Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

" Ps2 Torrent Arşivi + Emülatör UYUMLU "

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • " Ps2 Torrent Arşivi + Emülatör UYUMLU "


  Diğer Bağlantılar ;

  Ps2 Fps Oyunları İNDİR

  Ps2 Rpg Oyunları İNDİR

  Ps2 Strateji Oyunları İNDİR

  Ps2 Aksiyon - AdvenTure Oyunları İNDİR

  Pc'de Çektiğim Ps2 Oyunlarının Resimleri (Anket)

  Ps2 Oyunlarını Pc'de oynamak için Gerekli Herşey - Emülatör + Resimli Anlatım + Konuda Uzmanlaşma + Garanti

  --------------------------------------------------------------------------

  Tekken 5 Ntsc (USA)  Pcsx2 0.9.6 ve Pcsx2 0.9.6 r1888 kullanan arkadaşlar için ; Tekken 5'in kalıp dosyasını taktıktan sonra oyunu kesinlikle Çalıştır sekmesi altındaki yürüt komutu ile çalıştırınız.Aksi taktirde oyuna girişiniz çok zor olacaktır.Pcsx2 0.9.7 (Svn) kullanan arkadaşlar oyunu normal bir şekilde açabilir.

  Tekken Tag Tournament Pal (EU)  Virtua Fighter 4 Pal (EU)  Fight Night Round 3 Ntsc (USA)  Soul Calibur 3 Ntsc (USA)  Wwe SmackDown VS Raw 2010 Ntsc (USA)  Keys1903 (Yeni Nick : Charismatic) kardeşim bu oyunun 2009 versiyonunu sorunsuz ve fps oranı 100 civarı oynamaktadır.Kanıt için resim görmek isteyen arkadaşlar ana emülatör konusunda yorumların 16. sayfasına bakabilirler.

  Keys1903 (Yeni Nick : Charismatic) kardeşimin sistemi ;

  Core2 duo e8500 İşlemci , 9800gt amp edıtıon Ekran Kartı , Corsair ddr2 2gb Ram

  Bakugan Battle Brawlers Pal (EU)  Pcsx2 0.9.6 r1888 ile bu oyun kilitlenebilir.Bu oyunu oynamak için kesinlikle Pcsx2 0.9.6 veya Pcsx2 0.9.7 (Svn) kullanılmalı.Bahsi geçen emülatörler ile bu oyun sorunsuz oynanmaktadır.

  Mortal Kombat Deadly Alliance Ntsc (USA)  Bloody Roar 4 Ntsc (USA)  Naruto Ultimate Ninja 5  Naruto Ultimate Ninja 4 Ntsc (USA)  Naruto Ultimate Ninja 3 Ntsc (USA)  Naruto Uzumaki Chronicles 2 Ntsc (USA)  Naruto Narutimate Accel 2 Ntsc (Japonca)  TMNT Smash-Up Ntsc (USA)  Ben 10 Protector Of Earth Ntsc (USA)  Ben 10 Alien Force Ntsc (USA)  Ben 10 Alien Force Wilgax Attacks Pal (EU)  Crash bandicoot The wrath of Cortex  Crash Mind Over Mutant Ntsc (USA)  Final Fantasy 10 Ntsc (USA)  Final Fantasy 10 - 2 Pal (EU)  Final Fantasy 12 Ntsc (USA)  God Of War 1 Ntsc  Bu oyunu indirdikten sonra kalıp dosyasını Daemon tools'a takın.Daha sonra Bilgisayarım altından daemon sürücüsüne girin.Sürücü içinde Gow.mdf isimli büyük boyutlu bir dosya ile Gow.mds isimli küçük bir dosya göreceksiniz.Bu 2 dosyayı kopyalayıp masaüstüne atın.Daha sonra emülatör ayarlamanın cdvdrom bölümünde anlatıldığı gibi masaüstüne attığımız kalıp dosyasını emülatöre mount edin ve OYNAYIN.God Of War 1'i 0.9.6 r1888 ile oynarsanız emülatör takılması sadece oyunun sonunda Aresle savaştığınız bölümde yaşanacaktır....Pcsx2 0.9.7 (Svn) ile bu oyun sorunsuz ve full oynanmaktadır.

  God Of War 2 Ntsc  Pcsx2 0.9.7 (Svn) kullananlar için ; Bu oyunun 4 Gb Ntsc versiyonu Full ve sorunsuz oynanmaktadır.

  Pcsx2 0.9.6 r1888 kullananlar için ; God Of War 2 oyununda , oyun içerisinde takılmalar olabilir.Bunun için God Of War 2 alternatif torrent'i indirilmeli.Çünkü biri takılırsa emülatöre alternatifi mount ederek devam edebilirsiniz.Ve ya alternatifi indirmeyip ana emülatör konusunda bulunan God Of War 2 save dosyalarını kullanarak oyuna devam edebilirsiniz.Ancak Save işlemi nasıl yapılır bilmiyorsanız ana emülatör konusunda bulunan "Pcsx2'de Save İşemi" bölümüne bakmanız yeterli olacaktır.Save işlemi yapmak istemiyorsanız ; God Of War 2 alternatif torrenti Pc'ler için kurulumlu bir şekilde hazırlanmış.Oyunu normal pc oyunu gibi kurduktan sonra kurulan klasöre giderek büyük boyutlu kalıp dosyasını alıp masaüstüne atınız.Masaüstüne attığımız büyük boyutlu kalıp dosyası God Of War 2'nin asıl dosyasıdır.Emülatör ayarlama bölümünün cdvdrom kısmında anlatıldığı gibi bu kalıp dosyasını emülatöre mount edin ve OYNAYIN.

  G.I Joe Rise Of The Cobra Ntsc (USA)  Ghost Rider  GTA Liberty City Ntsc (USA)  Indiana Jones And The Staff Of Kings Pal (EU)  Marvel Ultimate Alliance 2 Ntsc (USA)  Shadow Of Rome Pal (EU)  Shadow Of The Colossus Ntsc (USA)  Silent Hill Origins Ntsc (USA)  Silent Hill Shattered Memories Ntsc (USA)  Bu oyunu oynamak isteyen arkadaşlar ; grafik problemleri ile karşılaşabilirler.Çözüm için grafik ayarlarındaki renderer bölümü Direct3d9 (Software) yapılmalı.Bildiğiniz üzere renderer bölümü software olarak seçilirse fps'de 10 ila 20 arası düşüş yaşanmaktadır.

  Spartan Total Warrior Pal (EU)  Star Wars The Clone Wars Ntsc (USA)  Midnight Club 3 Dub Edition Remix Ntsc (USA)  Gran Turismo 3 A-Spec Pal (EU)  Gran Turismo 4 Pal (EU)  Fifa Street 2 Pal (EU)  Bu oyun içinde bug'lar (Takılma,Atma,Hata raporu) olabilir.İndirmek isteyebilecek arkadaşların bu hususu göz önünde bulundurması gerekir.

  --------------------------------------------------------------------------

  Oyunlar Full'dür.Zamundanındır.Bazıları hızlı , Bazıları yavaş , Bazılarıda arada hızlanıp yavaşlamaktadır.Malum bunlar Ps2 oyunları...Bütün vermiş olduğum oyunlar şahsım tarafından test edilmiştir.

  Eğer olurda bu oyunları Emülatör yardımı ile Pc'de oynamak isterseniz ;

  Ps2 oyunları için MÜKEMMEL emulator - Oyun indir, oyun crack, nocd, serial, şifre, oyunlar,

  Konumun arkasındayım.Yardım isteyen arkadaşlara tüm gücümle yardım etmek için burada olacağım.

  Oyunları İNDİRİN
  Ps2 Oyunları İNDİR TORRENT FPS RPG STRATEJİ AKSİYON

  Ps2 Oyunlarını Pc'de Çalıştırma

  Pc'de Çektiğim Ps2 Oyunlarının Resimleri

 • #2
  ben arkadaşın referansı oluyum emulatoru gayet hızlı çalıstırıyo ve ıyı bır sıstemle harıka grafıkler le karsılabılırsınız tekrar tesekkurler dostummm +reppppp sozumu unutmadım ılk fırsatta vercem

  ali kardeşim birde su vurtıa fıgter 4 u bulabılırsen haber ver torrent olarak zamundada yok malesefff  Comment


  • #3
   galiba emu yu tam ayaralayamamışsın ya da sistemin yüzünden fps düşük ben core 2 duo e7200 2,53 ghz 2gb ram ve 8500gt ekran kartıyla gow 1 i 60 ta tekken 5 i de 50-60 arası oynuyorum

   bu arada bu torrent nsl olcak ya vuze den indiriorum donwloading yazıor ama indirme hızı fln 0kb/s

   Comment


   • #4
    Sagol alİ denedinmi furtia Çalisiyormu denedinmi yoksa ben denerimm ben su ana kadar soul calibur 3 tekken 5 ve god of war 1 -2 yi aÇtim fps 55 50 arasi grad trusmo 4 te hata veriyo    Comment


    • #5
     super ya bende bi ara cekicem. calısırsa super olucak

     Comment


     • #6
      rar şifresin ne

      Comment


      • #7
       kardeŞ gerÇekten mÜthİŞ bİr konu hepsİ ÇaliŞti Şİmdİ smackdown 2010'u ÇaliŞtirmayi denİyecem

       █║▌│ █║▌ ║││█║█║
       © Copyright www.oyuncehennemi.com &●ђคlเl268●|2009

       Comment


       • #8
        Oyun kirmizi oldu ve inmiyor...

        Acaba neden arkadaslar?? Ne yapmak lazim ??
        *Gigabyte GA-X58A-UD7* *Intel i7-920 2.66(3.8GHz)**Thermaltake Spin Q VT & Arctic Termal Compound MX-3**PowerColor HD4870/1Gb* *ThermalTake Xaser VI* *LG 22" W2252QT Monitor* *Seagate Barracuda 500GB SATA-II 32MB NCQ (*****s)* *GeIL Value TRI-CHANNEL 1600MHz(3*2 6GB)*
        *LG DW-WR 20X**TermalTake TroughPower 750W*

        Comment


        • #9
         Tracker'larda bazen şişme oluyor kardeşim...sonra tekrar dene inecektir.Ben şimdi denedim hepsi çalışıyor Son hız.......
         Ps2 Oyunları İNDİR TORRENT FPS RPG STRATEJİ AKSİYON

         Ps2 Oyunlarını Pc'de Çalıştırma

         Pc'de Çektiğim Ps2 Oyunlarının Resimleri

         Comment


         • #10
          dostum eline sağlık gad of war ı iki kere indirdim çalıştırdım fakat ikisindede seste problem var birtürlü çözemedim ses gidip geliyor tekrarlıyor

          Comment


          • #11
           paylaşım güzel !

           Comment


           • #12
            yeni katılan olarak en iyi paylaşımları yapmaya çalışacağım

            Comment


            • #13
             Yap kardeşim yap...Sadece senden tek ricam bazıları gibi fazla abartma

             Konu hakkında yardım almak isteyen arkadaşlar benim ana emulator konusuna yazabilir...
             Ps2 Oyunları İNDİR TORRENT FPS RPG STRATEJİ AKSİYON

             Ps2 Oyunlarını Pc'de Çalıştırma

             Pc'de Çektiğim Ps2 Oyunlarının Resimleri

             Comment


             • #14
              dostum herşey tamam ama oyunu açamadım image felan ettim cd/dvd yi yürüt diyorum 2 saat numaralar alt alta sıralanıyor çoğaldıkça çoğalıyorlar oyun açılmıyo :S

              Comment


              • #15
               Dostum sorun olduğunda benim ana emulator konusuna yazın.Ana emülatör konusuna gitmek içine benim imzaya tıklayın.
               Ayrıca ; Sorunları belirtirken : İşlemci-Ram-Ekran kartı-İşletim sistemi-çalıştırılmak istenen oyun eksiksiz olarak belirtilmeli.Birde mümkünse sorun ile ilgili caps koyabilirsin.
               Ps2 Oyunları İNDİR TORRENT FPS RPG STRATEJİ AKSİYON

               Ps2 Oyunlarını Pc'de Çalıştırma

               Pc'de Çektiğim Ps2 Oyunlarının Resimleri

               Comment

               Working...
               X
               porno