Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Company of Heroes: Tales of Valor - İndir - Full indir - Full Download - Full Yükle

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Company of Heroes: Tales of Valor - İndir - Full indir - Full Download - Full Yükle


  Company of Heroes: Tales of Valor - İndir - Full indir - Full Download - Full Yükle
  Oyun Hakkında


  Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve THQ tarafından 2006 yılında piyasaya sürülmesiyle beraber RTS türünde gerek grafik olarak, gerek oynanış olarak bir çok devrim yapan Company of Heroes, 2. ek paketi Tales of Valor ile tekrar karşımızda. Bildiğiniz gibi 1. ek paket olan Opposing Fronts ile beraber İngiltere (2. Ordu) ve Alman Panzer Elite (Panzer-Lehr-Division) oyuna dahil olmuştu. 2. ek paketin duyurulmasıyla beraber bütün fan portallarında akla gelen ilk şey; Ruslar yada Japonlar oyuna dahil olacak mıydı? Maalesef Tales of Valor'da Doğu Cephesi ve Pasifik yer almıyor. Esasen oyunun şu anki durumunu düşününce Ruslar yada Japonların eklenmesi hiç de mümkün görünmüyordu. Tarihe bakarsak, mevcut oyundaki Amerika ve İngiltere savaş zamanı müttefikleri olan Ruslarla hemen hemen hiç aynı cepheyi paylaşmadılar. Aynı durum Almanya ve Japonya için de geçerliydi. Ve bu çoklu oyunculu kısım için büyük sorunlar yaratırdı. Örneğin Ruslar oyuna eklencek olsaydı Operation Barbarossa (Almanya'nın Rusya'ya saldırsı - 1941) gibi bir savaş mutlaka işlenmek zorunda kalınacaktı ve bu da oyunun başlı başına değişmesi anlamına geliyordu. Çünkü Rusya'nın işgali sırasında yıl 1941'di ve dolayısıyla silah teknolojisi savaşın son zamanlarına göre epey gerideydi. Örneğin oyunun vazgeçilmezlerinden olan StG44 (Sturmgewehr 44) taaruz tüfeği ve savaşın en başarılı tank yok edicisi olarak kabul edilen Jagdpanther ilk olarak 1944'de hizmete girmiştir. Aynı şekilde Rusların ektili silahlarından olan PPSh-41 ancak Alman saldırısından 4 ay sonra hizmete girebilmiştir. Yani oyuna Rusya'yı eklemek başlı başına yeni bir oyun yapmak demek anlamına geliyordu. Aynı durum Pasifik; Amerika ve Japonya savaşı için de geçerli. Bu 2 önemli cepheyi oyuna dahil etmek bu yüzden çok güç. Relic Entertainment'dan gelen dedikodular bunun ancak "Company of Heroes 2" ile beraber mümkün olabileceği yönünde. Company of Heroes'un hikayesi ilk olarak D-Day (Meşhur Normandiya Çıkarması; 6 Haziran 1944) harekatıyla başladı ve Opposing Fronts ile yine D-Day sonrası çarpışmalarla devam etti. Tales of Valor da aynı şekilde D-Day sonrasını konu alıyor.


  [IMG]http://www.tr*****.com/img/042009/cohtov_pc/i2.jpg[/IMG]


  Company of Heroes: Tales of Valor her ne kadar bir ek paket olarak görünse de, daha önce çıkan diğer Company of Heroes oyunları gibi tek başına oynanabilir olarak çıktı. Yani Tales of Valor'u oynamak için Company of Heroes ya da CoH: Opposing Fronts'a ihtiyaç duymuyorsunuz. Oyun 3 yeni senaryo, 3 yeni çoklu oyuncu modu, çoklu oyunculu kısım için bir çok yeni harita ve 9 yeni araç ile beraber geliyor. 2. Dünya Savaşında yaşanmış gerçek olayları konu alan bu senaryolar ile savaşın acımasız atmosferini soluyoruz. Tek rahatsız edici konu senaryolar epey kısa sürüyor ve her birini bir kaç saat içinde bitirebiliyorsunuz. Her senaryo kendi içerisinde 3 görevden oluşuyor. Senaryoların ikisini Alman, birini ise Müttefik kuvvetleri kontrol ederek oynuyoruz. Kişisel olarak Company of Heroes'u bir bakıma da bu yüzden çok seviyorum. Bizlere sadece Müttefikler değil, Alman kuvvetleriyle de oynama şansını tanıyor. Amerikan propagandasından en büyük zararı gören oyun sektöründe neyseki Relic Entertainment gibi objektif çalışabilen yapımcılar da var.


  Oyundan Görüntüler

  Game Trailer

  İndirme Linkleri

  Kod:
  http://ul.to/a16nrrw5/R09.0015.part01.rar
  http://ul.to/pjh2uhiz/R09.0015.part02.rar
  http://ul.to/grr6j8l5/R09.0015.part03.rar
  http://ul.to/6py6yigk/R09.0015.part04.rar
  http://ul.to/43cf5z4o/R09.0015.part05.rar
  http://ul.to/ilpfj8kj/R09.0015.part06.rar
  http://ul.to/5rsghnl1/R09.0015.part07.rar
  http://ul.to/v8qvwetx/R09.0015.part08.rar
  Kod:
  http://turbobit.net/caslot283g9l/R09.0015.part01.rar.html
  http://turbobit.net/lg8mbuybioe4/R09.0015.part02.rar.html
  http://turbobit.net/he645d37xnzj/R09.0015.part03.rar.html
  http://turbobit.net/f2xrdqpprpcf/R09.0015.part04.rar.html
  http://turbobit.net/mx15gydy9k91/R09.0015.part05.rar.html
  http://turbobit.net/tdd9qbesrqdx/R09.0015.part06.rar.html
  http://turbobit.net/do6wewynd852/R09.0015.part07.rar.html
  http://turbobit.net/17xkdvx2tiyf/R09.0015.part08.rar.html
  Kod:
  http://www.filefactory.com/file/c3488fe/n/R09_0015_part01_rar
  http://www.filefactory.com/file/c5a901c/n/R09_0015_part02_rar
  http://www.filefactory.com/file/c35fc92/n/R09_0015_part03_rar
  http://www.filefactory.com/file/c53a8ff/n/R09_0015_part04_rar
  http://www.filefactory.com/file/c35feed/n/R09_0015_part05_rar
  http://www.filefactory.com/file/c349a80/n/R09_0015_part06_rar
  http://www.filefactory.com/file/c35fbd4/n/R09_0015_part07_rar
  http://www.filefactory.com/file/c349cba/n/R09_0015_part08_rar
  Kod:
  http://freakshare.com/files/qz08sqx8/R09.0015.part01.rar.html
  http://freakshare.com/files/3tenyimp/R09.0015.part02.rar.html
  http://freakshare.com/files/govayz7t/R09.0015.part03.rar.html
  http://freakshare.com/files/28ywjfzp/R09.0015.part04.rar.html
  http://freakshare.com/files/7c5cw6xk/R09.0015.part05.rar.html
  http://freakshare.com/files/701mzv3i/R09.0015.part06.rar.html
  http://freakshare.com/files/70pswdn4/R09.0015.part07.rar.html
  http://freakshare.com/files/jotng1b6/R09.0015.part08.rar.html

  Crack


  Kod:
  http://ul.to/dj0dcku6/R09.0015_Catlak.rar

  Detaylı İnceleme


  [IMG]http://www.tr*****.com/img/042009/cohtov_pc/i4.jpg[/IMG]


  Kısaca tanklardan bahsetmek gerekirse;


  Almanya


  Hotchkiss: Savaş alanındaki en hızlı tank ve stratejik noktaları hızlı ele geçirmek için en iyi seçim. Yüksek hızını zayıf zırhı ile ödüyor. Mayın bırakma özelliği oyundaki tüm tanklar içindeki en eşsiz özellik.

  Panzer IV: Oyundaki en stabil tank diyebilirim. Self-repair, Triple-shot, Armorskirt ve Flank-Speed gibi çok önemli geliştirmeye sahip. Panzer IV ile her türlü saldırıya hazırlıklısınız.

  Panther: Uzun menzilli topu, zırhı ve namlu gücüyle PanzerKrieg'in en etkili tanklarından. Zayıf noktası ise oldukça ağır hareket ediyor olması.

  Amerika & İngiltere


  M18 Hellcat: Hız ve çeviklik için tasarlanmış bir tank. Kamuflaj özelliği ile birlikte ilk vuruşunuz ambush olarak bonus kazanıyor ve düşmanınıza ölümcül bir darbe indiriyorsunuz.

  Sherman: Hız ve güç olarak dengelenmiş bir tank. Zırh delici mermi ve uzun menzilli top geliştirmeleri mevcut. En önemli özelliği ise mayın temizleyebilme özelliği.

  Churchill: Panther kadar yavaş bir tank. Ama hull-down gibi etkili savunma taktikleriyle ondan aşağı kalmıyor. Churchill savunma amaçlı bir tank ve etrafındaki diğer tanklara da yararlı bufflar verebiliyor.


Working...
X
porno