Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

City Car Driving v1.2 (2011/ ENG) - Araç Sürme Simulatörü - FULL VERSİYON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • City Car Driving v1.2 (2011/ ENG) - Araç Sürme Simulatörü - FULL VERSİYON
  Sistem Gereksinimleri

  Minimal system configuration:

  •OS: Windows XP / Vista / 7;
  •CPU: Intel Core 2 Duo E7400 / AMD Athlon X2 7850;
  •Video: nVidia GeForce 9600GT 512 Mb DDR3 / ATI Radeon HD 4830 512 Mb DDR3;
  •RAM: 2048 Mb DDR2;
  •HDD: 1 Gb free space;
  •Screen: 1024x768, 32 bit;
  •Sound: compatible with DirectX 9.0;
  •Other: keyboard, mouse;
  •Internet connection (need for activation).
  •Warning!!! Correct program operation on laptops and integrated video cards is not guaranteed!


  KURULUM

  1. Oyun kurun ardından CityCarDriving1.2 - Crack klasörünün içindeki bin dosyasını oyunun kurulu olduğu yere olan Program Files - 3D Instructor 2.2 Home un içine atın. Dosyalar değiştirilsin mi sorusuna tümüne evet diyin.

  2. Daha sonra Language+Images klasörünün içindeki en_GB klasörünü 3D Instructor 2.2 Home -> Data -> i18n içine atın. Dosyalar değiştirilsin mi diye sorarsa yine tümüne evet diyin.

  3. Linkteki kariyer fix i indirip 3D Instructor 2.2/data/tables/en_GB içine atın.

  LİNK

  http://www.uploadic.com/9js2wp456z3w

  ALTERNATİF

  http://www.uploadstation.com/file/cK...Career_fix.rar

  4. 3D Instructor 2.2 Home -> Data > i18n klasöründeki language.txt i açın, değeri 2057 yapın kaydedin ve çıkın. (Eski yazan değeri silmeyi unutmayın..)

  5. Son olarak Language+Images klasörünün içindeki main, background ve loadscreen dosyalarını 3D Instructor 2.2 Home -> data -> gui -> 3di_home -> Imagesets klasörünün içine atın. Yine dosyalar değiştirilsin mi sorusuna tümüne evet diyin.

  6. Bu kadar.. Artık oyuna girebilirsiniz..

  OYUN İNDİRME LİNKi (TEK LİNK OLARAK)

  http://www.uploadic.com/p7pe6iyyq3oi..._v1.2.rar.html


  TORRENT OLARAK

  http://www.uploadic.com/yskjf8fb88co


  Last edited by semih7106; 02-03-12, 15:50.

 • #2
  Oyunu denedm arkadaşım başlığı değiştir lütfen.City car driving 1.2 değil
  rus oyunu olan 3d instructor 2.2 ye benim gibi birisi yabancılardan
  city car drivingden dosya aktarmış benim paylaştığımla aynısı.Bende heycanlanmıştım.Gerçi oyun olarak
  aynı ikiside ama o direk ingilizce.İnşallah dikkate alırsın.

  Comment


  • #3
   semih7106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Oyunu denedm arkadaşım başlığı değiştir lütfen.City car driving 1.2 değil
   rus oyunu olan 3d instructor 2.2 ye benim gibi birisi yabancılardan
   city car drivingden dosya aktarmış benim paylaştığımla aynısı.Bende heycanlanmıştım.Gerçi oyun olarak
   aynı ikiside ama o direk ingilizce.İnşallah dikkate alırsın.
   Senin paylatığın oyunu bilmiyorum fakat bu farklı bir oyun.. Kurulumu yaptıktan sonra oyun %100 olarak ingilizce oluyor.. Ayrıca başlık değiştirecek bir durum yok.. Oyun City Car Driving v1.2 versiyonudur. İstersen görüntüde atabilirim

   Comment


   • #4
    hadi seni kırmıyalım dediğin gibi olsun

    Comment


    • #5
     ΚΣПΛП Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
     Senin paylatığın oyunu bilmiyorum fakat bu farklı bir oyun.. Kurulumu yaptıktan sonra oyun %100 olarak ingilizce oluyor.. Ayrıca başlık değiştirecek bir durum yok.. Oyun City Car Driving v1.2 versiyonudur. İstersen görüntüde atabilirim
     Burdan indirdim arkadaşım.Program files a 3D ınstructor 2.2 diye kuruluyor.
     kurulum ekranıda öyle içinde yama dosyaları var city car driving değil bu.Benim oyunda öyle
     city car driving den dosya alıp attım oyun içi city car driving gibi ama değil.Kendin bilirsin.

     Comment


     • #6
      semih7106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Burdan indirdim arkadaşım.Program files a 3D ınstructor 2.2 diye kuruluyor.
      kurulum ekranıda öyle içinde yama dosyaları var city car driving değil bu.Benim oyunda öyle
      city car driving den dosya alıp attım oyun içi city car driving gibi ama değil.Kendin bilirsin.
      Oyunu çeviren kişi ben değilim.. Oyun bilgisayara 3D Instructor 2.2 Home diye kuruluyor. Bunun nedeni kurduğumuz oyunun rusça versiyon olmasından kaynaklanıyor..City Car Driving oyunuyla 3D Instructor 2.2 Home oyununun hiçbir farkı yok.. Sadece isim farklılığı.. Rusya da çıkan oyunun ismi 3D Instructor 2.2 Home, ingilizce olarak çıkan versiyonun ismi City Car Driving.. Olay bu yani.. İki oyunda aynı olduğu için dosyaları birbirine uyumlu hale getirmişler..

      Comment


      • #7
       neden kasıyo acaba ????

       Comment


       • #8
        oyun neden kasıo ??*

        Comment


        • #9
         burak752 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
         neden kasıyo acaba ????
         Sisteminin özellikleri nedir?

         Comment


         • #10
          kardeş hotfile ve duckload hariç yeni link koyabilirmisin?çünkü bu verdiğinden bnm int. problem verior yani indirmiyor.eğer verirsen çok sevinirim.

          Comment


          • #11
           Evet kardeş İndirip bakmadım ama 3D İnstructor çok anımsatıyor görüntüler. Hatta o da olabilir.
           Soldat oynayanlar bana ulaşabilirler.

           Comment


           • #12
            simülatör oyunumu bu..

            Comment


            • #13
             Kardeş oyun ingilizce mi araba sürme oyunları çok severim eğer oyun ingilizceyse indirecem...

             Comment


             • #14
              HAMURADAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Kardeş oyun ingilizce mi araba sürme oyunları çok severim eğer oyun ingilizceyse indirecem...
              Oyun % 100 ingilizce..

              simayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              simülatör oyunumu bu..
              Evet araç sürme simulatörü..

              kaburt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kardeş hotfile ve duckload hariç yeni link koyabilirmisin?çünkü bu verdiğinden bnm int. problem verior yani indirmiyor.eğer verirsen çok sevinirim.
              Kardeş DNS değiştirip girebilirsin. Farklı bir siteye yüklemem şuan mümkün değil

              Ghostern Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Evet kardeş İndirip bakmadım ama 3D İnstructor çok anımsatıyor görüntüler. Hatta o da olabilir.
              Oyunun rusça versiyonunun ismi 3d instructor 2.2.. İngilizce olarak çıkan versiyonunun ismi City Car Driving.. İkiside aynı oyun zaten...

              Comment


              • #15
               Türkçe kurulum eklendi

               Comment

               Working...
               X
               porno