yenileriyle değiştirin:
  Eski
  uset g_console "0"
  uset g_developer "0"
  Yeni
  uset g_console "1"
  uset g_developer "1"

  Dosyayı kaydedip, oyuna girdikten sonra, oyun sırasında, konsolu açarak (é veya ~ tuşu) aşağıdaki hileleri girebilirsiniz

  [Tab] - Konsol komutlarını gösterir
  cheat money - $500000 ekler
  cheat company - Oyundaki şirketleri listeler
  cheat rating - Oyundaki şirketlerin reytinglerini listeler
  cheat rating [0-23] - Şirket reytingi yükselir
  cheat company - Belirli bir şirketin ofislerini listeler
  cheat company [0-23] - Belirli bir ofise gidersiniz
  cheat driver - Şirkete rastgele bir sürücü ekler
  edit - Harita / dünya editörünü açar
  exit - Ana menüye döner
  quit - Oyundan çıkar
  sys_info - Bilgisayar hakkında bilgi verir
  cheat test_cargo - Bilinmiyor

  Sınırsız para

  \My Documents (Belgelerim)\18 wos haulin\ klasörü altındaki "game sii" dosyasını bir "text" editörü ile açın "money_account:" satırını bulun ve bunu istediğiniz değere getirerek dilediğiniz paraya sahip olun

  Polissiz oyun

  \My Documents (Belgelerim)\18 wos haulin\ klasörü altındaki "configcfg" veya "controlsdef" dosyasını bir "text" editörü ile açın ve [uset g_police "1"] satırını [uset g_police "0"] haline getirin

  Yorgunluk olmaz
  \My Documents (Belgelerim)\18 wos haulin\ klasörü altındaki "configcfg" veya "controlsdef" dosyasını bir "text" editörü ile açın ve [uset g_fatigue "1"] satırını [uset g_fatigue "0"] haline getirin


  Oyun Yamaları :  Süper Mod 3.6 Özelikler:
  -5 Adet Mercedes Benz Travego Shd 15,2011,2006,2007,2008 Vss....
  -3Adet Mercedes Benz Travego 17
  -3-Adet Mercedes Benz O403 Farklı,Farklı
  -Diğer Araçlar: Neoplan Ctiyliner, Neoplan Starliner-2,Neoplan L,Iveco Otobus,Tourismo16,Tourismo17,Man Fortuna Mega,Setra 417-2 Adet
  -Orjinali İle Bire Bir Skinler
  -Yeni O403 Kokpiti Eklendi Otobüslerde Ayrı Ayrı Kokpitler Var.
  -Diğer Modlara Göre %65 Daha Kaliteli Daha Kasmalar Az Ve Daha Az Hata Veriyor....
  -Yeni Müzikler Eklendi Yolculuk Esnasında Dinlemeniz İçin
  -Yeni Anos Sesleri Eklendi...
  Resimler:


  Link :
  https://rapidshare.com/#!download|89...3.6.zip|435150 Not : Bu Link Yamanın Linkidirr.

  Resimli Anlatım :  [IMG]http://www.*************/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1440x900.


  [IMG]http://www.*************/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x500.

  Uploaded Seri 1:

  http://ul.to/hbfhcokc/18_WoS_haulin.FO.part1.rar
  http://ul.to/jnjzkmby/18_WoS_haulin.FO.part2.rar

  FileFactory Seri 1 :

  http://ul.to/hbfhcokc/18_WoS_haulin.FO.part1.rar
  http://ul.to/jnjzkmby/18_WoS_haulin.FO.part2.rar

  Turbobit Seri 1:

  http://turbobit.net/lzcsn32fgb8b/18_WoS_haulin.FO.part1.rar.html
  http://turbobit.net/u297xc1gck1o/18_WoS_haulin.FO.part2.rar.html

  Netload Seri 1:


  http://netload.in/datei3B6SqASpNg/18_WoS_haulin.FO.part1.rar.htm
  http://netload.in/dateicrAlAFzeDL/18_WoS_haulin.FO.part2.rar.htm

 2. #2
  CezaLı
  Üyelik tarihi
  Jul 2012
  Bulunduğu yer
  De Modere Yapıyor Meslek: Moderatör
  Mesajlar
  5.139
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  rar şifresi www . fulloyun . com

  Not:Boşlukarı sılıp elle yazın

 3. #3
  CezaLı
  Üyelik tarihi
  Jul 2011
  Bulunduğu yer
  ŢξķÑØĹÔĵЇ
  Mesajlar
  1.372
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  Dalgamı Geçion Bizle Ban

 4. #4
  CezaLı
  Üyelik tarihi
  Jul 2012
  Bulunduğu yer
  De Modere Yapıyor Meslek: Moderatör
  Mesajlar
  5.139
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  Alıntı matrixlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Dalgamı Geçion Bizle Ban

  hyr neden ki

 5. #5
  CezaLı
  Üyelik tarihi
  Jul 2011
  Bulunduğu yer
  ŢξķÑØĹÔĵЇ
  Mesajlar
  1.372
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  Abicim Baska Site Orası Böyle Konular Açıldıgında Ban Yersin Ban Yemezsende Link Kırılır Telif Hakkı Nedeniyle Bosuna Copy Paste Yapıyorsunuz !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •