Duyuru

Collapse

Oyuncehennemi.Com Forum Kuralları (Paylaşım Yapmadan Önce Okuyunuz)!!!

1- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

2- Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

3- Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz. Bu kurala uymayanlar forumdan direkt olarak uzaklaştırılacaktır..

4- Y
eni bir konu açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açmak yasaktır..

5- Forum dilinde,
mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajların büyük harf kullanılarak yazılması yasaktır. Kurala uymayanlar cezalandırılacaktır..

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek yasaktır. Bu tarz üyelikler anında forumdan uzaklaştırılacaktır..

7- Lisanslı Türk oyunları paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bilinçli olarak bunları paylaşanlara gerekli yaptırım uygulanacaktır..

8- Rar şifrelerinde Türk forumları verenlere reklamcı uygulaması yapılacaktır. Gizli yada açık hiçbir rar şifresi bünyemiz dışındaki forumların, sitelerin isimlerini taşımayacaktır..

9-
Forum ve bölüm genelinde her türlü reklam, küfürlü söz, hakaret vs tarzı şeyler yasaktır. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) yasaktır. Kurala uymayanlar anında forumdan uzaklaştırışacaktır..

10- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada değiştirilir.)

11- Nick değişimleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Üyelerin nick değişikliği taleplerinin karşılanması için en az 50 mesajlarının olması gerekmektedir. Yetkililer ise toplamda 3 kere nick değiştirebilirler

12- Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse konuyu uygun bölüme taşırlar. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz ! Herhangi bir yardım yada bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez !

13- Forumumuzda ''flood'' (arka arkaya mesaj yazarak konularını öne çıkarma) yapılması kesinlikle yasaktır.
Konulara yorum yaparken, konuyla alakası olmayan mesajlar yazmak, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesajlar yazmak yasaktır.

14- Forumda MP3 ve Albüm paylaşımları yapmak yasaktır. Bu paylaşımları kasti yapan üyeler forumdan tamamen uzaklaştırılacaktır. Mevcut ip numaraları üzerinde ki diğer üyelikleri de bu uzaklaştırmaya dahildir.

15- Tüm avatar ve imzalar genel ahlak ve kurallar çerçevesinde olacaktır. İmza alanlarına her türlü forum linki ve forum bağlantılı portal linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazmak yasaktır. Ayrıca imza alanında poster şeklinde resimler kullanmak, belirlenen boyutu aşacak imzalar oluşturmak, küfürlü metinler yazmak, siyasi propangada yazıları yazmak, pornografik içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tarz imza ve avatar sahiplerine yaptırım uygulanacaktır..

16- Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve o nickle kural dışı paylaşımlar yapılırsa, nick forumdan uzaklaştırılır. Ayrıca, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmesi yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, bu mesajlar silinecek ve üyenin forum'a girişini yasaklanacaktır.

17- Forum'un resmi dili Türkçe olup kabul edilen alfabe latin alfabesidir. Bunun dışında hiç bir dille mesaj yazılamaz..

18- Herhangi bir ürün satan üyenin, Satış - Takas bölümündeki kurallara harfiyen uyması gerekmektedir. Ticari amaçla ilan veren üye forumdan uzaklaştırılır. Forum üzerinden yapılan alım-satımlarda tüm sorumluluk alışverişi yapan taraflardadır, bu alışverişin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasından forum ve yönetim kadrosu sorumlu tutulamaz.

Forum kurallarını değiştirmek www.oyuncehennemi.com yönetiminin insiyatifindedir. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Üyelerin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. Kurallara uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır..
See more
See less

Otobüs Oyunu İndir download VBUS

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Clear All
new posts

 • Otobüs Oyunu İndir download VBUS

  18 Wheels of Stell Pedal to the Metal Turkey Map 3 FINAL
  Gerçek otobüs tutkunundan gerçek otobüs oyunu… (Daha önce verilmedi Haulin ile karıştırmayın)
  Tek bir Paket ,İçinde Onlarca Türk Firmaları Kargo ve Taşıma Şirketleri, Yepyeni Tır ve Otobüsler.
  Mercedes-Benz O403, Travego , Yeni Tourizmo ve Scania, Volvo, Renault, MAN
  Oyundan Tır ve Otobüs Görüntüleri

  Yeni Üç Akslı Travego Yaması


  Yeni travego üç akslı yama indir
  Bu yamayla birlikte yeni firmalar: Kâmil Koç, Pamukkale ve İstanbul Seyahat eklenmiştir.
  Yamayı olduğu gibi klasörüyle birlikte Belgelerim / 18 WoS Pedal to the Metal / makes / truck
  içine atın.
  Oyundaki Türk Otobüs Firmaları:
  -Nilüfer -HAS Turizm -Hatay öztur
  -Batmanlılar -Kent -Yeşil Aksaray
  -KONTUR -ÖzKaymak -Afşınlılar
  -Kale Seyahat -Anamur ZAFER -Has Bingöl
  -Lüks Mersin -Tatlıses -Lüks Ereğli
  -Mersin KOÇ -Mersin VİF -Adıyaman Ünal
  -Ereğli -Bitlis Taç -Urfa Cesur
  -METRO -Malatya beydağı -Mersin köksallar
  -Can Iğdır -Mersin Seyahat -Adana Seç
  -Dadaş -Çayırağası VIP -Truva
  Kargo ve Taşıma (Dorseler Tır Yükleri)
  -LasSA -Erler Film -Sarar
  -Kızılay -DSİ -Sütaş
  -Fenerium -İSKİ -Milangaz
  -Keskinoğlu -Eczacıbaşı -Petrol Ofisi
  -Konfor mobilya -Efes -Casper
  -tukaş -İstikbal -Pionerr
  -Bellona -OMSAN Lojistik -Caterpillar
  -İSFALT -Cafe Crown -Arçelik
  -Mehmet Efendi -Yapı Kredi Y. -Yurtiçi Kargo
  -CMS -Meyve ve sebze hâli -Çukurova grup ve daha fazlası…
  Açıklama ve ipuçları:
  Yükleme: Önce 18 wos pedal the metal oyununu kurun crack yapın en az bir kere oyuna girip çıkın.Turkey map modunu aynen yükleme kısmına yazılan talimattaki gibi belgelerime kuruyorsunuz.
  Oyuna girdiğinizde sisteminize en uygun grafik ayarlarını seçmeyi unutmayın. Grafik ayarları düzgün yapılmazsa bazı hatalar oluşacaktır en basit örneği oyuna girdiğinizde otobüsün arka tekerleğinin garip bir cisme benzediğini göreceksiniz.En doğru grafik ayarları yapıldığında sorunsuz oynayabilirsiniz.
  Yeni otobüs yamaları buldunuz diyelim nasıl eklerim diye sorarsanız hemen:
  Belgelerim / 18 WoS Pedal to the Metal / makes / truck klasörüne bulduğunuz yamayı klasörüyle beraber içine atıyorsunuz.
  Bu pakette zaten herşey hazır olarak kurulacaktır.
  Ben bu menü müziğini beğenmedim veya yeni müzikler eklemek istiyorum diyorsanız:
  Menü müziğini değiştirmek için Belgelerim / 18 WoS Pedal to the Metal / music içindeki
  Main Menu Theme adlı dosyayı istediğiniz şarkıyla değiştirin ama ismini Main Menu Theme yapmayı unutmayın. Radyo modunda müzik dinlemek için yine aynı klasöre müzik atabilirsiniz.Şarkının ismini değiştirmeden atın. En Önemlisi OGG Formatında olmasına dikkat edin.
  Oyuna başlarken Kayıtlı oyun seçeneğinden save dosyasını açarak başlıyorsunuz.Yeni Oyun derseniz yeniden oyuna başlıyorsunuz ve tüm para boşa gidiyor.Yeni otobüs ve tır almak için N tuşuna radyoyu açmak için F tuşuna basmanız yeterli.
  Dediniz ki ben Türkiye haritasını ve modunu oynamak istemiyorum.Ama bu otobüs ve tırlar orjinal haritasında olsun veya orjinal haritada görevlerini falan yapıcam ama bu yamalar da olsun diyorsanız
  Turkey Mapı Masaüstüne kurun içinden makes / truck klasöründeki istediğniz yamayı Belgelerim içindeki orjinal 18 WoS Pedal to the Metal klasörünün içinden makes / truck içine atın. Eğer bu klasörler yok ise kendinizde oluşturabilirsiniz.Bu şekilde otobüs ve tırları orjinal oyunda kullanabilirsiniz.
  Ama ben daha önceden Mapı kurdum içine attım bunları veya dediklerini yapamıyorum diyorsanız Belgelerim içindeki 18 WoS Pedal to the Metal klasörünü silin sonra oyuna girin ve çıkın daha sonra Belgelerime baktığınızda 18 WoS Pedal to the Metal klasörünün yeniden oluştuğunu göreceksiniz ama orjinal ilk hali ile yani içi boş olarak. Bundan sonra söylediğimiz yöntemle orjinal haritada yeni otobüslerle oynayabilirsiniz.
  18 WoS Pedal to the Metal + Crack [RS.Com]
  http://rapidshare.com/files/148924535/18_Wos_Pedal_To_The_Metal___www.ahmetturan.org.zip
  Turkey Map v3.0 FINAL
  http://depositfiles.com/en/files/2128564
  Turkey Map Alternatif Link-2 [RS.Com]
  http://rapidshare.com/files/64566022/uploadupHarDTruckTurkey_Map_v.3.0_.part1.rar.html
  http://rapidshare.com/files/64576301/uploadupHarDTruckTurkey_Map_v.3.0_.part2.rar.html
  Turkey Map Rar Şifresi: www.hardtruck.tr.cx

  BENİ ÇEKEMEYEN UYDU TAKTIRSIN

 • #2
  tskler emeğine sağlık

  Comment


  • #3
   İkinci crack dosyasını yükleyemedim. Sorun benim bilgisayarımdamıdır?

   Comment


   • #4
    link virüslü

    Comment


    • #5
     güzel paylaşm eline sağlık

     Comment


     • #6
      eyvallah kardes..

      Comment


      • #7
       töbe yaaaaa ikide hata veriyo bea: We are sorry, but the operating system failed to provide the window to render the game graphics in. Pleas
       consult the game manual for known workarounds that might improve the game's compatibility with your hardware.--> diye hata sonra tamam diyorum bu:Runtime error!

       program bişe bişe gidiyo bu oyunu oynamayı çok istiyorum ama hata çıkıyor yardım edene ne kadar repim varsa veririm.

       Comment


       • #8
        arkadaşim eğer pcnin Rami, ekran karti işlemcisi Fln dusukse izin vermez Qk ?

        BENİ ÇEKEMEYEN UYDU TAKTIRSIN

        Comment


        • #9
         rar dosyası tanınmıyor dıyo

         Comment


         • #10
          kardeş ben bu oyunu daha önce indidimde pek sevmemitim

          Comment


          • #11
           Arkadaşlar oyun sorunsuz çalışıyormu ?

           Comment


           • #12
            kardeş videolu anlatım yaparmısn allah için

            Comment


            • #13
             emeğine sağlık
             DH|JohnMcClane

             Comment

             Working...
             X
             porno