Beklemeden oyun indirebilmek ve farklı üyelik özelliklerine sahip olmak için VİP Üye olabilirsiniz..


Paylaş
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: program keyleri+Oyun keyleri+hileleri

  1. #1
    Kıdemli Oyuncu
    Üyelik tarihi
    Aug 2006
    Bulunduğu yer
    CeHeNNeMiN DiBi
    Mesajlar
    3.769
    VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
    VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
    ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
    Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

    Tecrübe Puanı
    321386
    Aldığı Beğeni
    84
    Verdiği Beğeni
    102

    Post program keyleri+Oyun keyleri+hileleri




    İndirmek için Tıklayın


    BATTLEFIELD 1942 : SECRET WEAPONS OF WWII 2gyy-3wlk-8btf-wjur-g277
    Delta Force Black Hawk Down QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
    1503 ANNO DOMINI 2484-9264724-5725148-0845
    3D MARK 3003 ZZN9W-MBNYQ-FKNZB-NCR0F
    3D STUDIO MAX 3.0 SERIAL: 110-19990726
    3D STUDIO MAX R3 TRAINING m2k490gm 72AD-0B0B
    767 PILOT IN COMMAND W767-DD2EE409-89AD6AA3
    A.D.A.M. INTERACTIVE ANATOMY STUDENT EDITION 2001 AIA1107701923
    Abacus Train Sim Modeler TR-LOWXMW-091480-1
    ABC CHEMII *PL* CHEM-5V5-YDFL1
    ADOBE ACROBAT 5.0 KWW500R7150122-128
    ADOBE AFTER EFFECTS PRO 6 1063-1253-5173-5245-2713-1998
    ADOBE AFTER EFFECTS V4.1 EWW400R4000123-666-922
    ADOBE DIMENSIONS V3.0 DAW100R3156414-846 or DJW300R7101786-723
    ADOBE FRAMEMAKER 6.0 + SGML 24-1-01-01-6-11111-F8EC6A
    ADOBE FRAMEMAKER V6.0 20-1-01-01-6-11111-27EB98
    ADOBE GOLIVE 5.0 GJW500R2898273-460
    ADOBE GOLIVE V4.0 GJW400R2100006-625
    ADOBE GOLIVE V5.0 GJW500R2898273-460
    ADOBE ILLUSTRATOR 8.0 PL ABO8007R000061-508
    ADOBE ILLUSTRATOR V8.0 ABW800R7119160-874
    ADOBE IMAGE READY dhm100xx675123099-999-435
    ADOBE IMAGEREADY DHM100XX675123099-999-435
    ADOBE INDESIGN V1.5 IPE123R12345678-337
    ADOBE LIVEMOTION LVW100R7100843-292
    ADOBE PAGE MAKER 7.0 1039-1121-2998-7586-7388-7545
    ADOBE PAGEMAKER 6.5 PL 03O601R1000044-433
    ADOBE PAGEMAKER 7 1039-1121-2998-7586-7388-7545
    ADOBE PAGEMILL V3.0 mlw300r7102296-238
    ADOBE PARADOX V9.0 PX9NR-37864A9771
    ADOBE PHOTODELUXE HOME EDITION V4.0 HTW200R7100048-493
    ADOBE PHOTOSHOP 6.01 CE PL PWW600P2421966-920
    ADOBE PHOTOSHOP 5.0 PL PWW400R7106337-339
    ADOBE PHOTOSHOP 6.0 ANG PWW600R7105467-948
    ADOBE PHOTOSHOP 7 Serial : 1045-1209-6738-4668-7696-2783
    ADOBE PHOTOSHOP 7 PL SERIAL:1045-1989-3692-1791-7204-1293
    ADOBE PHOTOSHOP LE SDM501B3824508-217
    ADOBE PHOTOSHOP V5.0/V5.5 PWW400R7106337-339
    ADOBE PHOTOSHOP v6.0 PWW600R7105467-948
    adobe premiere 6.0 MBW600R7100765-881
    adobe premiere 6.5 Serial : MBE600R7100024-900-960 lub: MBE600R7000102-832
    ADOBE PREMIERE V5.5 MBE510B7038624-168
    ADOBE PREMIERE v6 MBW600R7100765-881
    ADOBE PRESSREADY EBE100R7020624-539
    ADOBE STREAMLINE 4.0 SBW400U7100000-392
    ADOBE TYPE MANAGER AWW400R7110870-808
    ADOBE TYPE ON CALL 3839-7945-7521-5638-4039-545
    ADVENTURE PINBALL: FORGOTTEN ISLAND 0901-3066676-3327010-9227
    AGE OF EMPIRES 2 PL 51160-442-4267504-68204
    AIRPORT 2 A2S0037865899
    AIRPORT 2000 VOLUME III A2V3-E1700119-FE303EE8
    ALIEN NATIONS 2 PL 1960-4325-4049-9249
    ALIEN NATIONS 2 PL 1960-4325-4049-9249
    AMERICAN MCGEE'S ALICE 2000-0112900-0010978-3379
    AMERICAN MCGEE'S ALICE 2000-0112900-0010978-3379
    ANIMATION MASTER 1234-123
    AQUANOX 6874-78ab-891e-2656
    AQUANOX 6874-78ab-891e-2656
    AUTOCAD 2000 PL 112-11111111111111111111
    AUTOCAD DESK LT 2000 SERIAL: 400-12345678
    AUTODESK 3D STUDIO VIZ R3 serial : 110-19990726cd-key :
    AUTODESK ACTRIX TECHNICAL 2000 name: huhorganization: dsgs/n: 117-
    AUTODESK AUTOCAD LAND DEVELOPER SERIAL: 400-12345678
    AUTODESK SURVEY R2I SERIAL: 400-12345678
    AUTODESK VIP LIBRARY 4Q99 ACTRIX BUSINESS Serial #647-00000001
    AUTODESK VOLO VIEW 2000 202-12345678
    BABYZ 5931-obaa-aaao-gbd
    BABYZ 5931-obaa-aaao-gbd
    BATTLE ISLE 4: THE ANDOSIA WAR *PL* 7387-2588-2473-4170-8961
    battlefield 1942 Serial : 5000-0000000-0000000-1318
    BATTLEFIELD 1942 : SECRET WEAPONS OF WWII 2gyy-3wlk-8btf-wjur-g277
    BLACK & WHITE: CREATURE ISLE Addon 1740-9488245-5171152-1858
    BLACK AND WHITE *PL* 0901-3324366-4702210-2081, 4505-
    BORLAND DELPHI 4.0 C/S s/n: 123-123-1234 8ex2-5fx0
    BORLAND JBUILDER PRO 2.01 s/n: 1000000171 key: c3-7-0-0
    BRITANNICA 2001 DELUX 590F00178449
    BRYCE 4 BF00WBB-0000000-CUY
    cesarz: narodziny pañstwa œrodka pl. Serial : BUC5-FAB4-LYB5-XUS2-4449
    CHAMPIONSHIP BASS 14100 BUSY WOOL WALL MICE
    CHARACTER STUDIO 629-00000666
    ChECK IT SUITE v6.5 TC-025045
    CHEM OFFICE 2000 ULTRA serial: 199920000 keycode: FRKNLGMPT
    CHROME PL ZFJZT-CKIIA-Y8ZNV-PB8PB
    CLIVE BARKER'S UNDYING 2500-0911911-0911911-2705
    CLIVE BARKER'S UNDYING 2500-0911911-0911911-2705
    COLLINS (Ang-Pol, Pol-Ang) Z05-A400950
    COLLINS ANGIELSKI 2.0 Y11-A217482
    COLLINS V2.0 Y11-A217482
    COMANCHE 4 3s2d-flt1-cls2-rule-7865, 3CGZ-44KS-
    Command & Conquer: Renegade 056894-929488-118387-967
    command and conquer generals Serial : 4963-7882913-5984076-0674
    COMMAND AND CONQUER: RED ALERT 2 020736-428526-011875-6507
    COMMAND AND CONQUER: TIBERIAN SUN 000722-000722-000722-7575, 001979-
    CONTRACTUS 53-5467-3-A9-A134 - na czas instalacji ustaw date do przodu
    COPPER HFX4B-CPR-SLTPSF-17
    COREL CUSTOM PHOTO SE V1.0 ccp-psfownz
    COREL DRAW 10 D10NR-3284253T76
    COREL DRAW 10 ANG. D10NR-3284253T76
    corel draw 11 Serial : DR11CRD-0012082-DGW
    COREL DRAW 9 456-1134-1987 DR9NR-168470W025
    COREL KNOCKOUT V1.5 1004304309
    COREL PAINTER v7 PF70CRD-2564458-SZH
    COREL PRINT OFFICE 2000 P02NR-F721127808
    COREL WORDPERFECT OFFICE 2000 Wp911-8675309PHX
    COREL WORDPRFECT OFFICE 2000 PROFESSIONAL PW9-8Q45777988
    COREL XARA V3.04 1992-7866-5926
    DARK REIGN 2 gad6-teb4-cup9-pap6-5529
    DARK REIGN 2 gad6-teb4-cup9-pap6-5529
    DEEP RAIDER 1,0205E+14
    DEEP SEA FISHING 2 2,99598E+11
    DELTA FORCE - LAND WARRIOR N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
    Delta Force Black Hawk Down QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
    DELTA FORCE LAND WARRIOR N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS, N4TW-VZ5V-
    DEUTSCH TRANSLATOR 2 Serial : 7974-2CCE-D5AC-AF3F
    DIABLO 2 PWFB-ZJKM-NX44-ZV6J, NRMM-VTH6-R8PH-
    DIABLO 2 PL HF79-GD6N-BEGN-WM4K
    DIABLO 2 PL HF79-GD6N-BEGN-WM4K
    DIABLO 2: LORD OF DESTRUCTION 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
    DIABLO 2: PAN ZNISZCZENIA PL 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
    DIRECTOR OD FOOTBALL 1056731012
    DUZY SLOWNIK INFORMATYCZNY ANG-POL 380839990
    EMPEROR: BATTLE FOR DUNE 036642-256734-246754-5204, 038785-
    empire earth: art of conquest Serial : GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252
    ENCYCLOPEDIA BRITANNICA 2000 210C00578952
    ENCYCLOPEDIA BRITANNICA 2001 350f00043894
    Encyclopedia Britannica 2002 Deluxe 590F00178449
    Encyclopedia Britannica 2002 Deluxe Serial : C3CA1ACA00012345
    ENCYKLOPEDIA ROSLIN OZDOBNYCH *PL* 22730-ERO-3783-71004
    ENGLISH TRANSLATOR Y 5395 3121 9756 3428
    ENGLISH TRANSLATOR 1.61D A5B-B67-B4-9460-5D77
    ENGLISH TRANSLATOR 2.0 PL 0A53-50F5-C992-F84D
    ENGLISH TRANSLATOR 2000 485-BD7-49-7EAD-E808
    ENGLISH TRANSLATOR 3 F7C9-04C4-1180-0491
    ENGLISH TRANSLATOR V1.5 *PL* 945-BD5-A0-CAAD-E65F 6C7-336-66-
    ENGLISH TRANSLATOR V1.61d *PL* A5B-B67-B4-9460-5D77 56B-B68-7E-
    euro plus for kids EPDD-05667-pl
    EURO PLUS+ REWARD RP3-04314-jeF9-PL
    EURO PLUS+ REWARD BUSINESS BEP-00203-ib45-PL
    EURO PLUS+ SPRACHKURS DEUTSCH SKD-00380-kkC3-PL
    F1 2002 7931-9865028-6024865-1156
    F1 CHAMPIONSHIP SEASON 2000 2000-5005241-5005241-6839
    F1 CHAMPIONSHIP SEASON 2000 2000-5005241-5005241-6839
    FA PREMIER LEAGUE MANAGER 2002 4507-1863659-3033569-5650
    FA PREMIER MANAGER 2002 45-1863659-3033569-5650
    FIELD AND STREAM TROPHY BASS 4 NUB9-WUB8-ZUC7-RAJ3-3976
    FIELD AND STREAM TROPHY HUNTING 4 DYB3-GAG8-LAR6-FUZ6-9747
    FIELD AND STREAM TROPHY HUNTING 5 LYP9-PAB4-DUB4-JYD2-5786
    FIFA 2002 2501-2973603-4208783-4109
    FIFA SOCCER 2003 Serial : 3133-7313-3731-3KGH
    fifa worldcup 2002 Serial : 0901-3482564-1716312-0441
    FLIGHT DOWN UNDER FOR MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR EMKP-TJJK-LABF-VSWT
    FONTY 2000 PRO TP73-P66C
    FREEHAND 8.0 FHW800-08616-67028-30467
    frontline attack: war over europe pl. Serial : FUBP-EYNZ-KFXC-SKM2
    GALACTIC CIVILIZATIONS DN-500792-GC1-CLS4FLT8XT
    GLADIATORS, THE Serial : UK-CE73-FFFF-8DBB-0407-D629
    GLOBAL OPERATIONS 5000-0000000-0000000-5021
    GOLD HFX4G-GLD-SLTPSF-07
    GROUND CONTROL RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
    GROUND CONTROL RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
    GUNMAN CHRONICLES 2609-57245-0368
    GUNMAN CHRONICLES 2609-57245-0368, 7306-58293-4514
    H637
    HALF LIFE - COUNTER STRIKE 2462-92319-7642
    HALF LIFE: BLUE SHIFT 1911-23143-1234
    HALF-LIFE 13746-5331-7652-FOLL
    HALF-LIFE 8670-10311-0194, 7306-58293-4514,
    HALF-LIFE: COUNTER STRIKE 2462-92319-7642
    HALF-LIFE: OPPOSING FORCE 2437-63943-5344
    HARRY POTTER and the Sorcerers Stone 0901-7014788-4117807-0206
    HELI HEROES PL DJP9-MXYL-7AU2-XZW5
    HOLLYWOOD FX
    HOMEWORLD BED2-BYS4-FEB2-TUL3-6653
    HOMEWORLD: CATACLYSM GAF6-CAB4-***5-ZYL6-2622
    industry giant 2 BBKD 66NY YTYY 85A5
    INFINI 4D 051-5101-0302-0350
    INSANE NTNE-EED8-WG2A-76MW-A4
    INSTALLSHIELD V6.1 ADPRO8-0110-1003TX14IS
    INTERNET TRANSLATOR *PL* 42EB-50C4-4C91-08
    INTERNET TRANSLATOR 2 (TECHLAND) E16C-1491-8B93-OE60
    ITALY 2000 6830-FE9NRAW1
    ITERNATIONAL CRICKET CAPIATN 2001 ASHES EDITION VPC5-3NR5-I58K
    KAI'S PHOTOSOAP V2.5 9910EY35023
    KAI'S POWER SHOW V1.5 9910KPSM1
    KAI'S POWER TOOLS V6.0 TF60WRD-0022525-UHV
    KAIS POWER TOOLS VECTOR EFFECTS VF15WRZ-0017633-DHC
    KAI'S SUPER GOO 18051-099293-04099
    KAI'S SUPER GOO V1.5 9909ez16547
    KINGDOM UNDER FIRE E1KJ RL62 COO7 FT96
    KINGDOM UNDER FIRE GOLD EDITION E3VI FP69 HT79 5KVG
    KOHAN: AHRIMAN'S GIFT 1001-dead-dead-0037
    KOHAN: IMMORTAL SOVEREIGNS 6bd9-9a56-bc85-455a
    KULTURYSTYKA I FITNESS *PL* MAFYBPUMV54N
    LAGENSCHEIDT (Niem-Pol, Pol-Niem) Y24-F600169
    LAUDA 425 FLIGHT SIMULATOR ADDON 033-0400-09000001111805
    LEKSYKONIA - ANGIELSKI 342-38AA84
    LEKSYKONIA - NIEMIECKI - BAZY 72-2ADTVZ
    MACROMEDIA AUTHORWARE ATTAIN APW500-06238-47009-90430
    MACROMEDIA DIRECTOR V7.0 WDW700-04074-07099-20430
    MACROMEDIA DIRECTOR V8.0 WDW800-03945-97288-21542
    MACROMEDIA DREAMWEAVER 3 DWW300-69119-97280-19336
    MACROMEDIA DREAMWEAVER ULTRADEV UDW100-68414-07219-49381
    MACROMEDIA FIREWORKS 3 FWW300-65137-37255-19336
    MACROMEDIA FLASH 4 FLW400-16664-27865-12345
    MACROMEDIA FLASH 5 FLW500-06844-47238-93689
    MACROMEDIA FREEHAND V8.0 FHW800-08616-67028-30467
    MACROMEDIA FREEHAND V9.0 FHW900-00010-47278-88947
    MACROMEDIA GENERATOR 2.0 FGW200-05769-17008-19356
    MADDEN 2002 EA SPORTS 0901-5445152-2745753-4827
    MADDEN NFL 2001 1 500 661 036 016 430 000 000
    MADDEN NFL 2002 0901-5445152-2745753-4827
    MADDOG 2000 6754-IPZ4XY
    MAPA EUROPY 2001 ME-79365-16859-04455
    MATEMATYK V1.01 5,152E+16
    MATHCAD 2000 PN900909NZ1291
    MATHCAD 2001 MN100000AY0000
    MATHEMATICA 4.0 Linc. ID L0001-3908 Pass. 3964733355-59352-571
    MATLAB 5.3 R11 11-30608-63868-33547-31267-29961-41669
    MATLAB V6.0 12-64223-05656-55232-40443-24472-55074
    MEDAL of HONOR: Allied Assault 5000-0000000-0000000-5068
    Medal of Honor: Spearhead: Serial : 5000-0000000-0000000-5039
    METASTOCK 7 PRO M97C-66U9-5N46S
    MORTYR *PL* 7866 3320 5AB1 6C78
    MR DRILLER ALC3-E4NW-2CY3-2WLE
    Mr DRILLER ALC3-E4NW-2CY3-2WLE
    MS EXCHANGE SERVER ENTERPRISE 2000 KRJQ8-RQ822-YRMXF-6TTXC-HD2VM
    MS OFFICE 2000 GC6J3-GTQ62-FP876-94FBR-D3DX8
    MS OFFICE 2000 *PL* T6T4H-H894B-HC382-J8RVY-8CPQ6
    MS OFFICE XP FM9FY TMF7Q KCKCT V9T29 TBBBG
    MS OFFICE XP PL DPRXP-KJ7PT-MWW2R-2GB28-FPWT8
    MS PROJECT 2000 52207-335-8213214-02988
    MS PUBLISHER 0456-000-1823
    MS WINDOWS 2000 PROFESSIONAL/SERVER/ADVANCED SERVER RBDC9-VTRC8-D7972-J97JY-PRVMG
    MS WINDOWS 2000 SERVER *PL* KRJQ8-RQ822-YRMXF-6TTXC-HD2VM
    MS WINDOWS 2003 SERVER ENTERPRISE QW32K-48T2T-3D2PJ-DXBWY-C6WRJ
    MS WINDOWS 98 SECOND EDITION HQ6K2-QPC42-3HWDM-BF4KJ-W4XWJ
    MS WINDOWS 98 SECOND EDITION *PL* XJXXW-BM9FX-VGMH2-Y3CHJ-V6GM6
    MS WINDOWS ME UPDATE *PL* HR6GY-XRQ2J-7RC9J-9R22T-DT844
    MS WINDOWS XP HOME EDITION FQPPD-7DPY8-48CFX-7TRCG-VVMK6
    MS WINDOWS XP PROFESSIONAL FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
    MS WORD 2000 JTBG3-Q9G99-8Y7D8-YPDC7-6X476
    NASCAR 2000 14044 BUSY LISA SLOP VIVA
    NASCAR 4 GAC7-REB8-TUX6-DAC2-7833
    NASCAR Racing 2002 Season RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
    NASCAR THUNDER 2003 Serial : DRIV-EINC-IRCL-E84X
    NBA 2001 2001-0020601-0010978-6694
    NBA 2001 EA 2001-0020601-0010978-6694
    NECF
    NEED FOR SPEED 5 14077 BUSY CODA CALF BIFF
    NEED FOR SPEED HOT PURSUIT 2 Serial : 8249-7EE3-84EW-TXGT
    NERO 4.0 1483-0000-0039-4281-7892
    NERO 5.5 PL 1502-2001-0096-0406-2143-0821
    NEVERVINNER NIGHTS QFETM-MPU3X-DN6FF-MHFDA-YWARA-4HMPE-RDJTG
    NHL 2001 EA 1500-5381519-0421709-2522
    NHL 2001 EA 1500-5381519-0421709-2522
    NHL 2002 1000-2003004-0000000-4904
    NHL 2002 EA 1000-2003004-0000000-4904
    NHL 2003 Serial : VBD5-34BJ-Q103-K52Y
    nhl 2003 (c) EA Sports Serial : MQSA-XY1H-3BLE-FAM7
    OFFICE 2000 GC6J3GTQ62FP87694FBRD3DX8
    OFFICE 2000 pl T6T4H-H894B-HC382-J8RVY-8CPQ6
    OMNIPAGE PRO 10.0 2889A-C00-512006
    OMNIPAGE PRO 9.0 2889A-C00-305742
    OPERATION FLASH POINT PL YLDR-5YTVD-MRH3V-AVFKW-6Z7HP
    OPERATION FLASHPOINT XD9C MRY27 M2FDY KRFJH 3D3Z2
    OPERATION FLASHPOINT GOLD UPGRADE RED HAMMER M3CZ P5186 XNEYL CL0T7 513NT
    OUTLIVE c61e41-a3f465-4674c1-ace71f
    PHOTOIMPACT 6.0 11103-060000-0008
    pinnacle edition dv 4.5 Serial : EDT45-STD-098079-45H
    pinnacle studio v8.0 Serial : 1013665318
    POSER FA300RAU0015692-YDAQ-001
    POSER 4.0 XF83WBD-8473803-USE
    POWER DVD 4.0 DX5936897N425377
    POWERQUEST DRIVE IMAGE V4.0 DM400ENCD-1838051627
    POWERQUEST PARTITION MAGIC V6.0 PM600ENCD-0028414588
    PRECISION PILOT cvq 14129 npx
    primitive wars 17Z0-0C00-1200
    ***** 3 lb3rgaphsd2t7jcw
    ***** 3: TEAM ARENA tsbh-7ccg-dpwp-b2lt-84
    RACHMISTRZ 123456
    RACHMISTRZ 2000 *PL* 87
    RALLY TROPHY PL 76ae-90a9-c6c1-17a8
    READIRIS PRO V6.0 43562626362
    REAKTOR V2.0 200-27834-94811
    RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
    RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
    REWIZOR 2000 119
    ROUTE 66 ROUTE 2000 EUROPE! 1472QHWV44308
    SACRIFICE *PL* 5PWN-6DUP-42YB-16F2, 4YDC-7JTB-QJP8-
    SEGA GT GTJ08010-322007-01723
    SETTLERS 4 1576-5655-2355-6565
    SETTLERS 4 PL 2188-0214-3297-7146-5094
    SETTLERS III 1955-0101-0442-6111-8401
    SETTLERS III: MISJA AMAZONEK *PL* 0862-1691-3549-9242-1581
    SHOGUN 1600-0052410-0052410-6424
    Shogun Total War Warlord Edition 0901-3721384-6427058-7026
    SHOGUN: TOTAL WAR 1600-0052410-0052410-6424
    SHOGUN: TOTAL WAR - MONGOL INVASION PL 4505-5365525-1636262-0821
    SHOGUN: TOTAL WAR - WARLORD EDITION 0901-3721384-6427058-7026
    SID MEIERS SIM GOLF 5000-0000000-0000000-5071
    SIGMA PLOT 3535453 LC: 42996 64374 64675 61210
    SILVER HFX4C-SLV-SLTPSF-27
    SIM CITY 3000 UK EDITION 5501-2440521-3168507-4469
    SIM CITY 3000 UNLIMITED 2121-0600600-0600600-4731
    SIM COASTER 2001-0013101-0010978-2823
    SKARBNIK 4uRJVE-3BsggX-29kdUp-ToioEH
    S£OWNIK LANGESCHAFT 2.0 POL-NIEM-POL Y24-F600169
    SNOWIE v3.2 PRO EDITION Personal #1: 1234554321,
    SOLDIER OF FORTUNE ben2-bac7-buz6-jad3-9742
    SOLDIER OF FORTUNE *GOLD* NAR8-FAJ6-JAL4-RYJ7-4867
    SOLDIER OF FORTUNE *LINUX VERSION* BEN6-MUC8-BEZ6-BUJ6-3764
    SOLDIER OF FORTUNE 2 3Z4J-J3PP-K848-EWPK-1F
    SOULBRINGER RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
    SOUNDBLASTER LIVEWARE V3 124-SLG-4760-0036883
    STAR TREK CONQUEST 2E10BCNHII86UP5V
    STAR TREK STARFLEET COMMAND 2 RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652
    star trek starfleet command III Serial : 0000-0000-0000-K28K
    STAR TREK STARFLEET COMMAND: ORION PIRATES 4008-b491-1dc3-0f6c
    STAR TREK VOYAGER: ELITE FORCE EXPANSION PACK C5-0CLS-0FLT-00RA-0001
    STARCRAFT 4835-08309-0407
    STEINBERG CLEAN DL23-8C73-24Y9-MS5
    STEINBERG CUBASE VST32 V5.32 MULTILANGUAGE 110000000
    STEINBERG MASTERING EDITION V1.0 59-27041
    STRIFESHADOW 25a2-34a5-7f45-e9d1
    STUDIO BIBLIJNE 524-177703
    SUB COMMAND 0901-1315206-2102812-3248
    SUB COMMAND: SEAWOLF-AKULA-688 0901-1315206-2102812-3248
    SUBIEKT 2000 *PL* 12
    SUBIEKT 2000 FOR WINDOWS SERIAL: 000012
    SUBMARINE TITANS GAYMADBOY-7TEH
    SUPER BIKE 2001 EA 1500-4288423-2982915-3163
    SUPRRBIKE 2001 1500-4288423-2982915-3163
    SWAT 3 BAC2 BAB2 BAB2 BAB2 2352
    SWAT 3: ELITE EDITION LYF7-FUB6-JEM5-NUD6-5854
    SWP9UVAuthorize : 71957107
    TACHYON: THE FRINGE 2UZW-Z4GT-NMVE-FJAR-SQS5
    TEAM FACTOR 2NKZYY9-2SKAKSC
    THE BRYCE 3D 2 005 000 015 078 000
    THE SETTLERS 3 8150-3479-2377-5778-0663
    THE SIMS 100486-585530-905808-0928
    THE SIMS *PL* 100486-585530-905808-0928
    THE SIMS PL 100486-585530-905808-0928
    THE SIMS: BALANGA *PL* 0901-4177371-2064872-3510
    THE SIMS: RANDKA *PL* 1501-7709210-3634998-1949
    THE SIMS: SWIATOWE ZYCIE *PL* 8663-4966712-3945768-1934
    THE SIMS: unleashed PL Serial : 9932-1129289-4998838-6403
    THE TAINTED 41-W6TLCLRWTB8B2LN
    THE TYPING OF THE DEAD TDK02200-176403-17407
    THRONE OF DARKNESS PL RAC2-RAD2-RAC2-RAC2-3387
    THRONE OF DARKNESS PL RAC2-RAD2-RAC2-3387
    TIGER WOODS PGA TOUR 2001 GOLF 1500-3202255-2068109-2932
    Tiger Woods PGA Tour 2002 5000-0000000-0000000-5045
    Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield
    TONY HAWK PRO SKATER 4 P4EPBTIQDAIH7WXM
    total club manager 2003 (c) ea sports Serial : 1500127097911060657818
    TRAINZ RAZO-R9XI-XXXC-XXXT-XXGX-1911
    TRIPLE PLAY 2001 14103 BUSY ETCH JOWL TELL
    UCZE SIE MUZYKI *PL* SPMUZ-0544
    ULEAD COOL 3D V3.0 11105-03000-00039406
    ULEAD FACE FACTORY s/n: RAE90-905-93139 p/n: A90-410-111
    ULEAD MEDIA STUDIO PRO V5.2 01522-904-93407
    ULEAD MEDIA STUDIO V6.0 1,11111E+13
    ULEAD MEDIASTUDIO PRO V7 011A2-27042-0190DCN4
    ULEAD PHOTO IMPACT 6.0 11103-06000-00085757
    ULEAD PHOTOEXPRESS 2000 PLATINUM 11103-53000-00389230
    ULEAD PHOTOIMPACT V5.0 11103-05000-00020721
    ULEAD VIDEO STUDIO v4 11102-84090-66667775
    ULEAD VIDEO STUDIO v5 11102-85000-00015330
    ULTIMATE HUNT CHALLENGE 14067 CAFE DALE KNEE GRIN
    UNIVERSAL TRANSLATOR 2000 KRA111464Y3QT
    UNIWERSAL TRANSLATOR 2000 KRA 111464Y3QT
    UNREAL TOURNAMENT 2003 Serial : LYR22-RZ743-A9D7T-CNNEN
    VAMPIRE: THE MASQUERADE REDEMPTION RAC2-SAL2-GAT3-RAD3-6545
    videowave movie creator 1.5 Serial : 1T-1BS52-ZS6ZL-9J82T
    VISIO 2000 122618-503124
    VISIO 2000 ENTERPRISE 123165-500133
    VISIO 2000 PROFESIONAL 123035-250002
    VISIO 2000 STANDARD 122-519-510684
    VISIO 2000 TECHNICAL 122618-503124
    VISIO 2002 PROFESSIONAL dy6wq d3fyg v89by 8kpg9 8yw9m
    WARCRAFT 2: BATTLE NET EDITION 6696-2TGV-TT64-CNMV
    WATERLOO MAPLE 8 Serial : 897300243
    WAVE LAB 3 yc93-y8hy6uy-eppnby8-yku9
    WINDOWS 2000 975-4769754
    WINDOWS 2000 PRO RBDC9-VTRC8-07972-J97JY-PRVMG
    WINDOWS 98 PL KGTVX2VGRRPKH7RVCQTV9J3B8
    WINDOWS 98 PL NEW EDITION XJXXW-BM9FX-VGMH2-Y3CHJ-V6GM6
    WINDOWS MILLENIUM TRUE RETAIL B6BYC-6T7C3-4PXRW-2XKWB-GYV33
    WINDOWS MILLENNIUM B6BYC-6T7C3
    WINDOWS XP PL FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
    WINDOWS XP PL HOME EDITION FMMRG-VT4HV-96GVK-6JFQT-VTH7T
    WINDVD URUCHOMIÆ SETUP Z CD ROMU INTERVIDEO\WINDVD
    WINONCD 3.7 01946-71450752m
    WinOnCD 3.8 Power Edition 02246-61716328K
    WinOnCD 5.0 Power Edition 02370-40070570e
    WINONCD PLEXTOR EDITION 3.7 01844-50485455L
    WINONCD v3.7 POWER EDITION NAME: GLoW Company: GLoW s/n: 01946-71450752m
    WORD TRANSLATOR 37 747 179 522 843 600 000
    WORLD WAR III - Black Gold PL WTFD-JACM-FQ57-B4E6
    WORLD WAR III Black Gold RL7W-8XZA-YMM8-8222
    WSZYSTKO O SEKSIE 3746
    WSZYSTKO O SEKSIE 3746
    XARA 3D 1992-7866-5926
    xara3d v5.02 Serial : X3D-1128-2800-0030
    zanzarah 8BY40PWIWLSEREK2QVXW
    ZAX - GALAKTYCZNY WOJOWNIK PL 2989-7719-8603-3881-8170
    1st Class Image Viewer v6.01 - Name - #CRACKS - Serial - CA4BCBEBDACBCD
    1st Class Image Viewer v6.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3B0909CBFDC9E92BFD1919699B
    1st Java Navigator SuperTool - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Registration Key - RK-P87N-97UY-7181
    2X Dynamite Slots v1.1 - Serial - 728130
    2X Wild Stars v1.1 - Serial - 094133
    31 release 4 - Serial - 649273
    3D GoldRush - Serial - 785612
    3D Magic v1.10 - Serial - 7078-5537-4087
    3D Magic v1.10 - Serial - 7576-6787-8277 - Code - 6385-2297-0626
    3D S Max VIZ Standalone 1.0 : s/n: 623-00000000 AuthCode: 9007febd
    3D Studio Max 2 : s/n: 661-93842762 Key: V13M
    3D Studio MAX v2.5 - Serial - 661-93842762 - Cd-Key - V13M - auth. code - 1039120D
    3D Studio Viz R2 : s/n: 661-93842762 CD-Key: V13M - Then run VIZAUTH.EXE and enter: ID: 661-93842762 Code: afca2a54
    3DFX Video Renderer v1.1 - Serial - 2158569847561769
    3DFX Video Renderer v1.2 - Serial - 2158569847561769
    3DMark 99 - Name - #CRACKS - Serial - GNH29-JD6S4-TX2D4
    3DMark 99 - Name - Finn Mac CooL - Serial - AKTUG-992EU-FX49P
    3DMark 99 - Name - LordFritz - Serial - 9XVJ5-LRRU8-KMD97
    3DMark 99 - Name - MFD Corp. - Serial - 6MGBS-NDEPT-PAHVD
    3DMark 99 - Name - Phrozen Crew '98 - Serial - 3Y428-WD6HF-3L39G
    4-NET v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 363232
    4-NET v2.0 - Name - #CRACKS - Serial - #317Cl4nET969175#
    4-NET v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F101Cl4nET132853M
    4Screens v1.24 - Name - (Your name here) - Serial - 3370776
    4Screens v1.27 - Name - (Your name here) - Serial - 3370776
    A Rob Fantastic MP3 Encoder v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 354154761
    A Smaller Image v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 452917426
    Abobe PageMaker v6.5 (Mac) - Serial - 02W652E7105666-321
    Above & Beyond 98 - Name - Finn Mac CooL - Serial - fdr721
    Abracadabra v1.23 - Finn Mac CooL - Serial - 1095903
    Abracadabra v1.24 - Finn Mac CooL - Serial - 1095903
    Absolute FTP v1.0 - Name - _RudeBoy_ - Company - Phrozen Crew - Serial - 02-01-900000 - Expiration - Never - Key - 1237 9814 1293 3185 9734
    Absolute FTP v1.5b3 - Name - _RudeBoy_ - Company - Phrozen Crew - Serial - 02-01-900000 - Expiration - Never - Key - 1237 9814 1293 3185 9734
    Absolute FTP v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 02-15-000000 - Expiration - Never - Key - 4698 7192 1523 5108 2631
    Absolute FTP v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 02-28-019980 - Expiration - Never - Key - 9089 5172 7426 8057 7359
    Absolute Protect v1.2 - Name - ZOBEL - Serial - 76692358
    AccuSet v5.0b - Name - Finn Mac CooL - Company - (Your company here) - Serial - 00000
    ACDExpress v3.14 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 4788235138 or 431964751811327
    ACDSee v2.3x - Name - #CRACKS - Serial - 379164171454485
    ACDSee v2.3x - Name - Finn Mac CooL - Serial - 229830927254479 or 361635342354484
    ACDSee v2.3x - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 493673375054485 or 496071119154488
    ACDSee v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 326063097221327
    ACDSee Notes v2.x - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 4399225955
    AceExpert v2.54 - Name - Finn Mac CooL - Serial - UERTYH-40386T-J0Z996-P3JZ9D
    AceExpert v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - EY1K-I1ZE-CHLF-4XZX
    AceExpert v3.0 - Name - My Self - Serial - U1JE-2ZFQ-NZIZ-ZZZZ
    AceFTP v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F7458P-2TYPY7-652A34-LMVJAT
    AceFTP v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F7458P-2TYPY7-652A34-LMVJAT
    AceFTP v1.11a - Name - Finn Mac CooL - Serial - F7458P-2TYPY7-652A34-LMVJAT
    AceFTP v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F7458P-2TYPY7-652A34-LMVJAT
    AceReader v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5aRN6Vh79W - (single)
    AceReader v4.0 - Name - Phrozen Crew - Serial - 4vHnKfR47n
    Acquire v2.01 - Serial - UCF2000034035812774356
    Acquire v2.1 - Serial - Hex19571975
    ACrypt for Win95 v4.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4935 or 4936 or 4937
    ActiveX Component Suite v3.0 - Serial - ACS300X-9712-23773163-4450 or ACS300X-9809-2880615-0591 or ACS300X-9706-486273-3170
    ActiveX Manager v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6577-eCxWPAFz
    Active Threed v2.04 - Serial - 01A0000-7575363
    Active Threed Plus v3.0 - Serial - 0130-01W00SI-RAX9603
    Active ToolBars v1.01 - Serial - 01A0002-7140552
    Accuset Clocktool v5.0b Pro - Serial - 16244437C9365B1E
    Add/Remove 4 Good v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6582-7CW0P0WF
    Add/Remove Cleaner v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F13156FE
    AddSoft v2.17 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 877132989
    AddSoft v2.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 877132989
    AddSoft v2.21 - Name - FREEWARE - Serial - 033297678
    AddSoft v2.26 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 877132989
    AddWeb v2.46 - Name - Finn Mac CooL - Code - 188382408 (Standard) - 271321417 (Gold) - 209160458 (Pro) - Update key - 623426
    AddWeb v2.46 - Name - Registered [followed by any text] - Code - 205987140 (Standard) - 288926149 (Gold) - 226765190 (Pro) - Update key - 623426
    AddWeb v2.47 - Name - Finn Mac CooL - Code - 188382408 (Standard) - 271321417 (Gold) - 209160458 (Pro) - Update key - 623426
    AddWeb v2.47 - Name - #CRACKS - Code - 13719702 (Standard) - 96658711 (Gold) - 34497752 (Pro) - Update key - 623426
    AddWeb v2.52 - Name - #CRACKS - Code - 13719702 (Standard) - 96658711 (Gold) - 34497752 (Pro) - Update key - 623426
    Adobe Acrobat Exchange v4.0 b2 - Serial - AEW400R3900106-762-184
    Adobe Acrobat v3.01 - Serial - PWW250R3107069-312
    Adobe After Effects v3.1 - Serial - EXX344R7032197-886 or EXX666R9123199-434 or EXX381R7022897-255
    Adobe After Effects v3.6 - Serial - EWW310R3100034-100-504 (100 users) or EWW360R3100034-100-504 (100 users)
    Adobe Capture v2.0 - Serial - WCW200R7100755-319
    Adobe Dimensions v3.0 - Serial - DJW300R7101786-723 or DJW300R7102283-136
    Adobe File Utilities v3.0 - Serial - KWW300R7105734-545
    Adobe Font Folio v8.0 - Serial - AWW400R7110870-808
    Adobe Illustrator v7.01 - Serial - ABW700R7106044-373 or ABW700X7102095-731
    Adobe Illustrator v8.0 - Serial - ABW800X7102095-685 or ABW800R7119160-874
    Adobe Image Ready v1.0 - Serial - DHM100XX675123099-999-435 (999 users, Expires 12/30/99)
    Adobe Image Ready v1.0 - Serial - EXM100XX675071598-005-414
    Adobe ImageStyler v1.0 - Serial -
    Adobe PageMaker v6.52 - Serial - 03-3002-000062275 or 03W600R1118753-720 -or 03-4004-100486078 or 03W650R7104326-845
    Adobe PageMill v3.0 - Serial - MLW300R7999999-960
    Adobe PhotoDeluxe v1.0 - Serial - HTW100R7108267-350 or HTW100R7106474-426 or HGW100M7100009-534 or HJW100B7100000-181 or HJW100M7100003-623 or HGW100H7100005-937
    Adobe PhotoDeluxe v2.0 - Serial - HTW200r7100048-493
    Adobe PhotoDeluxe v2.0 Beta 2 - Serial - HGW100B7100005-459
    Adobe PhotoDeluxe v3.0 - Serial - HTW100R7100000-363
    Adobe Photoshop v4.0 - Serial - PWW400R7106337-339 (also werks on 5.0)
    Adobe Photoshop v5.0 - Serial - PWE500X7205050-732 or PWE500X7205119-408 or PWW500E7118705-396 or PWW500R7130314-625
    Adobe Premiere v5.0 - Serial - MXX500R666666-500-953 or MBF420U3000205-940 or MXX500R7999999-847
    Adobe Premiere v5.1 - Serial - MBF420U3000205-940
    Adobe Persuasion v4.0 - Serial - 09W123X523456-521
    Adobe Streamline v3.0 - Serial - SBW300S1100640-184
    Adobe Streamline v4.0 - Serial - SBW400U7100000-392 or SBW400U7102000-766
    Adobe Type on call v4.1 - Serial - 5399-1995-9328-1470-9838-773
    Adobe TypeManager Deluxe v4.0 (Danish) - Serial - AWW400R7110870-808
    Adobe TypeManager DeLuxe v4.0 for 95 - Serial - AWW400R7110587-713 or AWW400R7110870-808 or AWW400R7104274-893
    Adobe TypeManager DeLuxe v4.0 for NT - Serial - XNW400R7100907-477 or XNW400R0000001-834
    AdsOff! v1.5 - Name - TheBrabo - Serial - 12012Oma
    Advanced Dialer v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 47875300
    Advanced Disk Catalog v1.20b - Serial - 1303196920041974ERqdY0pQKLeKcBeo
    Advanced Disk Catalog v1.30 - Serial - 14096898 or 14097888 or 14089968
    Advanced Access Password Recovery v1.1 - Serial - 8KCApk6PrrhVr7ZsrfG8bese
    Advanced ARJ Password Recovery v1.05 - Serial -
    Advanced Zip Password Recovery v0.93 - Serial - 00013112193920061941APmeZLTPBBRgzzJd or 000131121939200619412CgFTZd7xM5wqmFo or 00013112193920061941KtvJk4eIeb2gZiVP
    Advanced Zip Password Recovery v2.0 - Serial - 00013112193920061941tcKxzxKUhzLjuAAD
    AdWiper v1.02 - Serial - 9-205527 or 43-210143 or 875-216217 or 8653-221273 or 96422-226117 or PREDATOR666-302507 or 999999999999999300-3000339-205527
    Aepryus Calculator v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1394687532
    After Dark v3.2 - Serial - ADC-32659-7016
    Agenda 98 v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 77F236C655EF456B99EA59A90
    Agent Deluxe v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WH6W8375-KCUS81UJ-X6SH96HJ-69XUSKRD-KYE496AJ-Z7ULUEYN
    Agent Deluxe v1.5 - Serial - WH6W83B6-JLTM9RYR-D7WBLW47-SY974DLC-HHXV6873-HGZNCPUG or WH6W83K7-VCSFPXKK-5958RLGK-CPGMTP4E-MHYZ55KD-16ADYBFF-5Y9JU3UP
    Agent v1.5 - Serial - VRXYNLB2-JK63794B-MSRD55CE-PNLV8K4D-DHWT67KA or WH6W8335-GVS18XFK-Y7ABS596-GPSBF3N1-7UK3GF1U -
    Agile HTML Editor v1.20 - Serial - %NGVDJK3%G?7Y8QY8Q2/C46REX$N>?LW8%Z>G6K
    AI Picture Utility v2.1 - Name - Finn Mac CooL HHT - Serial - 112027618911653530821777231379V
    AI Picture Utility v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - Finn Mac CooL12R - Serial#2 - Finn Mac CooL12W
    AbirNet SessionWall-3 v1.21 - Serial - D1FB563-477B-19568C-6E43A-00044D57
    Akoff Music Composer v1.00b - E-Mail - [email protected] - Key Code - G30AGGGD03K8
    Aladdin DropStuff v1.0 - Serial - DSWCR6539877369
    Aladdin FlashBack v1.1.1 - Serial - FBKA684028568 or FBKA870942733 or FBKA910730947
    AlignIt v1.0 - Name - Licensed User - Serial - 155722619
    Alive and Kicking v2.8 - Name - Phrozen Crew - Serial - WW-1493137800-AK
    All Calc v1.62 - Pin - 6969696 - Serial - CF0DEF
    All In One Yahtzee v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 304401
    Almanac v3.5e - Name - Finn Mac CooL - Serial - A6625446
    Alpha Communicator v2.1 - Serial - 123456789 - Code - 3r5oiqt
    AltaMax Online Shopper v1.2 - Serial - 746-Intern-8128MJG291190
    Anawave Gravity v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ABCDEFUL - Code - EAE9-A58C-77D5
    Andor v1.0 - Serial - ANDR2291
    Andromeda 3D Series II - Serial - 5M30400120-0441 or 0P20000000-0051 or 5M20304526-3390
    Andromeda v4.0 - Serial - 6P41200450-1461
    Andromeda Shadow Filter - Serial - 8P51050073-0351
    Andromeda Velociraptor - Serial - 7P10210439-3367
    Anet Help Tool v4.52 - Serial - WBA048 - Code - 942696578
    Animagic Gif Animator v1.05e - Name - Finn Mac CooL - Serial - 24f03c13
    Animagic Gif Animator v1.06b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 24f03c13 or 05BFC233
    Animated Puzzles v1.0 Name - (Your name here) - Serial - 371160
    Animated Screen v2.2 - Name - #CRACKS - Serial - CE87E400
    Animated Screen v2.2 - Name - FINN MAC COOL - Serial - DBC48300
    Animated Screen v2.22 - Name - #CRACKS - Serial - CE87E400
    Animated Screen v2.22 - Name - FINN MAC COOL - Serial - DBC48300
    Animessage 98 v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 654487
    AnonMail v1.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 23037
    Any Speed v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 73744100
    AnyFolder v1.05 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1416419
    Applet Button Factory v3.0 - Name - MK67Z - Serial - TRS98Z
    Applet Button Factory v4.0 - Name - MK67Z - Serial - TRS98Z
    Applet Headline Factory v1.0 - Name - H9EA7 - Serial - TO78R
    Applet Headline Factory v3.0 - Name - H9EA7 - Serial - TO78R
    Applet Marquee Factory v2.0 - Name - P97Z - Serial - 23WS3
    Applet Marquee Wizard v3.0 - Name - P97Z - Serial - 23WS3
    Applet Navigation Factory v1.0 - Name - 78EFG - Serial - PK753
    Applet Menu Wizard v2.0 - E-mail - [email protected] - Serial - 41BE797F1428E4E8
    Applet Password Wizard v1.0 - Name - EFG89W - Serial - 312ZXC
    ARCServe Enterprise v6.5 for WinNT - Serial - CWETL-H14EK-XW9WC-R7KXM
    ARCserve v6.1 for NetWare WorkGroup Edition - Serial - 00000515 - Unlock Code - IXCTC-X14XX-XX9IX-M7XJR or Serial - 00000516 - Unlock Code - WXCTC-X14XX-XX9IX-M7XGL
    ArcView GIS v3.1 - Serial - 911111111111 or 999991999999 or 693241329832 or 709901103673
    ARJ vX.XX - Company - #CRACKS - Serial - 19981998-0x97ACC613
    ArjShell v1.3 - Name - Sonixx - Serial - 686533162
    ARM98 v1.3 - Name - Finn Mac CooL - e-mail - [email protected] - Serial - KMOQ-SUWY702-BDF
    Arriba Express v1.5 - Serial - VU5900007140000-000
    Art-Scan v4.0 - Password - great
    Artis-11C v2.0 - Name - (Your name here) - Serial - 67-4938
    Artisoft XtraMail v1.11 - Serial - 69876543210 - Code - 666677A119A8
    Associate v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - VCS,*2448
    Astound Dynamite v1.10 - Serial - 9007001103 or 1502704512
    Astound v5.0326 - Serial - 3232722387
    Astrology for Windows v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WH184985
    Astronauts Chronometer v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 66D-665
    Astronomica v1.5 - Name - Intern / TEX - Serial - 73 - 101 - 12 - 88
    Astronomica v1.5 - Name - MASSiVE '98 - Serial - 7724-839204-1136-56704
    Assure File Shredder v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - gmMM-5#@AO
    Ataman TCP Logon Services v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 128008 - (To register, type this at the command line, REGISTER 128008 "Finn Mac CooL")
    Atomic Harvester 98 - Name - mISTER fANATIC [C4A] - Unlock key - $9B6812F0
    Atomic Harvester 98 - Name - JohnDoe1 [C4A] - Unlock key - $593773FF
    Atomic Harvester 98 - Name - C4A Team - Unlock key - $6AE4081F
    Attachment Opener v2.0 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Reg - 823091-8553 - Key - 5K5E-24083F02A3A5-FFFF
    Au2Html v3.0 - Name - #CRACKS - Serial - 5BAED5A9AEC3D8
    Au2Html v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - B611111E11E53C8FC10153AE121121C6
    Auction Assistant v2.1.13 - Serial - 127320AA2830
    Audio Compositor v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - QWPSwva9
    Audiograbber v1.30 - 02D5FD4631
    Audiograbber v1.31 - 11D5FD4631 or 123450657F or 014264F504 or 03DCAE53F8
    Audiograbber v1.40 - Serial - 0364C8CD7A
    AUDITION It! v2.01 - Name - Black Thorne - PC'98 - Serial - $3A2B088DB
    AUDITION It! v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - $@D828744
    Audition v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3065134189
    Audition v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2984868808
    Audition v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2984868808
    Authorware v4.0 - Serial - APW400-08634-87077-11404 - Upgrade SKU - WAW40D01
    Auto Pics to Html v1.0c - Name - Black Thorne - Company - PC'98 - Serial - AP2H5442-JR7742
    AutoCleaner v1.03.0006 - Name - Phrozen Crew - Serial - Phrozen Crew8155
    AutoDesk Animator Pro v3.05 - Serial - 655-10000088
    AutoDesk AutoCAD LT 97 - Serial - 160-10420197 - CDkey - V4LR
    AutoDesk AutoCAD LT 98 - Serial - 160-10420197 - CDkey - V4LR
    AutoDesk AutoCAD LT 98 - Upgrade Serial - 160-10584709 - CDkey - CRMD
    AutoDesk AutoCAD r14 - Serial - 117-99703105 - CDKey - W36H - AuthCode - C3DF32EA
    AutoDesk AutoCAD r14 - Serial - 220-00016401 - CDKey - U9TV - P/N - 00114-004831-4901
    AutoDesk AutoSketch v6.0 - Serial - 110-20158545
    AutoDesk Mechanical Desktop v2.0 - Serial - 111-11111111 - Key - X8NU - AuthCode - aeaf67b7
    AutoDialer v1.0 - Serial - 149924556132
    AutoFTP PRO v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 376702059-574
    AutoFTP PRO v1.5 - Name - #CRACKS - Serial - 981220830-574
    AutoFTP PRO v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 376702059-574
    AutoInsult v3.2 - Name - #CRACKS - Serial - 21fe3e47
    AutoInsult v3.2 - Name - DV - Serial - 20900d10
    AutoInsult v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4c12025a
    Automasker v1.5.1.107 - Serial - AMS300-06974076 or AMS300-57777418
    AutoMate v4.05 - Pro Serial - 18535047
    AutoMate v4.05 - Standard Serial - 18534764
    AutoMate v4.06 - Pro Serial - 18514442
    AutoMate v4.06 - Standard Serial - 17209796
    AutoMate v4.07 - Pro Serial - 18520242
    AutoMate v4.1 - Pro Serial - 18523780
    AutoMate v4.1 - Standard Serial - 25750257
    Auto Pager v1.0 - Serial - 4866228
    AUTOption v1.0 - Name - Phrozen Crew - Serial - 13729752
    AUTOption v1.4 - Name - #CRACKS - Serial - 14219897 (Personal)
    AUTOption v1.4 - Name - #CRACKS - Serial - 11419814 (Buisness)
    AUTOption v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 11418979 (Personal)
    AUTOption v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 14218903 (Buisness)
    AutoSpell v5.41 - Serial - Y7YUGYGUEEUUGS1205002 or 4PP44PP9W4P4P91605005 or 38S2ATA8ST2XS81805007
    Awale v2.4 - Serial - CC98 - Code - TZJZD-L9A
    Axman v2.20 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 107-781-412
    Backup Plus v1.0 - Name - #CRACKS - Serial - 701046
    Backup Plus v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1622463
    Backup Plus v2.03 - Name - #CRACKS - Serial - 701046
    Backup Plus v2.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1622463
    Backup v5.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 537
    Batch File Creation Utility v1.0.3 - Name - Spider] - Serial - 9wXq-D10T-y71v-SQN7-x1Rg
    BattleStar v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2961604551
    BCM Diagnostics v1.02 - Name - [Abaddon] - Serial - 226-45-3456
    BestCrypt NP v4.14 - Serial - BC-35D1-EAA6-027F or BC-E85B-4CFF-BCE9 or BC-FDE2-AA59-3173 or BC-56A1-86D2-39C7 or BC-5720-CBDF-7DC9 or BC-648B-18A7-5191 or BC-2D4D-6AAF-4999 or BC-280D-9A29-9603 or BC-0883-C7BE-4D2F or BC-A01F-692A-F9B7 or BC-6C79-9F0F-1FF9
    BestCrypt v6.04 - Serial -
    Beyond Compare v1.7c - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9F0AC71F
    Bible Decoder v1.0 - Name - juss - Serial - 7f7b685d6ebc1a2e
    Bible Pro v1.38 b2 - Serial - 1970
    Bike Log v5.12 - Name - daze pC - Serial - 1357
    Bike Log v5.12 - Name - Fully Licensed User - Serial - 3892
    Bike Log v5.12 - Name - Registered Version - Serial - 3896
    Binary Browser v1.1 - Serial - 105384D29900454E
    Black List v1.7 - Serial - 15BF0069X963
    Black List v1.8 - Serial - 0A00FFAB0B00
    Black Widow v3.63 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7Y5-S4Q7-T2-A4P0T
    Black Widow v3.63 - Name - Phrozen Crew - Serial - 7J5-E0W3-E7-W8S6U
    BladePro v2.08v - Serial - X10004127 or 100037
    Block Drop v2.1 - Serial - DROP2233
    Block Shifter v1.1 - Serial - BSHF5498
    BMP to GIF Pro v2.01 - Name - (Your name here) - Pin - 6969696 - Serial - CF0DEF
    Boogie Baby Screensaver v3.6 - Serial - WdM367 - url - http://www.pjsoft.com
    BootLocker v3.0 - Name - #CRACKS - Serial - 3215616
    BootLocker v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7442048
    BootLocker v4.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 18168160
    BootManager BOOTMENU v4.25 - Name - Barry Day, Utopia - Serial - BM1-FFBDD-EAAFB-AC72
    BootManager BOOTMENU v4.27 - Name - Barry Day, Utopia - Serial - BM1-FFBDD-EAAFB-AC72
    BootManager BOOTMENU v4.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BM1-E3D6M-ED5AF-791F
    Bootprotect v3.0 - Name - Phrozen Crew - Reg Code - 92D7E1E3CAD7DD94A8D5D9B9
    Bounds Checker v6.0 - C++ Builder Serial - 6300-00009F-9B
    Bounds Checker v6.0 - Delphi Serial - 6200-00009F-9B
    Bounds Checker v6.0 - Standard Serial - 6000-00009D-9B
    Bounds Checker v6.0 - VC++ Serial - 6100-00009B-9B
    BOWatch v1.20 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 99478624864
    BrainWasher v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 35104
    Bridge for the Dummy v1.2a - Name - Phrozen Crew - Serial - 5129271
    Britannica 98 - Serial - 122981011216 or 121981024453
    Britannica 99 - Serial - 121981080282 or 070100519112
    Encyclopedia Britannica Multimedia Edition 99 - Serial - 070100519112
    Browse And Zip v1.11a - Serial - LA010101010101
    Browse And Zip v1.5 - Serial - 9876543210123C (Final)
    Browse And Zip v1.5 - Serial - LA010101010101
    Bryce 3D v3.0 - Install Serial - 200500001507800 or 20050-164833-01273
    Bryce 3D v3.1 - Install Serial - 200500001507800 or 20050-164833-01273
    Bubbles ScreenSaver v3.0 - Serial - 35891762-51342
    Buzof v1.44 - Serial - 22222222-02212233 or 00065536-00010133
    ByteCatcher Pro v3.2 - Name - (Your name here) - Serial - 239856538576
    Cabinet Manager 98 - Name - Finn Mac CooL - Cert - 1097 - Key - 2RE561163255
    Cabinet Shell v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 32624
    Cache bomber 98 - Serial - tj100753
    Cache Compacter v4.14 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 78920S-1727614
    Cache Watcher v1.10 - Serial - 1436 or 1384 or 1475
    CAD-Draw v4.25 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 04319-04.98-54309-294
    Cakewalk v7.x - Serial - cwpa700000000
    Cakewalk v8.0 - Serial - cwpa800000000 - CDKey - 769-800036-1541
    Calendar Builder v3.1c - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-1615562
    Calender v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mgui_21L:
    CalendEzy v1.02 - Serial - shgdf84627
    Call Attendant v1.5 - Serial - 0410i0fvvk0g2080u420
    Call-By-Call v2.4 (German) - Name - Sonixx - Serial - 6083-3983-7716-4890
    Caller-ID Pro v1.4 - Serial - 19432
    Caller-ID Pro v1.7 - Name - g-rom - Serial - 40250
    CallTrak32 v3.02g - Name - Licensed User - Serial - 6139 9903 9181 5591
    CallWatch v1.0 (Single) - Serial - V1DEMBK
    Calypso E-mail v2.40.41.08 - Serial - 3MBJ-8B4Y-GHFN-9X4G-89J7
    Calypso Mail v2.40.39 - Serial - 3C7RPAXV69WFYLZPHHX2V
    Calypso Mail Lite v2.40b41 - Serial - 3Z779C6B93WMFPJGD6V5 or 3C7RPAX69WFYLZPHHX2V
    Calypso Mail Standard v2.40b41 - Serial - 37589TEXFPFP3BTM3MGSMW
    CAMCAD v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 589A6971
    Canvas v6.0 Pro - Serial - X12Z-EXTOX908
    Caos Graph 32 v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 25352-34622
    Capture Professional v3.17b - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - C6-C1E-MEX-BJ6-7X
    Capture Professional v3.21f - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - C6-C1E-MEX-BJ6-7X
    Capture Professional v4.04 - Name - (Your name here) - Company - #CRACKS - Serial - DQVD-QRQLQ-QZ-Y44YL (5 Users)
    Capture Professional v4.04 - Name - (Your name here) - Company - #CRACKS - Serial - DQVX-Q4Q6Q-QA-NT4CL (Organizational)
    Carbon Copy 32 v5.00.222 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - 4172451273912475 - Unlock Code - 2454861263164886
    CardBase v2.9 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3532782402
    Carnet v1.4 - Serial - A6b45zxs
    CaseLinr v5.93 - Name - Finn Mac CooL - Serial - w8MWebtEXB
    Catz II (Retail) v1.00.01g4 - Serial - 206788199823
    Catz II The Windows Screensaver - Serial - 3122-8598-8827 or 3119-2078-8789 or 3115-6978-7745
    CCS Mini Phone Book v4.98.300 - Name - Phrozen Crew - Serial - 17440278
    CD Box Labeler 98 v3.11 - Name - Registered User - Serial - 144868
    CD Box Labeler 98 v3.14 - Name - #CRACKS - Serial - 63360
    CD Box Labeler 98 v3.14 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 118062
    CD Box Labeler 98 v3.14 - Name - Registered User - Serial - 144868
    CD Box Labeler 98 v3.17 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 118062
    CD Menu-Generator v2.27 - Name - Dana Stone - Serial - 954993300
    CD Right Plus v1.1.251 - Serial - ABCD1F-123456
    CD Spectrum Pro v3.4.345 - Serial - 51095 or 63827 or 64222 or 11181 or 702240
    CD Streamer v3.01d - Serial - S/SANELLI/FIST+MASTER.LUCIAN.NET/EED17E67
    CD VALET v3.31 - Name - (Your name here) - Serial - AbcDE-ABCDE-ABCDE-ABCDE or BAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA
    CD Wizard v4.61 - Name - Finn M CooL - ID - 503
    CD-Quick Cache v3.01 - Name - Finn_Mac_CooL - Serial - 349F
    CD-Quick Cache v3.01 - Name - FMC - Serial - 19A3
    CD-Quick Cache v3.01 - Name - PC98 - Serial - D070
    CD-Quick Cache v3.1 - Name - PC99 - Serial - D473
    CD-R Diagnostic v1.16 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ARAA14261
    CD-R Diagnostic v1.25 - Name - #CRACKS - Serial - ARAA6162
    CD-R Diagnostic v1.25 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ARAA14261
    CD-R Diagnostic v1.31 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ARAA14261
    CDEdit v1.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1685521927397
    CDH Media Wizard v3.15 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5A86AC6FDAGD9EA
    cdrLabel v4.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
    cdrLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
    cdrLabel v4.1 - Name - FMC - Serial #1 - 35786759 - Serial #2 - 539100687
    CDRWIN v3.5c - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - BF31F7ED-AD28FACF-F4FBF4A8-F037223A - Check - 4F06D5D7-12190D22-59D30E67-04CCD692 (don't use on 3.6a or u will have to reinstall)
    CDRWIN v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - BF3106DC-AD28FACF-4BECF497-F037223A - Check - 4F0624E6-1219FC13-E6C40E58-BBDBD6AD (Beta)
    CDRWIN v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - BF3181B9-AD28FACF-4BECF497-F037223A - Check - 4F06A383-12197B76-E6C40E58-BBDBD6AD (Final)
    CDRWIN v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Unlock - FF10B1E5-3CDC16AE-D8B9529C-563CAA5A - Check - A92C1BBF-C3CCA74B-E4654432-8E85F8C6 (Final)
    CDRWIN v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Unlock - FF103680-3CDC16AE-D8B9529C-563CAA5A - Check - A92C9CDA-C3CC202E-E4654432-8E85F8C6 (Final)
    CDWorx v2.x - Name - Finn Mac CooL - Reg - #CRACKS#CRACKS98 - Password - WAUFJUUKOAJXZHGG
    CGI*StarPro v3.5 - Serial - CP0000-US173-JK1N1-00000-3207634
    ChatSpace IRC Server v1.4 - Serial - 8A33557902E2034416ECF2EA686D2DB5 or 6D4DC8CCE706D57DBEFB4189C66B2AF0
    ChatSpace IRC Server v1.5 - Serial - 8A33557902E2034416ECF2EA686D2DB5 or 6D4DC8CCE706D57DBEFB4189C66B2AF0
    Cheap Date v4.0d - Serial - 9876543eww00298
    Check Files v1.5a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 203287849
    Check Point FireWall-1 v3.0 - Host - Any you like - Features - All - Key - FFFFDEAD-F91BA051-2DFC52CB
    CheckIt 98 v6.0 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - DQ-405039
    Checkit Network Optimizer v1.1 - Serial - MH-121630 or MH-119640
    Check Sum Calculator v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 680-686
    CheckMail32 v1.65 - Name - Fully Licensed User - Serial - 172854391
    CheckMail32 v1.70 - Name -
    Chem3D Studio v3.5 - Serial - 6506001 - Registration - ZWJCBIQSB
    Chem3D Studio v4.0 - Serial - 6506001 - Registration - ZWJCBIQSB
    Chord Pro Manager v1.0 - Name - TEX98 - Serial - 10003851
    Chord Pro Manager v2.0 - Name - TEX98 - Serial - 64495430
    Chord Pro Manager v3.01 - Name - TEX98 - Serial - 87564436
    Christmas Music Player v4.0 - Serial - CMP843
    Chromatica v1.2 - Serial - CCB-100-0001-000301256458 or CCB-123-1234-123456-330658
    CineMac v1.3 - Serial - CFD101C3222
    CircuitMaker v6.1a - Serial - 174142857 (Pro)
    CircuitMaker v6.1a - Serial - 131170439 (Student)
    Classify 98 v1.02.008 - Name - #CRACKS - Serial - CW-115420
    Classify 98 v1.02.008 - Name - Finn Mac CooL - Serial - CW-337021
    Clean Sweep Extra Strength v4.0 - Serial - CEWU400R071961
    Cleansweep v4.0 Deluxe - Serial - CSWU400R071961
    Cli-Mate v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F14267L
    Cli-Mate v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F14267L
    Click & Paste v3.0.2 - Serial - t03117g51-0301
    Click & Paste v4.0 - Serial - cpt2845640
    ClickBook v2.2.1 - Serial - CBWR-GY4CDU-HEX4H-NNR-7B8CP2
    Clicker TX v1.01 - Name - The Master DaVinci - Serial - 0028874095
    ClipCache v2.0 - Serial - 30050a0f-04090e03
    ClipCache v2.12 - Serial - 30050a0f-04090e03
    Clipmate v4.52 - Name - Finn Mac CooL - Serial - C6410512668
    ClipMate 5.04 - Name - Einride [PC] - Serial - G019366204068
    ClipQuik v1.02 - Name - TEX98 - Serial - 105-849-910-366
    ClipQuik v1.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 978-597-109-717
    CloneMaster v2.19 - Name - tKC/PC '98 - Serial - 4FC59UEV93J4
    CloneMaster v2.19 - Name - Underworld^SNT - Serial - 678358010
    Close Popup v4.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1655;^cc`BVX`8ddA
    Cold Fusion Server v3.11 - Serial - CF31PWE-2278461021 or CF31PWE-4478461298
    Cold Fusion Studio v3.11 - Serial - CF31SWE-9185240490
    ColdFusion Server Enterprise v4.0 - Serial - CF40ENT-5127989016
    ColdFusion Server Professional v4.0 - Serial - CF40PNT-5161343951
    Color Converter v2.0b - Serial - KAC4250EWW10398
    COM Explorer v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6769-X7CWPAF4
    COM Explorer v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6769-X7CWPAF4
    Com v6.9.9.62 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1595212135185
    CompuPic v4.0 b955 - Serial - BBBH3QZX5VSBB
    CompuPic v4.0 b955 - Name - Finn Mac CooL - Phone - 976-PIMP - Serial - BH2KE6AARS
    Conference Room v1.5 - Name - CDWarez - Company - CDWarez - Serial - F5EA-23E8-49D2-E689
    Conference Room v1.5.9d - Name -
    Conference Room v1.6.0 - Name - CDWarez - Company - VQi - Serial - F5EA-23E8-49D2-E689
    Conference Room v1.6.1 - Name - aerosmith - Company - Ecg - Serial - 1A5F-356E-860F-08DB
    Conference Room v1.6.1a - Name -
    Conference Room v1.62 - Serial - E90B-32F5-E6F4-B30F
    Connect 2.0 - Serial - CNTC1949
    ConnectPal Pro v5.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - #CRACKS1998 - Registration - 7WfUW_gEMML - CheckSum - FLJLLHDHHEDJJ
    ConnectPal Pro v6.0 - Name - VERSUS - Serial - 35776477-DHSJKE39876-3783998345678-4679467-LPDJEW-359
    ConnectPal Pro v6.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - Z}##4auw4W$$`
    Cookie Crusher v2.0 - Serial - 14613
    Cookie Crusher v2.0 - Name - The Keyboard Caper - Serial - 188809803
    Cookie Pal v1.2b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2283308
    Cookie Terminator v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6784-7UibSX9
    Cookie Terminator v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6784-7UibSX9
    Cool Page v1.3 - Serial - 3848316851
    CoolCat v4.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - 123456789 - Serial#2 - 7CE5-A58C-77CD
    CoolCat v4.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - 123456789 - Serial#2 - 7CE5-A58C-77CD
    CoolZip v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 58FD0819EB76A86FABA8849C60D6
    CoolEdit 96 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FMFBVECO
    CoolEdit 96 - Name - tHATDUDE PC96 - Serial - HFCMGACK
    CoolTaskBar v2.0 - name - stalker - Serial - 5701385
    CoolTimer v1.2 - Serial - BennyElias
    Copernic 98 Plus v2.5 Serial - 999-111111114 or 564-056783023 or 999-700000000 or 708-174045482 or 032-842118122 or 373-404000000 or 373-220201194 or 581-771941286 or 815-491022388
    Copernic 98 Plus v2.51 - Serial - 431-919475562 or 457-677345110 or 307-827697341 (Win98 only)
    Copernic 98 Plus v2.51 - Serial - 781-560255094 or 615-610780745 (All)
    COPSTalk v2.5 - Serial - OJVK21001817
    CopyTo v2.1 - Name - Fully Licensed User - Serial - 1E612A4D148D381018774F7457207472
    Correcteur 101 v3.0 - Serial - t9r u8x h6w r7s
    Corel Draw v8.0 - Serial - DR8XR-83G91247 or DR8XR-0074G719 or DR8XR-Q2636556 or DR8XR-79C34890 or DR8XR-8L66794825 or DR8XR-A7505549
    Corel Suite v8.0 - Serial - WP8XR-91804200
    Corel Ventura v8.0 - Serial - CV8-12345678
    Corel WordPerfect v8.0 - Serial - WP8XR-91804200
    Cosmo Code v2.5 - Serial - PFX0100B-ETC-1234-5678
    Cosmo PageFx v1.0 - Serial - AZA0100C-DRA-8708-3284
    Cosmo Worlds v2.0 - Serial - LXT3351C-SWP-2342-4612 or PFX0100B-ETC-1234-5678
    Cover Your Tracks v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - twhv3ggk
    Cover Your Tracks v3.11 - Name - Finn Mac CooL - Serial - twhv93ggk
    CPUKiller v2.0 - Name - frenzy [C4A] - Serial - KJMAFKTTAIVSMFAI
    Create & Share Camera Pack - Serial - 0211CUSB01978
    CreateInstall v3.13 - Name - CORE/DrRhui - Serial - F88D00F0
    Cross Reader v1.09 - Serial - DEMOSTOPNOW
    Crossword Companion v4.1 - Name - (Your name here) - Serial - 5022-5025
    Crossword Construction Kit 98 v3.1 - Name - CORE/DrRhui - Serial - 3334 F10F4 489B1
    CRT v2.2 - Name - tKC - Company - PC '98 - Serial - 01-11-002794 - Expiration - Never - Key - F21SF6LUT6SI2VJCDKDK4TPRN2JTDTID
    CRT v2.2- Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 01-11-002794 - Expiration - Never - Key - IF57K9OFUM1BF2I8KIOOBU6J3J097TM5
    CRT v2.2.3 - Name - - Company - PC98 - Serial - 01-07-111998 - Expire - Never - Key - 9636 6970 3910 8563 7861
    CRT v2.3b3 - Name - - Company - PC98 - Serial - 01-07-111998 - Expire - Never - Key - 9636 6970 3910 8563 7861
    CRT v2.3b3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 01-28-019980 - Expire - Never - Key - 1238 9317 5042 9842 5929
    CRT v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 01-28-019980 - Expire - Never - Key - 1238 9317 5042 9842 5929
    CRT v2.3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 01-28-019980 - Expire - Never - Key - 1238 9317 5042 9842 5929
    Crypto v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3493596139
    Crypto v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3413330758
    CSE HTML Validator v3.0 - Name - fallen - Serial - 10915996
    CSE HTML Validator v3.0 - Name - Owner - Serial - 78249171
    CSE HTML Validator v3.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 14100101
    Cuneiform v3.1 - Name - Guess Who? - Company - Cracks 'R' Us - Serial - 130-8D73-0720-CE60-0F52-07AA - Code - 0073884681
    Cuseeme v3.1 - SCBTM-JTAHM-PIBCN-TBEJM-ANGBJ or SCBTK-NPJGG-PKHEG-MJDCT-TECLM
    Cuseeme v3.11.16 - Serial - SCBPD-LGANG-ACDAC-TACHN-GKLEJ
    Cuseeme v3.12 - Serial - SCBPD-LGANG-ACDAC-TACHN-GKLEJ or SCBTM-JTAHM-PIBCN-TBEJM-ANGBJ
    Customizer 98 v1.1.40 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 54DA19B010DE48A13132F5AFB12BBB9EDC4D1
    Cutter Joiner v2.1 - Serial - 709258910501375
    CyberCam v2.01.05 - Name - Finn Mac CooL - Serial - GANVHEOKGKMLTZQOHGT-QIZTX
    Dana v1.0 - Serial - 0912-2349-A818
    Dancing Baby Screensaver v3.3.2.0 - Name - ThE STaRDoGG CHaMPioN [PC] - Serial - pJ.tpq7yGKGxg
    DataArmour v1.210 - Name - Sonixx - Company - [AnThraX] - # of Lisenses - 1 - Serial - E6E1 FC58 65D7 8213 0AB7 1A04 7D48 9D5B
    DataWidgets v3.0 - Serial - 01A0002-7142722
    DataWidgets 3.0 Upgrade - Serial - 0430-0201000-3753189
    DAO v3.5c - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - FB992050-45A6B0D7-81772E5F-2AC0910B - Check - D159B15B-BE3F9087-C4D19E88-ABB7BF54
    DAO v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - FB995604-45A6B0D7-8FD52E60-2AC0910B - Check - D159C70F-BE3FE6D3-CA739EB7-A515BF6B
    DAO v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Unlock - C878B3ED-1AB21714-CC7612DD-167DB7E9 - Check - DE050404-D2CAA4F9-D6C405C9-DA0BA534
    DayToday v1.0 - Serial - SQD-2517409
    dbMail v1.3 - Serial - 4040427362
    DeBabelizer Pro v4.5.1 - Serial - nuqaj-2slkp2-r7wkd8 or 72854-532757-234223
    Deletor v2.2 - Serial - 00000000-00004655 or 6989296297684992
    Delphi v4.0 - Serial - 100-002-1491 - Key/CD-Key - 76x2-5fx0
    Delphi v4.0 - Serial - 200-000-0323 - Key/CD-Key - 2EX2-5FX0
    Delphi v4.0 Client/Server - Serial - 100-004-0814 - Key/CD-Key - 76x3-5fx0
    Delphi Package Loader v1.00.01 - Serial - L109D3PKG498S151 (if this doesn't werk, tell me)
    DemoShield v5.42 - Serial - DDFFF8-0540-A9885001703 or 93257-18952-45361-1
    DeskShow v1.4 - Name - (Your name here) - Serial - 131987
    Desktop Forcast v1.2.2 - Serial - DF-3010
    Desktop Genie v1.0 - Serial - SKE47323SJW3DWA
    Desktop Server 98 v1.0.0.34 - Serial - frenzy [C4A] - Unlock Key 1 - $EECDD3E7 - Unlock Key 2 - $84E4E021
    Desktop Surveillance 98 v2.51b - Name - MANIFEST - Serial - ODS00473564902907RPH
    Desktop Surveillance 98 v2.51c - Serial - ODS120056009SCC1000EQS17000GX
    Desktop Themes v1.78 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2107358508
    Desktop Themes v1.80 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2107358508
    Desktop Themes v1.84 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2107358508
    Desktop Forecast v1.21 - Serial - DF-3020 or DF-3013
    Dev Partner Studio v6.0 - Serial - 4800-1234b3-73
    Dial Up Magic v1.7 - Name - Krogar [DSi] - Serial - 1061522191
    Dial-Up Magic v1.7 - Name - Nobody - Serial - 1041621899
    Dialer 2000 1.31 - Serial - 07-121198-342
    DiceDeluxe v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 304411
    Digital Atmosphere v2.1 - Serial - 489-163-187 - Key - 3-4231-59-56
    Digitize - Serial - 123456789 - Code - 876543210
    Dir List v2.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7340220160
    Direct X Uninstaller v0.3 - Name - Phrozen Crew - Serial - B3BNN5BZ
    DirectFTP v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 63216634
    Directory Monitor v4.02 - Serial - 7228D2392D00
    Directory Monitor v4.03 - Serial - 21B9FA5CBE00
    Directory Printer v2.2 - Serial - 2618572
    Directory Sorter v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 405757191 (Run DirSort, press 'About' button to enter 'About' dialog. Press 's', 'm', 'f', and you will see the registration dialog box.)
    Disappear 98 3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 987654
    Disk Cleanup v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3862346860
    Disk Cleanup v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3782081479
    Disk Cleanup v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3862346860
    Disk Copy v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - cTpA,1174
    Disk Monitor v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 78F-78D
    DiskBase v5.1 - Name - frenzy - Company - C4A - Address - C4A - Licenses - 1 - Serial - 97cf870b
    DiscJuggler v1.01.199 - Serial - CDJ-E7C8D0AC-FU
    DiscPlay v3.2 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Password - SPP-30-DP32A17 - Serial - DP3-SNEM
    Diversion's Slots v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - E7E4
    Diz Nfo v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1380260160
    DLGplot v97.1.31 - Serial - 123456789 - Code - 876543210
    DLL Show v3.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3845602412
    DLL Show v3.8 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3845602412
    DLL Show v3.8 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3765337031
    DNS Expert v1.3 - Serial - DXPW-fnhb-aw3q-2cgb-su83
    --------------------------------------------------------------------------
    DocFather Applet Edition v2.3 - Name - (Your name here)
    Serial - You can use any of the numbers between x - y
    X Y
    198346001 - 198346100
    137621001 - 137621100
    694233001 - 694233100
    223448001 - 223448100
    623289001 - 623289100
    689877001 - 689877100
    125127001 - 125127100
    789065001 - 789065100
    543273001 - 543273100
    278924001 - 278924100
    --------------------------------------------------------------------------
    Dos Command Center v1.03b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 481-538-246
    DotHlp Pro v1.5 - Serial - 88776655 - Pass - 5B4D2574
    DotHlp Pro v1.5 - Name - Lynda Rhiel - Serial - FOURSONS - Pass - 117F777A
    Download Assistant v1.3d - Serial - 1757196 or 1687236 or 4079624 or 1702782 or 1719525 or 1737607 or 1672761 or 1778489 or 1659251 or 1801717 or 1827157 or 2171578
    Download Wizard Plus +v2.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3007-1967-3928-2420
    Download Wizard Plus +v2.50 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3007-1967-3928-2420
    Download Wonder v1.43 - Password - HELLO1 - Serial #1 - VMSX6XYKE7KMQEYDRSNPMNZ6H7UFZWF2 - Serial #2 - HQ5VR394ZZZZZZ9ZZZZZZZZZZ2E6MPKT
    DPEG v4.10 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FMC18161919
    DPEG v4.11 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FMC18161919
    DPS-Journal v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 93685164676
    DPS-Journal v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 93685164676
    Dr. Solomon's Antivirus Toolkit v7.59 - Serial - 1007226
    Drag and File Gold v4.5b1 - Serial - CHEMINGCHEMINI
    DragAndScroll v2.0 - Name - stalker - Serial - 5701385
    DragonScan - Password - puff
    DrawIt v2.0 - Serial - 081349
    Drive Copy v2.0 - Serial - DC200ENCD-104568
    Drive Explorer v7.0 - Finn Mac CooL - Serial - 9919-647442-96
    Drive Image Pro v2.0 - Serial - DM200ENRCD-142067 or DM201ENRCD-193411
    DropFolder v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 121244476328
    DropFolder v1.0 - Name - The Exterminators - Serial - 975051201452
    Du meter v2.1 - Serial - DU2-PHROZENCREW-59612448 or DU2-FLU[X]/PC98-BCBA2995 or D2-000-00000000-9E30F022
    DU Meter v2.11 - Name - frenzy - Serial - D2-Z9O-83367598-49C964B8
    DUI Professional 98 v3.021 - Serial - 457283887941
    Duplicate File Destroyer v2.5 - Serial - BFSDD - Activation Key - TCDFHCTB
    DV Book Manager v1.5 - Last Name - CREW - First Name - Phrozen - License Number - 12345 - Serial - 31463351
    DVMPEG v4.32 - First Name - Like - Last Name - Weapon - Company - Topiland - Email - [email protected] - Serial - C3-0140-3861-EW7T
    DVMPEG v4.32 - First Name - Finn - Last Name - CooL - Company - #CRACKS - E-mail - [email protected] - Serial - 28-9YP6-9533-P794
    DVMPEG v4.32 - First Name - Finn - Last Name - CooL - Company - #CRACKS - E-mail - [email protected] - Serial - 91-42E6-8X80-3769
    DynaIP v2.1 - Name - Licensed User - Company - Licensed Company - Serial - 1556
    E-Calc v1.1 - Serial - 32452
    E-mail Magnet v4.03 - Serial - PFF0709720021152 - Unlock Code - 2794223552196823
    E-MailWolf - Name - Black Thorne [PC'98] - Serial - EW-156219
    EarthTuner v1.07 - Serial - 593100045674496
    EarthTuner v1.09 - Serial - 593100045674496
    EarthTuner v1.096 - Serial - 691456718844672
    EarthTuner v1.1 - Serial - 513456718206720
    Easy CDDA Extractor v3.00 Beta 340 - Name - BaMa/MANiFEST - Serial - EZCDDAX3-D5CBBEA4-0D4C1ECD-327
    Easy CDDA Extractor v3.00 Beta 666 - Name - Icecream - Serial - EZCDDAX3-AAD28F70-6DC41557-516
    Easy CDDA Extractor v3.00 Beta 666 - Name - SavaGe [PC98] - Serial - EZCDDAX3-DEFAE892-3CFA8673-718
    Easy CDDA Extractor v3.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - EZCDDAX3-F0393B52-9719DA05-257
    Easy MP3 v2.3+ - Name - Finn Mac CooL - Serial - 422210792
    EasySoft CD-Menu Generator v2.27 - Name - RyDeR_H00k! [UCF] - Serial - 1382052636
    EasySweep v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1243
    EasyText v1.2.2 - Serial - ET*543122
    EAuthor Help v3.0PR2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 18CE9EC
    EcBuilder v3.1 - Serial - 01950100001433
    ECWare Pro v3.0 - Serial - N/A-8706E
    EditPlus v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 41B4D503-F0CD8AC8
    EditPlus v1.2 - Name - #CRACKS - Serial - 8DC66205-E5C8F51D
    EditPlus v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1E62CFD5-F0CD8AC8
    EditPlus v1.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1E62CFD5-3C8ADF18
    EditPlus v1.21 - Name - Registered User - Serial - 54E84D97-B8898FAD
    Effects Processor Pro v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 12183
    Einstein HTML Pro v6.6 - Serial - 52682613127685 or 00271828826116
    Elastic Reality v3.1 Update - Serial - 20-15898-45649-61075
    EmailFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - B815-1D80
    EmEditor v2.0 - Serial - 1511-1111-1111-4065
    Encrypt Pic v1.0 - Name - Registered User - Serial - $700E6796
    Encrypt Pic v1.0 - Name - TEX98 - Serial - $F3C02583
    Encryption Plus v1.0 - Serial - PI1two3
    Encyclopaedia Britannica 99 - Standard Version - 120100170867
    Multimedia Version - 070100308958
    Engenius v1.725 - Name - #CRACKS - Serial - ENG-87658-VRVQN-YR7Ed
    Engenius v1.725 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ENG-65708-PWVTw-SQ7QQ
    Engenius v1.725 - Name - Registered [followed by any text] - Serial - ENG-66688-CUSZs-Ye6YT
    Enhanced Notepad v1.1 - Finn Mac CooL - Serial - ee38de88
    Enriva Voyager 98 v1.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - C6C4CF
    ented - Name - Blac Baron - Serial - BJJNCLRSRSV^^
    ERS 98 v8.53.02 - Name - Marlene Della Penna - Serial#1 - 8827935 - Serial#2 - 15365823
    ERS 98 v8.54.20 - Name -
    eSAFE Protect v2.0 - Serial - ep-1234567-06179308
    eSafe Protect v2.0 build 13 - Name - Nop - Company - Phrozen Crew - Serial - DM-0000000-39064015
    EtherBoy v1.41 - Serial - EB10-01-12345678-zbufsgqkwv or EB13-01-14031998-hdtdgecdmp
    Evolver v4.0 Standard - Serial - 1000127 - Code - 11857E001E
    eWallet v1.2T - Name - Finn Mac CooL - Serial - 551985
    Excuse Me v1-0 - Serial - 030627
    Expeditor v1.0 - Serial - E3rD64aI09y2E84G
    Exploit Submission Wizard v4.3 - Serial - KXDNEWPW
    Extensis Beyond Press v4.0 Beta - Serial - CCE-400-722-858-354192
    Extensis Beyond Press v4.0 Final - Serial - CCE-400-162-285-319898
    Extensis Intellihance v3.0 - Serial - ICE-300-355-036-871028 or ICE-300-311-462-957967
    Extensis Intellihance v4.0 - Serial - ICE-400-325-538-656456 or ICE-400-122-682-039859
    Extensis Intellihance v4.0 (Final) - Serial - IDE-400-200-502-000004
    Extensis Mask Pro v1.0 - Serial - MCE-100-358-076-618068 or MCE-100-324-713-035308
    Extensis Mask Pro v2.01 - Serial - MCE-200-696-779-969696
    Extensis PageTools v2.01 - Serial - PWU-200-456-584-000111 or PWU-201-456-584-000111 or PWI-200-391-861-111111
    Extensis PhotoFrame v1.0 - Serial - BCE-100-194-707-547212 or BCE-100-186-757-676183 or BCE-100-382-399-447016 or BCE-100-116-261-063501 or BCE-100-141-620-106521
    Extensis PhotoGlow v2.0.2 - Serial - HGU-200-001-025-225145
    Extensis PhotoGraphics v1.0 -
    International English version: GCI-100-000-653-000000
    GCI-100-132-447-659667
    US Version: GCE-100-000-653-000000
    GCE-100-100-696-000001
    GCE-100-100-621-000002
    GCE-100-100-547-000003
    GCE-100-100-590-000004
    GCE-100-100-515-000005
    Extensis PhotoText v2.0.2 - Serial - HXU-200-001-028-225148
    Extensis PhotoTools v2.0 - Serial - HCE-200-378-306-674427 or HCE-200-196-189-205803 or HCE-200-666-885-900336
    Extensis PhotoTools v3.01 - Serial - HCE-300-444-004-888888 or HCI-300-429-871-728372
    Extensis PhotoTools v3.02 - Serial - HCE-300-001-612-110647 or HCE-300-444-004-888888
    Extensis Portfolio v3.0 - Serial - FCE-300-195-161-709494 or FCE-300-155-934-836262
    Extensis Portfolio v4.01 - Serial - FCE-400-162-440-319898 or FCE-400-001-718-084184
    Eyecandy v3.01 - Serial - IJIGEBFHMJNB or IIIGEBFHMJNB or KNDFFAFOPNGL or ACJBEFCDEHLC or GIJMGHEEAPNI
    Eyecandy v3.01 - Serial - NBCNFJIPIIKC (Mac)
    EZ-Ram v4.0 - Serial - 8226684
    EZ-Split v2.06 - Name - (Your name here) - Serial - ES200000001400030340159
    EZ-Timer v3.01 - Name - *@, Serial - 4711666
    EZ-Timer v4.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1E4KHB63T
    Falling Balls v2.1 - Serial - FBAL5511
    Far v1.6 - Name - Zeloran - Serial - 09FA0
    Far v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - E7C8F
    Farstone Virtual Drive v2.0 - Serial - FNX65004617
    Fast Track Schedule v5.02 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - 1034735013645 - Code - 58946
    Fast Track Schedule v5.02 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 1034735013645 - Code - 58946
    FastStats v1.3 - Serial - 4040182061
    Fax Warehouse v5.00.129 - Serial - 999-8147-587-F75
    Faxmaker v6.0 - Serial - 996-5AC0E-FFF33-00747996-5AC0E-FFF33-00747
    FaxNow! v3.1 - Serial - 100106685-2114-djhddkhohl (For 11 faxes and 50 users)
    FCCD v4.02 - Serial - FCCD402-980706S00026
    File Editor v2.9/v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 142348398
    File List v1.86 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7340220160
    File Mag-Net v1.31 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6409236032
    File Mag-Net v1.31 - Name - Sonixx - Serial - 4014543142
    File Mag-Net v2.0b3 - Name -
    File Shredder v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 2671376487
    File Shredder v2.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2591111106
    File Usage Monitor v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 66D-66E
    File Watch v3.30 - Name - #CRACKS - Serial - 135-651B-915-3R
    File Watch v3.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 762-57L5-2028-3M
    File Wipe v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 482
    FileFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - C4EF-8586
    Filemaker Pro v4.0 - Serial - 1-1014-0347-5961-0529 or 1-1014-2821-0318-4428
    Filemaker Pro v4.1 - Serial - 1-1014-0347-5961-0529 or 1-1014-2821-0318-4428
    FileNamer v1.0.16 - Name - EXTERMINATORS - Serial - tjgt`~x|re}ab
    FileSync v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 110725290
    FileSplit v1.51 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6191-61-10626
    Finance Pro v2.0 - Serial - FP100198JJ
    Fine Reader v3.0 - Serial - FRP3-0800035-73654
    FinePrint v3.10e - Name - Free Copy - Serial - HBCD-AABG-CDHB
    FinePrint v3.10f - Name - (Your name here) - Serial - MCQP-744N-VH82
    FinePrint v3.11 - Name - (Your name here) - Serial - MCQP-744N-VH82 (try this for the higher versions also)
    FinePrint v3.11a - Name - Fully Licensed User - Serial#1 - 5775-5WCY-7GHR - Serial#2 - 4040998
    FinePrint v3.11b - Name - (Your name here) - Serial - MCQP-744N-VH82
    FinePrint v3.11b - Name - Fully Licensed User - Serial#1 - UTJA-2KKD-4JTS - Serial#2 - 4040998
    FinePrint v3.12 - Name - (Your name here) - W64E-X44E-GNU9 or 64ED-AAAN-NU9B or KHK7-5XPZ-732K
    FinePrint v3.14 - Name - (Your name here) - W64E-X44E-GNU9 or 64ED-AAAN-NU9B or KHK7-5XPZ-732K
    FinePrint v3.21 - Name - (Your name here) - W64E-X44E-GNU9 or 64ED-AAAN-NU9B or KHK7-5XPZ-732K or GRJR-RQC2-Y8HP
    FireHand Ember Express v3.5.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 017-232-71948
    Firehand Ember Media Xtension v2.0.11 - Name - RAY HIPFNER - Serial - 017-105-08847
    Firehand Ember Pro v3.5.19 - Name - CHIP BINGHAM - Serial - 020-555-03237
    Firehand Ember Pro v3.5.19 - Name - RAY HIPFNER - Serial - 018-888-30557
    Firehand Ember Pro v3.5.20 - Name - CHIP BINGHAM - Serial - 020-555-03237
    Firehand Ember Pro v3.5.20 - Name - RAY HIPFNER - Serial - 018-888-30557
    FireHand Ember Pro v3.5.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 015-137-21948
    FireHand Ember Pro v3.7.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 015-137-21948
    Firehand Lightning v1.3.12 - Name - RAY HIPFNER - Serial - 016-534-95237
    Firehand Lightning v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 012-102-71948
    FlashFXP v1.0.58 - Go to help/about, click on the icon (skinny guy), and enter any name/serial
    FlashStats v1.3 - Place the following in the flashstats.ini file - Key = Finn Mac CooL - Password = Cp@y-7~pQ-mMq^-Gj[.
    FlexText v2.2 - Serial - FLEXT80
    FlpLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
    Fluke Network Inspector v2.2 - Serial - twd-ivd05100t0
    Fly Wheel v3.0 - Name - Freeware Version - Serial - 14018600
    Folder Guard v4.08 - Name - #CRACKS - Number of Licenses - 32767 - Serial - 2243492808
    Folder Guard v4.08 - Name - Finn Mac CooL - Number of Licenses - 32767 - Serial - 4026125184
    Folder Remarker v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2462886436
    Folder Synchronization v1.1 - Serial - 624045929711
    Folio Views v4.2 - Serial - 42PFT5445455
    FontEzy v1.01 - Serial - ksofd98764
    FontFinder v4.0 - Name - TEX98 - Serial - 598f-11505028
    FontFinder v4.124 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 598f-8796539
    FontFinder v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 598f-8796539
    FontFX v2.0 - Serial - 933-04-13530 or 933-04-94601
    FontLib 98 v2.565 - Serial - 27510612
    FontoGrapher v4.1 - Serial- 65241-0499-0166-21702 or 65241-0355-7750-44495
    FontShow v2.9 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 49375342
    FontShow v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 4264077257
    Form Post Edit v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 62239,4,*2m
    Fractal Design Expression v1.0 - Serial - EW-100-1-8226-32620
    Fractal Design Painter v5.0 - Serial - PW500RAZ0015375-GGSM-001
    FRAME-IT v1.23/v1.21 - Name - ASTAGA - Company (optional) - D4C - Serial - 8660 (I think any company name will work, but I'm not sure)
    FreeMem Professional v4.0 - Serial - 880097656245 or 235679340335 or 455790678538 or 574484910341 or 296094047829 or 296075259429 or 296094048729
    Freetel v1.0 - Serial - 1292-0039-0768-5802
    FrontMan Designer v4.4 - Password - transfer
    FrontMan Webpage Server v4.4 - Password - ocean
    Frontpage 98 - Code - 3123-0571062 or 9978-3492547 or 4190-0233472
    Frontpage 98 Upgrade - Code - 3124-0000597
    FTGate v2.121 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 17218-20124
    FTPWolf v2.01 - Name - #CRACKS - Serial - FW1-129847
    FTPWolf v2.01 - Name - Anyone - Serial - FW1-956924
    FTPWolf v2.01 - Name - Blackflag - Serial - FW1-204961
    FTPWolf v2.01 - Name - Gorgon - Serial - FW1212-154110
    FTPWolf v2.01 - Name - Digital XTC - Serial - FW99-927414
    Full Control v1.5b - Serial - R4123856689
    Full Disk v3.3 - Name - #CRACKS - Serial - C17B8DC2
    Full Disk v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6D4485EB
    Full Disk v3.3 - Name - Phrozen Crew - Serial - A75DA187
    Fullshot 99 v5.00 - Install Serial - 69388759135 (Site)
    Fullshot 99 v5.00 - Install Serial - 79466836973 (Pro)
    Gallery Maker PRO v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00000 - Code - GMP-20E4C9B3
    GalleyMaster MM for Adobe PageMaker - Serial - 50336-150-77196444
    GalleyMaster XD for Adobe PageMaker - Serial - 70336-150-97196444
    Game Executor v2.0.1 - Name - Phrozen Crew - Serial - M10j-9O68-er8Y-6ab4-1RGY
    Game Fanatic Cheats v5.0e - Serial - WELOVE-PHROZEN-CREW!X3Sg,B m
    Games Power Pro v4.04 - Name - (Your name here) - Serial - 000-000-000
    GameSpy v2.0x - Name - (Your name here) - E-mail - (Your e-mail here) - Serial - gH4c-cCTE-Dr3E-4C2S
    Gather talk v1.56 - Serial - 0123Y7JU7HS7 or 98761GU7JVCL
    Gear v4.2 - Serial - G10766E69
    Gear v4.5 - Serial - G10766E69
    GeoBoy v1.46 - Serial - GB10-01-12345678-zbmlsnqawn or GB14-PC-00002956-xxfpklicod or GB13-01-14031998-pdoxsiznta
    Getright v3.2 - Serial - 223469110045 or 887648531421 or 888828581470 or 935640069393 or 769000729539
    GetRight v3.21 - Serial - 268554735020 or 375731608953
    GetRight v3.31 - Serial - 282640549016 or 421463186877
    GIF Construction Set v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - DTDAB
    GIF Construction Set v1.0 - Name - Unlimited Use - Serial - YVLBB
    Gif Construction Set Pro 2.0a b2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - XXXXX-18-XXXXX-30 (X is any number)
    GIF Movie Gear v2.51 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2s00000213
    GIF Movie Gear v2.61 - Name - FMC - Serial - mvg29992215 (Single)
    GIF Movie Gear v2.61 - Name - FMC - Serial - mvg2s9992215 (Site)
    GIF Movie Gear v2.61 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2hbh213 (Single)
    GIF Movie Gear v2.61 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2shbh213 (Site)
    GIF Movie Gear v2.61 (HotDog SuperTool Addon) - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Registration Key - RK-C97H-USY8-5212
    GIF Movie Gear v2.62 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2hbh213 (Single)
    GIF Movie Gear v2.62 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2shbh213 (Site)
    GIF Movie Gear v2.62 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F46HKF-3T2LA4-WQLK2Q-HPYTLL
    GimmIP v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 78F131FD1A192E40EC3DCB70
    GimmIP v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - CC55F433F94FF7230031445EA58CA
    Global Mines v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 334441
    Gold Digger v1.1 - Serial - SJN3P4T
    GoldMine v4.00.822 Standard - Serial - D-0001-10313543-7G0LEH
    GoldMine v4.00.822 Enterprise - Serial - E-0001-10313543-Q9V2ZP
    Goldwave v3.24 - First name - Finn - Last name - CooL - Serial - NBDGKYA
    Goldwave v4.0 - First name - Finn - Last name - CooL - Serial - NBDGKYA
    Goldwave v4.02 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - HIQBCJC
    Goldwave v4.02 - Serial - XWULMHB
    Gomer Html Editor v2.53 - Name - davy - blizzard - G058043576917519145-10
    GoScreen v2.0 - Serial - 12301234-4176-9981446849007065
    GProxy v1.25 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5041ASWXSMHEWEVUK
    Graphic Converter 2.2.2 (mac) - Name - ANONYMOUS - Serial - G13375221
    Graphic Equalizer Pro v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 10936
    Graphic Work Shop v2.0a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2360-18-882-1
    Graphic Work Shop v2.0a - Name - Versus - Serial - 21093-08-20313-08HD
    Graphic Workshop v7.0f (DOS) - Name - Finn Mac CooL - Serial - 18586
    Graphics Equalizer Pro v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 10936
    GrooveMaker v1.0 - Serial - 11111-26P77201-56967
    Group Mail v2.3 - Name - mISTER fANATIC [C4A] - Serial - GM-1361042865-S3F
    Guardian Angel v1.0 - Serial - GA100ENCD-202559 or GA100ENCD-104568
    Hacker's View v5.91 - ftp://ftp.elf.stuba.sk/pub/pc/utilprog/hiew591.zip or ftp://ftp.cdrom.com/pub/sac/utilprog/hiew591.zip
    Hacker's View v6.01 - ftp://ftp.cdrom.com/.3/sac/utilprog/hiew601.zip
    HalfLife - Serial - 2437-63943-5344 (Multi Player)
    HalfLife - Serial - 8948-56098-9643 (Single Player)
    Halloween Slots - Serial - 606162
    Hangman Delux v1.0 - Name - DaVinci & Spider] - Serial - 1.36388516841101E+60
    HangMan v2.028 - Serial - 194-WKASR-0948
    Hard Disk Sleeper v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - uupprmss
    Hard Drive Mechanic v3.0 - Serial - 65B10705
    HardCopy v1.22 - Name - #CRACKS - Serial - YerHBQuRvn
    HardCopy v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - XlZLLVRMVv
    HardCopy v1.22 - Name - LawAbidingCriminalZ - Serial - XvClSpPsKZ
    HardCopy v1.4 - Name - #CRACKS - Serial - YerHBQuR0n
    HardCopy v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - XlZLLVRMV0
    Hattrick Manager v0.34 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 772223
    Heart Smart v5.04 - Name - daze pC - Serial - 1956
    Heart Smart v5.04 - Name - Registered Version - Serial - 5617
    HEdit 32 v1.2 for NT - Name - Finn Mac CooL - Serial -3264
    Helllp! - Name - Finn Mac CooL - Serial - 47609277
    Hex-WorkShop v2.54 - Serial - SYTGAGIS or C4815UCF or 60666UCF or A9123ICE or MK121212 or SY-MDS95 or SYICEMAN or SY-lgb97 or SYREVOLT or SY000000 or 9Q-2EASY
    Hex Color Professional v1.0 - Serial - 0075-9590-3519-5652-0583-4163
    HexWeb Typograph v2.0 - Name - Nop [Phrozen Crew] - Serial - BA3C6AF20E1F3A63
    HighLighter v1.18 - Serial - HT10-0000928
    HiJaak Pro v4.5 - Serial - 32750D73
    Hippie 98 v3.0 - Name - SIG - Serial - 000000NXQ6X3X0B
    Hippie 98 v3.0 - Serial - #CRACKS - Code - CRACKS93FFNA207
    Hippie 98 v3.0 - Serial - 12341234 - Code - 12312333A22F808
    Hippie 98 v3.1 - Name - pCsK8R - Company - German Warez Alliance - ID - GWA - Code - GWA RULEZ
    HMView v2.21 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - DDCNDEIDUPKE
    HMView v2.31 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - DDCNDEIDUPKE
    HMView v2.31 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - ECBQEDAGCWNH
    Hockey Statistics Manager v1.47 - Serial - 802-199-911 (League License)
    Hockey Statistics Manager v1.47 - Serial - 802-199-912 (Team License)
    Holiday Lights v4.0.1 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 977935219642
    HomeSite v3.01 - Serial - HS30E-7827236639 or HS30E-RB2723PC98 or HS30E-7127230213
    Homesite v4.0 - Serial - HS40E-727612
    HoneyQ v1.2 - Serial - 23771-32447159
    HoneyQ v1.21 - Serial - 23771-32447159
    Horas v3.1 - Serial - 16193007-03040100
    Hot Backgrounds v2.0 - Serial - 23077 or 24521 or 25495 or 29134 or 27796 or 43927 or 56144 or 46702 or 17455 or 51768 or 22576 or 48370 or 34453 or 13673 or 60376 or 19793 or 46829
    Hot Buttons v2.0.0 - Serial 17455
    Hot Chilli v2.5 - Name - Crystal - Serial - 1765-7654-8765
    HotDog Express v1.52 - Identifier - ID-KAGF-F43G-2T66-UV78 - Registration Key - RK-7CC7-LH24-9E3W
    HotDog Express v1.52 - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Registration Key - RK-NFBY-L6G6-1002
    HotDog Professional v5.1 Webmaster Suite - Identifier - ID-EFIX-A111-B222-C333 - Key - RK-DQXZ-967G-8857 (be sure to register offline)
    HotDog Professional v5.1 Webmaster Suite - Identifier - ID-KAGF-F43G-2T66-UV78 - Key - RK-PCU7-23BK-TTHE (be sure to register offline)
    HotDog Professional v5.1 Webmaster Suite - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Key - RK-ZKEP-623Q-3680 (be sure to register offline)
    Hotline Client v1.2 - Name - [k]rack Works - Serial - XKSVPSCATQOSMD
    Hotline Client v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BNLDHKGZUPMNKD
    Hotline Client v1.2 - Name - HackUser - Serial - SHOUALIPZXMIYB
    Hotline Netscrawl v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - TOLWUBJGYHKMMD
    Hotline Server v1.2 - Name - [k]rack Works - Serial - FIWRMMKEDFHDOD
    Hotline Server v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - YKXIYBBDFEFYLD
    HoTMetaL Pro v5.0 - Serial - SQHC0 03A4C 877C5
    Hotspot v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - s400,913,*113
    HTML (Un)Compress v4.2 - Name - Hambo/CORE - Serial - sye05ZHw
    HTML Publisher Pro - Serial - M 143900
    HTML Publisher Pro v2.10 - Serial - PUB 714430
    HTMLed PRO v2.5 - Serial - P-3120-0002-1109 or P-2330-8154-4067
    Hurricane 98 - Serial - 07-K08355 or 07-K08721
    HYCD Publisher v4.8.1215 - Serial - RSUZVCDAAZB
    HYCD Publisher v4.9 - Serial -
    HyperCam v1.34 - Name - Bruiser - Key - JNAQ-MCOJ-HIAK-CUXC-DWCP-PAGD - Single User 1 copy
    HyperSnap-DX v3.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BZQT-FGPE-LMXZ-XXXJ-BLGO-FQNN (Site)
    HyperSnap-DX v3.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FTUB-FMOT-FQAL-JJJB-RNQM-XUHJ (World Wide)
    HyperSnap-DX v3.21 - Name - Zarkman [PC 98] - Serial - WUJL-ZPVE-KFRA-CRHZ-MLNB-DADI (World Wide)
    HyperSnap-DX v3.24 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FTUB-FMOT-FQAL-JJJB-RNQM-XUHJ (World Wide)
    HyperSnap-DX v3.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - QKFP-WLDP-BOFV-WMON-FGJV-PNXF (World Wide)
    HyperSnap-DX v3.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - UNHU-SVBH-RKBD-ANRS-HQWK-BOCV (Site)
    HyperSnap-DX v3.30 - Name - Registered User - Serial - RQGZAYCTBIGMSYRWXVDIXOQN (Single)
    HyperSnap-DX v3.30 - Name - SWP '98 - Serial - ONKD-SCKN-ZOHA-RZWJ-FFEY-ETJR (World Wide)
    HyperSnap-DX v3.30 - Name - SWP '98 - Serial - UNHU-SVBT-RHXT-PIKX-RDQP-JMKF (Site)
    HyperText X/Press HTML Editor and X-Site project manager (PowerWeb) v1.2b - Name - Finn Mac CooL - Serial - PWR-2223669248-00 (you must register both for this to work)
    HyperVoxel v2.0 - ID - 1638 - Serial - Z124-P097-G586-A488
    HWiNFO v4.44 - Name - Martin Malik - Serial - HW-5E39E4FF723B5B4360269F0000390B
    I Do Windows v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1K102L101M119Q84N
    i publish v2.0 - Serial - 0123-456-789-0404AL
    IACS Feature Manager v6.00.02 - Serial - 12345678004220
    IACS Report Manager v6.00.02 - Serial - 12345678004221
    IACS Rules Manager v6.00.02 - Serial - 12345678004597
    IACS Specification Manager v6.00.02 - Serial - 12345678004219
    IACS Symbolization Manager v6.00.02.02 - Serial - 12345678004596
    ICCD v3.x - Name - Finn Mac CooL - Serial - ICCD37679938074853
    ICCD v4.x - Name - Finn Mac CooL - Serial - ICCD37679938074853
    Icon Collector Graphics Editor v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6XHN
    Icon Customiser v2.03 - Name - (Your name here) - Serial - 283959
    Icon Drive II v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - KvVV2JsEcJYYUM
    Icon Extractor v3.1 / v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 4138398829
    Icon Extractor v3.3 / v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 4138398829
    Icon Extractor v3.3 / v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 4058133448
    Icon Forge v3.0 - Serial - 4D0977665859678
    Icon Manager v2.0 - Serial - IG107519Ma
    IconToy v2.1 - Serial - R3212959
    Identafone v4.4 - Name - Daniel Desjardins - Serial - 0JZ6VN2URMAUQ0HDUHNU
    Identify! v1.0 - Name - Phrozen Crew - Serial - 2D6800340
    Identify! v1.0 - Name - TheDon[Fluke] - Serial - 2D7749540
    iFilmEdit v1.4 - Serial - TC4-82C-000049 or 41D-CNT-000112
    Infinity Textures v1.0 - Name - Black Thorne [PC] - Serial - A5AC01Y2
    Infinity Textures v1.0 - Name - Tex98 - Serial - R00BQ1C3
    Information Explorer v1.2 - Serial - Exploded
    ImageDock v3.0 - Serial - 1813919205
    Image Fox v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 100784229927641
    ImageWolf v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - IW-185289
    IMatch v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1083709765
    imPRESSion Lite v1.01c - Name - Mr. BlacK [WkT!] - Serial - mymjmlkhcgsl3dcx
    imPRESSion Lite v1.01c - Name - TRPS - Serial - cs7f
    Infini-D v4.1 - Serial - 051-5101-0302-0350
    Inforian Quest 98 v2.0 - Serial - 7656500173
    IrfanView32 v2.92 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 505127608
    Install-US Pro v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 19851151p
    Installer32 v2.85 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0269249160
    InstallShield Express v2.02 - Zip Serial - ElvisPresley or #SiraX/DNG? or glavine47
    InstantFavorites v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - tAMOIYqg6oVJmtf/CcGQQA==
    Instyler v1.4 b86 - Name - FUTUR2000 [NCG] - Serial - 1000-1009-7085
    Intel Indeo Media Kit - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Key - RK-RKD7-V7K4-9004
    Intel Web Design Effects v1.2 - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Key - RK-CB77-6H29-5462
    Interdrive Client v5.0 NFS - Serial - 12E0-E000A-8888
    Interleave v1.2 - Name - #CRACKS - Serial - 84322355
    Interleave v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A42223C5
    Interleave v1.3 - Name - #CRACKS - Serial - 84322355
    Interleave v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A42223C5
    InterMail Post Office Edition v3.53 - Serial - 0-198663195-12345L500S10000V35
    InterMute v1.2.11.1 - Name - Maureen Meikle - Code - 909309342.10366
    InterMute v1.3b2 - Name -
    Internet Anywhere Mail Server v2.22 - Serial - DRI-MSU-3CB000006393
    Internet Email Forward v1.0302 - Serial - M963TYxxxx
    Internet Eye Suite v2.0.128 - (Your name here) - Serial - 74106116117112103-EYE
    Internet Eye Suite v2.0.128 - Black Thorne - Serial - 74106116117112103-EYE
    Internet Firewall 98 - Name - #CRACKS - Serial - 3A3AACG9A4D5C2D
    Internet Firewall 98 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5A88AC18E679121
    Internet Gate v1.41 - Name - DSi TEAM - Serial - 027D-31747-W188
    Internet Maniac v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4100558144-440210
    Internet Marauder v1.42 - Finn Mac CooL - Serial - 4058812110
    Internet Neighborhood v2.1 - Serial - 0204-0419980000000 or 0274-0419980284950
    Internet Neighborhood v2.2 - Serial - 0222-0919989625718 or 0222-3019986734271
    Internet Neighborhood v2.3 - Serial - 0201-0119979900620 or 0222-0919989625718 or 0222-3019986734271
    Internet Neighborhood v2.4 - Serial - 0201-0119979900620 or 0222-0919989625718 or 0222-3019986734271
    Internet Phone v5.01 (171) - Serial - V1Q7-JH98-EG1SF1NNMAC111/A7F3 or V1Q7-JH98-EG1SSHANN0W000/755B or V1Q7-JH98-EG1SSH1VASH1VA/6FFE or V1Q7-JH97-D1STR1BUTR-7871/8321
    Internet Privacy Interface v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 530
    Invoice 98 v2.02 - Serial - 3010777
    IPSentry v4.0 - Name - TCHAN - Serial - CgKenDMgGiGiLo
    IPSentry v4.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - KgKenDMiGiHZLp
    IPSentry v4.0205 - Name - Einride [PC] - Serial - R &8AIV MEE39 EC428 4282A
    IR Search Master v6.0 - CD-Code - 00000SU000000000000
    IrfanView32 v2.6x - Name - Finn Mac CooL - Serial - 505127608
    Ircle v2.5 - Serial - 1000034380 (mac)
    IrcFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - 2CAE-ED9A
    IRIS Phone v3.0 - Serial - #93763176421934759356482953
    ishare v3.0 - Serial - 09980006305 - Key - 111120-4F8E-B7 (32 user license)
    ishare v3.0 - Serial - 09960004892 - Key - 031a-0a10-a08d (32 user license)
    ishare v3.0 - Serial - 09950006389 - Key - 1UCF-63E0-4D9B (99 user license)
    IsLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
    ISS Base v2.0 - Serial - 165171izknuy1 - Code - cogfrvnhmwobz
    It's Personal v2.8c - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-3597612
    It's Personal v2.9a - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-3597612
    It's Personal v2.9a - Name - #CRACKS - Serial - RKS-2107871
    It's Time v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5817508
    -View v2.32 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7917131106116573 or 3878829915816798
    JackHammer v1.5 - Order - SAVAGE - Serial - 78224938464138085318640458370445
    Jackhammer v2.1 - Identifier - ID-1234-5678-9012-3456 - Registration Key - RK-CBCD-EFGH-IJHH
    Jackhammer v2.1 - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Registration Key - RK-73L7-G6CK-6752
    JarHelper v3.5.1 - Serial - 60035GE-AJ-314314
    Java Embedded Server v1.0 - Serial - JS0876939287244113
    Java Studio v1.01 - Serial - JST100-DCM208-229713681 or JST100-TNBAMI-061783977 or JST100-DAAENU-923212486 or JST100-ABC198-594702066
    Java Workshop v1.0 - Serial - JWS100-RV9797-929569987 or JWS100-DAAESU-906052896
    Java Workshop v2.02 - Serial - JWS200-BNT198-687045366
    JayTrax v1.1b - Serial - BOB-28701-FCJ
    JCheck v1.2 RC1 - Serial - 2501-0000FF-9D
    JClass DataSource v3.5.1 - Serial - 87035FS-VY-314208
    JClass HiGrid v3.5.1 - Serial - 85035FS-XV-314189
    JClass Standard Suite v3.5.1 - Serial - 60035GE-AJ-314314
    JClass Standard Suite v3.5.1 - Upgrade Serial - 60035GE-AJ-314314
    Jelly v3.0 - Finn Mac CooL - Serial - 227651783033440
    JewlLinr v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4sVVv8FB5X
    Joker Wild Video Poker v2.7 - Name - #CRACKS - Serial - DAC0065
    Joker Wild Video Poker v2.7 - Name - FINN MAC COOL - Serial - EA1742K
    JPEG Optimizer v3.0 - Serial - ZI1781
    Jumpers v1.1 - Serial - JUMP4986
    Just The Fax v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5616876
    JzLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
    K-Chess Elite v2.5 - Name - (Your name here) - Serial - KE700000 - Unlock Code - 7293
    Kai Power Tools v3.02 - Serial - 07064-15906-01532
    Kaleidoscope 95.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ZUGUM
    Kaleidoscope 95.1 - Name - Registered User - Serial - DEMAZ
    Kalkulator/32 v2.16 - License Number - 0000 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - 913455 - Serial#2 - 697958
    Kawa v3.13 - Code - _RudeBoy_ - Serial - EAHC
    Keep It Safe v2.1 - Serial - 45198933
    Kenny's Color Mixer v1.1 - Serial - mxyzptlk
    KeyText v1.17 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3355038D
    KeyView Pro v6.0 - Serial - 4000-0144-5297
    KineMorphic Screensaver v2.1.640 - Serial - 65222 or 52095 or 11181
    KineMorphic Screensaver v3.0.725 - Serial - 65222 or 52095 or 11181
    KineMorphic Screensaver v3.1 - Serial - 65222 or 52095 or 11181
    Klik & Play v1.0 - Serial - KPE10001143 or KPG10002097 or KPU10006512 or KPE10048950
    Kremlin v2.21 - Serial - 4040053298 or 9398784011 or 9999632666 or 9876373079
    L0phtCrack v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - be1f1b1
    l3enc v2.00 - Serial - 909GCB0A091E-9
    l3enc v2.7 - Serial - 1000600200000B
    l3enc v2.72 - Serial - 1234107D90ABCC or F197BD39224291
    LadyBird v1.2 - Serial - 1289Kermu!
    Lan Bridge v1.35.2 - Serial - 32088636460483
    LanExpert v1.2 - Serial - 840-2580495
    LanTastic v8.0 - Serial - 09950006389 - Key - 11112196EAE5 (33 users)
    LanTastic v8.0 - Serial - 09950006389 - Key - 111163854489 (99 users)
    LapLink Pro v8.0 - Serial - lprusun-139251-20a
    LAS Converter - Serial - LA123456789 - Code - 876543210
    Laser Launcher v1.7 - First Name (Any name here) - Last Name - (Any name here) - Serial - 073068-060964
    Launcher v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 17B*,*97020
    Leap Frog v2.1 - Serial - LPFR9865
    LeapFTP v2.52 - Name - (Your name here) - Serial - PMN1-PM2N-P3MN-YZAX - Url - www.leapware.com
    Learn To Type v1.5 - Name - A - Code - 0
    LingoMAIL v1.0 - Serial - 5300-0157-0469-1799 or 5241-8272-4052-3389
    Link Sweeper v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1844362537
    Link Sweeper v1.1a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1844362537
    Link View internet Monitor v4.04 - Name - Freeware - Company - Freeware - Serial - 123-0,6-1.6
    LinkBot Pro v3.6b - Serial - 1998 - Code - 580500
    LinkFox v99.063 - Serial - F1*****0BD84CA5A5A418951
    ListPro v1.1 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 499701
    LiquidFX Professional v4.0 R2 - Name - The Exterminators - Serial - AKNRTNOCJIPVRR
    LiquidFX v3.7 - Name - lxsc97 - Serial - IKNDBPINPMHPRL
    LiveImage v1.29a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 52554145-20927-0572
    LiveImage v1.29b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 50004000-20007-0005
    Lock v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 503
    Loki Diary v1.20.02 - Finn Mac CooL - Serial - 95C5740816
    Log-a-Jog v2.4 - Code - V22272726 - Serial - 103339
    Log-a-Jog v3.1 - Code - V22272726 - Serial - 103339
    Logo Master v3.0 - Type perl2exe -register - Serial - ExEd! [Dsi],20527
    LogPlot 98 - Serial - LP123456789 - Code - 55530
    Lotus Notes v4.0 - Serial - 1F00028-01104360
    LuraWave Studio v2.0 - Serial - LW2773-385313-256523 or LW2007-451221-431654 or WS1201-609894-654321
    LView PRO v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1210-000-699934
    LView PRO v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1210-000-699934
    Mac Drive 98 - Serial - MDC1-403WW-OWL010
    Mac Opener v3.0 - Registration - 3844008-0104 - Key - A8A7-3A003QM7CMCQ
    Mac Opener v4.0 - Registration - 4201520-7457 - Key - 30MC-4000Q3M733MQ
    Macro Magic v3.4k - Serial - 54706993 or 99478965 or 32321007 or 14059824
    Macro Magic v4.0d - Serial - 65727972 or 16224437 or 16079537 or 15944631 or 15818718
    Macro Magic v4.0g - Serial - 65727972 or 16224437 or 16079537 or 15944631 or 15818718
    Macro Magic v4.0j - Personal Edition - Serial - 15181354
    Macro Magic v4.0j - Serial - 22136525
    Macro Magic v4.1 - Serial - 22136525 or 14118392 or 36525107 or 17565579 or 18267783
    Macromedia Director Shockwave Internet Studio v7.0 - Serial - DRW700-21771-30388-40404
    Macromedia Director v6.0 - Serial - DRW600-09377-77068-20461
    Macromedia Director v6.5 - Serial - DRW600-09377-77068-20461
    Macromedia Director v7.0 - Serial - DRW700-21771-30388-40404
    Macromedia DreamWeaver v1.2 - Serial - DWW100-01183-77026-89349 or DWW100-06086-07026-97518 or DWW100-07785-53546-55079
    Macromedia DreamWeaver v2.0 - Serial - DWW200-05987-98274-58597 or DWW200-09785-18274-81630
    Macromedia Dreamweaver v.3.0 - Serial - DWW300-08610-27280-95766,HS45EE-5030480010
    Macromedia Dreamweaver 3: DWW300-08610-27280-95766
    Macromedia Fireworks v1.0 - Serial - FWW100-25155-59778-11998 or FWW100-02052-07078-11451
    Macromedia Fireworks v3.0 - Serial - FWW300-65137-37255-19336
    Macromedia Flash Generator - Serial - XFM100-03759-17013-19336 (Mac)
    Macromedia Flash Generator - Serial - XFW100-06858-07003-19336 or FLD200-03167-97071-57473
    Macromedia Flash v3.0 - Serial - FLW300-13967-19732-16001 or FLW300-01567-53532-72983
    Macromedia Freehand v8.0 - Serial - FHW800-08616-67028-30467 or FHW800-71323-77020-48487
    Macromedia xRes v2.0 - Serial - 55020-0398-0128-22598
    MagicMask v2.0 - Serial - CSB-200-0001-000216491264
    MagicWin 98 v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - MGW192873 - Code - MGWJGMGPJ1110
    MagnaRam 97 v3.0 - Serial - MRWU3000079159
    Mail Control v4.0 (Build 9) - Name - Finn Mac CooL - Serial - ZX+ei
    MailGate v2.59 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 175141535
    Mailloop v4.0 - Serial - 3295631047
    MailMax v2.02901 - Name - PREMiERE - Serial - X6A1SYQCZJD411
    Main Actor v2.0 - Serial - 3294855
    Major Submit v2.01 - Name - #CRACKS - Serial - 117946368
    Major Submit v2.02 - Name - #CRACKS - Serial - 117946368
    Make your own Screen Saver v3.4d - Serial - 21920129-QW49M9-123012903 - License - Leave Blank
    MapDraw v5.11 - Serial - 115885728049832487380598750 or 115887961567890123456789012
    MapEdit v2.44 - Serial - LAMNBKBB
    Maple VR5 - Site Name - WMI - Campus Wide License - WIN-55NC-567980-7 - Users - 0 - System Type - IBM INTEL NT - HostID - (none) - Serial - C0658174E284561
    Marathon Infinity - Full License Serial (Mac) - L2X4HEHLE7L7ZYHE
    Marathon Infinity - Net Only Serial (Mac) - 768GUYU7L7LPEUM
    Master Converter v2.05 - Serial - 211684*624032 or 314717*880414
    MathCAD v8.0 - Serial - VN800809DH0697 (Standard)
    MathCAD v8.0 - Serial - PN807777DN7777 (Professional)
    Mathematica v3.0 - Serial - 4004026443-34646-361
    Matlab v5.0 - Serial - 06492-09293-48567-50690-50674
    Matlab v5.01 - Serial - 14976-02590-24715-61170-60415
    Matlab v5.20 - Serial -
    Maximizer v5.0 - Serial - 01415101010699
    Maze Escape v2.2 - Serial - MMZZ4488
    McAfee - ftp.mcafee.com/licensed - login: licensed - pass: 321
    McAfee VirusScan v3.20 - Serial - E000-PFMF-ZB9K
    MDaemon v2.5 - Serial - 100-01-03099-154-03694 (5 user license)
    MDaemon v2.5 - Serial - 100-02-01629-152-09335 (25 user license)
    MDaemon v2.5 - Serial - 100-03-06499-151-00074 (50 user license)
    MDaemon v2.5 - Serial - 100-04-05829-154-00493 (5000 user license)
    MDaemon v2.72 - Serial - 100-01-06584-153-03609 (5 user license)
    MDaemon v2.72 - Serial - 100-02-00438-152-04982 (25 user license)
    MDaemon v2.72 - Serial - 100-03-03901-141-01100 (50 user license)
    MDaemon v2.72 - Serial - 100-04-00996-155-02772 (5000 user license)
    MDaemon v2.74 - Serial - 100-01-06584-153-03609 (5 user license)
    MDaemon v2.74 - Serial - 100-02-00438-152-04982 (25 user license)
    MDaemon v2.74 - Serial - 100-03-03901-141-01100 (50 user license)
    MDaemon v2.74 - Serial - 100-04-00996-155-02772 (5000 user license)
    Measure v1.0 - Name - (Your name here) - Serial - 0000000X (where X is any number 1-9)
    Media Changer Deluxe v4.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6582
    Media Changer Deluxe v4.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6582
    MediaSauce v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 140623
    Melody v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 141513
    Mem Monitor v1.6 - Name - Phrozen Crew - Serial - 73574F
    MemoryAnalyst v1.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - MA3291
    Mercur v3.0 - Serial - LORI-0000001-0000002
    Message Parse v1.72 - Serial - 3860-6478-2718
    Meta Master v1.2 - Serial - -34548
    MetaFix v2.5 - Finn Mac CooL - Serial - 2F33D19B
    MetaInfo SendMail v2.5 - Serial - 1234/0b22.0b4f
    Metz v3.0 - Name - (Your name here) - Serial - MTZ 2 100 1001
    Micropath 2001 v2.1319 - Serial - UCF-nnnnnoo
    Microsoft Access ADI - Serial - 040-0164120 or 040-1602212
    Microsoft Generic OEM Serial - 09595-oem-09595-09595 and a generic CD key is 0401-6116000
    MicroSoft Office 97 - cd key - 8068-2194354 or 4190-0298385 or 5545-3108110 or 3491-3108110 or 0201-11201D2 or 0701-0743365 or 4390-0057484
    MicroSoft Office 97 - Serial - 53491-806-2194354-00000 or 34297-OEM-0028443-24567
    Microsoft Office 2000 B2 - Serial - BBH2G-D2VK9-QD4M9-F63XB-43C33 or MP4F9-W6C8V-HTCCT-T7M7R-Y7K3Y or BKH8V-8G6XR-69WCQ-QDHVJ-4TFDY
    Microsoft Office 2000 B2 - Serial - 6E8DD200-AB04-11D1-B5B8-006097C998E7
    Microsoft Office 2000 B3 - Serial - BBH2G-D2VK9-QD4M9-F63XB-43C33 or MP4F9-W6C8V-HTCCT-T7M7R-Y7K3Y or BKH8V-8G6XR-69WCQ-QDHVJ-4TFDY
    Microsoft Plus 98 - Serial - 1112-1104010 or 1111-1111111 or 813-9451002
    Microsoft Project 98 - Serial - 1034-0647031 or 1034-1567002
    Microsoft Project 98 - Upgrade Serial - 0402-3650815
    MicroSoft Publisher 98 - Serial - 8112-3861226 or 8090-3186514 or 5890-8957776
    MIDI Genie v1.90 - Name - Finn Mac CooL - Company - (Your company here) - Serial - 432031547
    Midi-Switch v1.40 - Name - Serial - Finn Mac CooL - Serial - 811-682-111-010
    Midpoint Companion v2.02 - Serial - 0800001116-48051
    MightyFAX v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5659753
    MightyFAX v2.9b - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5659753
    Mind Manager v3.5 - Serial - 6111-1115-1C11
    Mine Field v1.025 - Serial - 741-NVMLA-8394
    MiniCalc v1.0 - Name - Spider] - Serial - 1666805736
    Minirun Package v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 117595138848
    mIRC v5.31 - Name - (Your name here) - Serial - 0-000
    mIRC v5.41 - Name - #CRACKS - Serial - 3388-244885
    mIRC v5.41 - Name - (Your name here) - Serial - 4321-86122
    Mixman Studio - Serial - 2166362425
    MixMan Studio Pro v1.6 - Serial - 2197871043
    Mocha W32 Telnet/TN3270 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A50960 (single)
    Mocha W32 Telnet/TN3270 - Name - Finn Mac CooL - Serial - B37952 (company)
    Mocha W32 TN5250 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A44688 (single)
    Mocha W32 TN5250 - Name - Finn Mac CooL - Serial - B29248 (company)
    Mod4Win v2.30 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Payment - Visa - Reg-Code - 366557730088308652
    Modemshare 32 - Serial - 59980006304 - Key - 111111-CB36-C7
    Modemshare 32 - Serial - 79980004675 - Key - 1CB203-A2CC-8E
    More Than Words v3.0 - Name - (Your name here) - Serial - X37-222-733-37x
    Monty's Mazes v2.2 - Serial - MMAZ6532
    MoonPhase v2.1 - Serial - CBM-4051385
    Moraff MoreJongg v7.0 - Serial - 0415-7797-4351
    Morse Code Explorer v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 67D-67F
    Motivator Pro v4.6b - Serial - 564864796-11210111581
    .MP3 Producer v2.1 - Name - NATHON J. CARTER - Serial - AWVtHVkdtaeVAoasv6GdxAIGB
    MP3/Tag Studio v1.1 - Name - C4A Team - Serial - 701644aooc
    MP3/Tag Studio v1.1 - Name - zoin - Serial - 8631kwkdvj
    MP3/Tag Studio v1.2 - Name - mISTER fANATIC [C4A] - Serial - a286045i6q
    MP3 Explorer v1.10 - Name - TEX98 - Serial - 193980111-27855
    MP3 to EXE v1.01 - Name - The Keyboard Caper - Serial - Crackers in Action - Reg Code - 44C7E9EE440C58E8
    MP3 to EXE v1.02 - Name - cRACKiNG 4 aLL - Serial - C4A - Reg Code - 0207546D6BFDBB4E
    MP3 to EXE v1.5 - Name - PC98 - Serial - MP3-PC98 - Code - 03D489AA55C5FB09
    mp3enc v3.0 - Name - Paul Gossett - Serial - ApFjn9CE8WVmYr/SzCBm/h/f3
    mp3enc v3.1 - Name - Paul Gossett - Serial - ApFjn9CE8WVmYr/SzCBm/h/f3
    MP3Wolf v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - MW-842173
    Mr. Internet v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2941;^cc`BVX`8ddA
    MS Home Essentials - PID# - 34297-OEM-0028396-45801
    Multi Clipboard v8.1203 - Serial - MC71542
    Multi-App! v2.01 - Name - (Your name here) - Serial - ma1221
    Multi-Edit v8.0 - Serial - MEW800e899283 or MEW800e894152
    MultiDesk v2.50 - Name - Finn Mac CooL - Serial - B44D5D15
    Multimedia Builder v1.2 - Name - #CRACKS - Serial - 276208-407
    Multimedia Builder v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 275585-414
    Multimedia Builder v1.3 - Name - (Your name here) - Serial - 1-1001-288
    Multimedia Builder v2.0 - Name - (Your name here) - Serial - 1-1001-288
    Multimedia Builder v3.0 - Name - (Your name here) - Serial - 1-1001-288
    Multimedia Builder v3.0 - Name - #CRACKS - Serial - 1-276208-407
    Multimedia Builder v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1-275585-414
    Multimedia Builder v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1-275585-414
    MultiMedia Manager v2.0d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 05546-111-946ET (Educational)
    MultiMedia Manager v2.0d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 07302-111-777WZ (WorldWide)
    MultiMedia Manager v2.0d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 07615-111-916SL (Single)
    MultiMedia Manager v2.0d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 14689-111-213AF (Site)
    MultiMedia Manager v2.0d - Name - mpbaer - Serial - 00236-009-213AF (Site)
    MultiMedia Manager v2.0d - Name - mpbaer - Serial - 00236-009-916SL (Single)
    MultiMedia Manager v2.0d - Name - mpbaer - Serial - 00236-009-777WZ (WorldWide)
    MultiMedia Manager v2.0d - Name - mpbaer - Serial - 00236-009-946ET (Educational)
    Multimedia Xplorer v1.40b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 995780355
    Multimedia Xplorer v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 995780355
    Multimedia Xplorer v2.07 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 10953835 (latest)
    Multiview 2000 v4.0 - Serial - 0w1g001751lalxsaikh
    Multiview 2000 v4.0 Server - Serial - 0w1g001751lalxsaikh
    Music Filer 98 Pro v1.0 - Serial - Ni05Ba04La4613666666
    MyCat BMP to ICO v3.0.3 - Serial - 777T4657
    Namo Web Editor v2.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9597C81D71F583BE6AB575AE
    N-Track v2.218 - Name - Key - blues - Serial - yzarcma
    N-Track Studio v1.10 - Name - CORE/DrRhui - ID - ghf77862 - Serial - QHHKK-THGMCM
    NAT1000 v2.0 proxy - Serial - 1-900872550-889538355
    NAT1000 v2.0 proxy for WinNT - Serial - 1-939028574-2018199347
    NAT1000 v3.0 - Serial -
    NAT32 v5.0 - Name - Aurea Stoll - Code - 263607418
    NAT32 v5.5 - Name - Finn Mac CooL - Code - 000000563
    NAT32 v6.2 - Name -
    NAT32 v6.4.4 - Name -
    Nero Burning ROM v3.0.6.0 - Serial - 1302-9369-3051-3963
    Nero Burning ROM v3.0.7.0 - Serial - 1404-1111-1329-6809
    Nero Burning ROM v3.0.7.1 - Serial - 1404-1111-1329-6809
    Nero Burning ROM v4.0.0.1 - Serial - 1441-0000-0020-2999-4055
    Nero Burning ROM v4.0.0.2 - Serial - 1441-0000-0020-2999-4055
    Nero Burning ROM v4.0.0.5 - Serial - 1413-0000-0031-2733-1673 or 1460-0000-0011-6483-2767
    Nero Burning ROM v4.0.0.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 1521110133711493
    Nero CD Creator v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3744819477241564
    Net Submitter Pro v1.545 - Serial - AATKP63ADP59S8A
    Net Toob v3.5 - Serial - WKXBNRUEJ
    Net-It Now! v1.6 - Serial - COOL7034811840
    NeTalk v1.02 - Serial - 100002-32562116
    NetBoy v1.23 - Serial - NB11-01-11111111-rfyhamrarl or NB12-TR-14031998-idstchamlz
    NetBoy v1.31 - Serial - NB10-01-12345678-1234567890
    Netbuster v1.31 - Serial - PF-940827-2030
    NetContact v6.2 - Name -Gura Philip - Pin ID - 3387
    Netobjects Fusion v3.0.1 - Serial - NFW-300-P-077-01851-47469
    NetFolder v2.1 - Serial - LSR71-QZA29-MWK17-CHNS
    NetPal v1.1b - Name - CDWarez - Serial - 2349453
    NetPop-Up v2.51 - Serial - 83267147Registered
    NetProxy v2.0.54 - Name - _RudeBoy_ / Phrozen Crew - Serial - JOTGMECIJWLN
    NetProxy v2.0.54 - Name - mISTER fANATIC [C4A] - Serial - HPYHSH9RJKHT
    NetProxy v3.03 - Name - The Exterminators - Serial - XSKQZ1LQXS (Unlimited)
    NetProxy v3.03 - Name - The Exterminators - Serial - XSKQZZWCQS (666 users)
    NetScape Cache Explorer v1.31 - Name - Plushmm [PC'98] - Serial - bbghhaja
    NetScape Cache Explorer v1.32 - Name - Finn Mac CooL - Serial - uupprmtq
    NetSwitcher v2.96 - Serial - 99999999999999999999999999994
    NetTerm v4.2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 811c85k6
    NetTerm v4.2.9 -
    NetToob v2.1 - Serial - WHD-POS-MWU-NET - Return Code - ENY-FZN-ROQ
    Network Clipboard v1.0 - Company - PC'98 - First and Last Names - Black Thorne - License - UNLIMITED - Serial - 83978676
    NetZip v6.3045 - Serial - ww34566=
    News Grabber v2.118 - Name - DASavant [AnThraX] - Serial - 075410059106
    News Grabber v2.118 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 117058021460
    News Poster Pro v5.34 - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial -
    News Rover v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 555673128 or 552522280
    NewsBin v2.24 - Name - Finn Mac CooL - E-Mail - [email protected] - Serial - a23cec27-e5d313d2-4fd793ce
    NewsBin v2.26 - Name - Finn Mac CooL - E-Mail - [email protected] - Serial - A23CEC27-E5D313D2-4FD793CE
    NewsFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - F1B7-E584
    NewsMonger v1.51 - Name - Finn Mac CooL - Serial - C311219731337098
    Nic O Matic v1.71 - Serial - cn1-mfvfqb-3242y
    Nicos Commander v4.1 - Serial - 36TEZX0000 or AACDLUYXG or 36TZEX0000
    NJWin v1.6 - Just place this reg info into your njwin.ini which is in C:\WINDOWS (Recommended bottom)
    [Registration]
    UserName=mISTER fANATIC
    CompanyName=cRACKiNG 4 aLL
    SerialNumber=??????
    Nomad News v1.43 - Serial - 256403685-956514841
    Notebook v4.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3283311560
    Notebook v5.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - zki,,2,*83742
    Noteworthy Composer v1.55a - Name - Me! - Serial - 345-014-101834
    Notpad v2.61 - Name - TEX98 - Serial - 1472148050
    Numega BoundsChecker for C++ Builder v6.01 - Serial - 6309-00009F-9F
    Numega BoundsChecker for Visual C++ v6.01 - Serial - 6109-00009B-9F
    NuMega CodeReview v6.1 - Serial - 6509-00009F-9F
    Numega FailSafe v5.21 - Serial - 4809-0000DB-9F
    Numega JCheck v1.20 - Serial - 4809-0000DB-9F
    Numega SmartCheck v6.0 - Name - #CRACKS - Serial - 1532-2342FF-DD
    Numega SmartCheck v6.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4004-3345BB-BB
    Numega SmartCheck v6.0 - Serial - 6405-091311-5B - url - http://216.49.10.245/ha/harvestr-webjump/smtchk60.zip
    Numega SmartCheck v6.01 - Serial - 6401-67343B-77 - url -
    Numega TrueTime for Visual Basic v1.20 - Serial - 2809-0000FB-9F
    Numega TrueTime for Visual C++ v1.20 - Serial - 2819-0000FB-DF
    Numega TrueTime for Visual Java v1.20 - Serial - 2829-0000FB-DF
    Office View Pro v1.08 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - 8346 - Serial#2 - 2000000000-26650
    Offline Explorer v1.0115 - Name - TEX98 - Serial - 546837-645138298-XF
    O&O Defrag v1.265 - Name - [email protected] - Serial - 0663-V86M-9614-06MM
    OmniPage Pro v8.0 - CD-key - 78877094 - Serial - 2889A-C00-000000
    OmniPage Pro v9.0 - Serial - 2889A-C00-300048
    Omniquad MicroManager v1.2 - Name - (Your name here) - Serial - LTZ
    Online Counter v5.01.1311 - Name - Klaus Müller - Serial - 751-601-1N
    Online Counter v5.10 - Name - DASavant [AnThraX] - Serial - 222-266-4A
    Online Meter v3.1 - Open Help|About. Hit Ctrl+E. - Name - #CRACKS - Serial - 396455
    Online Meter v3.1 - Open Help|About. Hit Ctrl+E. - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2722212
    Online Meter v3.1 - Open Help|About. Hit Ctrl+E. - Name - ThE STaRDoGG CHaMPioN [PC] - Serial - 9334822
    Online Timer v6.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 002133
    Online Timer v7.42 - Name -
    Onyx Tree Professional - Name - CHUMBAWAMBA - Serial - W3290298
    Opera v3.21 - Serial - Finn85dPu2Ar or ShanDRyp3GLw or JessJ3Ror910
    Opera v3.5b11 - Serial - HEHEeR3RXp4Y24b3392282
    Opera v3.5 - Serial - Finn85dPu2Ar37734863a4 or ShanDRyp3GLw39693494a5 or JessJ3Ror910a65ba327b8
    Opera v3.51 - Serial - Finn85dPu2Ar37734863a4 or ShanDRyp3GLw39693494a5 or JessJ3Ror910a65ba327b8
    OrbitIRC v2.10 - Name - Black Thorne [PC'98] - Serial - 5E3=HuI<KJABYRF;#22O
    OrbitIRC v2.10 - Name - ThE STaRDoGG CHaMPioN [PC] - Serial - GA7xPK6F@Gy:>9IICA
    OrbitIRC v2.10 - Name -
    Oracle v8.05 for Linux - Serial - C13060-01
    OstroSoft Internet Tools v2.5.35 - Serial - 66677-zbbg-66677
    OstroSoft Internet Tools v2.5.35 - Serial - 00011-kfai-01885
    Package Plus v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2572465
    PacketBoy v1.41 - Serial - PB10-01-12345678-pbahwtwpwq or PB13-01-14031998-adolfxcwzb
    Page O' Labels for File Folders v2.8 - Name - #CRACKS - Serial - RKS-2988563
    Page O' Labels for File Folders v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5100734
    Page O' Labels for Mailing Labels v2.8 - Name - #CRACKS - Serial - RKS-1094459
    Page O' Labels for Mailing Labels v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-1867970
    Painter 3D - Serial - VA100RAZ0000498-CELW-001
    PaneKiller v1.25 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 07434802
    ParseRat v1.0b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 36820624
    Partition Magic v3.05 - Serial - PM300EMU-034011 or PM302UKU-123551
    Partition Magic v4.0 - Serial - PM400ENWU-011070 or PM400ENWDL-003380 or PM400ENDWL-003380
    PassMan v6.2 - Serial - 23496
    Password Keeper v4.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 341721191
    Password Keeper v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 341721191
    Password Keeper v4.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 0261455810
    Password Power v1.1 - Serial - PSK1
    PasteLister v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - PLS-1571-1089
    PC Lock 98 v3.02 - Name - MFD Corp. - Serial - PCL98-YYWYY-WGRXO-YW781
    PC MacLan v6.2 - Serial: -284aeefc
    PC Wallet v4.0 - Serial - 808086
    PC#Protect v3.0a - Serial - KXA23T
    PC-Cillin 98 v6.0 - Serial - PCEF-0015-4507-0807-5135
    PeachTree Complete Accounting v6.0 - Serial - 9257835 - Key - 294796971
    PeachTree Complete Accounting v8.0 - Serial - 9005635 or 9006193
    PenPad v5.0b - Name - (Your name here) - Serial - A275VCA-2
    PerlPad v1.001 - Serial - xrz-$jK7+bm*RA
    Personal Mailing List v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5099925
    Personal Mailing List v1.2b - Name: Black Thorne - PC'98 - Serial - RKS-7293711
    Personal Mailing List v1.2b - Name -
    Personal Stock Monitor GOLD v3.0 - Name - #CRACKS - Serial - A581DD-44A420AB-56AB0E
    Personal Stock Monitor GOLD v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F10D7B-3D2E33F5-4F6540
    Personal Stock Monitor GOLD v3.01 - Name - Koichi Sugimoto - Serial - F06CDA-E2BF1112-F3284F
    PhoneFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - 4991-3382
    Phoneplus v3.0 - Name - Black Thorne - PC'98 - Serial - 1P12870450
    Phoneplus v3.1 - Name - #CRACKS - Serial - 1P1914084
    Phoneplus v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1P6605388
    Phoneplus v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1P6605388
    PhoneWolf v2.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - PH-112846
    PhotoLine v4.11 - Serial - 509475 445861045
    PhotoLine v4.53 - Serial - 508120 472386090
    PhotoLine v4.57 - Serial - 508373 77343034
    PhotoOp v2.0 - Name - TheBrabo - Serial - 132212 (Professional)
    PhotoOp v2.0 - Name - TheBrabo - Serial - 45364 (Enterprise)
    PhotoRecall Deluxe v2.0 - Serial - GA-PR-EX-N-05300-50076-14316-14604
    Photonyx v1.0 - Serial - PXDRV10WI000-171405-C7CE
    PicaView32 v1.30 - Name - RAGGER/CORE - Serial - 300121810
    PicSorter v2.0 - Serial - 15091992100419961234
    PicStation32 v1.6 - Serial - XC54$-
    Picture Agent v2.7b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9829169
    Picture Pounder v1.92 Deluxe - Serial - V115JQYV931AR95JFAGOW-ZJ3-1LSQTKR5
    PicVu v4.1 - Name - Finn Mac CooL - 426
    Ping Plotter v2.02.2 - Name - MPURT - Serial - 834-67490-8168
    Ping Plotter v2.03 - Name - MPURT - Serial - 834-67490-8168
    PinUpPlayer v1.04 - Name - Finn Mac Cool - Serial - 1097
    PixShow v5.008 - Name - PhrozenCrew - Serial - 498p-3831946
    PixShow v5.008 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 498p-4532759
    PKZip 2.04g - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0pag6dl or 0rn3pjc
    Plan It v1.0 - Serial - 3DFDAE2773DD45E7
    Planet-Zip v5.0 - Serial - GMA 17195 3112 6666
    PluckIt 3 v2.0 - Serial - 631S19600W70
    PluckIt 3 v2.1 - Serial - 727M67300I80
    PluckIt 3 v2.3 - Serial - 631S19600W70
    PluckIt 3 v2.5 - Serial - 631S19600W70 or 727M67300I80
    PluckIt 3 v2.7 - Serial - 631S19600W70 or 727M67300I80
    PluckIt 3 v2.8 - Serial - 631S19600W70 or 727M67300I80
    Plugin Manager v2.0 (revised) - Name - Finn Mac CooL - Serial - SI98507805EINC
    Plugin Manager v2.0 (revised) - Name - (Your name here) - Serial - SI98507805EINC
    Plugin Manager v2.0 - Name - (Your name here) - Serial - KG01508811ICNE
    Pocket Kaos LaunchPad v1.73 - Serial - 17F-224-9846491859
    PolyView v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4263794507
    PopAway v2.0 - Name - Nordic 1998 - Serial - 42970S-1971112
    Poser v1.01 - Serial - FW100REZ0004613-VBNG-001
    Poser v3.0 - Serial - FA300RAU0015692-YDAQ-001
    Post Office v3.11 - Serial - 9-082473334-31337L (Unlimited Users)
    PostAgent v2.0 - Serial - 760 552 001
    Poster v6.0 - Serial - 081349
    Power Browser v1.51 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 171562558
    Power Translator v6.0 - Serial - PT6EU7-6.00-200-4969
    Power Translator v6.02 - Serial - PT6EU7-6.02-200-4969
    PowerDVD v1.22 - Serial - 74218954LVL432
    PowerStrip v2.29.4 - Press ALT-R and type - Name - Frederick H. Winston - Serial - B6C96E6C7
    PowerZip v4.02 - Name - (Your name here) - Serial - 17203264
    PowerZip v4.5 - Name - (Your name here) - Serial - 48629322
    Presenter v3.0 - Serial - 0030-1234-56 - Code - 0746-5851-78
    Presto! OCR Pro v3.0 - Serial - FRP3-9503468-44708
    WebWolf v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WW1-212223
    Webzip v2.41 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5ADBAC34FA3E499
    Webzip v2.45 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5ADBAC34FA3E499
    Webzip v2.47 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5ADBAC34FA3E499
    Webzip v2.50 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5ADBAC34FA3E499
    WetSock v3.8b - Serial - WSI-2915820
    WhatColor v2.4e - Serial - 56770115
    Where Is It v2.0 - Name - David J Tominsek - Company - Private - Serial - 012215-100-42887 - Code - LAfDf3T6A7LZ6QSuyH0gnAyC0hFs7vOgsgIoB2r3
    Win 95 (floppy Install) - Serial - 34297-OEM-0028396-13817
    Win NT v4.0 - Serial - 040-0585782 or 040-0662678 or 040-0764476
    Win Patch v1.2 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - Art+Debby+Daisy+Lucy!@
    Win Patch v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - L&D-611-84052649
    Win Proxy v2.1 - Unlimited Users - Serial - 1001-00000023-383 or 1255-C9YKLH4O-278 or 1960-CCKQCP8Q-076 or 1665-HKP7XQ1F-250
    Win98 Upgrade Serial - G2FGT-6HYRW-X2W2C-RT7HW-RF7WX or R4WW8-7HXF6-QFW99-WVB2G-4BP42 or HGBRM-RBK3V-M9FXV-YCXDK-38J4
    Winamp v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 47173473 - url - www.winamp.com
    Winamp v2.02 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 13697215 - url - www.winamp.com
    Winamp v2.05 - Name - #CRACKS - Serial - 91580515 - url - http://winamp.com/download/locations.html
    Winamp v2.06 - Name - #CRACKS - Serial - 91580515 - url - http://winamp.com/download/locations.html
    Winamp v2.09 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 47173473 - url - http://winamp.com/download/locations.html
    WinAnalyzer v1.01 Name - (Your name here) - Serial - 0401-0012344
    WinArj 98 v4.10 - Name - #CRACKS - Serial - 33857765628765
    WinArj 98 v4.10 - Name - KEIOS@LEAF - Serial - 07756966746389737965
    WinBoost 98 v1.0 - Name - Sonixx - Serial - 426952673
    WinBoost 98 v1.1 - Name - Sonixx - Serial - 426952673
    WinBoost 98 v1.2 - Name - #CRACKS - Serial - 299375188
    WinBoost 98 v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 658311703
    WinBoost 98 v1.2 - Name - Sonixx - Serial - 426952673
    WinBoost 98 v1.23 - Name - #CRACKS - Serial - 299375188
    WinBoost 98 v1.23 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 658311703
    WinCD v1.5 - Name - frenzy - Serial - 25045
    WinChime v2.4 - Name - xOANON - Serial - 8C66B6B77
    WinDac v1.47 ->> http://members.aol.com/schmelnik/wdac147.zip (Name = Free Version Serial = BIX4GUEUTIAIUPYY)
    WinDates v3.7 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 07664753
    WinDownload v4.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 30974756117148843
    Windows 98 Dutch - Serial - qcwjd-f94yq-kwqxx-m48m3-mcfqw
    Windows 98 German - Serial - HK6PD-2QBPV-4RCXY-KRPWT-DM346
    Windows 98 International - Serial - MD97J-QC7R7-TQJGD-3V2WM-W7PVM
    Windows 98 Italian - Serial - JR36V-BDGVC-64PT2-WB66P-D64
    Windows 98 OEM - Serial - DKRBQ-TXYCX-6K4GD-4CPJ7-C6B26 or FT9CH-XVXW7-7BFCM-RPR49-VDHYD or PW3DW-PC9D8-Q7VMQ-8YTMY-RTR9G or M4G3G-77CGM-9FY8T-PMWBC-JJYDM or FQYYM-MGGJ7-3J69K-RVQ4T-W8HCH
    Windows 98 OEM SR1-B1 - Serial - C9TCH-G72Y6-G4DQK-QCQRM-K7XFQ
    Windows 98 Retail - Serial - K4HVD-Q9TJ9-6CRX9-C9G68-RQ2D3 or QY84Q-QT6QF-GJMGY-MFT4Y-RCBWG or PTX6T-WTQ9G-C7B2Y-TC3K8-YT4GB
    Windows Grep v2.1.1123 - Serial - 1675270417
    Windows NT Cd-Keys - Serial - 811-7443012 or 811-1380196 or 811-1379413
    Windows NT Workstation 4.0 - OEM Serial - 09496-OEM-0009552-77303 or 30495-OEM-0006276-08164 or 20796-OEM-0013791-67471
    Windows Lotto v4.04 - Name - GREENBACK - Serial - F7F7556C86E76
    Windows Task-Lock v4.1 - Serial - 418117113408700703414174
    Windoze v1.41 - Name - #CRACKS - Serial - 22-34-41-37-39-44-48
    WinEdt32 v1.414 - Name - Denis Grondin - Serial - 38477750
    Win-eXpose-IO v2.0 - Serial - 92346556 - Code - f40cdce2
    WinFit v2.0 - Serial - 0206881241 or 0206881254 or 1006775544
    WInfo View v2.0 - Name - bUrnoUt - Serial - 209349220464
    WINFO Viewer v2.0 - Name - ASTAGA [D4C] - Serial - 112264130372
    Wingate Pro v2.1d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9A7C0848C259184E6DA9ABED - Unlimited Users
    Wingate Lite v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9A7C08482707184EAEA99F6D - Unlimited Users
    Wingate Pro v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A97C08484569184EFDA9946D - Unlimited Users
    WinGrep v2.1 - Serial - 656C7669732F
    WinHack v1.10 - Name - Finn Mac CooL - Serial - G8D-9873-14805
    WinHacker 95 v2.02 - Name - Clark Kent - Company - Daily Planet - Serial - f023-1581c7
    WinImage v4.0 (Pro Mode) - Name - Finn Mac CooL - 1ACF21FA
    WinImage v4.0 (Stantard Mode) - Name - Finn Mac CooL - ACA0B79
    WinImages v4.5 - Alpha - Serial - 7620-5405-0635-1061
    WinImages v4.5 - Art - Serial - 2666-6871-1753-4382
    WinImages v4.5 - Attrib - Serial - 5571-2224-8340-7784
    WinImages v4.5 - Blur - Serial - 0086-7112-7223-2238
    WinImages v4.5 - Collage - Serial - 3368-0110-4648-1073
    WinImages v4.5 - Filter - Serial - 4485-0860-7848-2457
    WinImages v4.5 - Geom - Serial - 6083-5362-8546-3208
    WinImages v4.5 - Lighting - Serial - 1657-6021-5842-5257
    WinImages v4.5 - Math - Serial - 8342-3342-1314-6348
    WinImages v4.5 - Morph - Serial - 4133-7108-2438-8242
    WinImages v4.5 - Pattern - Serial - 6083-0806-7388-4247
    WinImages v4.5 - Photo - Serial - 3043-0300-5057-4863
    WinImages v4.5 - Plasma - Serial - 0386-2352-0363-3724
    WinImages v4.5 - Standard - Serial - 7005-2446-0771-8453
    WinImages v4.5 - Video - Serial - 3715-5274-0553-0760
    WinJammer v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 5HQQ5A4
    WinKey Disable v1.0.1 - Name - X - Serial - 0
    WinLog 98 v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 33651596536821
    WinNC v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - (Your company here) - Serial - FJPDMiUH5q
    WinOnCD ToGo! v4.5 - Serial - 01423-94070446m
    WinOnCD v3.5 - Serial - 01146-51863460v or 01146-99077920o
    WinOnCD v3.6 - Serial - 01510-30673562k or 01551-06845806o
    WinPac2 v1.x - Name - Finn Mac CooL - Serial - 63778-34900-08281-34718
    WinPlay v2.0 - Serial - 100011-301000-5000 or 222221-025226-0222 or 847013-739958-2B26 or 199610-939817-9997
    WinPop Plus v1.31 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 12710B00
    Winpop Plus v1.31 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0F767532 (Pro)
    WinQoole 2.5 - Name - Hack Section - Serial - 8767VJ-6890JJ-0971ML-7814XZ
    WinRAR v2.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9F915BFE69BBEE
    WinRAR v2.05 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9F915BFE69BBEE
    WinRAR v2.05 - Name - The Krazy Nomad [DEViANT] - Serial - 0A2A2B9DB2FC81
    WinRAR v2.06 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9F915BFE69BBEE
    WinRescue95 v8.03 - Serial - msR3I8aUi9y2E84L
    WinRescue98 v3.02 - Serial - SvetCHRISTA
    WinRoute v3.0 - Serial -
    WinSecure v1.9 - Name - Culosucio - Serial - 3082538249
    WinSecure v1.9 - Name - Spider] - Serial - 489766086195WSNS
    WinSecure v2.0 - Name - Spider] - Serial - 489766086195WSNS
    Win-Secure it v2.0 - Serial - DURK - Password - dc6144b4
    Winshade v3.01 - Name - #CRACKS - Serial - 11111111010102DB
    Winshade v3.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 111111110101046A
    Winshade v3.01 - Name - Plushmm PC - Serial - 11111111010103DA
    Winsock Swapper v1.7 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2843,PBS,7*
    WinSplit v3.03 - Serial - WIN-SPLIT-3002
    WinStock PRO v2.31 - Name - UNICITY - Serial - 115-97-88-50-99-100
    WinWhatWhere Investigator v1.0 - Name - Famous Computer Journalist (1 User)
    WinWhatWhere Investigator v1.0 - Name - World Renowned Editor (10 Users)
    WinXFiles v3.4 - Name - DarkGrey - Serial - RKHEVZBZHUWRQUP
    Winzip v6.3 - Name - #CRACKS - Serial - A4A3061F - Self-Extractor - Serial - 223507
    Winzip v6.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F4EC1991 - Self-Extractor - Serial - 699430
    Winzip v7.0 - Name - #CRACKS - Serial - A4A3061F - Self-Extractor - Serial - 223507
    Winzip v7.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F4EC1991 - Self-Extractor - Serial - 699430
    Wise InstallMaster v7.01 - Serial - 734-1000481
    WiT v5.2 Pro sp2 - Serial - 14095000000000000000
    Wizguard v1.25 - Serial - 4561-5130-0012-5075J42
    Workstation Lock Ver 2.6 - Serial - 2465535864435543654 (Single)
    Workstation Lock Ver 2.6 - Serial - 5735435434154321554 (Site)
    World Watch 3.1 - Serial - 008-2432449 or 027-7471620 or 000-8663454 or 522-3227058
    WPlay v1.6 - Serial - KAGI-13320A1C-DBAEDDD059B5FC22 or KAGI-5A323825-1F5D161E909B0C5F or KAGI-67321234-6789DAB809155991 or KAGI-AD32AE24-8879250A62084B8E or KAGI-803292BA-17A7955560D069BB
    WPlay v1.7 - Serial - KAGI-13320A1C-DBAEDDD059B5FC22 or KAGI-5A323825-1F5D161E909B0C5F or KAGI-67321234-6789DAB809155991 or KAGI-AD32AE24-8879250A62084B8E or KAGI-803292BA-17A7955560D069BB
    WPlay v1.7b3 - Serial - KAGI-66323DDC-F2E5EFFADA51A32A
    WS_Ping ProPack v2.1 - Serial - WP-101175
    WWW Gif Animator v1.1 - Finn Mac CooL - Serial - 564169
    XARA 3D v2.12 - Serial - 1037704431
    Xara Webstyle v1.2 - Serial - VVRSUF
    X-Site project manager and HyperText X/Press HTML Editor (PowerWeb) v1.2b - Name - Finn Mac CooL - Serial - PWR-2223669248-00 (you must register both for this to work)
    XingMPEG Encoder v2.20 - Serial - 5555755939192928
    YahtC v4.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - VCS,*2448
    YATS32 v6.9 - Name - This system really sucks - Serial - WCXLEN5SKXAVFTJZ
    YavCat v1.2 - Serial#1 - 12345 - Serial#2 - d74011c50daf7352
    YourTris v1.0 - Name - Registered User - Serial - 423579
    YourTris v1.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 324431
    Zip Assistant v4.0 - Serial - ORACLE32
    Zip Clean v1.65 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1279259160
    Zip Explorer PRO v2.54 - Name - (Your name here) - Serial - 1-42-12345-789
    ZipLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
    Zip98 Plus v3.0 - Name - Crowman /98 - Serial - 4221512D
    Zip98 Plus v3.0 - Name - TheBrabo - Serial - 65086457
    ZipBackup v1.8 - Password - J279Y56
    ZipCat PRO v3.008 - Serial - FZ3-F6J-6314713599 or BZY-4ZT-8395045441
    ZipTest v3.06 - Name - TheBrabo - Serial - 7409326873
    ZipTest v3.29 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2390270160
    ZipTest v3.29 - Serial - 9181891179
    ZipWorks v2.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 721,*,P37122
    zMUD v5.44b - Name - ABC - Serial - 071445366413
    ZOC v3.10 - Press Ctrl-Alt-Shift and F9 at the same time then enter - A - 16434/01165/20785 - B – 25807
    Pretty Good Solitaire v4.98.1 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 983264661
    Pretty Good Solitaire v4.98.2 - Name - Goodsol Development - Serial - 986325085
    Pro Recipes for Windows v1.0 - Serial - TEX-AM95
    Professional Minesweeper v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1231526
    Programmer's IDE v2.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3504771015
    ProMemo v3.0 - Name: Black Thorne - PC'98 - Serial - HXVEPTTSRLRUOIRUVTOL
    ProPass v1.0 - Name - #CRACKS - Serial - 14845208
    ProPass v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 34853476
    ProSect v97.2.5 - Serial - 123456789 - Code - 876543210
    Protector Plus v6.5 - Name - BLASTSOFT - Serial - NILZ1HT9
    PSXCopy v5.0 - Serial - 2514-VXDI-PPAA-3774B
    PSXPlay v1.x - Name - Finn Mac CooL - Serial - YLNRVEVW
    PSXvideo v1.07 - Serial - RNFKCCNNWW or QMELDDKOXV or TLHKEELTUY or SKGJFFSMVX or VJHIGGTRAA or UIGHHHQSBZ or XHJGIIRFYC or WGIFJJOQZB or JFNEKKPVOW or IEMTLLMWPV or BDDSMMNDMO or LDPSMMNBMY or HPTMSSXXEU
    PSXvideo v1.07 - Serial - ZDDSMMNDME or ACCRNNAENN or KCORNNAUNX or YCCRNNAEND or DTFQOOBJSQ or NTJQOOBZSA or CSEPPPYCTP or MSIPPPYATZ
    or FRROQQZHQS or PRLOQQZPQU or EQQNRRWIRR or OQKNRRWYRB or GOSBTTUGFT
    PSXvideo v1.12 - Serial - ANCKCNNEWN or COELBPMCHP or DNFKCONJWQ or BODLBMMDHO
    Psychedelic ScreenSaver v4.0 - Serial - 63827 or 64222 or 51095 or 15677
    Psychedelic ScreenSaver v4.1 - Serial - 63827 or 64222 or 51095 or 15677
    Psylon FTP v1.0a - Name - The Exterminators - Serial - AKNRTNOCJIPVRR
    PTS-AudioCD MP3 Studio v1.1 - Serial - CSN11A-066600-02e6
    Puzzelator v5.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - IK-4115972
    Puzzle Pak v1.1 - Serial - SPKR6691/HEDD2155/NABE9921/BEHV3401 (4 games)
    Psyral Phobia v2.319 - Name - Finn Mac CooL - ID - Pphobiauser - Serial - 3299115^3210111511611841
    Psyral Phobia v2.319 - Name - (Your name here) - ID - Pphobiauser - Serial - 3299115^3210111511611841
    Psyral Phobia v3.0.144 - Serial - yAFCp xvrtBA
    Qoole v2.50 - Name - CU Chephren - Serial - 7586rp-6869dt-1688kr-8203gw
    Quad Block v1.1 - Serial - QUAB4468
    QueryN Metasearch v2.0 - Serial - 122865Q
    Quick Cab Pro v6.0 - Name - Fully Licensed User - Serial - 540604240255
    Quick Cab Pro v6.5 - Name - Fully Licensed User - Serial - 540604240255
    Quick Chart v2.5 - Name - Phrozen Crew - Code - 3D759927
    Quick Install Maker 98 v2.05 - Serial - QIM32-7713-48032-38
    Quick Install Maker 98 v3.01 - Serial - QIM32-7713-48032-38
    QuickBooks Pro v6.0D MultiUser - Key Code - 99443765878342 - CD-Key - 9944-376-587-8342 - Choose telephone registration and enter Serial - 4379-9885-6343
    QuickCopy v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 961125
    QuickTime v3.02 Pro - Name - #CRACKS - Serial - 79AA-5C92-BF93-8553-1998
    QuickTime v3.02 Pro - Name - Finn Mac CooL - Serial - FE99-FD1B-AD89-FC9E-1998
    QuickView Plus v4.5 - Serial - PH-706532
    QuickZip Deluxe v1.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 134425224
    Quintessential CD v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - DDC5B3FD
    Quintessential CD v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - DDC5B3FD
    Quintessential CD v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - DDC5B3FD
    Quintessential CD v1.22 - Name - #CRACKS - Serial - 586608db
    Quizzy Deluxe v2.01 - Serial - A5X247TP4TCV7
    QX-Tools v4.0 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - QCE-400-000-653-000000
    RA2WAV v1.0 - Serial - 1010101 - Code - 1111A74
    RA2WAV v1.5 - Serial - 19981998 - Code - 23A585W
    RAM / Swapfile Monitor v1.0 - Finn Mac CooL - Serial - 78F-795
    Rand McNally Route Planner - Serial - RP9810CRM901-06693
    Rascal Pro v1.6 - Serial - 16190025-19050000
    RasMon v1.23 - Name - TEX98 - Serial - 516983895
    RasTracker NT v2.0 - Company - #CRACKS - Number of Servers - 200 - Number of ports 900 - Serial- 819200 BBBCGFC 117234
    Ray Dream Studio v5.0 - Serial - SW-500-1-4356-32162
    RayFlect FourSeasons Plugin v1.0 - Serial - 4SP-W-01-xxxxxxx-xxxxxxx-xxxxxxx (x is any #)
    Reachout v7.0 - Serial - 1031-0255-8002-6515
    Real Player Plus G2 v6.0.1.206 - Serial - 0301-83-4661 or 0244-27-2669 or 0016-40-9467 or 0016-78-4461 or 0186-95-9261 or 0097-62-7186 or 0256-04-4763 or 0094-32-4766 or 0600-64-2849
    Real Player Plus G2 v6.0.2.196 - Serial - 0301-83-4661 or 0244-27-2669 or 0094-32-4766 or 0016-40-9467 or 0016-78-4461 or 0186-95-9261 or 0097-62-7186 or 0256-04-4763 or 0094-32-4766 or 0600-64-2849
    Real Player Plus G2 v6.0.3.131 - Serial - 0301-83-4661 or 0244-27-2669 or 0094-32-4766 or 0016-40-9467 or 0016-78-4461 or 0186-95-9261 or 0097-62-7186 or 0256-04-4763 or 0094-32-4766 or 0600-64-2849
    Real Producer Plus G2 - Serial - 212-08806-1648
    Real Publisher G2 - Serial - 212-06851-6208
    Real Server v5.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3b710a0a3780891ea83790d00160f70707e016fa8051288efa 7021bf2ab7889083600
    Realize Voice v2.11 - Serial - DR-RV20-00001437
    Realize Voice Lite v2.11 - Serial - DR-RV20-00001400
    Realize Voice v2.11 for ACT! - Serial - DRACT20-00001405
    RecAll v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F946D9F05
    RecALL-PRO v1.0 - Name -
    RecipeBox v5.5 - Name - TEX98 - Serial - Error
    Record Catalog v1.0 - Serial - aax12axx21
    RecoverNT v2.5 - Serial - RV55555-2705418
    RecoverNT v3.0 - Serial - RV11402-4755667
    RedHand v4.0a - Name - Mexelite - Serial - 163D1C1915150804
    Reg Medic v2.0.02 - Serial -
    Reg Repair 2000 v2.2.03 - Serial - 911-31408
    Reg Repair 2000 v2.4.04 - Serial - 911-31408
    Reg Repair 2000 v3.3.02 - Serial -
    ReGet Pro v1.3.2 - Name - Finn Mac CooL - E-Mail - [email protected] - Registration Code - NJUUGJ98HAYRAS98
    Registry Bookmarks v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 8266-pH55KMZ
    Registry Crawler v1.2 - Name - #CRACKS98 - Serial - 8267-$3BK$
    Registry Run Guard v2.00 - Name - Black Thorne - PC'98 - Serial - 78765077317B50756261
    Registry Search + Replace v2.10 - Name - Finn Mac CooL - User info - Fee Free Warez - Serial - 12F63309-xxxx - xxxx = any number
    RelayFax v2.4 - Serial - FAJYHHD-KJWATBO-RFYZNCI
    Reminder v4.52 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A16-35M-3599
    Reminder v4.53 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A16-35M-3599
    Reminder v4.53 - Name - #CRACKS - Serial - A16-35M-1748
    Reminders v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3821436871
    Remote Control CD Player v4.013 - Serial - 247012546
    Remote Control v1.5.51 - Name - Bisoux - Serial - 217152435F
    RenderSoft VRML Editor v1.7 - Serial - PRSEPLA1OIOZ or PRSODAT1BRKZ or PRSBQKW1SDRZ
    Replace it! v1.5a - Serial - 0047
    Resize Image v2.3 - Name - Black Thorne - PC'98 - Code Key - C4D21375
    Resize Image v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A41213C5
    RGB Editor v3.0 - Name - Freeware - Company - LawAbidingCriminalZ - Code - cc7de5a9
    RGB Editor v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRAKCS - Serial - 3317124040
    Rhino 3D Nurbs Modeler v1.0 - Serial - 1296-4271
    RSConvert v2.0 - Serial - 1965-0002973
    RSVP v1.12 - Serial - 4959382452
    Rummy Drop v1.11 - Name - Registered User - Serial - 08o8ho008j910r
    RZSplit 97 v2.5 - Serial - 56911482
    SafeHouse v1.80.04 - Serial - us.checkpoint
    SafetyScan v2.5f - Serial - 7340680 or 7524180 or 7429153 or 18748435
    SafetyScan v2.5i - Serial - 6462490
    Sax Basic Engine Enterprise v5.01.05 - Serial - 2350-4177296-05
    Sax Basic Engine Professional v5.01.05 - Serial - 2250-2389087-72
    Sax Comm Objects Pro v3.099 - Serial - 1230-8595630-41
    Sax mPower 98 Professional v3.02 - Serial - 5120-2339087-62
    Sax Setup 98 - Serial - 3130-3091185-96
    Sax Setup v98.01234 - Serial - 3130-4125296-00
    Scitech Display Doctor v6.53 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 18410-FF9AC5CF-80510
    Scribe 95 v1.53 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5833919
    Screen Loupe v4.1 / v1.7 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3046010855
    Screen Loupe v4.2 / v1.7 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3046010855
    Screen Loupe v4.3 / v1.7 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2965745474
    Screenario v1.1 - Serial - CD328377
    Screen Saver Activate v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 475
    SDS HelpDesk Solutions v3.2 - Serial - P98638664195793 - (100 users)
    Seagate Backup Exec Enterprise - Adsm module +v7 for WinNT - s/n: 0244251786012345 - Autoloader module +v7.0 - s/n: 0542711783012345 - Disaster recovery +v7.0 - s/n: 0166671780012345 - Enterprise Editon +v7.0 for Win NT - s/n: 0243941784012345 - Exchange agent +v7.0 - s/n: 0070721788012345 - Migration utility +v7.0 - s/n: 0044741789012345 - Netware agent +v7.0 - s/n: 0170621787012345
    Searchpad v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BJ4819B (I think any name werks)
    SearchWolf v2.02 - Name - DanThaMan/fACTOR '98 - Serial - SE1998-201667
    SearchWolf v2.03 - Nsme - #CRACKS - Serial - SE035-128815
    SearchWolf v2.03 - Nsme - Finn Mac CooL - Serial - SE070-138114
    SecureCRT v2.2.2 - Name - CRowmAN - Company - PC98 - Serial - 03-05-091998 - Expiration - Never - Key - 2703 3617 1285 8067 0249
    SecureCRT v2.2.2 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-22-123123 - Expiration - Never - Key - 4584 7364 1145 5986 1154
    SecureCRT v2.2.2 - Name - Phrozen Crew - Company - Phrozen Crew - Serial - 03-22-123123 - Expiration - Never - Key - 2340 8365 2858 2109 9652
    SecureCRT v2.2.2 - Name - Zarkman - Company - [PC 98] - Serial - 03-22-123123 - Expiration - Never - Key - 0456 9648 3067 3605 8886
    SecureCRT v2.2.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-22-230100 - Expiration - Never - Key - 4035 5360 2309 0715 1774
    SecureCRT v2.2.3 - Name - CRowmAN - Company - PC98 - Serial - 03-14-101998 - Expiration - Never - Key - 1608 6170 7511 3348 4372
    SecureCRT v2.2.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-22-111998 - Expiration - Never - Key - 4606 8917 7781 0156 4151
    SecureCRT v2.3b1 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-22-230100 - Expiration - Never - Key - 4035 5360 2309 0715 1774
    SecureCRT v2.3b1 - Name - CRowmAN - Company - PC98 - Serial - 03-14-101998 - Expiration - Never - Key - 1608 6170 7511 3348 4372
    SecureCRT v2.3b3 - Name - - Company - PC98 - Serial - 03-05-091998 - Expiration - Never - Key - 2703 3617 1285 8067 0249
    SecureCRT v2.3b3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-28-019980 - Expiration - Never - Key - 5063 0500 1723 8563 6960
    SecureCRT v2.3 - Name - - Company - PC98 - Serial - 03-05-091998 - Expiration - Never - Key - 2703 3617 1285 8067 0249
    SecureCRT v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-28-019980 - Expiration - Never - Key - 5063 0500 1723 8563 6960
    SecureCRT v2.3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-28-019980 - Expiration - Never - Key - 5063 0500 1723 8563 6960
    Secure Desk v3.0 - Serial - 3837453942553
    Secure Explore v2.0 - Serial - 0368710729
    Serv-U v2.4a - Put this in serv-u.ini under [Global] : Registrationkey=8uZTOvYb3a.,#CRACKS
    Serv-U v2.4a - Put this in serv-u.ini under [Global] : Registrationkey=SkX0sjSN9ls,PhRoZeN CReW '98
    Serv-U v2.4b - Put this in serv-u.ini under [Global] : Registrationkey=8uZTOvYb3a.,#CRACKS
    Serv-U v2.4b - Put this in serv-u.ini under [Global] : Registrationkey=SkX0sjSN9ls,PhRoZeN CReW '98
    ServerAdmin Plus v5.0 - Serial - F13-1234cc78901124672
    Servers Unlimited Spider! v2.0 - First Name - (anything) - Middle Name - (anything) - Last Name - (anything) - (Your e-mail here) - Serial - 0000-00000 - Code - 4FFF-FFFFF
    Set Me Up 98 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - smu
    Settlers 3 BETA - Serial - 1349-3583-1434-4345-4008
    Setup Factory v4.07 - Serial - DRSF-1014
    Setup Specialist 98 v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ED0F67F3423238449B26FC29C38A5854
    SFX-Factory! v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 393-190-830
    Share TheNet v2.05 - Serial - ovcnhaBoblhEmfjFQiMRFUJLFW
    ShareIt v2.02 - Name - Norway - Serial - SH8-117280 or SP8-184072
    ShareIt v2.02 - Name - The_Gimp! - Serial - SH8-759806 or SP8-423864
    Sheesh Fly v1.1 - Serial - SHEF9283
    SideShow v1.0 - Serial - AJ500003
    SideShow v1.1 - Serial - AJ500003
    Simply Accounting v6.0 - Serial - 1021602-48016
    Site/C v1.1 - Serial - RJC-3384077
    Slides & Sounds Plus v2.0.0 (Build 149) - Credit card number - 00000000 - Serial - 2305298134434147
    SLMail 3.1 Information Series #1 - Serial - 984827 - Auth Code - R-P3K7D-YW4WU-2JP8T
    Small Business Inventory Control v3.5 - Serial - 032598-300
    SmartMaze v5.0 - Serial - 14348854002764
    SmilerShell 95 v1.4 - Serial - C2640803876 or C2640103755
    Snack WorkShop v1.20 - First Name - BLACK THORNE - Last Name - PC'98 - Serial - S68806739575-K1230
    SnagIt v4.22 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 63A95856FFFFFFFF
    SnapShot v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2421P(37X)
    SNAPSHOT! Hockey Statistics Manager v1.36 - Serial - 019-089-911 (League License)
    SNAPSHOT! Hockey Statistics Manager v1.36 - Serial - 019-089-912 (Team License)
    Snapshot/32 v2.60 - Finn Mac CooL - Serial - 1860895283
    SNTP v1.0 - Serial - xyzzy
    SocketWatch v2.0 - Serial - 8992-0014376 or 4307-0000690 or 4845-0008226 or 5817-0009792 or 3666-0016443 or 3898-0003264 or 8938-0018816 or 8229-0005841 or 5144-0023418
    SocketWatch v3.0 - Serial - 8992-0014376 or 4307-0000690 or 4845-0008226 or 5817-0009792 or 3666-0016443 or 3898-0003264 or 8938-0018816 or 8229-0005841 or 5144-0023418
    SocketWatch v3.1 - Serial - BLF-7362912
    SoftiCE v3.22 Win 95/98 - Serial - 2110-00617F-77
    SoftiCE v3.22 Win NT - Serial - 2210-004377-f3
    SoftiCE v3.23 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1904-3345BB-BB
    SoftiCE v3.23 Win 95/98 - Serial - 1900-0000DD-9B
    SoftiCE v3.23 Win NT - Serial - 1800-0000DB-9B
    SoftiCE v3.24 Win 95/98 - Serial - 1900-713155-77 - url - http://216.49.10.245/ha/harvestr-webjump/si324w9x.zip
    SoftiCE v3.24 Win NT - Serial - 1800-71315F-77 - url - http://216.49.10.245/ha/harvestr-webjump/si324nt.zip
    SolSuite 98 v3.5 - Serial - 22021003
    Start Menu Console Editor v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 03011-546582
    SoftImage v3.71 - Serial - SI-FB2323EA - Company Name - X-Force - Serial - D13-X86-2654-8314301D
    Solitaire v98a - Serial - 302625
    SONIC v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0803
    SONIC v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0803
    Sound Forge v4.0 - Serial - 100-0000999-068550
    Sound Forge v4.5 - Serial - 105-0000000-233806
    Spam Killer v2.4 - Serial - 003E-9124-7E3E39
    SpamEater Pro - Name - #CRACKS - Serial - $4973FF59
    SpamEater Pro - Name - Finn Mac CooL - Serial - $BAB70985
    SpeedyNet v4.22 - Name - Michelle L Serro - Serial - 99EA7 - Code - 294868
    Speller for Microsoft Office v1.1 - Serial - Y7YUGYGUEEUUGS1205002 or 4PP44PP9W4P4P91605005 or 38S2ATA8ST2XS81805007
    Spender Pro v2.0 - Serial - 15144DEE
    Splash v1.1 - Serial - NS-100-000-001 - Key - CCC8-2B1A
    SPSS v8.0 - ID - 281781 - Serial - 30865 10666 54452 79786 94805 8070
    SPSS v8.0 - ID - 3327971 - Serial - 30616 56854 43021 45637 17664 4686
    SPSS v8.0 - ID - 2141521 - Serial - 30155 67498 40203 25852 70186 1228
    SQLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
    Squizz v2.0 - Serial - 855022
    Split32 v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1961533-S54
    Splitty v1.6 - Serial - 18725032-01230567
    Splitty v1.7 - Serial - 1872503201230567
    Squizz v3.04 - Serial - ZQS202100207
    SSSpider v1.05 - Serial - Q6CFHXVATDBW6SYFZWU2ZQK1JJTJW or MXZJ2KNLHB544H1THQQ2SVJGZ6ZBH
    StartCraft v1.03 - CD CdKey - 1234567890123 or 4835-08309-0407 or 2742-66220-2897 or 2942-46281-1002
    Start Menu Changer '97 v2.60 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 4CF9C9D6
    Start-It v4.01 - First Name - #CRACKS - Last Name - #CRACKS - Company - #CRACKS - Serial - 1598347758
    Stay Connected v2.0 - Name - lxcore98 - Company - CORE - Serial - 8387F2598-5X66-9X873
    Stay Connected v2.1 - Name - lxcore98 - Company - CORE - Serial - 8387F2598-5X66-9X873
    StayOn Pro v2.5 - Serial - PRO-9805014455
    StayOn Pro v2.61 - Serial - PRO-9805014455
    StayOn Pro v2.7 - Serial - PRO-9805014455
    Stealth Keyboard Interceptor Auto Sender v1.0 - Name - #CRACKS - Serial - 51091663
    Stealth Keyboard Interceptor Auto Sender v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 85CF6804
    Stealth Keyboard Interceptor Pro v4.0 - Finn Mac CooL - Serial - 5D97C444
    Stealth Keyboard Interceptor Pro v4.0 - TEX98 - Serial - E9DCEB2B
    Steinberg WaveLab v2.0 - Install Serial - Deepz0ne-Radium-1998-QCZ
    Steinberg WaveLab v2.0 - Install Serial - ST22-TBPK2P8-EPPNBY8-Y8BW (WinNT)
    Steinberg WaveLab v2.0 - Install Serial - ST22-TYB8YYY-EPPNBY8-Y4JH (Win95)
    StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3581790368 (1 user)
    StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 631042848 (5 user)
    StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2524296704 (50 user)
    StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 213393408 (500 user)
    StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3496933937 (1000 user)
    StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3081173553 (5000 user)
    Stickits Enhanced v96.7.20 - Serial - CYBERSTICKITS
    Stop Watch v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6A6-68D
    StormWindows v5.02 - Serial - 3225-2722-4439-9756
    Stratos98 - Serial - ST123456789 - Code - 55530
    Stream Weaver DVD Video Authoring Tool Pro v4.4 - Installation Serial - SW-15456
    StreamWorks MP3 Server v3.10 Win95 - Serial - HE3A-7A1G-6A1A-1B5F
    StreamWorks MP3 Server v3.10 WinNT - Serial - HE3A-7A1G-6A1A-1B5F
    StripWav v2.03 - Name - Black Thorne - Code - 308831CFX
    Submit It v2.5 - Name - ASTAGA - Company - D4C - Serial - 257456038
    SubmitWolf Pro v3.06 - Name - Anyone - Serial - PW1-180023
    SubmitWolf Pro v3.08 - Name - Anyone - Serial - PW1-180023
    SubmitWolf Pro v3.08 Script update - Serial - PW-F451F3-
    SubmitWolf v4.0 - Name - The Keyboard Caper - Serial - PE-597418
    SUDS 97 - Name - Intern - Serial - SUDS1617
    Super Edit v3.3 - Serial - 14xxx - (x = any number 1-9)
    Super Enalotto 2.0 - Name - (Your name here) - Serial - APE56FK2JW37VL
    SuperBase v4.0 - Serial - 302010051293 or 152010015966
    SuperCat 2.1 - Name - Keefe Brooks - Serial - $069D6630
    SuperFax v5.1 - Serial - 051212453
    SuperJPG v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 422400-15028238
    SuperJPG v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 123456-11865809
    SuperMail v2.8b - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-1444863
    SuperPrint v4.0 - Serial - 400-400-xxxxx - (x = any number 1-9)
    SuperVoice v2.2 - Serial - 220006165 or 226104062
    Support Magic v3.0 - Serial - 9128745234
    SureStore Encryptor v2.2 - Name - DaVinci PC98 - Serial - fdrmfs9nhtkbpfvg
    Swell v97.3.11 - Serial - 123456789 - Code - 876543210
    SyGate v1.21 - Serial - 646A4844-12149F53 - Code - 33738D88
    SyGate v2.0 - Serial - 20012F9E-583EDBE4 - Code - 7C243D79
    SyGate v2.0 - Serial - 46655206-1105CEB - Code - 8E918A08
    SyGate v2.0 - Serial - 646A4844-12149F53 - Code - 33738D88
    SyGate v2.0.320 - Serial - 40199709-565970 - Code - 1EEAFC0D
    SyGate v2.1 - Serial - 20012F9E-583EDBE4 - Code - 7C243D79
    SyGate v2.1 - Serial - 46655206-1105CEB - Code - 8E918A08
    Symon Says v1.0 - Serial - 384-PELZW-7246
    SysBack v1.12 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 715DEB787900
    SysConfig98 v1.2 - Serial - 3E17FDB
    SysConfig32 v3.3b - Serial - 2c3c1936
    System Commander Deluxe v4.0 - Serial - YC950084-ARAE or YC900773-RGFY or YF108537-AYEC or YF104807-KFKY
    System Commander Deluxe v4.02 - Serial -
    System Information Pro ActiveX v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - SIOCX-HHQAR-OMWST-SPFAQ
    System Information v1.8 - Serial - 2s4mp74hx
    Systran Personal v1.02 - Serial -
    Systran Professional v1.6 - Serial - SIVORY-ANDREW
    Table of Contents v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0871453796
    Table of Contents v2.1 - Name - Registered Copy - Serial - 1016285280
    TablEdit v1.9 - Name - Chafe - Serial - 21544
    Tabnotes v3.06 - Name - Finn Mac CooL - Serial - Gqov$Njk!ErpQ
    Take Note v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5115696
    Talking Caller ID v2.0 - Name - ( Tillety - KAC ) - Password - 10657 <----- Without the parentheses
    Talking Email v1.1 - Name - #CRACKS#CRACKS - Serial - 8469-VPZMP7XVPZMP7X
    Talking Email v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 8469-&TRRQV#+QP99#
    Tangle-It v3.0.2 - Serial - 487G38480P76
    TapeDisk v6.22 - Serial - 331972912963
    TapEdit v2.13 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7487877839755
    Tapeware v6.1 - Serial - B1B39DDA-E9014769-5E34CD4B
    TaskBar Address v1.0 - Serial - TBA987654321
    TCP/IP Swapper v3.0 - Serial - 0492710223
    TeamCenter v1.22a - Serial - FCE-400-001-718-084184 (5 Users)
    TeleMate v4.20 - Name - The GuaRDiaN aNGeL - Serial - TM220000192 - (Type TM /R)
    Teleport Pro v1.29 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1067286980
    Teles - Serial - 900W657702504540
    Telix for DOS v3.51 - Serial -A1019106-29855 or A1058771-37419
    Terminus v3.0 - ID Code - 159-55-537-753-53860 - Alpha Key - 265-60-610-234-77812 - Beta Key - 087-80-634-833-75199
    Terrapin FTP Browser v2.3 - Serial - 33445-KUFLJ-4EV59
    Text Find v2.51 - Serial - TF2997
    Text To Ms v1.08 - Name - Phrozen Crew - Code - 47CE11A7
    TextFade 98 - Install Serial - 2722111600
    TgWin v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 121484484
    The Brain v1.53.2 - Serial - 1608-2170-5000-6921 (Enter the serial 2 times)
    The Cleaner v2.0 - Name - (Your name here) - Serial - 0111-0111-0111 or 0222-0222-0222
    The Cleaner v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0111-0111-0111
    The Homepage Upper v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 138703421 (Single)
    The Homepage Upper v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 277563097 (Pro)
    The Homepage Upper v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 138703421 (Single)
    The Homepage Upper v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 277563097 (Pro)
    The Next Tool v1.92 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BEBE440E
    Theme Builder v2.0 - Serial - TBV10-82958-27100
    Thing Maker v1.1 - Serial - 631E48-AF35F4-AC35C0-AF1285
    Things To Do v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-2654318
    Thumbs Plus v4.06 - Name - Paulo Osny May Junior - Serial - a65de349
    TIFNY v2.2a - Serial - 9SIRAX9-5229615
    TIFNY v2.3 - Serial -
    Time & Chaos v5.35 - Name - [Free Licensed Copy] - Serial - 3819567302
    Time Wizard 95 v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - TW27684
    TimeCard Calculator v2.6 - Serial - 66564
    TimbreWolf v2.02 - Serial - 43985799
    TimeEzy v1.02 - Serial - dfiks98721
    Tippy v1.34 - Name - Finn Mac CooL - Serial - wuqrrqtl
    Titelfm v1.1 - Name - Spider] - Serial - 922966919152
    TitleWave Plus v1.1a - Name - (Your name here) - Serial - 4232-7316
    ToggleDISKSPACE v2.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 19343605
    ToggleMINIMIZE
    ToggleMOUSE v4.37 - Name - Crowman /98 - Serial - 23078897
    ToggleMOUSE v4.37 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 23650795
    ToggleMOUSE v4.37 - Name - Licensed - Serial - 32068618
    TogglePING+ v1.1 - Serial - 21d24e48
    TogglePING+ v1.1a - Serial - 567430728
    TogglePOPDESK v1.01 - Name - #CRACKS - Serial - 32507054
    ToggleQUICKSCROLL v1.0 - Name - #CRACKS - Serial - 37899253
    ToggleQUICKPOINT v1.02 - Name - #CRACKS - Serial - 6512302
    ToggleTRAYTOOLS v2.11 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 15262842
    ToolBar v4.6 / v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 2318001255
    TopMenu v2.7501 - Serial - 154879835
    TraceRoute v2.02 - Serial - Key-B03-30-230-209-164-3899
    Track-IT Pro v2.2 - Serial - EBILVZOTDKLVKMQ or NALQRFPNYILLCKF (Lite)
    Track-IT Pro v2.2 - Serial - KKSHJPRUQSQBYNP or FUMWQYSAIJBTWSV or EOUXMOZPJPUITAH (Pro)
    Traffic Builder v1.55 - Serial - 123456-1789 - Key - 65F1-78787P - Browser - Any
    TransMac v3.1 - Name - (Your name here) - Serial - I31IC32D43FG
    TransMac v4.0 - Name -
    Trap Shooting Pro - Name - Finn Mac CooL - Serial - E112
    Tray Calendar v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-7273708
    Tray Clip v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 229338
    Tray Favorites v1.0 - Name - Spider] - Serial - TF10-5380-921-083-1656440
    Tray Minimizer v3.82 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 000918E464C291DF2CFA0D11
    Tray Temperature v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 00010-SHW-010-0000029
    TrayDay v6.14 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 151-9208
    TrayIcon Explorer v1.0105 - Name - TEX98 - Serial - 455448-511137919-TN (Single)
    TrayIcon Explorer v1.0105 - Name - TEX98 - Serial - 536334-511156783-YK (Site)
    TrayIcon Standard v1.026 - Name - TheDon[Fluke] - Serial - 82767-658582964-GM
    Traylamps v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 12034686
    TrayText v6.0c - Name - Finn Mac CooL - Serial - 576-8188
    Trellix v2.0 - Serial - 319808-IAN-90002-119803
    Triad Strategy Game v1.1 - Serial - 1111550014111433
    Triple Blocks v2.0 - Serial - TRIB2967
    TrueSpace v4.0 - Serial - 6400051000000
    Trumpet Winsock 3.0 - Name - Power User - Password - E26FB26A
    Trumpet Winsock 3.0 - Name - REGISTER - Password - 01ED95D9
    Trumpet Winsock 3.0 - Name - Super User - Password - 52A1C052
    Trumpet Winsock v4.0 - Name - VERSUS - Password - 50E6-4D18-C326-6095-87F3-61C6-7613-A8FF
    Trumpet Winsock v4.1 b1 - Name - VERSUS - Password - 50E6-4D18-C326-6095-87F3-61C6-7613-A8FF
    Truster v2.41 - Cd-key - 591-711936221 - Unlock code - D9EAB(this appears not to work, so ask me for a file that will werk if u see me)
    TRX Portfolio Manager v3.5 - Serial - j290Z3905aglxe
    Tune Up Master v1.0 - Serial - carwash
    Tunnel Out v1.1 - Serial - TOUT3627
    TurboClick v1.01 - Serial - 9404682421388557248569120850420000080221
    TurboLaunch v4.01 - Name - Vizion/CORE - Serial - AQQ97Z-XA9BMH-LAHKT
    TurboZIP Express v1.01 - Serial - NS-100-000-001 - Key - BCDF-7E22
    TweakEzy v1.52 - Serial - cjsiw92732
    Tweaki For Power Users v1.04 - Name - Norway - Serial - 66359483
    Twinbridge Multilingual v4.98 - Serial - 779827898051-104081
    Twinkle Bulbs v2.95 - Name - STARDOGG [PC] - Serial - AMC5673
    Twinkle Bulbs v3.02 - Name - STARDOGG [PC] - Serial - AMC5673
    TWinExplorer v1.1 - Name - Spider] - Serial - WEHMAFRTEPCBFAT
    Typestry v1.1c - Serial - 4144650235 or 0478821383
    Typestry v2.03 - Serial - 0821411441 or 3832155486
    Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00130-74790-84595 (Single)
    Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00136-95049-15682 (10 Users)
    Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00120-74240-27241 (25 Users)
    Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00120-75031-38936 (50 Users)
    Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00120-74372-45839 (100 Users)
    Ucalc v4.0 - Serial - 369,352,679,700,649,000,000,000,000,000,000
    Uninstall Manager v2.6 - Name - #CRACKS - Serial - 545
    Uninstall Manager v2.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1076
    Ultimate FileFinder v1.1 - Serial - LHFXGSVAB
    Ultimate Solitare v2.6 - Serial - 791582
    Ultimate Language Tutor 4.3 761933 (nags only)
    Ultimate Solitaire: 791582
    Ultimate Solitare Collection 2.5 791582
    UltraEdit v5.21 - Name - Finn Mac CooL - Key - GIKEMENC35304430
    UltraEdit v6.0 - Name - #CRACKS - Key - XCFWKWQD16230119
    UltraEdit v6.0 - Name - Finn Mac CooL - Key - CDVGJFWQ14885869
    UltraEdit v6.0a - Name - #CRACKS - Key - XCFWKWQD16230119
    UltraEdit v6.0a - Name - Finn Mac CooL - Key - CDVGJFWQ14885869
    Ultra Hal Assistant v1.0.91 - Serial - 72083REM
    Ultra Hal v6.0 - Serial - REM72083
    Unios v1.9 - Serial - 16182088-09080700
    Universal v1.5 Name - Plushmm [PC97] - Serial - 655162446
    Universe Creator v1.6 - Name - MARQUIS UCF - Serial - 148999584
    URL CLIPtomania v1.0 - Name - Black Thorne - PC'98 - Serial - SM3UPU48HOVD
    URL Spider v2.5.2 - Name - (Your name here) - Serial - IS2513-
    URL Spider v2.6.1 - Name - David Cowgill - Serial - 115364992477135589938
    Value Trend Indicator v4.2 - Serial - 181605
    VanBascos MIDI Player v1.05 - Name - Blackstar TRPS98 - Serial - 7829137620
    Velocipede v3.2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - Phrozen - Checksum - 1D1A-1374-5AFC-E128
    Viewsoft Internet v3.2.1516 - Serial - 803-134874305168
    Virtua Girl v1.07 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 41198
    Virtual Tools MFC v1.0 - Serial - 1695001B
    Virtual Turn Tables v1.60 - Name - Finn Mac CooL - Code - &(.PX,0Q2K!D#C#"["U^\5/LO*&8YO7Q4^R\H9@R,C(R3 - Key - _d_j_H_D_and_U_C_F_!
    VISIO Professional v5.0c - Serial - 50200-18592
    Visual Basic v5.0 - Name - (Your name here) - Serial - 56799270782400740461
    Visual Basic v6.0 Pro - Serial - 82891814582691454736 - CD-Key - 815-2325261
    Visual Business Cards v3.1f - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-4822438
    Visual Dialog Script v2.5 - Name - Freeware - Company - Freeware - Serial - 200-90663368
    Visual Envelopes v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-6731678
    Visual Labels v3.1g - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-2260335
    Visual Month v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-1986893
    Visual Multitool v2.0 - Serial - 40FD03D29900454E
    Visual Multitool v2.1 - Serial - F09784D299900454E
    Visual Studio 98 - Serial - 50021-335-6624872-26366
    VivoActive VideoNow v3.0 - Serial - swbfd-203486-pkrs
    Voice Email v4.08 - Serial - 8482-549-211
    VoxPhone Pro 3.0 - Serial - 000-123-4567 - Code - HXPFGNAJVQ
    Voyager Key Updater v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 568X-47VH-34X2-3183
    VPOP3 v1.3 - Name - CKL!1997 - Users - 5 - Expiration - 0 - Serial - kMDyFErgovCFMTW
    Vueprint Pro v6.1 - Serial - 5985587 or 8516031
    VuePrint Pro v6.2 - Serial - 16404382 or 1802325269
    VuePrint Pro v7.0 - Serial - 16404382 or 1802325269
    Wallpaper v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - C41223D5
    Wallpaper Manager 98 v1.13 - Serial - 847977-27701-011
    Waste Whacker v2.12 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 341082552666
    Waste Whacker v2.12 - Name - The Master DaVinci - Serial - 500554744556
    Waste Whacker v3.02 - Name - Warp98 - Serial - 489648749934
    Waste Whacker v3.11 - Name - afdad [SpX] - Serial - 585259930016
    Waterfall Pro v2.01 - Serial - 1797195037-8455-2754-5987 or 997334678-0373-5920-1968
    Waterfall Pro v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 30440097-2921-2832-0546
    Waterfall Pro v2.1 - Name - Prophecy [tNO '98] - Serial - 22621938-2114-2953-5427
    Waterfall Pro v2.1a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 42038425-4112-9089-37
    Wave Convert Pro v3.0 - Serial - 111-WPA9944
    Wave Convert Pro v3.1 Build 4 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - 10256 WP5020 A2670
    Wave Events v2.0 - Name - X - Serial - TEX98
    Wave Flow v2.0 - Login - #CRACKS - Password - 224683
    Wave Flow v2.0 - Login - Black Thorne - PC'98 - Password - 2374701
    Wave Flow v2.0 - Login - Finn Mac CooL - Password - 1203422
    WaveStation v2.72 - Serial - WS27-1928-5634-1998 - Code - 254806749842
    WaveStation v3.0 - Serial - WS3011-127868576225
    Weather Online v1.0 - Serial - WO1WN5515
    Weather1 v1.40.1.7 - Name - qwerty - Serial - U[IVX]
    Web Creator v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 64701967
    Web Expert v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - TZP45W-ACDSVL-XMQYE8-G4KW9C
    Web Extract ToolPak v1.0 - Serial - NS-100-000-015 - Key - 0600-F275
    WEB Form Formatter v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 794-7A7
    Web Graphics Optimizer v4.0 - Name - Sn0wman - Company - none - City - heaven - Serial - WP1-208-036-308-997-0105-4176-784
    Web Hacker 2.5 - Name #1 - Phrozen - Name #2 - Crew - Serial - 1368431568
    Web Magician v1.0 - Serial - 847931526
    Web Meta Power v1.0 - Serial - VFG-879-439
    Web Phone v4.01 - Key - 4359NJ8PU124T852 or 747H86552V3453D0 or H925T842989AJ12D
    Web Phone v4.02 - Key - 4359NJ8PU124T852 or 747H86552V3453D0 or H925T842989AJ12D
    Web Plus v4.0 - Serial - ??nnnnwwnc?nnn?bvn?+++?n++?cw?n?cjfnfnf0n}p91
    Web PriceList 2001 v1.3e - Name - ESCOM - Serial - RW3349218074957U - Code - ABCDEF
    Web Server 4D v2.02 - Serial - 88GE-VTSW-HFFF-GNGG
    Web Snap v2.2 - Serial - 69446532
    Web Thumbnailer v1.2.3 - Serial - 787967-80027-012
    Web Traffic Builder Pro v4.03 - Serial - WTB-ZVVWDLFZ
    WebBandit v3.60.01 - Serial - 197310 - Unlock - 972401
    WebBoy v1.41 - Serial - WB10-01-12345678-nbfbqouagb or WB13-01-14031998-hdgbaiormd
    WebEdit PRO v3.0.4 - Name - Nop [Phrozen Crew] - Serial - F74EC7GA7271
    WebEdit PRO v3.1 - Name - Mexelite'98 - Serial - F6F7DBFAC517
    WebExpress v3.0 - Name - (Your name here) - Serial - 860-7105-735
    WebExpress v3.0 - Name - Jan Henry Dickinson - Serial - 860-7105-735
    WebFerret PRO v2.5101 - Serial - NS-100-002-267 - Key - 6304-1D8A
    WebFerret v2.7 - Serial -
    WebOverDrive v2.0 - Serial - $AE282254
    Webpad v1.0 - Serial - I paid ;o)
    Webpass v4.0 - Serial - 1492
    WebPop v2.01 for MDaemon - Serial - 102-01-02928-155-43556
    WebSeeker v3.4.0.3 - Serial - WS2R-DWSXPU-7XWEE-E6L-8INWUG or WS2R-5ZFFBL-7XG2N-NVJ-NI3Q22
    Webshop v3.41 - Serial - ILAB-472HPS3R
    Webshots Screen Saver Toolkit v1.05.2552 - Name - Finn Mac CooL - Key - WS1-FINNM - Serial - 4635-2415-5707-6505-8765 (Pro)
    Websnake v1.23 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 123456789 - Reg Code - F1B148F5C3E900
    WebSpider - Serial - GBU507130405066 (Standard)
    WebSpider - Serial - HO65730330175132029 (Pro)
    WebSurveyor v1.1.81 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WSB-R0D3DD1B3717FF
    WebSurveyor v1.1.81 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WSB-R0D3DD1B3717FF9
    WebTwin v1.1a - Name - FreeKey 123456 - E-mail - [email protected] - Serial - EEGZ-11-47217100
    WebVCR v2.01 - Name - mpbaer - E-mail - [email protected] - Serial - 3d27-7773-k4dp-c6e7
    WebVCR v2.02 - Name - xOANON - E-mail - [email protected] - Serial - d8v4-svek-49ym-rvpf

    vıs baslıgı yanlıs yazdık neyse
    WebVCR v2.12 - Name - xOANON - E-mail - [email protected] - Serial - d8v4-svek-49ym-rvpf
    WebWhacker v3.2.04 - Serial - WW2R-QQLJ7D-XAVK3-ITN-SHB4JG or WW2R-QCCB3S-XASBE-Z8M-YMHBJ
    __________________

    Counter Strike: Condition Zero Oyun sırasında ~ tuşuyla konsolu açın. Ardından sv_cheats 1 komutunu yazıp, oyunu yeniden başlatın. Görev tekrar başladıktan sonra, tekrar konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin:

    god - Ölümsüzlük
    fly - Uçma modu
    noclip - Duvarlardan geçebilme
    notarget - Görünmezlik
    impulse 101 - Birkaç silah verir
    give (eşya ismi) - Belirtilen eşyayı verir
    maps - Haritaları listeler
    changelevel (harita ismi) - Haritayı değiştirir
    sv_restart 1 veya sv_restartround 1 - Görevi yeniden başlatır

    Eşyalar:
    weapon_ak47
    weapon_aug
    weapon_awp
    weapon_deagle
    weapon_elite
    weapon_famas
    weapon_fiveseven
    weapon_g3sg1
    weapon_glock18
    weapon_m3
    weapon_m4a1
    weapon_mac10
    weapon_mp5navy
    weapon_p228
    weapon_p90
    weapon_scout
    weapon_sg550
    weapon_sg552
    weapon_tmp
    weapon_ump45
    weapon_usp
    weapon_xm1014


    --------------------------------------

    arkadaslar buyrun buda ikincisi


    Alien Trilogy:

    Aşağıdaki kodları oyun sırasında yazın:

    comeandhaveago - Tüm silahlar
    weapontastic - Tüm silahlar
    ifyouthinkyouarehardenough - Sınırsız cephane
    theironlady - Multiplayer'da full enerji
    takeonallcomers - Single player'da full enerji
    ripleydoesitwithbigguns - Tüm hileler aktif
    jumptolevel<level 1-34> - Seviye seçimi
    nadiapopov<level 1-34> - Seviye seçimi



    Aliens vs Predator:

    Oyun esnasında ~ ve F12 tuşlarına aynı anda basarak hile konsolunu açın ve hileleri girerek ENTER tuşuna basın.

    alienbot - AI kontrolünde bir Alien yaratır. (Marine İçin)
    freakoftheuniverse - Ölümsüzlük. (Marine İçin)
    giveallweapons - Tüm silahlar ve cephaneyi verir.
    god - Ölümsüzlük.
    light - Oyuncunun etrafını aydınlatır.
    marinebot - AI kontrolünde bir Marine yaratır.
    observer - Gözlemci modunu açar/kapatır.
    predobot - AI kontrolünde bir Predator yaratır.
    showcoords - Seviye koordinatlarını gösterir.
    gimme_charge - Predator enerjisini doldurur. (Predator için )
    skullcollector - Ölümsüzlük. (Predator için)
    theonedeadlycreautureevercreated - Ölümsüzlük. (Alien için)
    winneroftheonegreatbattleoftheuniverse - Xenomorph haline dönüşmenizi sağlar. (Alien için Geçerlidir)



    Aliens vs Predator - Gold:

    Oyunun kısayoluna "-debug" komut satırını ekleyin. Daha sonra oyunda [~] tuşuna basarak konsolu açın daha sonra aşağıda her karakter için ayrı ayrı verilmiş olan hile kodlarını girin. (Tüm karakterler büyük harf olmalı)

    Marine için:
    MOTIONTRACKERVOLUME # - M. T. ses seviyesi (0.00 ile 1.00 arası)
    MOTIONTRACKERSPEED # - M. Tracker hız seviyesi (1 ile 16 arası)

    Predator için:
    GIMME_CHARGE - Enerjiyi yeniden doldurur

    Alien için:
    CROUCHMODE 0/1 - Sürünme modu (0 kapalı 1 açık)

    Diğer karakterler:
    ALIENBOT CPU - Kontrollü Alien yaratır
    GOD - Ölümsüzlük
    GIVEALLWEAPONS - Tüm silahlar
    LIGHT - Light Aura yaratır
    MARINE BOT # - # kadar Marine yaratır
    PREADOBOT # - # kadar Predator yaratır
    PREDALIENBOT CPU - Kontrollü Predator-Alien yaratır
    PRAETORIANBOT CPU - Kontrollü Praetorian-Alien yaratır
    XENOBORG CPU - Kontrollü Xenoborg yaratır
    SHOWFPS - Ekran tazeleme sıklığı
    SHOWPOLYCOUNT - Render edilmiş poligonlar
    LISTVAR - Yardım
    LISTCMD - Komut listesi
    TIMESCALE # - Oyun hızını değiştirir (0.00 ile 1.00 arası)

    Uyarı: Debug modda oyununuzu kaydedemezsiniz




    Aliens vs Predator 2 - Primal Hunt:

    Oyun da mesaj gönderme tuşuna basın ve

    <cheat> x

    şeklinde x yerine aşağıdaki kodlardan birini yazın) hilenizi girin:

    mpcanthurtme - Ölümsüzlük Aç/Kapat
    mpschuckit - Silah ve cephane verir
    mpsmithy - Tam zırh
    mpkohler - Tam cephane
    mpstockpile - Tam cephane
    mpbeamme - Oyuncu bölümün başına ışınlanır
    mpsixthsense - Hayalet modu Aç/Kapat
    mpicu - 3. Şahıs görüş açısı Aç/Kapat



    Alone in The Dark:

    Oyunun save?.itd (? = verdiğiniz isim) dosyasını açın ve aşağıdaki byte'ları “FF” ile değiştirin.

    -Byte- -Sonuç-

    19.865 - Lambaya gaz alırsınız
    19.866 - Rifle için cephane verir
    19.882 - Sağlığınız full olur
    20.024 - Silah için cephane verir




    Apocalyptica:

    Oyun esnasından [~] tuşuna basıp konsolu açın ve "exodus 15:3" yazın. Bu şekilde hile modu aktif hale gelir daha sonra aşağıdaki hileleri kullanabilirsiniz

    god 1 - Ölümsüzlük (0 kapatır)
    nextlevel - Sonraki bölüme geçiş
    fly 1 - Uçuş modu
    changecharacter - Karakter değiştirme
    botcombat - Bot savaşını açar
    botmove - Bot hareketlerini açar
    botforcefight - Bot dövüşünü açar
    listplayers - Oyuncu listesi
    addbot - Bot ekler
    editbot - Bot düzenler
    removebot - Botu kaldırır
    makebotdead - Botu öldürür
    playmovie - Açılan filmleri seyredersiniz
    getres - Çözünürlüğü gösterir
    setres - Çözünürlüğü düzenler
    botorders - Bot komutları
    list - Komut listesi



    Battlezone 2:

    Oyunda iki tip hile yöntemi vardır.
    1) Oyun sırasında Shift] + [Alt] tuşlarına aynı anda basın ve aşağıdaki hile kodlarını kullanın

    tebuffy - Ölümsüzlük
    tedontdie - Bütün haritayı gösterir
    tenerd - Uyduyu gösterir
    tedeadite - Cephaneniz bitmez
    terat - Sınırsız Scrap’a sahip olursunuz

    2) Oyun sırasında [CTRL] ve [é] tuşlarına birlikte basıp hile konsolunu açıp aşağıdaki kodları girebilirsiniz

    game.cheat bzbody - Zırhınız zarar görmez
    game.cheat bzfree - Kaynaklarınız ve pilotlarınız tükenmez
    game.cheat bzradar - Bütün haritayı gösterir
    game.cheat bztnt - Cephaneniz bitmez
    game.cheat bzview - Enerjiye gerek kalmadan Comsat Link'i sağlarsınız



    Battlezone II - Force Commander:

    [CTRL] ve [é] (escape tuşunun altındaki) tuşlarına basıp konsolu açın ve aşağıdaki kodları yazın:

    game.cheat bzbody - Sınırsız zırh
    game.cheat bzfree - Sınırsız pilot ve kaynaklar
    game.cheat bzradar - Tüm harita
    game.cheat bztnt - Sınırsız cephane
    game.cheat bzview - Enerjiye gerek kalmadan Comsat Link'i



    Blood 2 The Chosen:

    Oyun sırasında “T” tuşuna basıp açılan konsola aşağıdaki kodları girin

    MPGOD - Ölümsüzlük
    MPKFA - Cephane
    MPCLIP - Spectator Modu
    MPHEALTHY – Sağlığınız Tamamlanır
    MPWHEREAMI - Bulunduğunuz Koordinatları Verir
    MPHIDEME – Bulunduğunuz Yeri Göremezsiniz
    MPBEEFCAKE – Gücünüz Artar
    MPKILLEMALL - Bütün Düşman Yaratıklar Ölür.
    MPSPEEDUP - Hızınız Artar
    MPSTRONGER – Gücünüz Artar
    MPOPHELIA - Ophelia'nın Görüntüsü Alırsınız
    MPISHMAEL - Ishmael'in Görüntüsü Alırsınız
    MPCALEB - Caleb'in Görüntüsü Alırsınız
    MPGABBY - Gabriella' nın Görüntüsü Alırsınız
    MPBERETTA – Bir Adet Baretta Verir
    MPSUBMACHINEGUN - Submachine Gun
    MPFLAREGUN – FlareGun
    MPSHOTGUN - ShotGun
    MPSNIPERRIFLE - SniperRifle
    MPTESLACANNON - TeslaCannon
    MPNAPALMCANNON - NapalmCannon
    MPSINGULARITY - Singularity
    MPASSAULTRIFLE - AssaultRifle
    MPHOWITZER - Howitzer
    MPBUGBUSTER - BugBuster
    MPMINIGUN - MiniGun
    MPLASERRIFLE - LaserRifle
    MPTHEORB - TheOrb
    MPLIFELEECH – LifeLeech
    MPGOSHOPPING – Bütün Eşyalardan Verir
    MPNEWCROWARD – 100 Adet Rırh Verir
    MPREALLYNICENURSE – 300 Adet Sağlık Verir
    MPWARD – 25 Adet Zırh Verir
    MPCARBONFIBER - Willpower Powerup Verir
    MPTAKEOFFSHOES – Görünmez Olursunuz
    MPNICENURSE - 25 Adet Sağlık Verir
    MPHERKERMUR - Triple Damage Powerup Verir
    MPBEANSOFCOOLNESS - Karma Silah Verir


    Call of Duty - United Offensive:

    Hileleri açmak için masaüstünüzdeki kısayola aşağıdaki komut satırını ekleyin

    +set thereisacow 1337 +set developer 1 +set sv_cheats 1 +set monkeytoy 0

    Tamam deyip çıkın ve oyunu başlatın. Oyun sırasında [é] tuşuna basarak konsolu çıkartın ve aşağıdaki kodları yazın:

    god - Ölümsüzlük
    give health - Tam sağlık
    give # - # yazan yere yazdığınız şeyi alırsınız
    notarget - Görünmezlik
    noclip - Duvarlardan geçebilirsiniz

    Not: Hileleri girdikten sonra "sv_cheats are read only" diye olumsuz bir mesaj alırsanız konsola "setrandom sv_cheats 1 yazın" ve hileleri tekrar girmeye çalışın.




    Carmageddon 2 - Carpocalypse Now:

    Aşağıdaki kodları oyun sırasında yazın:

    TILTY - Pinball Modu
    WATERSPORT - Su altında gidebilme yeteneği
    LEMMINGIZE - Aptal yayalar
    STIFFSPASMS - Mutant cesetler
    WOTATWATAMI - kaygan lastikler
    SMARTBASTARD - Yarışı kazanın
    MRMAINWARING - Panik halinde yayalar
    WETWET - Fazladan kredi
    TINGTING - Bedava onarım
    STOPSNATCH - Kronometre açık/kapalı
    MOONINGMINNIE - Ayın çekim gücü
    BIGDANGLE - Kuyruklu mutantlar
    CINTONCO - Hot Rod
    FASTBAST - Turbo yayalar
    STICKYTYRES - Duvara tırmanmak kim istemez
    GOODHEAD - Aptal kafalı yayalar
    EVENINGOCCIFER - Sarhoş araba kullanmak
    TIMMYTITTY - Fazladan süre
    ZAZAZ - Zombi yokedici
    POWPOW - Rakipleri geri püskürtün
    FRYFRY - Zombilere ateş fırlatın
    GLUGLUG - Fazladan yüksek kredi
    MINGMING - Tam tamir
    JIGAJIG - Dinamik mod
    MRWOBBLEY - Esnek süspansiyon
    WHIZZ - Turbo
    SUPAWHIZZ - Mega turbo
    PILLPOP - 5 kurtarma hakkı
    SKIPPYPOOS - Kanguru gibi zıpla
    DOTACTION - Haritada zombileri göster
    DIDEDODI - Mayın
    STOPSNATCH - Zamanı durdur

    Ve DİĞER HİLELER

    lemmingize - Disable Pedestrian AI
    fastbast - Fast Pedestrains
    wotatwatami - Slippery Tires
    takemetakeme - Suicidal Pedestrians
    stickits - Pedestrians Are Stuck
    megabum - Giant Pedestrians
    supacocks - Invincibility
    blueballz - Frozen Opponents
    bluepigs - Frozen Police
    swiftyshifty - Turbo Opponents
    pigsmightfly - Turbo Police
    mooningminnie - Lunar Gravity
    bigdangle - Mutant Tail
    mrmainwaring - Panicked Pedestrians
    stiffspasms - Mutant Corpses
    clangclang - Trashed Bodywork
    fryingtonight - Pedestrian Electric Ray
    bigtwat - Solid Granite Car
    bloodyhippy - Drugs
    twatoff - Explosive Pedestrians
    xrayspeks - Ethereal Pedestrians
    oypowerupno - No Power-Ups
    stuffitup - Damage Magnifier
    anglemolesters - Immortal Pedestrians
    duffride - Rock Springs
    rubberup - Gripomatic Tires
    ledsleds - Jupiter Gravity
    easypeasy - Slow Motion Pedestrians
    tinytoss - Mini Pedestrians
    furkinell - Turbo Bastard Nutter Nitros
    hotass - Afterburner
    liquidlunge - Oil Slicks
    fistnesses - Max Offensive
    skegnesses - Max Everything
    thatsalotofarmour - Extra Armor Slot
    thatsalotofpower - Extra Power Slot
    thatsalotofoffal - Extra Offensive Slot
    thatsalotofslots - Extra Slots All Around
    strongbones - Bonus Armor Slots
    fastbones - Bonus Power Slots
    nastybones - Bonus Offensive Slots
    loadsabones - Bonus Slots All Around
    ineedapill - Pedestrian Valium
    bonbon - Slaughter Mortar
    oohmessymess - Dismemberfest
    getdown - Grooving Pedestrians
    fartsuits - Helium Pedestrians
    largeone - Angry Pedestrians
    hippotart - Far Pedestrians
    bloodyartists - Stick Insects
    cowcow - Pedestrian Repulsificator
    osostrong - Extra Armor
    osofast - Extra Power
    osonasty - Extra Offensive
    osoversatile - Extra Everything
    ohsostrongsostong - Double Extra Armor
    ohsofastsofast - Double Extra Power
    ohsonastysonasty - Double Extra Offensive
    stringvest - Max Armor
    vastnesses - Max Power
    gotoinfrared - Cloaking Device
    osoversatilesoversatile - Double Extra Everything
    iwishicouldflyrightuptothesky - Uçuş modu




    Carmageddon:

    "SALMONAXE" yazarak hile modunu açın.

    W: Anında kazanın
    B: Anında terfi sağlar
    S: Otomobilin teknolojisini yükseltir
    C: Tüm safkan ve melezlere ulaşın ?
    L: Monolith'leri çağırmak
    T: Yarısaydam binalar
    D: Hafıza durumları

    Aşağıdaki kodlar aracınıza komik özellikler kazandırır.

    BIGBOTTOM, SUPERHOOPS, IGLOOFUN, INTHELOFTBUYOURNEXTGAME
    CHICKENFODDER, FUNNYJAMISLANDRULES, SMALLUDDERS, SPAMFORREST
    TRAMSARESUPER

    Harita, araba seçme veya oyunu başlatma gibi ekranlardan birinde ENABLE yazın. Bu tüm pist ve araçları açacaktır. Artık, oyun sırasında aşağıdaki hileleri de kullanabilirsiniz.

    Yarış başladığında [F4] tuşuna basın, cheat mode'a girin ve:

    F5 - Onarım
    F6 - Ölümsüzlük aç/kapa
    F7 - +30 saniye
    F8 - Zamanı durdur/başlat
    F10 - Tur sayacını arttırır
    F11 - +5000 kredi
    SHIFT + F6 - rakipleri haritada gösterir
    SHIFT + F7 - +300 saniye
    Shift + F8 - Sadece kendi arabanıza gölge koyar
    Shift + F10 - Checkpoint sayacını arttırır
    Shift + F11 - 5,000 kredi kaybettirir!
    Ctrl + F8 - Gölge özelliğini açıp kapatır
    Ctrl + 1 - Uçuş modunu açıp kapatır

    Bir de bunları deneyin:

    # (herhangi bir sayı):
    SHIFT-#
    ALT-#
    SHIFT-ALT-#
    CTRL-#



    Carmageddon TDR 2000:

    Oyun sırasında [Esc] tuşunun altındaki [é] tuşuna basın ve aşağıdaki kodları kullanın:

    hereComesTrouble - Hile modunu aktif hale getirir
    openLevelsGuv - Tüm seviyeler
    cash - + 10,000$
    invincible - Ölümsüzlük
    ai on/off - yapay zeka açık/kapalı
    setCar [ARABAADI] - Arabanızı [ARABAADI] isimli arabaya çevirin
    makeai [ARABAADI] - [ARABAADI] arabayı kullanan rakip ekleyin
    WasteAll - Tüm arabaları yok edin
    lastlap - Yarışa son turdan (Final Lap) başlayın
    lastcheckpoint - Sonuncu hariç tüm Checkpoint'ler
    geçilmiş olur
    adventure - Text Adventure Mini-Game
    damage_multiplier # - Hasarı # sayısına yükseltir
    addPowerup # - (#) isimli Powerup

    Powerup isimlerini bulmak için oyunun kurulu olduğu dizinin altındaki Assests dizinindeki PowerupStrings_Internal.txt. dosyasına bakın.



    Command & Conquer Red Alert - Counterstrike:

    Oyun menüsüne gidin sol Shift tuşuna basılı tutarken, yukarıda Options menüsünün sağındaki hoparlör resmine tıklayın. Artık meşhur karıncalarla tanışabilirsiniz.



    Command & Conquer:

    İlk olarak bir jip yapın sonra düşmanın binalarının bulunduğu yere girin jipiniz patlayıncaya kadar etrafta gezdirin her yer açılsın sonra çok ucuz olan sandbag'leri arka arkaya koyarak jipinizin geçtiği yollardan karargaha sokun sandbag'lere ateş etmeyeceklerdir. Sonra onların karargahlarının çıkışını kapatın. Bilgisayar bundan sonra size saldırmayacak, içeride tıkılıp kalacaktır. İsterseniz sonra sandbag'leri karargahın içinde kuytu bir yere kadar uzatıp, oraya bir baraka kurup, mühendis üretip tüm binalarını ele geçirin. Bu numara Red Alert'de işlemiyor, Tanklar sandbag'leri ezip geçiyor



    Command & Conquer Red Alert 2:

    Oyun esnasında F7'yi basın ve açılan bölüme kodları girin.

    sonicboom - Hava birimleri on kez daha hızlı olur
    lotsofpresents - Sandık verir
    poweroverwhelming - Sonsuz güç
    legenhancement - Yaya birimler on kez daha hızlı olur
    ineedbackup - Takviye birimler verir
    movemovemove - Bina ve birimler anında yapılır
    iseethelight - Gölge kalkar
    apresentforyou - Sandıklardan düşman birimleri çıkarır
    blackhole - Gölge sizi düşmandan saklar

    Okul otobüsü:
    Rus olarak oynarken Yuri'nin mine control özelliğini kullanarak bir okul otobüsünü (school bus) kontrolünüz altına alın. İçine 5 piyade yerleştirin ve düşman üssüne yollayın, askerlerinizi otobüsünün içinden çıkarmadıkça Allied birimleri size ateş etmeyecektir.

    Yenilmez Demolition Truck:
    5-6 adet tamamen dolu Iron Curtain taşıyan Demolition Truck yapın ve onlary düşman üssüne yollayıp çarpışmaya girmeden Iron Curtain'lary açın. Demolition Truck hedefe ulaşıncaya kadar yok olmayacaktır





    Command & Conquer Renegade:

    Bu hile skirmish'teki (multiplay practice) çoğu şeyi değiştirebilmenizi sağlıyor.

    Westwood klasörüne girin, oradan Renegade\Data'ya girin oradaki 'svrcfg_skirmish.ini' dosyasını herhangibir text editörüyle açın. Oradaki değerleri değiştirerek istediğinizi yapabilirsiniz. Mesela oyunun süresini arttırabilirsiniz. En son olarak kaydedip kapatın.

    NOT: Dosyanın yedeğini almayı unutmayın...




    Commandos 3 - Destination Berlin:

    Oyundayken "SOYINCAPAZ" yazarak hile modunu aktif halde getirin. Bu kodu yazdıktan sonra Commando'yu seçili tutup aşağıdaki tuş kombinasyonlarını kullanın.

    [Ctrl] + I - Ölümsüzlük
    [Ctrl] + V - Görünmezlik
    [Shift] + X - Commando için hedef belirleme
    [Ctrl] + [-] - Ekran tazeleme hızı
    [Ctrl] + [Shift] + N - Bölümü kazanırsınız
    [Ctrl] + [Shift] + X - Tüm düşmanlar ölür

    Bölüm Kodları:
    NS2B7 - Mission 1
    GMD1T - Mission 2
    NMD15 - Mission 3
    YDNCQ - Mission 4



    Delta Force - Task Force Dagger:

    Oyunda (é) ile konsolu açıp aşağıdaki kodları yazın:

    ClayburnFallmont - Tam cephane
    StanGable - Sınırsız cephane
    JeffersonDarcy - Sağlık
    AceEvans - Görünmezlik
    RogerPhilips - Bombardıman



    Delta Force - Land Warrior:

    Oyunda (é) tuşuyla konsolu açıp aşağıdaki kodları yazın:

    drury - Tam cephane
    kariya - Sınırsız cephane
    roy - Sağlık
    corbet - Görünmezlik
    domi - Bombardıman



    Duke Nukem - Manhattan Project:

    Hileleri aktif hale getirmek için [é] tuşuna basın ve exec cheats.cfg yazıp ENTER'a basın.
    Kullanmak için de oyun sırasında aşağıdaki harflere basın:

    G - Jetpack ve forcefield hariç herşeyi verir
    H - Cephaneyi doldurur
    J - Jetpack
    F - Forcefield
    L - Extra hayat
    K - Kendini yoketme
    I - Ölümsüzlük
    P - Pause (Matrix-stili)



    FIFA 96:

    Sürpriz takımlarla oynamak için : 'Quit To DOS' u seçin. Credits ekranında xplay yazıp [Return] e basın. 'Friendly Game' de beş yeni takım çıkacaktır. Bazı oyuncuların özel yetenekleri vardır, haberiniz olsun.

    Gelişmiş oyun moduna girmek için: 'Friendly Game' bölümüne girin; Vancouver'a karşı Canada'yı rakip seçin. [Ctrl] + [Alt] + [Insert] 'e basın. [F1] 'e basarak açılan menüden istediğiniz ayarı yapın.





    FIFA 97:

    Sistem tarihinizi 29 Şubat 1996'ya getirin, daha sonra yılı 1997 yapın. Oyuna girin ve takımınızı Singapur olarak seçin. Oyun sırasında aşağıdaki kodlardan istediğinizi yazın:


    kelong - Gizli oyuncuları açar
    laochiao - Daha çok gizli oyuncu
    kayu - Çıplak hakem
    lth - Rakip takım kendi kalesine gol atar
    cantona - Şutlarınız uçarak gider




    FIFA 98:

    Aşağıdaki isimleri Player Edit ekranında yazın:

    dohdohdoh - Çılgın top
    eac rocks - büyük kafalar
    footy - aptalca hareketler
    johnny atomic - bir dalış yapın
    ur1ofus - görünmez duvar
    xplay - hot potato (?)




    FIFA 99:

    Oyun içinde sürekli (ard arda) “win” yazarsanız, Winter - Kış girişini izleyebilirsiniz.



    FIFA 2000:

    Aşağıdaki hile kodlarını oyundaki Options bölümündeki Hileler (cheats) bölümüne girerek kullanabilirsiniz.
    LIGHTSOUT – Glow Mode 2 renk parlak futbolcular
    BURNABY – EA Kanada merkez binası önünde maç yapmak.
    SIZZLE – Bol yağmur oluşur ve yandaki futbolcuya şimşek çakar
    MOMONEY – Size Açık Çek verilir
    DIZZY – Kaleciyle karşı karşıya geldiğinizde bir ufo gelip
    kaleciyi ışınlar
    HOOLIGAN – Gizli takımların kilidini açar



    FIFA 2001:

    Rakip kalenin yakınında taç kullanırken topun düşeceği yeri adamınızdan biraz uzakta kaleye yakın olacak şekilde ayarlayın S+D+D kaleci çareziz %100 Gol

    Ayrıca;

    Kodlar ana menüde iken girilecektir.

    Gimmethemoney - Para ekler
    Playersmaybe - Bedava Oyuncular
    Bigheads - Büyük Baş-Kafa Modu
    Playersarelocked - Rakip Oyuncular karşıya geçemezler
    Dizzy - Gökten bir Canavar Sahaya iner

    Oyun sırasında kontrolleri değiştirip kaleciyi (Q tuşuna basarak) çıkarın. Sonra aslında sizin oyuncunuz olan oyuncu tam şut atarken kontrolleri eski haline getirin. O yarı boyunca kaleci kaleden sürekli olarak çıkacaktır. İkinci yarıda bunu tekrar yapın.





    FIFA 2002 - Road To World Cup:

    Aşağıdaki kodları oyunun klasörünün içindeki soccer.ini dosyasına ekleyip kaydedin.

    CHEAT_UNLOCKED_TEAMS=1 - Tüm takımlar açılır
    AGGRESSIVE_TACKLE_CHEAT=1 - Daha sert mücadele
    UNLOCK_TOURNAMENT=1 - Tüm turnuvalar açılır
    CHEAT_RANDOM_TEAMS=1 - CPU rastgele takım seçer
    CHEAT_EQUAL_TEAM_STATS=0 - Takımlar eşit seviyede
    DEMO_MODE=1 - Oyun demo modunda
    WINDOWED=1 - Oyun pencere içinde

    Ayrıca;

    Friendly moda oynarken;
    Herhangi bir Amerika ülkelerinin takımıyla kupayı alırsanız, Amerika Karması,
    Herhangi bir Afrika ülkelerinin takımıyla kupayı alırsanız, Afrika Karması,
    Herhangi bir Asya ülkelerinin takımıyla kupayı alırsanız, Asya Karması,
    Herhangi bir Avrupa ülkelerinin takımıyla kupayı alırsanız, Avrupa Karması açılacaktır.
    Eğer bütün karmaları açarsanız Dünya Karması açılacaktır.

    Ayrıca;

    Oyunda Ekstra Turnuvalar için, Aşağıdaki Modları (M) kazandığınızda altlarında yazılı modlar ve resimler açılıyor (A)

    M: AFC World Cup Qualification
    A: Asian Nations Cup mode ve Myung Bo Hong'un resmi (Güney Kore)

    M: UEFA World Cup Qualification mode
    A: European Championship mode ve Francesco Totti'nin resmi (İtalya)

    M: CONMEBOL World Cup Qualification mode
    A: Copa America mode ve Roberto Carlos'un resmi (Brezilya)

    M: CONCACAF World Cup Qualification mode
    A: Gold Cup mode ve Ruud Van Nistelrooy'un resmi (Hollanda)

    M: EFA mode
    A: Nuno Gomez'in resmi (Portekiz)

    M: European Championship Cup mode
    A: Iker Casillas'ın resmi (İspanya)

    M: European Chamipionship mode
    A: Thierry Henry'nin resmi (Fransa)

    M: Copa America mode
    A: Henrik Larsson'un resmi (İsveç)

    M: Gold Cup mode
    A: Thomasz Rodzinski'nin resmi (Kanada)

    M: Yukarıdaki tüm modlar
    A: FIFA Confederation's Cup mode ve Steve Marlet'in resmi (Fransa



    FIFA World Cup 2002:

    Aşağıdaki kodları oyunun klasörünün içindeki soccer.ini dosyasına ekleyip kaydedin.

    CHEAT_UNLOCKED_TEAMS=1 - Tüm takımlar açılır
    AGGRESSIVE_TACKLE_CHEAT=1 - Daha sert mücadele
    UNLOCK_TOURNAMENT=1 - Tüm turnuvalar açılır
    CHEAT_RANDOM_TEAMS=1 - CPU rastgele takım seçer
    CHEAT_EQUAL_TEAM_STATS=0 - Takımlar eşit seviyede
    DEMO_MODE=1 - Oyun demo modunda
    WINDOWED=1 - Oyun pencere içinde




    FIFA 2003:

    Oyunun dizininde bulunan "soccer.ini" dosyasını Not Defteri ile açın. Daha sonra aşağıdaki satırları ekleyin:

    Otomatik çaba için:
    AUTO_TACKLING=1

    Birebir oyun modu için:
    ONE_ON_ONE=1

    Oyunu pencere içinde çalıştırmak için:
    WINDOWED=1

    Süper kaleciler:
    ABSOLUTELY_PERFECT_GOALIES=1

    İki takım için eşit istatistikler:
    CHEAT_EQUAL_TEAM_STATS=1

    Agresif oyun:
    AGGRESSIVE_TACKLE_CHEAT=1

    Pratik modu:
    PRACTICE_MODE=1




    FIFA 2004:

    Oyuncu satın alma:
    Eğer oyuncu satın almak istiyorsanız istenen değerin 1-2 milyon fazlasını verin. Bu istediğiniz oyuncuyla imza atmanızı garantiler. Almaya değecek oyuncular aşağıda listelenmiştir..

    Thierry Henry
    Ronaldinho
    David Beckham
    Ronaldo (either)
    Tim Howard
    Roberto Carlos
    Alexandre Del Piero
    David Bellion
    Ruud Van Nistelrooy
    Hernan Crespo

    İlk yıl, eğer istenen değerin 5 milyon üstünde vermezseniz, Thiery Henry, David Becham, Ronaldo, ve Del Piero'yu almak hemen hemen imkansızlaşır.

    Tavsiye edilen takım:

    Listede bulunan futbolculardan oluşan bir takım kurun:

    Kaleciler:
    Tim Howard
    Iker Casillas


    Defans oyuncuları:
    Rio Ferdinand
    Paulo Maldini
    Alexandre Nesta
    Roberto Carlos
    Lilian Thuram
    Sol Campbell

    Orta sağa oyuncuları:
    David Beckham
    Zinedine Zidane
    Cristiano Ronaldo
    Luis Figo
    Ronaldinho
    Edgar Davids
    David Bellion

    Forvetler:
    Ruud Van Nistelrooy
    Ronaldo
    Del Piero
    Shevshenko
    Adrian Mutu
    Hernan Crespo

    NOT: Oyuncu fiyatları epey bir pahalı o yüzden önce güzel oyuncularınızı satmanız gerekebilir.. Diğer yedekleri istediğiniz gibi yapabilirsiniz..




    Grand Theft Auto (GTA) 3:

    Oyun sırasında aşağıdaki kodları girin.

    gunsgunsguns - Tüm silahlar,arka arkaya yazınca mermi verir
    ifiwerearchman - Ekstra para
    gesundheit - Tam sağlık
    morepoliceplease - Yüksek aranma seviyesi
    nopoliceplease - Düşük aranma seviyesi
    giveusatank - Tank
    bangbangbang - Tüm araçları yokeder
    ilikedressingup - Kıyafet değişimi
    itsallgoingmaaad - Çılgın yayalar
    nobodylikesme - Tüm yayalar size saldırır
    weaponsforall - Silahlanmış yayalar
    madweather - Hızlı oyun saati
    boooooring - Daha hızlı oyun
    turtoise - 100% Zırh
    skincancerforme - Güneşli hava
    ilikescotland - Bulutlu hava
    ilovescotland - Yağışlı hava
    peasoup - Sisli hava
    anicesetofwheels - Görünmezlik
    chittycittybb - Uçan arabalar
    cornerslikemad - Gelişmiş araç kontrolü
    anicestofwheels - Arabalar görünmez olur (Lastikler hariç)
    chittychittybb - Arabalar için yerçekimi azalır
    nastylimbscheat - Daha fazla kan




    Grand Theft Auto (GTA) 2:

    Aşağıda verilen kodları isim olarak girerek belirtilen etkilerden faydalanabilirsiniz, ancak unutmayın, tüm hileler oyunun her versiyonunda çalışmayabilir

    Gouranga - Hile modunu açmak için önce bunu girmelisiniz
    Yakuzadeath - Ölümsüzlük
    Livelong - Ölümsüzlük (Ancak tutuklanabilirsiniz)
    Blastboy - Tüm silahlar
    Navarone - Tüm silahlar
    Losefeds - Polisi oyundan kaldırır
    Desires - En üst seviyede aranan adam olursunuz
    Highfive - Puanınızı 5x ile çarpar
    Bigscore - 10 milyon puan verir
    Beefcake - Daha fazla şiddet
    Gorefest - Daha fazla kan
    Iamasucker - Tüm seviyeler, silahlar, ölümsüzlük
    Coolboy - Daha fazla para
    Muchcash - Beşyüzbin dolar verir
    Forallgt - Tüm silahlar
    Godofgta - Tüm silahlar ve cephane
    Bemeall - Tüm şehirleri açar
    Elvis is here - Polisi kapatır
    Itsallup - Seviye seçmenize imkan verir.




    Grand Theft Auto (GTA):

    Aşağıdaki kodları Character Select (adam seçme) ekranında önce [del] tuşuna basıp ardından isim olarak yazın:

    itsgallus - Tüm seviyeler ve şehirler
    iamthelaw - Polis yok
    itcouldbeyou - 999,999,999 Point
    suckmyrocket - Tüm silahlar, zırh ve 'G. O. O. J. F.' kartı
    itstantrum - Sonsuz hak
    hatemachine - Pont değerini artırır
    buckfast - Keypad'deki[*]'a basınca tüm silahlar
    % machine - 10x çarpanı
    iamgarypenn - Daha saldırgan konuşmaları açar
    iamnotgarypenn - Daha saldırgan konuşmaları kapar




    Grand Theft Auto (GTA) - London 1969:

    Aşağıda bu oyunla ilgili hile kodlarını bulabilirsiniz, bunları kullanıcı adı olarak girebilirsiniz

    6661970 - Sonsuz hak
    tourettes - Sonsuz hak ve * tuşuna bastığınızda tüm silahlar
    ohmatron - Sonsuz hak ve * tuşuna bastığınızda tüm silahlar
    flashmotor - Tüm seviyeler
    super well - Tüm seviyeler
    travelcard - Tüm seviyeler ve sınırsız hak
    iamgod - 10x puan, sonsuz hak ve * tuşunla tüm silahlar
    averyrichman - 999999999 puan
    uaintnuffin - 999999999 puan ve * tuşuna basılınca tüm silahlar
    psychadelic - 999999999 puan ve * tuşuna basılınca tüm silahlar





    Half-Life - Blue Shift:

    Hileleri uygulayabilmek için öncelikle oyunun 'konsol' modunu aktif hale getirmelisiniz. Bunun için oyunun kısayol komutunu aşağıdaki gibi değiştirin:

    'bshift.exe -dev -console'
    Oyun başladıktan sonra [é] tuşuna basıp konsolu açın ve hileleri aktif hale getirmek için

    sv_cheats 1
    yazıp [enter]a basın. "restart" yazıp bölümü yeniden başlatın ve daha sonra ise oyunda konsolu açıp aşağıdaki kodları yazabilirsiniz:

    god - ölümsüzlük
    noclip - Duvarlardan geçin, uçun
    notarget - Düşman sizi görmez
    impulse 101 - Tüm silahlar
    sv_gravity # - Yerçekimi. # yerine. 0 ile 800 arası bir değer
    sv_accelerate # - Zıplama. # yerine sayı girin. 10 orjinal değer
    skill # - Zorluk seviyesi. 1 Kolay, 3 Zor
    map # - # yerine gitmek istediğiniz haritanın adı:

    Harita adı (# yerine)
    ba_canal1
    ba_canal1b
    ba_canal2
    ba_canal3
    ba_elevator
    ba_hazard1
    ba_hazard2
    ba_hazard3
    ba_hazard4
    ba_hazard5
    ba_hazard6
    ba_maint
    ba_outro
    ba_power1
    ba_power2
    ba_security1
    ba_security2
    ba_teleport1
    ba_teleport2
    ba_tram1
    ba_tram2
    ba_tram3
    ba_xen1
    ba_xen2
    ba_xen3
    ba_xen4
    ba_xen5
    ba_xen6
    ba_yard1
    ba_yard2
    ba_yard3
    ba_yard3a
    ba_yard3b
    ba_yard4
    ba_yard4a
    ba_yard5
    ba_yard5a


    House of the Dead:

    Ana menude CTRL ye basılı tutun ve aşağıdaki kodları girin

    Skidmarx - Hile menüsü
    Creature - Zombi testi



    Hulk:

    Level kodları:

    LEVEL 1 - 10C80B7C7C
    LEVEL 2 - 10C82E5E54
    LEVEL 3 - 80D82E206E
    LEVEL 4 - 00D02702BA

    Oyun sırasında bir 'Game Terminal' bulun ve aşağıdaki kodları girin:

    FIFTEEN - 'Desert Battle' Movie Art
    SANFRAN - 'Hulk Transformed' Movie Art
    PITBULL - 'Hulk vs. Hulk Dogs' Movie Art
    JANITOR - Gray Hulk
    NANOMED - 'Hulk Movie' FX


    Options/Code menüsüne gidin ve aşağıdaki kodları girin.
    Daha sonra bu hileleri Options/Special Features/Cheats menüsünden aktif hale getirin:

    GMMSKIN - Ölümsüzlük
    FLSHWND - Regenerator verir
    ANGMNGT - Rage Meter maksimum olur
    GRNCHTR - Sınırsız devam etme hakkı
    HLTHDSE - İki kat HP
    BRNGITN - Düşmanlar için iki kat HP
    MMMYHLP - Düşmanların HP'si yarı düşer
    FSTOFRY - Killer Punch
    BRCESTN - Bulmacayı çözer
    NMBTHIH - High Score Reset
    TRUBLVR - Tüm Level'lar açılır



    Lord of the Rings - Return of the King:

    Oyun sırasında Esc tuşu ile oyunu dondurun. Daha sonra Sol Shift , Sol CTRL ve Sol ALT tuşlarına aynı anda ve basılı tutarak klavyemizin sağ tarafında bulunan NumPad'le aşağıdaki kodlardan istediğinizi girin:
    Not: Kodları girebilmek için oyunu bir kez bitirmiş olmak gerekmekte

    7 5 7 8 - Yaralanmazsınız
    6 8 6 9 - Her zaman yıkım yaparsınız
    5 9 6 4 - Mükemmeliyet modu
    7 7 5 5 - Sağlığı yeniler
    8 9 6 7 - Bütün upgrade'ler
    9 5 8 7 - Hedef gösterme modu
    7 7 9 5 - Sınırsız füze alırsınız



    Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring:

    Altın paralar:
    Doğu yolunda Hobbition'ın hemen dışında bir kayalık var. Kayalığın yanında Elf'lerin evi var. Eve girin ve kütüphaneye doğru gidip [Action] tuşuna basın. Bir altın para bulacaksınız. Evden çıkıp yeniden aynı olayı tekrarlayın, tekrar ettiğiniz kadar altın para kazanabilirsiniz.



    Medal of Honor - Allied Assault Spearhead & Breakthrough:

    Hileyi açmak için oyunun kısayoluna aşağıdaki parametreyi ekleyin
    +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1

    sonra [é] tuşuna basarak gerekli kodları aktif yapabilirsiniz

    dog - Ölümsüzlük
    fullheal - Tam sağlık
    wuss - Tüm silahlar & Cephane
    noclip - Duvarlardan geç
    notarget - Show Game Version
    fullheald - Heal player
    listinventory - List of the player's inventory
    tele x y z - Teleport to x,y,z location
    coord - Prints out current location and angles
    health - set current health
    kill - Kills the player

    toggle cg_3rd_person - Toogles 3rd person view
    map 'harita_adı' - Harita adına git

    giveweapon weapons/"silah_adı".tik - Seçilen Silahı Al

    Harita isimleri:

    m1l1, m1l2a, m1l2b, m1l3a, m1l3b, m1l3c, m2l1, m2l2a, m2l2b, m2l2c, m2l3, m3l1a, m3l1b, m3l2, m3l3, m4l0, m4l1, m4l2, m4l3, m5l1a, m5l1b, m5l2a, m5l2b, m5l3, m6l1a, m6l1b, m6l1c, m6l2a, m6l2b, m6l3a, m6l3b, m6l3c, m6l3d, m6l3e




    Medal of Honor - Pacific Assault:

    Oyunun kısayoluna "+set ui_console 1" parametresini ekleyin
    Daha sonra oyunda [é] tuşunla konsolu açıp kodları girin

    spawn weapons/JPN_44.hag
    spawn weapons/landmine_allied.hag
    spawn weapons/US45.hag
    spawn weapons/JPN_Model96LMG.hag
    spawn weapons/type100_smg.hag
    spawn weapons/US_Colt45.hag
    spawn items/binoculars.hag

    Not: Kodlar demo sürüm için verilmiştir



    Medieval - Conquest:

    Oyundayken "iamacheater" yazarak hile modunu aktif hale getirin. Daha sonra aşağıdaki tuş kombinasyolnları ile hileleri kullanabilirsiniz

    [Shift] + [Ctrl] + N - Ünite verir
    [Shift] + [Ctrl] + W - Level atlayın
    [Shift] + [Ctrl] + M - Daha çok yaratık
    [Shift] + [Ctrl] + [+] - Parlaklık verir
    [Shift] + [Ctrl] + [-] - Parlaklığı azaltır
    [Ctrl] + V - En son bölümü oynayın
    [Ctrl] + [Alt] - Bölüm atlayın



    Midnight Club II:

    Menüde OPTIONS'a oradan da CHEAT CODES'a girip aşağıdaki hile kodlarını yazın:

    griswold - Tüm şehirleri açar
    theparrot - Tüm modları açar
    upupdowndown - Tüm şehirler, araçlar ve modları açar
    rimbuk - Tüm şehirler, araçlar ve modları açar
    octane - Nitro
    yerbamate - Sınırsız Nitro
    starpower - Gun & hasar almama
    leatherandlace - Gun, Rocket Launcher ve hasar almama
    howhardcanitbe# - zorluk seviyesi (# yerine 0 ile 9 arası sayı)
    howfastcanitbe# - Hız ayarı (# yerine 0 ile 9 arası sayı)
    starlite - Halüsinasyon
    tumbler - ?
    aquaspark - ?
    happyhour - ?
    operationdoom - ?
    quickFix - ?




    Midnight Outlaw - Illegal Street Drag:

    $100.000 ve 80 saygınlık puanı:
    Oyuna başlayın yeni profil yaratıp "Auskagel" adını verin.

    Hızlı & Kızgın Supra:
    Profilinizin adını "ffsupra1" yapın.



    Need for Speed - Porsche Unleashed:

    Tüm arabaları ve pistleri denemek istiyorsanız:
    Oyunda Multi-Player seçeneğine girin. 'Peer To Peer' seçeneğini seçin fakat tek başınıza yarışın. Burada istediğiniz pist ve arabaları seçebileceksiniz.

    Sınırsız para:
    Kullanılmış bir araba satın alın ve arabanın herşeyini 'Overall' ile tamir edin. Tamir tamamlandığında arabanın satış fiyatı satın aldığınız fiyat ve tamir ücretlerinin toplamından daha fazla olacaktır. Arabayı sattığınızda ilk duruma göre daha fazla paranız olacak. Bunu istediğiniz kadar tekrarlayın.

    Ayrıca:
    Sürücü adının yerine evenstvn yazın. 356 serileri 200 km'den fazla hız yapıyor.

    Bu kodları karakter yapma ekranında karakter adı yerine girin

    Gulliver - Tüm Porsche'ler uzaktan kumandalı arabalar gibi olur
    Smash Up - Destruction Derby tarzında bir oyuna dönüştürür.
    Dakar - Arabaların dinamiklerini Ralli haline getirir.
    Fuzzyfuz - Quikc race modunda polisleri açar.
    yraGyraG - Arabaların kontrol dinamilklerini değiştirir.
    fetherw8 - Arabaları daha ağır yapar

    Hızı ikiye katlamak için:
    Tek kişilik oyunda adınızı 'freewill' olarak değiştirin



    Need for Speed III

    Aşağıdaki kodları herhangi bir menüde yazın.

    rushhour - İş çıkışı köprü trafiği
    empire - Empire City de yarışma imkanı
    elninor - El Nino arabasıyla ile yarışın
    merc - Mercedes CLK GTR
    gofast - Çok hızlı araba (Single Race)
    allcars - Tüm arabalar

    Aşağıdaki şifrelerde diğer araçlar

    go01 - Miata
    go02 - Toyota Landcruiser
    go03 - Cargo Track
    go04 - Bmw 5 Serisi
    go05 - 71 Plymouth Cuda
    go06 - Ford Pickup
    go07 - Jeep Cherokee
    go08 - Ford Fullsize Van
    go09 - 64/65 Ford Mustang
    go10 - 66 Chevy Pickup
    go11 - Range Rover
    go12 - School Bus(Okul otobüsü)
    go13 - Caprice Classic (Taksi)
    go14 - Chevy Cargo Van
    go15 - Volvo Station Wagon
    go16 - Sedan
    go17 - Crown Victoria (Polis Arabası)
    go18 - Mitsubishi Eclipse (Polis Arabası)
    go20 - Range Rover/Ranger Car



    Need For Speed - Hot Pursuit 2:

    Arabaları ucuza almak için (örneğin 10$) oyunun kurulu olduğu dizindeki cars dizininde cars.ini dosyasını bulun;

    1. Bu dosyanın bir yedeğini alın,
    2. Dosyayı Notepad ile açın,
    3. İçinde price ve nfsprice geçen satırları istediğiniz arabalar için şu şekilde değiştirin:

    price=10
    nfsprice=10




    Need For Speed - Hot Pursuit:

    Polis kovalama bölümünde isim yerine hotcars yazınca 1 araba yakalayınca oyun bitiyor.

    Aşağıdakileri oyunun herhangi bir menüsünde yazın:

    rushhour - Yoğun trafikte yarışın
    empire - Empire City pistinde yarışın
    elnino - El Nino kullanın
    merc - Mercedes CLK GTR kullanın
    gofast - Single Race modunda arabanız süer hızlı gitsin
    allcars - Pursuit arabaları dahil istediğinizi kullanın
    jag - Jaguar XJR-15 kullanın
    dcop - pursuit Diablo SV'yi verir
    ecop - pursuit El Nino'yu verir
    monkey - Otomatik vites özelliklerinde düz vites kullanın
    madland - Bilgisayarın kullandığı araçlar süper olur

    Aşağıdaki kodları yazdıktan sonra RACE tuşuna basıp yazılı arabayı kullanın:

    go01 - Miata
    02 - Toyota Landcruiser
    go03 - Cargo Truck
    go04 - BMW 5 Series
    go05 - 71 Plymouth Cuda
    go06 - Ford Pickup with Camper Shell
    go07 - Jeep Cherokee
    go08 - Ford Fullsize Van
    go09 - 64/65 Mustang
    go10 - 66 Chevy Pickup
    go11 - Range Rover
    go12 - School bus
    go13 - Taxi - Caprice Classic
    go14 - Chevy Cargo Van
    go15 - Volvo Station Wagon
    go16 - Sedan
    go17 - Crown Victoria Cop Car
    go18 - Mitsubishi Eclipse Cop Car
    go19 - Grand Am Cop Car
    go20 - Range Rover Cop Car/Ranger Vehicle



    Need for Speed 2:

    Monolithic Studios bonus track:
    Herhangi bir ekranda hollywood yazın.

    Ford Indigo:
    Ana menüde red racer yazın.

    Super motor:
    Herhangi bir ekranda pioneer yazın.

    Kaygan pist:
    Herhangi bir ekranda slip yazın.

    Gece Yarışı:
    Pist yüklenirken yarış başlayana kadar N tuşunu basılı tutun.

    Gizli Araçlar:
    Aşağıdaki kodları Ana Menüdeyken yavaş yavaş yazın:


    Okul Otobüsü için: bus
    Semi tractor için: semi
    Army truckiçin: armytruck
    VW Beetleiçin: vwbug
    Volvo station wagon için: volvo
    BMW için: bmw
    Mercedes için: mercedes
    Madza Miata için: miata
    Jeep Wrangler için: jeepyj
    Audi Quattro için: quattro
    VW Vanagon için: vanagon
    Toyota Landcruiser için: landcruiser
    Jeep Commanche pickup için: commanche
    VW Fastback için: vwfb
    Snow plow için: snowtruck
    Monolithic Studios Bus için: drive29
    Limo için: drive30
    Citroën 2CV için: drive31
    Cart için: drive36
    Outhouse için: drive37
    Tyrannosaurus Rex için: drive38
    Wagon için: drive39
    Vendor Stand 1 için: drive40
    Vendor Stand 2 için: drive41
    Vendor Stand 3 için: drive42
    Log için: drive43
    Wooden crate için: drive44
    Monorail train için: drive45
    Hoverpolice için: drive46
    UFO için: drive47
    Hovering sewage truck için: drive48
    Snowy wooden box için: drive49
    Snowy wooden box 2 için: drive50



    Need for Speed 2 SE:

    Aşağıdaki kodları kaşınıza çıkan ilk menüde ya da ana menüde yazmanız gerekir:

    pioneer - arabanız daha hızlı kalkar
    hoolywood - kilitli şehri açar
    fzr2000 - üç tane kilitli arabayı açar
    go18-51 - trafik arabalarıyla gidin
    pioneer - Daha ama daha hızlı arabalar
    slip - Bir pist daha
    bomber - Bomber BFS
    fzr2000 - FZR 2000
    tombstone - Tombstone Daytona

    Araçlar:

    go18 - Okul otobüsü
    go19 - Commanche Pick-up
    go31 - Mercedes kamyon
    go34 - Monolithic Studios otobüsü
    go35 - Limuzin
    go40 - Sandık
    go41 - El arabası
    go42 - Tezgah
    go43 - T-Rex
    go44 - Vagon
    go45 - Tezgah
    go46 - Bir tezgah daha
    go47 - Lam al bir tane daha
    go48 - Kütük
    go49 - Sandık
    go50 - Bira kutusu



    *****:

    Oyundayken [é] tuşunla konsolu açın ve kodları girin

    GOD - Ölümsüzlük
    IMPULSE 9 - Tüm silahlar
    IMPULSE 11 - İşaret
    IMPULSE 255 - Fazla hasar
    NOCLIP - Duvarlardan geçin



    ***** 2:

    Oyundayken [é] tuşunla konsolu açın ve kodları girin

    give all - Herşey
    give health - Sağlık (100)
    give weapons - Tüm Silahlar
    give ammo - Tam cephane
    give armor - Zırh (200)
    give body armor - Zırh (+1)
    god - Ölümsüzlük (aç/kapa)
    notarget - Düşman ateş etmez
    noclip - Duvarlardan geç

    DİĞER KODLAR

    give jacket armor Jacket Armor
    give blaster Blaster
    give shotgun Shotgun
    give super shotgun Super Shotgun
    give machinegun Machinegun
    give chaingun Chaingun
    give grenade launcher Grenade Launcher
    give rocket launcher Rocket Launcher
    give railgun Railgun
    give bfg10k BigFu*kingGun10k
    give shells Shells (10)
    give bullets Bullets (50)
    give cells Cells (50)
    give grenades Grenades (5)
    give rockets Rockets (5)
    give slugs Slugs (10)
    give quad damage Quad Damage
    give invulnerability Invulnerability
    give silencer Silencer
    give rebreather Rebreather
    give environment suit Environment Suit
    give ancient head Ancient Head
    give adrenaline Adrenaline
    give bandolier Bandolier
    give ammo pack Ammo Pack
    give data cd Data CD
    give power cube Power Cube
    give pyramid key Pyramid Key
    give data spinner Data Spinner

    EKSTRA KODLAR

    give airstrike marker AirStrike Marker
    give blue key Blue Key
    give red key Red Key
    give security pass Security Pass
    give commander's head Commander's Head
    give power shield Power Shield
    give armor shard Armor Shard
    give combat armor Combat Armor

    Not: 'give all' komutu yukarıdaki 8 komutla aldıklarınızı size vermiyor




    ***** 2 - Ground Zero:

    Aşağıdaki kodları konsola yazın (é). Kodlar single player içindir

    iamtheone - hileleri kullanabilmek için
    god - ölümsüzlük
    loaded - tüm silahlar
    allammo - tüm cephane
    ghost - duvarların içinden geçin
    fly - uçun
    walk - sadece yürüyün
    killall [class] - belli [class] tipindeki tüm düşmanları öldürün
    playersonly - zamanı dondurur,başlatmak için gene yazın
    behindview 1 - oyuncuyu arkadan gösterir
    behindview 0 - normal görünüş
    summn [item] - [item] isimli malzemeyi yaratır.

    Malzeme Listesi:

    WarHeadLauncher
    Enforcer
    DoubleEnforcer
    Minigun2
    PulseGun
    ShockRifle
    SniperRifle
    UT_BioRifle
    UT_Eightball
    UT_FlackCannon
    Chainsaw




    ***** 3 Arena:

    Hileleri kullanabilmeniz için oyunu açtıktan sonra konsolu açıp

    /devmap haritaadı (Örneğin: /devmap Q3DM12)

    şeklinde haritaya girip (konsol [é] tuşunla açılır):

    /God - Ölümsüzlük
    /Give All - Maksimum can, zırh, tüm silahlar, tam cephane
    /Noclip - Duvarlardan geçebilme
    /Notarget - Düşmanlar saldırmaz

    Test sürümü hileleri: [é] tuşunla konsolu açın ve kodları girin

    god - Ölümsüzlük
    give all - Tüm silahlar
    give health - Sağlık
    give armor - Zırh
    give quad damage - Quad Damage
    give personal teleporter - Personal Teleporter
    give gauntlet - Gauntlet
    give machinegun - Machinegun
    give shotgun - Shotgun
    give granade launcher - Granade Launcher
    give rocket launcher - Rocket Launcher
    give lightning gun - Lightning Gun
    give railgun - Railgun
    give plasma gun - Plasma Gun
    give bfg10k - B-FG10K
    give grappling hook - Grappling Hook
    give ammo - Cephane



    Resident Evil 2 - Platinum:

    Sınırsız cephane için aşağıdakileri adım adım yapın:

    Oyun sırasında Inventory (envanter) ekranına gidin ve sırayla
    Yukarı, Yukarı, Aşağı, Aşağı, Sol, Sağ, Sol, Sağ, Nişan tuşlarına basın.



    SimCity 3000:

    Oyundayken ctrl+shift+alt+c tuşlarına basın, cheat modu aktif hale gelir ve bunları yazın:

    i am weak - herşey bedava
    water in the desert - bütün su istasyonları
    power to the masses - bütün enerji hatları
    pay tribute to your king - tüm hediye binaları
    call cousin Vinnie - Para getiren bir tip
    zyxwvu - Simcity castle için
    garbage in, garbage out - Tüm çöp arıtma binaları .
    terrain one up - Yeri yükseltir.
    terrain one down - Yeri alçaltır.
    nerdz rool - Yüksek teknoloji

    ÖNEMLİ: Elektrik binalarının olduğu bölüme girin ve X tuşuna basarak çıkın. Sonra hediyelerin sunulduğu bölüme girin ve aynı uygulamayı yapın. Daha sonra çöp binalarının bulunduğu bölüme girin aynı uygulamayı tekrar yapın. En sonunda landmarks bölümüne girin böylece tüm Simcity binalarını göreceksiniz.




    SimCity 2000 - Network Edition:

    Aşağıdaki kodlar oyun esnasında girilecektir

    imacheat - 500,000 $ ve tüm ödüller
    gilmartin - Askeri üs
    joke - Funny resmi
    noah - Şehirde isyan
    moses - İsyan kapalı



    SimCity 2000:

    Aşağıdaki kodlar Win9x versiyonları için geçerlidir;

    imacheat - $500,000 , bütün ödüller
    cass - $250 (85%) veya felaket(15%)
    fund - $10,000 kredi %25 faizle
    joke - Private Squid Club Picture




    Spider-Man:

    Special Menu'ye gidin ve aşağıdaki kodları Cheat Menu bölümünde yazın.

    EEL NATS - Herşeyi Açma
    RUSTCRST - Ölümsüzlük
    DCSTUR - Maksimum Sağlık
    SRUDL - Sonsuz Örümcek Ağı
    XCLSIOR - Level Seçme
    LLADNEK - Debug Mode
    WATCH EM - Tüm Demoları Açma
    AMZBGMAN - Bugman Kostümü
    PARALLEL - Spidey Kostümü
    BLKSPIDR - Spidey Symbiote Kostümü
    S COMIC - Capt. Universe Kostümü
    MJS STUD - Peter Parker Kostümü
    ALMSTPKR - Quick Change Kostümü
    LETTER S - Scarlet Spidey Kostümü
    TWNTYNDN - Spidey 2099 Kostümü
    BNREILLY - Ben Reilly Kostümü
    DULUX - Büyük Kafalar

    Hile ekranında (Cheats) aşağıdaki kodları kullanın:

    FUNKYTWN - Toon Spidey
    STICKMAN - Stick Spidey
    CLUBNOIR - Ben Reilly kostümü
    ADMNTIUM - Ölümsüzlük
    UATUSEES - What If yarışması
    RGSGLLRY - Karakter izleme
    CINEMA - Film izleme
    FANBOY - Çizgi karakter kolleksiyonu
    MME WEB - Seviye seçimi
    KIRBYFAN - Game Comic Cover
    ROBRTSON - Storyboard Viewer
    SM LVIII - Çabuk kostüm değiştirme
    MRWATSON - Peter Parker kostümü
    KICK ME - Amazing Bag Man kostümü
    XILRTRNS - Scarlet Spider kostümü
    SYNOPTIC - Spidey Unlimited kostümü
    TRISNTNL - Captain Universe kostümü
    MIGUELOH - Spidey 2099 kostümü
    SECRTWAR - Symbiote Spidey kostümü
    RULUR - J James Jewett
    EGOTRIP - Pulsating Head
    GLANDS - Sınırsız ağ
    LEANEST - Herşey
    WEAKNESS - Tam sağlık




    Spider-Man - The Movie Game:

    Şifre Modu:
    Specials menüsüne girin ve ARACHNID yazın. Eğer doğru yaparsanız, gulyabani (green goblin)'nin gülüşünü duyacaksınız. Bu sayede tüm levellar, gallery resimleri ve FMV Sequences açılacak.

    Mary Jane olarak oynayın:
    Specials menüsüne girin ve GIRLNEXTDOOR yazın. Doğru yaparsanız yine green goblinin gülüşünü duyacaksınız. Aynı şifreyi bir daha yazıp normale dönebilirsiniz. Diğer Karakterler için;

    HERMANSCHULTZ - Shocker
    SERUM - Scientist
    REALHERO - Police Officer
    CAPTAINSTACEY - Captain Stacey

    Matrix stiliyle oynamak isterseniz yine aynı yere DODGETHIS yazın.



    Spider-Man 2 - The Game:

    Oynadığınız bölümü kaydedip oyundan çıkın. Oyunun kurulu olduğu dizinden gamestat.ini ve game#.ini (# kaydettiğiniz bölümün numarasıdır 1-9 arasında bir sayıda olacaktır) dosyalarının yedeğini alın ve daha sonra notdefteri ile gamestat.ini dosyasını açın;

    MaxHealth=100 // 200 is upgraded value yazan kısmı
    MaxHealth=1000 // 2000 is upgraded value olarak değiştirin.

    Daha sonra game#.ini dosyasını not defteri ile açın ve;

    Health=100MaxHealth=100 yazan kısmı,
    Health=1000 MaxHealth=1000 olarak değiştirin.

    İki dosyayı da bu haliyle kaydedip oyuna girin. Artık maksimum sağlık puanına sahipsiniz.

    Ayrıca aşağıdaki adresten trainer'i indirip kullanabilirsiniz.
    Açıklama: Oyunu çalıştırın ve oyundayken Alt+Tab veya Alt+Esc tuş kombinasyonuyla masaüstüne dönüp Trainer'ı çalıştırın ve ilgili tuşları kullanın.

    F1 - Sınırsız sağlık
    F2 - Normale dön

    ADRES= http://hilearaclari.sitemynet.com/spiderman2




    Test Drive 6:

    Aşağıdaki kodları adınız olarak girin.

    DFGY - Tüm araçlar
    ERDRTH - Tüm pistler
    CVCVBM - Tüm quick race pistleri
    OPIOP - Tüm challenge'lar
    RFGTR - Stop the bomber modu

    'Stop The Bomber' modu için:
    Paris, Rome, New York, Hong Kong ve London pistlerinde 'cop chase' modunda tüm hız yapanları yakalayın

    Honda Bike kullanmak için:
    Adınızı 'Honda XR' olarak yazın.

    Daha fazla para için:
    Adınızı 'AKJGQ' olarak yazın ve 6 milyon alın




    Thief II - The Metal Age:

    Seviye atlama:
    [CTRL] + [ALT] + [SHIFT] + [END] tuşlarının hepsine birden basın ve seviye atlayın.

    Başlangıçtaki parayı belirlemek için:
    Oyun klasörü içindeki 'dark.cfg' dosyasını açın ve
    "cash_bonus x" diye bir satır ekleyin.

    'x' sizin ek para için istediğiniz rakamdır



    Tomb Raider 5 - Chronicles:

    Seviye atlama:
    Tam kuzeye dönün, inventory ekranına gidin, load game'in üzerine gelin,
    L + I + F + T tuşlarına basın ve basılı tutun.

    Tüm silahlar:
    Tam kuzeye dönün, inventory ekranına gidin, large medipak'in üzerine gelin,
    C + T + R + L tuşlarına basın ve basılı tutun.

    Tüm eşyalar:
    Tam kuzeye dönün, inventory ekranına gidin, small medipak'in üzerine gelin,
    A + L + T + G + R tuşlarına basın ve basılı tutun.

    Ölümsüzlük:
    Tam kuzeye dönün, inventory ekranına gidin, flares'in üzerine gelin,
    F + I + R + E tuşlarına basın ve basılı tutun



    Tomb Raider 4 - The Last Revelation:

    Level atlama:
    Kuzeye dönün, pusulayı hassas hale getirin. Bunun için kuzey yönünde bir yere tırmanın. Sonra 'load game'in üzerine gelin (içine girmeyin) 'H+E+L+P' yazın.

    Seviye Atlama:
    Lara'yı pusulaya bakarak tam olarak kuzeye baktırın. 'Inventory' (eşyalar) ekranına girin ve pusulaya bir göz atın, eğer tam kuzeye baktırabilmişseniz pusulanın iğnesi şeffaflaşmış olmalıdır. Değilse çıkıp tekrar deneyin. Başardıktan sonra 'Load Game' ekranına girin ve H + E + L + P tuşlarının hepsini birden basılı tutun, ve bırakın. 'Inventory' ekranını kapatın ve sonraki seviyeye geçin.

    Sınırsız Eşyalar (items):
    Yukarıdaki gibi kuzeye bakın, 'Inventory' (eşyalar) ekranına girin. Küçük ilkyardım çantasına (small medipak) gidin ve G + U + N + S tuşlarının hepsini birden basılı tutun, ve bırakın.

    Tüm silahlar:
    Önce yukarıdaki Sınırsız Eşyalar hilesini uygulayın. Sonra 'Inventory'den çıkın, ve tekrar girin. Büyük ilkyardım çantasına (large medipak) gidin ve W + E + A + P + O + N + S tuşlarının hepsini birden basılı tutun, ve bırakın.

    Tam kuzeye bakmanın kolay yolu:
    Kuzeye bakan tırmanacak bir yer bulun ve tırmanın, sonra da gidip 'Inventory' ekranında pusulayı kontrol



    Tomb Raider 3 - The Lost Artifact:

    Oyunda bölüm atlamak için:
    öncelikle silahlarınızı çıkarın, 1 adım ileri, çömel, 4 tur dön ve ileri zıpla (Not: bu hile oyunun başında işe yarar ilerleyince işe yaramaz, eğer yaparsanız Lara ölür ya da patlar)

    Cephane İçin:
    Öncelıkle silahlarınız çıkarın, 1 adım ileri, çömel, 4 tur dön ve geriye dogru zıpla (Not: bu hile oyunun başında işe yarar ilerleyince işe yaramaz, eğer yaparsanız kız ölür ya da patlar

    Bu hileyi bütün bölümlerde çalıştırabilirsiniz...

    Bölüm geçme:

    1- silahlarınızı çıkartın
    2- bir adım ileri
    3- biradım geri
    4- çömelin ve kalkın
    5- etrafınızda üç kez dönün
    6- ileri atlayın



    Tony Hawk's Pro Skater 4:

    Hileleri aktive etmek için, options ekranında cheats bölümüne girin, ardından aşağıdaki kodları yazın;

    Watch_Me_Xplode - Bölüm seçme
    FBIAGENT - Matrix modu
    BELIKEERIC - Kusursuz Rail
    FREEWHEELIE - Kusursuz manueller
    I'MYELLOW - Her zaman özel hareket
    moon$hot - Ayın yerçekimi



    Twisted Metal 2:

    Oyunun herhangi bir menüsünde klavyeden “GLORIOUS” kodunu girin ve oyuna geri dönün, artık oyun sırasında aşağıdaki kodları girebilirsiniz

    DIVINE - Ölümsüzlük
    HOLYSMOKES - Sınırsız cephane
    CUSUCKA - Mega silahı verir




    Unreal II - The Awakening:

    BeMyMonkey - Hile modunu açar
    God - Ölümsüzlük
    Invisible - Görünmezlik
    Loaded - Tüm silahlar
    AllAmmo - Tam cephane
    FearMe - Düşman korkar
    Ghost - Hayalet modu
    Fly - Uçuş modu
    Amphibious - Sualtı modu
    Walk - Normal yürüyüş modu
    NextLevel - Sonraki bölüme geç
    Phoenix - Toggle Phoenix Powersuit
    GodEx(X) - Toggle God Mode for the given actor
    SloMo(#) - Game Slomotion
    SetJumpZ(#) - Set jump height
    ToggleInfiniteAmmo - Toggle Infinite Ammo
    ToggleReloads - Toggle Reloads
    ToggleInvisibility - Toggle Invisibility
    Open(x) - Open Map x
    ToggleSpeed - Double speed
    SetSpeed(#) - Set player speed
    ChangeSize(#) - Change Players Size
    Goodies(#, #) - Summon an array of goodies
    Sum(x) - Summon Item X
    Actors - Full actor list
    GotoActor(Name) - Change Location to the given Actor
    Damage(#, Target) - Damage given target by the specified amount
    DamageNPCs(#) - Damage NPC's by the given amount
    SetHealth(#, Target) - Set health to the given amount for target
    SetMyHealth(#) - Set player health to the given amount
    HurtMe(#) - Hurt the player by the specified amount
    ManCannon(#) - Gives all visible pawns damage
    ToggleServos - Toggle Animation Servos
    ShowTeams - Show player teams
    Difficulty(#) - Change game difficulty
    CheatView(x) - See what actor x's view is
    ViewSelf - Target Camera on player
    ToggleTimeDemo - Enable time demo
    ToggleScoreBoard - Toggle Score board
    BehindView - Toggle Behind View
    ToggleImpacts - Toggle Impacts
    SetWeaponTick(0/1) - Toggle Weapon tick code
    SetWeaponFire(0/1) - Toggle Weapon firing
    ToggleShowAll - Show all hidden actors
    ToggleShowKPs - Show all keypoints
    ToggleShowNPs - Show all nagivation points
    ToggleRMode - Toggle RMode
    SetEyeHeigth - Set player eye height
    KillActor(x) - Kill actor X
    KillHitActor - Kill actor under crosshair
    KillHitNPC - Kill NPC under crosshair
    KillActiveNPCS - Kill all active NPCS
    KillDormantnPCS - Kill all dormant NPCS
    GibAllNPCS - Gib all NPCs
    GibHitNPC - Gib the NPC under the crosshair
    PO - Toggle players only
    ToggleFreezeView - Toggle Freeze View
    ToggleHUD - Toggle HUD
    SetCameraDist(#) - Set camera distance
    FreeCamera(0/1) - Toggle free camera movement
    SetParticleDensity(#) - Set Particle Density
    EnableFreeOrders(0/1) - Toggle Free Orders
    Teleport - Teleport to the spot the player
    is looking at
    TogglePawnInvulnerability(P) - Toggle go



    Urban Chaos:

    Oyun sırasında F9'a basın ve BANGUNSNOTGAMES yazarak oyunun 'debug modu'na girin. Otomatik olarak ölümsüz oldunuz. Şimdi tekrar F9'a basın ve aşağıdaki kodları yazın:

    BOO - Şarapnel parçaları
    CRINKLES - Crinkles açık/kapalı
    DARCI - Officer D'arci'yı kontrol edin
    ROPER - Roper'ı kontrol edin
    WORLD - Müzik seçin
    WIN - Seviyeyi geçin
    LOSE - Seviyeyi kaybedin
    FADE # - Sisi ayarlayabilirsiniz, # yerine bir değer girin.
    CCTV - herşey fluoresan yeşili olur
    TELS - Haritada yolunuzu save edin
    TELR - Save edilmiş yola geri dönün

    Ayrıca şu tuşlara basarak belirtilen etkileri yaratabilirisiniz:

    E - Rastgele bir araç yaratır.
    / - Görünmez olmanızı sağlar.
    F12 - Oyun silahlarını yaratır.
    F3 - Oyundan çıkarsınız

    Oyun esnasında arabanın içindeyken biryerde sıkıştğınız zaman bir veya iki defa H tuşuna basın. Araba her cismin




    Warcraft III - The Frozen Throne:

    Oyunda [Enter]'a basıp mesaj kutusunu açın ve aşağıdaki hileleri yazın.

    iseedeadpeople - Savaş sisini kaldırır
    allyourbasearebelongtous - Görevi kazanırsınız
    somebodysetupusthebomb - Görevi kaybedersiniz
    thereisnospoon - Sınırsız mana
    whosyourdaddy - Ölümsüzlük
    strengthandhonor - Görevi kaybetme durumunu kapatır
    itvexesme - Görevi kazanma durumunu kapatır
    greedisgood - 500 gold ve lumber verir
    greedisgood # - # kadar gold ve lumber verir
    keysersoze - 500 gold verir
    keysersoze # - # kadar gold verir
    leafittome - 500 lumber verir
    leafittome # - # kadar lumber verir
    pointbreak - food limit'i kapatır
    warpten - Hızlı bina ve birim üretme
    iocainepowder - Hızlı ölüm ve yokolma
    whoisjohngalt - Hızlı araştırma
    sharpandshiny - upgrade'leri araştırır
    synergy - tech tree ön şartlarını kapatır
    riseandshine - Şafak vakti
    lightsout - Gün batımı
    daylightsavings - Günün saatini değiştirir
    daylightsavings - Toggle daylight progression
    motherland - Level seçimi
    thedudeabides - Cooldown

    ------------------------------------------------------------

    Need for Speed - Underground:

    Oyunun ana menüsündeki 'Statics' Menü'ye gidin. Ardından geri dönüp 'Delete' tuşuna basın ve aşağıdaki kodları yazın;

    gimmesomecircuits - Circuits yarışları açılır
    gimmesomesprints - Sprint Circuits yarışları açılır
    gimmesomedrag - Drag Circuits yarışları açılır
    gimmeppablo - Pety Pablo yu açar
    gotcharobzombie - Rob Zombie
    havyamystikal - Mystikal
    needmylostprophets - Lost Prophets

    Araba Kodları:

    119focus - Ford Focus
    893neon - Neon
    899eclipse - Eclipse
    371impreza - Subaru Impreza
    222lancer - Mitsubishi Lancher
    922sentra - Sentra
    667tiburon - Tiburon
    777rx7 - Jeep
    334mygolf - ?
    350350z - ?
    111skyline - ?
    21miata - ?
    2000s2000 - ?
    889civic - ?
    228supra - ?
    342integra - ?
    239celica - ?
    C973rsx777 - ?
    allmylvloneparts - ?
    allmylvl2parts - ?


    MAX PAYNE 1:
    Oyunun hilelerini kullanabilmek için öncelikle bunları yazacağınız konsol'u aktif hale getirmek gerekiyor. Bunun için oyunun kısayolunda değişiklik yapmak veya oyunu komut satırından şu şekilde başlatmak gerekiyor:

    maxpayne.exe -developer

    veya kısayol şuna benzer şekilde olmalı (örnek):

    "C:\Program Files\Remedy\Max Payne\MaxPayne.exe" -developer

    Daha sonra oyunda [F12] tuşuna basıp konsol'u açın. Aşağıdaki kodlardan istediğinizi yazıp [F12] tuşuna iki kere basıp konsolu kapatın :

    god - Ölümsüzlük
    mortal - Ölümsüzlük kapanır
    getallweapons - Tüm silahlar
    getinfiniteammo - Sınırsız cephane
    noclip - Duvarlardan geçin, uçun
    noclip_off - Uçuş kapanır
    getbullettime - Bullet-Time da otomatik doldurma
    showfps - Ekran tazeleme hızını gösterir
    getpainkillers - 8 PainKiller
    c_addhealth ( 100 ) - +100 sağlık
    jump# - Daha yükseğe zıplama (# yerine 10,20,30)
    SetWoundedState - Yaralanmış gibi yürüme
    SetNormalState - Normal yürüme

    aşağıdakiler ise çeşitli silah/nesne verir:

    GetBaseballbat
    GetBeretta
    GetBerettaDual
    GetDualBeretta
    GetDesertEagle
    GetSawedShotgun
    GetPumpShotgun
    GetJackhammer
    GetIngram
    GetIngramDual
    GetDualIngram
    GetMP5
    GetColtCommando
    GetMolotov
    GetGrenade
    GetM79
    GetSniper
    GetHealth
    GetPainkillers
    GetBulletTime
    seemylvl2parts - ?
    driftdriftbaby - ?
    slidingwithstyle - ?
    givemenismo - ?

    Grand Theft Auto (GTA) - Vice City:

    Oyun sırasında aşağıdaki kodları yazın:

    THUGSTOOLS - Tüm silahlar (basit silahlar)
    PROFESSIONALTOOLS - Tüm silahlar (profesyonel)
    NUTTERTOOLS - Tüm silahlar (ağır silahlar)
    ASPIRINE - Sağlık
    PRECIOUSPROTECTION - Çelik yelek
    YOUWONTTAKEMEALIVE - Çok polis
    LEAVEMEALONE - Az polis
    ICANTTAKEITANYMORE - İntihar
    FANNYMAGNET - Bayanları çeker

    Oyuncu Hileleri:

    CERTAINDEATH - Sigara içer
    DEEPFRIEDMARSBARS - Tommy şişmanlar(zayıfsa)
    PROGRAMMER - Tommy zayıflar(şişmansa)
    STILLLIKEDRESSINGUP - Tipinizi değiştirir
    CHEATSHAVEBEENCRACKED - Ricarda Diaz tipi ile oynarsınız
    LOOKLIKELANCE - Lance Vance tipi ile oynarsınız
    MYSONISALAWYER - Ken Rosenberg tipi ile oynarsınız
    LOOKLIKEHILARY - Hilary King tipi ile oynarsınız
    ROCKANDROLLMAN - Love Fist (Jezz) tipi ile oynarsınız
    WELOVEOURDICK - Love Fist (Dick) tipi ile oynarsınız
    ONEARMEDBANDIT - Phil Cassidy tipi ile oynarsınız
    IDONTHAVETHEMONEYSONNY - Sonny Forelli tipi ile oynarsınız
    FOXYLITTLETHING - Mercedes tipi ile oynarsınız

    Araba hileleri:

    TRAVELINSTYLE - Eski tip yarış arabası 1
    GETTHEREQUICKLY - Eski tip yarış arabası 2
    GETTHEREFAST - Nokia reklamındaki çizgili araba
    PANZER - Tank
    GETTHEREVERYFASTINDEED - Yarış arabası
    GETTHEREAMAZINGLYFAST - Yarış arabası 2
    THELASTRIDE - Eski model bir araba
    RUBBISHCAR - Çöp kamyonu
    BETTERTHANWALKING - Golf arabası
    ROCKANDROLLCAR - Love Fist Limuzini
    BIGBANG - Tüm araçları patlat
    MIAMITRAFFIC - Sinirli şöförler
    AHAIRDRESSERSCAR - Tüm araçlar pembe olur
    IWANTITPAINTEDBLACK - Tüm araçlar siyah olur
    COMEFLYWITHME - Arabalar uçar (yerçekimi azalır)
    AIRSHIP - ?
    GRIPISEVERYTHING - Herhalde oyunu yavaşlatıyor
    GREENLIGHT - Trafik lambaları yeşil olur
    SEAWAYS - Aracınız suda da gider
    WHEELSAREALLINEED - Tekerlekler hariç araçlar görünmez
    LOADSOFLITTLETHINGS - Otları çıkartır

    Hava Durumu Hileleri:

    ALOVELYDAY - Güneşli
    APLEASANTDAY - Rüzgarlı
    ABITDRIEG - Bulutlu
    CANTSEEATHING - Sisli
    CATSANDDOGS - Yağmurlu

    Toplumsal Hileler:

    LIFEISPASSINGMEBY - Zaman hızlı geçer
    FIGHTFIGHTFIGHT - Millet birbirini sopalamaya başlar
    NOBODYLIKESME - Herkes sizden nefret eder
    OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS - Herkes silahlanır
    CHICKSWITHGUNS
    CHASESTAT
    BOOOOOORING

    Hile Rehberi Notu: Kodları oyunu ESC'yle durdurarakda yazabilirsiniz(bazen ASPIRINE yazacak kadar bile yaşamayabilirsiniz). ASPIRINE hilesi araçtayken yazılırsa tamir yapar(Aracınız yanıyorsa veya lastiğiniz patladıysa yazın). Ayrıca bir önemli noktada ilerleyen bölümlerde sizden Oto Galeri için alt taraftaki Garaja araba toplamanızı isteyecektir. Bu araçları eğer Türkçe Yamayla oyunuyorsanız, çeviri yapanlar araç isimlerini değiştirdiği için bunuda dikkate almalısınız. Oyunda görevleri bulmakta zorlanıyorsanız web sitemizden oyunun haritalarını indirip görev yerlerine bakabilirsiniz. Haritayı indirip oyunu Esc ile durdurup Alt+Tab tuşuyla Windowsa dönüp haritaya gözatabilirsiniz

    Counter Strike:

    Bu hileleri [é] tuşuna basarak açtığınız konsola yazacaksınız:

    Sadece host server tarafından girilebilen kodlar:
    sv_gravity # - # yerine -999 ve 999999 arası bir sayı girersen yer çekimini ayarlarsın

    Fast forward cl_forwardspeed # - # yerine 0-999 arası bir sayı girersen ileri gitme hızını arttırırsın

    Fast backward cl_backwardspeed # - # yerine 0-999 arası bir sayı girersen geri gitme hızını arttırırsın

    Fast strafe cl_sidespeed # - # yerine 0-999 arası bir sayı girersen strafe hızını arttırırsın

    Şimdiki kodları önce host server girmelidir,daha sonra diğer bilgisayarlar da girebilir:
    +reload - Her 1 kere ateş ettikten sonra silahını yeniden doldurur,sıkıcı
    -reload - Yukarıdaki hileyi etkisiz hale getirir
    Changelevel (map name) - Map Name yerine bir harita adı yazarsan bölüm seçersin
    Mp_c4timer # - # yerine -1000 ve 1000 arası bir sayı girersen C4'ün zamanını ayarlamış olursun.
    -1000 çok kısa,1000 ise çok uzun zaman demek

    changelevel (levelismi) - (levelismi) isimli level'a gider
    impulse101 - 16,000 $
    givespaceweapon_awp - Arctic Sniper Rifle
    sv_gravity (-999 - 999999) - Yerçekimi kontrolü
    sv_aim Auto-Aim - Sniper Rifle ile otomatik nişan alma
    give weapon_(silahadı) - (silahadı)ismi yazılan silahı alın
    gl_zmax 0 - Duvarlardan görüntü ve ateş
    gl_zmax 3600 - Duvarları eski haline getirir


    Önemli not: Hileler sadece server olarak ve server makinasında oynarsanız çalışır. Hileleri yazmadan önce [é] tuşu ile konsolu açın ve 'sv_cheats 1' yazarak hileleri aktif hale getirin.



    Counter Strike - Condinition Zero:

    oyunda konsolu açıp aşağıdaki kodları yazın:

    bot_kill - oyundaki bütün botları atar
    restart - oynadığınız haritaya yeniden başlarsınız

    Half-Life:

    Aşağıdaki kodları kullanabilmek için konsol'un aktif olması gerekmektedir. Konsol'u açabilmek için oyunun kurulu olduğu klasörde oyunu şu şekilde başlatın:

    hl.exe -dev -toconsole

    Daha sonra en son save ettiğiniz oyunu F6 ile açın ve konsol tuşuna basın ([Esc] tuşunun altındaki tuş) ve açılan konsolda şu komutu yazıp enter'a basın:
    sv_cheats 1
    Artık hile kodlarını kullanabilirsiniz, ancak önce ya ölmeniz ya da oyunu yeniden başlatmanız gerekli.
    Oyunu yeniden başlatmak için konsola 'restart' yazın.
    Artık oyunda istediğiniz zaman konsol'u açıp şu kodlardan istediğinizi yazıp enter'a basarak kullanabilirsiniz. Daha sonra konsolu kapatın:

    /god - Ölümsüzlük aç/kapat
    /notarget - Düşmanlar sizi görmezden gelir
    /impulse 101 - Tüm silahlar ve cephane
    /noclip - Duvarlardan geçin
    /map C#A# - İstediğiniz harita (# için sayı yazın, C1A1 gibi)
    /give # - # nesnesini verir (aşağıda):

    item_airtank
    item_antidote
    item_battery
    item_healthkit
    item_longjump
    item_security
    item_sodacan
    item_suit
    ammo_357
    ammo_9mmar
    ammo_9mmbox
    ammo_9mmclip
    ammo_argrenades
    ammo_buckshot
    ammo_crossbow
    ammo_egonclip
    ammo_gaussclip
    ammo_glockclip
    ammo_mp5clip
    ammo_mp5grenades
    ammo_rpgclip
    weapon_357
    weapon_9mmar
    weapon_9mmhandgun
    weapon_crossbow
    weapon_crowbar
    weapon_egon
    weapon_gauss
    weapon_glock
    weapon_handgrenade
    weapon_hornetgun
    weapon_mp5
    weapon_python
    weapon_rpg
    weapon_satchel
    weapon_shotgun
    weapon_snark
    weapon_tripmine

    Half-Life - Opposing Force:

    Windows'un Start menüsündeki oyunun kısayollarında Console ... yazar. Bu kısayolun arkası şu şekilde olsun:

    '-dev -console -game gearbox'

    Oyun başlayınca konsolu açmak için konsol (é) tuşuna basın ve kodlarınızı girin.

    /IMPULSE 101 - Tüm silahlar ve cephane
    /GOD - ölümsüzlük
    /NOCLIP - duvarlardan geçin, uçun
    /NO TARGET - düşmanlar sizi görmezden gelir
    /GIVE WEAPON_X - Silahı (X) verir, X yerine:
    GRAPPLE
    KNIFE
    PIPEWRENCH
    EAGLE
    M249
    SNIPERRIFLE
    DISPLACER
    SHOCKRIFLE
    SPORELAUNCHER

    /GIVE AMMO_556 - M249 cephanesi
    /GIVE AMMO_762 - Sniper Rifle cephanesi


    SimCity 4:

    CTRL + SHIFT + ALT + X tuşlarına basıp aşağıdaki kodları yazın:

    stopwatch - Saati durdurur/başlatır
    sizeof - zoom seviyesini arttrır (1-100)
    weaknesspays - 1,000 simoleon verir
    fightthepower - Binaların enerji ihtiyacını kaldırır
    zoneria - Boş yerlerin (zone) rengini gizler
    tastyzots - toggles zots
    howdryiam - Binaların su ihtiyacını kaldırır
    whatimeizit - Günün saatini değiştirir
    (boşluk bırakıp saati yazın
    whererufrom - Bir ismi değiştirir
    (whererufrom eskiisim yeniisim)
    hellomynameis - Mayor'un (belediye başkanının) ismini
    değiştirir (boşluk bırakıp yeni isim)
    you don't deserve it - Tüm ödüller açılır


    Age of Empires:

    Aşağıdaki kodları [Enter] tuşuna bastıktan sonra çıkan ekranda yazın. Eğer olmazsa oyun esnasında yazarak deneyin.

    MEDUSA - işçiler medusa olur. öldüğünde ise black rider' a
    dönüşür. Tekrar ölürse heavy catapult olur
    DIEDIEDIE - ne kadar adamınız varsa ölür
    RESIGN - yenilgiyi kabul edin
    REVEAL MAP - Tüm harita
    PEPPERONI PIZZA - 1000 yiyecek
    COINAGE - 1000 altın
    WOODSTOCK - 1000 ağaç
    QUARRY - 1000 taş
    NO FOG - haritadaki gölgeyi kaldırır
    HARI KARI - intihar edin
    PHOTON MAN - 'Nuke Trooper'ınız olur
    GAIA - hayvanları yönetin (insanları yönetemezsiniz)
    FLYING DUTCHMAN - juggernaught'lar 'Flying Dutchman'e dönüşür
    STEROIDS - hızlı inşaat
    HOME RUN - senaryoyu kazanın
    BIG BERTHA - 'heavy catapult'ların menzili ve gücü artar
    ICBM - ballistia'ların menzili 100 olur
    HOYOHOYO - priest'lerin hızı artar ve 600 hit poin
    sahibi olurlar


    Age of Empires 2 - Age of Kings:

    Genel olarak oyun boyunca kullanabileceğiniz önemli hileler aşağıdadır. Kullanmak için önce ENTER tuşuna basıp chat penceresini açın. Sonra da hile kodunu aynen yazıp ENTER'a basın.

    ROCK ON - 1000 Taş
    LUMBERJACK - 1000 Odun
    ROBIN HOOD - 1000 Altın
    CHEESE STEAK JIMMY'S - 1000 Yiyecek
    MARCO - Haritanın tamamını gösterir
    POLO - Gölgeleri kaldırır
    AEGIS - Hızlı üretim
    NATURAL WONDERS - Doğayı kontrol
    RESIGN - Oyunu kaybedersiniz
    WIMPYWIMPYWIMPY - Kendinizi öldürürsünüz
    TORPEDO# - # numaralı rakibi öldürür
    BLACK DEATH - Bütün düşmanları yok eder
    I R WINNER - Oyunu kazanırsınız
    I LOVE THE MONKEY HEAD - Bir VDML verir.
    HOW DO YOU TURN THIS ON - Bir Cobra otomobil verir.
    TO SMITHEREENS - Bir adet sabotajcı verir.


    Age of Empires 2 - Conquerors Expansion:

    Oyun sırasında [ENTER] tuşuna basın ve çıkan chat penceresinde kutuda aşağıdaki kodları yazın (sadece single player için)

    ROCK ON - 1000 Taş
    LUMBERJACK - 1000 Odun
    ROBIN HOOD - 1000 Altın
    CHEESE STEAK JIMMY'S - 1000 Yiyecek
    MARCO - Tüm harita
    POLO - Gölgeleri kaldırır
    AEGIS - Hızlı inşaat
    NATURAL WONDERS - Doğayı kontrol edin
    RESIGN - Görevi kaybedin
    WIMPYWIMPYWIMPY - Kendinizi yokedin
    I LOVE THE MONKEY HEAD - VDML verir
    WOOF WOOF - Uçan köpekler
    FURIOUS THE MONKEY BOY - Küçük maymun
    HOW DO YOU TURN THIS ON - Cobra car
    TORPEDO# - # sayılı düşmanınızı öldürür
    TO SMITHEREENS - Saboteur (sabotajcı) verir
    BLACK DEATH - Tüm düşmanları yokeder
    I R WINNER - Görevi kazanın



    Age of Empires - Rise of Rome:

    Aşağıdaki kodları [Enter] tuşuna bastıktan sonra çıkan 'chat' penceresinde aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

    king arthur - Şahinleri ejder yapar (999 HP)
    grantlinkspence - Tüm atış yapan ekiplere daha fazla ateş gücü
    pow - BabyPrez diye yeni bir birim
    convert this! - Yeni priest birimi ('Saint Francis')
    stormbilly - Sci-fi robot ('Zug 209')
    big momma - Rocket thrower'lı araba
    upsideflintmobile - Arabalardaki okçular için hız ve ateş gücü



    Age of Mythology & The Titans:

    Enter'a basıp aşağıdaki kodları yazın:

    GOATUNHEIM - Keçi tanrı gücü
    WUV WOO - Kan kusan uçan hipopotamlar
    I WANT TEH MONKEYS!!!1! - Birçok maymun verir
    CONSIDER THE INTERNET - Birimleri yavaşlatır
    ISIS HEAR MY PLEA - Küçük bir ordu verir
    TINES OF POWER - Çatallı dev verir
    O CANADA - Lazerli ayı verir
    SET ASCENDANT - Haritadaki tüm hayvanları gösterir
    WRATH OF THE GODS - Yeni tanrı güçleri verir
    PANDORAS BOX - Yeni tanrı güçleri verir
    DIVINE INTERVENTION - Kullanılan bir tanrı gücünü açar
    THRILL OF VICTORY - Senaryoyu kazanırsınız
    IN DARKEST NIGHT - Gece olur
    UNCERTAINTY AND DOUBT - Haritayı gizler
    LAY OF THE LAND - Haritayı açar
    MOUNT OLYMPUS - Azami Favor
    ATM OF EREBUS - +1000 Altın
    TROJAN HORSE FOR SALE - +1000 Odun
    JUNK FOOD NIGHT - +1000 Yiyecek
    L33T SUPA H4X0R - Hızlı inşa
    RED TIDE - Suyu kırmızı yapar
    FEAR THE FORAGE - Walking berry bushes god power'ı verir
    BAWK BAWK BOOM - Tavuk yağar.
    CHANNEL SURFING - Sonraki göreve geçiş
    MR. MONDAY - ?
    LETS GO! NOW! - ?
    ENGINEERED GRAIN - ?

    NOT: Kodları büyük harflere dikkat ederek yazmalısınız. Hileler oyunun demo sürümünde çalışmaz.


    America's Army Operations:

    Training'i geçmek için oyunu kurduğunuz klasöre gidin ve system klasörü içindeki tours.ini dosyasını notdefteri ile açın.

    1. Aşağıdaki satırları bulun

    Dependency(0)=-1
    Dependency(1)=0
    Dependency(2)=1
    Dependency(3)=1
    Dependency(4)=1
    Dependency(5)=1
    Dependency(6)=5
    Dependency(7)=1
    Dependency(8)=7

    2. Aşağıdaki şekilde değiştirin

    Dependency(0)=-1
    Dependency(1)=-1
    Dependency(2)=-1
    Dependency(3)=-1
    Dependency(4)=-1
    Dependency(5)=-1
    Dependency(6)=-1
    Dependency(7)=-1
    Dependency(8)=-1

    3. Aşağıdaki satırları bulun

    TourSeq(0)=1
    TourSeq(1)=0
    TourSeq(2)=0
    TourSeq(3)=0
    TourSeq(4)=1
    TourSeq(5)=1
    TourSeq(6)=0
    TourSeq(7)=1
    TourSeq(8)=0

    4. Aşağıdaki şekilde değiştirin

    TourSeq(0)=0
    TourSeq(1)=0
    TourSeq(2)=0
    TourSeq(3)=0
    TourSeq(4)=0
    TourSeq(5)=0
    TourSeq(6)=0
    TourSeq(7)=0
    TourSeq(8)=0

    Son olarak dosyayı kaydedin ve oyuna başlayın



    Battlefield 1942:

    Tek kişilik oyunda, oyun sırasında [é] tuşuna basıp konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin

    aiCheats.code Tobias.Karlsson - Ölümsüzlük
    aiCheats.code Jonathan.Gustavsson - Düşman botları ölür
    aiCheats.code Thomas.Skoldenborg - Botları öldürür
    aiCheats.code BotsCanCheatToo - Botlar hile yapar
    aiCheats.code WalkingIsWayTooTiresome - Yeni üreme mekanı
    aiCheats.code TheAllSeeingEyeOfTheAlProgrammer - İstatistik ekranı


    Blood Omen 2:

    Oyunun kurulu olduğu dizindeki 'game.erg' dosyasını NOTEPAD ile açın.
    Text'in içindeki

    "-BO2 Kain Debug Flags\kain's invulnerable"=1

    dizinini bulun ve burasını şu şekilde yapın;

    "BO2 Kain Debug Flags\kain's invulnerable"=1

    Artık KAIN ölümsüz. Kan miktarınız oyun içinde düşebilir ama dikkat ederseniz düşmanlarınız artık eskisi kadar can yakıcı değil.



    Blood Omen - Legacy of Kain:

    Oyun Sırasında Yukarı, sağ, ALT, CTRL, yukarı, aşağı, sağ, sol tuşlarına sırasıyla basarsanız Oyundaki kan miktarı bir hayli artacaktır.

    Oyun Sırasında Sağ, sağ, ALT, CTRL, yukarı, aşağı, sağ, sol tuşlarına sırasıyla basarsanız Oyundaki Büyü Gücünüz artacaktır


    Gangsters 2 - Vendetta:

    Tüm casus raporları (Spy Reports):
    Gang liderinin adını bangagong yapın

    Tüm 'uzmanlar' 5 yıldızlı (Specialists):
    Gang liderinin adını >-00-< yapın



    Gran Turismo 3 - A-Spec:

    Para kazanma: Honda CIVIC Typr-R alın. Arabaya Turbo/Stage1, Racing Chip ve .... takın. BEGINNER LEAGUE'de Type-R Meeting yarışına katılın. 5 yarışı geçin ve sıralamada 1.olun. Sonunda 75,000 değerinde olan Acura RSX Type-S kazanacaksınız. Bunu hep yapın ve arabayı satın. Paranız 75,000 artacak.



    Splinter Cell:

    Bu hileler oyunun DEMO sürümü içindir.

    [Tab] tuşuna basıp konsol ekranını açın. Aşağıdaki kodlardan birini yazıp [Enter] tuşuna basın:

    health - Tam sağlık
    invisible 1 - Görünmezlik
    invisible 0 - Görünmezliği kapatır
    ammo - Tam cephane
    fly - uçuş modu
    ghost - duvarlardan geçme
    walk - fly ve ghost hilelerini kapatır
    playersonly - düşmanları dondurur
    killpawns - düşman çıkmaz

    Delta Force - Black Hawk Down:

    Oyunda [é] tuşuyla konsolu açıp aşağıdaki kodları yazın:

    fc1ef2ed - Cephaneyi doldurur
    3cfe170c - Sınırsız cephane
    91d428aa - Sağlık
    43b24753 - Görünmezlik


    Freedom Fighters:

    Oyunun kurulu olduğu dizindeki freedom.ini dosyasını Notdefteriyle açın ve aşağıdaki satırı ekleyip kaydedin:

    EnableConsole 1

    Daha sonra oyun sırasında [é] tuşuyla konsolu açıp kodları kullanın:

    god 1 - Ölümsüzlük
    giveneeded # - # yerine 1-4 arası rakam girin. (Silah grubu seçer)
    giveall - Tüm silahlar
    infammo - Sınırsız cephane
    invisible 1 - Görünmezlik
    help - Tüm komutların listesi




    Far Cry:

    ilk olarak Hile Rehberi programının klasöründe bulunan "DevMode.lua" isimli dosyayı kopyalayın ve bu dosyayı oyunun klasörü içinde bulunan aynı isimdeki dosyanın olduğu yere yapıştırıp eskisinin üstüne yazın. (Eski dosyanın yedeğini almanız tavsiye edilir)

    Dosyayı attıktan sonra oyunun masa üstündeki kısa yoluna şu komut satırını ekleyin -devmode

    Yazdıktan sonra 'Tamam' diyerek çıkıp oyuna girin.

    Artık oyunda aşağıdaki tuşları kullanabilirsiniz..

    F4 - Hayalet modu
    F2 - Sonraki checkpoint' e git
    o - 999 cephane ver
    p - Tüm silahları ver
    F9 - Şu anki durumu kaydet
    F10 - Şu anki durumu yükle
    F11 - Fazladan Bilgi ver
    F1 - Kamera Modları arası geçiş
    BackSpace - Ölümsüzlük
    = - Hız arttır
    - - Hız azalt
    F5 - Varsayılan Hız



    Hitman 2 - Silent Assassin:

    (Kodlar Beta sürüm için geçerlidir)
    Şifreleri aktif hale getirmek için yüklediğiniz dizini açın ve hitman.ini metin dosyasının en altına enableconsole 1 satırını ekleyin ve oyuna geçtiğinizde é tuşuna (Escnin altındaki) basarak şifreleri yazın. Şifreler ve sonuçları Hitman: Codename 47 ile aynı özellikte.

    god 1 - Ölümsüzlük
    giveall - Tüm Silahlar ve Azami Cephane
    infammo - Sonsuz Cephane
    invisible 1 - Görünmezlik
    commands - Diğer tüm komutları listeler




    Hitman - Codename 47:

    Tüm bölümler:
    İsim olarak "Kim Bo Kastekniv" yazın.

    Hileler:
    Oyunun klasöründeki "Hitman.ini" dosyasını bulun ve Not defteriyle açın. İçine
    enableconsole 1
    satırını ekleyin ve kaydedin. Oyunda [é] tuşuna basıp konsolu açın ve aşağıdaki kodları yazıp Enter'a basın ve tekrar [é] ile konsolu kapatın.

    god1 - Ölümsüzlük
    infammo - Sınırsız cephane
    giveall - Tüm nesneler
    invisible 1 - Görünmezlik


    Hitman - Contracts:

    Oyunun kurulu olduğu dizindeki 'hitmancontracts.ini' dosyasının yedeğini alın ve 'notdefteri' ile açıp en sonuna aşağıdaki satırları ekleyip kaydedin ve oyuna başlayın:

    EnableCheats 1
    EnableConsole 1

    Oyun'da [é] tuşuna basıp komut konsolunu açın ve kodları yazın:

    god 1 - Ölümsüzlük
    god mode - Ölümsüzlük
    invisible - Görünmezlik
    giveall - Tüm silahlar ve eşyalar
    give some - Çeşitli silahlar ve cephane
    end level - Seviye atlama
    infammo - Sınırsız cephane
    give - İsmi yazılan nesneden alma

    Ayrıca oyun sırasında [Shift] + [Esc] tuşlarına basıp cheats menüsünü de açabilirsiniz. Hile seçeneklerini de buradan ayarlayabilirsiniz.


    Legacy of Kain - Soul Reaver 2:

    Ölümsüzlük:

    Oyun esnasında [Enter] sol,sol,yukarı,aşağı,sağ ve [Action] tuşlarına basın. Doğru yaparsanız Raziel bunu size söyler. Hileyi iptal etmek için [Enter],sağ,sağ,aşağı,yukarı,sol ve [Action] tuşlarına basın.


    Doom 3:

    Oyundayken é yada [~] tuşuna basarak konsolu açın ve kodları girin. Eğer konsol açılmaz ise oyunun kısayoluna ters tıklayıp özelliklere oradan da hedef kısmına ulaşıp en sonuna +set com_allowConsole 1 parametresini ekleyin

    Örneğin: "C:\Program Files\Doom3\doom3.exe" +set com_allowConsole 1
    Diğer bir konsolu açma metodu da [Ctrl] + [Alt] + [é] tuşlarına aynı anda basmak.

    god - Ölümsüzlük
    give all - Tüm silahlar ve cephane
    give keys - Tüm anahtarlar
    give weapon_machinegun - Makineli tüfek
    give weapon_machinegun - Pompalı
    give weapon_plasmagun - Plazma
    give weapon_bfg Bfg - BFG (Big Fucking Gun)
    give weapon_chainsaw - Chainsaw
    give weapon_rocketlauncher - Rocket Launcher
    doomhell - En son bölüm
    freeze - Düşmanı dondurur
    notarget - Görünmezlik modu
    noclip - Hayalet modu
    aviDemo - Avi uzantılı video kaydı yapar
    com_drawfps 1 - Frame Rate'i gösterir
    status - Oyun hakkında bilgiler
    gfxinfo - Ekran kartı bilgileri

    Harita Listesi:
    Haritalar için konsolu açtıktan sonra map # yazın. # Haritanın ismidir. Liste aşağıda

    game/mars_city1 Mars City 1
    game/mc_underground Mars Underground
    game/mars_city2 Mars City 2
    game/admin Administration
    game/alpha1 Alpha Labs Sector 1
    game/alpha2 Alpha Labs Sector 2
    game/alpha3 Alpha Labs Sector 3
    game/alpha4 Alpha Labs Sector 4
    game/enpro EnPro Plant
    game/commout Comm Transfer
    game/communications Communications
    game/recycling1 Monorail Skybridge
    game/recycling2 Recycling Sector 2
    game/monorail Monorail
    game/delta1 Delta Labs Level 1
    game/delta2a Delta Labs Level 2A
    game/delta2b Delta Labs Level 2B
    game/delta3 Delta Labs Level 3
    game/delta4 Delta Labs Level 4
    game/hell Hell
    game/delta5 Delta Complex
    game/cpu1 CPU Complex
    game/cpuboss Central Processing
    game/site3 Site 3
    game/caverns1 Caverns Area 1
    game/caverns2 Caverns Area 2
    game/hellhole Primary Excavation
    game/mp/d3dm1 Multiplayer Map 1
    game/mp/d3dm2 Multiplayer Map 2
    game/mp/d3dm3 Multiplayer Map 3
    game/mp/d3dm4 Multiplayer Map 4
    game/mp/d3dm5 Multiplayer Map 5

    Spawn Listesi
    Spawn için spawn # komutunu kullanıp # yazan yere aşağıdaki listeden bir kod yazın

    Flaming Zombie: monster_zombie_bernie
    Chainsaw Zombie: monster_zombie_sawyer
    Z-sec Zombie with machine gun: monster_zombie_zsec_machinegun
    Z-sec Zombie with pistol: monster_zombie_zsec_pistol
    Z-sec Zombie with shield: monster_zombie_zsec_shield
    Z-sec Zombie with shotgun: monster_zombie_zsec_shotgun
    Commando Zombie: monster_zombie_commando
    Commando Zombie with Chaingun: monster_zombie_commando_cgun
    Fat Zombie: monster_zombie_fat2
    Fat Zombie with wrench: monster_zombie_fat_wrench
    Bald Zombie: monster_zombie_maint_bald
    Zombie with no jaw: monster_zombie_maint_nojaw
    Zombie with Wrench: monster_zombie_maint_wrench
    Skinny Zombie: monster_zombie_maint_skinny
    Zombie: monster_zombie_maint
    Zombie: monster_zombie_maint2
    Zombie wth Flashlight: monster_zombie_ maint_flashlight
    Headless Zombie: monster_zombie_suit_neckstump
    Zombie: monster_zombie_suit_bloodymouth
    Skinny Zombie: monster_zombie_suit_skinny
    Zombie in Labcoat: monster_zombie_labcoat
    Zombie Missing Limb: monster_zombie_limb
    Zombie: monster_zombie_skinny
    Zombie with a pipe: monster_zombie_pipe
    Zombie in T-shirt: monster_zombie_tshirt_bald
    Zombie: monster_zombie_tshirt_blown
    Zombie in Jumpsuit: monster_zombie_jumpsuit
    Zombie Eating: monster_zombie_jumpsuit_eating
    Archvile: monster_demon_archvile
    Cherub: monster_demon_cherub
    Hellknight: monster_demon_hellknight
    Imp: monster_demon_imp
    Maggot: monster_demon_maggot
    Mancubus: monster_demon_mancubus
    Pinky: monster_demon_pinky
    Revenant: monster_demon_revenant
    Tick: monster_demon_tick
    Trite: monster_demon_trite
    Wraith: monster_demon_wraith
    Cyberdemon: monster_boss_cyberdemon
    Gaurdian: monster_boss_guardian
    Guardian’s Seeker: monster_boss_guardian_seeker
    Sabaoth: monster_boss_sabaoth
    Vagary: monster_boss_Vagary

    Nightmare Zorluk seviyesinin kilidini açma:
    Oyunun kurulu olduğu dizinden doomconfig.cfg dosyasını notepad ile açıp aşağıdaki düzenlemeyi yapın

    seta g_nightmare "0"
    yazan yeri;
    seta g_nightmare "1"
    yapın

    Diğer Hile Kodları:
    _use
    _moveRight
    _moveLeft
    _moveDown
    _forward
    _back
    _right
    _left
    _lookDown
    _lookUp
    _attack
    _moveUp
    _speed
    _strafe
    _button7
    _button6
    _button5
    _button4
    _button3
    _button2
    _button1
    _button0
    aasStats
    addarrow
    addline
    blinkline
    bindlist
    bind
    centerview
    compressDemo
    connect
    clearlights
    conDump
    clear
    cvar_restar
    cvarlist
    combineCubeImages
    crash
    collisionModelInfo
    dirtyfeet
    dir
    demoShot
    disconnect
    dmap
    echo
    envshot
    exec
    exportmodels
    editSounds
    editLight
    editor
    error
    fillrate
    flashlight
    focusSoundsEditor
    give
    game_memory
    in_restart
    kill
    killRagdolls
    killMoveables
    killMonsters
    keepTestModel
    listModels
    listSkins
    listMaterials
    listImages
    listModes
    listLightDefs
    listEntityDefs
    listMonsters
    listEntities
    listThreads
    listSounds
    listAnims
    listCollisionModels
    listlines
    listVertexCache
    modulateLights
    noclip
    notarget
    nextanim
    overlayGUI
    path
    poplight
    parsewait
    printShader
    printMode
    playDemo
    playCmdDemo
    playerModel
    prevanim
    reload
    reloadSounds
    reloadSoundShaders
    reloadFx
    reloadanims
    reexportmodels
    removeline
    runReach
    runAAS
    recordCmdDemo
    recordDemo
    recordCmdDemo
    recordDemo
    renderbumpFlat
    renderbump
    roq
    reloadGuis
    reset
    regenerateWorld
    reloadImages
    reloadShaders
    reloadModels
    script
    reloadEntityDefs
    s_musictrack
    s_cacheInvalidate
    s_cacheInfo
    s_restart
    seta
    set
    setviewpos
    setStepGamma
    setu
    sets
    sizeDown
    sizeUp
    screenshot
    spawnServer
    stopRecording
    say
    testTrace
    testImage
    testShader
    testBump
    testLight
    touchFx
    touchGui
    touchFile
    toggle
    testSIMD
    touchMaterial
    testFx
    touchSound
    listSoundShaders
    touchParticle
    testDamage
    testblend
    testanim
    testParticle
    testModel
    testWipe
    testGUI
    timeDemo
    testmap
    touchSkin
    touchModel
    unbind
    unbindall
    vid_restart
    vstr
    writeConfig
    writePrecache
    weapon
    weapnext
    where
    weapprev
    weaponSplat



    Warcraft II Battle.net Edition:

    Kodları kullanmak için [Enter] tuşuna basın ve aşağıdakileri yazın:

    IT IS A GOOD DAY TO DIE - Ölümsüzlük
    GLITTERING PRIZES - 10000 gold, 5000 lumber, 5000 oil
    HATCHET - Wood'u 2 vuruşta alın
    MAKE IT SO - Hızlı üretim
    ON SCREEN - Tüm harita
    DECK ME OUT - Tüm teknolojiler
    UNITE THE CLANS - Oyunu kazanın
    YOU PITIFUL WORM - Oyunu kaybedin
    NEVER A WINNER - Oyun bitmez
    THERE CAN BE ONLY ONE - Kapanış
    TIGERLILY - ORCx ve HUMANx hileleri aktif:
    HUMANx - x numaralı Human görevine gider
    ORCx - x numaralı Orc görevine gider

    EVERY LITTLE THING SHE DOES : Tüm speller

    Not: Kodlar sadece Single Player'da çalışır


    Warcraft II - Tides Of Darkness:

    Kodları kullanmak için [Enter]'a basın ve aşağıdakileri yazın:

    IT IS A GOOD DAY TO DIE - Ölümsüzlük
    GLITTERING PRIZES - 10000 gold, 5000 lumber ve 5000 oil
    VALDEZ - 5000 oil
    SPYCOB - 5000 oil
    HATCHET - Wood'u 2 vuruşta alın
    MAKE IT SO - Hızlı üretim
    TITLE - Hızlı adamlar
    NOGLUES - Büyü tuzaklarını iptal edin
    SHOWPATH - Tüm harita
    ON SCREEN - Tüm harita
    DECK ME OUT - Tüm teknolojiler
    UNITE THE CLANS - Oyunu kazanın
    YOU PITIFUL WORM - Oyunu kaybedin
    NEVER A WINNER - Oyun bitmez
    THERE CAN BE ONLY ONE - Kapanış
    ALLOWSYNC - Multiplayer'da teslim olursunuz
    TIGERLILY - ORCx ve HUMANx hileleri aktif:

    HUMANx - x numaralı Human görevine gider
    ORCx - x numaralı Orc görevine gider

    EVERY LITTLE THING SHE DOES : Tüm speller



    Virtua Cop:

    Seviye şifreleri:

    Old man
    Short but tall
    Diet mnip
    Tithes
    Popcorn
    Not poodle
    Packet of crisps
    Medicine
    Snowboarding
    216 bit
    Rendering
    Bear game
    Horse
    kiddy winks
    Jallaballabon
    Hot beverage
    Muntress
    Pantera rosa
    Rennaissance wedding
    Hectic man



    Unreal Tournament:

    Aşağıdaki kodlar sadece 'SINGLE PLAYER' (tek oyunculu) oyunlarda çalışır. Kullanmak için [Esc] tuşunun altındaki [é] tuşuna basarak konsol'u açın ve kodu yazdıktan sonra [Enter]'a basın.

    iamtheone - Hile modunu aktif yapma
    god - Ölümsüzlük
    loaded - Tüm silahlar
    allammo - Tüm cephane
    ghost - Duvarların içinden geçin
    fly - Uçun
    walk - Yürüyün
    killall [class] - Belli [class] tipindeki tüm rakipleri öldürür
    playersonly - Zamanı dondurur, başlatmak için tekrar yazın
    behindview 1 - Arkadan görünüş
    behindview 0 - Normal bakış
    open [haritaadı] - İstediğiniz haritaya geçme
    summon [Eşya] - aşağıdaki listedeki eşyaları yaratır

    SUMMON Eşya'ları:

    WarHeadLauncher
    Enforcer
    DoubleEnforcer
    Minigun2
    PulseGun
    ShockRifle
    SniperRifle
    UT_BioRifle
    UT_Eightball
    UT_FlackCannon
    Chainsaw



    Unreal Tournament 2003:

    Oyun sırasında é tuşuna (veya ~ tuşuna) basarak konsolu veya TAB tuşu ile 'quick console'u açıp aşağıdaki kodları yazın:

    God - Ölümsüzlük açık/kapalı
    Amphibious - Su altında nefes alma
    Fly - Uçuş modu
    Ghost - Duvarlardan yürüyerek geçin
    Walk - Normal yürüme
    Invisible true - Görünmezlik açık
    Invisible false - Görünmezlik kapalı
    Teleport - crosshair'in gösterdiği yere ışınlanın
    AllAmmo - Elinizdeki silahlar için full cephane
    Allweapons - Tüm silahlar
    Loaded - Tüm silahlar ve full cephane
    Summon [eşya] - Belirttiğiniz eşyayı alır
    SkipMatch - O anda oynadığınız maçı kazanır ve
    ladder'da bir üst sıraya çıkarsınız
    JumpMatch [sayı] - ladder'da istediğiniz maça atlayın,
    [sayı] yerine örneğin 43 yazarsanız
    ladder 4, rung 3'e gidersiniz.
    ChangeSize [#] - Oyuncunun büyüklüğü # oranında değiştirir;
    örneğin 0.25 veya 2.0
    LockCamera - Kamerayı o anda bulunduğu pozisyonda kilitler.
    ViewSelf true - Kamera oyuncuyu gösterir (sessiz)
    ViewSelf false - Kamera oyuncuyu gösterir (sesli)
    ViewBot - Kamera görünen tüm botları sırayla gösterir
    ViewFlag - Kamera bayrağı taşıyanı gösterir
    ViewPlayer [oyuncu] - Kamera [oyuncu] isimli oyuncuyu gösterir
    ViewActor [oyuncu] - Kamera [oyuncu] isimli oyuncuya göre
    ayarlanır
    KillViewedActor - Kamera o anda kimin bakış açısındaysa o
    oyuncuyu öldürür (kendinizi öldürmeyin!)
    SetCameraDist [mesafe] - Kamera mesafesi
    SetGravity [yerçekimi] - Yerçekimi miktarı
    FreezeFrame [süre] - Oyunu [süre] kadar dondurur
    SetJumpZ [yükseklik] - Zıplama yüksekliği
    SetSpeed [kat] - Oyuncunun su ve karadaki hızını




    OYUNLARIN CD KEY LERİİİİİİİİ





    Nfs Underground Cd-key
    6z6h-3psx-lppn-3vxb-rld0
    Nba Lİve 2005 Cd-key
    Rff7-94dd-9alm-ha86-rrld
    Fİfa 2004 Cd-key
    Jukt-952b-c8n2-l2s4-ndev
    Nhl 2004 Cd-key
    6t22-8l62-6666-8666-6666


    767:Pilot in Comand………….....W767-DD2EE409-89AD6AA3

    Adventure Pinball Forgotten I...: 0901-3066676-3327010-9227

    American McGees Alice .…... : 2000-0112900-001-0978-3379

    Amsterdam Schiphol ……....... : 6836-0462C1

    Aquanox……………….………..1278-7952-2378-8f06

    BabyZ serial .………...…....... : 5931-obaa-aaao-gbd

    Battlefield 1942: The Road to R.:1942169437421835761568

    Battlefield 1942ecret Weap..:2gyy-3wlk-8btf-wjur-g277

    Battlefield 1942…………..……:5000-0000000-0000000-1318

    Big Scale Racing…….………...:44BO-D8LL-40OC-90KS

    Bionicle…………….…………...:4466-6319787-4779568-2851

    C & C : Renegade…...……...…:056894-929488-118387-9679

    C & C Generals:Zero Hour Exp:AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S

    C&C Generals…………………:5533-3743808-8068198-3235

    C&C Tiberian Sun ..………...... : 000722-000722-000722-7575

    C&C Tiberian Sun………...……..111111-111111-111111-1111

    C&C Tiberian Sun……….…..…. 001979-000000-001999-1106

    Chaser…………….….………...:52QJY-10K8V-CLNPI-1EISW-7VNP3

    Clive Barkers Undyin.... ……...: 2500-0911911-0911911-2705

    Commanche 4…………..……..:3CGZ44KS-ZN94-63EK-E5XH

    Dark Reign 2 ....……….…...... : gad6-teb4-cup9-pap6-5529

    Deep Raider ............……....... : 102050000000001

    Deep Sea Fishing 2………...….:299597636983

    Deer Hunter challenge SE…….:14067 CAFE DALE KNEE GRIN

    Delta F. Task Force D. …….... : 72YL-R4SB-GKG6-3WKS-HQ27

    Delta Force Black Hawk Down: QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG

    Delta Force Landwarrior …….. : N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS

    Diablo II Lord of Destruction…..: 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP

    Eat This ....……………............ : 11223346

    Emperor: B.F.D……………..…..036642-256734-246754-5204

    Emperor: Rise of t.Mid. K……..AD2-MAC2-DAD2-MAC4-2269

    Empire Earth: Art of Conquest.:GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252

    F1 2002…………………….…...:7931-9865028-6024865-1156

    F1 Championship Season 2k. : 2000-5005241-5005241-6839

    Field & Stream:Trophy H.4. ….YB3-GAG8-LAR6-FUZ6-9747

    Fifa 2002..………………....….:2501-2973603-4208783-4109

    Fifa 2003………….….………...EVI-ANCE-RULE-ZF79

    FIFA World Cup 2002……..….:0901-3482564-1716312-0441

    Flight Downunder 2002……...:PTGL-SFLX-JJEK

    Freedom Fighters…………......:PZ3K-4NAQ-TPZT-Z6WU-ZD2W

    Freedom Force…………..…...:3615-4209737-2601657-1161

    GIB 30 azonosito kod………... c307461qlu

    GIB 30 sorozatszam …...….. 128213

    Global Operations………....…:5000-0000000-0000000-5021

    Gore…………………..……….:5a67-8eaf-8863-e05e

    Ground Control ……..……...... : RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542

    Gunman Chronicles ...…….....: 2609-57245-0368

    Haegemonia………….………...:BAD7-DAD7-5003-6113

    Halflife .......…………............ : 1911-11111-1115

    Halflife / GoY Edition .. : CD-Key : 2128-82043-0447

    Halflife Counterstrike …….... : 2462-92319-7642

    Harry Potter and the Chambers.:7614-2322168-5761892-3635

    Harry Potter:Quidditch W. C.….:6Q7F-WAAC-8QTH-WLC4-EDEV

    Harry Potter…………...………:0901-7014788-4117807-0206

    Hidden and Dangerous 2...…...:1234-5678-9abc-dddf

    Homeworld .....……..……...... : BAT5-JUG3-GEG5-XEG6-9884

    Homeworld 2………….…..…...:NAS3-DEC2-BYJ5-CUJ6-8385

    Homeworld Cataclysm……....: GAF6-CAB4-***5-ZYL6-2622

    Hydlide 3 .......………..…....... : 14201002

    IGI-2: Covert Strike…………….:1320-615d-ba73-52ec

    Industry Giant 2…….…..……...:HOHO 44JT OEQK 64C3

    Insane........……….……..........: NTNE-EED8-WG2A-76MW-A4

    James Bond 007: NightFire......:7614-2322168-5761892-1232

    Kingdom Under Fire ……....... : E1KJ-RL62-C007-FT96

    Kohan Immortal Sovereig….... : 6BD9-9A56-BC85-455A

    Kohan: Ahriman's Gift…….……1003-dead-dead-c037

    LotR: War of the Ring………....:XUF5-JUB2-JAB8-JUD3-4947

    Maddog 2000………...………..6754-IPZ4XY

    Matt Hayes Fishing…….……..:7614-2322168-5761892-0532

    Medal Of Honor Breakthrough..:42RH-PNLU-J2R2-TDA9-K4Z2

    Medal of Honor……….……….:5000-0000000-0000000-5068

    Medal of HonorSpearhead…...:5000-0000000-0000000-5039

    Nascar 2002 …………..……...:raf2-ral2-ras2-rax2-6667

    Nascar 4………………….…….:GAC7-REB8-TUX6-DAC2-7833

    Nascar Thunder 2003………...:CARS-CARS-CARS-*E2C

    Nascar Thunder 2004……...…:1RKB-TB12-ZZ9R-ZLAU-0U0A

    NBA Live 2001..………….........2001-0020601-0010978-6694

    Need For Speed 5 ……...….. : 14077 BUSY CODA CALF BIFF

    Neverwinter Nights………..…:QFETM-MPU3X-DN6FF-MHFDA-YWARA-4HMPE-RDJTG

    NFS: HOT PURSUIT 2…….…...:8249-7EE3-84EW-TXGT

    NHL 2001......……………........:1500-5381519-04217109-2522

    NHL 2002……………….……..:1000-2003004-0000000-4904

    NHL 2004…………….………...:6T22-8L62-6666-8666-6666

    NHL Hockey 2003…….……....:JNS9-009W-4H7A-SA3R

    Operation Flashpoint USA…..: M3CZ-P5186-XNEYL-CL0T7-513NT

    Operation Flashpoint……..…..:67577-04866-96486-48275-37953

    Operation Flshpnt-Red Hammer.:M3CZ P5186 XNEYL CL0T7 513NT

    Operation Flshpnt-Resistance..:HD14-E48N7-JW3DB-WWW01-XPHP5

    Outlive ..............…….…....... : c61e41-a3f465-4674c1-ace71f

    Primitive Wars……………..…..:17Z0-0C00-01200

    Q-3 Team Arena ...………..... : TSBH-7CCG-DPWP-B2LT-84

    RA2- Yuri's Revenge……..…..043940-206961-084709-9463

    Rails Across America…….….:1499-c1ee-1b2d-f545

    Rally Trophy…………..………:M000-0000-001L-9248

    Return to Castle Wolfenstein ..:CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88

    Return to Castle Wolfenstein GOTY.L3H-SSPG-B3JL-LPCC-A5

    Rugby 2004………….………...:PWK3-GDA4-TXCB-VB8P-KCQB

    Sacrifice .....……………........ : xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

    Settlers-III ......……………..... : 1074-0141-7765-6293-5576

    Settlers-IV. ......…………....... : 1576-5655-2355-6565

    Shogun .............………..…... : 1600005241000524106424

    Shogun- Warlord Edition……..:0901-3721384-6427058-7026

    Sim City 3K UK Edition……......:5501-2440521-3168507-4469

    Sim City 3K Unl.Edit………..... : 2121-0600600-0600600-4731

    Sim City 4……………………….:NCM4-RHYX-6QMX-DX4M

    Sim Coster ............………...... : 2001-0013101-0010978-2823

    Soldier of Fortune .………...... : BEN2-BAC7-BUZ6-JAD3-9742

    Soldier of Fortune II…………...:3Z4J - J3PP - K848 - EWPK - 1F

    Star T. Fleet C.- Orion Pirates...: 4800-b491b1dc3-0f6c

    Star Trek Conquest .……....... : 2E10BCNHII86UP5V

    Star Trek Fleet Command 2 ….: RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652

    Star Trek: Elite Force……..…..:C33R-RX69-FTCY-NBHP-75

    Strifeshadow…………….…….:25a2-34a5-7f45-e9d1

    Sub Command Seawolf Akula: 0901-1315206-2102812-3248

    Submarine Titans...………......: GAYMADBOY-7TEH

    Superbikes 2001 ...……….... : 1500-4288423-2982915-3163

    SWAT 3 ............……….….... : BAC2-BAB2-BAB2-BAB2-2352

    SWAT 3 Elite Edition ………...: LYF7-FUB6-JEM5-NUD6-5854

    Tachyon ..........…………...... : 2UZW-Z4GT-NMVE-FJAR-SQS5

    Team Factor………………….: 2K3KHRS-V8L77K8

    Terminator 3: War of the Mach.EVV-STUQ-S6PL-Y49P

    The Sims .............………...... : 100486-585530-905808-0928

    The Sims Hot Date Exp……....:1501-7709210-3634998-1949

    The Sims House Party …….. : 0901-4177371-2064872-3510

    The Sims Living Large……....: 8663-4966712-3945768-1934

    The Sims Superstar.……..…...:1500-1762775-7663263-1513

    The Sims Vacation………...….:1500-9874009-0973804-6601

    The Sims: Unleashed….…......:9932-1129289-4998838-6403

    The Sims: Makin' Magic.……....:JC3T-5Z4V-G4GG-5U8U-6DEV

    The Tainted .....……..…......... : 41-W6TLCLRWTB8B2LN

    Throne of Darkness ……..……:RAC2-RAD2-RAC2-RAC2-3387

    Tiger Woods PGA Tour 2003...:FLTR-O378-2235-1RKH

    Tony Hawk's Pro Skater 4…...:P4EPBTIQDAIH7WXM

    Total Club Manager 2003...…...:1500127097911060657818

    Trainz ……………….…………: RAZ0-R9XI-XXXC-XXXT-XXGX-1911

    Tron 2.0……………...…………:9393-L9CN-PRTB-T7N4-5858

    Trophy Bass 4 ........……...…..: NUB9-WUB8-ZUC7-RAJ3-3976

    Typing of the Dead…...…...…...TDK02200-176403-17407

    Unreal Tournament 2003……....:LYR22-RZ743-A9D7T-CNNEN

    Vampire ..........……………..... : RAC2-SAL2-GAT3-RAD3-6545

    Warcraft II Gold Edition ……...: 6696-2TGV-TT64-CNMV

    Windows Me Hun……….…….:B7BHJ-YRWHK-JP34V-48HJ4-XYDG3

    Zanzarah…………….………...:8BY40PWIWLSER EK2QVXW
    hafl life'ın cd keyi
    on üç tane 3
    3333333333333



    Age of Mythology

    Hileleri aşağıda olduğu gibi büyük harflerle yazmalısınız. [Enter]'a basın ve istediğiniz kodu yazıp hilenin aktif hale gelmesi için tekrar [Enter]'a basın:

    (Hile Kodu : Açıklama)

    GOATUNHEIM : Goat god power
    WUV WOO : Flying purple hippo
    I WANT TEH MONKEYS!!!1! : birçok monkey verir
    CONSIDER THE INTERNET : birimleri yavaşlatır
    ISIS HEAR MY PLEA : küçük bir ordu verir
    TINES OF POWER : Forkboy verir
    O CANADA : Lazer bear verir
    SET ASCENDANT : haritadaki tüm hayvanları gösterir
    WRATH OF THE GODS : Yeni god (tanrı) güçleri verir
    PANDORAS BOX : Yeni god (tanrı) güçleri verir
    DIVINE INTERVENTION : Kullanılan bir god (tanrı) gücünü açar
    THRILL OF VICTORY : Senaryoyu kazanırsınız
    IN DARKEST NIGHT : Gece olur
    UNCERTAINTY AND DOUBT : Haritayı gizler
    LAY OF THE LAND : Haritayı açar
    MOUNT OLYMPUS : Maksimum Favor
    ATM OF EREBUS : +1000 Gold
    TROJAN HORSE FOR SALE : +1000 Wood
    JUNK FOOD NIGHT : +1000 Food
    L33T SUPA H4X0R : Hızlı inşa
    RED TIDE : Suyu kırmızı yapar
    FEAR THE FORAGE : Walking berry bushes god power'ı verir
    BAWK BAWK BOOM : Chicken-meteor god power'ı verir
    CHANNEL SURFING : Sonraki göreve geçiş
    MR. MONDAY : ?
    LETS GO! NOW! : ?
    ENGINEERED GRAIN : ?

  2. #2
    DeviL
    Guest

    Standart

    sağol g&#252;zel bir paylaşım etmissin..

  3. #3
    CezaLı
    Üyelik tarihi
    Jul 2006
    Mesajlar
    190
    Tecrübe Puanı
    0
    Aldığı Beğeni
    6
    Verdiği Beğeni
    5

    Standart

    tşkler emeğine sağlık

  4. #4
    Uzman Oyuncu CeYHuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Jul 2006
    Bulunduğu yer
    TeXaS / BuRSa
    Mesajlar
    1.206
    VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
    VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
    ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
    Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

    Tecrübe Puanı
    4273
    Aldığı Beğeni
    30
    Verdiği Beğeni
    6

    Standart

    ELine SağLık.Teşekk&#252;rLer...

  5. #5
    Kıdemli Oyuncu
    Üyelik tarihi
    Aug 2006
    Bulunduğu yer
    CeHeNNeMiN DiBi
    Mesajlar
    3.769
    VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
    VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
    ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
    Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

    Tecrübe Puanı
    321386
    Aldığı Beğeni
    84
    Verdiği Beğeni
    102

    Standart

    saolun....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

     

Benzer Konular

  1. Sony PSP İnceleme
    By Mcnicky in forum Cöp Kutusu
    Cevaplar: 22
    Son Mesaj: 23-02-14, 02:30
  2. GameCube Nedir? Teknik ÖzeLLikLeri!
    By N€AnD€®tH@L in forum GameCube
    Cevaplar: 6
    Son Mesaj: 13-04-11, 20:03
  3. Oyun Hileleri Alfabetik Sıraya Göre
    By Alikutay in forum Oyun Hileleri, İPucu ve Trainer
    Cevaplar: 13
    Son Mesaj: 06-05-07, 14:56
  4. Bütün Oyun HiLeLEri BUrada....
    By SBRBİR in forum Oyun Hileleri, İPucu ve Trainer
    Cevaplar: 4
    Son Mesaj: 21-09-06, 18:29

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

Siteyle ilgili her türlü sorununuz için [email protected] adresine e-mail gönderiniz

Please sent an e-mail to [email protected] for all your issues

ÜYELER İÇİN YASAL UYARI


Forum alanlarını kullanırken; 3.Şahısların kişilik ve gizlilik haklarını ihlal edici iletiler yazmak, Pornografik görüntüler paylaşmak, Hak sahibinden izin almadan MP3, Film, dizi, video, yazılım gibi eserleri doğrudan paylaşmak, ayrıca ilgili lisans sahibi olmayan sitelere erişim için link paylaşmak hukuka ve yasalara aykırıdır. T.C. yasalarına ve hukuka aykırı olan bu tür paylaşımlar site içerisinde tespit edildiği veya hak sahibi tarafından şikayete konu olduğu takdirde, kullanıcı siteden uzaklaştırılacağı gibi, sistem tarafından tutulan kayıtlar, talepleri halinde yasal mercilere verilebilecektir.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected]  mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.


 

Reklam Vermek için [email protected] Adresine e-mail gönderiniz

For Advertising contact [email protected]

Ukash