Beklemeden oyun indirebilmek ve farklı üyelik özelliklerine sahip olmak için VİP Üye olabilirsiniz..


Gta San Andreas Araba yamaları

Oyun Download (PC Oyunları...) Kategorisinde ve Action-Survivor-RPG (3rd Person) Forumunda Bulunan Gta San Andreas Araba yamaları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> GTA San Andreas Liberty City ...

 • Amused
 • Angry
 • Annoyed
 • Awesome
 • Bemused
 • Cocky
 • Cool
 • Crazy
 • Crying
 • Depressed
 • Down
 • Drunk
 • Embarrased
 • Enraged
 • Friendly
 • Geeky
 • Godly
 • Happy
 • Hateful
 • Hungry
 • Innocent
 • Meh
 • Piratey
 • Poorly
 • Sad
 • Secret
 • Shy
 • Sneaky
 • Tired
 • Wtf
 • Paylaş
  Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
  Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

  Konu: Gta San Andreas Araba yamaları

  1. #1
   Yeni Oyuncu
   ----
    

   Üyelik tarihi
   Apr 2012
   Bulunduğu yer
   Gidene Kal Demek Zavallılara Kalana Git Demek Terbiyesizlere Dönmeyene Dön Demek Acizlere Hak Edene
   Mesajlar
   18
   VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
   VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
   ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
   Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

   Tecrübe Puanı
   0
   Aldığı Beğeni
   0
   Verdiği Beğeni
   3

   Yeni Gta San Andreas Araba yamaları
   İndirmek için Tıklayın


   GTA San Andreas Liberty City 2 Harita Yaması


   GTA San Andreas Liberty City 2 Harita Yaması indirecek kişiler bu mod ile birlikte San andreas içerisinde bulunan bize yol gösteren ışık tutan harita yerine sizlkere burda sunduğumuz Liberty City 2 haritası eklenecektir. Oyuna renk ve değişiklik katacak bir yama olduğunu rahatlıkla belirtmeliyiz. Bu yamayla birlikte oyuna yeni bir soluk gelecektir.

   Download CHIP.eu - Freeware, Shareware, Demos, Tests, Reviews, Questions and Answers, Tips, Community

   Yama Boyutu: 104Mb


   GTA San Andreas TRABZON City Modu indir


   Sizlere müthiş bir gta san andreas yaması sunacağız. Şimdiye kadar bizimle Kütahya, Turk city gibi eklentilerle sevilen oyuna ülke görüntüleri katmıştık. Şimdi sırada San Andreas kullanıcıları için TRABZON city var. Boyutu biraz fazla gibi olsada emin olun indirilmeye değer bir San Andreas yamasıdır. 2 link halinde suncağımız yama yapımcısı Tayfun Key'dir. İçerisinde arabalardan tutun, karakollara, gemilerden benzin istasyonlarına ve buna benzer sayamayacağımız kadar çok özellik eklenecek.

   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

   Yama Boyutu: 185 Mb

   Gta San Andreas Mod installer yaması


   Gta San Andreas Mod installer yaması sayesinde sevilen oyuna güncellemeler eklenecektir. Modern mod yamasının farklı bir türünü bu eklentide görmek mümkün olacak. Mesela gta san andreas daki değişik dükkanlar, evler, otomobiller, caddeler vs. bunların belirli bölümlerinde değişiklik ve güncelleme görünecektir. Yani gta sevenlerinin indirmesi gereken bir yamadır.

   ftp://ftp.gtagaming.com/sanandreas/mods/10/sami1.zip

   Yama Boyutu: 3.3 Mb


   GTA San Andreas Su silahı Yaması


   GTA San Andreas Su silahı Yaması indirerek oyun karakterimizin eline bir silah vereceksiniz ama sadece su sıkmasını sağlayacak. Bu durum sanırım oyuna biraz komiklik katacaktır. 275 kb boyutlu rarlanmış dosyayı sizlere sunacağız. GTa dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış dosya içinde bulunanların hepsini img tools klasörü içerisine atmanız gerekecektir.

   http://www.gtaindir.net/images/file/..._su_silahi.rar

   Yama Boyutu: 275 Kb

   GTA San Andreas 2 Kişilik Harita indir


   GTA San Andreas 2 Kişilik Harita indirerek Gta'yı 2 kişi oynama tadına varacak ve zevkini hissedeceksiniz. Burda yapmanız gereken çok basit dosy içerisinde kurulumla ilgili bilgiler mevcuttur. Size kolay gelsin diyor indireceğiniz gta dosyasını sunuyoruz.


   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

   Yama Boyutu: 1.5 Mb

   GTA San Andreas Renault Kango Polis Arabası indir
   GTA San Andreas Renault Kango Polis Arabası indirerek polislerin kullandığı araca binerek gta da görevleri yerine getirin. İşe eğlence katacak bu oyun yamasını kullanmanız çeşitlilik ve bolluk sunacak olması dosyanın sahip olunmasını için yeterli sebeplerdir. Özellikle ülkemizde çokca kullanılan Renault Kango arabasından dolayı bu gta yaması indirebilir.

   http://www.gtaindir.net/images/file/...ngoo_polis.rar

   Yama Boyutu: 0.3 Mb


   GTA San Andreas itfaiye Arabası Yaması
   GTA San Andreas itfaiye Arabası Yaması indirerek yangın söndürmek için imdada yetişen bu güzel aracı oyuna ekleyiniz. Küçük boyutu ve resimleriyle size kısa sürede kolaylık sağlayıp, oyuna renk katacaktır. Sabırsızlandığınızı düşünerek bu gta dosyasını indirme olanağı tanıyoruz.

   http://www.gtaindir.net/images/file/itfaiye.rar

   Yama Boyutu: 0.5 Mb

   Gta SanAndreas Smakkie Mod indir
   Gta SanAndreas Smakkie Mod indirerek içerisinde çok seveceğiniz birbirinden farklı markalarda otomobiller, değişik özelliklere sahip bisikletler, helikopterler, ve farklı bölgelerde kullanılabilecek silahlarla gta san andreas oyunu oynayanlar için çok farklı bir yama olacak. Bu yamayı indirip kullanabilmeniz için bilgisayarınızda gta san andreas yüklenmiş olmalıdır.

   Not:Sizlere sunulan yamayı sıkıştırma programlarından birini kullanarak açın ve gta san andreas oyununun kurulum dosyalarının olduğu yere oyun kapalı iken ekleyiniz. Sizlere sunulan yama 4 ayrı bölümdür. Sizlere kolay gelsin.

   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

   Yama Boyutu: 0.8 Mb

   GTA San Andreas Alfa Romeo Araba Yaması indir
   GTA San Andreas Alfa Romeo Araba Yaması indirerek kırmızı renkte çok güzel bir arabayı gta san Andreas'da kullanabileceksiniz. Gördüğünüzde içinizden keşke böyle bir arabam olsa diye geçirebilirsiniz. Bundan dolayı size en azından gta oyununda bu fırsatı verelim istedik.

   http://www.gtaindir.net/images/file/...fa%20romeo.rar

   Yama Boyutu: 0.2 Mb


   GTA San Andreas Online Oynama Multiplayer yaması indir


   GTA San Andreas Online Oynama Multiplayer yaması indirerek GTA'nın en beğenilen oyunu olan San Andreas'ı online oynama imkanını yakalayabileceksiniz. 22 mb boyutlu yamayı kurup bu işe en kısa zamanda başlayabilirsiniz. Sizleri çok bekletmeyelim istiyoruz ve gerekli gta dosyasını huzurunuza çıkarıyoruz.

   http://chelmianin.neostrada.pl/stuff...m_v1.0-dp2.exe

   Yama Boyutu:22 Mb


   GTA San Andreas Ambulans Arabası Yaması
   GTA San Andreas Ambulans Arabası Yaması ile San Andreas oyunu kullanıcıları içerisinde birbirinden farklı 3 ayrı ambulans görüntüsünün bulunduğu dosyayı oyuna ekleyebilecek ve Türkçe bir görüntü ve araç sahibi olacaklar. Beğeneceklerinin düşünerek gta indirmek isteyenlerin huzuruna çıkarmak istedik. İçerisindeki beni oku dosyası ingilizcedir.

   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

   Yama Boyutu: 4 Mb


   GTA San Andreas Helikopter Yaması
   GTA San Andreas Helikopter Yaması gta sevenlerini şevke getirecek oyunu tekrar oynamalrını sağlayacak bir yama olarak karşılarındadır. Resimde gördüğünüz polisi ifade eden bu helikopter eklentisiyle işlerinizi daha zevkli olacaktır. Gta yamaları indirmek isteyenlere armağanımız olsun.

   http://www.gtaindir.net/images/file/helikopter1.rar

   Yama Boyutu: 0.7 Mb


   GTA San Andreas Anadolujet Uçak Yaması
   GTA San Andreas Anadolujet Uçak Yaması ile Türkiye'de çok iyi bir yere sahip hava şirketi Anadolujet'in uçağını gta serisinde görebileceksiniz. Gta indir sitesi olarak sizlere oyunda ülkemizi ifade eden eklentileri sunarak seriye olan tutukunuzu pekiştirmek istiyoruz.

   http://www.gtaindir.net/images/file/...B737%20800.zip

   Yama Boyutu: 1 Mb

   GTA San Andreas Ralli Harita yaması
   GTA San Andreas Ralli Harita yaması ile yarışlara çıkacak ve güzergahı iyi bildiğiniz için rakipleri rahatlıkla geçebileceksiniz. Gta yamaları indirmek isteyenlere farklı bir yamayı ücretsiz sunuyoruz.

   http://www.gtaindir.net/images/file/...0AP%20Polo.rar

   Yama Boyutu: 230 Kb


   Gta San Andreas Türkiye Modu indir
   Gta San Andreas Türkiye Modu indirerek San andreas serisini bilindik yerlerde ve araçlarla oynayacaksınız. İçeriğinde 300 civarında Türkiye ile alakalı dosya içeren gta yaması sayesinde Rockstar games'in yapmadığı yendiliği kendiniz yapabileceksiniz.

   Grand Theft Auto: San Andreas SanAndreasTurkishmod_by_Ry.rar

   Yama Boyutu: 749 mb


   GTA San Andreas Scooter Yaması
   Scooter özellikle Türk toplumunda iyi yer edinmiş bir araçtır. GTA'nın ayrıntılarını scooter ile aşmak isteyenlere tercih etmesini tavsiye ediyoruz. San Andreas'ın tüm olanaklarını görmek ve sonsuz tad alma hissinde olanlar mutlaka bu yamayı indirmelidirler.

   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

   Yama Boyutu: 1100 Kb

   GTA San Andreas Hızlı Bisiklet Yaması
   GTA San Andreas Hızlı Bisiklet Yaması ile elinizin altında müthiş bir araç olacak. Görüntüsü ve farklı yapısıyla tüm gta'cıların denemesi gereken bir yama olarak huzurlarınızdadır. Oyun içerisindeki macerayı ve aksiyonu tüm imkanlar dairesinde görme çabasını güdenlerin mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz yamadır.

   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

   Yama Boyutu:344 Kb

   GTA San Andreas Modern Mod Yaması   GTA San Andreas modern mod yaması oyunun çok kullanılan ve beğenilen eklentileri arasında üst sıralarda kendisine yer bulmuştur. Bu yamayla birlikte oyun daha modern bir yapıya bürünmüştür. Oyun içerisinde bulunan otobüs, belli yerler, binalar değişikliğe uğramıştır. Daha çok Türkiye içerik eklenen eklentide bayraklar kızmızı-beyaz , takımlar dan İstanbul ünlü takımları olan Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gelmiştir.

   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
   RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

   Yama Boyutu: 181Mb

   GTA San Andreas Kaliteli Görüntü Yaması
   GTA San Andreas Kaliteli Görüntü Yaması ile gta san andreas'dan daha net görüntüler alabilecek ve aksiyonu daha taze takip edebileceksiniz. İşinize yarayabilecek ve kullanılabilecek yamalardan biridir.

   http://www.gtaindir.net/images/file/..._ENBseries.rar


   Yama Boyutu:120 Kb   İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER YORUMLARINIZI VE REPLERİNİZİ ESİRGEMEYİN

   Kaynak: http://www.izafet.com/yamalar/477897...#ixzz1qs6LVR9p
   Gta San Andreas Modifiyeli Şahin Kartal Serçe Araba Yamaları 14 Tane

   Tofaş Doğan SLX Kırmızı ve Beyaz Renkli


   Gta San Andreas Tofaş Doğan SLX İndir: GTA-SA-Tofas Dogan SLX.rar (8,99 MB) - uploaded.to

   Tofaş Kartal Kırmızı Renkli   Gta San Andreas Kırmızı Tofaş Kartal İndir: GTA_SA_KARTAL_SLX_ TUNING_T…rar (8,85 MB) - uploaded.to


   Tofaş Murat 131

   ARAÇTAKİ ÖZELLİKLER
   YENİ SPOR JANT
   PİONEER TEYP
   BAGAJ DA 1000W +2
   KOLTUKLARIN ÜSTÜNDE ARKA CAMDA 2+ 280 W
   spor egsoz
   çamurluklar şişirildi
   camlar karaltıldı
   arka kapı kolları iptal edildi
   kaputlar uzatıldı
   tamponlarda oynama yapıldı
   paspas eklendi
   amfi eklendi bagaja   Gta San Andreas Tofaş Murat 131 İndir: GTA_SA_dtuning.rar (7,41 MB) - uploaded.to

   Tofaş Kartal SLX 2000 Lacivert


   Gta San Andreas Tofaş Kartal SLX 2000 İndir: GTA_SA_2000 Model KartaL SL…rar (6,79 MB) - uploaded.to

   Tofaş Şahin Taksi   Gta San Andreas Tofaş Şahin Taksi İndir: GTA_SA_sahin taksi.rar (5,99 MB) - uploaded.to

   Tofaş Beyaz Drift Şahin


   Gta San Andreas Tofaş Beyaz Drift Şahin İndir: GTA_SA_8454324.rar (13,03 MB) - uploaded.to

   Tofaş Murat 124 Serçe


   Gta San Andreas Tofaş Murat 124 Serçe İndir: GTA_SA_59668.rar (7,72 MB) - uploaded.to

   Modifiyeli Beyaz Tofaş Şahin
   Yapılanlar:
   Tüm kaplamalar değişti
   body kit eklendi
   Jant eklendi
   motor değişti
   Bagaja set eklendi
   Farlar ve ark stoplar değişti
   iç değişti
   tüm parçalara env efekti verildi   Gta San Andreas Modifiyeli Beyaz Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_1261243798_v.2.rar (7,38 MB) - uploaded.to

   Koyu Gri Tofaş Şahin


   Gta San Andreas Koyu Gri Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_1212494782_1837195.rar (8,85 MB) - uploaded.to

   34 Plaka Tofaş Kartal


   Gta San Andreas 34 Plaka Tofaş Kartal İndir: GTA_SA_tfs23.rar (6,83 MB) - uploaded.to

   Süper Modifiyeli Tofaş Şahin


   Gta San Andreas Süper Modifiyeli Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_1212490569_Tofas_sah…rar (8,18 MB) - uploaded.to

   Bordo Renkli Tofaş Şahin


   Gta San Andreas Bordo Renkli Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_Japanes_Sahin_Mc_cEz…rar (8,11 MB) - uploaded.to

   Modifiyeli Tofaş Kartal
   Göbeksiz 19" Borbet Jantlar
   Yeni 3D Arka Stoplar
   Özel Yan Tekerler
   Yeni Ön Tampon
   Yeni Yan Etekler
   Yeni Gerçekci Parlaklık
   Ön Kaput Hava Deliği
   Arka Kapı İptali...
   Ön Kaput Yeni Açma Stil   Gta San Andreas Modifiyeli Tofaş Kartal İndir: GTA_SA_Tofas_Kartal_Tuning_…rar (6,74 MB) - uploaded.to

   Kırmızı Tofaş Şahin


   Gta San Andreas Kırmızı Tofaş Şahin İndir: GTA_SA_Sahin Tofas Ceza Tun…rar (7,06 MB) - uploaded.to

  2. #2
   Yeni Oyuncu
   ----
    

   Üyelik tarihi
   Apr 2012
   Bulunduğu yer
   Gidene Kal Demek Zavallılara Kalana Git Demek Terbiyesizlere Dönmeyene Dön Demek Acizlere Hak Edene
   Mesajlar
   18
   VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
   VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
   ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
   Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

   Tecrübe Puanı
   0
   Aldığı Beğeni
   0
   Verdiği Beğeni
   3

   Standart

   araba modu yükleme:Öncelikle Mrb.
   Size "San Andreas Mod Installer" ile oyuna araba, motor, uçak vs. atmayı göstereceğim.

   İlk önce "Mod Installer" i indirelim..İşte Link ;

   http://www.thegtaplace.com/downloads...-installer-1-1

   Kurulumu halledebilirsiniz heralde

   Oyuna atmak istediğimiz arabaları bu siteden indirip kaydedelim. İndirdiğiniz araba RAR yada ZİP lidir içini açıp dosyaları bir yere atma falan yoktur. Siz sadece indirin ve resimlerdekini yapın..

   http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=116

   Ve şimdi geldik oyuna indirdiğimiz arabaları atmaya...

   Resimlerde anlattığım işlemi yaptıktan sonra ister oyuna girin, ister baska arabalarda eklemek için programı kapatıp yeniden açın..

   Oyun içinden görüntüler ;


   Anlamayanlar için tekrar ayrıntılı olarak anlatabilirim. Not:alıntı değildir

  3. #3
   Yeni Oyuncu
   ----
    

   Üyelik tarihi
   Apr 2012
   Bulunduğu yer
   Canım Türkiyem
   Mesajlar
   4
   VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
   VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
   ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
   Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

   Tecrübe Puanı
   0
   Aldığı Beğeni
   0
   Verdiği Beğeni
   0

   Standart

   Allah razı olsun senden kardeş süper bişey her araba var yapılışınıda göstermişsin helal beeeee

  4. #4
   Yeni Oyuncu
   ----
    

   Üyelik tarihi
   Apr 2012
   Bulunduğu yer
   Gidene Kal Demek Zavallılara Kalana Git Demek Terbiyesizlere Dönmeyene Dön Demek Acizlere Hak Edene
   Mesajlar
   18
   VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
   VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
   ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
   Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

   Tecrübe Puanı
   0
   Aldığı Beğeni
   0
   Verdiği Beğeni
   3

   Standart

   Alıntı Dom Toretto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Allah razı olsun senden kardeş süper bişey her araba var yapılışınıda göstermişsin helal beeeee
   ) Önemli deil gta gibi şeylerle çok ilgilendiğim için ben bu araba yamalarını yüklemeyi biliyorum.. taa 3 yıl önce öğrendim
   Konu Mustafa Görkem Güden tarafından (12-04-12 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

  5. #5
   Çaylak Oyuncu
   ----
    

   Üyelik tarihi
   Jun 2012
   Mesajlar
   88
   Tecrübe Puanı
   0
   Aldığı Beğeni
   0
   Verdiği Beğeni
   2

   Standart

   Hll sana bİde ambullans yenİlense İyİ olucak

  Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

  Siteyle ilgili her türlü sorununuz için [email protected] adresine e-mail gönderiniz

  Please sent an e-mail to [email protected] for all your issues

  ÜYELER İÇİN YASAL UYARI


  Forum alanlarını kullanırken; 3.Şahısların kişilik ve gizlilik haklarını ihlal edici iletiler yazmak, Pornografik görüntüler paylaşmak, Hak sahibinden izin almadan MP3, Film, dizi, video, yazılım gibi eserleri doğrudan paylaşmak, ayrıca ilgili lisans sahibi olmayan sitelere erişim için link paylaşmak hukuka ve yasalara aykırıdır. T.C. yasalarına ve hukuka aykırı olan bu tür paylaşımlar site içerisinde tespit edildiği veya hak sahibi tarafından şikayete konu olduğu takdirde, kullanıcı siteden uzaklaştırılacağı gibi, sistem tarafından tutulan kayıtlar, talepleri halinde yasal mercilere verilebilecektir.

  HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

  Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected]  mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.


   

  Reklam Vermek için [email protected] Adresine e-mail gönderiniz

  For Advertising contact [email protected]

  Ukash