Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

MUMYA (The Mummy) PC FULL +Caps+Tek Link

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • MUMYA (The Mummy) PC FULL +Caps+Tek Link

  MUMYA The Mummy (2000) PC FULL _143 MB_Alternatif TEK LİNKLER_Caps..
  [IMG]http://www.*****shell.com/static/boxart/large/575.jpg[/IMG]

  İnceleme

  About a year ago and a half home cinemas show a film caused various reactions among the audience and critics. "The Mummy" came to us with their cash overseas past. This is a film to win bags of money. But alas, he had two disadvantages. It was a summer hit, while in Bulgaria it almost always means "unsatisfactory" financial results. Furthermore, the Bulgarian audience welcomed him with the attitude "we have already seen them ...

  In the U.S., however, "The Mummy" became a blockbuster and a few weeks ago was at the top of the charts. The secret of success is rooted in casual and execute fresh bazitsi history, stressful and at times exciting story and very, very FX. Who has seen the movie, you will probably remember only the good huge sandy areas, which were now just desert, now head of the mummy (or more precisely Mummy). Can not say the same for bands guards of the Pharaoh, who looked as badly decorated computer models (which are actually). However, the suspense was good. However you do it sounds like "Indiana Jones" ... !

  The main story revolves around the Lost City Hamunaptra where Egyptian pharaohs hid their treasures. It is guarded by special priests, a mysterious mechanism allowed the buildings to sink among the sands. Its existence, however, awakens in many consider treasure-hunter. So the film we see another expedition in search of the Lost City and its fabulous treasures.

  But there is one small problem - few people know where is this mystical city, and few know about his secret, carefully guarded for centuries. Legend tells Imotep priest who allowed himself to adultery with one of the concubines of the Pharaoh and kill him. But he was captured and subjected to the worst punishment - Hom-Dai. It's about pulling the tongue and closing the culprit in the sarcophagus along with several brambari-scarab, which feed on human flesh. In search of treasures and without knowing what lies in ruins, treasure hunters revived "undead" Imotep and began a merriment ...

  Significantly, you tell the story of the film. Just the game is made exclusively for him and in practice is something like a prequel. Everything starts over the ruins of Hamunaptra where beautiful selvedges tries to reveal the regularities of a puzzle for which it needed to solve the puzzle are different parts. They, of course, are in a maze of dungeons. And who else if not you, Rick O'Connell, will help to find the necessary pieces ...
  Görüntüler  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/574/16164_full.jpg[/IMG]

  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/574/16163_full.jpg[/IMG]

  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/574/16162_full.jpg[/IMG]

  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/574/16161_full.jpg[/IMG]

  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/574/16160_full.jpg[/IMG]

  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/574/16159_full.jpg[/IMG]

  [IMG]http://www.*****shell.com/static/screenshots/574/16158_full.jpg[/IMG]


  Oyun videosu  Sistem gereksinimleri

  Win 95/98
  P 266MHz
  3D accelerator with 8 MB memory
  32 MB RAM
  650 MB hard drive space


  LİNK


  HTML-Kodu:
  http://www.fileserve.com/file/gXwfsh4
  
  http://turbobit.net/a8trg5gxjph6.html
  
  http://www.duckload.com/download/1630744/THE_MUMMY_www.oyunzevki.org_joker01.rar
  
  http://www.filefactory.com/file/a1e0380/n/THE_MUMMY_www.oyunzevki.org_joker01.rar
  
  http://hotfile.com/dl/91217655/806e50e/THE_MUMMY_www.oyunzevki.org_joker01.rar.html
  
  http://www.filefactory.com/file/b4ca8af/n/THE_MUMMY_www.oyunzevki.org_joker01.rar 
  
  http://letitbit.net/download/67800.649896addebb272ad1325a3fd1ae/THE_MUMMY_www.oyunzevki.org_joker01.rar.html
  
  http://vip-file.com/downloadlib/732495894762582509-67800.649896addebb272ad1325a3fd1ae/THE_MUMMY_www.oyunzevki.org_joker01.rar.html
  
  http://shareflare.net/download/73525.71f8ef99feb515a61664d1dbcacd/THE_MUMMY_www.oyunzevki.org_joker01.rar.html
  HTML-Kodu:
  Rar şifresi  www.oyunzevki.org
  Filefactory Linklerini açamıyorum diyenler için ;


  Filefactory.com mahkeme kararıyla engellendi. Linki açma yöntemleri ;


  1-) DNS Ayarı yapın.


  2-) Linke tıkladıktan sonra başındaki www. 'yı silin ve Enter tuşuna basın. ( Kısayol )
 • #2
  paylasım ıcın saol

  Comment


  • #3
   fblıahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   paylasım ıcın saol
   Sizde sağolunuz arkadaşım teşekkürler+rep

   Comment


   • #4
    emegine saglık

    Comment


    • #5
     мαfуα Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
     emegine saglık

     Teşekkürler arkadaşım sağol+rep

     Comment


     • #6
      heeeyt bee grafiklere bak hd gibi şerefsizim emeğe saygı sağol
      Komboçya'da 2 asker, patlamamış mayınla futbol oynamaya kalkınca hayatlarını kaybetti. Olayı ilginç kılan bir başka nokta, parçalanarak can veren 2 askerin, Kamboçya ordusunun "en iyi mayın uzmanları" arasında yer almasıydı.

      ABD'nin Alabama eyaletinde 25 yaşındaki bir asker tükürme alışkanlığının kurbanı oldu. Pencerenin kenarına oturarak, tükürüğünü, büyük bir tencere şeklindeki sokak lambasına isabet ettirmeye çalışan asker, dengesini kaybedip 11. kattan düştü.

      Comment


      • #7
       ölümsüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
       heeeyt bee grafiklere bak hd gibi şerefsizim emeğe saygı sağol
       Beğeniler kişiye göre değişiyor demekki sağol arkadaşım teşekkürler

       Comment


       • #8
        Bu Oyunu Ps1 De Oynarım Eski Den Saol.

        Comment


        • #9
         Teşekkürler arkadaşım sizde sağolunuz

         Comment


         • #10
          aynen bende hep oynardım PS1 de

          teşekkürler...
          DEFTONES

          Comment


          • #11
           Deftones Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
           aynen bende hep oynardım PS1 de

           teşekkürler...

           Sizede teşekkürler arkadaşım sağolunuz...

           Comment


           • #12
            Ps1 de vardı bu bende
            Teşekkürler.

            Comment


            • #13
             saol çoq qüsel olmus emeğine sağlık

             Comment


             • #14
              ruhadam1997 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              saol çoq qüsel olmus emeğine sağlık
              Sizinde elinize sağlık arkadaşım sağolunuz..

              Comment


              • #15
               paylaşım için saol 404 hatasındadamı dns ayarlarını uygulamamız lazım

               Comment

               Working...
               X
               porno