Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Tablet mi? Akıllı telefon mu? PSP mi ? Alayım.. Yardım Her yoruma +REP

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Tablet mi? Akıllı telefon mu? PSP mi ? Alayım.. Yardım Her yoruma +REP


  Arkadaşlar bu yaz kesin kafaya koydum Bu yaz çalışacağım.. 400-500 TL Biriktireceğim.. Tatilimin hepsinde çalışmak istemiyorum.. 400-500 lira kadar biriktirsem yeter diye düşünüyorum..
  şimdiden ne alsam diye kafa patlatıyorum..

  Arkadaşlar bizim akrabalar felan hep uzak memleketteler yolda canım çok sıkılıyor.. elimdeki telefon Nokia 5130 Xpress Music..
  Müzik dinleye dinleye çatlıyorum bizaman sonra bıkıyorum her neyse arkadaşlar memlekete gittiğimde fena sıkılıyorum PC yok bişi yok..
  bende para biriktirip sağa sola gittiğimde elimde bulunacak birşey olsun istiyorum.. aslında aklımda tek AKILLI TELEFON vardı..
  sonra şunu gördüm: SONY PSP E1004 KONSOL + FIFA 12 PSP OYUN PAKETİ 299,99 TL fiyat olarak çok uygun geldi bana..
  her neyse arkadaşlar...

  PSP alırsam avantajları ve dezavantajları ;
  + fiyat uyguna gelecek.. (299,99 TL) cebimde yaz için harçlık kalacak..
  +Kaliteli oyun oynayacağım..
  -Dokunmatik ve androidli bir telefonum olmayacak..
  -taşıma sorunu olacak.. bircebimde telefon bir cebimce PSP sıkıntılı olacaktır diye düşünüyorum..

  Akıllı Telefon alırsam avantajları ve dezavantajları ;
  +Dokunmatik ve androidli bir telefonum olacak..Android tabanlı oyunlar oynayacağım..
  +Kaliteli kameralı ve özellikli bir telefonum olacak.
  -Fiyat pahalıya gelecek.. (400-500 TL ARASI)
  +Taşıma sorunu olmayacak.. eski telefonu satacağım..

  Tablet alırsam avantajları ve dezavantajları ;
  +Dokunmatik ve androidli bir tabletim olacak..
  -Ipad veya Samsung marka değilde bilinmeyen marka ucuz bir tablet alacağım..
  + fiyat uyguna gelecek.. (300 TL) cebimde yaz için harçlık kalacak..
  -ciddi bir taşıma sorunu olacak.. Tableti belkide taşımayacağım gittiğim heryere götüremeyeceğim..

 • #2
  PSP alırsan kardeşim evet çok güzel oyunlar oynarsın ancak bir süre sonra sıkılıyorsun emin ol. Oyunlar geç çıkıyor bide versiyonu doğru bulamazsan kıramazlar sadece orijinal oyun çalıştırır yani sıkıntı. Tablet dersen ben şu ana kadar tablet alanların amaçlarının ne olduğunu gerçek anlamda çözebilmiş değilim açıkçası. Android telefon alırsan şunu bil ki hem tablette hemde PSP de yaptıklarının yaparsın. Artık telefonların kendi programlarında Bedava Android Pazarı uygulamaları yüklü. İstediğim programı ve oyunu bedavaya indiriyorsun. Bende en akıllısı akıllı bir Android telefon alman olur. Ama karar senin =)
  ''Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet yada başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın."

  Facebook Adresi : http://www.facebook.com/ufk.Ghost

  Comment


  • #3
   Android Li telefon al bence nasıl olsa tablettede android var aynısı en ucuz ALCATEL telefonunu görmüştüm 200 tl ye android 2.2 ..

   Comment


   • #4
    Ufk Voodoo™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PSP alırsan kardeşim evet çok güzel oyunlar oynarsın ancak bir süre sonra sıkılıyorsun emin ol. Oyunlar geç çıkıyor bide versiyonu doğru bulamazsan kıramazlar sadece orijinal oyun çalıştırır yani sıkıntı. Tablet dersen ben şu ana kadar tablet alanların amaçlarının ne olduğunu gerçek anlamda çözebilmiş değilim açıkçası. Android telefon alırsan şunu bil ki hem tablette hemde PSP de yaptıklarının yaparsın. Artık telefonların kendi programlarında Bedava Android Pazarı uygulamaları yüklü. İstediğim programı ve oyunu bedavaya indiriyorsun. Bende en akıllısı akıllı bir Android telefon alman olur. Ama karar senin =)
    çok saol kardeşim.. +repini verdim daha karar veremedim.. aslında bende tableti fazla düşünmüyorum.. ama PSP fiyat uygunluğu nedeniyle PSP alsammı diye düşünüyorum.. Cep tel alırsam da Galaxy Ace düşünüyorum..

    xhacker09x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android Li telefon al bence nasıl olsa tablettede android var aynısı en ucuz ALCATEL telefonunu görmüştüm 200 tl ye android 2.2 ..
    saol kardeş.. ama aldımmı iyi bir telefon almak lazım.. ben biraz daha para biriktirip Samsung Galaxy Ace alırım diye düşünüyorum.. Alcatel neymiş ya daha ilk defa duyuyorum.. en ucuzunda Vodafone 945 var. yeterli para biriktiremezsem onu alırım..

    Comment


    • #5
     kardeşim 3 gün önce samsung galaxy nexus aldım 1900 tl ye ertesi gün telefon kitlenme ve kasma sıkıntısı oldu servisde şimdi bugün belli olcaktı güya ne olcagı psp al derim. Telefon alo dese yetermiş onu anladım

     Comment


     • #6
      Tablet en iyisi bence ama markası iyi olmayan bir tablet alacaksan bence akıllı telefon almak en mantıklı geliyor.


      Comment


      • #7
       Bencede android telefon alman en mantıklısı Her açıdan faydalı olucaktır

       Comment


       • #8
        Android Telefon Al PSPden Alıcağın Zevki Bunda Bambaşka Alıcaksın . Tableti Boşver Sen Taşıma Sıkıntısı Felan Var.

        Comment


        • #9
         Öncelikle amaç nedir, vakit geçirmek tabi de hangi yolla. Oyunla vakit geçirceksen PSP, müzikle geçireceksen telefon, e-book okuyacaksan tablet

         Android sistemli telefonu öneririm bende. Oyunu orda da oynarsın PSP yi götürür, tablette internet bağlantısı kurup takılabilirsin, bunu telefonla da yaparsın tableti de götürdü. Ekstra olarak arkadaşlarınla msj konuşma falan.. O yüzden ~en kapsamlısı telefon oluyor

         Comment


         • #10
          android telefonu tercih et derim

          Comment


          • #11
           Sadece Tablet almamanı önerebilirim

           Comment


           • #12
            Fiyatlara bakarsak 2.el cihaz alcaksin saygi duydum fakat yinede dha fazla para biriktirsen iyi olur.
            Telefonun seni idare eder Psp veya tablet turu ikinci bi cihaz alirsan diger islerini ondan halledersin sahsen ben oyle yapiorum
            Fiyat sikintin olmasa sana asus transformer prime al derdim ama fiyat da sikintin oldugundan sony belki ...
            Ps vita alirsan tadindan yenmez guzel bi alet herhangi bi sorun cikcagini zannetmem ayrica havalidir da
            COD Modern Warfare 3 "RespecTeam"

            Comment


            • #13
             Xavlos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
             Fiyatlara bakarsak 2.el cihaz alcaksin saygi duydum fakat yinede dha fazla para biriktirsen iyi olur.
             Telefonun seni idare eder Psp veya tablet turu ikinci bi cihaz alirsan diger islerini ondan halledersin sahsen ben oyle yapiorum
             Fiyat sikintin olmasa sana asus transformer prime al derdim ama fiyat da sikintin oldugundan sony belki ...
             Ps vita alirsan tadindan yenmez guzel bi alet herhangi bi sorun cikcagini zannetmem ayrica havalidir da
             aynen ps vita çok güzel duruyor arka paneli dokunmatikmiş heralde falan. bende telefonu geri iade edebilirsem ps vita + orta halli bi telefon alıcam büyük ihtimal

             Comment


             • #14
              Bence Tablet :]
              | Torrent Arşivim İçin Tıkla | JudgeWorld™ Kimdir? |

              Comment


              • #15
               Taşındı...

               Comment

               Working...
               X
               porno