Oyun, Oyun indir, Oyun Crack, Nocd, Full Oyun, Şifre, Oyun Yardım - vBulletin

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  Apr 2012
  Bulunduğu yer
  Gidene Kal Demek Zavallılara Kalana Git Demek Terbiyesizlere Dönmeyene Dön Demek Acizlere Hak Edene
  Mesajlar
  18
  VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
  VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
  ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
  Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

  Tecrübe Puanı
  0

  Yeni Gta San Andreas Araba yamaları
  İndirmek için Tıklayın


  GTA San Andreas Liberty City 2 Harita Yaması


  GTA San Andreas Liberty City 2 Harita Yaması indirecek kişiler bu mod ile birlikte San andreas içerisinde bulunan bize yol gösteren ışık tutan harita yerine sizlkere burda sunduğumuz Liberty City 2 haritası eklenecektir. Oyuna renk ve değişiklik katacak bir yama olduğunu rahatlıkla belirtmeliyiz. Bu yamayla birlikte oyuna yeni bir soluk gelecektir.

  Download CHIP.eu - Freeware, Shareware, Demos, Tests, Reviews, Questions and Answers, Tips, Community

  Yama Boyutu: 104Mb


  GTA San Andreas TRABZON City Modu indir


  Sizlere müthiş bir gta san andreas yaması sunacağız. Şimdiye kadar bizimle Kütahya, Turk city gibi eklentilerle sevilen oyuna ülke görüntüleri katmıştık. Şimdi sırada San Andreas kullanıcıları için TRABZON city var. Boyutu biraz fazla gibi olsada emin olun indirilmeye değer bir San Andreas yamasıdır. 2 link halinde suncağımız yama yapımcısı Tayfun Key'dir. İçerisinde arabalardan tutun, karakollara, gemilerden benzin istasyonlarına ve buna benzer sayamayacağımız kadar çok özellik eklenecek.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 185 Mb

  Gta San Andreas Mod installer yaması


  Gta San Andreas Mod installer yaması sayesinde sevilen oyuna güncellemeler eklenecektir. Modern mod yamasının farklı bir türünü bu eklentide görmek mümkün olacak. Mesela gta san andreas daki değişik dükkanlar, evler, otomobiller, caddeler vs. bunların belirli bölümlerinde değişiklik ve güncelleme görünecektir. Yani gta sevenlerinin indirmesi gereken bir yamadır.

  ftp://ftp.gtagaming.com/sanandreas/mods/10/sami1.zip

  Yama Boyutu: 3.3 Mb


  GTA San Andreas Su silahı Yaması


  GTA San Andreas Su silahı Yaması indirerek oyun karakterimizin eline bir silah vereceksiniz ama sadece su sıkmasını sağlayacak. Bu durum sanırım oyuna biraz komiklik katacaktır. 275 kb boyutlu rarlanmış dosyayı sizlere sunacağız. GTa dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış dosya içinde bulunanların hepsini img tools klasörü içerisine atmanız gerekecektir.

  http://www.gtaindir.net/images/file/..._su_silahi.rar

  Yama Boyutu: 275 Kb

  GTA San Andreas 2 Kişilik Harita indir


  GTA San Andreas 2 Kişilik Harita indirerek Gta'yı 2 kişi oynama tadına varacak ve zevkini hissedeceksiniz. Burda yapmanız gereken çok basit dosy içerisinde kurulumla ilgili bilgiler mevcuttur. Size kolay gelsin diyor indireceğiniz gta dosyasını sunuyoruz.


  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 1.5 Mb

  GTA San Andreas Renault Kango Polis Arabası indir
  GTA San Andreas Renault Kango Polis Arabası indirerek polislerin kullandığı araca binerek gta da görevleri yerine getirin. İşe eğlence katacak bu oyun yamasını kullanmanız çeşitlilik ve bolluk sunacak olması dosyanın sahip olunmasını için yeterli sebeplerdir. Özellikle ülkemizde çokca kullanılan Renault Kango arabasından dolayı bu gta yaması indirebilir.

  http://www.gtaindir.net/images/file/...ngoo_polis.rar

  Yama Boyutu: 0.3 Mb


  GTA San Andreas itfaiye Arabası Yaması
  GTA San Andreas itfaiye Arabası Yaması indirerek yangın söndürmek için imdada yetişen bu güzel aracı oyuna ekleyiniz. Küçük boyutu ve resimleriyle size kısa sürede kolaylık sağlayıp, oyuna renk katacaktır. Sabırsızlandığınızı düşünerek bu gta dosyasını indirme olanağı tanıyoruz.

  http://www.gtaindir.net/images/file/itfaiye.rar

  Yama Boyutu: 0.5 Mb

  Gta SanAndreas Smakkie Mod indir
  Gta SanAndreas Smakkie Mod indirerek içerisinde çok seveceğiniz birbirinden farklı markalarda otomobiller, değişik özelliklere sahip bisikletler, helikopterler, ve farklı bölgelerde kullanılabilecek silahlarla gta san andreas oyunu oynayanlar için çok farklı bir yama olacak. Bu yamayı indirip kullanabilmeniz için bilgisayarınızda gta san andreas yüklenmiş olmalıdır.

  Not:Sizlere sunulan yamayı sıkıştırma programlarından birini kullanarak açın ve gta san andreas oyununun kurulum dosyalarının olduğu yere oyun kapalı iken ekleyiniz. Sizlere sunulan yama 4 ayrı bölümdür. Sizlere kolay gelsin.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 0.8 Mb

  GTA San Andreas Alfa Romeo Araba Yaması indir
  GTA San Andreas Alfa Romeo Araba Yaması indirerek kırmızı renkte çok güzel bir arabayı gta san Andreas'da kullanabileceksiniz. Gördüğünüzde içinizden keşke böyle bir arabam olsa diye geçirebilirsiniz. Bundan dolayı size en azından gta oyununda bu fırsatı verelim istedik.

  http://www.gtaindir.net/images/file/...fa%20romeo.rar

  Yama Boyutu: 0.2 Mb


  GTA San Andreas Online Oynama Multiplayer yaması indir


  GTA San Andreas Online Oynama Multiplayer yaması indirerek GTA'nın en beğenilen oyunu olan San Andreas'ı online oynama imkanını yakalayabileceksiniz. 22 mb boyutlu yamayı kurup bu işe en kısa zamanda başlayabilirsiniz. Sizleri çok bekletmeyelim istiyoruz ve gerekli gta dosyasını huzurunuza çıkarıyoruz.

  http://chelmianin.neostrada.pl/stuff...m_v1.0-dp2.exe

  Yama Boyutu:22 Mb


  GTA San Andreas Ambulans Arabası Yaması
  GTA San Andreas Ambulans Arabası Yaması ile San Andreas oyunu kullanıcıları içerisinde birbirinden farklı 3 ayrı ambulans görüntüsünün bulunduğu dosyayı oyuna ekleyebilecek ve Türkçe bir görüntü ve araç sahibi olacaklar. Beğeneceklerinin düşünerek gta indirmek isteyenlerin huzuruna çıkarmak istedik. İçerisindeki beni oku dosyası ingilizcedir.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 4 Mb


  GTA San Andreas Helikopter Yaması
  GTA San Andreas Helikopter Yaması gta sevenlerini şevke getirecek oyunu tekrar oynamalrını sağlayacak bir yama olarak karşılarındadır. Resimde gördüğünüz polisi ifade eden bu helikopter eklentisiyle işlerinizi daha zevkli olacaktır. Gta yamaları indirmek isteyenlere armağanımız olsun.

  http://www.gtaindir.net/images/file/helikopter1.rar

  Yama Boyutu: 0.7 Mb


  GTA San Andreas Anadolujet Uçak Yaması
  GTA San Andreas Anadolujet Uçak Yaması ile Türkiye'de çok iyi bir yere sahip hava şirketi Anadolujet'in uçağını gta serisinde görebileceksiniz. Gta indir sitesi olarak sizlere oyunda ülkemizi ifade eden eklentileri sunarak seriye olan tutukunuzu pekiştirmek istiyoruz.

  http://www.gtaindir.net/images/file/...B737%20800.zip

  Yama Boyutu: 1 Mb

  GTA San Andreas Ralli Harita yaması
  GTA San Andreas Ralli Harita yaması ile yarışlara çıkacak ve güzergahı iyi bildiğiniz için rakipleri rahatlıkla geçebileceksiniz. Gta yamaları indirmek isteyenlere farklı bir yamayı ücretsiz sunuyoruz.

  http://www.gtaindir.net/images/file/...0AP%20Polo.rar

  Yama Boyutu: 230 Kb


  Gta San Andreas Türkiye Modu indir
  Gta San Andreas Türkiye Modu indirerek San andreas serisini bilindik yerlerde ve araçlarla oynayacaksınız. İçeriğinde 300 civarında Türkiye ile alakalı dosya içeren gta yaması sayesinde Rockstar games'in yapmadığı yendiliği kendiniz yapabileceksiniz.

  Grand Theft Auto: San Andreas SanAndreasTurkishmod_by_Ry.rar

  Yama Boyutu: 749 mb


  GTA San Andreas Scooter Yaması
  Scooter özellikle Türk toplumunda iyi yer edinmiş bir araçtır. GTA'nın ayrıntılarını scooter ile aşmak isteyenlere tercih etmesini tavsiye ediyoruz. San Andreas'ın tüm olanaklarını görmek ve sonsuz tad alma hissinde olanlar mutlaka bu yamayı indirmelidirler.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 1100 Kb

  GTA San Andreas Hızlı Bisiklet Yaması
  GTA San Andreas Hızlı Bisiklet Yaması ile elinizin altında müthiş bir araç olacak. Görüntüsü ve farklı yapısıyla tüm gta'cıların denemesi gereken bir yama olarak huzurlarınızdadır. Oyun içerisindeki macerayı ve aksiyonu tüm imkanlar dairesinde görme çabasını güdenlerin mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz yamadır.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu:344 Kb

  GTA San Andreas Modern Mod Yaması  GTA San Andreas modern mod yaması oyunun çok kullanılan ve beğenilen eklentileri arasında üst sıralarda kendisine yer bulmuştur. Bu yamayla birlikte oyun daha modern bir yapıya bürünmüştür. Oyun içerisinde bulunan otobüs, belli yerler, binalar değişikliğe uğramıştır. Daha çok Türkiye içerik eklenen eklentide bayraklar kızmızı-beyaz , takımlar dan İstanbul ünlü takımları olan Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gelmiştir.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 181Mb

  GTA San Andreas Kaliteli Görüntü Yaması
  GTA San Andreas Kaliteli Görüntü Yaması ile gta san andreas'dan daha net görüntüler alabilecek ve aksiyonu daha taze takip edebileceksiniz. İşinize yarayabilecek ve kullanılabilecek yamalardan biridir.

  http://www.gtaindir.net/images/file/..._ENBseries.rar


  Yama Boyutu:120 Kb  İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER YORUMLARINIZI VE REPLERİNİZİ ESİRGEMEYİN

  Kaynak: http://www.izafet.com/yamalar/477897...#ixzz1qs6LVR9p
  Gta San Andreas Modifiyeli Şahin Kartal Serçe Araba Yamaları 14 Tane

  Tofaş Doğan SLX Kırmızı ve Beyaz Renkli


  Gta San Andreas Tofaş Doğan SLX İndir: GTA-SA-Tofas Dogan SLX.rar (8,99 MB) - uploaded.to

  Tofaş Kartal Kırmızı Renkli  Gta San Andreas Kırmızı Tofaş Kartal İndir: GTA_SA_KARTAL_SLX_ TUNING_T…rar (8,85 MB) - uploaded.to


  Tofaş Murat 131

  ARAÇTAKİ ÖZELLİKLER
  YENİ SPOR JANT
  PİONEER TEYP
  BAGAJ DA 1000W +2
  KOLTUKLARIN ÜSTÜNDE ARKA CAMDA 2+ 280 W
  spor egsoz
  çamurluklar şişirildi
  camlar karaltıldı
  arka kapı kolları iptal edildi
  kaputlar uzatıldı
  tamponlarda oynama yapıldı
  paspas eklendi
  amfi eklendi bagaja  Gta San Andreas Tofaş Murat 131 İndir: GTA_SA_dtuning.rar (7,41 MB) - uploaded.to

  Tofaş Kartal SLX 2000 Lacivert


  Gta San Andreas Tofaş Kartal SLX 2000 İndir: GTA_SA_2000 Model KartaL SL…rar (6,79 MB) - uploaded.to

  Tofaş Şahin Taksi  Gta San Andreas Tofaş Şahin Taksi İndir: GTA_SA_sahin taksi.rar (5,99 MB) - uploaded.to

  Tofaş Beyaz Drift Şahin


  Gta San Andreas Tofaş Beyaz Drift Şahin İndir: GTA_SA_8454324.rar (13,03 MB) - uploaded.to

  Tofaş Murat 124 Serçe


  Gta San Andreas Tofaş Murat 124 Serçe İndir: GTA_SA_59668.rar (7,72 MB) - uploaded.to

  Modifiyeli Beyaz Tofaş Şahin
  Yapılanlar:
  Tüm kaplamalar değişti
  body kit eklendi
  Jant eklendi
  motor değişti
  Bagaja set eklendi
  Farlar ve ark stoplar değişti
  iç değişti
  tüm parçalara env efekti verildi  Gta San Andreas Modifiyeli Beyaz Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_1261243798_v.2.rar (7,38 MB) - uploaded.to

  Koyu Gri Tofaş Şahin


  Gta San Andreas Koyu Gri Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_1212494782_1837195.rar (8,85 MB) - uploaded.to

  34 Plaka Tofaş Kartal


  Gta San Andreas 34 Plaka Tofaş Kartal İndir: GTA_SA_tfs23.rar (6,83 MB) - uploaded.to

  Süper Modifiyeli Tofaş Şahin


  Gta San Andreas Süper Modifiyeli Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_1212490569_Tofas_sah…rar (8,18 MB) - uploaded.to

  Bordo Renkli Tofaş Şahin


  Gta San Andreas Bordo Renkli Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_Japanes_Sahin_Mc_cEz…rar (8,11 MB) - uploaded.to

  Modifiyeli Tofaş Kartal
  Göbeksiz 19" Borbet Jantlar
  Yeni 3D Arka Stoplar
  Özel Yan Tekerler
  Yeni Ön Tampon
  Yeni Yan Etekler
  Yeni Gerçekci Parlaklık
  Ön Kaput Hava Deliği
  Arka Kapı İptali...
  Ön Kaput Yeni Açma Stil  Gta San Andreas Modifiyeli Tofaş Kartal İndir: GTA_SA_Tofas_Kartal_Tuning_…rar (6,74 MB) - uploaded.to

  Kırmızı Tofaş Şahin


  Gta San Andreas Kırmızı Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_Sahin Tofas Ceza Tun…rar (7,06 MB) - uploaded.to

 2. #2
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  Apr 2012
  Bulunduğu yer
  Gidene Kal Demek Zavallılara Kalana Git Demek Terbiyesizlere Dönmeyene Dön Demek Acizlere Hak Edene
  Mesajlar
  18
  VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
  VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
  ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
  Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  araba modu yükleme:Öncelikle Mrb.
  Size "San Andreas Mod Installer" ile oyuna araba, motor, uçak vs. atmayı göstereceğim.

  İlk önce "Mod Installer" i indirelim..İşte Link ;

  http://www.thegtaplace.com/downloads...-installer-1-1

  Kurulumu halledebilirsiniz heralde

  Oyuna atmak istediğimiz arabaları bu siteden indirip kaydedelim. İndirdiğiniz araba RAR yada ZİP lidir içini açıp dosyaları bir yere atma falan yoktur. Siz sadece indirin ve resimlerdekini yapın..

  http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=116

  Ve şimdi geldik oyuna indirdiğimiz arabaları atmaya...

  Resimlerde anlattığım işlemi yaptıktan sonra ister oyuna girin, ister baska arabalarda eklemek için programı kapatıp yeniden açın..

  Oyun içinden görüntüler ;


  Anlamayanlar için tekrar ayrıntılı olarak anlatabilirim. Not:alıntı değildir

 3. #3
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  Apr 2012
  Bulunduğu yer
  Canım Türkiyem
  Mesajlar
  4
  VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
  VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
  ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
  Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  Allah razı olsun senden kardeş süper bişey her araba var yapılışınıda göstermişsin helal beeeee

 4. #4
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  Apr 2012
  Bulunduğu yer
  Gidene Kal Demek Zavallılara Kalana Git Demek Terbiyesizlere Dönmeyene Dön Demek Acizlere Hak Edene
  Mesajlar
  18
  VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
  VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
  ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
  Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  Alıntı Dom Toretto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Allah razı olsun senden kardeş süper bişey her araba var yapılışınıda göstermişsin helal beeeee
  ) Önemli deil gta gibi şeylerle çok ilgilendiğim için ben bu araba yamalarını yüklemeyi biliyorum.. taa 3 yıl önce öğrendim
  Konu Mustafa Görkem Güden tarafından (12-04-12 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

 5. #5
  Çaylak Oyuncu
  Üyelik tarihi
  Jun 2012
  Mesajlar
  88
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart

  Hll sana bİde ambullans yenİlense İyİ olucak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •