Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Resim Düzenleme Programları - » Mahmut_91™ «

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Resim Düzenleme Programları - » Mahmut_91™ «


  ---
  Resim Düzenleme Programları  1-


  PhotoScape 3.3  Açıklama:

  PhotoScape bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.
  Resimlerinizi açtıktan sonra onlara ne işlem yapmak istediğinizi soran bu basit ve ücretsiz editör ile fotoğraflarınızı kendi adınıza logolayabilir, animasyon GIF haline getirebilir, baskı almak için gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bastırabilir, renklendirme yaparak fotoğrafınızı bambaşka bir hale getirebilir, yeniden boyutlandırabilir, siyah/beyaz dengesini ayarlayabilir, arkaplan ışığını değiştirebilir, istediğiniz bölümleri kesebilir, kırmızı gözleri yok edebilir, çeşitli efektlerle resminizi filtreleyebilirsiniz.  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Rar şifresi: www.oyuncehennemi.com


  ---------------------------------------------------------------------


  2-

  Firegraphic v10.0.1002  Açıklama:

  Firegraphic programının en son sürümü. Grafikerler ve grafik ile ilgisi olanlar için ideal bir yazılım olan Firegraphic ile birçok resim üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. *.GIF, *.JPG gibi formatları destekleyen Firegraphic ile resim ve imajların formatlarını değiştirebilirsiniz. Sade, kullanışlı bir resim editörü.  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Rar şifresi: www.oyuncehennemi.com

  ---------------------------------------------------------------------

  3-

  AMS Software Auto Collage Studio 2.25
  Açıklama:

  Auto Collage Studio, dijital fotoğraflarınızı güzel resimlere ve zarif sanat eserlerine dönüştürmeye yarayan eğlenceli ve kolay bir kolaj programıdır. Onunla çalışırken çok eğlenecek ve özelliklerini çabucak keşfedeceksiniz. Fotoğraflarınızın göz kamaştırıcı görünmesi için birçok efekt uygulama ve metin ekleme özellikleri de mevcuttur.  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Rar şifresi: www.oyuncehennemi.com


  ---------------------------------------------------------------------

  4-


  Paint.NET v3.35

  Yapımcı: Paint.NET
  Dosya Boyutu: 1,55 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Dil: İngilizce - Türkçe
  Platform: Windows XP/2003 Server/Vista
  Limit: Yok


  Paint.NET ücretsiz bir resim editleme ve fotoğraf işleme yazılımı. Windows kullanıcıları için üretilmiş olan bu açık kaynak kodlu ücretsiz program layerlar, limitsiz undo (Geri Al), özel efektler ve zengin özelliklere, geniş, kullanışlı ve güçlü araçlara sahip.


  MS Paint ile benzer bir arayüze sahip olan bu yazılım kullanılabilicek en basit ve en iyi editörlerden biri. Paint.Net en popüler imaj formatlarını (JPEG, PNG, TIFF ve diğerleri) destekliyor. Sadece çok ileri derecede çözünürlüğe sahip olan RAW dosyalarını desteklemiyor henüz. Bir Resim editöründe bulmak isteyeceğiniz en basit efektler kırmızı göz iptali, kolon pul, mozaik, sihirli değnek ve yağlı boya gibi bir çok efekte sahip. Program içinde hiçbir paneli gizleme ihtiyacı duymuyucaksınız. Program gerçekten çok güzel tasarlanmış bir şekilde kullanımı çok rahat.

  Son verisyonu ile bu ücretsiz imaj düzenleyicisi yeni bir Pencil Sketch efekti ve Windows Vista için yeni Save (Kaydet) ve Aç (Open) dialogarı içeriyor.

  Türkçe yama ve kurulumu ek içindedir...  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Rar şifresi: www.oyuncehennemi.com
  ---------------------------------------------------------------------

  7-


  Drawplus 4.0  Açıklama:

  DrawPlus ücretsiz bir çizim ve grafik programı. Bu program ile saatlerce uğraşmadan, kolaylıkla yüksek kalitede grafikler ve animasyonlar hazırlamanız mümkündür.

  Temel Fonksiyonları:
  • Animasyon Modu
  • Gelişmiş Grafik Fonksiyonları
  • Kenarlık Oluşturma
  • Transparan Efektler  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Rar Şifresi: www.oyuncehennemi.com

  ---------------------------------------------------------------------
  13-


  MakeUp Pilot 4.2.1  Açıklama:

  Küçük boyutuna rağmen özellikle fotomontaj ve rötuş işlemlerini büyük ustalıkla ve kolayca yapabilen güzel bir program. Photoshop gibi detaylı programları kullanmakta zorlanıyorsanız bu program tam size göre.  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Rar Şifresi: www.oyuncehennemi.com

  ---------------------------------------------------------------------

  Noiseware Community Edition 2.6.0.1  Açıklama:

  Noiseware Community Edition, resimlerinizdeki sorun yaratan noktaları büyük bir ustalıkla yok ediyor ve resmi pürüzsüz hale getiriyor. Özellikle düşük pikselli fotoğraf makinaları ve cep telefonlarından çekilen resimlerde oluşan bu olumsuz parazitlenmeyi giderebileceğiniz muhteşem bir uygulama. Programın profesyonel sürümlerini sitesinde inceleyebilirsiniz.  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Rar Şifresi: www.oyuncehennemi.com
  Yorumlarınızı eksik etmeyin. Teşekkürler. (:

  Last edited by .Devil May Cry.; 25-07-10, 10:29. Sebep: kırık linkler editlendi...
  Intel® Core™ i7-2600K 3.4 GHz Corsair 8 GB (2x4 GB) Vengeance 1866 MHz DDR3 CL9
  Asus GTX 560 Ti DirectCU II 1 GB GDDR5 AeroCool Vx-R Advance - 750W PSU
  Since 09

  Mahmut_91™ ©Oyuncehennemi

 • #2
  vay sağolasın be böyle proramlara hastayım

  Comment


  • #3
   Mahmut çok sağol programlar süper...

   Comment


   • #4
    Yorumlar için teşekkürler...
    Intel® Core™ i7-2600K 3.4 GHz Corsair 8 GB (2x4 GB) Vengeance 1866 MHz DDR3 CL9
    Asus GTX 560 Ti DirectCU II 1 GB GDDR5 AeroCool Vx-R Advance - 750W PSU
    Since 09

    Mahmut_91™ ©Oyuncehennemi

    Comment


    • #5
     Mükemmel bir paylaşım çok tşkler ..

     Comment


     • #6
      Rica ederim. Yorum için sağol.
      Intel® Core™ i7-2600K 3.4 GHz Corsair 8 GB (2x4 GB) Vengeance 1866 MHz DDR3 CL9
      Asus GTX 560 Ti DirectCU II 1 GB GDDR5 AeroCool Vx-R Advance - 750W PSU
      Since 09

      Mahmut_91™ ©Oyuncehennemi

      Comment


      • #7
       guzel paylaşım kardeşim saolasın programlar muthiş

       Comment


       • #9
        cok saol krdş tam böle bi resim pro ariyorum

        Comment


        • #10
         Yorumlarınız için sağolun...
         Intel® Core™ i7-2600K 3.4 GHz Corsair 8 GB (2x4 GB) Vengeance 1866 MHz DDR3 CL9
         Asus GTX 560 Ti DirectCU II 1 GB GDDR5 AeroCool Vx-R Advance - 750W PSU
         Since 09

         Mahmut_91™ ©Oyuncehennemi

         Comment


         • #11
          güzel olmuş emegine saglık


          4Zrail Peşimde Koştum Mayına Doğru


          Comment


          • #12
           Yorum ve rep için sağol dostum...
           Intel® Core™ i7-2600K 3.4 GHz Corsair 8 GB (2x4 GB) Vengeance 1866 MHz DDR3 CL9
           Asus GTX 560 Ti DirectCU II 1 GB GDDR5 AeroCool Vx-R Advance - 750W PSU
           Since 09

           Mahmut_91™ ©Oyuncehennemi

           Comment


           • #13
            emğine sağlık süper
            _Fast_And_Furious_

            Comment


            • #14
             Beğenmene sevindim...
             Intel® Core™ i7-2600K 3.4 GHz Corsair 8 GB (2x4 GB) Vengeance 1866 MHz DDR3 CL9
             Asus GTX 560 Ti DirectCU II 1 GB GDDR5 AeroCool Vx-R Advance - 750W PSU
             Since 09

             Mahmut_91™ ©Oyuncehennemi

             Comment


             • #15
              eline saglık

              Comment

              Working...
              X
              porno