Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Slender-Man Hikayesi

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Slender-Man Hikayesi


  Öncelikle Bu Başlıktaki Gibi Bir Hikayedir Gerçek Değil Fakat Gerçek Gibi Okursanız Daha Çok Korkabilirsiniz Diye Düşünüyorum Herneyse Başlıyorum
  1.Bölüm:His
  O Gün Güzel Bir Gündü Hava Hafif Sıcak Çocuklar Parkta Eğleniyor Ben İse Elimdeki Kitabı Parkta Oturmuş Okuyorum Yaklaşık 10 Dakika Kadar Sonra Kitap İçin Bu Günlük Yeter Dedim Ve Kalkıp Yürümeye Başladım O Gün Ailem Teyzemlerdeydi Benimde Canım Sıkılıyordu Ne Yapsam Diye Düşünürken Arkadaşım Mustafa Geldi Aklıma Ve Onun Evine Doğru İlerliyordum Tek Sorun Evinin Başka Kimsenin Oturmadığı Bir Ara Sokakta Olmasıydı Genelde Korkardım Ama O Gün İçimde İyi Bir His Vardı Sanki Herşey Güzel Gidecek Gibi Yürümeye Devam Ettim Fakat Yol Herzamankinden Uzun Gibi Geldi Yürümeye Devam Ederken Bağırışmalar Duydum Bu Bir Ablanın Sesiydi Yan Sokaktan Geliyordu Koşarak Gittim Mustafa'ya Sonrada Gidebilirdim Sonuçta Oraya Geldiğimde Bir Adam Ablayı Tacz Ediyordu Adama "Hey!" Diye Bağırdım Adam Ablayı Bırakıp Bana Yaklaştı Ve Bıçak Çekti Tam Gelirken Benim Yapacak Hiçbirşeyim Yoktu Kavgaya Girsem Hayatımda Hiç Kavga Etmedim Ve İlkinin Ölümle Bitmesini İstemiyordum İçimden Ölümüm Böyle Gereksiz Mi Olucaktı Dedim Ve Tam Gözümü Kapadım Ki Ablanın Çığlığıyla Gözümü Açtım Adam Tam Dibimdeydi Ama Gözleri Arkama Bakıyordu Ve Faltaşı Gibi Açılmıştı O An Adam Bıçağını Düşürdü Ve Yere Yığıldı Ve Tam Olarak O An Farkettim Yerdeki Gölgemin Benden Daha Uzun Olduğunu Ve Korkarak Arkamda Birşey Olmamasını Ümit Ederek Döndüm Ve Hiçbirşey Yoktu Gölgeme Baktığımda Normal Boyuna Dönmüştü Ama Arkamdaki Şeyi Hissetmiştim...

  2.Bölüm:Mustafa
  O Olaylardan Sonra Korkuyordum Gölgem Neden Büyüdü Arkamdaki Şey Neydi Adam Niye Öldü Korkuyordum Mustafa'nın Evine Koşar Adımlarla Gittim Kapıyı Çaldım Kapıyı Açtı Merhaba Diyemeden İçeri Attım Kendimi "İyi Misin Berke ?" dedi Olayları Anlattıktan Sonra Normal Olarak Bana İnanmadı Ben Olsam Bende İnanmazdım Belkide Halisünasyondu Gölgemin Büyük Olması Ama Adam Neden Ölmüştü İşte Bu Beni Hem Korkutuyor Hemde Heyecanlandırıyordu Belkide Allah Korumuştu Ama Gözleri Neden Faltaşı Gibi Arkama Bakıyordu Kafamda Binlerce Soru Vardı Mustafayla Muhabbet Ettiktten Sonra Çıktım Zaman Hızlı Geçmişti Saat 18:25'ti Hava Kararmaya Başlıyordu Koşarak Eve Gittim Aslında Evde Tek Olmam Beni Korkutuyordu Ve Aklımdaki Sorulardan Biride Şuydu "Neden Ben" Şans yada Şanssızlık Mı Olduğunu Anlayamıyordum Sonuçta O Arkamdaki Şey Olmasa Ölücektim Bu Kesindi Bunları Düşünürken Uyuya Kalmışım Rüyamda Gene O Ara Sokaktaydım Herşeyin Başladığı Yerde Fakat Bu Sefer Farklı Birşey Vardı Ben O Tacizciydim Ve Karşımda Ben Vardım...

  3.Bölüm:Arkamdaki!
  Rüyada Olaylar Tek Tek Oluyordu Ben Bağırdım Ve Tacizci Bana Yaklaşıp Bıçak Çekti Ben gözümü Kapadığım An Arkamda Benim Boyumun 2 Katı Takım Elbiseli Biri Belirdi Fakat Yüzü Yoktu! Korkudan Kan Ter İçinde Uyandım Saat Saba 08:15 ti Sokağa Çıktım Ve Artık Herşeyi Bilmek İstiyordum O Adam Veya Herneyse Neydi Neden Beni Korudu Bunları Öğrenmek İçin Ara Sokağa Tekrar Gittim "Hey Karşıma Çık Ve Anlat Beni Neden Korudun ?" Aynen Bu Şekilde Bağırdım 30 Saniye Kadar Bekledim Ve Geri Gidecekken Buz Gibi Donup Kaldım O Günkü Gibi Gölgem Büyümüştü Arkamı Döndüm Ve Bu Sefer Ordaydı Rüyamdaki'yle Aynıydı "Benden Ne İstiyorsun!" Diye Bağırdım Bir Anda Gözümün Karardığını Hatırlıyorum Kalktığımda Gene O Ara Sokaktaydım Ama Farklı Bir Şey Vardı Heryer Çok Sessizdi Ve Tam Önüme Işınlandı Yere Düştüm Yaklaştı Ve Geri Işınlandı Fakat Kıpırdamadı Takip Ettim Giderkende Kimsenin Olmadığını Farkettim En Sonunda Bir Binaya Getirdi İçeri Girdim Ve En Üst Kata Çıktım Orda 5 Kişi Vardı Ve Hepsinin Saçı Sakalı Birbirine Karşımıştı Ve Ağlıyorlardı Ne Oldu Dediğimde Binaya Vuran Işıktan Gölgemin Yine Uzun Olduğunu Farkettim Ve Hepsi Öldü Aynı Tacizci Gibi Daha Sonra Ses Kayıt Cihazı Vardı Dinledim Ve O An Şok Oldum Çünkü Kayıtın Başında İsmini Söylüyordu Ve Şuan Size Kayıdı Aktarıcam "Merhaba Bunu Dinleyen Kişi Ben Mark Slender Şuan Dünya İçin Önemli Bir Teste Giricem" Kayıt 2"Test Bitti Kendimi Garip Hissediyorum Boyum Çok Hızlı Uzuyor Süper" Kayıt3 "Fazla Uzuyorum Kafam Tavana Çarpıyor" Kayıt4 "Tenim Neden Bu Kadar Beyazlıyor" Kayıt 5 "Artık Işınlanabiliyorum Harika!" Kayıt 6"Ne Oluyor Yüzüm Yok Olmaya Başladı!" Kayıt 6 "İmdat!! Denek Bir Yaratığa Dönüştü Yüzü Yok Ve Işınlanabiliyor" Kayıt 6 "....." Kayıt 7 "Denek Sırtından Ahtapot Kolu Gibi Birşeyler Çıkarıyor Yardım!!!" Kayıt 8"..." Ve Bittiğinde Korkuyordum
  Bölüm 4:Final Çok Yakında

 • #2
  Fena değil Bu slender man türkiyede olsaydı takım elbisesini çaldırırdı

  Comment


  • #3
   gerçekten ürktüm güzel olmuş devamı gelsin

   Comment


   • #4
    Zagoras135 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten ürktüm güzel olmuş devamı gelsin
    Teşekkür Ederim Devamı En Geç Yarın Gelir Ama Büyük İhtimal Bir Sorun Çıkmazsa 30 Dakika Kadar Sonra Yenisi Gelicek

    Comment


    • #5
     O Gün Güzel Bir Gündü Hava Hafif Sıcak Çocuklar Parkta Eğleniyor Ben İse Elimdeki Kitabı Parkta Oturmuş Okuyorum Yaklaşık 10 Dakika Kadar Sonra Kitap İçin Bu Günlük Yeter Dedim Ve Kalkıp Yürümeye Başladım O Gün Ailem Teyzemlerdeydi Benimde Canım Sıkılıyordu Ne Yapsam Diye Düşünürken Arkadaşım Mustafa Geldi Aklıma Ve Onun Evine Doğru İlerliyordum Tek Sorun Evinin Başka Kimsenin Oturmadığı Bir Ara Sokakta Olmasıydı Genelde Korkardım Ama O Gün İçimde İyi Bir His Vardı Sanki Herşey Güzel Gidecek Gibi Yürümeye Devam Ettim Fakat Yol Herzamankinden Uzun Gibi Geldi Yürümeye Devam Ederken Bağırışmalar Duydum Bu Bir Ablanın Sesiydi Yan Sokaktan Geliyordu Koşarak Gittim Mustafa'ya Sonrada Gidebilirdim Sonuçta Oraya Geldiğimde Bir Adam Ablayı Tacz Ediyordu Adama "Hey!" Diye Bağırdım Adam Ablayı Bırakıp Bana Yaklaştı Ve Bıçak Çekti Tam Gelirken Benim Yapacak Hiçbirşeyim Yoktu Kavgaya Girsem Hayatımda Hiç Kavga Etmedim Ve İlkinin Ölümle Bitmesini İstemiyordum İçimden Ölümüm Böyle Gereksiz Mi Olucaktı Dedim Ve Tam Gözümü Kapadım Ki Ablanın Çığlığıyla Gözümü Açtım Adam Tam Dibimdeydi Ama Gözleri Arkama Bakıyordu Ve Faltaşı Gibi Açılmıştı O An Adam Bıçağını Düşürdü Ve Yere Yığıldı Ve Tam Olarak O An Farkettim Yerdeki Gölgemin Benden Daha Uzun Olduğunu Ve Korkarak Arkamda Birşey Olmamasını Ümit Ederek Döndüm Ve Hiçbirşey Yoktu Gölgeme Baktığımda Normal Boyuna Dönmüştü Ama Arkamdaki Şeyi Hissetmiştim...

     BAK BÖYLE DAHA İYİ OKUNUR SAYGILAR...

     Comment


     • #6
      ⊕янαηнαя∂у♂ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      O Gün Güzel Bir Gündü Hava Hafif Sıcak Çocuklar Parkta Eğleniyor Ben İse Elimdeki Kitabı Parkta Oturmuş Okuyorum Yaklaşık 10 Dakika Kadar Sonra Kitap İçin Bu Günlük Yeter Dedim Ve Kalkıp Yürümeye Başladım O Gün Ailem Teyzemlerdeydi Benimde Canım Sıkılıyordu Ne Yapsam Diye Düşünürken Arkadaşım Mustafa Geldi Aklıma Ve Onun Evine Doğru İlerliyordum Tek Sorun Evinin Başka Kimsenin Oturmadığı Bir Ara Sokakta Olmasıydı Genelde Korkardım Ama O Gün İçimde İyi Bir His Vardı Sanki Herşey Güzel Gidecek Gibi Yürümeye Devam Ettim Fakat Yol Herzamankinden Uzun Gibi Geldi Yürümeye Devam Ederken Bağırışmalar Duydum Bu Bir Ablanın Sesiydi Yan Sokaktan Geliyordu Koşarak Gittim Mustafa'ya Sonrada Gidebilirdim Sonuçta Oraya Geldiğimde Bir Adam Ablayı Tacz Ediyordu Adama "Hey!" Diye Bağırdım Adam Ablayı Bırakıp Bana Yaklaştı Ve Bıçak Çekti Tam Gelirken Benim Yapacak Hiçbirşeyim Yoktu Kavgaya Girsem Hayatımda Hiç Kavga Etmedim Ve İlkinin Ölümle Bitmesini İstemiyordum İçimden Ölümüm Böyle Gereksiz Mi Olucaktı Dedim Ve Tam Gözümü Kapadım Ki Ablanın Çığlığıyla Gözümü Açtım Adam Tam Dibimdeydi Ama Gözleri Arkama Bakıyordu Ve Faltaşı Gibi Açılmıştı O An Adam Bıçağını Düşürdü Ve Yere Yığıldı Ve Tam Olarak O An Farkettim Yerdeki Gölgemin Benden Daha Uzun Olduğunu Ve Korkarak Arkamda Birşey Olmamasını Ümit Ederek Döndüm Ve Hiçbirşey Yoktu Gölgeme Baktığımda Normal Boyuna Dönmüştü Ama Arkamdaki Şeyi Hissetmiştim...

      BAK BÖYLE DAHA İYİ OKUNUR SAYGILAR...
      İyi Olmuş Teşşekkürler Yeni Bölüm Geldi !!!!

      Comment


      • #7
       [QUOTE=cαѕтιєℓ;7493365]Fena değil Bu slender man türkiyede olsaydı takım elbisesini çaldırırdı
       Aynen

       Comment


       • #8
        Hikayedeki çocuklar Türk olunca akla direk uydurma lan bu lafı geldiği için kimse korkmaz.D

        Comment


        • #9
         Sanji kun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
         Hikayedeki çocuklar Türk olunca akla direk uydurma lan bu lafı geldiği için kimse korkmaz.D
         Şey Hikaye Olduğunu Başta Açıkladım Zaten

         Comment


         • #10
          güzel olmus saol

          Comment


          • #11
           kardeş gerçekten çok iyi olmuş devamı gelsin eline sağlık hatta 2. seri bile geirse çok iyi olur

           Comment


           • #12
            cαѕтιєℓ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            fena değil :d bu slender man türkiyede olsaydı takım elbisesini çaldırırdı
            ahh iyi dedin :d

            gerçekten güzeldi devami gelsinn
            KARANLIKLAR LORDU İSPANYOL ÇOCUK ESPANOLA ER RU FERA

            Comment

            Working...
            X
            porno