Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Gta San Andreas çeteleri ve silahları tam açıklama (bakmayan Kalmasın)

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Gta San Andreas çeteleri ve silahları tam açıklama (bakmayan Kalmasın)


  bunu size sunmak için inanın 1,5 hafta uğraştım!:.


  Resimler çıkmamış kusura bakmayın. kesinlikle alıntı değildir kendi gözlemimdir.

  Grand Theft Auto San Andreas Çeteleri
  GROVE STREET FAMİLİES
  Başkanı: Sean 'Sweet' Johnson


  Hakim olduğu bölge:Los Santos-Ganton,Santa Maria Beach,Playa del Seville,Temple
  Ezeli düşmanları:Ballas çetesi
  Giyim:Yeşil
  Araba:Greenwood,voodoo,savanna
  İttifak: Triad ve Varrios Los Astecas (CJ'in sayesinde)
  Silah:9mm,tec 9,(tüm LS grafitilerini tamamladığınızdaEsert Eagle,SMG,bıçak,9mm)


  Bilgi:CJ’in çetesidir. Üye sayısı son derece az olan bu çeteyi Sean 'Sweet' Johnson yönetmektedir. Önceki yıllarda Los Santos üzerinde büyük hakimiyeti olan çete, ölümler, taraf değiştirmeler ve parasal sorunlar yüzünden çökmektedir. Son zamanlarda ise çete içinden bazı önemli üyeler (Big Smoke ve Ryder) Sweet'i öldürme planı yapmakta ve rakip çete Ballas'a geçmeyi düşünmektedirler. Los Santos piyasasının büyük isimlerinden Frank Tenpenny adlı polis ise Sweet'i öldürme planını gerçekleştirir. Downtown Intersection'ın altındaki bir garajda sakladıkları yeşil bir sabre ile Ganton'a gelen suikastçiler,Sweet'in evini tararlar.Sweet ve Kendl dışarda oldukları için kurtulurlar ama evin içinde CJ'in annesi Beverly Johnson ölüsünü bulurlar.Daha sonra cenaze için çağırılan CJ,tekrar çeteye döner.Çete için çalışmalarda bulunur.Bu çalışmalar rakip çete başlarını indirmek,graffiti yapıp çetesine saygı duyulmasını sağlamak,uyuşturucu işini baltalamak,silah bulmak veya çalmak,çetenin hakim olduğu bölgeleri artırmak ve bu sayede güçlenmek,çeteyi satanları öldürmek ve Los Santos içine barış getirmektir.Fakat CJ'in yeni geldiği dönemde ise Temple,Grove Street,Seville Boulevard adlı 3 ayrı çete oluyordu.Bu çeteler arasındaki rekabet azımsanamazdı.Öyle ki iki çete de Sweet'i öldürmeye çalışmıştı.Fakat Jefferson Motel görüşmelerinde çeteler barışmıştı.Ama Jefferson Motel'de Officer Tenpenny'nin uyarısı üzerine birçok Grove Street üyesi saf dışı kalmıştı.Grove Street yeniden toparlandığında ise Ballas'lara bir saldırı yapmaya kalkışmış,ama başarısız olunca Sweet tutuklanmış,Grove Street çökmüş ve Ballas bütün bölgeleri almıştı.Daha sonra ise anlaşmaları ve uyuşturucu işleri baltalayan CJ sayesinde yeniden çıkmış ve piyasaya dönmüştü.
  THE BALLAS
  Başkanı: Kane
  Hakim olduğu bölge:Glen Park,East Los Santos,Idlewood,Santa Maria Beach,Verona Beach,Willowfield,Jefferson
  Ezeli Düşmanları:Vagos,Grove Street Families
  Giyim:Mor
  Araba:Tahoma,Majestic
  İttifak:Loco Syndicate,San Fierro Rifa,Rus Mafyası
  Silah:9 mm,Micro SMG
  Bilgi: Grove Street çetesinin baş düşmanı olan Ballas gangsterleri,Los Santos'da uyuşturucu satarlar.yüzlerce üyesi olan çete,birdenbire çıkmış ve Grove Street üyelerini uyuşturucu ile kandırarak kendi yanına çekmiştir.Büyük kâr ile Los Santos'un neredeyse yarısından haraç alan bu çete,Ruslar ile silah kaçakçılığı yapmaktadır.Başkanları Kane adlı bir gangster olan bu çete,uyuşturucuları San Fierro Rifa çetesinden temin etmektedir.Çetenin geçmişi bilinmemektedir.Büyük ve güçlü olan bu çete,Kane'in ölümünden sonra ise çuvallamış,ama Grove Street üyesi Big Smoke'un sayesinde yeniden güçlenmiştir.Çete üyeleri anlaşmalarını Pier 69,Willowfield,Angel Pine gibi dikkat çekmeyecek yerlerde yapmaya çalışırlar.Her türlü pis işi yapan Ballas çetesi,Grove Street'in çöküşu ile büyük bir hızla güçlenmiştir.Ayrıca Sweet'in annesine yapılan suikast’ı da örgütlemişlerdir ve Grove Street'in bölünmesini sağlamışlardır.Ballas çetesi Mike Toreno sayesinde,uyuşturucu kullanmayan Grove Street'in yerine getirilmiştir.Ballas çetesinin uyuşturucu işleri,San Fierro Rifa,Los Santos Vagos,Rus Mafyası tarafından desteklenmektedir.Çetenin rakibi Vagos bile bu işlerden pay almaktadır.Çete,San Fierro uyuşturucu fabrikasından ve aynı zamanda East Los Santos'daki Big Smoke'un gizli yerinden de uyuşturucu üretimi yapmaktadır.Ballas çetesinin merkezinin Idlewood olduğu söylense de bazı görüşler Glen Park demektedir.Mor giyimli çete çok ciddi saldırılarda bulunmasıyla ünlüdür.
  VARİOS LOS AZTECAS

  Başkanı: Jose Vialpando ve Cesar Vialpando
  Hakim olduğu bölge: El Corona civarı
  Ezeli Düşmanları: Los Santos Vagos,Ballas
  Giyim:Mavi
  Araba:Hermes,Broadway,Glendale
  İttifak:Grove Street Families,Triads
  Silah:9mm,Micro SMG


  Bilgi: Varrios Los Astecas çetesi,Kendl sayesinde tanıştığımız bir çete.Başta CJ ve Sweet'in Cesar Vialpando'ya biraz da beyaz olduğu için kötü davranmaları sonucu hoş bir ilişkileri yoktu,ama daha sonra yasadışı yarışlar,CJ'i kurtarma çabaları derken Cesar,CJ'in en iyi dostu oldu.Varrios Los Astecas çetesi keskin nişancılardan ve azılı tetikçilerden oluşan bir çetedir.Araba kaçakçılığı,fuhuş,yasadışı sokak yarışlarıyla ilgilenirler.Uyuşturucu piyasasında önemli payları yoktur ve bölge yarışında değildirler.Çetenin başkanı Jose ile iyi ilişkilere girmiyoruz,aksine Kendl ve Cesar engellemese kavga bile olabilirdi,ama onlar engelledi.Meksika asıllı olan bu çete,Ballas ile hiçbir ortaklık içinde değildir.Aksine Ballas'ın büyük baskınında onların başına para konulmuştur ve daha sonra Kendl ve Cesar ,Country'e kaçmıştır.Jose ise zaten Loco Syndicate'in elinden zor kurtulur.Ve Loco ,Syndicate sayesinde öldürülür ;çünkü uyuşturucu işinde onlara konuşmadı ve onlar da bundan hoşlanmadılar.Bu çete aslında Los Santos'a dönünce pek bize yardım etmedi,daha çok yardım istedi.Onların bölgesini bir görevde kurtardık. Bu çete,lowrider işindedir,Country'deki yasadışı sokak yarışlarından CJ sayesinde bir garaj kazanmıştır ve bu garajı orada CJ ile idare etmektedirler.Orada The Truth'un etrafı da vardır.  LOS SANTOS VAGOS
  Başkanı:Big Pope
  Hakim Olduğu Bölge: Doğu Los Santos'un tamamı,Los Santos'un kuzeyindeki meksika asıllı insanların yaşadığı bölgeler
  Ezeli Düşmanları:Varrios Los Astecas, Grove Street Families Triads
  Giyim:Sarı
  Araba:Tornado, Hermes, Oceanic
  İttifak:San Fierro Rifa
  Silah:9 mm,Micro SMG


  Bilgi: Meksika asıllı gangsterlerin oluşturduğu bu çete, Doğu Los Santos'ta fidye, silah kaçakçılığı ve uyuşturucu ticareti ile uğraşmaktadır. Aynı zamanda bu çetede büyük gasp ve soygun olayları da görülür. Los Santos'un ikinci büyük çetesi olan Vagos çetesi, silah kaçırılan bir treni basmış,Big Smoke ile uyuşturucu antlaşması yapmışken,olay çıkarmış ve San Fierro Rifa ile görüşmeye giderken CJ tarafından basılmıştır.Ballas kadar içli dışlı olmadığımız çete,Los Santos'taki Lowrider yarışlarını düzenlemektedir.Big Pope,çetenin başı, büyük bir kaçakçıdır.Vagos çetesi,Big Smoke'dan sonra Ballas ile anlaşmıştır ve Varrios Los Astecas bölgelerini almıştır.Varrios Los Astecas çetesi ile Vagos çetesinin arasında büyük ayrımlar vardır.İkisi de meksika çetesidir ve lowrider yarışlarında boy gösterirler; ama birbirlerinden nefret ederler.Bundan dolayı,Varrios Los Astecas bölgelerini,CJ ve Sweet pusuya düşürüldükten sonra almışlardır.Daha sonra da Madd Dogg'un albüm konusundaki talihsizlikleri sonucunda onun büyük evini gasp etmişlerdir ve CJ ile Triad gelene kadar Big Pope orada kalmıştır.Big Pope,Tepelerde bir ev görevinde öldürülmüştür.Aynı zamanda Pope, Country'deki birçok yarışı düzenliyordur.Vagos çetesi,El Corona bölgesine el koyduktan sonra,o bölgede Cesar'ın evi de dahil olmak üzere birçok yeri kendi kontrolü altına almıştır.Ayrıca o kadar büyük paylar üzerinden oynuyordur ki,Ateş püskürtücü silahları bile vardır.Ballas çetesinin uyuşturucu ticaretinde rol üstlenmektedir.
  SAN FİERRO RİFO

  Başkanı: T-Bone Mendez
  Hakim olduğu bölge: Doherty ve çevresi,Solarin Endüstri Fabrikasının çevresi,Jizzy's Pleasure Domes Club çevresi
  Ezeli Düşmanları: Triads,Da Nang Boys
  Giyim: Mavi
  Araba: Sabre, Stallion, Blade
  İttifak: Loco Syndicate
  Silah: 9mm
  Bilgi: 1984 yılında Victor Vance tarafından Vice City'deki holding binaları basılmış olan Mendez Karteli,1986 yılında San Fierro'ya taşınmıştır.Mendez Karteli,Doherty bölgesinde çalışır ve Dünyanın uyuşturucu ihtiyacını gidermek için oradaki fabrikalarından her yere uyuşturucu ihraç ederler.Dünya uyuşturucu piyasasını yürütmek amacı taşıyan Mendez Karteli,Diego ve Armando Mendez'in ölümünden sonra zayıflamıştır,ama San Fierro'da T-Bone Mendez tarafından tekrar güçlenmiştir.T-Bone Mendez,büyük bir uyuşturucu fabrikasına sahiptir,bu fabrikaya Solarin Endüstrileri isimli bir şirketin yardımıyla hammadde girişi sağlanmakta ve de tüm malları Dick Goblin's isimli başka bir şirket sayesinde dağıtılmaktadır. Genellikle mavi bandana takan çete üyeleri, Doherty civarında uyuşturucu satımı haricinde pek etkinlik göstermezler. En büyük etkinlikleri Los Santos'un TÜM uyuşturucularını üretmektir. Evet,Los Santos'daki tüm uyuşturucular, CJ bu bölgedeki fabrikayı patlatana kadar buradan geliyordu.Big Smoke,tırları San Fierro'ya yolluyor ve tırlar içinde mallarla dolu olarak geri geliyordu.Fakat CJ bu fabrikayı patlattıktan sonra,Big Smoke kendi fabrikasını kurdu.T-Bone Mendez ise,Mendez Kartelinin sonu olacak şekilde Pier 69'da CJ ve Triad gangsterleri tarafından pusuya düşürüldü.T-Bone Mendez,Kendine kas adamı diyen çete başı,AK-47 ile mücadele vermesine rağmen ölüp,San Fierro Rifa'nın sonunun gelmesine sebep oldu.

  TRİADS
  Başkanı: Wu Zi Mu ve Ran Fa Li
  Hakim olduğu bölge: San Fierro'nun merkezindeki Chinatown
  Ezeli Düşmanları: Da Nang Boys, Italian Mafia
  Giyim: Siyah
  Araba: Sultan, Stratum, Elegy
  İttifak: Grove Street Families, Varrios Los Astecas
  Silah: AK-47


  Bilgi: Doğu asya-Çin kökenli olan Triadlar,genellikle siyah giyinirler ve Ak-47 kullanırlar.Yasadışı sokak yarışlarında kendini gösteren çete,gayrimenkul olarak Chinatown'da bir bahis dükkanına ve LV-Strip'te de bir kumarhaneye sahiptir.Bu iki gayrimenkul de çok ama çok güçlüdür.En güçlü ve finansal açıdan en iyi olan çete,Triad çetesidir.Triad çetesinin içinde 3 ayrı çete daha vardır.Bunlar Mountain Cloud Boys, Blood Feather Triad ve Red Gecko Tong'dur.Bu üç çete barış içerisinde San Fierro'yu kontrol ederken,Da Nang Boys isimli başka bir çetenin de Vietnam'dan yola çıkıp San Fierro'da onlara karşı savaş açtıklarını öğrenirler.San Fierro'da kendilerine ait bir altyapıları olmadığı halde Da Nang Boys,ilk olarak tüm Blood Feather Triad çetesini çökertir.Bunun üzerine West Coast'ın en güçlü Triad Tong'u olan Red Gecko Tong bir görüşme yapmaya kalkar.Bu görüşmeye giderken CJ de Wu Zi Mu'nun yanındadır.Fakat Da Nang Boys,Chinatown'un içine bütün gücüyle girmiş ve MP5'lerle,Sniper Tüfek'lerle Red Gecko Tong'u basmış,tüm üyeleri öldürmüş ve bölgeyi yakmıştır.CJ de Wu Zi Mu'ya koruma olarak giderken orada bir şeyi fark eder,bu aynı zamanda,Wu Zi Mu'ya kurulmuş bir pusudur.CJ,ara sokaklarda onlarca Da Nang Boys çete üyesini öldürür,ve daha sonra Wu Zi Mu ile kaçar.Bu,belki de Triad'ların aldığı en sert darbedir.Bundan sonra,Red Gecko Tong'un başı olan Ran Fa Li,Çin'deki kaynaklarından bilgi ister.o kaynaklar da,havalimanına bir araç indirirler.Bu aracın içinde Da Nang Boys'un tüm hareketleri ile ilgili belgeler vardır.Fakat Da Nang Boys,tüm havalimanını kuşatmıştır.Bu görevde yine CJ oraya gider ve onlarca Da Nang Boys üyesinden kaçıp arabayı kurtarır.Ama Da Nang öyle inatçı bir çetedir ki,arabalarıyla ve motorsikletleriyle sizi takip ederler.Triad çetesi,bundan sonra Da Nang'ın planlarını alır ve San Fierro yakınlarındaki gemilerde bulunan Da Nang Üyelerine saldırılar düzenler.Fakat Da Nang'ın rehin aldığı Çinlilerin kaçırılması sırasında,Da Nang çetesinden gelen bir Füze,helikopteri düşürüp Ran Fa Li'nin en iyi yardımcısı Su Xi Mu'yu öldürür.Aynı görevde,Da Nang'ın başı ''The Snakehead'' da öldürüp Da Nang Boys tamamen saf dışı bırakılır.Daha sonra Triad çetesi,San Fierro Rifa'nın uyuşturucu fabrikasını patlatır ve Loco Syndicate'i çökertir.SF'nin tüm egemenliğini büyük bir savaştan ve büyük kayıplardan sonra ellerine alırlar.Fakat Triad çetesi bununla da yetinmez,LV'da Four Dragons Casino isimli bir kumarhane açarlar.Bu kumarhanede de büyük işler yürüten Triad çetesinin yolları,bölgedeki italyan mafyası ile çakışır.İki gazino arasında büyük savaşlar olur,İtalyan mafyası Triad çetesini hor görür ve CJ'i kontrol ederek Wu Zi Mu bu savaşı da kazanır,sonuç olarak bölgedeki tüm Sindacco ve Forelli Mafyasının etkinliği sonlandırılır.Ayrıca Salvatore Leone,Italyan Mafyasının olan Caligula's Casino'yu alır.CJ de Four Dragons Casino'da oluşturduğu çeteyle burayı da soyar Triad çetesi,bu kadar yardımdan sonra CJ'i kumarhanede ortak yapar ve Grove Street Çetesine de yardım eder.Onların Madd Dogg'un mansiyonunu almasını sağlar,daha sonra da kendi işlerine bakmak için ayrılır.
  DA NANG BOYS
  Başkanı: The Snakehead
  Hakim olduğu bölge: San Fierro'nun doğu kısmındaki limanlar, San Fierro'nun kuzey kısmındaki sahil şeridi
  Ezeli Düşmanları: Triads,Grove Street Families
  Giyim: Her çete üyesi birbirinden faklı kıyafet giyer.Daha çok kahverengi tonlarında.
  Araba: Buccanee, Manana, Tampa
  İttifak: -
  Silah:9mm,Micro SMG


  Bilgi: Da Nang Boys, Vietnam kökenli ve SA'a yeni gelmekte olan bir çetedir. Bu çete, genellikle ihracat-ithalat işinden para kazanır; fakat bu çetenin San Andreas'ta güçlü bir kaynağı olmamasına karşın, güçlü silahları olduğu görülür. Bazı görevlerde Füzeatar ve Sniper Rifle bile kullanırlar. Bu çetenin belirli bir etkinliği olmamakla birlikte, CJ ile ilişkileri de hiç iyi değildir. Başkanları Snakehead olan çete, Vietnam’dan gemilerle San Fierro'ya gitmeye karar almıştır ve bundan sonra da, tetikçilerle ve güçlü çete elemanlarıyla ilk olarak, Blood Feather Triad çetesine ani bir baskın yapmıştır ve bu çeteyi çökertmiştir. Red Gecko Tong'a saldırmıştır, bu saldırı Ran Fa Li hariç tüm Tong üyelerinin sonunu getirmiştir ve Wu Zi Mu'yu da öldürecekti fakat CJ sayesinde Wu Zi Mu kurtuldu. Ondan sonra kendileri hakkında tüm planlarının yer aldığı bir arabayı bulmak için tüm havalimanını kuşatan Da Nang, burada da CJ sayesinde yenilgi aldı. Ran Fa Li'yi öldürmek için onun aracına baskın yapmaya çalışırken, bu sefer yine kandırılan Da Nang, Sonunda büyük bir hiç ile ödüllendirildi. CJ’in bulunduğu helikopteri füzeatarla düşüren çete, gemisinde CJ tarafından yapılan büyük bir baskınla başkanını kaybetti ve esir aldığı çinlileri de kaybetti. Da Nang çetesi de böylelikle San Fierro'ya geldiği gibi yenildi.
  THE MAFİA
  Kıyafet:Siyah Takım Elbise
  Bilgi:
  Bu çete ile ilgili tek bilinen şey bir mafia oldukları ve kumarhanelere sahip oldukları büyük ihtimalle İtalyan asıllı oldukları sanılıyor. Sokak çeteleri ile alakaları yoktur.

  Not: Tamamen hayal ürünüdür. Gerçekle alakası yoktur.

  Grand Theft Auto San Andreas Karakterleri
  Grand Theft Auto San Andreas Silahları
  Yumruğa takılır. Daha güçlü yumruk atmamızı sağlar.


  Bezbol sopası.


  Cop.


  Bilardo sopası


  Golf sopası


  Kürek.


  Rambo bıçağı.


  Katana(Samuray Kılıcı)


  Elektrikli testere


  TABANCALAR

  9mm silah. Bir dönümünde 17 mermi bulunan silah, tek vuruşta 25 health zarar veriyor.


  9mmlik silah fakat susturucusu var. 17 mermi var fakat tek vuruşta 40 health zarar veriyor.


  Biraz daha ele oturan ve daha güçlü bir tabanca. Tek şarjörüne 7 mermi sığıyor ama tek vuruşta verdiği zarar, 140health.
  TARAMALI TÜFEKLER

  "Tec-9". Şarjörüne 50 mermi doldurabiliyorsunuz, tek merminin verdiği zarar: 20 health.


  Micro SMG. 50 mermi, bir merminin verdiği zarar 20 heatlh.  SMG. Bir mermi 25 health götürüyor, tek şarjöre sığan mermi sayısı ise 30.

  POMPALI TÜFEKLER

  Shotgu. Her bir kurşunda pompalamak zorundasınız ve tek bir kurşun sadece 10 health zarar veriyor.


  Sawnoff Shotgun. Bir pompada iki atış yapıyor. Verdiği zarar 10 health.  Combat Shotgun. Tek bir pompada 7 atış yapabiliyor. Silahın tek bir kurşununun verdiği zarar, 15 health.
  SALDIRI TÜFEKLERi


  M4. M-16(M4A1)'nın modifiye edilmiş hâli. Şarjörüne 50 mermi sığan tüfeğin bir mermisinin verdiği zarar: 30 health.

  AK47. Bu silah tek kurşunda 30 health zarar veriyor. Tek şarjör 30 mermi alıyor.

  UZUN TÜFEKLER

  Rifle. Aynı pompalı tüfekler gibi tek atışlık fakat tek atış 75 health.

  Sniper Rifle. Tek vuruşta 125 health zarar verme gücüne sahip. Kafaya veya kalbe ateşte ise tek kurşunda alıyor.


  EL SİLAHLARI

  Molotof kokteyli


  El bombası! Özellikle kalabalık düşman çetelerinin veya polislerin bulunduğu yerlere atmak için tasarlanmış.


  Gaz bombası. Sağlığa hiçbir zararı olmayan bu silahı ancak göz gözü görmesin diye kullanabilirsiniz.

  Daha ayrıntılı bir bomba. Bu bombayı fırlatmak yerine bir yere yerleştiriyorsunuz, ne kadar zaman sonra patlayacağını belirliyorsunuz.


  TOPÇU SINIFI-AĞIR SİLAHLAR

  Alev fırlatıcı. Üst üste tam 500 kez alev fırlatabilirsiniz, tek isabette 25 health götürüyor.


  Uzun namlulu bir silah taşırken zorlanıyorsunuz binevî helikopter silahı. Üst üste 500 atış yapabilirsiniz, tek isabette 140 health.Beyine atışta tek kurşunda adamı öldürür.Bir kaç saniyede arabayı patlatabilir.

  Roket atar. Her bir atışta tekrar doldurmanız gereken bu silah ile çok can yakabilirsiniz. Bir isabet, 75 health zarar veriyor.


  Bazuka. Her atışta tekrar dolması gerekiyor ve her atışta 75 health zarar veriyor. Akıllı füze görevi görüyor hedefi belirliyorsunuz peşinden gidiyor.


  TAKIM TAKLAVAT
  Sprey. Bununla düşman çetelerin logolarının yerine yeni şeyler yazabilirsiniz.
  Fotoğraf Makinesi.  Yangın söndürücü.  Paraşüt.


  Gece görüşü aleti. Her tarafı yeşil gösteriyor.


  Jetpack. Bu aleti sırtımıza takarak uçabiliriz. Fakat onun da bir yakıt sınırı var...


  DİĞERLERİ

  Baston. Adam dövmek için ideal.


  Çiçek. Sevgiliye vermek için kullanılabilir ya da adam dövmek için.


  jdbfgı


  Öhö öhö


  Anladınız siz onu
  Cep telefonu.


  Resimler çıkmamış kusura bakmayın kesinlikle alıntı değildir kendi gözlemimdir.

 • #2
  yaw kimse ndn yorum yazmıyo ilk 10 yoruma + rep

  Comment


  • #3
   sağolasın kardeş eline sağlık...!!!

   Comment


   • #4
    yorum için sağol +400 rep

    Comment


    • #5
     süpermiş .....

     Comment


     • #6
      valla üstadım protez yar.... da iyi adam dövüyor ben çok dövdüm öyle kızı evden alıyim derken arkadan çarpan aracın şöförüne

      Comment


      • #7
       JACK CARVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
       valla üstadım protez yar.... da iyi adam dövüyor ben çok dövdüm öyle kızı evden alıyim derken arkadan çarpan aracın şöförüne

       dediğin doru ama terbiyabimizi bozmayalım polis jopundan daha fazla çan alıyo yar....

       Comment


       • #8
        çok saol oyunu bitirdim sildim ama olsun.bu kadar bilgim yoktu.+rep
        _______________$NÌ?E®_____________
        eski nick: Ryuhadoken

        Comment


        • #9
         güzel olmuş eline sağlık
         eden bulur

         Comment


         • #10
          bence yararlı bir bilgi

          Comment


          • #11
           Ben bu verdiğin bilginin tıpatıp aynısını başka bir sitede görmüştüm ama paylaşım için sağol.


           BlooRegardQKazoo           Comment


           • #12
            bi yorum 2008 in 9. ayında oburu 2009 un 3. ayında
            konular tekrar nasıl ilk sayfaya gelio

            Comment


            • #13
             ÇETELERİ Alıntı yaptın biliyorum yalan söyleme ........ sitede görmüştüm

             Beni Merak Ediyorsan Tıklat!
             My Name´s Fifa Prf.

             Comment


             • #14
              çok iyi kardeş ellerine sağlık

              Comment


              • #15
               saol oyun bitti bittecek bendee
               TEK LİNK OYUN ARŞİVİM [2] GÖRMEK İÇN TIKLA

               Comment

               Working...
               X
               porno