Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

TÜm oyunlarin tÜrkÇe yamalarari burda --yoruma rep yagmuru--

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • TÜm oyunlarin tÜrkÇe yamalarari burda --yoruma rep yagmuru--


  CALL OF DUTY 2 TR YAMA

  1.dialoglar %98 oranında türkçeleştirmiştir.
  2.görevlerin tümü türkçeleştirilmiştir.
  not: oyununun tümü Tükçeleştirimesine rağmen oyunun bazı kısımlarda gözükmemektedir.
  Download
  LEFT 4 DEAT TR YAMA

  Kurulumu:
  Yamayı Left 4 Dead oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız.

  Kurulum tarzı setup şeklindedir.

  Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Left4Dead\left4dead\resource" klasörünün bir yedeğini alın.
  Download:
  http://rapidshare.com/files/20696817..._Dead.rar.html

  Şifre:
  w w w . f u l l . o y u n . c o m
  kelimleri birleştirin reklam olmasın
  GTA 4 TR YAMA

  Gta 4 Türkçe Yama
  Yılın oyunu olarak gösterilen gta 4′ün çıkmasının üzerinden fazla geçmemisine rağmen türkçe yama çıktı.Bir çok oyun gibi gta 4 orjinalinde türkçe dile desteği bulunmuyor.bu yama ile gta 4′e dil desteği sunabilirsiniz.
  Gta 4 Türkçe Yama Kurulumu :
  Gtanın bulunduğu dizine girin
  TXT klasörünü açın ve indirdiğiniz rarın içersindeki american.gxt dosyasını kopyalayıp yapıştırın
  Yedeğinizi Mutlaka alınız
  GTA 4 [IV] TÜRKÇE YAMAYI İNDİR


  CALL OF DUTY 4 TR YAMA

  ŞİFRE : AmaureuX
  GEARS OF WAR TR YAMA

  >> KURULUM >>
  · Yamayı oyunun bulunduğu ana klasöre kurmanız gerekir
  · Örnek: "C:\Program Files\Microsoft Games\Gears of War"

  >> NOTLAR >>
  · Görev, Menü: %99 tr - Diyalog, Altyazı: %99 tr

  >> ŞİFRE >>
  · Dosya Şifresi: EDELYE.gen.tr
  DOWLOAD
  http://rapidshare.com/files/343049870/Gears.of.War_v1.3_TRv1.3.rar


  FİFA 2010 TR YAMA


  Fifa 2010 Türkçe Yama - %99 Türkçe ! - 11.10.2009, 02:20  Merhabalar, Fifa 2010 %99 Türkçe buyrun :


  Yamayı kurarken oyun u kurdugunuz dizine dikkat edin aksi takdirde calışmaz, oyun c de değil d de veya başka bir yer de ise c ye kurulan oyun dosyalarını d dekinin üstüne yazmanız gerekir.

  Not: Her ihtimale karşı
  C:\Program Files\EA Sports\FIFA 10\data\cmn\fe\ klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

  Buyrun indirmek için

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  RAR ŞİFRESİ
  w w w . f u l l o y u n . c o m
  kelimeleri birleştirin reklam olmasın
  THE BATTLE FOR MİDDLE EART 2 TÜRKÇE YAMA

  Oyun menüleri ve önemli alt yazılar türkçedir

  http://rapidshare.com/files/11611158...V1.00.rar.html

  rar şifresizdir program şifrelidir şifresi rarın içinde mevcuttur

  MEDİEVAL 2 TOTAL WAR TÜRKÇE YAMA

  Yenilikler

  - Eski versiyona göre %10 luk Türkçe çeviri artışı.
  - Sadece müslüman ülkelerde (Emeviler-Türkler-Mısır) Çeviri Türkçe idi artık tüm ülkeler de Türkçe fakat Müslümanlardaki Türkçe oranı hala daha fazla.
  - Grafik ayarlari oyundan cıkıp girildiğinde eski haline geliyordu bu düzetildi.
  - Yama yüzünden oyunda bazen hatalar veriyordu bunlar düzeltildi..

  Medieval 2 Total War Türkçe Yama Kurulumu

  1- Eğer oyununuzda spy videoları görünüyorsa Türkçe Yama ile oynarken de görebilmek için M2TW klasöründeki data/”fmv” klasörünü kriegerTR/data
  içersine kesip yapıştırın.Çünkü 1.7gb boyutunda zaten kriegerTR ile oynıyacaksınız.kriegerTR’yi beğenmediğinz takdirde tekrar keserek eski yerine koyarsınız.

  2- Sega/M2TW/”data” klasöründeki ”world” klasörünü kriegerTR/data içerisine kopyalayın. İsterseniz bunu da kesebilirsiniz fakat tryamasız girdiğinizde campaign e giremezsiniz.

  3- kriegerTR.bat exe ile oyuna Türkçe yama ile girebilirsiniz.
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  Kurulum Şifresi : Krieger-mertkoymen
  RAR ŞİFRESİ
  w w w . f u l l o y u n . c o m
  kelimeleri birleştirin reklam olmasın


  FİFA 2008 TR YAMA

  FIFA 2008 için hazırlanan Türkçe Yama ile oyununuz kısmen Türkçeleşecektir. Türkçe Yama Winrar ile sıkıştırılmış olduğu için bilgisayarınızda winrar yüklü olmalıdır


  Fifa 2008 Türkçe Yamasını download etmek için Buraya Tıklayınız.
  HİTMAN CODNAME 47 TR YAMA

  Çok tutulan ve bol silahli bir oyun olan Hitman : Codename 47'nin Türkçe Yamasi. Bu yama oyunu Türkçe yapiyor.

  indirmek için Buraya Tıklayınız
  FİFA MANEGER 07 TR YAMA

  TDN tarafindan hazirlanmis Fifa Manager 2007 Türkçe Yamadir. FifaManager 2007'yi ingilizce olarak oynamakta zorlananlar için %85 oraninda Türkçelestirme yapilmistir.

  İndirmek için Buraya Tıklayınız
  FİFA 2007 TR YAMA

  FIFA 2007 bazı Türkçe yamalarda menajerlik kurunca gelen mesajlar ingilizce oluyo ama artık buna son . Bu yamayla öyle bi sorun yaşamayacaksınız
  http://rapidshare.com/files/2676113/…a_2.5.exe.html
  burdan indirebilirsiniz.
  GTA VİCE CİTY TR YAMA

  Vice City oyun Türkçe Yama 3.0
  aşağıdan indirebilirsiniz
  yedeklerinizi almayı unutmayın
  Download
  SILENT HILL 2 TR YAMA

  Silent Hill 2 Türkçe Yama 2.0 indir
  aşagidaki linkten indirebilirsiniz.
  Download
  PES 6 TR YAMA

  Yamayı kurmaya başlamadan önce Pro Evolution Soccer (PES) 6 oyununu tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Daha sonra indirdiğiniz yama içerisindeki e_text.afs dosyasını PES6 oyununu kurduğunuz dizindeki dat klasörüne kopyalamalısınız. Varsayılan olarak oyun C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6 klasörüne kurulur. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, yama içerisindeki e_text.afs dosyasını oyunu kurduğunuz dizindeki dat klasörü altına kopyalayıp yapıştırınız. Size aynı dosyadan bir tane daha olduğunu ve değiştirilip değiştirilmeyeceğini soracaktır. Sizde değiştirme işlemini gerçekleştirmelisiniz.
  BURDAN : Download
  LAND OF THE DEAT TR YAMA

  Land of the Dead - Road to Fiddlers Green Türkçe Yama
  Aşağidaki Linkten Çekebilirsiniz
  Download
  HALF LİFE 2 TR YAMA

  Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz.
  Kurulumda Gerekli Olan şifre : 759281778
  Download
  PES 2010 TR YAMA


  Merakla beklenen PES 10 çıktı gerek görselliği, gerekse gerçekçiliği ile oldukça ilgi çekiyor ve çok gecikmeden Türkler tarafından Türkçe Yamasıda üretildi. Yama 10 MB boyutundadır.
  Pro Evolution Soccer 2010 Türkçe Yama %90 oranında Türkçeleştirebiliyor.
  PES 10 Türkçe yamanın kurulumunda bir çok arkadaş sorun yaşamış gibi görünüyor. Resimli anlatım aşağıda mevcut. Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklamanız yeterlidir.


  Yukarıdaki adımları eksiksiz uyguladığınız takdirde ingilizce olan PES2010, Türkçe olacaktır.
  Pes 2010 türkçe yamayı indirmek için
  Hotfile.com: One click file hosting
  HALF LİFE 2 EPİSODE ONE


  Half Life 2: Episode 1 tr altyazı
  HALF LİFE 2 EPİSODE TWO TR YAMA

  halflife.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

  pass: www.mysticforum.tk

  gerekli açıklama rar ın içinde mevcuttur...


  FİFA 2008 TR YAMA  fifa 2008 türkçe, fifa 08 türkçe, fifa 2008 türkçe yama

  FIFA 2008 için hazırlanan Türkçe Yama ile oyununuz kısmen Türkçeleşecektir. Türkçe Yama Winrar ile sıkıştırılmış olduğu için bilgisayarınızda winrar yüklü olmalıdır  Fifa 2008 Türkçe Yamasını download etmek için Buraya Tıklayınız.
  FİFA MANAGER 2007


  TDN tarafindan hazirlanmis Fifa Manager 2007 Türkçe Yamadir. FifaManager 2007'yi ingilizce olarak oynamakta zorlananlar için %85 oraninda Türkçelestirme yapilmistir.

  İndirmek için Buraya Tıklayınız
  FİFA 2007

  FIFA 2007 bazı Türkçe yamalarda menajerlik kurunca gelen mesajlar ingilizce oluyo ama artık buna son . Bu yamayla öyle bi sorun yaşamayacaksınız
  http://rapidshare.com/files/2676113/…a_2.5.exe.html
  burdan indirebilirsiniz.
  Silent Hill 2 Türkçe Yama 2.0 indir
  aşagidaki linkten indirebilirsiniz.
  Download  FOOTBALL MANAGER 2007
  Football Manager 2007 fm 2007 Türkçe Yama indir
  FM 2007 OYUNUNUN OLDUĞU KLASÖRÜ AÇIN.DATA KLASÖRÜNE GİRİN.LANGUAGES KLASÖRÜNÜ AÇIN.
  İNDİRDİĞİNİZ BU DOSYANIN İÇİNDE LANGUAGES ADINDA BİR KLASÖR VAR.ONU AÇIN.
  İÇİNDEKİ BÜTÜN DOSYALARI KOPYALAYIN.


  AZ ÖNCE GİRDİĞİMİZ FM 2007 OYUNUNU LANGUAGES KLASÖRÜNÜN İÇİNE BU DOSYALARI YAPIŞTIRIN.
  SİZE DOSYAYI DEĞİŞTİRİP DEĞİŞTİRMEMEK İSTEDİĞİNİZİ SORAN BİR UYARI VERECEK.
  BU UYARIYA EVET DİYECEKSİNİZ.
  VE ARTIK OYUNUNUZ TÜRKÇE.
  BAŞARILAR. Not : Yedeklerinizi Almayi unutmayın
  Download
  CHAMPİONSHİP MANAGER 4
  [IMG]http://www.tr*****.com/img/122002/news18/cm4pack.jpg[/IMG]

  Championship Manager 4 Türkçe Yama 2.0 indir
  Aşagidaki Linkten indirebilirsiniz.
  Download  TÜRKÇE YAMA ARŞİVİM
  http://oyuncehennemi.com/tum-oyunlar...u-t627911.html


 • #2
  AGE OF EMPİRES 2

  Aşağıdaki Linkten Çekebilrsiniz.
  Yamayı indir
  AGE OF EMPİRES 2 CONQUEST

  Download:

  http://rapidshare.com/files/17861523...Conquerors.zip  FIFA World Cup 2006 %85 Türkçe Yama
  Güzeldir aşagidan indirebilrsiniz.
  Download

  Grand Theft Auto San Andreas Türkçe Yama 2.50
  Kurulumda Gerekli Olan şifre: Şifre : 75853
  Download
  KONU DEVAMLI GÜNCELDİR VE YENİ OYUNLAR EKLENECEKTİR
  TÜRKÇE YAMA İSTEGİNİZİ BELİRTİNİZ
  İYİ OYUNLAR

  TÜRKÇE YAMA ARŞİVİM
  http://oyuncehennemi.com/tum-oyunlar...u-t627911.html

  Comment


  • #3
   Eline sağlık kardeş fakat arşivin küçük zamanla büyütürsün inşallah +repi hakettin
   Cacığım , Zillim , Çapkınım Aynı gün Evden Kaçtınız Sizleri Asla Unutmuycam Canlarım Benim Şuan nerde ve ne Halde Olduğunuzu Bilmiyorum Ama Herzaman Kalbimin Bir Kenarında Siz olacaksınız. Sizleri Çok Seviyorum. Yeni Aldığım 1 Aylık Dişi 2 Aylık Erkek Kuş Hiçbir Zaman Yerinizi Tutmuycak...[Allahım Yaşıyorlarsa Sen Onları Koru]

   Comment


   • #4
    Arşivin zamanla daha genişeyeceğni umuyorum, çok aranaları en baştan ekle, sonrada çeşidi arttırırsın.

    her yama konusunu "bold yaparsan daha iyi seçilir ve ayrıca aralarında belli bir boşluk olsun ki kolay okunabilsin.

    seni yüreklendirmek için +rep

    Comment


    • #5
     Tüm oyubnalrın demişsin burada topu topu 10-15 tane yama var başlık yanlış olmuş...
     INTEL CORE 2 QUAD 2.5GHZ 4GB RAM
     1GB ATİ RADEON HD 5700 SERİES 1.5 TB HARDDİSK
     RAIDMAX NINJA PSU 630W

     Comment


     • #6
      arkadaşım bende evrendeki tüm oyunları yazacak degilim ama devamı gelicek      TÜRKÇE YAMA ARŞİVİM
      http://oyuncehennemi.com/tum-oyunlar...u-t627911.html

      Comment


      • #7
       alpişo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
       arkadaşım bende evrendeki tüm oyunları yazacak degilim ama devamı gelicek       başarılarının devamını dilerim

       Comment


       • #8
        emegine saglik pes 10 tr yamasi var mi full varsa bir zahmet yukler misin simdiden tesekkurler saygilarimla...

        Comment


        • #9
         al kardeş Hotfile.com: One click file hosting         TÜRKÇE YAMA ARŞİVİM
         http://oyuncehennemi.com/tum-oyunlar...u-t627911.html

         Comment


         • #10
          süpesin kardeş eline sağlık

          Comment


          • #11
           saol kardeşim
           ●○●○●○●○●●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
           Hayvanlar Hakkında Bilmediğiniz İlginç Gerçekler
           ●○●○●○●○●●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

           Comment


           • #12
            Tr yama İstegİnde bulunabİlİrsİnİz
            yorumlar İÇİn saolun replerİnİzİ verdİm            TÜRKÇE YAMA ARŞİVİM
            http://oyuncehennemi.com/tum-oyunlar...u-t627911.html

            Comment


            • #13
             fifa10 lazım klardeş

             Comment


             • #14
              al kardeş
              http://rapidshare.com/files/35065073...ma_FO.rar.html arşive yükledim gerekli açıklama ve rar şifresi orda var
              bu arada repini esirgeme              TÜRKÇE YAMA ARŞİVİM
              http://oyuncehennemi.com/tum-oyunlar...u-t627911.html

              Comment


              • #15
               TeŞŞekkÜr ederİm cod 4 turkce yamayİ İndİrdİm olur İŞallah

               işlemci:intel i7.3770.3.40ghz ekran karti: zotac gtx660 2gb 192bit. ram:​8gb.monitör 21.5 full hd samsung işletim sistemim:​windows 64bit ultimet

               Comment

               Working...
               X
               porno