Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Call Of Duty Modern Warfare 4 Çıkar Mı ?

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Call Of Duty Modern Warfare 4 Çıkar Mı ?


  Arkadaşlar Sizce Oyun çıkar mı ? Çıkarsa senaryo nasıl olur

 • #2
  up up up up up up

  Comment


  • #3
   Call of duty 10 : Modern Warfare 4 olur bence

   Comment


   • #4
    9.cuyu treyarch yaptına göre iğrenç olcak

    Comment


    • #5
     bence çıkmaz konu yok ortada makrow öldü zaten
     [INDENT=3][/INDENT]
     [INDENT=3]
     [/INDENT]

     Comment


     • #6
      bence cıkar bu oyunda da price'ın genclik yılları filan olabilir

      Comment


      • #7
       bence farklı bir isimle çıkartabilirler black ops'ta ki gibi... tekrar 2. dünya savaşına geçebilirler yeniden
       DEFTONES

       Comment


       • #8
        Deftones Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bence farklı bir isimle çıkartabilirler black ops'ta ki gibi... tekrar 2. dünya savaşına geçebilirler yeniden
        Haklısın panpa, bencede Activision bu gelişmiş grafikleri kullanarak akıcı bir senaryo ve uzun bir singleplayer deneyimi sunan bir oyun yaratabilir bize. Mesela oyun içinde bol bol savaş olabilir, bol bol animasyon olabilir ve en önemlisi singleplayer modu çabuk bitmeyebilir... 15-20 bölümlük uzun bir oyun bizlere harika bir deneyim sunar. +Oyunun sonunda CoD MW3 grafik motorunu kullanarak bir oyun filmi hazırlanabilir... Hatta herkes buraya oyunda işlenebilecek bir hikaye yazsın, yeni karakterler falan yaratın hadi bakalım

        Comment


        • #9
         Mesela ben başlıyorum:

         Oyunun başlangıcında oyunla ilgili grafikler ve kısa trailerlar içeren bir giriş videosu. Karakterlerin fotoğrafını falan animasyonla gösteren bir video.

         Bölüm 1
         Oyunun ilk bölümünde eğitim olur hep, bunda farklılık olsun. İlk bölümde İkinci Dünya Savaşı'nın nasıl çıktığını anlatan bir video ve kumandanların devlet başkanlarının falan aldığı kararların bulunduğu bir toplantı masasında başlasın.
         Sonra ki kısımı biz adamın gözünden görelim, evimizde oturuyor ve yemek yiyor olalım. Birden kapı çalsın ve bir asker olağanüstü hal alarmı bildirsin. Kapı açılınca alarm ve uçak sesleri duyulsun. Birde bakarsınız ki havada uçaklar bir oraya bir buraya gidiyor. Evlere makinalı tüfekler yerleştiriliyor. Gökyüzü karanlık ve bulutlu. Sonra size bir kağıt verilsin. Bu kağıdı okuyun ve radyoyu açın. Savaşla ilgili bilgileri alınca birden epik bir animasyonla bir asker şubesine gidelim. Animasyonda ismimizi yazdıralım ve askere alınalım. Ve bir günlük tutmaya başlayalım.

         Daha sonra atış alanına (eğitim alanı) gidelim ve orada bir eğitimden geçelim. Sonra bir kamyona binip düşman ülkenin topraklarına sızalım. Daha savaşın ilk günleri olduğundan sınırda pek bir hareketlilik ve kalabalık savunma yok. Eğitimden sonra bizim askerlerimizden bir takım oluşturulsun. 11-12 kişi olabilir. Takımın adıda DSW olsun. Bu takım öyle bir takımki her savaşta birlikte oluyor ve savaşın sonuna kadar birlikte olacak...

         Bölüm 2

         Sonraki bölümde Rusya'ya çıkarma yapalım ve oraya bir kamp yeri kuralım. Kampta sadece DSW askerleri var. (Animasyonda olacak bu, eğlenceli ve düşündürücü konuşmalarda olacak.) Kumandan askerlerden kamp hattanın arkasına mayın döşenmesini istemiştir. Askerler mayınları döşerken biz animasyonda çadırda otururken örneğin ailemizin fotoğraflarına bakabilir ve sonra uyuyabiliriz. Derin bir uykuya dalmışızdır, yorgunluktan. Bir rüya görmeye başlamışızdır. Rüya şöyledir:

         -Düşman askerleri ülkenizi yenilgiye uğratır ve ülkenize girer. Senin evine girdiklerinde seni bağlayıp evin köşesine sürüklerler, çocuklarını gözlerinin önünde tek tek öldürürler. Sonra eşine tecavüz etmeye çalışırlar. Eşin direnince başlarındaki adam silahını çeker ve eşinin kafasına dayar. Tam ateş edecekken rüyadan uyanırsın ve dışardaki silah seslerini duyarsın. Anında yerden fırlayıp silahını alırsın ve kumandanın yanına gidersin. O sana durumu özetler ve sen o andan itibaren savaşın içinde olursun. Düşman topraklarını savunmaya ve sizin kampınızı yok etmeye çalışıyordur. Düşman tüm gücünü toplayıp üzerinize gelmeye başladığında ve sen köşeye sıkıştığında kafanda rüyada karından duyduğun bağırışları duyarsın. Çocuklarının ve eşinin sesleri kafanda yankılanır. Sonra düşman Aradan bir süre geçer, hava desteğiniz gelir ve karşı tarafı kayıp vermeden püskürtürsünüz. Araya bir animasyon girer ve takım arasında kısa bir sohpet olur. Daha sonra yerinize kalabalık bir bölük gelir ve siz başka bir görev için hazırlanırsınız. Günlüğünüzde gelecek görevle ilgili kısa bilgiler yer alır. Daha sonra günlüğün kapağını kapatır ve yeni bir bölüme geçeriz.

         Eğer ilk kısmı beğendiyseniz oyunun hikayesine devam edebilirim beyler, raad olun yani. Hadi görüşlerinizi bekliyorum up up up.

         Comment


         • #10
          Güzel hikaye ama bundan çok bir gazi ve şehit bir erin yaşadığı şeyler olsa daha güzel olur çünkü senin anlatığın call of duty oyun tarzına uymuyor burda amaç görevi bitirmek başka birşey yok

          Comment


          • #11
           hayal kırıklığına uğrattım ama çıkamayacak bu oyun modern warfare serisinin son oyunuydu

           Comment


           • #12
            http://www.halflayf.com/call-of-duty...yasaya-cikti/9

            Arkadaşlar yazıyı baştan sona okudum.MW6'Ya kadar bütün senaryo hazırmış.Sizde okuyun aydınlanın

            Comment


            • #13
             bence çıkacak makarov ölmüş olabilir ama daha mw deki zakhaev var o ölmedi sanırım

             Comment


             • #14
              Beyler Zakhaev öldüğünde'de bitti demiştim Shepherd öldü olay bitti dedim şimdi makarov öldü olay bitmiştir dedim Adamlar yapıyor valla bekleyip görcez

              Comment


              • #15
               açıklama yaptılar call of duty modern warfare 3 son oyundu

               Comment

               Working...
               X
               porno