Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Nfs Most Wantedın Herşeyiii!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Nfs Most Wantedın Herşeyiii!!!!


  Need For Speed Most Wanted

  RAR PAss www.****************
  MİNUMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  -1,4 GHz CPU
  -256 MB RAM
  -Dx9c destekli 32 MB Ekran Kartı
  -3 GB HDD


  ..:*:.. İNDİR ..:*:..
  Crack: http://rapidshare.co...d_rip__crack.rar.htm

  http://rapidshare.co...d_rip_.part1.rar.htm 100mb
  http://rapidshare.co...d_rip_.part2.rar.htm 100mb
  http://rapidshare.co...d_rip_.part3.rar.htm 100mb
  http://rapidshare.co...d_rip_.part4.rar.htm 100mb
  http://rapidshare.co...d_rip_.part5.rar.htm 12mb

  Need For Speed Most Wanted Türkçe Yama %93 http://rapidshare.com/files/11277074..._93.exe.ht ml

  Oyun HaKKınDa

  Platform: PC
  Tür: Yarış
  Multiplayer: Var
  Yayıncı: Electronic Arts (Ea nın sitesi:http://games.ea.com/nfs/mostwanted/us/gateway.jsp)
  Yapımcı: EA Games
  Çıkış Tarihi: 2005 Kasım

  Min. Sistem:
  Minimum Windows 2000/XP, 1.4GHz ve üzeri işlemci, 32MB Geforce2 MX ve üzeri ekran kartı, 256 MB RAM, 3 GB HDD alanı
  1995 Need for Speed
  1997 Need for Speed 2
  1998 Need for Speed 3: Hot Pursuit
  1999 Need for Speed 4: High Stakes
  2000 Need for Speed: Porsche Unleashed
  2001 Need for Speed: Motor City Online
  2002 Need for Speed: Hot Pursuit 2
  2003 Need for Speed: Underground
  2004 Need for Speed: Underground 2
  2005 Need for Speed: Most Wanted
  2006 Need for Speed: Carbon
  .....

  Bu listeyle birlikte büyüdüyseniz ve bu değişime (neresinden başladığınızın hiç bir önemi yok) şahit olduysanız bu seriye saygı duymaktan başka yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Kimi zaman oldukça sert eleştirilere maruz kalmasına rağmen, EA gibi büyük bir firmanın çatısı altında oldukça zengin bir lisanslı araç portföyüne sahip olan yapım, arkasındaki bu büyük gücün de sağladığı altyapı eşliğinde bu süreç içerisinde oldukça başarılı örnekler ortaya çıkardı. Seri genelinde hakim olan ve zaman zaman eleştirilere maruz kalan "arcade" oyun yapısı her ne kadar "Porsche Unleashed" ile daha simülasyona yönelik bir karakter sergilemiş olsa da, daha sonra sokak yarışçılığı kavramının oyuna katılmasıyla tekrar kendi standartlarına geri döndü.

  Aslında seriyi bir bütün olarak düşündüğümüzde yapımcının arcade ve simülasyon kutupları arasında kendi karma konseptini oluşturduğunu ve yapımlarını bu çizgide geliştirdiğini söylemek mümkün. Serinin genelinde gördüğümüz ana değişim noktalarından biri de Underground ile gelen sokak yarışı temasıydı. Araç modifikasyonu ve illegal sokak yarışlarını konu alan bu popüler kavram için geçtiğimiz sene çıkan Underground 2 pist kavramını dev bir şehir boyutlarına taşıyarak bu temayı daha esnek, gerçekçi, kullanışlı bir konuma getirdi. Underground 2 birçok açıdan geçtiğimiz senenin en iyi yapımları arasındaydı. Günümüze döndüğümüzde serinin yeni temsilcisi Most Wanted'ın önündeki NFS ibaresi bile yeni yapımın ne denli iddialı olacağı konusunda bir beklenti yaratmaya yetiyor. Bu yapımı diğerlerinden biraz daha farklı bir konuma getiren nedenlerden biri ise yapımın yeni nesil konsolların ortaya çıkmaya başladığı günlerde boy göstermesi ve yapımın Xbox360'ın lansman oyunlarından biri olması olarak görülebilir. Özellikle yeni nesil konsolların büyük devrimler olarak tanıtıldığı düşünüldüğünde yapımın PC platformunda neler yapabildiği ve bunun iddialı konsollarla karşılaştırılması da incelememizin anahtar noktalarından biri olacak. Gerçekten de Most Wanted bize her iki platformda da yer alması nedeniyle bu konuda çarpıcı ipuçları verecektir.

  Most Wanted, Need for Speed'in genel kavramsal yapısı düşünüldüğünde gerçekten serinin geride bıraktığımız tüm oyunlarına ışık tutan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yapımda seriden gelen derin izler kendisini hemen hissettiriyor. Serinin önceki oyunlarıyla da tanışma şansına erişmiş oyuncular Porsche Unleashed, Underground, Hot Pursuit ve hatta kimi kamera açılarıyla Need for Speed 2'den derin izler taşıdığını hemen anlayacaklardır. Gerçekten de yeni yapımı serinin 10 yılının mükemmel bir sentezi olarak görmek mümkün. Most Wanted'ı sadece Underground serisinin bir çeşit makyajlanmış ve polislerin eklendiği türevi olarak görmek oyuna yapabileceğimiz en büyük haksızlıktır. Nitekim yapım, serinin her yeni yapımda sürekli dönüşüm geçiren ve farklı bir şeyler sunmaya çalışan temposundan daha da ötede ve sıra dışı yenilikler vaat ediyor.

  OYunun HİkaYEsİ


  Konu

  Oyuncu aşırı derecede modifiyeli BMW M3 GTR ile Rockport adında bir kurgusal şehre ulaşır. Ardından Mia Townsend (gerçek adıyla Josie Maran), oyuncu Rockport'taki sokak yarışlarına son vereceğine yemin etmiş Çavuş Cross adında bir polis memurunun takibinden kurtularak üstün sürüş yeteneğini ispatlamış olur. Yarışlar başlangıçta oyuncunun hep lehine sonuçlanır, bu yarışçılar oyuncunun baş düşmanı olan Clarence Razor Callahan önderliğindedir. Razor yarışlarda galip gelen oyuncuya sabotaj uygular ve aracını ele geçirir. Razor tam oyuncunun arabasını ele geçirmişken birden olay yerini polis basar. Razor kaçar ancak oyuncu Çavuş Cross tarafından tutuklanır fakat sonra delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakılır. Mia oyuncuyu karakoldan alıp Razor'un Kara Liste'deki yeni durumu hakkında bilgilendirir, karalistede Rockport Emniyet Müdürlüğü tarafından en çok aranan 15 yarışçı bulunmaktadır. Mia, oyuncuya yeni araç satın alması ve Kara Liste'de yükselmesi için yardımda bulunur. Rakipler birer birer mağlup edilir ve oyuncu saygınlıkla, yeni araçlarla ve Karaliste'de elenen her yarışçıdan elde ettiği kazançlarla ödüllendirilir. Rockport Şehri'nde Rosewood, Camden Beach, and Downtown Rockport gibi yeni ilçelerin açılmasıyla Mia aynı zamanda oyuncunun yarışlarındaki "taraf bahisleri" yatırımları karşılığında oyuncunun saklanabileceği hücre evleri ayarlar.
  Blacklist'de bulunan #1 olan Razor ile BMW'yi yeniden almak için son karşılaşma icra edilir. Yenilen Razor arabanın verilmeyeceğini söyleyince Mia gelir ve Razor'a anahtarı vermesini söyler.Razor söylenene uymayınca Mia atağa geçerek Razor'u tutuklar.Ronnie ve Toru yardıma geleceği sırada Mia polis kimliğini gösterir ve ortalık karışır.Mia anahtarı Razor'un elinden alıp karakterinize fırlatır ve karakteriniz arabaya binip gider.Cross,Razor adına sevinir fakat asıl karakterimiz kaçtığı için sinirlenir ve normalde aranma seviyesi 5 iken orada 6 ya yükselir.Büyük bir kovalamaca başlar.Sonra Mia sizi arayacak ve size belirli bir yer verecek, oraya gittiğiniz zaman zaten oyun bitiyor...Yapımı bitmemiş köprüden siz uçuyor, polisler ise köprüden düşüyor...Ve Cross'ta bizi yakalayamadığı için işini kaybediyor...Ve bundan sonra Challange series başlıyor.
  The 'Blacklist 15' Sıra Takma Ad Gerçek Ad Araba Güçlü Olduğu Alan 1 Razor Clarence Callahan BMW M3 GTR Tüm Alanlar 2 Bull Toru Sato Mercedes-Benz SLR McLaren Hız Yarışları 3 Ronnie Ronald McCrea Aston Martin DB9 Polis Araçlarını Yok Etmek 4 JV Joe Vega Dodge Viper SRT-10 Hız Tespiti Yarışları 5 Webster Wes Allen Chevrolet Corvette C6 Polis Takibinden Kaçmak 6 Ming Hector Domingo Lamborghini Gallardo Foto Biletleri 7 Kaze Kira Nakazato Mercedes-Benz CLK 500 Şehre Zarar Vermek 8 Jewels Jade Barrett Ford Mustang GT Araba Kaydırma Yarışları 9 Earl Eugene James (In 510 Pierre Dupont) Mitsubishi Lancer Evolution VIII Hız Yarışları 10 Baron Karl Smit Porsche Cayman S İhlaller 11 Big Lou Lou Park Mitsubishi Eclipse Gişe Zamanı Yarışları 12 Izzy Isabel Diaz Mazda RX-8 Eleme Yarışları 13 Vic Victor Vasquez Toyota Supra Polis Takip Süresi 14 Taz Vince Kilic Lexus IS300 Hız Yarışları 15 Sonny Ho Seun Volkswagen Golf GTI Dönüşlü Yarışlar

  Most Wanted polis takibi sırası  Bu kişilerle yarışmak için de bazı şartlar bulunuyor. İstediği yarışlarda galip gelinmeli ve de polislerden kaçarak yeterli ikramiyeye ulaşılmalıdır. Herbir üst kişiye geçtikçe bu daha da zorlaşıyor. Yeni araçlar alıp modifiye edilebiliyor, elenen rakibin de arabasını ele geçirebilinmektedir. Şehir içinde belirli noktalara konulmuş radarlardan geçip para kazanılabilmektedir.
  Need For Speed: Most Wanted ve Need For Speed: Most Wanted Collector's Edition olmak üzere 2 sürüm olarak çıkmıştır. Ayrıca taşınabilir oyun konsollarına da Need For Speed: 5-1-0 adıyla çıkmıştır, bu versiyon ek olarak Porsche 4 arabasını içermektedir.

  The 'Blacklist 15' Sıra Takma Ad Gerçek Ad Araba Güçlü Olduğu Alan 1 Razor Clarence Callahan BMW M3 GTR Tüm Alanlar 2 Bull Toru Sato Mercedes-Benz SLR McLaren Hız Yarışları 3 Ronnie Ronald McCrea Aston Martin DB9 Polis Araçlarını Yok Etmek 4 JV Joe Vega Dodge Viper SRT-10 Hız Tespiti Yarışları 5 Webster Wes Allen Chevrolet Corvette C6 Polis Takibinden Kaçmak 6 Ming Hector Domingo Lamborghini Gallardo Foto Biletleri 7 Kaze Kira Nakazato Mercedes-Benz CLK 500 Şehre Zarar Vermek 8 Jewels Jade Barrett Ford Mustang GT Araba Kaydırma Yarışları 9 Earl Eugene James (In 510 Pierre Dupont) Mitsubishi Lancer Evolution VIII Hız Yarışları 10 Baron Karl Smit Porsche Cayman S İhlaller 11 Big Lou Lou Park Mitsubishi Eclipse Gişe Zamanı Yarışları 12 Izzy Isabel Diaz Mazda RX-8 Eleme Yarışları 13 Vic Victor Vasquez Toyota Supra Polis Takip Süresi 14 Taz Vince Kilic Lexus IS300 Hız Yarışları 15 Sonny Ho Seun Volkswagen Golf GTI Dönüşlü Yarışlar

  Kilitli arabalar
  İstediğiniz arabayı açmak için karşısındaki Blacklist üyesini yenmeniz gerekmektedir:

  Aston Martin DB9: Blacklist üyesi #7
  Audi A3 3.2 Quattro: Blacklist üyesi #15
  Audi A4 3.2 FSI Quattro: Blacklist üyesi #14
  Audi TT 3.2 Quattro: Blacklist üyesi #15
  BMW GTR (yarış tipi): Blacklist üyesi #1
  Cadillac CTS: Blacklist üyesi #12
  Corvette C6: Blacklist üyesi #5
  Corvette C6.R: Oyunu bitirmeniz gerekmektedir
  Dodge Viper SRT 10: Blacklist üyesi #6
  Ford GT: Blacklist üyesi #4
  Lamborghini Gallardo: Blacklist üyesi #6
  Lamborghini Murcielago: Blacklist üyesi #4
  Lotus Elise: Blacklist üyesi #8
  Mazda RX-7: Blacklist üyesi #9
  Mazda RX-8: Blacklist üyesi #12
  Mercedes-Benz CLK 500: Blacklist üyesi #8
  Mercedes-Benz SL 500: Blacklist üyesi #11
  Mercedes-Benz SLR McLaren: Blacklist üyesi #3
  Mitsubishi Eclipse: Blacklist üyesi #14
  Mitsubishi Lancer Evolution VIII: Blacklist üyesi #11
  Mustang GT: Blacklist üyesi #12
  Pontiac GTO: Blacklist üyesi #10
  Porsche 911 Carrera S: Blacklist üyesi #7
  Porsche 911 Turbo S: Blacklist üyesi #5
  Porsche Carrera GT: Blacklist üyesi #3
  Porsche Cayman S: Blacklist üyesi #10
  Renault Clio V6: Blacklist üyesi #13
  Subaru Impreza WRX STi: Blacklist üyesi #9
  Toyota Supra: Blacklist üyesi #13
  Vauxhall Monaro VXR: Blacklist üyesi #10


  Savegame
  %92 - Oyunun most wanted modu bitmiş durumda sadece birkaç bonus car ve bazı yarışçıların birkaç yarıçı kilitli durumda ama cahallenge series bölümünü henüz tamamlanmış değil.

  Dosya: Need_for_Speed_Most_Wanted_-_9342.exe (Ortak dosya sunucusu 1)  Tüm alanlar açılmış ve Kara Listede (Black List) 8. sırada bir save game. My Documents 'a açmanız yeterli.

  Dosya: Need_for_Speed_Most_Wanted_-_9342.exe (Ortak dosya sunucusu 1)


  KOLAY YÜKSELTIM (upgrade)
  Burger King Challenge`i kazanirsaniz bütün özel araba parçalari açilacaktir. Bundan sonra bir araba alin ve performans parçalari hariç hepsini takin. Daha sonra performans magazasina gidin ve arabaniza parçalari takin (Max out yapin). Sonra Junkman parçalarini takin (yine Max out yapin).Sonra Junkman parçalarini yeniden takin. Arabaniz tam olarak yükseltilmis (upgrade) olacak. EN IYI ARABA

  Iyi duruma gelinceye kadar kullanabileceginiz en iyi araba Cobalt SS`dir. Blacklist yarislarini kazndiginizda ??? soru isaretlerini deneyin. Sonuçta para veya "pink slip car" alabilirsiniz. Eger arabayi alirsaniz "Safehouse"a gidip satin. Sonuçta yüksek miktarda para alirsiniz. Bu para ile de gerekli yükseltmeleri yapabilirsiniz. HILELER

  Asagidaki hileleri ana menüde girin.
  Hile -> Bütün arabalari aç.
  Kod -> iammostwanted

  Hile -> Castrol Mustang Kod -> castrol

  BLACKLIST ARABALAR
  Belirtilen Blacklist Boss`u yenerek arabayi açabilirsiniz.

  Aston Martin DB9: Blacklist Boss 7
  Audi A3 3.2 Quattro: Blacklist Boss 15
  Audi A4 3.2 FSI Quattro: Blacklist Boss 14
  Audi TT 3.2 Quattro: Blacklist Boss 15
  BMW GTR (Race version): Blacklist Boss 1
  Cadillac CTS: Blacklist Boss 12
  Corvette C6: Blacklist Boss 5
  Corvette C6.R: Complete 100% of the game
  Dodge Viper SRT 10: Blacklist Boss 6
  Ford GT: Blacklist Boss 4
  Lamborghini Gallardo: Blacklist Boss 6
  Lamborghini Murcielago: Blacklist Boss 4
  Lotus Elise: Blacklist Boss 8
  Mazda RX-7: Blacklist Boss 9
  Mazda RX-8: Blacklist Boss 12
  Mercedes-Benz CLK 500: Blacklist Boss 8
  Mercedes-Benz SL 500: Blacklist Boss 11
  Mercedes-Benz SLR McLaren: Blacklist Boss 3
  Mitsubishi Eclipse: Blacklist Boss 14
  Mitsubishi Lancer Evolution VIII: Blacklist Boss 11
  Mustang GT: Blacklist Boss 12
  Pontiac GTO: Blacklist Boss 10
  Porsche 911 Carrera S: Blacklist Boss 7
  Porsche 911 Turbo S: Blacklist Boss 5
  Porsche Carrera GT: Blacklist Boss 3
  Porsche Cayman S: Blacklist Boss 10
  Renault Clio V6: Blacklist Boss 13 Subaru
  Impreza WRX STi: Blacklist Boss 9
  Toyota Supra: Blacklist Boss 13
  Vauxhall Monaro VXR: Blacklist Bos

  MOdları:::

  Orjinal Boyutu İçin Üzerine Tıklayınız  Orjinal Boyutu İçin Üzerine Tıklayınız  Orjinal Boyutu İçin Üzerine Tıklayınız


  İndirmek İçin aşağıdakini Linke Tıklayın.. (Güle Kullanın )

  İNDİR

  yapılısı cok basit oyuna aslında araba eklemeiyoruz sadece vinly ekliyoruz

  ben sizin için vinylleri yukledim ve dosyalar haline getirdim siz sadece yükliceksiniz
  yapamayan olursa yardımcı olacam
  gerekli dosyaları yerlerine yükledikten sonra oyuna "NFSTURK" adlı save gameden gireceksiniz
  arabalar mycars bölümünde var
  kariyerde kendi yapmak isteyenler arabayı sececek ve vinlyler arasında tokyo drift vinlylerini bularakta yapabilir

  zaten dosyanın içerisinde hepsi yazar


  50 Yeni Araba


  Resimler
  http://img22.imageshack.us/img22/4696/16xv1.jpg
  http://img26.imageshack.us/img26/4793/24jg.jpg
  önce belgelerimizdeki most wanted klasörünün yedeğini almayı unutmuyoruz.bir sorun çıkarda saveden oyun açılmazsa bu yedeği tekrar oraya koymak için.
  indirdiğimiz dosyadaki setuptan kuruyoruz ve başlat programlardan ShopSpezial
  açıyoruz. ingilizce dil seçeneğini seçtikten sonra open save game yazan yeri açıp belgelerimdeki kayıtlı ismimizi açıyoruz ve sağ taraftaki
  add special cars to shop seçiyoruz bir save dosyamıza bunun yüklendiğini söyleyen uyarı geliyor.sonra most wanted save editör dosyasını çalıştırıp fix ChkSum yazan yere tıklıyoruz ok artık oyuna girip car shoptan eklenmiş arabaları görebiliriz.ben denedim oldu.

  http://www.yamaarsivi.com/yama_indir/719/NFS.Most.Wanted.Yeni.Arabalar.Ek.Paketi.htmlhttp://www.yamaarsivi.com/yama_indir/719/NFS.Most.Wanted.Yeni.Arabalar.Ek.Paketi.html  NFS Most Wanted Istanbul


  Modun linki:http://rapidshare.com/files/34653178/NFSMWIST.rar tıklayınız.
  AYRICAA

  Need for Speed-Most Wanted Serial - Cd key

  WNSA-RC8E-NUDV-GHTY-PCKT
  U5QY-C62G-2NGQ-RDMQ-DZSX
  JMMV-XTXT-RSUQ-JD8Q-L9UW
  Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum xD


 • #2
  teşekkürler

  Comment


  • #3
   Eline sağlık...

   Comment


   • #4
    Bİşi değil.

    Comment


    • #5
     bu kadar mı yorumlar?

     Comment


     • #6
      TŞKLER ellerine sağlık

      Comment


      • #7
       arkadaşım çok güzel şeyler anlatmışsın ağzına sağlık emeğine saygı...
       Benim bir sorum var::::
       AĞ ÜZERİNDEN OYUNA BİR TÜRLÜ GİREMEDİK YANİ NETWORK OYUN OYNAYAMIYORUZ NEDENİ VE NASIL YAPILACAĞINI BİLEN VAR MI?

       Comment


       • #8
        özene bezene hazırlanlmış bir konu.teşekkürler.+ rep

        Comment


        • #9
         Güzel bi oyun incelemesi olmuş oyun dergileri aratmicak tarzda. Yalnız 4 partı indirdim 5. partta not found dedi ona bi bakalirsen sevinirim

         Comment


         • #10
          Arkadaşlar yorular için tşkürler

          Comment


          • #11
           bu oyunu kim yaptıysa Allah onu sürüm sürüm süründürsün... öss^ye gireceğim sabah bile kahvaltıdan sonra açıp bu oyunu oynadım sınava geç kaldım ve alınmadım.. öteki seneyide full bu oyunu oynayarak geçirdim ve öss'DE bu oyunla ilgili tek bir soru bile çıkmadı... buradan ösym'yide kınıyorum!!!! öss'nin ne kadar sürreal bir sınav olduğunu anlamış bulunmaktayız... gerçek hayata dair bizi ilgilendiren değerler göz önünde tutulmadan hazırlanmış tüm sorular lanet olsun !!! ve bu oyunu icad edeninde Allah bin bir türlü belasını versin cehennemlerde yansın kül olsun püüüühhh

           Comment


           • #12
            bolova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bu oyunu kim yaptıysa Allah onu sürüm sürüm süründürsün... öss^ye gireceğim sabah bile kahvaltıdan sonra açıp bu oyunu oynadım sınava geç kaldım ve alınmadım.. öteki seneyide full bu oyunu oynayarak geçirdim ve öss'DE bu oyunla ilgili tek bir soru bile çıkmadı... buradan ösym'yide kınıyorum!!!! öss'nin ne kadar sürreal bir sınav olduğunu anlamış bulunmaktayız... gerçek hayata dair bizi ilgilendiren değerler göz önünde tutulmadan hazırlanmış tüm sorular lanet olsun !!! ve bu oyunu icad edeninde Allah bin bir türlü belasını versin cehennemlerde yansın kül olsun püüüühhh
            demişin arakdaşım ama bu tür örnekler bende gördüm doğru ama adamların ekmek kapısı bu yahu.Bu arada soğolun

            Comment


            • #13
             eline sağlık teşekkürler
             Zap Yap dur hadı Frikik Verdi ,Aysun Tugba hepsi Bizimdir
             GüzeL poza ne denir Önümde Dergi En cekici Manken Sağ eLimdir ..[;

             Comment


             • #14
              kardeşim eline sağlık
              SON ŞANSI OLAN ADAM ÇOK ŞANSLI DEĞİLDİR

              Comment


              • #15
               rar pass ın sansürlenmiş çöpte


               Büsbütün Unuttum Seni Eminim ,
               Maziye Karıştı Şimdi Yeminim ,
               Kalbimde Senin için Yok Bile Kinim ,
               Bence Sen de Şimdi HERKES GiBiSiN .

               Comment

               Working...
               X
               porno