Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

[ Çocuklar İÇİn EĞİtİcİ Programlar ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • [ Çocuklar İÇİn EĞİtİcİ Programlar ]


  Çocuklar için eğitici programlar
  EXAsystem Sözlük v.3.1 + Kurulumsuz (portable)
  Sözlük 3.1
  * Otomatik Güncelleme Sistemi geliştirildi

  Sözlük 3.0
  * Görsel temalar eklendi
  * Herhangi bir dilde sorgulama yapıldığı zaman kalan beş dili aynı anda sorgulama sistemi geliştirildi
  * Otomatik Güncelleme Sistemi geliştirildi
  * Diğer sonuçlar, yani sorgulama sonucu çıkan detay eklendi

  Sözlük 2.1
  * Otomatik Güncelleme Sistemi eklendi
  * Veritabanı geliştirildi

  Programın kurulumsuz (portable) olan sürümü (sürüm3.1)


  http://rapidshare.com/files/104334903/Sozluk.3.1.Pr.rar

  Rar Şifre: darkforce

  Genç Gezgin....(Çocuklar İçin Eğitici Bir Program)

  Çocuklar Genç Gezginin Dünya Turu ile dünya üzerinde sanal bir yolculuğa çıkacak, çizgi filmli, renkli ve eğlenceli bu dünya turunda gezecek, eğlenecek ve öğrenecekler. Üstelik evden uzaklaşmadan. Bilgisayarlarının başında...

  Canlandırılmış Haritalar
  Tüm kıtalar... Dünyadaki önemli nehirler, göller ve dağlar. Dünyanın değişik yerlerinde yaşayan sevimli hayvanları ve değişik bitkileri tanımak çocuklar için hem çok faydalı, hem de heyecan verici olacak.

  Tarih
  Ülkelerin tarihleri ve ünlü tarihi eserleri hakkında detaylı bilgiler. Çocuklar, uçakla ya da gemi ile yapacakları eğlenceli geziler sonrasında, gezdikleri yerlerin kartpostallarını sevdiklerine gönderebilecekler.

  400'den Fazla Açıklama Penceresi
  Genç Gezginin Dünya Turu çocukların dünya üzerindeki ülkelerin coğrafi, ekolojik ve kültürel özelliklerini, tanımalarını sağlar.

  Yüzlerce Aktivite
  Gençler için çok hareketli, çok eğlenceli ve eğitici bir dünya turu başlıyor... Oyunlar, harita becerilerini geliştiren aktiviteler...

  Tarih: Ülkelerin tarihleri ve ünlü tarihi eserleri hakkında detaylı bilgiler...
  Coğrafya: Dünya üzerindeki tüm ülkelerin coğrafi ve ekolojik özellikleri, kültürleri...
  Sosyal Bilgiler: Tüm kıtalar... Dünyadaki önemli nehirler, göller ve dağlar...  http://rapidshare.com/files/23793339...part1.rar.html
  http://rapidshare.com/files/23830168...part2.rar.html

  Cumhuriyet (oyun Boyunca Atatürk İle Beraber Cumhuriyet'i Kuracaksınız)

  CD üzerinden oynanan oyun, oyunu indirdikt en Cumhuriye t klasöründeki tüm dosyaları cd'ye kaydediyo ruz.
  Baslangıcta atatürk bandırma vapuruna biniyor ve sorular gelmeye baslıyor, soruları bildikce Bandırma Vapuru ilerliyor . Sorular zorluk dereceler ine göre 6 kategoriy e ayrılmış, hangi sayıya basarasanız o zorluk derecesin de sopru geliyor ve o kadar adım ilerliyor sunuz.
  OKS,ÖSS, KPSS öğrencilerinin aslında tam ihtiyacı olan oyun...

  1000 adetin üzerinde Cumhuriye t tarihi sorusu ile bilgileri niz tazeleyin .
  - 6 kademe zorluk derecesin e göre seçeceğiniz sorular sizi oyunda başarıya götürsün.
  - Cumhuriye t tarihinin dönüm noktaları ile ilgili etkileyic i animasyon ları izleyin. (9 adet)
  - 3 boyutlu grafik ve tasarımlara hayran kalacaksınız. (Gerçeğe uygun özel tasarım ve çizgiler)
  - O günlerin heyecanını ve zorluklarını gerçek gibi yaşayacaksınız.
  - Oyun boyunca Atatürk ile beraber Cumhuriye t'i kuracaksınız.
  - Türk milletini n Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriye t Kuruluşu ile ilgili Gerçek Görsel Öğretim oyunu.
  - Oyun oynayarak Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriye t Kuruluşu hakkında bilgi sahibi olun.
  - Hazırlanan soruyu bilir, doğru şıkkı işaretlerseniz oyunda ilerleyeb ilirsiniz . Eğer yanlış cevabı işaretlerseniz, doğru cevabı oyun size bilgisaya r ekranında gösterir.


  http://rapidshare.com/files/33872725...iyet.part1.rar
  http://rapidshare.com/files/33883653...iyet.part2.rar

  sifre: www.sosyalbilgiler.info

  Cocuklar icin egitici program -oyun

  Cocukların eglencelı bır sekılde cısımlerı karşılaştırmasını baglantı kurmasını şekilleri tanımasını saglar.

  Hem Türkce hemde İngilizce'dir

  Klasör icince TURCD - MILLIE- MıLıE Türkcesi
  yıne aynı sekilde TURCD MILENG - MILENG İngilizcesi


  http://rapidshare.com/files/93114799/TURCD__E_.rar.html

  3-6 YaŞ Grubu Çocuklar İÇİn ÖĞretİcİ Program

  Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 656x544 büyüklüğü 35KB.

  anaokulu benek benek gölgeler olarak üç farklı oyunu olan 3 - 6 yaş grubu çocuklar için eğitici ve öğretici bir program.
  Hem eğitici hem öğretici aynı zaman da eğlenlenceli bir program.Tavsiye ederim.


  http://rapidshare.com/files/19426999/thinking.rar.html

  2-6 yaş çocuklar için eğitici öğretici programlar

  Konuşmayı yeni öğrenen çocuklar için; kendi çocuğuma hazırladığım powerpointte hazırlanmış hayvanlar ve seslerini öğreten küçük bir sunu....


  http://www.zshare.net/download/42341313379b1d/

  kendi çocuğuma hazırladığım powerpointte hazırlanmış renkleri öğreten küçük bir sunu....

  http://www.zshare.net/download/436993211843b8/  ALINTIDIR!AMA KALINTIDIR!
  Last edited by Yabgu; 11-04-08, 16:37. Sebep: kırık link silindi

 • #3
  son link kırık.

  Comment


  • #4
   oke Bakariz Saol Soyledigin Icin!

   Comment


   • #5
    saol freestyler komşunun kızına vericem

    Comment


    • #6
     ehuhe

     Comment


     • #7
      saol..........

      Comment


      • #8
       devir deisdi bizim zamanimizdaki cocuklar icin farkli egitici programlar vardi emegin icin saol ...

       Comment


       • #9
        yorumlariniz Benin Ciin Cok Onemli!

        Comment


        • #10
         sağolasınnnnnnnnnn

         Comment

         Working...
         X
         porno