Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

(İstek Oyun) Tekken 6 PC+Emulatör

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • (İstek Oyun) Tekken 6 PC+Emulatör


  Arkadaşlar bana Tekken 6 lazım.Pc de oynayacağım emulatörle.Yardımlarınızı bekliyorum.

 • #2
  Oyun upload isteklerine taşındı...

  Comment


  • #3


   Tekken 6 Full + PC Emülatörü

   Bazı oyunlar vardır. İnsana konsol aldırır. Konsol alındıktan sonra tüm sene onun hayali ile yatılır, kalkılır. Çıkan tüm Video’lar, tüm resimler, tüm haberler yakın takibe alınır. Bu heyecanlı bekleyişe bazen aile bazen en yakın arkadaş da katılır, katılmasa bile zorla sokulur. Sabah akşam sizi dinler, oyun geldi gelecek diye yanınızdaki kişiyi de bir sabırsızlık basar. Ama onun sabırsızlığı sizin gibi değildir, çıksa da bizde kurtulsak der. Beklenen oyun bir seri ise ve sizde bu serisinin en yakın takipçisiyseniz. Bu bekleme artık heyecandan çok işkence haline alır. Hele bir de oyun ertelenirse aman aman kıyamet kopar. Nitekim bu tarz bir hikâyeyi Tekken 6’yı bekleyenler kesinlikle yaşamış, yaşatmıştır. Tekken 5′den sonra önümüze ara sıcak olarak Tekken: DR çıktı, 2004 yılından bu yana bu iki oyunla idare ettik. Bunca sene bekleye bekleye yaşlandık resmen. Nihayet Tekken 6 piyasada, peki bunca sene beklememizin mükâfatını aldık mı alamadık mı? İncelememizin sonunda buna karar vereceğiz.

   Nihayet oyunum geldi. Kargo poşeti ile ellerimde duruyordu. Bir heyecan bastı önce, kaç senedir beklediğim oyun gelmişti. Paketi hızlıca açtım, karizması ile Kazuya bana bakıyor, uzun uzun bakışıp zaman kaybetmeye gelemezdim. Hemen Blu – ray’i PS3′e taktım. Karşıma 14 MB’lık bir update geldi. Update’ten sonra, nihayet oyunu açılışı beni karşıladı. Açılışı sonuna kadar izledim, her zaman Tekken serilerinin açılışı harika olmuştur. Hele ki Tekken 4 ve 5 deki açılış filmleri mükemmeldi. Ama nedense bu sefer açılış çok hoşuma gitmedi. Müzikten mi, kurgudan mı anlayamadım. Anladığım bu sefer Jin Kazama ortalığı dağıtacağa benziyordu. Açılış bitti ve ilk işim Install yapmak oldu. Install yapıp yapmamak size bağlı. Yine de yapmanızı tavsiye ederim, loadinglerde büyük ölçüde kısalmalar oluyor. Oyuna giremedim bu seferde Install yaptık. Yükleme bir türlü bitmek bilmiyordu. Ya ben çok sabırsızım ya bu yükleme çok uzun sürdü. Nihayet sonunda bitti, yüklemeden sonra hard diskimizde 4600mb lik bir yer tutuyor oyunumuz. Sonunda karşımıza gelen sağ ya da sol da oynama şıkkını seçtikten sonra menüye geliyoruz.   Menü de Scenario Campaign, Online, Offline, Gallery, Profil, Option seçenekleri mevcut. Bir de yeniliklerden biri olan ana ekranda duran karakter ve yanında yazan özellikler. Ana menüdeki karakteri ve mekânı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bunun için Profil – Player Settings kısmına girerek yapabilirsiniz. Ekranın yanında yazan özellikler, karakterimizin kaç ” Wins ” kaç ” Lose ” olduğunu, ana karakterimizin rütbesini, kazandığımız parayı ve son olan haberleri bize gösteriyor. Bu detaylardan sonra koştura koştura oyuna atıyorum kendimi. Online’dan önce Offline kısımdan oyuna ve karakterler bakmak daha iyi olacaktır. Özellikle yeni karakterleri nasıl olmuş bir görelim.

   Arcade Battle’a girdiğimizde. Toplam 40 karakterden oluşan liste tüm karakterler açık, 6 karakter yeni olarak karşımızda. Bir karakter seçerek oyuna başlıyoruz. Oyuna girdiğimizde ilk dikkat çeken detay, karakterler bize daha yakınlaşmış olması. Karakterlerin yakında olması oyuna daha da hâkim olmamızı sağlamış. Tabii grafiklerde gelişme hemen göze batıyor. Karakterler ve kıyafetleri daha gerçekçi olmuş. Önceki oyunlarda olan kare kare eller ya da kıyafetler tamamen kalkmış. Oyun da fazlasıyla gerçekçi bir fiziksel yapı söz konusu. Bunun yanında mekân da hemen dikkat çekiyor. Mekândaki her şey hareketli, arkada duran insanlar, hayvanlar, yağan yağmur, mekâna düşen yıldırımlar. Rakip geçtikçe gelen yeni mekânlar çok iyi modellenmiş. Bu kadar hareketin içinde kapışırken sert bir darbe ile bir anda durduğunuz zemini çökmesi ya da duvarın öbür tarafına geçmeniz harika bir detay. Oynadığınız alan bir anda değişip başka bir mekâna dönüşüyor. Dinamik bir alanda dövüşmek daha hareketli bir oyun olmasını sağlamış. Karşımıza gelen karakterleri teker teker geçiyoruz. Bir anda ” Bonus Stage ” çıkıveriyor. Bu bonus başka bir bonus. Bizim iki katımız dev bir robot, adı Nancy olan bu arkadaşı görünce açıkçası çok şaşırıyorum. Ne alaka Tekken’de diyerek. Pata küte dalıyorum ama nafile, süper çeksem bile bir yumruk kadar götürüyor, ama tabi kendisi öyle değil. Tek vuruşta yarı enerjimizi alıyor. ” Side Step ” yapa yapa bir şekilde geçiyorum. Yüklü bir miktar para ödülünü de bana bırakıp ayrılıyor kendisi. Nancy den sonra karşıma, tahta oturmuş, kendine fazlasıyla güvenen Jin Kazama, beni bekliyor. Yeni kostüm tam oturmuş üzerine. Daha başlamadan elleri yakıyor. Can barı kırmızı yanmaya başlıyor. Yaptığı hareket oyunumuza yeni gelen Rage oluyor. Aslında bu Rage genelde karakterlerin canları çok azaldığı zaman otomatik olan bir durum. Rage açıldığından vuruşlarımız normalden daha güçlü oluyor. 2 kişi kapışırken Rage moda girmiş olan oyuncu iyi bir kombo yakalarsa çok rahat oyunu alabiliyor. Son ana kadar tetikte olmanızı sağlayan bir durum, oyuna değişik bir tat getirmiş. Hani benim canım fazla adamın bir vuruşluk canı kaldı diyerek rahatlama söz konusu değil. Bu Rage aslında pek yeni değil. Daha önce Tekken Tag oynayanlar hatırlayacaktır. Canı az olan oyuncuyu değiştirdiğimizde, arkadan gelen karakterin can barı sarı sarı yanıyordu ve yine vurduğu zaman baya yüksek derecede enerji kaybediyorduk. Tekken 6 ile tekrar karşımızda. Bu detayımızdan sonra, Rage moda girmiş Jin ile kapışmaya devam ediyoruz. Onu da patakladıktan sonra, bir garip yaratık Azazel ile ” Final Stage’e ” geliyoruz. Azazel’i görünce şaşırmamak elde değil. Az önce kapıştığınız Nancy’nin 2 katı, şeytanımsı, antik mısır motifleri ile kaplı bir yaratık. Tekken’in son adamı bu mu olmalıydı diye kendime soruyorum. Bana kalırsa pek yakışmamış bu son adam. Ama kombo yapmak çok keyifli, normal karakterlere vuramadıklarınız Azazel’e çok rahat yapılıyor. Tabi kendisi de boş durmuyor, tek vuruşta yarı enerjinizi hemen alıyor. Ehh Nancy, Jin, Azazel derken oyunumuzu bitirdik. Arcade mod bitince film bekleyenlerden biri de bendim, ama çıkmadı. Tabi karakterlerin son filmleri için arcade modları bitiriyoruz. Her yeni oyunla hikâyeler bambaşka bir hal alıyor. Endişe etmenize gerek yok hikâyeler, Scenario campaign mod da bizi bekliyor.   Offline modda olan diğer bölümler hemen hemen her dövüş oyununda olan bölümler. Time attack, team battle, survival bölümleri mevcut. Ayrıca practice bölümü Tekken 6 için en iyi bölümlerden biri. Yeni oyun ile yeni hareketler, yeni kombolarında gelmesi kaçınılmaz. O kadar çok yeni hareket ve kombo varki practice bölümü bilen bilmeyen herkes için birkaç saat geçirilmesi gereken bir yer. Practice mod un içindeyken start a bastığınızda command list e girerek kısa kombolar öğrenebilirsiniz. Oyun sırasında yada pratik yaparken dikkatinizi çeken bir diğer yenilikte, bound olayı. Bound olayı, karşıdaki karaktere havada yada yerdeyken sert bir darbe ile ( bu hareket tüm vuruşlar ile olmuyor, belli başlı vuruşların sonucunda olan bir durum ) vurduğunuzda karakterin sırtı yerde ayakları havada kalıyor. Tam o sırada yaptığınız komboyu daha da uzatma imkânını yakalıyorsunuz. Bound un dışında aynı şekilde duvar kombolarıda yeni oyunla fazlasıyla gelişmiş. Önceki oyunlardaki duvar hit sayısı nerdeyse 2 katına çıkmış. Bütün bu yeni tekniklere bakarak, Tekken 6 çıkmış tüm serilerde en çok kombo yapabileceğiniz bir oyun olmuş. Daha öncede dediğimiz gibi kapışma sırasında, karşıdaki oyuncu rage modda iken, kombo yaparsa kaybetmeniz çok kolay olacaktır. Hem rage, hem bound hem duvar kombosu ile tüm karakterler tek komboda full enerjiden oyun alabiliyor. Bu ikili kapışmalarda daha heyecanlı bir oyunun olmasını sağlayabilir.

   Offline mod dan çıkıp ” Scenario Campaign ” moda giriyoruz. Bu mod daha önceki tekkenlerde olan force mod gibi ilerlemeli bir bölüm. Oyun direkt olarak yeni karakter Lars ile başlıyor, oyun içi filmleri izleyerek geçen bölümler sonunda bir diğer yeni karakter Alisa bizlere katılıyor. Bu mod da harita üzerinde ilerliyoruz. İlerlerken bir yandan yeni Tekken hikâyesini öğreniyor bir yandan da tekken deki karakterlerle bölüm sonlarında kapışıyoruz. Bölümleri tamamladıktan sonra, ana haritada Arena diye bir yer çıkıyor. Burada geçtiğimiz stagelerin sonunda gelen karakterler açılmış olarak görünüyor. Açık olan karakterlerden birini seçerek arenada kapışarak bitirince, karakterlerin son filmleri çıkıyor. Bu sayede tüm karakterlerin filmlerini görebiliriz. Ayrıca daha sonra girdiğimizde açılmış karakterleri ilerlemek içinde kullanabiliriz. Bu arada yanımızdaki Alisa karakterini değiştiremiyoruz, kendisi oyun boyunca otomatik olarak bizimle dövüşüyor. Bölüm geçtikçe itemler kazanıyoruz, bunları customize de kullanacağımız parçalar oluyor. Scenario modu gerçekten fazlasıyla uzun. Ara filmlerle de yeni hikâyeyi çok iyi anlayabiliyoruz. Bu bölüm oyunun ömrünü fazlasıyla uzatmış. Tabi birde karakterlerin son filmlerini görmek istiyorsanız tek alternatifiniz bu oluyor. Ayrıca ilerledikçe bölümler daha da zorlaşıyor. Oyun boyunca aldığınız itemleri customize den equip dan girerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede karakterinizin can barı, damage, kazandığı parayı kostümler ve itemler sayesinde attırabilirsiniz. Çıkan itemler hangi karakter ile oynuyorsanız onun için çıkıyor. Yani tek karakter ile baştan sona giderseniz, set item dizebilirsiniz karakterinize. Ayrıca Alisa içinde itemler çıkıyor. Onu da geliştirmeniz elinizde.

   O kadar Arcade, Scenario oynadık bir dolu paramız, itemlarımız oldu. Artık Tekken’in değişmez yeri olan ” Customize’a ” girebiliriz. Customize fazlasıyla gelişmiş. Nerdeyse bir karakteri baştan yapabiliyoruz. İtemler, kostümlerle her şeyini değiştirebiliyoruz. Tabii biraz pahalı hatta biraz değil, çok çok pahalı olmuş Customize olayı. 10 milyon’a ” Aura ” satılır mı arkadaş? Geçtim Aura’ları geçtim diğer parçalarda çok pahalı olmuş. Bu pahalılık baya can sıkıyor. İtem demişken, aldığımız itemler artık üzerimizde süs niyetine durmuyor. Mesela Brian abimizin sırtına bir pompalı tüfek aldık diyelim. Bunu oyun içinde istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Bunun için Kare, Üçgen, X ya da X, Yuvarlak, Üçgen tuşlarına aynı anda basmanız yeterli. Hemen hemen tüm karakterlerin sırtına aldığını itemler için geçerli. Tekken’e değişik bir tat katmış. Ama Miguel ile sırtındaki gitarı adamın kafasında kırdıktan sonra yerine yenisinin oluşması fazla hoş olmamış gibi. Yine de customize yeri size falasıyla seçenek sunuyor. Tabii parası olana.

   Oyundaki Offline modlardan sonra, nihayet Online Dünya’ya girme vakti gelmiştir diyerek dalıyoruz Online oyuna. Tekken’in ilk online oyunu Dr’da ki, Lag sorununu bilmeyen yoktur herhalde. Sırf bu yüzden Dr’da Online oynamayan çok iyi oyuncular tanıyorum. Çünkü dövüş oyunları anlık refleksler üzerine kuruludur. Yaptığınız hareketin 1 sn’ye gecikmesi oyunu kaybetmeniz demektir. Online oyunda ” Ranked ve Player Match ” bölümleri var. Ayrıca ” Data Upload ve Data Download ” kısımları da mevcut. Upload kısmında, oyundaki kapışmalarınızın tekrarlarını Upload edebilir ya da karakterinizin stilininde bir Ghost Data yükleyebilirsiniz. Download kısmında ise, Replay ve Ghost karakterleri indirebilir ayrıca arkadaş listenizdeki oyuncuların Ghost Datalarını alabilirsiniz. Ghost oyuncular, adı üstünde normal oyuncuların hayaletleri. Onlar olmadan da onların birebir stilinin taklidi ile oynayabilirsiniz. İndirdiğiniz karakterin replayleri de varsa onları da indirerek, rakibiniz hakkında fazlasıyla bilgiye sahip olabilir ve onun için yeni taktikler geliştirebilirsiniz. Bütün bu yeniliklerden sonra online oyuna girelim. Oyuna girerken lag olmasın diye dua ede ede girdim. Ama ne yazık ki, Tekken yine Lag Online durumunda. Yaklaşık 10 maçtan bir tanesini bile temiz oynayamadım. Gerçekten çok sinirli ve üzüntülü bir ruh hali sardı beni. Bunca sene Online’a bir çare bulamamalarına mı sinirlensem, yine online oynayamayacağıma mı üzülsem arada kaldım. Yapımcı firma hemen fark etmiş olsa gerek, Online da ki Lag’lar için yeni bir yamanın yolda olduğunu söyledi, ama malesef bir tarih belirtmediler. Umarız en kısa zamanda Lag sorunu ortadan kalkar.   Son olarak bunca sene beklediğimize deydi mi? Şeklinde bir soru aklımda kaldı. Grafiklerden inceleme içerisinde bahsettik, önceki oyunlara göre fazlasıyla gelişmiş bir görsellik söz konusu. Biraz geçmişe gidersek, Tekken serisi bu zamana kadar çıkardığı tüm oyunlar, dönemin en iyi grafikli oyunu olmuştur. Tekken 6′nın grafikleri kesinlikle kötü değil. Ama ağzımızı açık bırakacak kadar da değil. Bu kadar imkan ve Next – gen konsollar varken bu kadar grafikte yapmaları lazım. Belki şaşırtıcı grafikler önümüzdeki oyunda bizlerle beraber olacaktır. Grafik konusu tartışmaya fazlasıyla açık. Son olarak optionsdan size en iyi görünen grafik ayarlarını yapabilirsiniz. Mesela ” Motion Blur’u ” kapatırsanız, daha keskin görüntü alabilirsiniz. AA dediğimiz bu tırtık olayı, ” Motion Blur ” off modunda daha az göze batıyor. Online konusu ise kesinlikle fiyasko, Online Update geldikten sonra daha sağlıklı bir oyun olması umudu ile, yazımızı burada bitiriyoruz. Tekken hastaları çoktan oyunlarını almış yeni komboları yeni karakterleri çözmeye başlamışlardır. Dövüş oyunu arayan arkadaşlar içinse kesinlikle alınması gereken bir oyun.   Hotfile.com: One click file hosting: Tekken_6_Full.part1.rar

   Hotfile.com: One click file hosting: Tekken_6_Full.part2.rar

   Hotfile.com: One click file hosting: Tekken_6_Full.part3.rar

   Hotfile.com: One click file hosting: Tekken_6_Full.part4.rar

   Hotfile.com: One click file hosting: Tekken_6_Full.part5.rar

   Emülatör:

   The Emulator Zone - PCSX2

   İyi Oyunlar...
   +Rep' imi İsterim...
   Sen Benim Farkımı Farkedemedin Ama Farketsen Farketmez Çünkü Senin Farkın Farkedenlerden Senden Çok Farklı..:21::22:

   Comment


   • #4
    sağol kaardeş indiriyorum

    Comment


    • #5
     Bişey deil
     Sen Benim Farkımı Farkedemedin Ama Farketsen Farketmez Çünkü Senin Farkın Farkedenlerden Senden Çok Farklı..:21::22:

     Comment


     • #6
      abi oyunu açamadım bir yardım edermisiniz

      Comment


      • #7
       lütfen abi o kadar uğraştım ya

       Comment


       • #8
        abi bu emulatörü nasıl kullanıcaz?

        Comment


        • #9
         linkler ölmüş

         Comment

         Working...
         X
         porno