Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Eset Nod32 kullanıcı adı ve parola

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Eset Nod32 kullanıcı adı ve parola


  daha önce sorunsuz br program kullanıyordum. . . eseti sorunsuz kullanacağım bir program arıyorum yardımlar için şimdiden teşekkürler . . .

 • #2
  http://oyuncehennemi.com/eset-nod32-64bit-t654973.html

  Banlanabilirsin!

  Comment


  • #3
   EAV-29666390 – uhtdrk5c7u buyur kullanıcı adı ve parola

   Comment


   • #4
    inş banlamazlar acil lazım başka yapcak bişiyim yok respect program arıyorm genede saol

    Comment


    • #5
     al kardeşim güle güle kullan

     ~ `ESET Smart Security 4.0.474 FİNAL (TÜRKÇE) (SINIRSIZ) ` ~

     .(YENI ESET SÜRÜMÜYLE TANISIN - TABIKI %100 FULL!!)..
     ( "MINODLOGIN 3.8.1.2" sürümü eklenmiştir!!)

     ::: HER DAIM GÜNCEL ESET`IN KEYFINI SÜRÜN!! :::

     ~~ Program Bilgisi ~~
     Sürüm: 4.0.474 FINAL
     Boyut: 33.9 MB
     Dil: TÜRKÇE
     Sunucu: Rapidshare.com + Hotfile.com
     Durum: Yüklendi

     Programın Özellikleri;
     Genişletilmiş akıllı koruma diğer ortamlarda olduğu gibi ev ortamlarında zorunlu hale geldi. ESET Smart Security size ve ailenize önemli verilerinizi zararlı yazılımlardan ve hacker saldırlarından korumakta yardımcı olur. Çok düşük kaynak kullanımı ile neredeyse günümüzün tüm kişisel bilgisayarlarında genel sistem performansını hiç etkilmeden maksimum güvenlik sağlar.

     ESET Smart Security proaktif tespiti ve diğer gelişmiş teknolojiler kullanarak , virüslere, trojanlara, wormlara, adwarelere, spywarelere, phishing saldırılarına, rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma sunarak internette rahatlıkla gezmenizi, oyunları ve çokluortam uygulamalarını çalıştırırken, arkadaşlarınıza e-posta gönderirken ve diğer işlemleri yaparken rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar.


     Anahtar Özellikler:

     Tam Entegre Koruma
     ESET Smart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı ve Antispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunar. Tüm bu bileşenler üstün işlevsellik ve sinerji sağlamak için tamamen baştan ve tek bir paket olarak oluşturuldu. Bileşenlerin üst düzeyde entegrasyonu üstün koruma sağlarken, ürünün yüksek hızda ve üstün performans ile çalışmasını sağlar.

     Akıllı Tespit
     ESET, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET Smart Security, gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virüs salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojisi sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.
     Kaynak: Wardom ESET Smart Security 4 FİNAL (TÜRKÇE) [SINIRSIZ] // GÜNCEL - Wardom.Org

     Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
     ESET Smart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir. ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.

     Antivirus & Antispyware Özellikleri:

     Geliştirilmiş Temizleme
     Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.

     Arkaplan Tarama Modu
     Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

     Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
     Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları küçük hale getirildi. Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.

     Yaygın E-posta İstemci Koruması
     Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook'ta değil, ek olarak Outlook Exprees ve Windows Mail programlarındada taraybilme özelliği program eklenmiştir.

     Farklı pek çok küçük değişiklik
     Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim ve virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Windows Vista'da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.


     Kişisel Güvenlik Duvarı Özellikleri:

     Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
     Veri iletişim Katmanındaki (Data Link Layer) iletişim taraması ESET Personal Firewall'un farklı bir yöntem ile tespit edemeyeceği saldırları tespit edebilmesini sağlar.

     IPv6 Desteği
     ESET Personal Firewall IPv6 adresleri görüntüleyebilir ve kullanıcılara bunların üzerinden kural oluşturabilmesine izin verir.

     Çalıştırabilir Dosya İzleme
     Virüs bulaşamasını engeleyebilmek için çalıştırılabilir dosyalardaki değişiklikler izlenir. İmzalı uygulamaların değişikliğine izin verilebilir.

     HTTP ve POP3 ile entegre tarama
     HTTP ve POP3 uygulamalar ile entegre dosya taraması. Bu şekilde kullanıcılar internette gezerken ve e-postalarını indirirken koruma altında olacaklardır.

     Saldırı Tespit Sistem
     Ağ iletişim karakterini ve çeşitli saldırı tiplerini tanır. Bu saldırı otomatik olarak engellemek için seçenek sunar.

     İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
     Kullanıcı güvenlik duvarı eylemlerini otomatik olarak çalıştırabilir veya kullanıcı interaktif olarak kendi kurallarını oluşturabilir. Politika-tabanlı modda ise güvenlik duvarı kullanıcı veya ağ yöneticisi tarafından önceden tanımlanmış kurallara göre işlem yapar.

     Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
     ESET Smart Security içerisindeki entegre Güvenlik Duvarı Windows Güvenlik Duvarı’nın yerine geçer, Windows Güvenlik Merkezi ile etkileşime girerek kullanıcıyı güvenlik durumu ile ilgili bilgilendirir. ESS yüklenen sistemde Windows Güvenlik Duvarı otomatik olarak kapatılır.

     Antispam Özellikleri:

     Gelen E-posta Puanlama
     Gelen bütün e-postalar 0 (spam değil) dan 100'e (spam) kadar puanlanarak spam mail kutusuna ya da kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir klasöre taşınabilir. Gelen e-postaların parallel taranması desteklenmektedir.

     Çeşitli tarama teknikleri destekler
     Bayesian analiz, Kural tabanlı tarama ve Global imza veritabanı kontrol.

     E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
     Microsoft Outlook, Outlook Express ve Windows Mail istemcisi kullanıcıları için tam koruma sunar.

     El ile spam tespit seçeneği
     Bir e-postanın spam olup olmadığını kullanıcı kendisi programa söyleyebilir.

     PROGRAMIN YENI ÖZELLIKLERI
     ESET Smart Security hız, güvenlik ve kullanışlılık açısından yeni versiyonda çok daha fazla geliştirilmiştir.
     Kaynak: Wardom ESET Smart Security 4 FİNAL (TÜRKÇE) [SINIRSIZ] // GÜNCEL - Wardom.Org

     -ESET'in yeni akıllı optimizasyon özelliği ile dosya tarama hızı daha önce hiç bu kadar hızlı olmamıştı.
     -Dışarıdan gelebilecek zararlara karşı önlem olarak oluşturduğunuz Güvenlik Duvarı yeni öğrenme modu ile bilgisayar kullanımınıza göre otomatik firewall kuralları belirliyor ve zaman kazanmanızı sağlıyor.
     -Geliştirilmiş spam e-posta saptama özelliği ile en verimli istenmeyen posta filtresine sahip olacaksınız.
     -Taşınabilir Medya Güvenliği ile usb bellek ve benzer diğer aygıtlar ile her zaman yanınızda bulundurduğunuz medya dosyalarınızın güvenliği, dosyalarınızı hangi bilgisayar kullanırsanız kullanın sağlayabileceksiniz.

     En iyi "Güvenlik Programı" ESET'in yeni sürümü sizlerle!


     ==(-BILGI-)==
     ESET ve MiNODLogin 3.8.1.2 dosyalarini asagidaki linklerden indirin.
     MiNODLogin 3.8.1.2 klasörünün icerisindeki - OKU - KURULUM.txt adli aciklamaya göre kurun
     GÜNCELLEMELER DAHIL TÜM ÖZELLİKLERİ %100 SORUNSUZ KULLANIN.


     .,, MiNODLogin 3.8.1.2 (32 BIT & 64 BIT) + (GENEL KURULUM ACIKLAMASI),,.
     ( yeni sürümle dosya güncellenmiştir!!)


     Rapidshare.com Linki

     Kod:
     http://rapidshare.com/files/389501791/MiNODLogin_3.8.1.2_20.05.2010_secret.rar

     Hotfile.com Linki

     Kod:
     http://hotfile.com/dl/43798666/4d4f0e7/MiNODLogin_3.8.1.2_20.05.2010_secret.rar.html
     Netload.in Linki
     Kod:
     http://netload.in/dateilxnMi2ZSZ9/MiNODLogin_3.8.1.2_20.05.2010_secret.rar.htm

     --

     BILGI: MiNODLogin 3.8.1.2 NE ISE YARAR
     ------------------------------------

     MiNODLogin 3.8.1.2 dosyasi, eset programiniza calisan keyleri otomatik entegre etmektedir.
     Keylerin süresi doldukca veya karalisteye alinip gecersiz oldukca program yeni keyle programinizi otomatik güncellemektedir.

     Haliyle o an icin lisans süresi önemli degildir. Bugun 2010 keyini kullanir yarin 2011 keyini kullanir.
     YANI HER DAIM SINIRSIZDIR


     --------


     ESET Smart Security 4.0.474 FINAL (TR) -32 BIT,,.

     Rapidshare.com Linki

     Kod:
     http://rapidshare.com/files/319831323/ESET_Smart_Security_4.0.474_FINAL_-32BIT_TR.rar
     Hotfile.com Linki
     Kod:
     http://hotfile.com/dl/20408051/9db4b1a/ESET_Smart_Security_4.0.474_FINAL_-32BIT_TR.rar.html

     --

     .,, ESET Smart Security 4.0.474 FINAL (TR) -64 BIT,,.

     Rapidshare.com Linki
     Kod:
     http://rapidshare.com/files/319831386/ESET_Smart_Security_4.0.474_FINAL_-64BIT_TR.rar
     Hotfile.com Linki
     Kod:
     http://hotfile.com/dl/20408060/2e56c50/ESET_Smart_Security_4.0.474_FINAL_-64BIT_TR.rar.html

     Comment


     • #6
      teşekkürler baştacısın

      Comment


      • #7
       he pardon ya ben programı görmemişim

       Comment

       Working...
       X
       porno