Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Need For Speed:Underground 2 Araba Yaması

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Need For Speed:Underground 2 Araba Yaması


  NFSU2 | Honda S2000 | Download

  Eklenen araba, Pontiac GTO'nin yerine geçmektedir.


  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını oyunu kurduğunuz klasördeki "CARS/GTO" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "honda_s2000.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: Yukarıda yazanları yapmadan önce "GlobalB.lzc" ve "GTO" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: Nixon


  http://www.nfstr.com/download/honda-...und-2/download

  NFSU2 | Lamborghini Gallardo | Download

  Eklenen araba, Toyota Celica'nin yerine geçmektedir.


  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını oyunu kurduğunuz klasördeki "CARS/CELICA" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "Lamborghini Gallardo.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: Yukarıda yazanları yapmadan önce "GlobalB.lzc" ve "CELICA" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: McLaren_3Dcm

  http://www.nfstr.com/download/lambor...und-2/download


  NFSU2 | Mazda RX-7 VeilSide | Download

  Eklenen araba, Mazda RX-7'nin yerine geçmektedir.


  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını oyunu kurduğunuz klasördeki "CARS/RX7" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "rx7Veilside.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: Yukarıda yazanları yapmadan önce "GlobalB.lzc" ve "RX7" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: EasyMan


  http://www.nfstr.com/download/mazda-...und-2/download

  NFSU2 | 1971 Buick Riviera | Download

  Eklenen araba, Ford Mustang GT'nin yerine geçmektedir.


  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını oyunu kurduğunuz klasördeki "CARS/MUSTANGGT" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "Riviera.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: Yukarıda yazanları yapmadan önce "GlobalB.lzc" ve "MUSTANGGT" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: Robin'7t4


  http://www.nfstr.com/download/buick-...ound2/download

  NFSU2 | Nissan GT-R R35 | Download

  Eklenen araba, Nissan 240SX'nin yerine geçmektedir.


  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını oyunu kurduğunuz klasördeki "CARS/240SX" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "Nissan GTR R35.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: Yukarıda yazanları yapmadan önce "GlobalB.lzc" ve "240SX" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: McLaren_3Dcm

  http://www.nfstr.com/download/nissan...und-2/download

  NFSU2 | BMW M3 E46 (v1.1 & v1.2) | Download

  Bu resim küçültülmüştür. Gerçek boyutunda görmek için tıklayınız. Resmin orjinal boyutları 800x600 ve genişliği 386KB.

  NFS Underground 2 ile ilgili "nfsu360" nickli bir nfs coder ının bir çalışması vardı. İlk önce Geometry Editor programını yaptı. Şimdide bir M3 ile karşımızda.

  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "MIATA" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "miata.u2cfg" dosyasını seçin.

  Vinyl ler oyunda "Art Factory" bölümünde gözükücektir.

  Modding By: nfsu360
  Vinyl Import By: acdesign55

  NFSU2 | Pagani Zonda | Download

  Eklenen araba, Audi TT'nin yerine geçmektedir.
  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını oyunu kurduğunuz klasördeki "CARS/TT" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "paganizondacfg.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: Yukarıda yazanları yapmadan önce "GlobalB.lzc" ve "TT" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: sabumafu911  NFSU2 | Lamborghini Murciélago LP640 | Download

  Eklenen araç Ford Focus'un yerine geçmektedir.
  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "FOCUS" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "Lamborghini Murcielago LP640.u2cfg" dosyasını seçin.


  Not: "GlobalB.lzc" ve "FOCUS" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: McLaren_3Dcm  NFSU2 | Chevrolet Camaro SS | Download

  Eklenen Araç Ford Mustang GT'nin yerine geçmektedir.
  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "MUSTANGGT" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "camaroSS.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: "GlobalB.lzc" ve "MUSTANGGT" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: EasyMan  NFSU2 | BMW 5.35 E34 | Download


  Bu resim küçültülmüştür. Gerçek boyutunda görmek için tıklayınız. Resmin orjinal boyutları 800x600 ve genişliği 423KB.

  Araç oyunda "Lexus IS300" ün yerine geçmektedir.

  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "IS300" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "BMW E34.u2cfg" dosyasını seçin.

  Modding By: EasyMan

  Download


  NFSU2 | BMW M3 E92 | Download


  Bu resim küçültülmüştür. Gerçek boyutunda görmek için tıklayınız. Resmin orjinal boyutları 800x600 ve genişliği 428KB.

  Araç oyunda "Infiniti G35" in yerine geçmektedir.

  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "G35" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "BMW E92 M3.u2cfg" dosyasını seçin.

  Modding By: EasyMan

  Download


  NFSU2 | BMW M3 E36 | Download


  Bu resim küçültülmüştür. Gerçek boyutunda görmek için tıklayınız. Resmin orjinal boyutları 800x600 ve genişliği 411KB.

  Araç oyunda "Nissan 350Z" nin yerine geçmektedir.

  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "350Z" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "BMW E36 M3.u2cfg" dosyasını seçin.

  Modding By: EasyMan

  Download  NFSU2 | Nissan S15 | Download


  Bu resim küçültülmüştür. Gerçek boyutunda görmek için tıklayınız. Resmin orjinal boyutları 800x600 ve genişliği 407KB.

  Araç oyunda "Mazda RX7" nin yerine geçmektedir.

  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "RX7" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "Nissan S15.u2cfg" dosyasını seçin.

  Modding By: EasyMan  NFS Underground2 | Lamborghini Reventon 2008

  Bu araç Oyundaki Ford Mustang GT'nin yerine geçmektedir.  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "MUSTANGGT" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "Lamborghini Reventon.u2cfg" dosyasını seçin.


  Not: "GlobalB.lzc" ve "MUSTANGGT" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Modding By: McLaren_3Dcm  Nissan Skyline R32 | NFS Underground2

  Bu araç oyundaki Nissan Skyline'ın yerine geçmektedir.  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "SKYLINE" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "R32.u2cfg" dosyasını seçin.


  Not: "GlobalB.lzc" ve "SKYLINE" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Yapılabilen Modifiyeler:

  Hood: Stock, Beast, Double-V, Trident, Formula-Style
  Ön Tampon: Stock, Snyper, Ace, Wolfpack, Spyder, Type V
  Arka Tampon: Stock, Snyper, Ace, Wolfpack, Spyder
  Yan Etek: Stock, Snyper, Ace, Wolfpack, Spyder, Type V

  Resimdeki Vinyl ise Content'da ilk sıradadır.


  Modding By: EasyMan  Audi R8 Underground2 v1.1

  Bu araç oyunda Audi TT'nin yerine geçiyor.  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "TT" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "audi_r8.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: "GlobalB.lzc" ve "TT" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.


  v1.1 İndir  Telif Hakları tamamen saklıdır ve sahibinden izin alınmıştır. Sahibinden izinsiz yayınlandığında sorumlusu biz değiliz...

  Mod by: sabumafu911
  NFS Underground2 Bugatti Veyron

  Eklenen araç Nissan Skyline'ın yerine geçmektedir.  Kurulum:

  - "GEOMETRY.BIN" ve "TEXTURES.BIN" dosyalarını "SKYLINE" klasörüne kopyalayın.
  - "NFS-CfgInstaller" ı çalıştırın ve NFSU2 nin kurulu olduğu klasörü seçin. Seçtikten sonra rar içinden çıkan "bugatti_veyron.u2cfg" dosyasını seçin.

  Not: "GlobalB.lzc" ve "SKYLINE" klasörünün yedeklerini almayı unutmayın. Araçtan sıkıldığınız zaman geri dönüş yapma imkanınız olur.

  Telif Hakları tamamen saklıdır ve sahibinden izin alınmıştır. Sahibinden izinsiz yayınlandığında sorumlusu biz değiliz...
  ALINTIDIR.AMACIM REKLAM DEİLDİR...


 • #2
  Teşekkürler ..
  ...

  Comment


  • #3
   Saol Arkadaşım Okardar Kişi Bakmış Bi Yroum Sen Yaptım SaoL

   444 Kişi Bakmiş Bi Yorum Yapıldı :@
   Last edited by “ τî₣Θŝî ' [ŝ-ƒ] ”; 28-03-10, 11:50. Sebep: Flood.

   Comment


   • #4
    Teşekkürler.

    Comment


    • #5
     Saol Kardeş

     Comment


     • #6
      emeğine sağlık kardeş

      Comment


      • #7
       gerçekten manyaq arabalar ver çook teşekkür ederim
       [/URL]

       Comment


       • #8
        süpppper manyaq ötesi !! saolll

        Comment


        • #9
         Link Kırık konu Kilit+Çöpe..

         Comment

         Working...
         X
         porno