Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Gta Vİce Cİty Hİle Traİner İpucu Hepsİ Bende Ayrica GÖrevlerde Takilana Yardima Varim

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Gta Vİce Cİty Hİle Traİner İpucu Hepsİ Bende Ayrica GÖrevlerde Takilana Yardima Varim


  SLM ARKADAŞLAR GTA GÖREVLERİ BİTİRDİM
  GÖREVLERDE TAKILAN İSE BANA SORABİLİR İŞTE HİLELERİ :


  THUGSTOOLS - Tüm hafif silahları verir
  PROFESSIONALTOOLS - Tüm orta düzey silahları verir
  NUTTERTOOLS - Tüm ağır silahları verir
  ASPIRINE - Hayat seviyenizi doldurur
  PRECIOUSPROTECTION - Zırh seviyenizi doldurur
  ICANTTAKEITANYMORE - İntihar
  YOUWONTTAKEMEALIVE - Aranma seviyenizi arttırır
  LEAVEMEALONE - Aranma seviyenizi düşürür
  FANNYMAGNET - Tüm bayanlar sizi izler
  CERTAINDEATH - Sigara içersiniz
  DEEPFRIEDMARSBARS - Tommy'i şişmanlatır
  PROGRAMMER - Tommy'e kız vücudu verir
  STILLLIKEDRESSINGUP - Giysileri değiştirir
  CHEATSHAVEBEENCRACKED - Ricardo Diaz olarak oynarsınız
  LOOKLIKELANCE - Lance Vance olarak oynarsınız
  MYSONISALAWYER - Ken Rosenberg olarak oynarsınız
  LOOKLIKEHILARY - Hilary King olarak oynarsınız
  ROCKANDROLLMAN - Jezz Torent olarak oynarsınız
  WELOVEOURDICK - Dick olarak oynarsınız
  ONEARMEDBANDIT - Phil Cassidy olarak oynarsınız
  IDONTHAVETHEMONEYSONNY - Sonny Forelli olarak oynarsınız
  FOXYLITTLETHING - Mercedes olarak oynarsınız
  PANZER - Tank
  TRAVELINSTYLE - Bloodring Banger
  GETTHEREQUICKLY - Bloodring Banger 2
  GETTHEREFAST - Sabre Turbo
  GETTHEREVERYFASTINDEED - Hotring Racer
  GETTHEREAMAZINGLYFAST - Hotring Racer 2
  THELASTRIDE - Romero'nun cenaze aracı
  ROCKANDROLLCAR - Love Fist'in Limuzini
  RUBBISHCAR - Çöp arabası
  BETTERTHANWALKING - Golf arabası
  BIGBANG - Yakındaki araçları patlatır
  MIAMITRAFFIC - Trafik hızlanır
  AHAIRDRESSERSCAR - Bütün araçlar pembe olur
  IWANTITPAINTEDBLACK - Bütün araçlar siyah olur
  COMEFLYWITHME - Uçan araçlar
  GRIPISEVERYTHING - Araca daha fazla hakim olursunuz
  GREENLIGHT - Tüm trafik lambaları yeşil yanar
  SEAWAYS - Araçlar suyun üstünde gidebilir
  WHEELSAREALLINEED - Araçların sadece tekerlekleri gözükür
  LOADSOFLITTLETHINGS - Spor araçlarının tekerlekleri büyür
  ALOVELYDAY - Açık hava
  APLEASANTDAY - Hafif bulutlu hava
  ABITDRIEG - Bulutlu hava
  CANTSEEATHING - Sisli hava
  CATSANDDOGS - Fırtınalı hava
  LIFEISPASSINGMEBY - Oyun saatini hızlandırır
  ONSPEED - Herşeyi hızlandırır
  BOOOOOORING - Herşeyi yavaşlatır
  FIGHTFIGHTFIGHT - Yayalar isyan çıkarır
  NOBODYLIKESME - Yayalar sizden nefret eder
  OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS - Yayalar silah taşır
  CHICKSWITHGUNS - Bayanlar silah taşır
  CHASESTAT (?)
  HOPINGIRL (?)  ARKADAŞLAR RESİMDEKİ ASKERİ HELİKOPTERİ KULLANMAK İSTERSENİZ

  YANİ OYUNDA VERCETTİ KONAĞINI ALDIKTAN SONRA LANCE VANCE İLE BİR CAFE PATLATMA GÖREVİ VAR ONU YAPINCA POLİS KARAKOLUNA POLİS G,İYSİSİ GELİYOR O GİYSİYİGİYİP HAVAALANININ İLERİSİNDE BİR ASKERİ ÜS VAR ORDAN ALABİLİRSİNİZO GÖREVİ DAHA YAPMADIYSANIZ GİYSİYİ ALMADANDA GİDEBİLİRSİNİZ AMA ASKERLER SİZE ATEŞ AÇAR BENDEN SÖYLEMESİ O ŞEKİL ALMAYA ÇALIŞIRSANIZ BİR ÇELİK YELEK İLE GİRİP 4 SN DE Bİ SAĞLIK VE ÇELİK YELEK ŞİRESİ YAZMANIZ GEREKİR ASKERİ ÜSSE ULAŞAN OLURSA HELKOPTERİ NERDEN ALABİLECEĞİNİ SÖYLERİM


  İŞTE ASKERİ ÜSSÜN HARİTADAN TARİFİ VE AYNI ZAMANDA GİZLİ PAKETLERİN :  ARKADAŞLAR SİZİN İÇİN PESSMASTER KARDEŞİMDEN ALINTI YAPTIĞIM DAHA NET BİR GİZLİ PAKETLER HARİTASI SUNUYORUM İŞTE:
  İŞTE ÜSSE GELİRSENİZ 2. TARİF:  VE İŞTE ARKADAŞLAR SİZE GTA SATIN ALINACAK YERLERİN HARİTASI HEMDE AYRINTILI:  BU ARADA EN ÇOK PARA GETİREN YER MALİBU KULÜBÜ YANİ HANİ BİR SÜRÜ ADAMIN DANSETTİĞİ BİR KLÜB VAR YA HARİTADA AĞAÇ SİMGELİ YER GÜNLÜK 10000 DOLAR VERİR

  HADİ ARKADAŞLARR EMEĞE SAYGI
  Last edited by L!D3R; 12-09-07, 19:38.
  PAYLAŞIMLARIMDAN BİRKAÇI:
  =gta türk city
  = gtada sorunun varsa tıkla

 • #2
  ayrıca oyunu bitirdiyseniz albayın teknesinin biraz ilerisinde çimenlik var oranın üstünde helikopter iniş yeri var iniş yerinde yeşil renkli bomba fırlatan savaş helikopter var(albay teknesini alıp giderken en son saldıran yeşil helikopter)onuda ordan bulabilirsiniz..bana vice cıty nin tranieri lazım f4 e bastığın zaman polis bile öldürsen suçlu olmuyodun öle bi tranierdi her yerde aradım bulamadım bulursan sana +rep

  Comment


  • #3
   kardeş hyman görevlerini nasıl yapıyoruz

   Comment


   • #4
    kardeşim bi tane görev var...hani rockçılardan bi adam alıosun ve sonra arabada bomba olduğu anlaşılıyor.yavaşlayıncabomba patlıyor.daha sonra bomba imha edilince bi yere götürülmesi istenior adamın..oraya götürüoyruma rabdan inince beceremedin adam geberdi diyor.ondan sonra da oyun donuyor.bu oyunda mı sorun var yoksa görevi yaparken bi yerde mi yanlışlık yapıoyorum??yardım edersen sana rep...ama benim oynadığım gta turk city haberin olsn...

    Comment


    • #5
     BAK CEZA ARKADAŞIM SENDE GALİBA TÜRK CİTY YÜKLÜ TÜRK CİTY NİN TEK HATASI O GÖREVİ ASLA YAPAMAZSIN SORUN MODDA AYRICA MOZMAY BANA O GÖREVİ BİRAZ ANLATIRSAN YARDIMCI OLABİLİRİM VE MİNAMİ SENİN DEDİĞİN TRAİNRİ BENDE ÇOK ARADIM BULAMADIM AMA CTRL TUŞU İLE ÇALIŞAN Bİ TRAİNER VAR İŞTE ADRES KENDİM UPLOAD ETİM LİNK SAĞLAM :

     http://rapidshare.com/files/41642432/GTA_TRA_NER.zip

     MEMNUN KALIRSANIZ LÜFEN REPİ UNUTMAYIN BİDE DEDİĞİM HELİKOPTERİ ALMAK İÇİN GÖREVLERİ BİTİRMEK ŞART DEĞİL
     PAYLAŞIMLARIMDAN BİRKAÇI:
     =gta türk city
     = gtada sorunun varsa tıkla

     Comment


     • #6
      İŞte ArkadaŞlar Sİzİn İÇİn Resİmde Koydum
      PAYLAŞIMLARIMDAN BİRKAÇI:
      =gta türk city
      = gtada sorunun varsa tıkla

      Comment


      • #7
       kardeşim bi tane görev var...hani rockçılardan bi adam alıosun ve sonra arabada bomba olduğu anlaşılıyor.yavaşlayıncabomba patlıyor.daha sonra bomba imha edilince bi yere götürülmesi istenior adamın..oraya götürüoyruma rabdan inince beceremedin adam geberdi diyor.ondan sonra da oyun donuyor.bu oyunda mı sorun var yoksa görevi yaparken bi yerde mi yanlışlık yapıoyorum??yardım edersen sana rep...(Kardes snn oyunda sorun var bende turk city oynurum ve b ende carlinin meleklerinde donuodu cunku gorevler sirayla oke ben ole yaparak gectim gorevleri sen de ole bi dene )+rep vermek istersen ver istemessen verme snn bilcegin is

       Comment


       • #8
        Oyun Çocuk O Zaman Sorun Oyundadir ÇÜnkÜ Daha Öncegta Vİce Cİty Oynarken O GÖrevde HİÇ Sorun ÇikmamiŞti Ve Ben Zaten Sirasiyla Yapiyom Ya Bİlemem Neyse
        PAYLAŞIMLARIMDAN BİRKAÇI:
        =gta türk city
        = gtada sorunun varsa tıkla

        Comment


        • #9
         emeğine sağlık güzel paylaşım bi sorum olacaktı görevde diyorki pepe yide al kuzeyde vooood arabası çal ama kuzeye gidiyorum haritada işaretlj hiçbiryer yok ayrıca istediği araba nasıl bişyedir bilmiyorumki bi yardım edersen takıldım kaldım orda
         eyvallah

         Comment


         • #10
          BAK ŞİMDİ VOODO DEDİĞİ ARAÇ YAYLI Bİ ARAÇ BİNİCE TEKERLER ÇÖKER HIZLANINCA KALKAR ŞÖYLE DİYİM BİNDİĞİN ARAÇLAEDA SHİFT TUŞUNA BAS O ZAMAN ARAÇ VOOODO ARACIYSA ZIPLAMAYA BAŞLAR VE TISS DİYE SES ÇIKAR Bİ DE BU ARACI HANİ SATILAN Bİ TAKSİ ŞİRKETİ VARYA YENİ ŞEHİRDE BÖYLE ÇETELERİN OLDUĞU BELALI MAHALLELER ORALARDA OLUR zaten çoğunuda çeteler kullanır bulması zor değil bak yukardaki haritada 68-69-70 sayılarının olduğu civarlarda bulunur yolda gördüğün her aracı dene
          PAYLAŞIMLARIMDAN BİRKAÇI:
          =gta türk city
          = gtada sorunun varsa tıkla

          Comment


          • #11
           çooooooooook sağol geçtim orayı senin sayende bi sorum daha olacaktı voood arabalı bölümü geçtikten sonra telefon geliyor diyorki hayatm tehkikede beni tehtit ediyorlar petrolden uzak dur gibi şeyler diyor sonra hiç bir şey olmuyor görev yeri yok bi kaç yeri satın aldım onalarınde görevini bitirdim boş boş geziyorum acaba ne yapabilirim bide satın alınacak yerleri nasıl bulabilirim şimdiden çok sağol
           eyvallah

           Comment


           • #12
            ooo saolasın

            Comment


            • #13
             kardeş çok saol buldum +++rep

             Comment


             • #14
              Önemlİ DeĞİl ArkadaŞim Şİmdİ Senİn Senaryo GÖrevlerİ BİtmİŞ Galİba Yanİ HİÇ GÖrevİn Yoksa Sana Bİ Ara Satin Alincak Yerlerİn Bİ Harİtasini Yollarim Şİmdİ Yan GÖrevlerİnİ Yapmalisin Yanİ İtfaİye Hastane Polİs Pİzza GÖrevlerİn 12. Sevİyeye Kadar Yapmalisin Ve BÜtÜn Gİzlİ Paketlerİ Bulmali TÜm Rampalardan Atlamalisin BÜtÜn DÜkkanlari Bİde Soyman Gerekİyo O Zaman Oyun Bİter
              PAYLAŞIMLARIMDAN BİRKAÇI:
              =gta türk city
              = gtada sorunun varsa tıkla

              Comment


              • #15
               emegin Icin Sagol
               bugunudunumeyarınımadeısırgıderım

               Comment

               Working...
               X
               porno