Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Frets on Fire Temasıyla Birlikte Guitar Hero 3'den Hiç Bir Farkı Yok ! 76 MB !!!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Frets on Fire Temasıyla Birlikte Guitar Hero 3'den Hiç Bir Farkı Yok ! 76 MB !!!!!!!
  Oyun İçi Görüntüler(Kendi Çektiğim SS'ler)


  Oyunun içinde 4 adet tema bulunmaktadır.

  Rock Band Teması:  Guitar Hero 1 Teması:
  Guitar Hero 2 Teması:
  Ve Guitar Hero 3 Teması:


  Oyun İncelemesi:

  Soru: Oyun editörleri birden klavyelerini gitar gibi tutarsa ne olur? />Cevap: Hiçbir şey. Tuhaf geliyor – ama öyle işte !
  Bunu kurmamalıydım. Aslında, kurulum sorun değil. Elbette oynamalıydım, ama kesinlikle iş arkadaşlarımın önünde değil. Kimse bu oyunu kendi bilgisayarına yüklemeyi düşünmez. Zaten yükleme işlemleri ağ sunucusunda var. “Deneyebilir miyim”, “Denemek istiyorum”. Bilgisayarımı geri alabilmek için gerçekten mücadele vermem gerekti. Bir dakika! Herkesin birkaç bilgisayarda oynamak istediği bir oyun? Çoklu lisans? Bu oyun editörlüğünün bir avantajı mı yoksa düpedüz kanunsuzluk mu? Hepsi yanlış. Ücretli ağabeyi “Guitar Hero”yu gerçekten zor durumda bırakan kaynağı açık proje “Frets on Fire”dan bahsediyoruz.
  Frets on Fire’ın arkasındaki fikir, Guitar Hero’nunkiyle aynı. Müzisyenin çalacağı notalar ritme uygun olarak noktalar halinde görüntüleniyor. F1’den F5’e tuşlar “tel” olarak görev görüyor. Tek yapmanız gereken doğru teli seçmek ve enter tuşuna basarak notayı çalmak. Kolay gibi gelebilir, ama arşivinizde “doğru” şarkıları bulundurmak, bunu zorlu bir iş haline dönüştürebilir. Doğru şarkılar ne mi? Haberlerimizi hala hatırlıyor musunuz? “Guitar Hero 3’teki kendi şarkılarınız mı”? Her rock hayranının rüyası. Guitar Hero’nun gelecekte bir gün yapabileceği şey, Frets on Fire tarafından çoktan yapıldı. Büyük Activision-Clone topluluğu indirilebilen şarkı dönüşümleri üzerinde gayretle çalışıyor. Böylece, herkes kesinlikle payına düşeni alabilir. Funk’tan altmışlara ya da black-metal’e. Frets on Fire’da her tür müzik bulunabilir. Söylenecek tek bir şey var: Çalmaya devam!

  İndir/Download:

  İndirmek için Tıkla (76 Mb)

  Rar Pass: www.oyuncehennemi.com

  İyi Oyunlar.

  Not: Arkadaşlar indireceğiniz oyunun içinde şarkı yoktur.Bu yüzden boyutu bu kadar küçük.Şarkı indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak

  İndirebilirsiniz.
  Tıkladığınız linkte tam 2828 tane şarkı vardır.Ve hepside mükemmel şarkılardır.Yukarıdaki arama yerinden istediğiniz şarkıyı bulabilirsiniz.Metallice "The One" dan tutunda Evanescance "My Immortal" a kadar birsürü şarkı var.

  Wikidot: Tıklayınız

  Arkadaşlar üstteki sitede tam bir hazine.Ancak üyelik gerektiriyor.Pinhani'den tutun Super Mario Bros müziğine kadar hepsi var.  Bir Alternatif Site Daha(Edip Akbayram'dan Bile Şarkı Var )

  Tıklayınız

  Şarkı Paketleri Link'i İçin Tıklayınız !(Bu Link Alıntıdır!)


  Üstte verdiğim şarkı paketleri link'inde guitar hero,rock band gibi oyunların bugüne kadar çıkmış olan custom songları bulunuyor.Yani paketleri indirirseniz guitar hero'daki ve rock band'daki şarkıları frets on fire'de ve fofix'de çalabileceksiniz...

  Song List:

  Band Hero
  Guitar Hero – Aerosmith
  Guitar Hero – Encore
  Guitar Hero – Metallica
  Guitar Hero – On Tour
  Guitar Hero – Smash Hits
  Guitar Hero – World Tour
  Guitar Hero I
  Guitar Hero II
  Guitar Hero III
  Guitar Hero V
  Rock Band II


  Soru:İndirdiğim Şarkıları Nereye Atacağım.
  Cevap:İndirdiğiniz şarkılar eğer verdiğim link ten indirilmişse büyük ihtimalle 7zip dosyası olarak gelir.Bu dosyaya çift tıklayarak dosyayı çıkartın ve oyunu yüklediğiniz dizinde "data
  /
  songs" adlı dosyanın içine atın.İşte bu kadar.Eğer bilgisayarınızda FoFiX yüklüyse data klasörünün içinde büyük ihtimalle songs adlı klasör yoktur.Data klasörünün içinde girerek songs klasörünü kendiniz oluşturmalısınız...

  Rock la Kalın !


  Türkçe Şarkılar:


  Duman: Bu Akşam(Live) (Tıkla)

  Pinhani:Beni Al (Tıkla)

  Mor Ve Ötesi:Bir Derdim Var(Tıkla)

  Kurban:Lambaya Püf De(Tıkla)


  Ayrıca:

  Manga:We Could Be The Same
  (Tıkla)

  Öneri- Coheed and Cambria-Welcome Home(Tıkla)

  Yeni Türkçe Şarkılar Buldukça Buraya Ekleyeceğim Arkadaşlar.

 • #2
  Süpersin +Rep .


  Lamb of God-Metallica-Audioslave-Foo Fighters-3 Doors Down-System of a Down-Lacuna Coil-Green Day-Rammstein-Motorhead-Nirvana-Smashing Pumpkins-Korn-Judas Priest-u2-The Pink Floyd-Dream Theater-Disturbed-Van Halen-Megadeth-Linkin Park-Deep Purple-Aerosmith-Alice in Chains-Michael Jackson-Gun N' Roses-Scorpions-Slayer-Iron Maiden-Slipknot-The Beatles-AC/DC

  Comment


  • #3
   Kardeş yukarda 3 tane şarkı indirebileceğin site verdim.Wikidot üyelik istiyor üye olursan o siteden binlerce şarkı indirebilirsin.Diğerleri üyelik istemiyor.Oralardanda indirebilirsin...

   Comment


   • #4
    Sunum hoş olmuş ve iknâ edici
    teşekkür ettim

    Comment


    • #5
     jinpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
     Sunum hoş olmuş ve iknâ edici
     teşekkür ettim
     Asıl yorumun için ben teşekkür ettim

     Comment


     • #6
      Teşekkürler indiriyorum =)
      Ecdad tarih yazmış,Evlat okumaktan aciz...

      Comment


      • #7
       Ben teşekkür ederim

       Comment


       • #8
        İndirdim de bende açılmıyor oyun. Win 7 kullanıyorum. Bu hatayı veriyor.

        Comment


        • #9
         Kardeş oyunu arkadaşımda indirdi.Denedi Gayet güzel çalışıyor.Pek emin değilim ama win 7 den kaynaklanabilir.Yoksa oyun sağlam...

         Comment


         • #10
          » ∂ℓί « Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Kardeş oyunu arkadaşımda indirdi.Denedi Gayet güzel çalışıyor.Pek emin değilim ama win 7 den kaynaklanabilir.Yoksa oyun sağlam...
          Arkadaşın xp mi kullanıyor.Diğer ev arkadasımın pc sindede deniycem bugun ondada win 7 var ondada çalışmazsa win7 den kaynaklandığı kesinleşir.Baya da heveslenmiştim neyse sağol yinede paylaşım için.

          Comment


          • #11
           theoq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
           Arkadaşın xp mi kullanıyor.Diğer ev arkadasımın pc sindede deniycem bugun ondada win 7 var ondada çalışmazsa win7 den kaynaklandığı kesinleşir.Baya da heveslenmiştim neyse sağol yinede paylaşım için.
           Evet xp kullanıyor arkadaşım.İstersen fofix link'i atabilirim sana ? frets on fire nin bi gelişmiş versiyonudur...

           Comment


           • #12
            Ben xp kullanıyorum Oyun xp de sorunsuz çalışıyor...
            Ecdad tarih yazmış,Evlat okumaktan aciz...

            Comment


            • #13
             sקคђเ™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
             Ben xp kullanıyorum Oyun xp de sorunsuz çalışıyor...
             Teşekkürler.

             Comment


             • #14
              Teşekkürler...

              Comment


              • #15
               ~ Fortune .# Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
               Teşekkürler...
               Yorum için teşekkürler.

               Comment

               Working...
               X
               porno