Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Dünyanın en güzel oyunları 2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Dünyanın en güzel oyunları 2


  NOT= OYUNLARI WINDOWS XP SERVICE PACK 3 32 BIT'LİK BİR SİSTEMLE DENEDİM HEPSİ ÇALIŞTI...  Marine Sharpshooter 3.... Orjinal silahlarla savaş yapalım biraz (: tek link sadece 255 mb... full rip...
  Oyun Irak, Afganistan ve Filistin'de geçiyor. Amerikan ordusundasınız ve gerillalarla savaşıyorsunuz. grafikleri gereçekten güzel ve sizi bilgisayarın başına oturtan bir oyun. Oyunda iki kişilik bir ekipsiniz F3 tuşluna basarak ekipte isterseniz akineli tüfekli arkadaşınız isterseniz sniper'ı kontrol ediyorsunuz. q tuşuna basınca takım arkadaşınıza emir verebilirsiniz. Mesela burda kal, beni takip et, beni koru gibi.... kurulumu oldukça basit.. linki indirin rardan çıkartın setuptan kurun herşeye next, next deyin. sonunda finish'i tıklayın siyah bir pencere çıkacak sıkıştırılmış dosyalar açılacak bu sırada siyah ekranda yazılar çıkakar. yükleme tamamlanınca masaüstünde kısayol oluşacak çift tıklayın oyundasınız.... NOT: eğer kısayol oluşmazsa oyunu kurduğunuz yeri açın orada system diye bir klasör var onu açın MarineSharpshooter3.exe'den oyuna girin. rar şifresi yoktur. işte link==>
  download
  Oyundan görüntüler==>

  X-Men - The Offical Game..... wolwerine ile süper kahraman oluyoruz(: Dövüş sahneleri harika sakın kaçırmayın sadece 192 mb. kurulunca 1.29 gb full rip!!
  X-men'i bilmeyenimiz yoktur sanırım işte bu filmin oyunu karşımızda. Oyunlarına her zaman güvendiğim activision firmasından çıkmış oldukça eğlenceli bir oyun. Oyun full riptir. eksiksizdir. Özellikle dövüş hareketleri ve bölüm geçtikçe kazandığımız yeni hareketler sizi oyuna bağlıyor. Eğleneceğinize eminim şimdiden iyi oyunlar... kurulumu oldukça basit. Linki indirin rardan çıkartın içinden XMen.7z isimli bir rarlı dosya daha çıkacak onu da rardan çıkartın sonra xmen.exe'den oyuna girin oynayın (: rar şifresi yoktur....
  işte link==>
  download
  Oyundan görüntüler==>


  MOTOGP 2 ... sadece 180 mb full rip... kırık link yenilendi!!! haydi beyler yarışçı oluyoruz (:
  İsminden de anlaşılacağı gibi oyunumuz bir motorsiklet yarışı. Grafikleri oldukça güzel ve fizik motoru size sanki gerçekten yarıştaymışsınız hissini yaşatıyor.. oyunda ister quick raceden girip açık haritalarda turlayın isterseniz kariyer moduna girip yeni harita ve motorları açarak yarışın keyfini sürün. Kurulumu çook basit. Önce linki indirin. rardan çıkartın. Install.exe'den oyunu kurmak istediğiniz yeri seçip kurun. sonra crack dosyasını açın içindekileri oyunu kurduğunuz yere yapıştırın. Ardından crack dosyasından oyunu kurduğunuz yere yapıştırdığınız setup.bat dosyasını çift tıklayın ve kurulum bitmesini bekleyinn. Ardından oynayın.
  işte link==>
  download
  Oyundan görüntüler==>

  Starsky and Hutch... 80lerin efsane dizisinin oyunu... sadece 111 mb full rip!!!!
  Şehirde suçlularla amansız bir takip sizleri bekliyor (:
  Bu diziyi izleyenler bilir oyunda iki polisin maceraları yer alıyor.. oyun oldukça uzun. Görüntüleri de hiç fena değil. Oyun diziyle aynı konuda ilerliyor hatta bir bölümü geçince bölümün sonunda diziden o bölümün videosunu izleyebiliyorsunuz. Şehirde suçlularla amansız bir takip sizleri bekliyor (: Kurulumu çok basit linki indirin rardan çıkarın setup.bat dosyasını çift tıklayın kurulum bitsin oynayın (: rar şifresi yoktur.... işte link==>
  http://hotfile.com/dl/20553156/ab4949e/Starsky-and-Hutch.rar.html
  Oyundan görüntüler==>

  Midnight Club II... sadece 180 mb.. full rip!!!
  Oyun NFS Underground tarzında.. şehirde çeşitli yarışlara katılarak arabanıza modifiye yapıyorsunuz yada yeni arabalar alıyorsunuz. Gözüme takılan en büyük detay underground'da olmayan şehirdeki insanlar ve oyunda motorsiklet kullanabiliyor olmamız. Yarış oyunlarını sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyun (: kurulumu oldukça basit linki indirin rardan çıkarın içinden MC2 diye rarlı bir dosya çıkacak onu da rardan çıkarın sonra setup.bat'ı çift tıklayın kurulum bitmesini bekleyin sonra da mc2.exe isimli dosyayı çift tıklayarak oyuna girin oynayın (: rar şifresi yoktur.
  işte link ==>
  download
  Oyundan görüntüler==>
  Hitman Blood Money... sadece 269 mb.. Full rip!!! Haydi Seri katil oluyoruz beyler (:
  Bu oyunu bilmeyen yoktur. Agent47 isimli ajanımızı yöneterek sinsice düşmanlarımızı öldürerek ilerliyoruz... Oyun özellikle ilk bölmünden itibaren oldukça sarıyor. Eğer ajan ve seri katil gibi hissetmek isterseniz bu oyun tam size göre. Ama her zaman sessizlik içinde ilerleyemiyorsunuz pompalınızı kapıp milleti yerden yere vurabiliyorsunuz... Ayrıca kurulumu çoook basit linki indirin rar'dan çıkartın setup.bat dosyasını çift tıklayın kurulum bitmesini bekleyin ve oynayın (: rar şifresi yoktur... İşte link==>
  download
  Oyundan görüntüler==>


  Rogue Trooper... tek link, full rip, sadece ve sadece 270 mb... Savaş, çatışma herşey var bu oyunda...
  Oyun uzayda geçiyor. İnsan nesli bir atom bombası sonucunda iki farklı ırk halini alıyor biri ve oyunda siz mavi ırktansınız... Svaşarak ilerleyip bölümleri geçiyorsunuz. Oyunda en zevkli şey tuzaklar ve sniper kullanmak özelikle tavsiye ederim bu oyunu.. Kurulumu oldukça basit. Linki indir rar'dan çıkart unpak.bat dosyasını çift tıkla kurulum sonunda kayıt defterine eklemek istermisiniz diyecek tamam deyin kurulum bitsin roguetrooper.exe'den oynayın (: işte link=>
  Hotfile.com: One click file hosting: Rogue Trooper - Blogkaan.com.rar
  Oyundan görüntüler=>


  [IMG]http://static2.video*****.com/video*****/images/wii/rogue_trooper/screens/rogue_trooper_13.jpg[/IMG]  The Hulk.... Yeşil dev olup şehri dağıtın bakalım... Sadece 160 mb full rip!!!
  Hulk'u bilmeyenimiz yoktur. İşte bu da oyunu... İlerlemeli dövüşmeli güzel bir oyun. Oyunda iki şekilde ilerliyorsunuz. Birincisi yeşil dev hulk olarak. Bu halinizle önünüze geleni dağıtıyorsunuz. İkincisi de normal insan olarak.. Bu halinizle kaçmak ve saklanmak zorundasınız. rar şifresi yoktur. Kurulumu çok basit. linki indirin klasöre çıkartın sonra çıkartdığınız klasörü açıp içindeki HULK.ACE dosyasını sağ tıklayıp buraya çıkart deyin. olusaşn Setup.Bat dosyasını çift tıklayın kurulum bitmesini bekleyin.. Oyunu açın oynayın (: İşte link=>
  http://hotfile.com/dl/46042181/61c7e3d/The_Hulk.rar.html
  Oyundan görüntüler=>  The Punisher... Link yenilendi!!!! Kes vur öldür ilerle (:
  Oyunu daha önce de vermiştim fakat linki kırıldığı için tekrar veriyorum. Oyunda Garip şekillerde adamları öldürebiliyorsunuz... Damdan atma, Kıyma makinesiyle biçme gibi (: işte link==>
  :::...Download...:::
  http://www.megaupload.com/tr/?d=WT1SS2I0
  Rar şifresi (eğer isterse)=>www.oyuncehennemi.com
  NOT=LİNK ÖLÜ DEĞİL FAKAT MEGAUPLOADA GİRMEK İÇİN DNS AYARI YAPMALISINIZ... LİNKİ DENEDİM SORUNSUZ. oYUN %100 ÇALIŞIYOR...

  KURULUM: "_Unpak" DOSYASINA TIKLAYARAK İŞLEMİN BİTMESİNİ BEKLEYİN.
  NOT: İŞLEM BİRAZ UZUN SÜRÜYOR, KURULUM ESNASINDA BAZEN ÖYLECE KALIYOR FALAN DONDU SANMAYIN YÜKLEME UZUN!!! LÜTFEN SABIRLI OLUN...

  Oyundan görüntüler=>

  THOUGH TRUCKS!! portable kurulumsuz.... Koca tekerlekli arabalarla modifiye kariyer ve yarış... sadece 265 mb... full ve tek link!!!
  Oyun oldukça zevkli önce elinizdeki parayla bir tane jeep alıyorsunuz sonra yarışlara katılıp para kazanıyorsunuz arabanıza desenler modifiyeler motorlar alıp onu geliştirerek yeni yarışlara katılıyorsunuz. Özellikle kumda ve engebeli pistlerde oyun gerçekten acayip zevkli... Ayrıca araç hasarları oldukça gerçekçi. Yani yarışlarda birinci olmak dışında arabanıza da az kaza yaptırmaya çalışıyorsunuz. Eğer fazla kaza yaptırırsanız yarıştan sonra diğer yarışlarda iyi dereceler yapabilmek için önce arabanızı tamir ettirmek zorunda kalıyorsunuz... kurulumu oldukça kolay. linki indirin rardan çıkartın sonra oluşan exe dosyasını açın ve play butonuna basın artık oyundasınız (: rar şifresi yoktur.. işte link==>
  Hotfile.com: One click file hosting: Tough Trucks.rar
  Oyundan görüntüler==>
  Battlestrike: Force of Resistance... full tek ve hızlı link....
  Oyunu indirdim denedim hatta eklemeden önce köprüyü patlatma görevine kadar ilerledim (: Oyun 2. dünya savaşında geçiyor. Oyundaki silahlar çok hoşuma gitti. Hepsi döneminde kullanılmış silahlar. Hepsi orjinal. Ayrıca çevre düzenlemesi ve ölen düşmanların ölürken düşüşleri falan oldukça iyi yapılmış. Çok zevkli bir fps türü oyun. Call of Duty'e oldukça benziyor. Onun kadar eğlenceli geldi bana.
  KURULUMU=>
  kurulumu çook basit. fakat kurmak için nero programına ve bir tane boş cdye ihtiyacınız var. oyunu indirin. letibitten oyunu şöyle indiriyoruz önce linki tıkla çıkan ekranda ücretsiz seçeneğini tıkla dosya indir diye bir buton çıkar ona tıkla. çıkan pencerenin en altına gelin bir boşluk göreceksiniz. boşluğa sağdaki harf ve sayıları girip dosyayı indire bas sonra bir pencere açılır 60 saniye bekle dosyayı indir.... dosya indikten sonra rardan çıkarın. sonra bilgisayarınıza boş cd'nizi takın. İndirdiğiniz dosyalardan sr-bsfor.iso isimli dosyayı çift tıklayın. nero açılacak yazdır deyin cd'ye yazdırsın. Cd yazdırma işlemi bitince. cd'yi bilgisayarınıza takın. Burdan itibaren normal oyun kurar gibi kuracaksınız. sonra crack klasörünün içindekileri oyunu kurduğunuz yere yapıştırın. cracklemezseniz oyun savegame yapamaz...
  işte link=>
  download
  Oyundan görüntüler=>

  RESIDENT EVIL 4... TEK LİNK FULL RİP!!!
  Bu oyunu bilmeyen yoktur sanırım zombilerle savaşacaksınız ilerlemeli güzel bir oyun. kurulumu çoook basit. fakat mb'si biraz büyük ama bu oyunu bu mb'ye bulmak gerçekten çok zordur... Oyunun kurulumdan sonraki hali 2.81 gb... linki indir rardan çıkart. setup.bat dosyasını çift tıkla kurlumun bitmesini bekle kurulum bitince SetupTool.exe'den kontrollere bakabilir görüntü ayarı yapabilir. game.exe'den oyuna girip oynayabilirsiniz. rar şifresi yoktur... işte link==>
  MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

  Oyundan görüntüler=>


  Terrorist Takedown sadece 143 mb full rip!! hadi biraz savaş yapalım (:
  Oyun oldukça gerçekçi diğer savaş oyunları gibi süngümüzü takıp kocaman bir orduyu tek başımıza dağıtmıyoruz. jeep, helikopter, makineli tüfek bataryası ya da havan topu gibi silahlarla takım halinde karşıdaki düşmanlara saldırıyoruz. kurması ve oynaması oldukça basit... Linki indirin. rardan çıkartın Terrorist Takedown.exe diye bir dosya oluşacak o dosyayı açın kuracağınız yeri belirtin kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Sonra açın oynayın (: işte link=>
  Hotfile.com: One click file hosting: Terrorist Takedown by incubo.rar

  rar şifresi eğer isterse=>
  www.oyunzevki.org
  Oyundan görüntüler==>
  hava sıcak diye mahallede maç yapamıyor musun? işte çözüm urban freestyle soccer tek link full rip sadece 167 mb!!
  Oyun oldukça eğlenceli beşer kişilik takımlarla oynuyorsunuz hareketler oldukça eğlenceli rövaşatalar voleler havada uçuşuyor.. zenciler, kaykaycılar, kızlar gibi bir sürü takım var (: kurulumu çok basit linki indir rardan çıkar çıkan dosyayı çift tıkla kuracağın yeri göster tamam de kurulumun bitmesini bekle ve oyna (: rar şifresi yoktur.. işte link==>
  http://www.filefactory.com/file/a138ch4/n/Urban_FreestyLe_Soccer_Sokak_Futbolu_SvntyOneX_Ear thQuake.rar?e=WW91ciBmcmVlIGRvd25sb2FkIHNsb3QgaGFz IGV4cGlyZWQuICBQbGVhc2UgdHJ5IGFnYWluLiAgWW91IGNhbi A8YSBocmVmPSIvcHJlbWl1bS8iPnVwZ3JhZGUgdG8gYSBQcmVt aXVtIGFjY291bnQ8L2E%2BIHRvIHJlbW92ZSB0aGlzLCBhbmQg YWxsIG90aGVyIHJlc3RyaWN0aW9uczwvYT4%3D&l=&c=fa76c8 f771bf923ccdd219ff90e9e7e3

  linki indiremeyenler için açıklama==>
  önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin..
  NOT= oyunu kurduktan sonra çözünürlük vs ayarlamak için oyunu açın küçük bir pencere açılacak f2'ye basın açılan pencerede resulotiondan ayarı yapın ve fullscreen seçeneğini seçin oyun oynamaya hazır (:
  oyundan görüntüler==>

  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/3834/59221_full.jpg[/IMG]
  HOUSE OF THE DEAD 3!!! tek link sadece 227 mb.. haydi korkalım biraz (: zombilere ölüm (:
  oyunda acayip trsıyorsunuz bazen özellikle aniden karşınıza çıkan zombilerde.. korkmak istiyorum ama bulmacalardan sıkılıyorum sadece zombi öldürmek istiyorum diyenlere ilaç bu (: kurulumu çok basit linki indir rçıkart dosyayı çift tıkla nereye çıkartmak istediğini göster çıkartma bitince çıkardığın yeri aç sonra oradan normal oyun kurar gibi ur oyna işte bu kadar (: işte link==>
  HOD3_SETUP_By_TurkishBrothers_www.oyuncehennemi.co m_.sfx.exe - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

  şifre isterse=>
  www.oyuncehennemi.com
  linki indiremeyenler için açıklama==>
  önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin..
  oyundan görüntüler=>
  Bu kıyağı size babanız yapmaz!! ALARM FÜR COBRA HIGHWAY NIGHTS!!!! SADECE 259 MB!!!
  Ardakadaşlar gerçekten imkansız gibi görünüyor ama değil. Herkes biliyor fake paylaşım yapmam %100 çalışıyor full rip. Oyunda iki polisi canlandırıyorsunuz son model arabalarla suçluların peşinden gidiyorsunuz onlara ateş ediyorsunuz ve görevler yapıyorsunuz. daemon, iso derdi yok. linki indir rardan çıkart HighwayNights.exe dosyasını çift tıkla kurulum bitmesini bekle. kurulumun sonunda run setup.bat seçeneğini işaretle finish'e bas. siyah pencere gelecek kurulumun bitmesini bekle oyunu aç oyna... rar şifresi yoktur işte link==>
  Hotfile.com: One click file hosting: Crash.Time.III.Multi3.RIP-Unleashed.rar

  Not= dosya isminde crash time 3 yazıyor ama alarm für cobra oyunu amerikada crash time 3 olarak çıktı o yüzden öyle yazıyor kesinlikle fake değil tarafımdan denenmiş ve eğlenilmiştir (:
  Oyundan görüntüler=>

  Bu bilardo başka bilardo gerçekçi ve grafikleri güzel!! REAL POOL 2 full rip sadece 120 mb....
  Ben bilardo oynamayı severim fakat internette adam gibi grafikleri olan bir bilardo oyunu bulmak çok zor. Bu oyunda grafikler gerçekten güzel alışması oldukça kolay Oyun esnasında H tuşuna basarsanız oyunun tuşlarına bakabilirsiniz. Oyundaki kariyer ve tek bilgisayardan iki kişi oynayabilme modları gerçekten çok eğlenceli. isterseniz kariyerde ilerleyin isterseniz arkadaşınızla oynayın isterseniz de single player seçeneğiyle elinizi alıştırın.. kurulumu çok basit. linki indirin rardan çıkarın Unpack.exe'yi tıklayın kurulsun sonra oynayın işte bu kadar (: rar şifresi yoktur...işte link==>
  Hotfile.com: One click file hosting: Real_Pool_2.rar
  Oyundan görüntüler=>


  Mafyalı oyun isteyen var mı? O zaman THE LAST DANCE tek link full rip. sadece 179 mb!!!!
  Oyun 1920'lerde geçiyor. Sanki oyunda eski siyah beyaz bir filmde gibisiniz. mafya üyelerini öldürüp ilerliyorsunuz. güzel silah çeşitleri var ve eğlenceli bir oyun... fakat ekran kartınızın iyi olması gerekiyor aksi taktirde çalışmaz(en az 512 mb directx 9 destekli ekran kartı).. rar şifresi yoktur...
  NOT=linki tıkla sayfa açılınca please click here to start the download again yazan yere tıkla indirme penceresi açılacak indireceksin link kırık değil.
  işte link=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting  Evil Dead Regeneration... tek link full rip sadece 126 mb... zombileri testereyle kes, pompalıyla vur, kan, dövüş herşey var bu oyunda....
  Bu oyun tam bana göre....kanli canli action dolu pek eglenceli bi oyun. dogruyorsunuz, kesiyorsunuz, boluyorsunuz, beyinlerini patlatiyorsunuz, kan banyosu yapiyorsunuz daha ne olsun. İlerlemeli son derece zevkli kota dostu bir oyun. kota dostu dediysem grafikleri harika!!! rar şifresi yoktur.. indirdim kurdum sorunsuz çalıştı.... Size tavsiyem benim gibi gece oynamayın yerinizden zıplatabilir (:
  NOT=linki tıkla sayfa açılınca please click here to start the download again yazan yere tıkla indirme penceresi açılacak indireceksin link kırık değil.
  işte link=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  KURULUMU==> linki indirin dosyayı klasöre çıkartın. sonra _Unpak.bat dosyasını çift tıklayın kurulumun bitmesini bekleyin. kurulum biraz uzun ve kurarken siyah ekranda garip yazılar çıkabilir, yükleme pencereleri açılabirlir dondu zannetmeyin yükleme şekli öyle. sonunda kayıt defterine kaydetmek istermisin diyecek evet deyin Launcher.exe'den oyuna girin (:
  NOT= oyunda bazen tuşlar çalışmıyor eğer böyle bir sorunla karşılaşırsanız oyunu bir kaç defa kaparıp açın yeni oyuna girin düzelir...
  Kontroller
  w ileri - q korunma
  s geri - e kapı açma falan
  a sol - ş bir noktaya hedef alma
  d sağ - mouse sağ testereyle saldırma
  mouse sol silahla ateş etme

  oyundan görüntüler=>


  Midnight Outlaw Illegal Street Drag.... tek link sadece 90 mb...
  Oyunda drag yarışları var bir araba alıyorsunuz sonra ona çeşitli modifiyeler yaparak sokak yarışlarına katılıyorsunuz. drag oyunudur otomatik vites yoktur. biraz alışınca acayip sarar.. full riptir. rar şifresi yoktur. indirdiğiniz dosyayı rardan çıkarın setup'tan kurun bu kadar basit (: işte link=>
  Hotfile.com: One click file hosting: Midnight-Outlaw-Illegal-Street-Drag.rar

  Oyundan görüntüler==>


  IHRA DRAG RACING.... 1980 model arabalarla modifiye ve yarış keyfi sadece 85 mb....
  Oyun gerçekten zevkli fakat eğitim bölümünü oynamadan ilerlemeyin derim. çünkü rakipleriniz ufak hataları affetmiyor yarışı kaybedebiliyorsunuz. full riptir. tarafımca denenmiştir... işte link==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  rar şifresi eğer isterse==>
  www.oyuncehennemi.com
  KURULUM=> linki indirin klasöre çıkartın. klasörü açın içinden rarlı dosyalar çıkacak tümünü seçip buraya çıkart deyin. çıkan rit-ihra.ace isimli rarlı dosyayı sağ tıklayıp buraya çıkart deyin setup.bat'ı çift tıklayın bırakın kurulsun.
  görüntüler=>


  Bu arşivde yayınladığım Tüm counter strike oyunlarına uyumlu gülmekten kopartan telsiz yaması
  (: (:

  oyununuza ekleyeceğiniz komik telsiz seslendirmeleri için link=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  Rar ŞİFRESİ: vavrulu@hackhell

  seslendirmelerden bir kaç tanesi=>
  zSHARE - Radia_orNeK.mp3
  yukarıdaki linkten sesleri dinleyebilirsiniz..

  kurulumu oldukça basit her oyun için ayr ayrı anlatacağım==>

  cs 1.6'ya kurmak isterseniz==>
  indirdiğiniz dosyadaki radio klasörünün içindeki ses dosyalarını
  C:\Program Files\sierra\Half-Life\cstrike\sound\radio kısmına yapıştıracaksınız.

  cs condition zero'ya kurmak isterseniz==>
  indirdiğiniz dosyadaki radio klasörünün içindeki ses dosyalarını
  C:\Program Files\sierra\Half-Life\czero\sound\radio kısmına yapıştıracaksınız.

  cs source'ye kurmak isterseniz==>
  indirdiğiniz dosyadaki radio klasörünün içindeki ses dosyalarını
  C:\Program Files\TN CSS\cstrike\sound\radio kısmına yapıştıracaksınız.
  NOT= yazdığım radio dosyasının adresleri sizin oyunu kurduğunuz yere göre değişebilir. kısaca indirdiğiniz ses dosyalarını oyunun radio klasöründeki ses dosyalarıyla değiştireceksiniz.... değişimi yapmadan önce çıkacağını zennetmesem de herhangi bir hataya karşı orjinal dosyalarınızın yedeğini alın (:
  COUNTER STRIKE : condition zero... sadece 247 mb!!! sorunsuz %100 çalışıyor..
  çalıştığının kanıtı=>
  Alıntı:
  mccocuk´isimli üyeden Alıntı
  Saolasın kardeşim ALLAH senden razı olsun Counter Strike condition zero ve 1.6 indirdim çalıştı rep nasıl veriliyor ben daha yeni üyeyim eger öğretebilirsen sana tüm replerim feda olsun.


  Counter Strike : Condition Zero.. Counter Strike'nin görevli oyunu. Oyunda Amerkan Ordusundasınız ve size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Ayrıca İÇİNDE BOT VARDIR.. 1.6 gibi haritalarda kapışabiliyorsunuz. Ben oynarken eğlendim umarım siz de eğlenirsiniz... işte link=>
  http://letitbit.net/download/6239.ac6d132be70c112cafdaa01cd/www.teklinkoyun.com_CS.Condition.Zero.rar.html
  Kurulum ve indirme=>
  Önce linki tıklayın. karşınıza sir sayfa gelecek orada ücretsiz diye bir seçenek var onu tıklayın. sonra dosyayı indir diye bir buton çıkacak onu da tıklayın. karşınıza yeni bir sayfa çıkacak sayfanını en altına gelin bir boşluk göreceksiniz o boşluğa hemen yanındaki harf ve rakamları girip dosyayı indir butonuna basın. 60 saniyeden geriye sayacak sonra indireceksiniz. İndirdikten sonra rarlı dosyayı buraya çıkart deyin. oluşan klasörün içinde setup.bat dosyasını çift tıklayın kurulum bitmesini bekleyin. kurulum bitince crack isimli rar dosyasında czero.exe'yi kopyalayın sonra valve->cl_dlls'nin içindeki dosyayı oyundaki valve->cl_dlls'nin içine kopyalayın. oyunu açın eğer oyuna girerken cd şifresi isterse;
  şifre==> 5Z62F-CEKQD-4WCZT-TAWQH-JGLFQ bunu yazın artık oyun oynamaya hazırdır ....

  HER EMEĞİN BİR KARŞILIĞI OLMASI DİLEĞİYLE İYİ OYUNLAR....

  oyundan görüntüler==>  need for speed underground !!! sadece 173 mb muhteşem sıkıştırma, %100 çalışma!!! Kesin çalışıyor alt tab yapıp ekledim oyunu birazdan devam edeceğim oyuna (:
  Bu oyunu bilmeyen yoktur heralde.. O yüzden fazla açıklama yapmıyorum (:
  Oyunda sadece şarkılardan bazıları eksik kalanı full!! rar şifresi yoktur...
  işte link==>
  Hotfile.com: One click file hosting: Need For Speed Underground.exe

  KURULUMU==> kurulum çook basit. Önce linki indirin. indirdiğiniz dosyayı çift tılayın açın. nereye kurmak istediğinizi soracak. İstediğiniz yeri hedef olarak gösterin. Yükleme bitince oyunu kurduğunuz yeri açın. SETUP.BAT diye bir dosya göreceksiniz. O dosyayı açın kurulumun bitmesini bekleyin kurulum bitince oluşan Speed.exe dosyasını çift tıklayın oynayın bu kadar basit (:
  oyundan görüntüler==>


  Avcılık yapmak isteyen var mı (: işte size CABELA'S BIG GAME HUNTER!! TEK LİNK!! sadece 213 mb..

  NOT=VİSTALI ARKADAŞLAR İNDİRMEYİN VİSTADA ÇALIŞMIYOR. XP'DE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR..
  Şimdiden söyleyeyim Oyun acayip GERÇEKÇİ!! sanki sahiden ormanda ayı avlıyormuş gibi hissediyorsunuz. Grafikleri diğer dandik avcılık oyunları gibi değil oldukça gerçekçi. Bir sürü av malzemesine sahipsiniz (çeşitli düdükler, hatta maket geyik bile var )... Oyunda ilerledikçe alaskadan afrikaya kadar bir çok yerde avcılık yapabiliyorsunuz. avcılığın yanında kurt köpeklerinizle kızak yarışllarına bile katılıyorsunuz. işte link==>
  CabelasBigGameHunter2007_By_TurkishBrothers_www.oy uncehennemi.com_.exe - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

  şifresi ==>
  www.oyuncehennemi.com
  NOT= ŞİFREYİ COPY PASTE YAPMAYIN!! ELİNİZLE YAZIN COPY PASTE YAPINCA ŞİFRE HATA VERİYOR!
  KURULUMU==> linki indirin. sonra indirdiğiniz dosyayı çift tıklayın. Kurmak istediğiniz yeri soracak istediğiniz yeri gösterin. kurulsun. Artık kurulumun yarısı bitti. sonra kurduğunuz yeri açın Cabelas Big Game Hunter 2007.exe ve crack diye bir dosya ve klasör göreceksiniz. Cabelas Big Game Hunter 2007.exe 'yi çift tıklayın kuracağınız yeri gösterin kurulumun tamamen bitmesini bekleyin.Kurulum bitince crack klasöründeki EngineDll7.dll dosyasını oyunu kurduğunuz yerdeki bin klasörünün içine yapıştırın. sonra bin klasöründeki BGH10.exe dosyasını açın artık oyundasınız...

  linki indiremeyenler için açıklama==>
  önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin..
  oyundan görüntüler==>


  Korkmak isteyen var mı?? O zaman The Thing !!! kota dostu 150 mb.. full rip!!!
  NOT= Bu oyun bazı vista ve win7 olan bilgisayarlarda çalışmadı.. xp'de sorunsuzdur.
  Oyunda bir sebeple havaya uçan askeri üsse gidiyorsunuz. takımınızın liderisiniz ve onlarla beraber ilerlemek zorundasınız. Askeri üste yaptığınız araştırmalar sonunda bu üssün yapılan bir deneyden dolayı bu hale geldiğini anlıyorsunuz. bu deney insanların birbirini yemesine sebep olan bir hastalık yayıyor. Oyun gerçekten çok orjinal. mesela bu hastalık bazen takım arkadaşınıza da bulaşıyor. sizi koruması gerekirken size saldırıyor. Gece oynadım ve gerçekten irkildim (:
  işte link==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  rar şifresi (eğer isterse) ==>
  www.oyuncehennemi.com
  Kurulumu==>
  linki indirin rardan çıkartın. rardan çıkardığınız klasörün içinden Install.exe
  diye bir dosya çıkacakbu dosyayı açın açılan pencerenin sağ tarafındaki install butonuna basın. oyunu kuracağınız yeri soracak. istediğiniz yere kurun. sonra kurduğunuz yere gidin bin diye bir klasör göreceksiniz. o klasörün içindeki thething.exe dosyasını açarak kurun....
  Not= oyunda zorlanacağınız yerler var bu nedenle tam çözümü==>the thing tam çözüm - Google'da Ara
  oyundan görüntüler==>
  Ford Racing 2 rip + Türkçe yama... sadece 125 mb!!! 1950 modelden en son modele kadar tüm ford arabalarıyla muhteşem bir yarış oyunu...
  oyun gerçekten zevkli. kariyer kısmında bayağı ilerledim bir çok arabanın kilidini açtım. oyunda yarış dışında çeşitli görevler veriliyor. mesela labutları devirmeden belli bir mesafayi geçmek gibi.. 1950 yılında yapılmış ford modellerinden günümüze kadar tüm arabalarla yarışabilirsiniz. kurulumu oldukça basit. indirdiğiniz dosyayı rardan çıkarın. Rardan çıkardıktan sonra CONFIG klasöründeki SYSCFG.ZIP dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkart deyin. sonra çıkan syscfg.exe dosyasını açın. çıkan pencereden çözünürlüğü ayarlayın. ardından aynı pencerede detail level'i tıklayın oradaki tüm yerleri işaretleyin boşluk bırakmayın. sonra oyunu açın oynayın.. işte link==>
  acsy12_fr2.zip ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

  rar şifresi yoktur.
  NOT==> Oyunda sadece şarkılar eksik. Fazla yer kaplamasın diye sildim. Ben oynarken winamp'tan gaza getiren bir kaç şarkı açıyorum süper oluyor (: (:
  oyundan görünüler=>


  Vietnam'da savaşmak isteyen ?? işte size CONFLICT VIETNAM!!.. tek link kota dostu sadece 260 mb tek link!!
  NOT= Bu oyun bazı vista ve win7 olan bilgisayarlarda çalışmadı.. xp'de sorunsuzdur.
  Oyun oldukça zevkli. Bugün indirdim oynadım epeyce ilerledim.. Bir sniper uzmanı, bir bomba uzmanı, bir makineli tüfek uzmanı, bir de hızlı koşabilen fakat silah becerisi kötü olan 4 kişilik bir takımınız var. Oyunda jeep, bot, tank gibi araçları kullanabiliyorsunuz. max payne gibi kamera açılı bir oyun. 4 kişilik grupta istediğiniz zaman istediğiniz kişiyi yöneterek ilerliyorsunuz. Amacınız 4 kişilik gruptan en az birini görevden canlı çıkararak kendi birliğinize dönmek... Yaptığınız işlere göre puan alıp madalyalar kazanıyorsunuz. Fakat size tavsiyem takım halinde ilerlemeniz böylece 4 kişi hayatını kaybetmeden yola devam eder ve daha rahat oynarsınız... işte link==>
  ConflictVietnam_TurkishBrothers.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

  rar şifresi (eğer isterse)==> www.oyunzevki.org
  KURULUMU==>
  linki indirin.. indirdiğiniz dosyayı klasöre çıkartın. dosyaları çıkardığınız klasörü açın içinde mytconvi.ace isimli bir dosya var ona sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin. sonra içinden çıkan setup.bat dosyasını çift tıklayın kurulum bitmesini bekleyin. şimdi crack yapacağız. crack klasörünü açın klasörün içindeki Vietnam.sfx.exe dosyasını çift tıklayın bir pencere çıkacak crack'i nereye yapacağınızı soracak. oyunu nereye kurduysanız hedef olarak orayı gösterin tamam deyin. Artık oyunu açıp oynayabilirsiniz.....
  NOT= bazı arkadaşlarda
  mytconvi.ace dosyası rardan çıkmamış onlar klasöre çıkarttıkları dosyadaki install.exe'yi çift tıklayacak. açılan pencerenini orta altındaki klasör resmini tıklayıp oyunu kurmak istedikleri yeri gösterdikten sonra tamam'a basacak. kurulum bitince anlattığım gibi crack'i yapacak...

  linki indiremeyenler için açıklama==>
  önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin..

  NOT= bazen retry download falan yazabilir. bunun anlamı site şu anda çok yoğun daha sonra deneyin demektir. bi beş on dakika bekleyin tekrar deneyin sorun çözülür..
  oyundan görüntüler==>


  Modifiye yaparak yarışmak mı istiyorsun?? işte bu oyun tam senlik ama bağımlılık yapabilir baştan uyarayım (: Hot Rod American Street Drag... full riptir sadece 165 mb!!
  Oyun tek full riptir. Kesinlikle denedim %100 çalışıyor.. oyunda kariyer modu(single player) gerçekten süper. Bu oyunda o bildiğiniz need for speedin süpersonik arabaları yok! Önce araba mezarlığından bir araba alıyorsunuz (en az beş takla atmış, elden düşme, döküntü bir araba) sonra arabanızı bit pazarından aldığınız ikinci el parçalarla çalışabilecek bir hale getiriyorsunuz ve drag yarışlarına başlıyorsunuz. ilerledikçe o aldığınız döküntü arabayı muhteşem modifiyeler ve boyamalar yaparak geliştiriyorsunuz... gerçekten bağımlılık yapıyor uyarayım (: işte link==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  Rar şifresi (eğer isterse)= www.oyuncehennemi.com
  Kurulumu==>
  linki indirin rardan çıkartın. rardan çıkarttığınız klasördeki setup.exe'yi çift tıklayın kurulumun bitmesini bekleyin ve oynayın (:
  OYUNU OYNARKEN ŞUNLARA DİKKAT EDİN
  1) Oyuna başladığınızda karşınıza gelen listede 2000 dolar civarı olan arabalardan alın çünkü bozulmaya başlayan parçalarınızı yenilemek zorunda kalacaksınız. pahalı araba alırsanız bozulan parçaları yenileyemezsiniz ve yarış sırasında motorunuzdan dumanlar çıkmaya başlar yolda kalırsınız.. bir parçanın eskidiğini yada bozulmaya başladığını üzerinde yanıp sönen ünlemden anlayacaksınız...
  2) hemen drag pistinde büyük yarışlara katılmayın önce insanların kendi arasında yaptığı ufak yarışlarda yer alın para kazanıp arabanızı modifiye edin..
  3) oyunun başında yarışacağınız kişileri çok para verenlerden seçmeyin.. Çünkü arabaları çok güçlü. Az para verenlerle yarışın bir süre..
  4) her galibiyetinizden sonra oyunu save edin.
  5) arabanızı hemen boyatmayın sadece boşuna masraf edersiniz...
  6)oyunda W ileri S geri A sol D sağ E vites arttırma Q vites düşürmedir. OTOMATİK VİTES YOK zaten yarışların tümü DRAG....

  oyundan görüntüler==>

  (boyutuna bakıp aldanmayın grafikler hiç fena değil !!)


  (mesela böyle bir arabayı alıyorsunuz)
  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/2378/37025_full.jpg[/IMG]


  (kariyerde ilerleyerek bu mavi araba gibi yapıyorsunuz)

  hadi biraz kaykay oynayalım (:
  Tony Hawk's Pro Skater 4 ... sadece 160 mb teklink full rip!!
  Arkadaşlar oyunu denedim full rip %100 çalışıyor... rar şifresi yoktur.. karakterinizi seçip süper kaykay hareketleriyle görevler yapıp şehir şehir ilerliyorsunuz... başlangıçta alışması biraz zor ama kombolar yapmaya başlayınca tadından yenmez bir hal alıyor... kurulumu çok basit oyunu indirin rardan çıkartın rardan çıkarttıktan sonra oluşan klasörün içindeki setup.bat dosyasını çift tıklayın kurulum adımlarının tamamlanmasını bekleyin ve oynayın... işte link==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting  [IMG]http://www.deaf*****s.com/thps4pic1.jpg[/IMG]
  acayip bir oyun ama gerçekten güzeldi... armed and dangerous.. sadece 138 mb!!!
  Oyun çok farklı ilerlemeli silahlı bir oyun... değişik değişik silahlar var oyun fantastik öğeler içeriyr.
  işte link==>
  Armed_and_Dangerous_www.oyunzevki.org_joker01.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
  rar şifresi (eğer isterse)==> www.oyunzevki.org
  KURULUM==>
  Kurulumu oldukça basit linki indirin. dosyayı rardan çıkartın çıkan klasördeki
  unpak.bat dosyasını çift tıklayın kurulumu adım adım bitene kadar bekleyin kayıt defterine kaydetmek istermisiniz diye soracak tamam deyin. sonra oluşan GameData isimli klasörü açın game.exe dosyasını çift tıklayın açın oynayın...
  indiremeyenler için açıklama==>
  önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin
  görüntüler==>  Birisi Off road oyunu mu istedi?? alın size
  ford racing off road %100 çalışıyor.. sadece 85 mb.... muhteşem grafikler!!
  Oyunu indirdim kurdum oynadım gerçekten zevkli... bazen arabanın içindeymiş hissi veriyor size.. (özellikle karlı bölümlerde aracınız kara saplanabiliyor) oyunda multiplayer, single player ve kariyer modu olmak üzere üç mod var. kariyer modunda ilerleyip yeni harita ve arabalar açabiliyorsunuz. oyun full riptir..
  işte link==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  rar şifresi(eğer isterse)==>
  www.oyuncehennemi.com

  KURULUMU==>
  indirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın. içinden bir dosya çıkacak onu çift tıklayın kurulsun. kurulum bitince oynayın....
  NOT==> oyunun başlangıçta grafikleri kötü çıkacak grafiklerini yükselmek için oyunu kurduğunuz yeri açın orada PCConfig diye bir klasör göreceksiniz onu açın. Açtığınız klasörün içinde SysConfig.exe diye bir dosya var onu açın. Oyunun resolutionunu yükseltin bir de detail level e gelin simle seçeneğini complex yapın artık grafiklerini de coşmuş olacak (:
  oyundan görüntüler==>


  GUN !!! yahşi batı gibi birşey (: kota dostu sadece 130 mb...

  arkadaşlar oyun teklink fazla anlatılacak bir şey yok sanırım. Gta nın atlısı gibi bir şey.. Kızılderililerle savaş yapıyorsunuz ata biniyorsunuz posta arabası soyuyorsunuz vs..
  indirme linki=> RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  rar şifresi=> paylastikca.saveboard.com
  dosyayı indirin rardan çıkarın. daha sonra setup.bat 'ı çift tıklayın. Siyah ekran gelecek. Bozuldu sanmayın siyah ekranın sol üstüne baktığınızda. İnstalling 1\3 sonra 2\3 en son 3\3 olacak ve oyun kurulmuş olacak. Kurulum bittikten sonra kayıt defterine ekleyeyim mi diye soracak. Evet deyin. Gun .exeyi çift tıklayıp oyunu açın oynayın...
  HER EMEĞİN BİR KARŞILIĞI OLMASI DİLEĞİYLE.. İyi oyunlar..
  oyundan görüntüler==>

  Oyunda ayı bile avlayabiliyorsunuz... işte kanıtı (:
  Red Ocean sadece 170 mb... No rapid tek link.... %100 çalışıyor birazdan oyuna geri döneceğim alt tab yapıp ekledim oyunu buraya (=

  Arkadaşlar oyun red ocean adam vurmalı ilerlemeli bir oyun. rainbow six'e benzettim grafiklerini. oyunda bir çok silah mevcut. Oldukça zevkli. oyun riplidir. Bazı ses dosyaları eksik şimdiden uyarayım. rar şifresi yoktur..
  KURULUMU==>
  Önce linki indirin. dosyayı rardan çıkarın. bir rarlı dosya daha oluşacak onu da rardan çıkarın setup.exe diye bir dosya oluşacak onu çift tıklayın bekleyin kurulsun... kurulum bitince oynayın... işte link=>
  Red_Ocean_SvntyOneX_EarthQuake.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

  indiremeyenler için açıklama==>
  önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin
  NOT= bazen linke tıkladığınızda "of the available FileFactory Basic download slots on this server are in use by other people." diye bir yazı çıkar. bunun anlamı şu anda serverlar dolu daha sonra tekrar deneyiniz demektir. link kırık anlamına gelmez.. oyundan görüntüler==>


  Delta force black hawk down.... sorunsuz full tek link!!!
  Oyunu daha önce denedim çalıştırdım sorunsuz çalışyor... ortadoğuda sokak savaşları, helikopterden ateş açma, tanktan ateş açma gibi bir çok değişik artaksiyonlar mevcut.... kurulumu oldukça basit. linki indir çift tıkla kurulsun crack yap oyna (: işte link==>
  http://d.trymedia.com/dd/novalogic/6...dfbhdSetup.exe
  Crack:
  GameBurnWorld- Downloading
  crack için linki tıklayın açılan sayfadaki istediğiniz linkten crack dosyasını indirin...
  NOT==> crack yapmadan oyunu açmayın!!
  oyundan görüntüler...  Flatout 2 tek link full.. %100 çalışıyor...
  Gerçekten zevkli bir yarış oyunu. araçlarıın hasar efektleri çok gerçekçi. İİndirdim denedim çalışıyor.. Full riptir.. işte link==>
  Deposit Files
  şifre (eğer isterse) ==> www.oyuncehennemi.com
  oyundan görüntüler==>


  Need for Speed Underground 2... Sadece 200 mb... Hem de çok hızlı link!!
  Bana göre serinin most wanted'dan sonra en iyi oyunu.... Oyunla ilgili fazla konuşmaya gerek yok sanırım. Herkes biliyordur heralde... Kurulumu oldukça basit linki indirin rardan çıkarın. içinden çıkan dosyayı çift tıklayın bırakın kurulsun sonra oynayın bu kadar basit ... fakat oyunda vinyl'ler
  (araçlardaki kuru kafa deseni alev deseni falan) yok. Onun dışında herşey var. Eğer vinyl'leri de isterseniz onun linkini de koydum.. işte oyunun linki==>
  MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

  şifre (eğer sorarsa) : www.oyunzevki.org

  bu da vinyl'lerin linki==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  vinyl yaması kurulumu==> indirdiğiniz dosyayı çift tıklayın orda nereye yükleyeceğiniz çıkacak ordan oyunu kurduğunuz yeri bulun ve CARS klasörünü seçin ve devam (NExt) deyin yükleyin bu kadar... Artık vinyl'ler de hazır (:
  oyundan görüntüler==>

  No One Lives Forever... Tek link 170 mb.. şu anda oynuyorum sorunsuz kesin çalışıyor....
  Oyunumuzun adı no one lives forever.. Oyunda Cate Archer adında bir ajanı canlandırıyorsunuz.. zevklı ilerlemeli bir oyun... Oyunda avrupadan asyaya kadar bir çok yerde görev yapıyorsunuz ve oyun esnasında kullandığınız bir çok farklı cihaz var. Lazerli saat, patlayıcı kalem vs.. Ayrıca multiplayer oynama desteği de var... işte link==>
  ïî æàíğó - Ñòàğûå Èãğû: áåñïëàòíî ñêà÷àòü ôëåø èãğû, êîìïüşòåğíûå java èãğû, ñêà÷àòü psp èãğû, ïğîõîæäåíèå
  Not:Bazen link hata verebilir. bu linkin kırıldığından değil siteye çok yükleme yapıldığından kaynaklanıyor. Eğer linki tıkladığınızda hata verirse 10 dakika kadar bekleyin tekrar tıklayın kesin iner (:

  bazı arkadaşlarda win32 hatası verdi bu hatayı çözmek için==>
  GameBurnWorld- Downloads Powered by NaxpStorage.Com Your File and Image Hosting Solution

  Download nolfup1003.zip
  yukarıdaki linkleri indirin.
  Kurulum==> oyunu indirin rardan çıkarın. Setup.bat dosyasını çift tıklayın kurulsun. Kurulum bitince start.bat dosyasını çift tıklayın oyun açılır oynayın... Eğer start.bat dosyasını çift tıkladığınızda win32 hatası verirse hatayı çözmek için gereken iki linki indirin. Önce nolfup1003.zip dosyasındaki game klasörünün içindekileri oyunu kurduğunuz yere yapıştırın. sonra indirdiğiniz diğer dosya olan NoOneLivesForeverNoCDFixedexeUS.zip dosyasındaki NOLF.exe dosyasını oyunu kurduğunuz yere yapıştırın. burada önemli olan sıralama sıralamayı sakın yanlış yapmayın yoksa crack düzgün olmaz. söylediğim sıralamada yapın. Bu yapıştırma işmeleri bitince start.bat'ı çift tıklayıp oyuna girin oynayın ....
  oyundan görüntüler==>

  freedom fighters... savaş çatışma max payne tadında takım halinde ilerleme...
  sadece 180 mb...
  oyunun grafikleri fena değil. Ama zaten sizi eğlendiren kısım grafikler değil oyundaki gerçekçilik. adam yaraladığında topallıyor falan. Ayrıca şehir çatışmaları, gerillalar vs gerçekten hoş bir oyun. Denenmiştir ve %100 çalışıyor.. ses video müzik herşeyi fulldür... işte link==>
  http://www.filefactory.com/file/a138457/n/Freedom_Fighters_SvntyOneX_EarthQuake.rar

  indiremeyenler için açıklama==>
  önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin
  görüntüler==>


  GTA SAN ANDREAS ve HARDCORE GRAPHIC MODU. Grafiklerdeki değişikliğe inanamayacaksınız!!

  Oyunumuzun adı Gta san andreas heralde oyunun ne olduğunu bilmeyenimiz yoktur (: işte link==>
  Hotfile.com: One click file hosting: GTA.San.Andreas.rar
  Not: Oyunu ben dahil 7 kişi indirdi sadece 1 tanesi çalışmadığını söyledi. O da büyük ihtimalle kurulumda hata yapmıştır.

  Gta'nın grafiklerinden hoşlanmayanlar için Grafik modu.. Oyunun Grafiklerini underground gibi yapıyor... Ayrıca mod multiplayer uyumludur..
  YAMANIN KURULUMU: yama linkinden indirdiğiniz dosyaları (enbseries.ini, d3d8.dll vs) oyunu kurduğunuz yere kopyalayın. (mesela C:\Program Files\rockstar games\san andreas)
  Oyun esnasında shift+f12 yapın yeni grafikli oyununuza kavuşun...

  NOT= eğer bilgisayarınızda san andreas yüklüyse ve sadece modu istiyorsanız sadece modu indirin mod tüm san andreaslarla uyumlu.. eğer san andreas bilgisayarınızda kuruluysa ille de linkteki oyunu indirmenize gerek yoktur..

  işte modun linki ==>
  ENB_Series Pes 10 V.2.rar

  NOT= Yamada pes10 yazdığına bakmayın ben yamayı pes10 için de geliştirmiştim san andreasta da çalışıyor... Yamayı kurduktan sonra d3dx9_33.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı. Hatası verirse şu linki indirin=>
  http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_33
  indirmek için linki tıkla açılan pencerede sayfanın altına gel free download'ın altındaki download'a tıkla. indirdiğin dosyanın içindeki d3dx9_33.dll isimli dosyayı oyunu kurduğun yere yapıştır sorunun çözülür (: Uyardığı için Onurcann kardeşime teşekkürler.

  orjinal oyundan bir görüntü=>

  oyunun modlu yeni görünümünden bir kaç görüntü=>


  Volkswagen Gti Racing... araç içi görünüş ve Tüm Volkswagen modelleri ve araç modifiye seçenekleriyle muhteşem bir yarış oyunu...sadece 259 mb full rip

  Ben vosvos arabalara gerçekten hayranım ve oyun bu sayede çok ilgimi çekti. Oyunda ilk çıkan vosvoslardan en son modele kadar oldukça fazla çeşit var. Başlangıçta üç arabadan birini satın alıyorsunuz kariyerde ilerledikçe yeni araçdlar ortaya çıkıyor... rar şifresi yoktur.. oyunun grafikleri gerçekten harika.... işte link==>
  Hotfile.com: One click file hosting: volksgtirar.zenithforumz.rar
  Kurulum==>
  Oyunun kurulumu oldukça basit linki indirin rardan çıkarın. sonra Volkswagen GTI Racing.exe'ye çift tıklayın kuracağınız yeri falan seçin. bırakın kurulsun. kurulum bitince oynayın....
  Oyundan görüntüler==>


  kayak yapmak için uludağa gitmeye gerek yok (: boarder zone tek link sadece 110 mb full rip!!
  Oyun gerçekten çok eğlenceli grafikleri oldukça güzel ama alışması biraz zor.. Alışınca oldukça rahat bir şekilde oynarsınız..... ayrıca aynı bilgisayar üzeriden iki kişi de oynanabiliyor. oyuna başlarken karakterinizi ve snowboard tahtanızı seçiyorsunuz ister kariyer modu ister iki kişilik isterseniz de normal modda rakiplerinizle takılıyorsunuz.. işte link==>
  http://oldgames.ru:8080/B/Boarder_Zone.rar
  KURULUMU==>
  linki bilgisayarınıza indirin.. indirme sırasında bazen takılıyor. indirmeyi duraklatıp devam ettirin indirmeye kaldığı yerden devam eder.... sonra dosyayı rardan klasöre çıkartın. içinde setup.bat diye bir dosya var ona çift tıklayın kurulsun. oyun kurulduktan sonra BoarderZ.exe dosyasını açın bir pencere çıkacak ilk baştaki kutucukta <choose one> yazıyor onu tıklayıp OpenGL yapın üçüncü boşluktan çözünürlüğünü ayarlayabilrsiniz. sonra Play! butonuna tıklayın. eğer butona tıkladıktan sonra bir soru sorarsa İptal deyin. Artık oyundasınız


  vosvosçular bu oyun tam size göre !! sadece 69 mb beetle crazy cup...
  Kurulumu basit oynaması zevkli br oyun. Full riptir. Bir sürü hoş modifiyeli
  wolksvagen arabayla Hem yarışlar yapabiliyorusunuz hem de arabanızla özel pistlerde akrobatik hareketler yapabiliyorsunuz. Grafikleri biraz eski ama oldukça sevimli (: %100 çalışıyor hatta bu yazıyı yazarken alt tab yaptım birazdan döneceğim oyuna (: (: Ayrıca yeni haritalar açabilmek için kariyer modunda ilerleyebilirsiniz. tek bilgisayarda iki kişi de oynama imkanınız var... işte link==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  rar şifresi==>
  phoenix
  oyundan görüntüler==>
  juiced tek link 261 mb... underground tarzı bir yarış modifiye oyunu + hardcore graphic yaması..
  Oyunun adı juiced. gerçekten zevklikariyer modu olan araçlarınıza modifiye yapabileceğiniz güzel bir yarış oyunu. full riptir. rar şifresi yoktur.kurmak için önce dosyayı indirin sonra inen dosyayı klasöre çıkartın... oluşan klasördeki Install.exe dosyasını çift tıklayın müzik çalacak. oluşan pencere nin orta altında bir klasör resmi var onu tıklayın. sonra oyunu nereye kurmak istiyorsanız seçin. dosyalar kurulunca pencereyi kapatıp oyunu kurduğunuz yeri açın. setup.bat isimli dosyayı çift tıklayın. oyun tamamen yüklensin. yükleme bitince JuicedConfig.exe'den görüntü ayarlarını yapabilirsiniz ya da
  Juiced.exe'den oyuna girin oynayın..... işte link==>
  http://hotfile.com/dl/51501391/296b445/juiced.rar.html

  Hardcore yamasının kurulumu da basit önce linkten yamayı indirin sonra yamadaki dosyaları (d3d8.dll, enbseries.ini vs) oyunu nereye kurduysanız oraya kopyalayın.
  Hardcore graphic yamanın linki==> ENB_Series Pes 10 V.2.rar
  oyundan görüntüler==>

  Manhunt... Korkmaktan çok gerileceksiniz.. canice adam öldürmek isteyenlere!! sadece 192 mb
  gerçekten gördüğüm en canice oyunlardan biri.. insanı bilgisayarın başına kilitliyor.. gölgelerin arkasına saklanıp avını bekliyorsun falan.. Ayrıca oyunda adam öldürmek için hiç ateşli silah yok neredeyse.. sürekli balta, çekiç, orak, naylon poşet falan kullanıyorsunuz....
  indiremeyenler için açıklama==> önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin ...
  işte link==>
  http://archive02.filefactory.com/dl/f/24f665//b/4/h/5ad0d3672545e44cea21f208/m/6e01aecc629635a1de992bd390120993/n/ManHunt.rar
  rar şifresi==>www.oyuncehennemi.com
  görüntüler==>

  total overdose... desperado'nun oyunu gibi... mb'si biraz büyük ama sorunsuz %100 çalışıyor...


  Oyunumuzun adı total overdose. Oyun Meksika'da geçiyor. Oyunda duvardan destek alarak sıçrama, takla atma, silah kullanma, araba kullanma, şehirde gezme gibi bir çok atraksiyon var. kısaca Gta tadında Max payne gibi (: Full riptir.
  KURULUM==>
  1) linki indir
  2) Rapid4all.org-totalover.rar isimli bir rarlı dosya inecek
  3) bu dosyayı sağ tıkla ve klasöre çıkart de.
  4) oluşan klasörü aç
  5) açtığın klasördeki ~unpack~.bat isimli dosyayı çift tıkla (siyah bir pencere çıkacak extracking falan yazacak...)
  6) kurulum bitmesini bekle (biraz uzun sürebilir sabırlı ol)
  7) kurulum bitince TOD.exe isimli dosyadan oyuna gir oyna...

  bu adımları uygularsan çalışmaması imkansız..... 6 yaşındaki kuzenim bile kurdu oynuyor fırlama (:
  işte link==>
  http://hotfile.com/dl/48936914/7201b13/totalover.rar.html
  Alternatif link==>
  Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
  Oyundan görüntüler==>


  Overspeed sadece 324 mb full... underground tarzı bir oyun...

  Oyun sokak yarışlarını içeriyor. aracınıza modifiye yapabiliyorsunuz kullaınş underground'la aynı gibi. Undergrounda ek olarak arabanın içinden sürebileceğiniz kamera açısı da içeriyor... kurulumu çook basit. fakat kurmak için nero programına ve bir tane boş cdye ihtiyacınız var. oyunu indirin. letibitten oyunu şöyle indiriyoruz önce linki tıkla çıkan ekranda ücretsiz seçeneğini tıkla dosya indir diye bir buton çıkar ona tıkla. çıkan pencerenin en altına gelin bir boşluk göreceksiniz. boşluğa sağdaki harf ve sayıları girip dosyayı indire bas sonra bir pencere açılır 60 saniye bekle dosyayı indir.... dosya indikten sonra rardan çıkarın. sonra bilgisayarınıza boş cd'nizi takın. İndirdiğiniz dosyalardan sr-ohpsr.cue isimli dosyayı çift tıklayın. nero açılacak yazdır deyin cd'ye yazdırsın. Cd yazdırma işlemi bitince. cd'yi bilgisayarınıza takın. Burdan itibaren normal oyun kurar gibi kuracaksınız. işte link==>

  letitbit.net Provides totally free file hosting with speed and size of files being unlimited.
  oyundan görüntüler==>

  MadeMan sadece 161 MB!!!! max payne gibi bir oyun....
  Oyunu oynadım bitirdim full rip. Oynarken max payne gibi hissettim diyebilirim sadece 161 mb ilerlemeli mafyalı falan güzel bir oyun

  Download linki==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Alternatif==>
  MMan.zip - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com  denize gidemeyenlere plaj futbolu (: pro beach soccer (:

  arkadaşlar bu oyun da pro beach soccer... kurulumu çoook basit ve takımlar arasında Türkiye de var ama en güçlü ülke güney afrika... ana dili fransızca oyuna girince ayarlardan ingilizceye çevirebilirsiniz. çözünürlüğünü beğenmezseniz oyunu kurduğunuz yerde resulotin isimli dosyadan çözünürlüğü ayarlayabilirsiniz (: gerçekten zevkli bir futbol oyunu (:
  işte link==>
  http://boontydl.tf1.fr/probeachsoccer.exe

  crack
  BeachSoccer.exe ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

  oyundan görüntüler==>
  Crashday.. Vur kır parçala arabalarla savaş.. sadece 200 mb %100 çalışıyor + tr yama

  Oyunumuzun adı crashday kurulumu oldukça basit indirdim kurdum eğlendim paylaşıyorum (: kurulum basit öncelikle linki indirin sonra şifreyi girip rardan klasöre çıkar deyin. oluşan klasörün içindeki crashday klasöründeki setup.bat dosyasını çift tıklayın kurulsun. ardından crashday.exe'yi çift tıklayın artık oyundasınız (: işte link==>
  Hotfile.com: One click file hosting: crashday-is_for_you-Farkiyla.rar

  rar şifresi ==> is_for_you

  Bazı arkadaşlarda hata yaptı. Oyunda MSVCR71.dll hatası olursa linkteki dosyayı oyunun içine kopyalayın==> http://rapidshare.com/files/145190828/MSVCR71.dll

  oyundan görüntüler==>

  İyi oyunlar ...


  bu boyuta böyle oyunu kimse veremez sadece 96 kb ama oyuna bir bakın
  Bu vereceğim oyun sadece 96 kb. ama grafikleri doom yada quake ile yarışacak cinsten. kurulumu basit rardan dosyayı çıkarın çift tıklayın oynayın. kesinlikle virüs falan değildir görünce ben de şok olmuştum.. buyrun link==>
  http://kk.kema.at/files/kkrieger-beta.zip

  ve bu ufacık oyunun şok görüntüleri!

  [IMG]http://www.4*****.net/patch/demo/kkrieger/005.jpg[/IMG]  SYOBON MARIO
  Arkadaşlar size vereceğim bu oyun gerçekten insanın sinir katsayısını ölçebilir (: Aslında herşey normal bir mario oyunu gibi başlıyor ama ilerleyen kısımlarda ağlıyacaksınız (:
  indirme linki=>
  http://gamedata.box.sk/_extra/syobon-action.zip

  arkadaşlar yukarıdaki linki tıklayıp oyunu indirin.. sonra sıkıştırılmış dosyayı çıkarıp. İçindeki kedili logoyu çift tıklayın... Oynarken bana çok küfür edeceksiniz (: ama gerçekten komik bi oyun...
  Her emeğin bir karşılığı olması dileğiyle..... İyi oyunlar...
  Bazı arkadaşların bilgisayarında açılmamış. O arkadaşlarım için internet üzerinden oynama linki veriyorum=> ¤·¤ç¤Ü¤ó¤Î¥¢¥¯¥·¥ç¥ó
  oyundan birkaç video=>
  Amatör bir oyuncu için gülmekten yarılıcaksınız (: =>Impossible Japanese Game - Video


  oyun içi görüntü=>
  xpandrally
  Oyunumuzun adı xpandrally. Fazla sistem istemeyen bir oyun ve ayrıca grafikleri ve oynanışı oldukça eğlenceli kurulum basit oyunu indirin setuptan kurun. işte link=>

  Hotfile.com: One click file hosting: XpandRallySetup.exe

  Crack=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  HER EMEĞİN BİR KARŞILIĞI OLMASI DİLEĞİYLE.. İYİ OYUNLAR...
  oyun içi görüntüler=>


  Zombi oyunu arıyorsanız Day of The Zombies sadece 128 mb full!!

  Arkadaşlar day of the zombies oyunu gerçekten güzel.. Oyuncuyu zombiye doyuruyor. Oynarken ben eğlendim.. Umarım siz de eğlenirsiniz.. Herhangi bir rar şifresi yoktur..
  indirme linki=>
  Hotfile.com: One click file hosting: zombie.rar

  oyunu indirdikten sonra karşınıza zombie.rar isimli bir dosya gelir. öncelikle zombie.rar dosyasını rardan çıkartın. Bu dosyanın içinde a-dotz1, adotz2.......adotz27 (1 den 27 ye kadar) olan sıkıştırılmış dosyaları seçili hale getirip win rar programını kullanarak buraya çıkart deyin. Biraz bekledikten sonra bir kaç tane rar'lı dosya oluşacak onları da seçili hale getirip buraya çıkart deyin. Dosyalar çıktıktan sonra setup isimli bir dosya oluşacak çift tıklayıp kurulum tamamlanmasını bekleyin... daha sonra oyunu oynamak için oluşan klasörlerden system isimli klasörü açın içinde zombie.exe isimli dosyayı çift tıklayın.. Artık oyundasınız..
  day of the zombie, LAND OF THE DEAD oyun motorunun geliştirilmiş versiyonudur. Görevler ve konu tamamen farklıdır.. Oyunda zombi istilasından kurtulup sevgilisini bulmaya çalışan George Shaw isimli bir karakteri yönetiyorsunuz..
  oyundan bir kaç görüntü=>
  Tek link 138 mb tam 7 Tane Amerikan Güreşi oyunu..
  ilk olarak oyunların tek link halleri=>

  WWF Attitude => WWF Attitude ROM Download for Nintendo 64 / N64 - CoolROM.com

  WCW Mayhem=>WCW Mayhem ROM Download for Nintendo 64 / N64 - CoolROM.com

  WCW Nitro=> WCW Nitro ROM Download for Nintendo 64 / N64 - CoolROM.com

  WCW Backstage Assault=>WCW Backstage Assault ROM Download for Nintendo 64 / N64 - CoolROM.com

  WWF No Mercy=> WWF No Mercy ROM Download for Nintendo 64 / N64 - CoolROM.com

  WCW NWO Revenge=>WCW-NWO Revenge ROM Download for Nintendo 64 / N64 - CoolROM.com

  WWF War Zone=>WWF War Zone ROM Download for Nintendo 64 / N64 - CoolROM.com

  linkleri tıkladıktan sonra siyah bir ekran gelecek ekranı biraz aşağıya indirin 10dan geriye saydığını göreceksiniz. Geri sayım bitince linki indirebilirsiniz..

  Beğenerek oynadıklarım WWF NO MERCY, wwf attitude, wwf war zone, wcw mayhem.

  ikincisi oyunları açan program=>
  Project64 Downloads - Project64 v1.6
  KURULUM=>
  öncelikle oyunların linklerini indirin.sonra indirdiğiniz oyunları teker teker klasöre çıkart diyerek rardan çıkarın. oyunları açacağınız programın linkinden indirdiğiniz setup Project64 1.6.exe yi çift tıklayıp kurun. sonra kurduğunuz programı açın(programın adı project64 1.6). sonra çıkan pencerenin sol üst köşesindeki File butonuna basın oradan open Rom'a tıklayın. sonra açmak istediğiniz oyunu bu pencere vasıtasıyla hangi klasöre çıkarttıysanız orayı açın. oradaki dosyaya çift tıklayın (mesela WCW Mayhem klasörünün içindeki WCW mayhem.64 dosyası) oyununuz kullanıma hazırdır. görüntü kalitesini arttırmak yada kontrolleri değiştirmek için için options'u tıklayıp istediğiniz çözünürlük ayarını yapabilirsiniz size kalmış. KURULUMU OLDUKÇA BASİT ANLATIMIN BU KADAR UZUN OLMASININ SEBEBİ HERKESİN OKUDUĞUNDA SORUN YAŞAMADAN KURUP OYNAMASINI SAĞLAMAYA ÇALIŞMAMDIR...

  HER EMEĞİN BİR KARŞILIĞI OLMASI DİLEĞİYLE.......
  oyunlardan görüntüler====>  Driv3r kota dostu sadece 399 mb + HARDCORE GRAPHIC MODU!!!!
  Oyunumuz driver 3. İçerisinde istanbul da var.. Ayrıca grafiklerini beğenmeyen arkadaşlar için hardcore yamasını da veriyorum..
  oyunun linki=>
  Hotfile.com: One click file hosting: arif7676.Driv3r.FullRip.rar

  hardcore graphic yamasının linki=>ENB_Series Pes 10 V.2.rar
  yamanın şifresi=> driver3

  daha önce yayınlayacaktım ama denemeden yayınlamayı uygun görmediğimden paylaşımım biraz gecikti..öncelikle verilen linkten oyunu indiriyoruz. Sonra rardan çıkarıyoruz rardan çıktıktan sonra oluşan klasörün içindeki setup.bat dosyasını çift tıklıyoruz. Oyun kurulmaya başlıyor. kurulumun bitmesini bekleyin. Bittikten sonra Driv3r.exe 'ye çift tıklayın artık oyundasınız...

  hardcore graphic modun kurulumu => gelelim hardcore modumuza bu mod sayesinde oyunun ışık efektleri coşuyor bu grafik kalitesindeki artışı anlamanız için bir video yayınlıyorumModu kurmak için indirdiğiniz yama nın içindeki dosyaları oyunu kurduğunuz yere kopyalayın. modu kapatıp açmak için oyunu oynarken shift+f12 tuşlarına basın.Modu kurduğunuzda kasma yada bozuk gösterme gibi bir problem olursa oyun esnasında sırasıyla shift+f10 ve shift + f11 yapın..

  arkadaşlardan gelen istek üzerine tükçe yaması(yamayı kurarken oyunu kurduğunuz yeri hedef olarak göstereceksiniz)=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  türkçe yama rar şifresi=> tuncayxn


  Her emeğin bir karşılığı olması dileğiyle... İyi oyunlar...
  counter strike 1.6 ve gülmekten kopartan telsiz konuşmaları (:

  COUNTER STRIKE 1.6 TEK LİNK==>

  x7.to » Download: Counter.Strike.OC.LordDragon.rar
  Rar Şifresi : www.oyuncehennemi.com

  ŁσяĐ Đяάqση
  kardeşimden alıntıdır.  oyuna ekleyeceğiniz komik telsiz seslendirmeleri için=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  Rar pass: vavrulu@hackhell
  klasörden çıkan sesleri C:\Program Files\sierra\Half-Life\cstrike\sound içine kopyalayın.

  seslendirmelerden bir kaç tanesi=>
  zSHARE - Radia_orNeK.mp3
  yukarıdaki linkten sesleri dinleyebilirsiniz..

  Umarım her Emeğin bir karşılığı olur.... İyi oyunlar.. Bol oyunlu günler...
  oyundan görüntüler==>

  Prince of Persia 3D teklink kota dostu 130 mb!!! sağlam link..

  arkadaşlar prince of persia nın ilk çıkan 2d oyunundan bu yana bir çok oyunu oynadım bazılarını bitirdim.. Sistemi zayıf olan arkadaşlarım için gerçekten bulunmaz bir nimet işte link=>
  ïî æàíğó - Ñòàğûå Èãğû: áåñïëàòíî ñêà÷àòü ôëåø èãğû, êîìïüşòåğíûå java èãğû, ñêà÷àòü psp èãğû, ïğîõîæäåíèå
  grafik bakımından çok iyi değil fakat gerçekten oynarken eğleneceksiniz...
  Her Emeğin bir karşılığı olması dileğiyle....iyi oyunlar...
  oyundan birkaç görüntü=>

  Bruce Lee : Call Of The Dragon karate yapalım biraz.... sadece 169 mb..

  Bruce Lee ile ilgili yapılmış en zevkli oyunlardan biri.. İndirdim denedim çalıştırdım oynaması kurması oldukça basit.... Takılacağınızı sanmıyorum ama kurulumda takılırsanız yardımcı olurum işte link=>

  Hotfile.com: One click file hosting: COD.rar


  Alternatif=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Kuramayan arkadaşlar olmuş onlar için kurulumu ekliyorum=>
  Öncelikle linki indirin. dosyayı rardan çıkarın. sonra çıkan klasörün içindeki COD.exe'yi çift tıklayın bir yazı göreceksiniz enter tuşuna basın. Entere basınca tekrar windows a döneceksiniz. Sonra MNU.exe'yi çift tıklayın oyun açılacak enter'e basın istediğiniz seçimi yapıp oynayın....


  HER EMEĞİN BİR KARŞILIĞI OLMASI DİLEĞİYLE....... İYİ OYUNLAR....

  Görüntüler=>  Black Buccaneer sadece 65 mb.. korsan olup dövüşmek isteyenlere!!
  oyun oldukça zevkli ve sadece 65 mb. oyunda korsan olup düşmanlarla savaşıyorsunuz. Özellikle kılıçlı sahneler harika.... buyrun link=>
  Black_Buccaneer_SvntyOneX_EarthQuake.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
  indiremeyenler için açıklama==> önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin ...

  oyun tarafımdan denenmiştir kurulumu çooook basit sadece inen rarlı dosyayı dizine çıkarın ardından bir daha rarlı dosya çıkacak onu da dizine çıkarın klasör oluşacak klasörün içindeki setup bat'ı çift tıklayın devam etmek istermisiniz diyecek evet deyin artık kuruldu. Black Buccaneer.exe dosyasını çift tıklayıp oynayın... Her emeğin bir karşılığı olması dileğile... İyi oyunlar..

  not: kendi uploadım değildir. Ama indirilip kurulup bolca eğlenilmiştir (:


  ROBOCOP kota dostu!!! 79 mb...
  Arkadaşlar oyunu indirip denedim çatır çatır çalışıyor.. Fakat link rapid. Artık sabah erkenden indirin (=

  işte link=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  rar şifresi=>
  darconio


  kuramayan arkadaşlar için anlatıyorum=>
  öncelikle linki indirin
  rar'lı bir dosya gelecek buraya çıkart deyin. Şifreyi girin. dosyaların rardan çıkmasını bekleyin. ardından çıkan dosyaların arasında DVN-RB.ACE isimli bir rarlı dosya göreceksiniz. onu klasöre çıkartın. dosyalar çıktıktan sonra klasörün içinde setup.bat isimli bir dosya göreceksiniz. çift tıklayın kurulumun bitmesini bekleyin.. kurulum bittikten sonra robocop.exe'yi çift tıklayın. Çözünürlüğü falan sorar en yükseğe getirin. start game deyin artık oyundasınız.... (kısaca oyun riplidir... )

  oyun her kullanıcıya hitap edebilecek bir şekilde dizayn edilmiş. Mesela düşük sistemli arkadaşlar en düşük seviyede oyunu açtığında hiç kasmadan yüksek sistemli arkadaşlar en yüksekte hiç kasmadan oynayabiliyor.. Fakat en düşük ve en yüksek görüntü kalitesi arasında oldukça fark var...
  Her emeğin bir karşılığı olması dileğiyle..... İyi oyunlar...
  Oyundan görüntüler=>
  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/118/4332_full.jpg[/IMG]

  Scarface hem de hotfile linki rahat rahat indirin 235 MB....
  arkadaşlar yeni bir paylaşımla karşınızdayım.. Daha önce amd_turkey abim bir tane yayınlamıştı fakat yayınladığı site artık kısıtlama koyduğu için indirilemiyor. Bu nedenle bir tane de ben yayınlayayım dedim. İşte size scarface=>

  bazı arkadaşlarda hata verdi dediler yeni link ekledim.. yeni link==>
  http://www.filefactory.com/file/ah1847f/n/ScarfaceRip_By_TurkishBrothers_www_oyuncehennemi_c om_exe/
  RAR Pass : www.oyuncehennemi.com

  indiremeyenler için açıklama==>
  önce linke tıklayın. açılan pencerede en alta gelin. download now yazısını tıklayın. çıkan yazıları boşluğa yazın. download now butonuna tıklayın. transferring now diye bir yazı çıkacak üstüne tıklayın. açılan pencerede bir geri sayım çıkacak. geri sayım bitince çıkan yazıyı tıklayın. tıkladıktan sonra download with filefactory basic yazısına tıklayın indirin .....

  HER EMEĞİN BİR KARŞILIĞI OLMASI DİLEĞİYLE...İyi oyunlar...
  oyundan görüntüler=>  WWE RAW oyunlarındaki grafikleri kötü geldi? Alın size WWE RAW HARDCORE GRAPHIC MOD!!
  Arkadaşlar bilgisayara ps3 grafik kalitesindeki amerikan güreşlerini çıkartmıyorlar. Ben de onlara inat bilgisayardaki amerikan güreşlerinin grafik kalitesini yükselten Hardcore Graphic modunu yayınlıyorum..... Bu Türk forumlarında bir ilktir. bibidibabidibu farkıyla....
  işte yamanın linki=>http://enbdev.com/enbseries_gtavc_v0074f.zip
  Arkadaşlar bu driv3r oyunu için bir grafik yamasıydı. Ben bu yamayı raw oyunu için yedien düzenledim. yama tüm raw versiyonlarında çalışmaktadır.. Kurulumu oldukça basit linki indirin rarlı dosyanın içindeki dosyaların tümünü (d3d8.dll , enbseries.ini vs vs) oyunu kurduğunuz yere kopyalayıp oyunu açın.. oyun esnasında shift f12 tuşlarına basın.. yeni ışık efektleri ve grafikler karşınızda.....
  oyunun modsuz hali=>
  MOD KURULDUKTAN SONRA=>
  Arkadaşlar eğer oyuna sahip değilseniz buyrun altta kendi paylaşımım olan wwe raw legend edition'ı veriyorum... Bu oyunda diğer raw'lar gibi iki üç maç sonra ses gitmiyor..

  SCOTT HALL(Razor Ramon)
  HULK HOGAN
  RANDY SAVAGE
  BRET HART
  BIG SEXY
  GOLDBERG(bir kemer maç kazandıktan sonra açılacak)
  ve diğerleri...
  işte linkler=>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting


  nosferatu tek link kota dostu 233 mb

  linki indirin klasöre çıkart deyip oynayın bu kadar basit.... işte link ==>
  Hotfile.com: One click file hosting: Nosferatu.rar
  25 To Life Tek Link sadece ve sadece 283 Mb
  full riplidir kurarken sorun yaşayacağınızı sanmam dosyayı rardan çıkarın satup.bat'ı çift tıklayıp kurun. bu linkten indirip kurmuştum..

  25_To_Life_SvntyOneX.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com  Land Of The Dead : Road To Fiddler's Green [RIP] [110 MB] koş zombi oyunu kaçmaz gel !!!

  oyun riplidir rardan çıkarıp setup.bat'tan kuracaksınız korkunç ve epeyce saran bir oyun.. rar şifresi yoktur .... işte link==>
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  Oyundan görüntüler==>


 • #2
  konu tamamıyla çalıntı orjinali için link==>
  http://oyuncehennemi.com/kotalisin-d...ml#post4753899

  !!!SaY HeLLo To ThE BaD
  GuY
  !!!  Comment

  Working...
  X
  porno