Beklemeden oyun, film, dizi indirebilmek ve farklı üyelik özelliklerine sahip olmak için VİP Üye olabilirsiniz..

Detaylı bilgi için OyunCehennemi.CoM VİP Üyelik Avantajları


omafya

program keyleri+Oyun keyleri+hileleri

Oyun No Cd, No Dvd , Crack, Patch Kategorisinde ve 2011 ve Öncesi Çalışan Crack & Patch'ler Forumunda Bulunan program keyleri+Oyun keyleri+hileleri Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> BATTLEFIELD 1942 : SECRET WEAPONS ...

  • Amused
  • Angry
  • Annoyed
  • Awesome
  • Bemused
  • Cocky
  • Cool
  • Crazy
  • Crying
  • Depressed
  • Down
  • Drunk
  • Embarrased
  • Enraged
  • Friendly
  • Geeky
  • Godly
  • Happy
  • Hateful
  • Hungry
  • Innocent
  • Meh
  • Piratey
  • Poorly
  • Sad
  • Secret
  • Shy
  • Sneaky
  • Tired
  • Wtf
  • Paylaş
    Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree1Likes

    Konu: program keyleri+Oyun keyleri+hileleri

    1. #1
      Kıdemli Oyuncu
      ----
       

      Üyelik tarihi
      Aug 2006
      Bulunduğu yer
      CeHeNNeMiN DiBi
      Mesajlar
      3.769
      VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
      VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
      ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
      Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

      Tecrübe Puanı
      321385
      Aldığı Beğeni
      84
      Verdiği Beğeni
      102

      Post program keyleri+Oyun keyleri+hileleri


      İndirmek için TIKLAYIN

      BATTLEFIELD 1942 : SECRET WEAPONS OF WWII 2gyy-3wlk-8btf-wjur-g277
      Delta Force Black Hawk Down QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
      1503 ANNO DOMINI 2484-9264724-5725148-0845
      3D MARK 3003 ZZN9W-MBNYQ-FKNZB-NCR0F
      3D STUDIO MAX 3.0 SERIAL: 110-19990726
      3D STUDIO MAX R3 TRAINING m2k490gm 72AD-0B0B
      767 PILOT IN COMMAND W767-DD2EE409-89AD6AA3
      A.D.A.M. INTERACTIVE ANATOMY STUDENT EDITION 2001 AIA1107701923
      Abacus Train Sim Modeler TR-LOWXMW-091480-1
      ABC CHEMII *PL* CHEM-5V5-YDFL1
      ADOBE ACROBAT 5.0 KWW500R7150122-128
      ADOBE AFTER EFFECTS PRO 6 1063-1253-5173-5245-2713-1998
      ADOBE AFTER EFFECTS V4.1 EWW400R4000123-666-922
      ADOBE DIMENSIONS V3.0 DAW100R3156414-846 or DJW300R7101786-723
      ADOBE FRAMEMAKER 6.0 + SGML 24-1-01-01-6-11111-F8EC6A
      ADOBE FRAMEMAKER V6.0 20-1-01-01-6-11111-27EB98
      ADOBE GOLIVE 5.0 GJW500R2898273-460
      ADOBE GOLIVE V4.0 GJW400R2100006-625
      ADOBE GOLIVE V5.0 GJW500R2898273-460
      ADOBE ILLUSTRATOR 8.0 PL ABO8007R000061-508
      ADOBE ILLUSTRATOR V8.0 ABW800R7119160-874
      ADOBE IMAGE READY dhm100xx675123099-999-435
      ADOBE IMAGEREADY DHM100XX675123099-999-435
      ADOBE INDESIGN V1.5 IPE123R12345678-337
      ADOBE LIVEMOTION LVW100R7100843-292
      ADOBE PAGE MAKER 7.0 1039-1121-2998-7586-7388-7545
      ADOBE PAGEMAKER 6.5 PL 03O601R1000044-433
      ADOBE PAGEMAKER 7 1039-1121-2998-7586-7388-7545
      ADOBE PAGEMILL V3.0 mlw300r7102296-238
      ADOBE PARADOX V9.0 PX9NR-37864A9771
      ADOBE PHOTODELUXE HOME EDITION V4.0 HTW200R7100048-493
      ADOBE PHOTOSHOP 6.01 CE PL PWW600P2421966-920
      ADOBE PHOTOSHOP 5.0 PL PWW400R7106337-339
      ADOBE PHOTOSHOP 6.0 ANG PWW600R7105467-948
      ADOBE PHOTOSHOP 7 Serial : 1045-1209-6738-4668-7696-2783
      ADOBE PHOTOSHOP 7 PL SERIAL:1045-1989-3692-1791-7204-1293
      ADOBE PHOTOSHOP LE SDM501B3824508-217
      ADOBE PHOTOSHOP V5.0/V5.5 PWW400R7106337-339
      ADOBE PHOTOSHOP v6.0 PWW600R7105467-948
      adobe premiere 6.0 MBW600R7100765-881
      adobe premiere 6.5 Serial : MBE600R7100024-900-960 lub: MBE600R7000102-832
      ADOBE PREMIERE V5.5 MBE510B7038624-168
      ADOBE PREMIERE v6 MBW600R7100765-881
      ADOBE PRESSREADY EBE100R7020624-539
      ADOBE STREAMLINE 4.0 SBW400U7100000-392
      ADOBE TYPE MANAGER AWW400R7110870-808
      ADOBE TYPE ON CALL 3839-7945-7521-5638-4039-545
      ADVENTURE PINBALL: FORGOTTEN ISLAND 0901-3066676-3327010-9227
      AGE OF EMPIRES 2 PL 51160-442-4267504-68204
      AIRPORT 2 A2S0037865899
      AIRPORT 2000 VOLUME III A2V3-E1700119-FE303EE8
      ALIEN NATIONS 2 PL 1960-4325-4049-9249
      ALIEN NATIONS 2 PL 1960-4325-4049-9249
      AMERICAN MCGEE'S ALICE 2000-0112900-0010978-3379
      AMERICAN MCGEE'S ALICE 2000-0112900-0010978-3379
      ANIMATION MASTER 1234-123
      AQUANOX 6874-78ab-891e-2656
      AQUANOX 6874-78ab-891e-2656
      AUTOCAD 2000 PL 112-11111111111111111111
      AUTOCAD DESK LT 2000 SERIAL: 400-12345678
      AUTODESK 3D STUDIO VIZ R3 serial : 110-19990726cd-key :
      AUTODESK ACTRIX TECHNICAL 2000 name: huhorganization: dsgs/n: 117-
      AUTODESK AUTOCAD LAND DEVELOPER SERIAL: 400-12345678
      AUTODESK SURVEY R2I SERIAL: 400-12345678
      AUTODESK VIP LIBRARY 4Q99 ACTRIX BUSINESS Serial #647-00000001
      AUTODESK VOLO VIEW 2000 202-12345678
      BABYZ 5931-obaa-aaao-gbd
      BABYZ 5931-obaa-aaao-gbd
      BATTLE ISLE 4: THE ANDOSIA WAR *PL* 7387-2588-2473-4170-8961
      battlefield 1942 Serial : 5000-0000000-0000000-1318
      BATTLEFIELD 1942 : SECRET WEAPONS OF WWII 2gyy-3wlk-8btf-wjur-g277
      BLACK & WHITE: CREATURE ISLE Addon 1740-9488245-5171152-1858
      BLACK AND WHITE *PL* 0901-3324366-4702210-2081, 4505-
      BORLAND DELPHI 4.0 C/S s/n: 123-123-1234 8ex2-5fx0
      BORLAND JBUILDER PRO 2.01 s/n: 1000000171 key: c3-7-0-0
      BRITANNICA 2001 DELUX 590F00178449
      BRYCE 4 BF00WBB-0000000-CUY
      cesarz: narodziny pañstwa œrodka pl. Serial : BUC5-FAB4-LYB5-XUS2-4449
      CHAMPIONSHIP BASS 14100 BUSY WOOL WALL MICE
      CHARACTER STUDIO 629-00000666
      ChECK IT SUITE v6.5 TC-025045
      CHEM OFFICE 2000 ULTRA serial: 199920000 keycode: FRKNLGMPT
      CHROME PL ZFJZT-CKIIA-Y8ZNV-PB8PB
      CLIVE BARKER'S UNDYING 2500-0911911-0911911-2705
      CLIVE BARKER'S UNDYING 2500-0911911-0911911-2705
      COLLINS (Ang-Pol, Pol-Ang) Z05-A400950
      COLLINS ANGIELSKI 2.0 Y11-A217482
      COLLINS V2.0 Y11-A217482
      COMANCHE 4 3s2d-flt1-cls2-rule-7865, 3CGZ-44KS-
      Command & Conquer: Renegade 056894-929488-118387-967
      command and conquer generals Serial : 4963-7882913-5984076-0674
      COMMAND AND CONQUER: RED ALERT 2 020736-428526-011875-6507
      COMMAND AND CONQUER: TIBERIAN SUN 000722-000722-000722-7575, 001979-
      CONTRACTUS 53-5467-3-A9-A134 - na czas instalacji ustaw date do przodu
      COPPER HFX4B-CPR-SLTPSF-17
      COREL CUSTOM PHOTO SE V1.0 ccp-psfownz
      COREL DRAW 10 D10NR-3284253T76
      COREL DRAW 10 ANG. D10NR-3284253T76
      corel draw 11 Serial : DR11CRD-0012082-DGW
      COREL DRAW 9 456-1134-1987 DR9NR-168470W025
      COREL KNOCKOUT V1.5 1004304309
      COREL PAINTER v7 PF70CRD-2564458-SZH
      COREL PRINT OFFICE 2000 P02NR-F721127808
      COREL WORDPERFECT OFFICE 2000 Wp911-8675309PHX
      COREL WORDPRFECT OFFICE 2000 PROFESSIONAL PW9-8Q45777988
      COREL XARA V3.04 1992-7866-5926
      DARK REIGN 2 gad6-teb4-cup9-pap6-5529
      DARK REIGN 2 gad6-teb4-cup9-pap6-5529
      DEEP RAIDER 1,0205E+14
      DEEP SEA FISHING 2 2,99598E+11
      DELTA FORCE - LAND WARRIOR N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
      Delta Force Black Hawk Down QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
      DELTA FORCE LAND WARRIOR N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS, N4TW-VZ5V-
      DEUTSCH TRANSLATOR 2 Serial : 7974-2CCE-D5AC-AF3F
      DIABLO 2 PWFB-ZJKM-NX44-ZV6J, NRMM-VTH6-R8PH-
      DIABLO 2 PL HF79-GD6N-BEGN-WM4K
      DIABLO 2 PL HF79-GD6N-BEGN-WM4K
      DIABLO 2: LORD OF DESTRUCTION 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
      DIABLO 2: PAN ZNISZCZENIA PL 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
      DIRECTOR OD FOOTBALL 1056731012
      DUZY SLOWNIK INFORMATYCZNY ANG-POL 380839990
      EMPEROR: BATTLE FOR DUNE 036642-256734-246754-5204, 038785-
      empire earth: art of conquest Serial : GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252
      ENCYCLOPEDIA BRITANNICA 2000 210C00578952
      ENCYCLOPEDIA BRITANNICA 2001 350f00043894
      Encyclopedia Britannica 2002 Deluxe 590F00178449
      Encyclopedia Britannica 2002 Deluxe Serial : C3CA1ACA00012345
      ENCYKLOPEDIA ROSLIN OZDOBNYCH *PL* 22730-ERO-3783-71004
      ENGLISH TRANSLATOR Y 5395 3121 9756 3428
      ENGLISH TRANSLATOR 1.61D A5B-B67-B4-9460-5D77
      ENGLISH TRANSLATOR 2.0 PL 0A53-50F5-C992-F84D
      ENGLISH TRANSLATOR 2000 485-BD7-49-7EAD-E808
      ENGLISH TRANSLATOR 3 F7C9-04C4-1180-0491
      ENGLISH TRANSLATOR V1.5 *PL* 945-BD5-A0-CAAD-E65F 6C7-336-66-
      ENGLISH TRANSLATOR V1.61d *PL* A5B-B67-B4-9460-5D77 56B-B68-7E-
      euro plus for kids EPDD-05667-pl
      EURO PLUS+ REWARD RP3-04314-jeF9-PL
      EURO PLUS+ REWARD BUSINESS BEP-00203-ib45-PL
      EURO PLUS+ SPRACHKURS DEUTSCH SKD-00380-kkC3-PL
      F1 2002 7931-9865028-6024865-1156
      F1 CHAMPIONSHIP SEASON 2000 2000-5005241-5005241-6839
      F1 CHAMPIONSHIP SEASON 2000 2000-5005241-5005241-6839
      FA PREMIER LEAGUE MANAGER 2002 4507-1863659-3033569-5650
      FA PREMIER MANAGER 2002 45-1863659-3033569-5650
      FIELD AND STREAM TROPHY BASS 4 NUB9-WUB8-ZUC7-RAJ3-3976
      FIELD AND STREAM TROPHY HUNTING 4 DYB3-GAG8-LAR6-FUZ6-9747
      FIELD AND STREAM TROPHY HUNTING 5 LYP9-PAB4-DUB4-JYD2-5786
      FIFA 2002 2501-2973603-4208783-4109
      FIFA SOCCER 2003 Serial : 3133-7313-3731-3KGH
      fifa worldcup 2002 Serial : 0901-3482564-1716312-0441
      FLIGHT DOWN UNDER FOR MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR EMKP-TJJK-LABF-VSWT
      FONTY 2000 PRO TP73-P66C
      FREEHAND 8.0 FHW800-08616-67028-30467
      frontline attack: war over europe pl. Serial : FUBP-EYNZ-KFXC-SKM2
      GALACTIC CIVILIZATIONS DN-500792-GC1-CLS4FLT8XT
      GLADIATORS, THE Serial : UK-CE73-FFFF-8DBB-0407-D629
      GLOBAL OPERATIONS 5000-0000000-0000000-5021
      GOLD HFX4G-GLD-SLTPSF-07
      GROUND CONTROL RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
      GROUND CONTROL RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
      GUNMAN CHRONICLES 2609-57245-0368
      GUNMAN CHRONICLES 2609-57245-0368, 7306-58293-4514
      H637
      HALF LIFE - COUNTER STRIKE 2462-92319-7642
      HALF LIFE: BLUE SHIFT 1911-23143-1234
      HALF-LIFE 13746-5331-7652-FOLL
      HALF-LIFE 8670-10311-0194, 7306-58293-4514,
      HALF-LIFE: COUNTER STRIKE 2462-92319-7642
      HALF-LIFE: OPPOSING FORCE 2437-63943-5344
      HARRY POTTER and the Sorcerers Stone 0901-7014788-4117807-0206
      HELI HEROES PL DJP9-MXYL-7AU2-XZW5
      HOLLYWOOD FX
      HOMEWORLD BED2-BYS4-FEB2-TUL3-6653
      HOMEWORLD: CATACLYSM GAF6-CAB4-***5-ZYL6-2622
      industry giant 2 BBKD 66NY YTYY 85A5
      INFINI 4D 051-5101-0302-0350
      INSANE NTNE-EED8-WG2A-76MW-A4
      INSTALLSHIELD V6.1 ADPRO8-0110-1003TX14IS
      INTERNET TRANSLATOR *PL* 42EB-50C4-4C91-08
      INTERNET TRANSLATOR 2 (TECHLAND) E16C-1491-8B93-OE60
      ITALY 2000 6830-FE9NRAW1
      ITERNATIONAL CRICKET CAPIATN 2001 ASHES EDITION VPC5-3NR5-I58K
      KAI'S PHOTOSOAP V2.5 9910EY35023
      KAI'S POWER SHOW V1.5 9910KPSM1
      KAI'S POWER TOOLS V6.0 TF60WRD-0022525-UHV
      KAIS POWER TOOLS VECTOR EFFECTS VF15WRZ-0017633-DHC
      KAI'S SUPER GOO 18051-099293-04099
      KAI'S SUPER GOO V1.5 9909ez16547
      KINGDOM UNDER FIRE E1KJ RL62 COO7 FT96
      KINGDOM UNDER FIRE GOLD EDITION E3VI FP69 HT79 5KVG
      KOHAN: AHRIMAN'S GIFT 1001-dead-dead-0037
      KOHAN: IMMORTAL SOVEREIGNS 6bd9-9a56-bc85-455a
      KULTURYSTYKA I FITNESS *PL* MAFYBPUMV54N
      LAGENSCHEIDT (Niem-Pol, Pol-Niem) Y24-F600169
      LAUDA 425 FLIGHT SIMULATOR ADDON 033-0400-09000001111805
      LEKSYKONIA - ANGIELSKI 342-38AA84
      LEKSYKONIA - NIEMIECKI - BAZY 72-2ADTVZ
      MACROMEDIA AUTHORWARE ATTAIN APW500-06238-47009-90430
      MACROMEDIA DIRECTOR V7.0 WDW700-04074-07099-20430
      MACROMEDIA DIRECTOR V8.0 WDW800-03945-97288-21542
      MACROMEDIA DREAMWEAVER 3 DWW300-69119-97280-19336
      MACROMEDIA DREAMWEAVER ULTRADEV UDW100-68414-07219-49381
      MACROMEDIA FIREWORKS 3 FWW300-65137-37255-19336
      MACROMEDIA FLASH 4 FLW400-16664-27865-12345
      MACROMEDIA FLASH 5 FLW500-06844-47238-93689
      MACROMEDIA FREEHAND V8.0 FHW800-08616-67028-30467
      MACROMEDIA FREEHAND V9.0 FHW900-00010-47278-88947
      MACROMEDIA GENERATOR 2.0 FGW200-05769-17008-19356
      MADDEN 2002 EA SPORTS 0901-5445152-2745753-4827
      MADDEN NFL 2001 1 500 661 036 016 430 000 000
      MADDEN NFL 2002 0901-5445152-2745753-4827
      MADDOG 2000 6754-IPZ4XY
      MAPA EUROPY 2001 ME-79365-16859-04455
      MATEMATYK V1.01 5,152E+16
      MATHCAD 2000 PN900909NZ1291
      MATHCAD 2001 MN100000AY0000
      MATHEMATICA 4.0 Linc. ID L0001-3908 Pass. 3964733355-59352-571
      MATLAB 5.3 R11 11-30608-63868-33547-31267-29961-41669
      MATLAB V6.0 12-64223-05656-55232-40443-24472-55074
      MEDAL of HONOR: Allied Assault 5000-0000000-0000000-5068
      Medal of Honor: Spearhead: Serial : 5000-0000000-0000000-5039
      METASTOCK 7 PRO M97C-66U9-5N46S
      MORTYR *PL* 7866 3320 5AB1 6C78
      MR DRILLER ALC3-E4NW-2CY3-2WLE
      Mr DRILLER ALC3-E4NW-2CY3-2WLE
      MS EXCHANGE SERVER ENTERPRISE 2000 KRJQ8-RQ822-YRMXF-6TTXC-HD2VM
      MS OFFICE 2000 GC6J3-GTQ62-FP876-94FBR-D3DX8
      MS OFFICE 2000 *PL* T6T4H-H894B-HC382-J8RVY-8CPQ6
      MS OFFICE XP FM9FY TMF7Q KCKCT V9T29 TBBBG
      MS OFFICE XP PL DPRXP-KJ7PT-MWW2R-2GB28-FPWT8
      MS PROJECT 2000 52207-335-8213214-02988
      MS PUBLISHER 0456-000-1823
      MS WINDOWS 2000 PROFESSIONAL/SERVER/ADVANCED SERVER RBDC9-VTRC8-D7972-J97JY-PRVMG
      MS WINDOWS 2000 SERVER *PL* KRJQ8-RQ822-YRMXF-6TTXC-HD2VM
      MS WINDOWS 2003 SERVER ENTERPRISE QW32K-48T2T-3D2PJ-DXBWY-C6WRJ
      MS WINDOWS 98 SECOND EDITION HQ6K2-QPC42-3HWDM-BF4KJ-W4XWJ
      MS WINDOWS 98 SECOND EDITION *PL* XJXXW-BM9FX-VGMH2-Y3CHJ-V6GM6
      MS WINDOWS ME UPDATE *PL* HR6GY-XRQ2J-7RC9J-9R22T-DT844
      MS WINDOWS XP HOME EDITION FQPPD-7DPY8-48CFX-7TRCG-VVMK6
      MS WINDOWS XP PROFESSIONAL FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
      MS WORD 2000 JTBG3-Q9G99-8Y7D8-YPDC7-6X476
      NASCAR 2000 14044 BUSY LISA SLOP VIVA
      NASCAR 4 GAC7-REB8-TUX6-DAC2-7833
      NASCAR Racing 2002 Season RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
      NASCAR THUNDER 2003 Serial : DRIV-EINC-IRCL-E84X
      NBA 2001 2001-0020601-0010978-6694
      NBA 2001 EA 2001-0020601-0010978-6694
      NECF
      NEED FOR SPEED 5 14077 BUSY CODA CALF BIFF
      NEED FOR SPEED HOT PURSUIT 2 Serial : 8249-7EE3-84EW-TXGT
      NERO 4.0 1483-0000-0039-4281-7892
      NERO 5.5 PL 1502-2001-0096-0406-2143-0821
      NEVERVINNER NIGHTS QFETM-MPU3X-DN6FF-MHFDA-YWARA-4HMPE-RDJTG
      NHL 2001 EA 1500-5381519-0421709-2522
      NHL 2001 EA 1500-5381519-0421709-2522
      NHL 2002 1000-2003004-0000000-4904
      NHL 2002 EA 1000-2003004-0000000-4904
      NHL 2003 Serial : VBD5-34BJ-Q103-K52Y
      nhl 2003 (c) EA Sports Serial : MQSA-XY1H-3BLE-FAM7
      OFFICE 2000 GC6J3GTQ62FP87694FBRD3DX8
      OFFICE 2000 pl T6T4H-H894B-HC382-J8RVY-8CPQ6
      OMNIPAGE PRO 10.0 2889A-C00-512006
      OMNIPAGE PRO 9.0 2889A-C00-305742
      OPERATION FLASH POINT PL YLDR-5YTVD-MRH3V-AVFKW-6Z7HP
      OPERATION FLASHPOINT XD9C MRY27 M2FDY KRFJH 3D3Z2
      OPERATION FLASHPOINT GOLD UPGRADE RED HAMMER M3CZ P5186 XNEYL CL0T7 513NT
      OUTLIVE c61e41-a3f465-4674c1-ace71f
      PHOTOIMPACT 6.0 11103-060000-0008
      pinnacle edition dv 4.5 Serial : EDT45-STD-098079-45H
      pinnacle studio v8.0 Serial : 1013665318
      POSER FA300RAU0015692-YDAQ-001
      POSER 4.0 XF83WBD-8473803-USE
      POWER DVD 4.0 DX5936897N425377
      POWERQUEST DRIVE IMAGE V4.0 DM400ENCD-1838051627
      POWERQUEST PARTITION MAGIC V6.0 PM600ENCD-0028414588
      PRECISION PILOT cvq 14129 npx
      primitive wars 17Z0-0C00-1200
      ***** 3 lb3rgaphsd2t7jcw
      ***** 3: TEAM ARENA tsbh-7ccg-dpwp-b2lt-84
      RACHMISTRZ 123456
      RACHMISTRZ 2000 *PL* 87
      RALLY TROPHY PL 76ae-90a9-c6c1-17a8
      READIRIS PRO V6.0 43562626362
      REAKTOR V2.0 200-27834-94811
      RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
      RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
      REWIZOR 2000 119
      ROUTE 66 ROUTE 2000 EUROPE! 1472QHWV44308
      SACRIFICE *PL* 5PWN-6DUP-42YB-16F2, 4YDC-7JTB-QJP8-
      SEGA GT GTJ08010-322007-01723
      SETTLERS 4 1576-5655-2355-6565
      SETTLERS 4 PL 2188-0214-3297-7146-5094
      SETTLERS III 1955-0101-0442-6111-8401
      SETTLERS III: MISJA AMAZONEK *PL* 0862-1691-3549-9242-1581
      SHOGUN 1600-0052410-0052410-6424
      Shogun Total War Warlord Edition 0901-3721384-6427058-7026
      SHOGUN: TOTAL WAR 1600-0052410-0052410-6424
      SHOGUN: TOTAL WAR - MONGOL INVASION PL 4505-5365525-1636262-0821
      SHOGUN: TOTAL WAR - WARLORD EDITION 0901-3721384-6427058-7026
      SID MEIERS SIM GOLF 5000-0000000-0000000-5071
      SIGMA PLOT 3535453 LC: 42996 64374 64675 61210
      SILVER HFX4C-SLV-SLTPSF-27
      SIM CITY 3000 UK EDITION 5501-2440521-3168507-4469
      SIM CITY 3000 UNLIMITED 2121-0600600-0600600-4731
      SIM COASTER 2001-0013101-0010978-2823
      SKARBNIK 4uRJVE-3BsggX-29kdUp-ToioEH
      S£OWNIK LANGESCHAFT 2.0 POL-NIEM-POL Y24-F600169
      SNOWIE v3.2 PRO EDITION Personal #1: 1234554321,
      SOLDIER OF FORTUNE ben2-bac7-buz6-jad3-9742
      SOLDIER OF FORTUNE *GOLD* NAR8-FAJ6-JAL4-RYJ7-4867
      SOLDIER OF FORTUNE *LINUX VERSION* BEN6-MUC8-BEZ6-BUJ6-3764
      SOLDIER OF FORTUNE 2 3Z4J-J3PP-K848-EWPK-1F
      SOULBRINGER RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
      SOUNDBLASTER LIVEWARE V3 124-SLG-4760-0036883
      STAR TREK CONQUEST 2E10BCNHII86UP5V
      STAR TREK STARFLEET COMMAND 2 RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652
      star trek starfleet command III Serial : 0000-0000-0000-K28K
      STAR TREK STARFLEET COMMAND: ORION PIRATES 4008-b491-1dc3-0f6c
      STAR TREK VOYAGER: ELITE FORCE EXPANSION PACK C5-0CLS-0FLT-00RA-0001
      STARCRAFT 4835-08309-0407
      STEINBERG CLEAN DL23-8C73-24Y9-MS5
      STEINBERG CUBASE VST32 V5.32 MULTILANGUAGE 110000000
      STEINBERG MASTERING EDITION V1.0 59-27041
      STRIFESHADOW 25a2-34a5-7f45-e9d1
      STUDIO BIBLIJNE 524-177703
      SUB COMMAND 0901-1315206-2102812-3248
      SUB COMMAND: SEAWOLF-AKULA-688 0901-1315206-2102812-3248
      SUBIEKT 2000 *PL* 12
      SUBIEKT 2000 FOR WINDOWS SERIAL: 000012
      SUBMARINE TITANS GAYMADBOY-7TEH
      SUPER BIKE 2001 EA 1500-4288423-2982915-3163
      SUPRRBIKE 2001 1500-4288423-2982915-3163
      SWAT 3 BAC2 BAB2 BAB2 BAB2 2352
      SWAT 3: ELITE EDITION LYF7-FUB6-JEM5-NUD6-5854
      SWP9UVAuthorize : 71957107
      TACHYON: THE FRINGE 2UZW-Z4GT-NMVE-FJAR-SQS5
      TEAM FACTOR 2NKZYY9-2SKAKSC
      THE BRYCE 3D 2 005 000 015 078 000
      THE SETTLERS 3 8150-3479-2377-5778-0663
      THE SIMS 100486-585530-905808-0928
      THE SIMS *PL* 100486-585530-905808-0928
      THE SIMS PL 100486-585530-905808-0928
      THE SIMS: BALANGA *PL* 0901-4177371-2064872-3510
      THE SIMS: RANDKA *PL* 1501-7709210-3634998-1949
      THE SIMS: SWIATOWE ZYCIE *PL* 8663-4966712-3945768-1934
      THE SIMS: unleashed PL Serial : 9932-1129289-4998838-6403
      THE TAINTED 41-W6TLCLRWTB8B2LN
      THE TYPING OF THE DEAD TDK02200-176403-17407
      THRONE OF DARKNESS PL RAC2-RAD2-RAC2-RAC2-3387
      THRONE OF DARKNESS PL RAC2-RAD2-RAC2-3387
      TIGER WOODS PGA TOUR 2001 GOLF 1500-3202255-2068109-2932
      Tiger Woods PGA Tour 2002 5000-0000000-0000000-5045
      Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield
      TONY HAWK PRO SKATER 4 P4EPBTIQDAIH7WXM
      total club manager 2003 (c) ea sports Serial : 1500127097911060657818
      TRAINZ RAZO-R9XI-XXXC-XXXT-XXGX-1911
      TRIPLE PLAY 2001 14103 BUSY ETCH JOWL TELL
      UCZE SIE MUZYKI *PL* SPMUZ-0544
      ULEAD COOL 3D V3.0 11105-03000-00039406
      ULEAD FACE FACTORY s/n: RAE90-905-93139 p/n: A90-410-111
      ULEAD MEDIA STUDIO PRO V5.2 01522-904-93407
      ULEAD MEDIA STUDIO V6.0 1,11111E+13
      ULEAD MEDIASTUDIO PRO V7 011A2-27042-0190DCN4
      ULEAD PHOTO IMPACT 6.0 11103-06000-00085757
      ULEAD PHOTOEXPRESS 2000 PLATINUM 11103-53000-00389230
      ULEAD PHOTOIMPACT V5.0 11103-05000-00020721
      ULEAD VIDEO STUDIO v4 11102-84090-66667775
      ULEAD VIDEO STUDIO v5 11102-85000-00015330
      ULTIMATE HUNT CHALLENGE 14067 CAFE DALE KNEE GRIN
      UNIVERSAL TRANSLATOR 2000 KRA111464Y3QT
      UNIWERSAL TRANSLATOR 2000 KRA 111464Y3QT
      UNREAL TOURNAMENT 2003 Serial : LYR22-RZ743-A9D7T-CNNEN
      VAMPIRE: THE MASQUERADE REDEMPTION RAC2-SAL2-GAT3-RAD3-6545
      videowave movie creator 1.5 Serial : 1T-1BS52-ZS6ZL-9J82T
      VISIO 2000 122618-503124
      VISIO 2000 ENTERPRISE 123165-500133
      VISIO 2000 PROFESIONAL 123035-250002
      VISIO 2000 STANDARD 122-519-510684
      VISIO 2000 TECHNICAL 122618-503124
      VISIO 2002 PROFESSIONAL dy6wq d3fyg v89by 8kpg9 8yw9m
      WARCRAFT 2: BATTLE NET EDITION 6696-2TGV-TT64-CNMV
      WATERLOO MAPLE 8 Serial : 897300243
      WAVE LAB 3 yc93-y8hy6uy-eppnby8-yku9
      WINDOWS 2000 975-4769754
      WINDOWS 2000 PRO RBDC9-VTRC8-07972-J97JY-PRVMG
      WINDOWS 98 PL KGTVX2VGRRPKH7RVCQTV9J3B8
      WINDOWS 98 PL NEW EDITION XJXXW-BM9FX-VGMH2-Y3CHJ-V6GM6
      WINDOWS MILLENIUM TRUE RETAIL B6BYC-6T7C3-4PXRW-2XKWB-GYV33
      WINDOWS MILLENNIUM B6BYC-6T7C3
      WINDOWS XP PL FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
      WINDOWS XP PL HOME EDITION FMMRG-VT4HV-96GVK-6JFQT-VTH7T
      WINDVD URUCHOMIÆ SETUP Z CD ROMU INTERVIDEO\WINDVD
      WINONCD 3.7 01946-71450752m
      WinOnCD 3.8 Power Edition 02246-61716328K
      WinOnCD 5.0 Power Edition 02370-40070570e
      WINONCD PLEXTOR EDITION 3.7 01844-50485455L
      WINONCD v3.7 POWER EDITION NAME: GLoW Company: GLoW s/n: 01946-71450752m
      WORD TRANSLATOR 37 747 179 522 843 600 000
      WORLD WAR III - Black Gold PL WTFD-JACM-FQ57-B4E6
      WORLD WAR III Black Gold RL7W-8XZA-YMM8-8222
      WSZYSTKO O SEKSIE 3746
      WSZYSTKO O SEKSIE 3746
      XARA 3D 1992-7866-5926
      xara3d v5.02 Serial : X3D-1128-2800-0030
      zanzarah 8BY40PWIWLSEREK2QVXW
      ZAX - GALAKTYCZNY WOJOWNIK PL 2989-7719-8603-3881-8170
      1st Class Image Viewer v6.01 - Name - #CRACKS - Serial - CA4BCBEBDACBCD
      1st Class Image Viewer v6.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3B0909CBFDC9E92BFD1919699B
      1st Java Navigator SuperTool - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Registration Key - RK-P87N-97UY-7181
      2X Dynamite Slots v1.1 - Serial - 728130
      2X Wild Stars v1.1 - Serial - 094133
      31 release 4 - Serial - 649273
      3D GoldRush - Serial - 785612
      3D Magic v1.10 - Serial - 7078-5537-4087
      3D Magic v1.10 - Serial - 7576-6787-8277 - Code - 6385-2297-0626
      3D S Max VIZ Standalone 1.0 : s/n: 623-00000000 AuthCode: 9007febd
      3D Studio Max 2 : s/n: 661-93842762 Key: V13M
      3D Studio MAX v2.5 - Serial - 661-93842762 - Cd-Key - V13M - auth. code - 1039120D
      3D Studio Viz R2 : s/n: 661-93842762 CD-Key: V13M - Then run VIZAUTH.EXE and enter: ID: 661-93842762 Code: afca2a54
      3DFX Video Renderer v1.1 - Serial - 2158569847561769
      3DFX Video Renderer v1.2 - Serial - 2158569847561769
      3DMark 99 - Name - #CRACKS - Serial - GNH29-JD6S4-TX2D4
      3DMark 99 - Name - Finn Mac CooL - Serial - AKTUG-992EU-FX49P
      3DMark 99 - Name - LordFritz - Serial - 9XVJ5-LRRU8-KMD97
      3DMark 99 - Name - MFD Corp. - Serial - 6MGBS-NDEPT-PAHVD
      3DMark 99 - Name - Phrozen Crew '98 - Serial - 3Y428-WD6HF-3L39G
      4-NET v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 363232
      4-NET v2.0 - Name - #CRACKS - Serial - #317Cl4nET969175#
      4-NET v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F101Cl4nET132853M
      4Screens v1.24 - Name - (Your name here) - Serial - 3370776
      4Screens v1.27 - Name - (Your name here) - Serial - 3370776
      A Rob Fantastic MP3 Encoder v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 354154761
      A Smaller Image v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 452917426
      Abobe PageMaker v6.5 (Mac) - Serial - 02W652E7105666-321
      Above & Beyond 98 - Name - Finn Mac CooL - Serial - fdr721
      Abracadabra v1.23 - Finn Mac CooL - Serial - 1095903
      Abracadabra v1.24 - Finn Mac CooL - Serial - 1095903
      Absolute FTP v1.0 - Name - _RudeBoy_ - Company - Phrozen Crew - Serial - 02-01-900000 - Expiration - Never - Key - 1237 9814 1293 3185 9734
      Absolute FTP v1.5b3 - Name - _RudeBoy_ - Company - Phrozen Crew - Serial - 02-01-900000 - Expiration - Never - Key - 1237 9814 1293 3185 9734
      Absolute FTP v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 02-15-000000 - Expiration - Never - Key - 4698 7192 1523 5108 2631
      Absolute FTP v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 02-28-019980 - Expiration - Never - Key - 9089 5172 7426 8057 7359
      Absolute Protect v1.2 - Name - ZOBEL - Serial - 76692358
      AccuSet v5.0b - Name - Finn Mac CooL - Company - (Your company here) - Serial - 00000
      ACDExpress v3.14 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 4788235138 or 431964751811327
      ACDSee v2.3x - Name - #CRACKS - Serial - 379164171454485
      ACDSee v2.3x - Name - Finn Mac CooL - Serial - 229830927254479 or 361635342354484
      ACDSee v2.3x - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 493673375054485 or 496071119154488
      ACDSee v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 326063097221327
      ACDSee Notes v2.x - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 4399225955
      AceExpert v2.54 - Name - Finn Mac CooL - Serial - UERTYH-40386T-J0Z996-P3JZ9D
      AceExpert v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - EY1K-I1ZE-CHLF-4XZX
      AceExpert v3.0 - Name - My Self - Serial - U1JE-2ZFQ-NZIZ-ZZZZ
      AceFTP v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F7458P-2TYPY7-652A34-LMVJAT
      AceFTP v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F7458P-2TYPY7-652A34-LMVJAT
      AceFTP v1.11a - Name - Finn Mac CooL - Serial - F7458P-2TYPY7-652A34-LMVJAT
      AceFTP v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F7458P-2TYPY7-652A34-LMVJAT
      AceReader v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5aRN6Vh79W - (single)
      AceReader v4.0 - Name - Phrozen Crew - Serial - 4vHnKfR47n
      Acquire v2.01 - Serial - UCF2000034035812774356
      Acquire v2.1 - Serial - Hex19571975
      ACrypt for Win95 v4.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4935 or 4936 or 4937
      ActiveX Component Suite v3.0 - Serial - ACS300X-9712-23773163-4450 or ACS300X-9809-2880615-0591 or ACS300X-9706-486273-3170
      ActiveX Manager v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6577-eCxWPAFz
      Active Threed v2.04 - Serial - 01A0000-7575363
      Active Threed Plus v3.0 - Serial - 0130-01W00SI-RAX9603
      Active ToolBars v1.01 - Serial - 01A0002-7140552
      Accuset Clocktool v5.0b Pro - Serial - 16244437C9365B1E
      Add/Remove 4 Good v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6582-7CW0P0WF
      Add/Remove Cleaner v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F13156FE
      AddSoft v2.17 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 877132989
      AddSoft v2.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 877132989
      AddSoft v2.21 - Name - FREEWARE - Serial - 033297678
      AddSoft v2.26 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 877132989
      AddWeb v2.46 - Name - Finn Mac CooL - Code - 188382408 (Standard) - 271321417 (Gold) - 209160458 (Pro) - Update key - 623426
      AddWeb v2.46 - Name - Registered [followed by any text] - Code - 205987140 (Standard) - 288926149 (Gold) - 226765190 (Pro) - Update key - 623426
      AddWeb v2.47 - Name - Finn Mac CooL - Code - 188382408 (Standard) - 271321417 (Gold) - 209160458 (Pro) - Update key - 623426
      AddWeb v2.47 - Name - #CRACKS - Code - 13719702 (Standard) - 96658711 (Gold) - 34497752 (Pro) - Update key - 623426
      AddWeb v2.52 - Name - #CRACKS - Code - 13719702 (Standard) - 96658711 (Gold) - 34497752 (Pro) - Update key - 623426
      Adobe Acrobat Exchange v4.0 b2 - Serial - AEW400R3900106-762-184
      Adobe Acrobat v3.01 - Serial - PWW250R3107069-312
      Adobe After Effects v3.1 - Serial - EXX344R7032197-886 or EXX666R9123199-434 or EXX381R7022897-255
      Adobe After Effects v3.6 - Serial - EWW310R3100034-100-504 (100 users) or EWW360R3100034-100-504 (100 users)
      Adobe Capture v2.0 - Serial - WCW200R7100755-319
      Adobe Dimensions v3.0 - Serial - DJW300R7101786-723 or DJW300R7102283-136
      Adobe File Utilities v3.0 - Serial - KWW300R7105734-545
      Adobe Font Folio v8.0 - Serial - AWW400R7110870-808
      Adobe Illustrator v7.01 - Serial - ABW700R7106044-373 or ABW700X7102095-731
      Adobe Illustrator v8.0 - Serial - ABW800X7102095-685 or ABW800R7119160-874
      Adobe Image Ready v1.0 - Serial - DHM100XX675123099-999-435 (999 users, Expires 12/30/99)
      Adobe Image Ready v1.0 - Serial - EXM100XX675071598-005-414
      Adobe ImageStyler v1.0 - Serial -
      Adobe PageMaker v6.52 - Serial - 03-3002-000062275 or 03W600R1118753-720 -or 03-4004-100486078 or 03W650R7104326-845
      Adobe PageMill v3.0 - Serial - MLW300R7999999-960
      Adobe PhotoDeluxe v1.0 - Serial - HTW100R7108267-350 or HTW100R7106474-426 or HGW100M7100009-534 or HJW100B7100000-181 or HJW100M7100003-623 or HGW100H7100005-937
      Adobe PhotoDeluxe v2.0 - Serial - HTW200r7100048-493
      Adobe PhotoDeluxe v2.0 Beta 2 - Serial - HGW100B7100005-459
      Adobe PhotoDeluxe v3.0 - Serial - HTW100R7100000-363
      Adobe Photoshop v4.0 - Serial - PWW400R7106337-339 (also werks on 5.0)
      Adobe Photoshop v5.0 - Serial - PWE500X7205050-732 or PWE500X7205119-408 or PWW500E7118705-396 or PWW500R7130314-625
      Adobe Premiere v5.0 - Serial - MXX500R666666-500-953 or MBF420U3000205-940 or MXX500R7999999-847
      Adobe Premiere v5.1 - Serial - MBF420U3000205-940
      Adobe Persuasion v4.0 - Serial - 09W123X523456-521
      Adobe Streamline v3.0 - Serial - SBW300S1100640-184
      Adobe Streamline v4.0 - Serial - SBW400U7100000-392 or SBW400U7102000-766
      Adobe Type on call v4.1 - Serial - 5399-1995-9328-1470-9838-773
      Adobe TypeManager Deluxe v4.0 (Danish) - Serial - AWW400R7110870-808
      Adobe TypeManager DeLuxe v4.0 for 95 - Serial - AWW400R7110587-713 or AWW400R7110870-808 or AWW400R7104274-893
      Adobe TypeManager DeLuxe v4.0 for NT - Serial - XNW400R7100907-477 or XNW400R0000001-834
      AdsOff! v1.5 - Name - TheBrabo - Serial - 12012Oma
      Advanced Dialer v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 47875300
      Advanced Disk Catalog v1.20b - Serial - 1303196920041974ERqdY0pQKLeKcBeo
      Advanced Disk Catalog v1.30 - Serial - 14096898 or 14097888 or 14089968
      Advanced Access Password Recovery v1.1 - Serial - 8KCApk6PrrhVr7ZsrfG8bese
      Advanced ARJ Password Recovery v1.05 - Serial -
      Advanced Zip Password Recovery v0.93 - Serial - 00013112193920061941APmeZLTPBBRgzzJd or 000131121939200619412CgFTZd7xM5wqmFo or 00013112193920061941KtvJk4eIeb2gZiVP
      Advanced Zip Password Recovery v2.0 - Serial - 00013112193920061941tcKxzxKUhzLjuAAD
      AdWiper v1.02 - Serial - 9-205527 or 43-210143 or 875-216217 or 8653-221273 or 96422-226117 or PREDATOR666-302507 or 999999999999999300-3000339-205527
      Aepryus Calculator v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1394687532
      After Dark v3.2 - Serial - ADC-32659-7016
      Agenda 98 v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 77F236C655EF456B99EA59A90
      Agent Deluxe v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WH6W8375-KCUS81UJ-X6SH96HJ-69XUSKRD-KYE496AJ-Z7ULUEYN
      Agent Deluxe v1.5 - Serial - WH6W83B6-JLTM9RYR-D7WBLW47-SY974DLC-HHXV6873-HGZNCPUG or WH6W83K7-VCSFPXKK-5958RLGK-CPGMTP4E-MHYZ55KD-16ADYBFF-5Y9JU3UP
      Agent v1.5 - Serial - VRXYNLB2-JK63794B-MSRD55CE-PNLV8K4D-DHWT67KA or WH6W8335-GVS18XFK-Y7ABS596-GPSBF3N1-7UK3GF1U -
      Agile HTML Editor v1.20 - Serial - %NGVDJK3%G?7Y8QY8Q2/C46REX$N>?LW8%Z>G6K
      AI Picture Utility v2.1 - Name - Finn Mac CooL HHT - Serial - 112027618911653530821777231379V
      AI Picture Utility v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - Finn Mac CooL12R - Serial#2 - Finn Mac CooL12W
      AbirNet SessionWall-3 v1.21 - Serial - D1FB563-477B-19568C-6E43A-00044D57
      Akoff Music Composer v1.00b - E-Mail - [email protected] - Key Code - G30AGGGD03K8
      Aladdin DropStuff v1.0 - Serial - DSWCR6539877369
      Aladdin FlashBack v1.1.1 - Serial - FBKA684028568 or FBKA870942733 or FBKA910730947
      AlignIt v1.0 - Name - Licensed User - Serial - 155722619
      Alive and Kicking v2.8 - Name - Phrozen Crew - Serial - WW-1493137800-AK
      All Calc v1.62 - Pin - 6969696 - Serial - CF0DEF
      All In One Yahtzee v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 304401
      Almanac v3.5e - Name - Finn Mac CooL - Serial - A6625446
      Alpha Communicator v2.1 - Serial - 123456789 - Code - 3r5oiqt
      AltaMax Online Shopper v1.2 - Serial - 746-Intern-8128MJG291190
      Anawave Gravity v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ABCDEFUL - Code - EAE9-A58C-77D5
      Andor v1.0 - Serial - ANDR2291
      Andromeda 3D Series II - Serial - 5M30400120-0441 or 0P20000000-0051 or 5M20304526-3390
      Andromeda v4.0 - Serial - 6P41200450-1461
      Andromeda Shadow Filter - Serial - 8P51050073-0351
      Andromeda Velociraptor - Serial - 7P10210439-3367
      Anet Help Tool v4.52 - Serial - WBA048 - Code - 942696578
      Animagic Gif Animator v1.05e - Name - Finn Mac CooL - Serial - 24f03c13
      Animagic Gif Animator v1.06b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 24f03c13 or 05BFC233
      Animated Puzzles v1.0 Name - (Your name here) - Serial - 371160
      Animated Screen v2.2 - Name - #CRACKS - Serial - CE87E400
      Animated Screen v2.2 - Name - FINN MAC COOL - Serial - DBC48300
      Animated Screen v2.22 - Name - #CRACKS - Serial - CE87E400
      Animated Screen v2.22 - Name - FINN MAC COOL - Serial - DBC48300
      Animessage 98 v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 654487
      AnonMail v1.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 23037
      Any Speed v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 73744100
      AnyFolder v1.05 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1416419
      Applet Button Factory v3.0 - Name - MK67Z - Serial - TRS98Z
      Applet Button Factory v4.0 - Name - MK67Z - Serial - TRS98Z
      Applet Headline Factory v1.0 - Name - H9EA7 - Serial - TO78R
      Applet Headline Factory v3.0 - Name - H9EA7 - Serial - TO78R
      Applet Marquee Factory v2.0 - Name - P97Z - Serial - 23WS3
      Applet Marquee Wizard v3.0 - Name - P97Z - Serial - 23WS3
      Applet Navigation Factory v1.0 - Name - 78EFG - Serial - PK753
      Applet Menu Wizard v2.0 - E-mail - [email protected] - Serial - 41BE797F1428E4E8
      Applet Password Wizard v1.0 - Name - EFG89W - Serial - 312ZXC
      ARCServe Enterprise v6.5 for WinNT - Serial - CWETL-H14EK-XW9WC-R7KXM
      ARCserve v6.1 for NetWare WorkGroup Edition - Serial - 00000515 - Unlock Code - IXCTC-X14XX-XX9IX-M7XJR or Serial - 00000516 - Unlock Code - WXCTC-X14XX-XX9IX-M7XGL
      ArcView GIS v3.1 - Serial - 911111111111 or 999991999999 or 693241329832 or 709901103673
      ARJ vX.XX - Company - #CRACKS - Serial - 19981998-0x97ACC613
      ArjShell v1.3 - Name - Sonixx - Serial - 686533162
      ARM98 v1.3 - Name - Finn Mac CooL - e-mail - [email protected] - Serial - KMOQ-SUWY702-BDF
      Arriba Express v1.5 - Serial - VU5900007140000-000
      Art-Scan v4.0 - Password - great
      Artis-11C v2.0 - Name - (Your name here) - Serial - 67-4938
      Artisoft XtraMail v1.11 - Serial - 69876543210 - Code - 666677A119A8
      Associate v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - VCS,*2448
      Astound Dynamite v1.10 - Serial - 9007001103 or 1502704512
      Astound v5.0326 - Serial - 3232722387
      Astrology for Windows v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WH184985
      Astronauts Chronometer v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 66D-665
      Astronomica v1.5 - Name - Intern / TEX - Serial - 73 - 101 - 12 - 88
      Astronomica v1.5 - Name - MASSiVE '98 - Serial - 7724-839204-1136-56704
      Assure File Shredder v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - gmMM-5#@AO
      Ataman TCP Logon Services v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 128008 - (To register, type this at the command line, REGISTER 128008 "Finn Mac CooL")
      Atomic Harvester 98 - Name - mISTER fANATIC [C4A] - Unlock key - $9B6812F0
      Atomic Harvester 98 - Name - JohnDoe1 [C4A] - Unlock key - $593773FF
      Atomic Harvester 98 - Name - C4A Team - Unlock key - $6AE4081F
      Attachment Opener v2.0 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Reg - 823091-8553 - Key - 5K5E-24083F02A3A5-FFFF
      Au2Html v3.0 - Name - #CRACKS - Serial - 5BAED5A9AEC3D8
      Au2Html v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - B611111E11E53C8FC10153AE121121C6
      Auction Assistant v2.1.13 - Serial - 127320AA2830
      Audio Compositor v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - QWPSwva9
      Audiograbber v1.30 - 02D5FD4631
      Audiograbber v1.31 - 11D5FD4631 or 123450657F or 014264F504 or 03DCAE53F8
      Audiograbber v1.40 - Serial - 0364C8CD7A
      AUDITION It! v2.01 - Name - Black Thorne - PC'98 - Serial - $3A2B088DB
      AUDITION It! v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - $@D828744
      Audition v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3065134189
      Audition v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2984868808
      Audition v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2984868808
      Authorware v4.0 - Serial - APW400-08634-87077-11404 - Upgrade SKU - WAW40D01
      Auto Pics to Html v1.0c - Name - Black Thorne - Company - PC'98 - Serial - AP2H5442-JR7742
      AutoCleaner v1.03.0006 - Name - Phrozen Crew - Serial - Phrozen Crew8155
      AutoDesk Animator Pro v3.05 - Serial - 655-10000088
      AutoDesk AutoCAD LT 97 - Serial - 160-10420197 - CDkey - V4LR
      AutoDesk AutoCAD LT 98 - Serial - 160-10420197 - CDkey - V4LR
      AutoDesk AutoCAD LT 98 - Upgrade Serial - 160-10584709 - CDkey - CRMD
      AutoDesk AutoCAD r14 - Serial - 117-99703105 - CDKey - W36H - AuthCode - C3DF32EA
      AutoDesk AutoCAD r14 - Serial - 220-00016401 - CDKey - U9TV - P/N - 00114-004831-4901
      AutoDesk AutoSketch v6.0 - Serial - 110-20158545
      AutoDesk Mechanical Desktop v2.0 - Serial - 111-11111111 - Key - X8NU - AuthCode - aeaf67b7
      AutoDialer v1.0 - Serial - 149924556132
      AutoFTP PRO v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 376702059-574
      AutoFTP PRO v1.5 - Name - #CRACKS - Serial - 981220830-574
      AutoFTP PRO v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 376702059-574
      AutoInsult v3.2 - Name - #CRACKS - Serial - 21fe3e47
      AutoInsult v3.2 - Name - DV - Serial - 20900d10
      AutoInsult v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4c12025a
      Automasker v1.5.1.107 - Serial - AMS300-06974076 or AMS300-57777418
      AutoMate v4.05 - Pro Serial - 18535047
      AutoMate v4.05 - Standard Serial - 18534764
      AutoMate v4.06 - Pro Serial - 18514442
      AutoMate v4.06 - Standard Serial - 17209796
      AutoMate v4.07 - Pro Serial - 18520242
      AutoMate v4.1 - Pro Serial - 18523780
      AutoMate v4.1 - Standard Serial - 25750257
      Auto Pager v1.0 - Serial - 4866228
      AUTOption v1.0 - Name - Phrozen Crew - Serial - 13729752
      AUTOption v1.4 - Name - #CRACKS - Serial - 14219897 (Personal)
      AUTOption v1.4 - Name - #CRACKS - Serial - 11419814 (Buisness)
      AUTOption v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 11418979 (Personal)
      AUTOption v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 14218903 (Buisness)
      AutoSpell v5.41 - Serial - Y7YUGYGUEEUUGS1205002 or 4PP44PP9W4P4P91605005 or 38S2ATA8ST2XS81805007
      Awale v2.4 - Serial - CC98 - Code - TZJZD-L9A
      Axman v2.20 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 107-781-412
      Backup Plus v1.0 - Name - #CRACKS - Serial - 701046
      Backup Plus v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1622463
      Backup Plus v2.03 - Name - #CRACKS - Serial - 701046
      Backup Plus v2.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1622463
      Backup v5.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 537
      Batch File Creation Utility v1.0.3 - Name - Spider] - Serial - 9wXq-D10T-y71v-SQN7-x1Rg
      BattleStar v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2961604551
      BCM Diagnostics v1.02 - Name - [Abaddon] - Serial - 226-45-3456
      BestCrypt NP v4.14 - Serial - BC-35D1-EAA6-027F or BC-E85B-4CFF-BCE9 or BC-FDE2-AA59-3173 or BC-56A1-86D2-39C7 or BC-5720-CBDF-7DC9 or BC-648B-18A7-5191 or BC-2D4D-6AAF-4999 or BC-280D-9A29-9603 or BC-0883-C7BE-4D2F or BC-A01F-692A-F9B7 or BC-6C79-9F0F-1FF9
      BestCrypt v6.04 - Serial -
      Beyond Compare v1.7c - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9F0AC71F
      Bible Decoder v1.0 - Name - juss - Serial - 7f7b685d6ebc1a2e
      Bible Pro v1.38 b2 - Serial - 1970
      Bike Log v5.12 - Name - daze pC - Serial - 1357
      Bike Log v5.12 - Name - Fully Licensed User - Serial - 3892
      Bike Log v5.12 - Name - Registered Version - Serial - 3896
      Binary Browser v1.1 - Serial - 105384D29900454E
      Black List v1.7 - Serial - 15BF0069X963
      Black List v1.8 - Serial - 0A00FFAB0B00
      Black Widow v3.63 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7Y5-S4Q7-T2-A4P0T
      Black Widow v3.63 - Name - Phrozen Crew - Serial - 7J5-E0W3-E7-W8S6U
      BladePro v2.08v - Serial - X10004127 or 100037
      Block Drop v2.1 - Serial - DROP2233
      Block Shifter v1.1 - Serial - BSHF5498
      BMP to GIF Pro v2.01 - Name - (Your name here) - Pin - 6969696 - Serial - CF0DEF
      Boogie Baby Screensaver v3.6 - Serial - WdM367 - url - http://www.pjsoft.com
      BootLocker v3.0 - Name - #CRACKS - Serial - 3215616
      BootLocker v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7442048
      BootLocker v4.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 18168160
      BootManager BOOTMENU v4.25 - Name - Barry Day, Utopia - Serial - BM1-FFBDD-EAAFB-AC72
      BootManager BOOTMENU v4.27 - Name - Barry Day, Utopia - Serial - BM1-FFBDD-EAAFB-AC72
      BootManager BOOTMENU v4.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BM1-E3D6M-ED5AF-791F
      Bootprotect v3.0 - Name - Phrozen Crew - Reg Code - 92D7E1E3CAD7DD94A8D5D9B9
      Bounds Checker v6.0 - C++ Builder Serial - 6300-00009F-9B
      Bounds Checker v6.0 - Delphi Serial - 6200-00009F-9B
      Bounds Checker v6.0 - Standard Serial - 6000-00009D-9B
      Bounds Checker v6.0 - VC++ Serial - 6100-00009B-9B
      BOWatch v1.20 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 99478624864
      BrainWasher v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 35104
      Bridge for the Dummy v1.2a - Name - Phrozen Crew - Serial - 5129271
      Britannica 98 - Serial - 122981011216 or 121981024453
      Britannica 99 - Serial - 121981080282 or 070100519112
      Encyclopedia Britannica Multimedia Edition 99 - Serial - 070100519112
      Browse And Zip v1.11a - Serial - LA010101010101
      Browse And Zip v1.5 - Serial - 9876543210123C (Final)
      Browse And Zip v1.5 - Serial - LA010101010101
      Bryce 3D v3.0 - Install Serial - 200500001507800 or 20050-164833-01273
      Bryce 3D v3.1 - Install Serial - 200500001507800 or 20050-164833-01273
      Bubbles ScreenSaver v3.0 - Serial - 35891762-51342
      Buzof v1.44 - Serial - 22222222-02212233 or 00065536-00010133
      ByteCatcher Pro v3.2 - Name - (Your name here) - Serial - 239856538576
      Cabinet Manager 98 - Name - Finn Mac CooL - Cert - 1097 - Key - 2RE561163255
      Cabinet Shell v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 32624
      Cache bomber 98 - Serial - tj100753
      Cache Compacter v4.14 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 78920S-1727614
      Cache Watcher v1.10 - Serial - 1436 or 1384 or 1475
      CAD-Draw v4.25 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 04319-04.98-54309-294
      Cakewalk v7.x - Serial - cwpa700000000
      Cakewalk v8.0 - Serial - cwpa800000000 - CDKey - 769-800036-1541
      Calendar Builder v3.1c - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-1615562
      Calender v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mgui_21L:
      CalendEzy v1.02 - Serial - shgdf84627
      Call Attendant v1.5 - Serial - 0410i0fvvk0g2080u420
      Call-By-Call v2.4 (German) - Name - Sonixx - Serial - 6083-3983-7716-4890
      Caller-ID Pro v1.4 - Serial - 19432
      Caller-ID Pro v1.7 - Name - g-rom - Serial - 40250
      CallTrak32 v3.02g - Name - Licensed User - Serial - 6139 9903 9181 5591
      CallWatch v1.0 (Single) - Serial - V1DEMBK
      Calypso E-mail v2.40.41.08 - Serial - 3MBJ-8B4Y-GHFN-9X4G-89J7
      Calypso Mail v2.40.39 - Serial - 3C7RPAXV69WFYLZPHHX2V
      Calypso Mail Lite v2.40b41 - Serial - 3Z779C6B93WMFPJGD6V5 or 3C7RPAX69WFYLZPHHX2V
      Calypso Mail Standard v2.40b41 - Serial - 37589TEXFPFP3BTM3MGSMW
      CAMCAD v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 589A6971
      Canvas v6.0 Pro - Serial - X12Z-EXTOX908
      Caos Graph 32 v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 25352-34622
      Capture Professional v3.17b - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - C6-C1E-MEX-BJ6-7X
      Capture Professional v3.21f - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - C6-C1E-MEX-BJ6-7X
      Capture Professional v4.04 - Name - (Your name here) - Company - #CRACKS - Serial - DQVD-QRQLQ-QZ-Y44YL (5 Users)
      Capture Professional v4.04 - Name - (Your name here) - Company - #CRACKS - Serial - DQVX-Q4Q6Q-QA-NT4CL (Organizational)
      Carbon Copy 32 v5.00.222 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - 4172451273912475 - Unlock Code - 2454861263164886
      CardBase v2.9 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3532782402
      Carnet v1.4 - Serial - A6b45zxs
      CaseLinr v5.93 - Name - Finn Mac CooL - Serial - w8MWebtEXB
      Catz II (Retail) v1.00.01g4 - Serial - 206788199823
      Catz II The Windows Screensaver - Serial - 3122-8598-8827 or 3119-2078-8789 or 3115-6978-7745
      CCS Mini Phone Book v4.98.300 - Name - Phrozen Crew - Serial - 17440278
      CD Box Labeler 98 v3.11 - Name - Registered User - Serial - 144868
      CD Box Labeler 98 v3.14 - Name - #CRACKS - Serial - 63360
      CD Box Labeler 98 v3.14 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 118062
      CD Box Labeler 98 v3.14 - Name - Registered User - Serial - 144868
      CD Box Labeler 98 v3.17 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 118062
      CD Menu-Generator v2.27 - Name - Dana Stone - Serial - 954993300
      CD Right Plus v1.1.251 - Serial - ABCD1F-123456
      CD Spectrum Pro v3.4.345 - Serial - 51095 or 63827 or 64222 or 11181 or 702240
      CD Streamer v3.01d - Serial - S/SANELLI/FIST+MASTER.LUCIAN.NET/EED17E67
      CD VALET v3.31 - Name - (Your name here) - Serial - AbcDE-ABCDE-ABCDE-ABCDE or BAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA
      CD Wizard v4.61 - Name - Finn M CooL - ID - 503
      CD-Quick Cache v3.01 - Name - Finn_Mac_CooL - Serial - 349F
      CD-Quick Cache v3.01 - Name - FMC - Serial - 19A3
      CD-Quick Cache v3.01 - Name - PC98 - Serial - D070
      CD-Quick Cache v3.1 - Name - PC99 - Serial - D473
      CD-R Diagnostic v1.16 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ARAA14261
      CD-R Diagnostic v1.25 - Name - #CRACKS - Serial - ARAA6162
      CD-R Diagnostic v1.25 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ARAA14261
      CD-R Diagnostic v1.31 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ARAA14261
      CDEdit v1.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1685521927397
      CDH Media Wizard v3.15 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5A86AC6FDAGD9EA
      cdrLabel v4.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
      cdrLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
      cdrLabel v4.1 - Name - FMC - Serial #1 - 35786759 - Serial #2 - 539100687
      CDRWIN v3.5c - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - BF31F7ED-AD28FACF-F4FBF4A8-F037223A - Check - 4F06D5D7-12190D22-59D30E67-04CCD692 (don't use on 3.6a or u will have to reinstall)
      CDRWIN v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - BF3106DC-AD28FACF-4BECF497-F037223A - Check - 4F0624E6-1219FC13-E6C40E58-BBDBD6AD (Beta)
      CDRWIN v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - BF3181B9-AD28FACF-4BECF497-F037223A - Check - 4F06A383-12197B76-E6C40E58-BBDBD6AD (Final)
      CDRWIN v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Unlock - FF10B1E5-3CDC16AE-D8B9529C-563CAA5A - Check - A92C1BBF-C3CCA74B-E4654432-8E85F8C6 (Final)
      CDRWIN v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Unlock - FF103680-3CDC16AE-D8B9529C-563CAA5A - Check - A92C9CDA-C3CC202E-E4654432-8E85F8C6 (Final)
      CDWorx v2.x - Name - Finn Mac CooL - Reg - #CRACKS#CRACKS98 - Password - WAUFJUUKOAJXZHGG
      CGI*StarPro v3.5 - Serial - CP0000-US173-JK1N1-00000-3207634
      ChatSpace IRC Server v1.4 - Serial - 8A33557902E2034416ECF2EA686D2DB5 or 6D4DC8CCE706D57DBEFB4189C66B2AF0
      ChatSpace IRC Server v1.5 - Serial - 8A33557902E2034416ECF2EA686D2DB5 or 6D4DC8CCE706D57DBEFB4189C66B2AF0
      Cheap Date v4.0d - Serial - 9876543eww00298
      Check Files v1.5a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 203287849
      Check Point FireWall-1 v3.0 - Host - Any you like - Features - All - Key - FFFFDEAD-F91BA051-2DFC52CB
      CheckIt 98 v6.0 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - DQ-405039
      Checkit Network Optimizer v1.1 - Serial - MH-121630 or MH-119640
      Check Sum Calculator v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 680-686
      CheckMail32 v1.65 - Name - Fully Licensed User - Serial - 172854391
      CheckMail32 v1.70 - Name -
      Chem3D Studio v3.5 - Serial - 6506001 - Registration - ZWJCBIQSB
      Chem3D Studio v4.0 - Serial - 6506001 - Registration - ZWJCBIQSB
      Chord Pro Manager v1.0 - Name - TEX98 - Serial - 10003851
      Chord Pro Manager v2.0 - Name - TEX98 - Serial - 64495430
      Chord Pro Manager v3.01 - Name - TEX98 - Serial - 87564436
      Christmas Music Player v4.0 - Serial - CMP843
      Chromatica v1.2 - Serial - CCB-100-0001-000301256458 or CCB-123-1234-123456-330658
      CineMac v1.3 - Serial - CFD101C3222
      CircuitMaker v6.1a - Serial - 174142857 (Pro)
      CircuitMaker v6.1a - Serial - 131170439 (Student)
      Classify 98 v1.02.008 - Name - #CRACKS - Serial - CW-115420
      Classify 98 v1.02.008 - Name - Finn Mac CooL - Serial - CW-337021
      Clean Sweep Extra Strength v4.0 - Serial - CEWU400R071961
      Cleansweep v4.0 Deluxe - Serial - CSWU400R071961
      Cli-Mate v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F14267L
      Cli-Mate v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F14267L
      Click & Paste v3.0.2 - Serial - t03117g51-0301
      Click & Paste v4.0 - Serial - cpt2845640
      ClickBook v2.2.1 - Serial - CBWR-GY4CDU-HEX4H-NNR-7B8CP2
      Clicker TX v1.01 - Name - The Master DaVinci - Serial - 0028874095
      ClipCache v2.0 - Serial - 30050a0f-04090e03
      ClipCache v2.12 - Serial - 30050a0f-04090e03
      Clipmate v4.52 - Name - Finn Mac CooL - Serial - C6410512668
      ClipMate 5.04 - Name - Einride [PC] - Serial - G019366204068
      ClipQuik v1.02 - Name - TEX98 - Serial - 105-849-910-366
      ClipQuik v1.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 978-597-109-717
      CloneMaster v2.19 - Name - tKC/PC '98 - Serial - 4FC59UEV93J4
      CloneMaster v2.19 - Name - Underworld^SNT - Serial - 678358010
      Close Popup v4.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1655;^cc`BVX`8ddA
      Cold Fusion Server v3.11 - Serial - CF31PWE-2278461021 or CF31PWE-4478461298
      Cold Fusion Studio v3.11 - Serial - CF31SWE-9185240490
      ColdFusion Server Enterprise v4.0 - Serial - CF40ENT-5127989016
      ColdFusion Server Professional v4.0 - Serial - CF40PNT-5161343951
      Color Converter v2.0b - Serial - KAC4250EWW10398
      COM Explorer v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6769-X7CWPAF4
      COM Explorer v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6769-X7CWPAF4
      Com v6.9.9.62 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1595212135185
      CompuPic v4.0 b955 - Serial - BBBH3QZX5VSBB
      CompuPic v4.0 b955 - Name - Finn Mac CooL - Phone - 976-PIMP - Serial - BH2KE6AARS
      Conference Room v1.5 - Name - CDWarez - Company - CDWarez - Serial - F5EA-23E8-49D2-E689
      Conference Room v1.5.9d - Name -
      Conference Room v1.6.0 - Name - CDWarez - Company - VQi - Serial - F5EA-23E8-49D2-E689
      Conference Room v1.6.1 - Name - aerosmith - Company - Ecg - Serial - 1A5F-356E-860F-08DB
      Conference Room v1.6.1a - Name -
      Conference Room v1.62 - Serial - E90B-32F5-E6F4-B30F
      Connect 2.0 - Serial - CNTC1949
      ConnectPal Pro v5.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - #CRACKS1998 - Registration - 7WfUW_gEMML - CheckSum - FLJLLHDHHEDJJ
      ConnectPal Pro v6.0 - Name - VERSUS - Serial - 35776477-DHSJKE39876-3783998345678-4679467-LPDJEW-359
      ConnectPal Pro v6.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - Z}##4auw4W$$`
      Cookie Crusher v2.0 - Serial - 14613
      Cookie Crusher v2.0 - Name - The Keyboard Caper - Serial - 188809803
      Cookie Pal v1.2b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2283308
      Cookie Terminator v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6784-7UibSX9
      Cookie Terminator v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6784-7UibSX9
      Cool Page v1.3 - Serial - 3848316851
      CoolCat v4.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - 123456789 - Serial#2 - 7CE5-A58C-77CD
      CoolCat v4.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - 123456789 - Serial#2 - 7CE5-A58C-77CD
      CoolZip v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 58FD0819EB76A86FABA8849C60D6
      CoolEdit 96 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FMFBVECO
      CoolEdit 96 - Name - tHATDUDE PC96 - Serial - HFCMGACK
      CoolTaskBar v2.0 - name - stalker - Serial - 5701385
      CoolTimer v1.2 - Serial - BennyElias
      Copernic 98 Plus v2.5 Serial - 999-111111114 or 564-056783023 or 999-700000000 or 708-174045482 or 032-842118122 or 373-404000000 or 373-220201194 or 581-771941286 or 815-491022388
      Copernic 98 Plus v2.51 - Serial - 431-919475562 or 457-677345110 or 307-827697341 (Win98 only)
      Copernic 98 Plus v2.51 - Serial - 781-560255094 or 615-610780745 (All)
      COPSTalk v2.5 - Serial - OJVK21001817
      CopyTo v2.1 - Name - Fully Licensed User - Serial - 1E612A4D148D381018774F7457207472
      Correcteur 101 v3.0 - Serial - t9r u8x h6w r7s
      Corel Draw v8.0 - Serial - DR8XR-83G91247 or DR8XR-0074G719 or DR8XR-Q2636556 or DR8XR-79C34890 or DR8XR-8L66794825 or DR8XR-A7505549
      Corel Suite v8.0 - Serial - WP8XR-91804200
      Corel Ventura v8.0 - Serial - CV8-12345678
      Corel WordPerfect v8.0 - Serial - WP8XR-91804200
      Cosmo Code v2.5 - Serial - PFX0100B-ETC-1234-5678
      Cosmo PageFx v1.0 - Serial - AZA0100C-DRA-8708-3284
      Cosmo Worlds v2.0 - Serial - LXT3351C-SWP-2342-4612 or PFX0100B-ETC-1234-5678
      Cover Your Tracks v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - twhv3ggk
      Cover Your Tracks v3.11 - Name - Finn Mac CooL - Serial - twhv93ggk
      CPUKiller v2.0 - Name - frenzy [C4A] - Serial - KJMAFKTTAIVSMFAI
      Create & Share Camera Pack - Serial - 0211CUSB01978
      CreateInstall v3.13 - Name - CORE/DrRhui - Serial - F88D00F0
      Cross Reader v1.09 - Serial - DEMOSTOPNOW
      Crossword Companion v4.1 - Name - (Your name here) - Serial - 5022-5025
      Crossword Construction Kit 98 v3.1 - Name - CORE/DrRhui - Serial - 3334 F10F4 489B1
      CRT v2.2 - Name - tKC - Company - PC '98 - Serial - 01-11-002794 - Expiration - Never - Key - F21SF6LUT6SI2VJCDKDK4TPRN2JTDTID
      CRT v2.2- Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 01-11-002794 - Expiration - Never - Key - IF57K9OFUM1BF2I8KIOOBU6J3J097TM5
      CRT v2.2.3 - Name - - Company - PC98 - Serial - 01-07-111998 - Expire - Never - Key - 9636 6970 3910 8563 7861
      CRT v2.3b3 - Name - - Company - PC98 - Serial - 01-07-111998 - Expire - Never - Key - 9636 6970 3910 8563 7861
      CRT v2.3b3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 01-28-019980 - Expire - Never - Key - 1238 9317 5042 9842 5929
      CRT v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 01-28-019980 - Expire - Never - Key - 1238 9317 5042 9842 5929
      CRT v2.3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 01-28-019980 - Expire - Never - Key - 1238 9317 5042 9842 5929
      Crypto v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3493596139
      Crypto v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3413330758
      CSE HTML Validator v3.0 - Name - fallen - Serial - 10915996
      CSE HTML Validator v3.0 - Name - Owner - Serial - 78249171
      CSE HTML Validator v3.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 14100101
      Cuneiform v3.1 - Name - Guess Who? - Company - Cracks 'R' Us - Serial - 130-8D73-0720-CE60-0F52-07AA - Code - 0073884681
      Cuseeme v3.1 - SCBTM-JTAHM-PIBCN-TBEJM-ANGBJ or SCBTK-NPJGG-PKHEG-MJDCT-TECLM
      Cuseeme v3.11.16 - Serial - SCBPD-LGANG-ACDAC-TACHN-GKLEJ
      Cuseeme v3.12 - Serial - SCBPD-LGANG-ACDAC-TACHN-GKLEJ or SCBTM-JTAHM-PIBCN-TBEJM-ANGBJ
      Customizer 98 v1.1.40 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 54DA19B010DE48A13132F5AFB12BBB9EDC4D1
      Cutter Joiner v2.1 - Serial - 709258910501375
      CyberCam v2.01.05 - Name - Finn Mac CooL - Serial - GANVHEOKGKMLTZQOHGT-QIZTX
      Dana v1.0 - Serial - 0912-2349-A818
      Dancing Baby Screensaver v3.3.2.0 - Name - ThE STaRDoGG CHaMPioN [PC] - Serial - pJ.tpq7yGKGxg
      DataArmour v1.210 - Name - Sonixx - Company - [AnThraX] - # of Lisenses - 1 - Serial - E6E1 FC58 65D7 8213 0AB7 1A04 7D48 9D5B
      DataWidgets v3.0 - Serial - 01A0002-7142722
      DataWidgets 3.0 Upgrade - Serial - 0430-0201000-3753189
      DAO v3.5c - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - FB992050-45A6B0D7-81772E5F-2AC0910B - Check - D159B15B-BE3F9087-C4D19E88-ABB7BF54
      DAO v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Unlock - FB995604-45A6B0D7-8FD52E60-2AC0910B - Check - D159C70F-BE3FE6D3-CA739EB7-A515BF6B
      DAO v3.6a - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Unlock - C878B3ED-1AB21714-CC7612DD-167DB7E9 - Check - DE050404-D2CAA4F9-D6C405C9-DA0BA534
      DayToday v1.0 - Serial - SQD-2517409
      dbMail v1.3 - Serial - 4040427362
      DeBabelizer Pro v4.5.1 - Serial - nuqaj-2slkp2-r7wkd8 or 72854-532757-234223
      Deletor v2.2 - Serial - 00000000-00004655 or 6989296297684992
      Delphi v4.0 - Serial - 100-002-1491 - Key/CD-Key - 76x2-5fx0
      Delphi v4.0 - Serial - 200-000-0323 - Key/CD-Key - 2EX2-5FX0
      Delphi v4.0 Client/Server - Serial - 100-004-0814 - Key/CD-Key - 76x3-5fx0
      Delphi Package Loader v1.00.01 - Serial - L109D3PKG498S151 (if this doesn't werk, tell me)
      DemoShield v5.42 - Serial - DDFFF8-0540-A9885001703 or 93257-18952-45361-1
      DeskShow v1.4 - Name - (Your name here) - Serial - 131987
      Desktop Forcast v1.2.2 - Serial - DF-3010
      Desktop Genie v1.0 - Serial - SKE47323SJW3DWA
      Desktop Server 98 v1.0.0.34 - Serial - frenzy [C4A] - Unlock Key 1 - $EECDD3E7 - Unlock Key 2 - $84E4E021
      Desktop Surveillance 98 v2.51b - Name - MANIFEST - Serial - ODS00473564902907RPH
      Desktop Surveillance 98 v2.51c - Serial - ODS120056009SCC1000EQS17000GX
      Desktop Themes v1.78 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2107358508
      Desktop Themes v1.80 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2107358508
      Desktop Themes v1.84 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2107358508
      Desktop Forecast v1.21 - Serial - DF-3020 or DF-3013
      Dev Partner Studio v6.0 - Serial - 4800-1234b3-73
      Dial Up Magic v1.7 - Name - Krogar [DSi] - Serial - 1061522191
      Dial-Up Magic v1.7 - Name - Nobody - Serial - 1041621899
      Dialer 2000 1.31 - Serial - 07-121198-342
      DiceDeluxe v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 304411
      Digital Atmosphere v2.1 - Serial - 489-163-187 - Key - 3-4231-59-56
      Digitize - Serial - 123456789 - Code - 876543210
      Dir List v2.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7340220160
      Direct X Uninstaller v0.3 - Name - Phrozen Crew - Serial - B3BNN5BZ
      DirectFTP v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 63216634
      Directory Monitor v4.02 - Serial - 7228D2392D00
      Directory Monitor v4.03 - Serial - 21B9FA5CBE00
      Directory Printer v2.2 - Serial - 2618572
      Directory Sorter v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 405757191 (Run DirSort, press 'About' button to enter 'About' dialog. Press 's', 'm', 'f', and you will see the registration dialog box.)
      Disappear 98 3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 987654
      Disk Cleanup v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3862346860
      Disk Cleanup v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3782081479
      Disk Cleanup v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3862346860
      Disk Copy v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - cTpA,1174
      Disk Monitor v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 78F-78D
      DiskBase v5.1 - Name - frenzy - Company - C4A - Address - C4A - Licenses - 1 - Serial - 97cf870b
      DiscJuggler v1.01.199 - Serial - CDJ-E7C8D0AC-FU
      DiscPlay v3.2 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Password - SPP-30-DP32A17 - Serial - DP3-SNEM
      Diversion's Slots v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - E7E4
      Diz Nfo v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1380260160
      DLGplot v97.1.31 - Serial - 123456789 - Code - 876543210
      DLL Show v3.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3845602412
      DLL Show v3.8 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3845602412
      DLL Show v3.8 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3765337031
      DNS Expert v1.3 - Serial - DXPW-fnhb-aw3q-2cgb-su83
      --------------------------------------------------------------------------
      DocFather Applet Edition v2.3 - Name - (Your name here)
      Serial - You can use any of the numbers between x - y
      X Y
      198346001 - 198346100
      137621001 - 137621100
      694233001 - 694233100
      223448001 - 223448100
      623289001 - 623289100
      689877001 - 689877100
      125127001 - 125127100
      789065001 - 789065100
      543273001 - 543273100
      278924001 - 278924100
      --------------------------------------------------------------------------
      Dos Command Center v1.03b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 481-538-246
      DotHlp Pro v1.5 - Serial - 88776655 - Pass - 5B4D2574
      DotHlp Pro v1.5 - Name - Lynda Rhiel - Serial - FOURSONS - Pass - 117F777A
      Download Assistant v1.3d - Serial - 1757196 or 1687236 or 4079624 or 1702782 or 1719525 or 1737607 or 1672761 or 1778489 or 1659251 or 1801717 or 1827157 or 2171578
      Download Wizard Plus +v2.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3007-1967-3928-2420
      Download Wizard Plus +v2.50 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3007-1967-3928-2420
      Download Wonder v1.43 - Password - HELLO1 - Serial #1 - VMSX6XYKE7KMQEYDRSNPMNZ6H7UFZWF2 - Serial #2 - HQ5VR394ZZZZZZ9ZZZZZZZZZZ2E6MPKT
      DPEG v4.10 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FMC18161919
      DPEG v4.11 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FMC18161919
      DPS-Journal v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 93685164676
      DPS-Journal v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 93685164676
      Dr. Solomon's Antivirus Toolkit v7.59 - Serial - 1007226
      Drag and File Gold v4.5b1 - Serial - CHEMINGCHEMINI
      DragAndScroll v2.0 - Name - stalker - Serial - 5701385
      DragonScan - Password - puff
      DrawIt v2.0 - Serial - 081349
      Drive Copy v2.0 - Serial - DC200ENCD-104568
      Drive Explorer v7.0 - Finn Mac CooL - Serial - 9919-647442-96
      Drive Image Pro v2.0 - Serial - DM200ENRCD-142067 or DM201ENRCD-193411
      DropFolder v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 121244476328
      DropFolder v1.0 - Name - The Exterminators - Serial - 975051201452
      Du meter v2.1 - Serial - DU2-PHROZENCREW-59612448 or DU2-FLU[X]/PC98-BCBA2995 or D2-000-00000000-9E30F022
      DU Meter v2.11 - Name - frenzy - Serial - D2-Z9O-83367598-49C964B8
      DUI Professional 98 v3.021 - Serial - 457283887941
      Duplicate File Destroyer v2.5 - Serial - BFSDD - Activation Key - TCDFHCTB
      DV Book Manager v1.5 - Last Name - CREW - First Name - Phrozen - License Number - 12345 - Serial - 31463351
      DVMPEG v4.32 - First Name - Like - Last Name - Weapon - Company - Topiland - Email - [email protected] - Serial - C3-0140-3861-EW7T
      DVMPEG v4.32 - First Name - Finn - Last Name - CooL - Company - #CRACKS - E-mail - [email protected] - Serial - 28-9YP6-9533-P794
      DVMPEG v4.32 - First Name - Finn - Last Name - CooL - Company - #CRACKS - E-mail - [email protected] - Serial - 91-42E6-8X80-3769
      DynaIP v2.1 - Name - Licensed User - Company - Licensed Company - Serial - 1556
      E-Calc v1.1 - Serial - 32452
      E-mail Magnet v4.03 - Serial - PFF0709720021152 - Unlock Code - 2794223552196823
      E-MailWolf - Name - Black Thorne [PC'98] - Serial - EW-156219
      EarthTuner v1.07 - Serial - 593100045674496
      EarthTuner v1.09 - Serial - 593100045674496
      EarthTuner v1.096 - Serial - 691456718844672
      EarthTuner v1.1 - Serial - 513456718206720
      Easy CDDA Extractor v3.00 Beta 340 - Name - BaMa/MANiFEST - Serial - EZCDDAX3-D5CBBEA4-0D4C1ECD-327
      Easy CDDA Extractor v3.00 Beta 666 - Name - Icecream - Serial - EZCDDAX3-AAD28F70-6DC41557-516
      Easy CDDA Extractor v3.00 Beta 666 - Name - SavaGe [PC98] - Serial - EZCDDAX3-DEFAE892-3CFA8673-718
      Easy CDDA Extractor v3.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - EZCDDAX3-F0393B52-9719DA05-257
      Easy MP3 v2.3+ - Name - Finn Mac CooL - Serial - 422210792
      EasySoft CD-Menu Generator v2.27 - Name - RyDeR_H00k! [UCF] - Serial - 1382052636
      EasySweep v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1243
      EasyText v1.2.2 - Serial - ET*543122
      EAuthor Help v3.0PR2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 18CE9EC
      EcBuilder v3.1 - Serial - 01950100001433
      ECWare Pro v3.0 - Serial - N/A-8706E
      EditPlus v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 41B4D503-F0CD8AC8
      EditPlus v1.2 - Name - #CRACKS - Serial - 8DC66205-E5C8F51D
      EditPlus v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1E62CFD5-F0CD8AC8
      EditPlus v1.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1E62CFD5-3C8ADF18
      EditPlus v1.21 - Name - Registered User - Serial - 54E84D97-B8898FAD
      Effects Processor Pro v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 12183
      Einstein HTML Pro v6.6 - Serial - 52682613127685 or 00271828826116
      Elastic Reality v3.1 Update - Serial - 20-15898-45649-61075
      EmailFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - B815-1D80
      EmEditor v2.0 - Serial - 1511-1111-1111-4065
      Encrypt Pic v1.0 - Name - Registered User - Serial - $700E6796
      Encrypt Pic v1.0 - Name - TEX98 - Serial - $F3C02583
      Encryption Plus v1.0 - Serial - PI1two3
      Encyclopaedia Britannica 99 - Standard Version - 120100170867
      Multimedia Version - 070100308958
      Engenius v1.725 - Name - #CRACKS - Serial - ENG-87658-VRVQN-YR7Ed
      Engenius v1.725 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ENG-65708-PWVTw-SQ7QQ
      Engenius v1.725 - Name - Registered [followed by any text] - Serial - ENG-66688-CUSZs-Ye6YT
      Enhanced Notepad v1.1 - Finn Mac CooL - Serial - ee38de88
      Enriva Voyager 98 v1.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - C6C4CF
      ented - Name - Blac Baron - Serial - BJJNCLRSRSV^^
      ERS 98 v8.53.02 - Name - Marlene Della Penna - Serial#1 - 8827935 - Serial#2 - 15365823
      ERS 98 v8.54.20 - Name -
      eSAFE Protect v2.0 - Serial - ep-1234567-06179308
      eSafe Protect v2.0 build 13 - Name - Nop - Company - Phrozen Crew - Serial - DM-0000000-39064015
      EtherBoy v1.41 - Serial - EB10-01-12345678-zbufsgqkwv or EB13-01-14031998-hdtdgecdmp
      Evolver v4.0 Standard - Serial - 1000127 - Code - 11857E001E
      eWallet v1.2T - Name - Finn Mac CooL - Serial - 551985
      Excuse Me v1-0 - Serial - 030627
      Expeditor v1.0 - Serial - E3rD64aI09y2E84G
      Exploit Submission Wizard v4.3 - Serial - KXDNEWPW
      Extensis Beyond Press v4.0 Beta - Serial - CCE-400-722-858-354192
      Extensis Beyond Press v4.0 Final - Serial - CCE-400-162-285-319898
      Extensis Intellihance v3.0 - Serial - ICE-300-355-036-871028 or ICE-300-311-462-957967
      Extensis Intellihance v4.0 - Serial - ICE-400-325-538-656456 or ICE-400-122-682-039859
      Extensis Intellihance v4.0 (Final) - Serial - IDE-400-200-502-000004
      Extensis Mask Pro v1.0 - Serial - MCE-100-358-076-618068 or MCE-100-324-713-035308
      Extensis Mask Pro v2.01 - Serial - MCE-200-696-779-969696
      Extensis PageTools v2.01 - Serial - PWU-200-456-584-000111 or PWU-201-456-584-000111 or PWI-200-391-861-111111
      Extensis PhotoFrame v1.0 - Serial - BCE-100-194-707-547212 or BCE-100-186-757-676183 or BCE-100-382-399-447016 or BCE-100-116-261-063501 or BCE-100-141-620-106521
      Extensis PhotoGlow v2.0.2 - Serial - HGU-200-001-025-225145
      Extensis PhotoGraphics v1.0 -
      International English version: GCI-100-000-653-000000
      GCI-100-132-447-659667
      US Version: GCE-100-000-653-000000
      GCE-100-100-696-000001
      GCE-100-100-621-000002
      GCE-100-100-547-000003
      GCE-100-100-590-000004
      GCE-100-100-515-000005
      Extensis PhotoText v2.0.2 - Serial - HXU-200-001-028-225148
      Extensis PhotoTools v2.0 - Serial - HCE-200-378-306-674427 or HCE-200-196-189-205803 or HCE-200-666-885-900336
      Extensis PhotoTools v3.01 - Serial - HCE-300-444-004-888888 or HCI-300-429-871-728372
      Extensis PhotoTools v3.02 - Serial - HCE-300-001-612-110647 or HCE-300-444-004-888888
      Extensis Portfolio v3.0 - Serial - FCE-300-195-161-709494 or FCE-300-155-934-836262
      Extensis Portfolio v4.01 - Serial - FCE-400-162-440-319898 or FCE-400-001-718-084184
      Eyecandy v3.01 - Serial - IJIGEBFHMJNB or IIIGEBFHMJNB or KNDFFAFOPNGL or ACJBEFCDEHLC or GIJMGHEEAPNI
      Eyecandy v3.01 - Serial - NBCNFJIPIIKC (Mac)
      EZ-Ram v4.0 - Serial - 8226684
      EZ-Split v2.06 - Name - (Your name here) - Serial - ES200000001400030340159
      EZ-Timer v3.01 - Name - *@, Serial - 4711666
      EZ-Timer v4.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1E4KHB63T
      Falling Balls v2.1 - Serial - FBAL5511
      Far v1.6 - Name - Zeloran - Serial - 09FA0
      Far v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - E7C8F
      Farstone Virtual Drive v2.0 - Serial - FNX65004617
      Fast Track Schedule v5.02 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - 1034735013645 - Code - 58946
      Fast Track Schedule v5.02 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 1034735013645 - Code - 58946
      FastStats v1.3 - Serial - 4040182061
      Fax Warehouse v5.00.129 - Serial - 999-8147-587-F75
      Faxmaker v6.0 - Serial - 996-5AC0E-FFF33-00747996-5AC0E-FFF33-00747
      FaxNow! v3.1 - Serial - 100106685-2114-djhddkhohl (For 11 faxes and 50 users)
      FCCD v4.02 - Serial - FCCD402-980706S00026
      File Editor v2.9/v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 142348398
      File List v1.86 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7340220160
      File Mag-Net v1.31 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6409236032
      File Mag-Net v1.31 - Name - Sonixx - Serial - 4014543142
      File Mag-Net v2.0b3 - Name -
      File Shredder v2.4 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 2671376487
      File Shredder v2.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2591111106
      File Usage Monitor v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 66D-66E
      File Watch v3.30 - Name - #CRACKS - Serial - 135-651B-915-3R
      File Watch v3.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 762-57L5-2028-3M
      File Wipe v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 482
      FileFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - C4EF-8586
      Filemaker Pro v4.0 - Serial - 1-1014-0347-5961-0529 or 1-1014-2821-0318-4428
      Filemaker Pro v4.1 - Serial - 1-1014-0347-5961-0529 or 1-1014-2821-0318-4428
      FileNamer v1.0.16 - Name - EXTERMINATORS - Serial - tjgt`~x|re}ab
      FileSync v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 110725290
      FileSplit v1.51 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6191-61-10626
      Finance Pro v2.0 - Serial - FP100198JJ
      Fine Reader v3.0 - Serial - FRP3-0800035-73654
      FinePrint v3.10e - Name - Free Copy - Serial - HBCD-AABG-CDHB
      FinePrint v3.10f - Name - (Your name here) - Serial - MCQP-744N-VH82
      FinePrint v3.11 - Name - (Your name here) - Serial - MCQP-744N-VH82 (try this for the higher versions also)
      FinePrint v3.11a - Name - Fully Licensed User - Serial#1 - 5775-5WCY-7GHR - Serial#2 - 4040998
      FinePrint v3.11b - Name - (Your name here) - Serial - MCQP-744N-VH82
      FinePrint v3.11b - Name - Fully Licensed User - Serial#1 - UTJA-2KKD-4JTS - Serial#2 - 4040998
      FinePrint v3.12 - Name - (Your name here) - W64E-X44E-GNU9 or 64ED-AAAN-NU9B or KHK7-5XPZ-732K
      FinePrint v3.14 - Name - (Your name here) - W64E-X44E-GNU9 or 64ED-AAAN-NU9B or KHK7-5XPZ-732K
      FinePrint v3.21 - Name - (Your name here) - W64E-X44E-GNU9 or 64ED-AAAN-NU9B or KHK7-5XPZ-732K or GRJR-RQC2-Y8HP
      FireHand Ember Express v3.5.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 017-232-71948
      Firehand Ember Media Xtension v2.0.11 - Name - RAY HIPFNER - Serial - 017-105-08847
      Firehand Ember Pro v3.5.19 - Name - CHIP BINGHAM - Serial - 020-555-03237
      Firehand Ember Pro v3.5.19 - Name - RAY HIPFNER - Serial - 018-888-30557
      Firehand Ember Pro v3.5.20 - Name - CHIP BINGHAM - Serial - 020-555-03237
      Firehand Ember Pro v3.5.20 - Name - RAY HIPFNER - Serial - 018-888-30557
      FireHand Ember Pro v3.5.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 015-137-21948
      FireHand Ember Pro v3.7.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 015-137-21948
      Firehand Lightning v1.3.12 - Name - RAY HIPFNER - Serial - 016-534-95237
      Firehand Lightning v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 012-102-71948
      FlashFXP v1.0.58 - Go to help/about, click on the icon (skinny guy), and enter any name/serial
      FlashStats v1.3 - Place the following in the flashstats.ini file - Key = Finn Mac CooL - Password = Cp@y-7~pQ-mMq^-Gj[.
      FlexText v2.2 - Serial - FLEXT80
      FlpLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
      Fluke Network Inspector v2.2 - Serial - twd-ivd05100t0
      Fly Wheel v3.0 - Name - Freeware Version - Serial - 14018600
      Folder Guard v4.08 - Name - #CRACKS - Number of Licenses - 32767 - Serial - 2243492808
      Folder Guard v4.08 - Name - Finn Mac CooL - Number of Licenses - 32767 - Serial - 4026125184
      Folder Remarker v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2462886436
      Folder Synchronization v1.1 - Serial - 624045929711
      Folio Views v4.2 - Serial - 42PFT5445455
      FontEzy v1.01 - Serial - ksofd98764
      FontFinder v4.0 - Name - TEX98 - Serial - 598f-11505028
      FontFinder v4.124 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 598f-8796539
      FontFinder v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 598f-8796539
      FontFX v2.0 - Serial - 933-04-13530 or 933-04-94601
      FontLib 98 v2.565 - Serial - 27510612
      FontoGrapher v4.1 - Serial- 65241-0499-0166-21702 or 65241-0355-7750-44495
      FontShow v2.9 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 49375342
      FontShow v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 4264077257
      Form Post Edit v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 62239,4,*2m
      Fractal Design Expression v1.0 - Serial - EW-100-1-8226-32620
      Fractal Design Painter v5.0 - Serial - PW500RAZ0015375-GGSM-001
      FRAME-IT v1.23/v1.21 - Name - ASTAGA - Company (optional) - D4C - Serial - 8660 (I think any company name will work, but I'm not sure)
      FreeMem Professional v4.0 - Serial - 880097656245 or 235679340335 or 455790678538 or 574484910341 or 296094047829 or 296075259429 or 296094048729
      Freetel v1.0 - Serial - 1292-0039-0768-5802
      FrontMan Designer v4.4 - Password - transfer
      FrontMan Webpage Server v4.4 - Password - ocean
      Frontpage 98 - Code - 3123-0571062 or 9978-3492547 or 4190-0233472
      Frontpage 98 Upgrade - Code - 3124-0000597
      FTGate v2.121 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 17218-20124
      FTPWolf v2.01 - Name - #CRACKS - Serial - FW1-129847
      FTPWolf v2.01 - Name - Anyone - Serial - FW1-956924
      FTPWolf v2.01 - Name - Blackflag - Serial - FW1-204961
      FTPWolf v2.01 - Name - Gorgon - Serial - FW1212-154110
      FTPWolf v2.01 - Name - Digital XTC - Serial - FW99-927414
      Full Control v1.5b - Serial - R4123856689
      Full Disk v3.3 - Name - #CRACKS - Serial - C17B8DC2
      Full Disk v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6D4485EB
      Full Disk v3.3 - Name - Phrozen Crew - Serial - A75DA187
      Fullshot 99 v5.00 - Install Serial - 69388759135 (Site)
      Fullshot 99 v5.00 - Install Serial - 79466836973 (Pro)
      Gallery Maker PRO v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00000 - Code - GMP-20E4C9B3
      GalleyMaster MM for Adobe PageMaker - Serial - 50336-150-77196444
      GalleyMaster XD for Adobe PageMaker - Serial - 70336-150-97196444
      Game Executor v2.0.1 - Name - Phrozen Crew - Serial - M10j-9O68-er8Y-6ab4-1RGY
      Game Fanatic Cheats v5.0e - Serial - WELOVE-PHROZEN-CREW!X3Sg,B m
      Games Power Pro v4.04 - Name - (Your name here) - Serial - 000-000-000
      GameSpy v2.0x - Name - (Your name here) - E-mail - (Your e-mail here) - Serial - gH4c-cCTE-Dr3E-4C2S
      Gather talk v1.56 - Serial - 0123Y7JU7HS7 or 98761GU7JVCL
      Gear v4.2 - Serial - G10766E69
      Gear v4.5 - Serial - G10766E69
      GeoBoy v1.46 - Serial - GB10-01-12345678-zbmlsnqawn or GB14-PC-00002956-xxfpklicod or GB13-01-14031998-pdoxsiznta
      Getright v3.2 - Serial - 223469110045 or 887648531421 or 888828581470 or 935640069393 or 769000729539
      GetRight v3.21 - Serial - 268554735020 or 375731608953
      GetRight v3.31 - Serial - 282640549016 or 421463186877
      GIF Construction Set v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - DTDAB
      GIF Construction Set v1.0 - Name - Unlimited Use - Serial - YVLBB
      Gif Construction Set Pro 2.0a b2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - XXXXX-18-XXXXX-30 (X is any number)
      GIF Movie Gear v2.51 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2s00000213
      GIF Movie Gear v2.61 - Name - FMC - Serial - mvg29992215 (Single)
      GIF Movie Gear v2.61 - Name - FMC - Serial - mvg2s9992215 (Site)
      GIF Movie Gear v2.61 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2hbh213 (Single)
      GIF Movie Gear v2.61 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2shbh213 (Site)
      GIF Movie Gear v2.61 (HotDog SuperTool Addon) - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Registration Key - RK-C97H-USY8-5212
      GIF Movie Gear v2.62 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2hbh213 (Single)
      GIF Movie Gear v2.62 - Name - Finn Mac CooL - Serial - mvg2shbh213 (Site)
      GIF Movie Gear v2.62 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F46HKF-3T2LA4-WQLK2Q-HPYTLL
      GimmIP v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 78F131FD1A192E40EC3DCB70
      GimmIP v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - CC55F433F94FF7230031445EA58CA
      Global Mines v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 334441
      Gold Digger v1.1 - Serial - SJN3P4T
      GoldMine v4.00.822 Standard - Serial - D-0001-10313543-7G0LEH
      GoldMine v4.00.822 Enterprise - Serial - E-0001-10313543-Q9V2ZP
      Goldwave v3.24 - First name - Finn - Last name - CooL - Serial - NBDGKYA
      Goldwave v4.0 - First name - Finn - Last name - CooL - Serial - NBDGKYA
      Goldwave v4.02 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - HIQBCJC
      Goldwave v4.02 - Serial - XWULMHB
      Gomer Html Editor v2.53 - Name - davy - blizzard - G058043576917519145-10
      GoScreen v2.0 - Serial - 12301234-4176-9981446849007065
      GProxy v1.25 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5041ASWXSMHEWEVUK
      Graphic Converter 2.2.2 (mac) - Name - ANONYMOUS - Serial - G13375221
      Graphic Equalizer Pro v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 10936
      Graphic Work Shop v2.0a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2360-18-882-1
      Graphic Work Shop v2.0a - Name - Versus - Serial - 21093-08-20313-08HD
      Graphic Workshop v7.0f (DOS) - Name - Finn Mac CooL - Serial - 18586
      Graphics Equalizer Pro v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 10936
      GrooveMaker v1.0 - Serial - 11111-26P77201-56967
      Group Mail v2.3 - Name - mISTER fANATIC [C4A] - Serial - GM-1361042865-S3F
      Guardian Angel v1.0 - Serial - GA100ENCD-202559 or GA100ENCD-104568
      Hacker's View v5.91 - ftp://ftp.elf.stuba.sk/pub/pc/utilprog/hiew591.zip or ftp://ftp.cdrom.com/pub/sac/utilprog/hiew591.zip
      Hacker's View v6.01 - ftp://ftp.cdrom.com/.3/sac/utilprog/hiew601.zip
      HalfLife - Serial - 2437-63943-5344 (Multi Player)
      HalfLife - Serial - 8948-56098-9643 (Single Player)
      Halloween Slots - Serial - 606162
      Hangman Delux v1.0 - Name - DaVinci & Spider] - Serial - 1.36388516841101E+60
      HangMan v2.028 - Serial - 194-WKASR-0948
      Hard Disk Sleeper v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - uupprmss
      Hard Drive Mechanic v3.0 - Serial - 65B10705
      HardCopy v1.22 - Name - #CRACKS - Serial - YerHBQuRvn
      HardCopy v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - XlZLLVRMVv
      HardCopy v1.22 - Name - LawAbidingCriminalZ - Serial - XvClSpPsKZ
      HardCopy v1.4 - Name - #CRACKS - Serial - YerHBQuR0n
      HardCopy v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - XlZLLVRMV0
      Hattrick Manager v0.34 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 772223
      Heart Smart v5.04 - Name - daze pC - Serial - 1956
      Heart Smart v5.04 - Name - Registered Version - Serial - 5617
      HEdit 32 v1.2 for NT - Name - Finn Mac CooL - Serial -3264
      Helllp! - Name - Finn Mac CooL - Serial - 47609277
      Hex-WorkShop v2.54 - Serial - SYTGAGIS or C4815UCF or 60666UCF or A9123ICE or MK121212 or SY-MDS95 or SYICEMAN or SY-lgb97 or SYREVOLT or SY000000 or 9Q-2EASY
      Hex Color Professional v1.0 - Serial - 0075-9590-3519-5652-0583-4163
      HexWeb Typograph v2.0 - Name - Nop [Phrozen Crew] - Serial - BA3C6AF20E1F3A63
      HighLighter v1.18 - Serial - HT10-0000928
      HiJaak Pro v4.5 - Serial - 32750D73
      Hippie 98 v3.0 - Name - SIG - Serial - 000000NXQ6X3X0B
      Hippie 98 v3.0 - Serial - #CRACKS - Code - CRACKS93FFNA207
      Hippie 98 v3.0 - Serial - 12341234 - Code - 12312333A22F808
      Hippie 98 v3.1 - Name - pCsK8R - Company - German Warez Alliance - ID - GWA - Code - GWA RULEZ
      HMView v2.21 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - DDCNDEIDUPKE
      HMView v2.31 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - DDCNDEIDUPKE
      HMView v2.31 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - ECBQEDAGCWNH
      Hockey Statistics Manager v1.47 - Serial - 802-199-911 (League License)
      Hockey Statistics Manager v1.47 - Serial - 802-199-912 (Team License)
      Holiday Lights v4.0.1 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 977935219642
      HomeSite v3.01 - Serial - HS30E-7827236639 or HS30E-RB2723PC98 or HS30E-7127230213
      Homesite v4.0 - Serial - HS40E-727612
      HoneyQ v1.2 - Serial - 23771-32447159
      HoneyQ v1.21 - Serial - 23771-32447159
      Horas v3.1 - Serial - 16193007-03040100
      Hot Backgrounds v2.0 - Serial - 23077 or 24521 or 25495 or 29134 or 27796 or 43927 or 56144 or 46702 or 17455 or 51768 or 22576 or 48370 or 34453 or 13673 or 60376 or 19793 or 46829
      Hot Buttons v2.0.0 - Serial 17455
      Hot Chilli v2.5 - Name - Crystal - Serial - 1765-7654-8765
      HotDog Express v1.52 - Identifier - ID-KAGF-F43G-2T66-UV78 - Registration Key - RK-7CC7-LH24-9E3W
      HotDog Express v1.52 - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Registration Key - RK-NFBY-L6G6-1002
      HotDog Professional v5.1 Webmaster Suite - Identifier - ID-EFIX-A111-B222-C333 - Key - RK-DQXZ-967G-8857 (be sure to register offline)
      HotDog Professional v5.1 Webmaster Suite - Identifier - ID-KAGF-F43G-2T66-UV78 - Key - RK-PCU7-23BK-TTHE (be sure to register offline)
      HotDog Professional v5.1 Webmaster Suite - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Key - RK-ZKEP-623Q-3680 (be sure to register offline)
      Hotline Client v1.2 - Name - [k]rack Works - Serial - XKSVPSCATQOSMD
      Hotline Client v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BNLDHKGZUPMNKD
      Hotline Client v1.2 - Name - HackUser - Serial - SHOUALIPZXMIYB
      Hotline Netscrawl v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - TOLWUBJGYHKMMD
      Hotline Server v1.2 - Name - [k]rack Works - Serial - FIWRMMKEDFHDOD
      Hotline Server v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - YKXIYBBDFEFYLD
      HoTMetaL Pro v5.0 - Serial - SQHC0 03A4C 877C5
      Hotspot v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - s400,913,*113
      HTML (Un)Compress v4.2 - Name - Hambo/CORE - Serial - sye05ZHw
      HTML Publisher Pro - Serial - M 143900
      HTML Publisher Pro v2.10 - Serial - PUB 714430
      HTMLed PRO v2.5 - Serial - P-3120-0002-1109 or P-2330-8154-4067
      Hurricane 98 - Serial - 07-K08355 or 07-K08721
      HYCD Publisher v4.8.1215 - Serial - RSUZVCDAAZB
      HYCD Publisher v4.9 - Serial -
      HyperCam v1.34 - Name - Bruiser - Key - JNAQ-MCOJ-HIAK-CUXC-DWCP-PAGD - Single User 1 copy
      HyperSnap-DX v3.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BZQT-FGPE-LMXZ-XXXJ-BLGO-FQNN (Site)
      HyperSnap-DX v3.21 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FTUB-FMOT-FQAL-JJJB-RNQM-XUHJ (World Wide)
      HyperSnap-DX v3.21 - Name - Zarkman [PC 98] - Serial - WUJL-ZPVE-KFRA-CRHZ-MLNB-DADI (World Wide)
      HyperSnap-DX v3.24 - Name - Finn Mac CooL - Serial - FTUB-FMOT-FQAL-JJJB-RNQM-XUHJ (World Wide)
      HyperSnap-DX v3.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - QKFP-WLDP-BOFV-WMON-FGJV-PNXF (World Wide)
      HyperSnap-DX v3.30 - Name - Finn Mac CooL - Serial - UNHU-SVBH-RKBD-ANRS-HQWK-BOCV (Site)
      HyperSnap-DX v3.30 - Name - Registered User - Serial - RQGZAYCTBIGMSYRWXVDIXOQN (Single)
      HyperSnap-DX v3.30 - Name - SWP '98 - Serial - ONKD-SCKN-ZOHA-RZWJ-FFEY-ETJR (World Wide)
      HyperSnap-DX v3.30 - Name - SWP '98 - Serial - UNHU-SVBT-RHXT-PIKX-RDQP-JMKF (Site)
      HyperText X/Press HTML Editor and X-Site project manager (PowerWeb) v1.2b - Name - Finn Mac CooL - Serial - PWR-2223669248-00 (you must register both for this to work)
      HyperVoxel v2.0 - ID - 1638 - Serial - Z124-P097-G586-A488
      HWiNFO v4.44 - Name - Martin Malik - Serial - HW-5E39E4FF723B5B4360269F0000390B
      I Do Windows v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1K102L101M119Q84N
      i publish v2.0 - Serial - 0123-456-789-0404AL
      IACS Feature Manager v6.00.02 - Serial - 12345678004220
      IACS Report Manager v6.00.02 - Serial - 12345678004221
      IACS Rules Manager v6.00.02 - Serial - 12345678004597
      IACS Specification Manager v6.00.02 - Serial - 12345678004219
      IACS Symbolization Manager v6.00.02.02 - Serial - 12345678004596
      ICCD v3.x - Name - Finn Mac CooL - Serial - ICCD37679938074853
      ICCD v4.x - Name - Finn Mac CooL - Serial - ICCD37679938074853
      Icon Collector Graphics Editor v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6XHN
      Icon Customiser v2.03 - Name - (Your name here) - Serial - 283959
      Icon Drive II v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - KvVV2JsEcJYYUM
      Icon Extractor v3.1 / v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 4138398829
      Icon Extractor v3.3 / v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 4138398829
      Icon Extractor v3.3 / v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 4058133448
      Icon Forge v3.0 - Serial - 4D0977665859678
      Icon Manager v2.0 - Serial - IG107519Ma
      IconToy v2.1 - Serial - R3212959
      Identafone v4.4 - Name - Daniel Desjardins - Serial - 0JZ6VN2URMAUQ0HDUHNU
      Identify! v1.0 - Name - Phrozen Crew - Serial - 2D6800340
      Identify! v1.0 - Name - TheDon[Fluke] - Serial - 2D7749540
      iFilmEdit v1.4 - Serial - TC4-82C-000049 or 41D-CNT-000112
      Infinity Textures v1.0 - Name - Black Thorne [PC] - Serial - A5AC01Y2
      Infinity Textures v1.0 - Name - Tex98 - Serial - R00BQ1C3
      Information Explorer v1.2 - Serial - Exploded
      ImageDock v3.0 - Serial - 1813919205
      Image Fox v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 100784229927641
      ImageWolf v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - IW-185289
      IMatch v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1083709765
      imPRESSion Lite v1.01c - Name - Mr. BlacK [WkT!] - Serial - mymjmlkhcgsl3dcx
      imPRESSion Lite v1.01c - Name - TRPS - Serial - cs7f
      Infini-D v4.1 - Serial - 051-5101-0302-0350
      Inforian Quest 98 v2.0 - Serial - 7656500173
      IrfanView32 v2.92 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 505127608
      Install-US Pro v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 19851151p
      Installer32 v2.85 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0269249160
      InstallShield Express v2.02 - Zip Serial - ElvisPresley or #SiraX/DNG? or glavine47
      InstantFavorites v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - tAMOIYqg6oVJmtf/CcGQQA==
      Instyler v1.4 b86 - Name - FUTUR2000 [NCG] - Serial - 1000-1009-7085
      Intel Indeo Media Kit - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Key - RK-RKD7-V7K4-9004
      Intel Web Design Effects v1.2 - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Key - RK-CB77-6H29-5462
      Interdrive Client v5.0 NFS - Serial - 12E0-E000A-8888
      Interleave v1.2 - Name - #CRACKS - Serial - 84322355
      Interleave v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A42223C5
      Interleave v1.3 - Name - #CRACKS - Serial - 84322355
      Interleave v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A42223C5
      InterMail Post Office Edition v3.53 - Serial - 0-198663195-12345L500S10000V35
      InterMute v1.2.11.1 - Name - Maureen Meikle - Code - 909309342.10366
      InterMute v1.3b2 - Name -
      Internet Anywhere Mail Server v2.22 - Serial - DRI-MSU-3CB000006393
      Internet Email Forward v1.0302 - Serial - M963TYxxxx
      Internet Eye Suite v2.0.128 - (Your name here) - Serial - 74106116117112103-EYE
      Internet Eye Suite v2.0.128 - Black Thorne - Serial - 74106116117112103-EYE
      Internet Firewall 98 - Name - #CRACKS - Serial - 3A3AACG9A4D5C2D
      Internet Firewall 98 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5A88AC18E679121
      Internet Gate v1.41 - Name - DSi TEAM - Serial - 027D-31747-W188
      Internet Maniac v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4100558144-440210
      Internet Marauder v1.42 - Finn Mac CooL - Serial - 4058812110
      Internet Neighborhood v2.1 - Serial - 0204-0419980000000 or 0274-0419980284950
      Internet Neighborhood v2.2 - Serial - 0222-0919989625718 or 0222-3019986734271
      Internet Neighborhood v2.3 - Serial - 0201-0119979900620 or 0222-0919989625718 or 0222-3019986734271
      Internet Neighborhood v2.4 - Serial - 0201-0119979900620 or 0222-0919989625718 or 0222-3019986734271
      Internet Phone v5.01 (171) - Serial - V1Q7-JH98-EG1SF1NNMAC111/A7F3 or V1Q7-JH98-EG1SSHANN0W000/755B or V1Q7-JH98-EG1SSH1VASH1VA/6FFE or V1Q7-JH97-D1STR1BUTR-7871/8321
      Internet Privacy Interface v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 530
      Invoice 98 v2.02 - Serial - 3010777
      IPSentry v4.0 - Name - TCHAN - Serial - CgKenDMgGiGiLo
      IPSentry v4.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - KgKenDMiGiHZLp
      IPSentry v4.0205 - Name - Einride [PC] - Serial - R &8AIV MEE39 EC428 4282A
      IR Search Master v6.0 - CD-Code - 00000SU000000000000
      IrfanView32 v2.6x - Name - Finn Mac CooL - Serial - 505127608
      Ircle v2.5 - Serial - 1000034380 (mac)
      IrcFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - 2CAE-ED9A
      IRIS Phone v3.0 - Serial - #93763176421934759356482953
      ishare v3.0 - Serial - 09980006305 - Key - 111120-4F8E-B7 (32 user license)
      ishare v3.0 - Serial - 09960004892 - Key - 031a-0a10-a08d (32 user license)
      ishare v3.0 - Serial - 09950006389 - Key - 1UCF-63E0-4D9B (99 user license)
      IsLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
      ISS Base v2.0 - Serial - 165171izknuy1 - Code - cogfrvnhmwobz
      It's Personal v2.8c - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-3597612
      It's Personal v2.9a - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-3597612
      It's Personal v2.9a - Name - #CRACKS - Serial - RKS-2107871
      It's Time v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5817508
      -View v2.32 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7917131106116573 or 3878829915816798
      JackHammer v1.5 - Order - SAVAGE - Serial - 78224938464138085318640458370445
      Jackhammer v2.1 - Identifier - ID-1234-5678-9012-3456 - Registration Key - RK-CBCD-EFGH-IJHH
      Jackhammer v2.1 - Identifier - ID-SHAN-JESS-CRAX-1998 - Registration Key - RK-73L7-G6CK-6752
      JarHelper v3.5.1 - Serial - 60035GE-AJ-314314
      Java Embedded Server v1.0 - Serial - JS0876939287244113
      Java Studio v1.01 - Serial - JST100-DCM208-229713681 or JST100-TNBAMI-061783977 or JST100-DAAENU-923212486 or JST100-ABC198-594702066
      Java Workshop v1.0 - Serial - JWS100-RV9797-929569987 or JWS100-DAAESU-906052896
      Java Workshop v2.02 - Serial - JWS200-BNT198-687045366
      JayTrax v1.1b - Serial - BOB-28701-FCJ
      JCheck v1.2 RC1 - Serial - 2501-0000FF-9D
      JClass DataSource v3.5.1 - Serial - 87035FS-VY-314208
      JClass HiGrid v3.5.1 - Serial - 85035FS-XV-314189
      JClass Standard Suite v3.5.1 - Serial - 60035GE-AJ-314314
      JClass Standard Suite v3.5.1 - Upgrade Serial - 60035GE-AJ-314314
      Jelly v3.0 - Finn Mac CooL - Serial - 227651783033440
      JewlLinr v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4sVVv8FB5X
      Joker Wild Video Poker v2.7 - Name - #CRACKS - Serial - DAC0065
      Joker Wild Video Poker v2.7 - Name - FINN MAC COOL - Serial - EA1742K
      JPEG Optimizer v3.0 - Serial - ZI1781
      Jumpers v1.1 - Serial - JUMP4986
      Just The Fax v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5616876
      JzLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
      K-Chess Elite v2.5 - Name - (Your name here) - Serial - KE700000 - Unlock Code - 7293
      Kai Power Tools v3.02 - Serial - 07064-15906-01532
      Kaleidoscope 95.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ZUGUM
      Kaleidoscope 95.1 - Name - Registered User - Serial - DEMAZ
      Kalkulator/32 v2.16 - License Number - 0000 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - 913455 - Serial#2 - 697958
      Kawa v3.13 - Code - _RudeBoy_ - Serial - EAHC
      Keep It Safe v2.1 - Serial - 45198933
      Kenny's Color Mixer v1.1 - Serial - mxyzptlk
      KeyText v1.17 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3355038D
      KeyView Pro v6.0 - Serial - 4000-0144-5297
      KineMorphic Screensaver v2.1.640 - Serial - 65222 or 52095 or 11181
      KineMorphic Screensaver v3.0.725 - Serial - 65222 or 52095 or 11181
      KineMorphic Screensaver v3.1 - Serial - 65222 or 52095 or 11181
      Klik & Play v1.0 - Serial - KPE10001143 or KPG10002097 or KPU10006512 or KPE10048950
      Kremlin v2.21 - Serial - 4040053298 or 9398784011 or 9999632666 or 9876373079
      L0phtCrack v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - be1f1b1
      l3enc v2.00 - Serial - 909GCB0A091E-9
      l3enc v2.7 - Serial - 1000600200000B
      l3enc v2.72 - Serial - 1234107D90ABCC or F197BD39224291
      LadyBird v1.2 - Serial - 1289Kermu!
      Lan Bridge v1.35.2 - Serial - 32088636460483
      LanExpert v1.2 - Serial - 840-2580495
      LanTastic v8.0 - Serial - 09950006389 - Key - 11112196EAE5 (33 users)
      LanTastic v8.0 - Serial - 09950006389 - Key - 111163854489 (99 users)
      LapLink Pro v8.0 - Serial - lprusun-139251-20a
      LAS Converter - Serial - LA123456789 - Code - 876543210
      Laser Launcher v1.7 - First Name (Any name here) - Last Name - (Any name here) - Serial - 073068-060964
      Launcher v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 17B*,*97020
      Leap Frog v2.1 - Serial - LPFR9865
      LeapFTP v2.52 - Name - (Your name here) - Serial - PMN1-PM2N-P3MN-YZAX - Url - www.leapware.com
      Learn To Type v1.5 - Name - A - Code - 0
      LingoMAIL v1.0 - Serial - 5300-0157-0469-1799 or 5241-8272-4052-3389
      Link Sweeper v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1844362537
      Link Sweeper v1.1a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1844362537
      Link View internet Monitor v4.04 - Name - Freeware - Company - Freeware - Serial - 123-0,6-1.6
      LinkBot Pro v3.6b - Serial - 1998 - Code - 580500
      LinkFox v99.063 - Serial - F1*****0BD84CA5A5A418951
      ListPro v1.1 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 499701
      LiquidFX Professional v4.0 R2 - Name - The Exterminators - Serial - AKNRTNOCJIPVRR
      LiquidFX v3.7 - Name - lxsc97 - Serial - IKNDBPINPMHPRL
      LiveImage v1.29a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 52554145-20927-0572
      LiveImage v1.29b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 50004000-20007-0005
      Lock v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 503
      Loki Diary v1.20.02 - Finn Mac CooL - Serial - 95C5740816
      Log-a-Jog v2.4 - Code - V22272726 - Serial - 103339
      Log-a-Jog v3.1 - Code - V22272726 - Serial - 103339
      Logo Master v3.0 - Type perl2exe -register - Serial - ExEd! [Dsi],20527
      LogPlot 98 - Serial - LP123456789 - Code - 55530
      Lotus Notes v4.0 - Serial - 1F00028-01104360
      LuraWave Studio v2.0 - Serial - LW2773-385313-256523 or LW2007-451221-431654 or WS1201-609894-654321
      LView PRO v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1210-000-699934
      LView PRO v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1210-000-699934
      Mac Drive 98 - Serial - MDC1-403WW-OWL010
      Mac Opener v3.0 - Registration - 3844008-0104 - Key - A8A7-3A003QM7CMCQ
      Mac Opener v4.0 - Registration - 4201520-7457 - Key - 30MC-4000Q3M733MQ
      Macro Magic v3.4k - Serial - 54706993 or 99478965 or 32321007 or 14059824
      Macro Magic v4.0d - Serial - 65727972 or 16224437 or 16079537 or 15944631 or 15818718
      Macro Magic v4.0g - Serial - 65727972 or 16224437 or 16079537 or 15944631 or 15818718
      Macro Magic v4.0j - Personal Edition - Serial - 15181354
      Macro Magic v4.0j - Serial - 22136525
      Macro Magic v4.1 - Serial - 22136525 or 14118392 or 36525107 or 17565579 or 18267783
      Macromedia Director Shockwave Internet Studio v7.0 - Serial - DRW700-21771-30388-40404
      Macromedia Director v6.0 - Serial - DRW600-09377-77068-20461
      Macromedia Director v6.5 - Serial - DRW600-09377-77068-20461
      Macromedia Director v7.0 - Serial - DRW700-21771-30388-40404
      Macromedia DreamWeaver v1.2 - Serial - DWW100-01183-77026-89349 or DWW100-06086-07026-97518 or DWW100-07785-53546-55079
      Macromedia DreamWeaver v2.0 - Serial - DWW200-05987-98274-58597 or DWW200-09785-18274-81630
      Macromedia Dreamweaver v.3.0 - Serial - DWW300-08610-27280-95766,HS45EE-5030480010
      Macromedia Dreamweaver 3: DWW300-08610-27280-95766
      Macromedia Fireworks v1.0 - Serial - FWW100-25155-59778-11998 or FWW100-02052-07078-11451
      Macromedia Fireworks v3.0 - Serial - FWW300-65137-37255-19336
      Macromedia Flash Generator - Serial - XFM100-03759-17013-19336 (Mac)
      Macromedia Flash Generator - Serial - XFW100-06858-07003-19336 or FLD200-03167-97071-57473
      Macromedia Flash v3.0 - Serial - FLW300-13967-19732-16001 or FLW300-01567-53532-72983
      Macromedia Freehand v8.0 - Serial - FHW800-08616-67028-30467 or FHW800-71323-77020-48487
      Macromedia xRes v2.0 - Serial - 55020-0398-0128-22598
      MagicMask v2.0 - Serial - CSB-200-0001-000216491264
      MagicWin 98 v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - MGW192873 - Code - MGWJGMGPJ1110
      MagnaRam 97 v3.0 - Serial - MRWU3000079159
      Mail Control v4.0 (Build 9) - Name - Finn Mac CooL - Serial - ZX+ei
      MailGate v2.59 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 175141535
      Mailloop v4.0 - Serial - 3295631047
      MailMax v2.02901 - Name - PREMiERE - Serial - X6A1SYQCZJD411
      Main Actor v2.0 - Serial - 3294855
      Major Submit v2.01 - Name - #CRACKS - Serial - 117946368
      Major Submit v2.02 - Name - #CRACKS - Serial - 117946368
      Make your own Screen Saver v3.4d - Serial - 21920129-QW49M9-123012903 - License - Leave Blank
      MapDraw v5.11 - Serial - 115885728049832487380598750 or 115887961567890123456789012
      MapEdit v2.44 - Serial - LAMNBKBB
      Maple VR5 - Site Name - WMI - Campus Wide License - WIN-55NC-567980-7 - Users - 0 - System Type - IBM INTEL NT - HostID - (none) - Serial - C0658174E284561
      Marathon Infinity - Full License Serial (Mac) - L2X4HEHLE7L7ZYHE
      Marathon Infinity - Net Only Serial (Mac) - 768GUYU7L7LPEUM
      Master Converter v2.05 - Serial - 211684*624032 or 314717*880414
      MathCAD v8.0 - Serial - VN800809DH0697 (Standard)
      MathCAD v8.0 - Serial - PN807777DN7777 (Professional)
      Mathematica v3.0 - Serial - 4004026443-34646-361
      Matlab v5.0 - Serial - 06492-09293-48567-50690-50674
      Matlab v5.01 - Serial - 14976-02590-24715-61170-60415
      Matlab v5.20 - Serial -
      Maximizer v5.0 - Serial - 01415101010699
      Maze Escape v2.2 - Serial - MMZZ4488
      McAfee - ftp.mcafee.com/licensed - login: licensed - pass: 321
      McAfee VirusScan v3.20 - Serial - E000-PFMF-ZB9K
      MDaemon v2.5 - Serial - 100-01-03099-154-03694 (5 user license)
      MDaemon v2.5 - Serial - 100-02-01629-152-09335 (25 user license)
      MDaemon v2.5 - Serial - 100-03-06499-151-00074 (50 user license)
      MDaemon v2.5 - Serial - 100-04-05829-154-00493 (5000 user license)
      MDaemon v2.72 - Serial - 100-01-06584-153-03609 (5 user license)
      MDaemon v2.72 - Serial - 100-02-00438-152-04982 (25 user license)
      MDaemon v2.72 - Serial - 100-03-03901-141-01100 (50 user license)
      MDaemon v2.72 - Serial - 100-04-00996-155-02772 (5000 user license)
      MDaemon v2.74 - Serial - 100-01-06584-153-03609 (5 user license)
      MDaemon v2.74 - Serial - 100-02-00438-152-04982 (25 user license)
      MDaemon v2.74 - Serial - 100-03-03901-141-01100 (50 user license)
      MDaemon v2.74 - Serial - 100-04-00996-155-02772 (5000 user license)
      Measure v1.0 - Name - (Your name here) - Serial - 0000000X (where X is any number 1-9)
      Media Changer Deluxe v4.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6582
      Media Changer Deluxe v4.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6582
      MediaSauce v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 140623
      Melody v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 141513
      Mem Monitor v1.6 - Name - Phrozen Crew - Serial - 73574F
      MemoryAnalyst v1.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - MA3291
      Mercur v3.0 - Serial - LORI-0000001-0000002
      Message Parse v1.72 - Serial - 3860-6478-2718
      Meta Master v1.2 - Serial - -34548
      MetaFix v2.5 - Finn Mac CooL - Serial - 2F33D19B
      MetaInfo SendMail v2.5 - Serial - 1234/0b22.0b4f
      Metz v3.0 - Name - (Your name here) - Serial - MTZ 2 100 1001
      Micropath 2001 v2.1319 - Serial - UCF-nnnnnoo
      Microsoft Access ADI - Serial - 040-0164120 or 040-1602212
      Microsoft Generic OEM Serial - 09595-oem-09595-09595 and a generic CD key is 0401-6116000
      MicroSoft Office 97 - cd key - 8068-2194354 or 4190-0298385 or 5545-3108110 or 3491-3108110 or 0201-11201D2 or 0701-0743365 or 4390-0057484
      MicroSoft Office 97 - Serial - 53491-806-2194354-00000 or 34297-OEM-0028443-24567
      Microsoft Office 2000 B2 - Serial - BBH2G-D2VK9-QD4M9-F63XB-43C33 or MP4F9-W6C8V-HTCCT-T7M7R-Y7K3Y or BKH8V-8G6XR-69WCQ-QDHVJ-4TFDY
      Microsoft Office 2000 B2 - Serial - 6E8DD200-AB04-11D1-B5B8-006097C998E7
      Microsoft Office 2000 B3 - Serial - BBH2G-D2VK9-QD4M9-F63XB-43C33 or MP4F9-W6C8V-HTCCT-T7M7R-Y7K3Y or BKH8V-8G6XR-69WCQ-QDHVJ-4TFDY
      Microsoft Plus 98 - Serial - 1112-1104010 or 1111-1111111 or 813-9451002
      Microsoft Project 98 - Serial - 1034-0647031 or 1034-1567002
      Microsoft Project 98 - Upgrade Serial - 0402-3650815
      MicroSoft Publisher 98 - Serial - 8112-3861226 or 8090-3186514 or 5890-8957776
      MIDI Genie v1.90 - Name - Finn Mac CooL - Company - (Your company here) - Serial - 432031547
      Midi-Switch v1.40 - Name - Serial - Finn Mac CooL - Serial - 811-682-111-010
      Midpoint Companion v2.02 - Serial - 0800001116-48051
      MightyFAX v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5659753
      MightyFAX v2.9b - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5659753
      Mind Manager v3.5 - Serial - 6111-1115-1C11
      Mine Field v1.025 - Serial - 741-NVMLA-8394
      MiniCalc v1.0 - Name - Spider] - Serial - 1666805736
      Minirun Package v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 117595138848
      mIRC v5.31 - Name - (Your name here) - Serial - 0-000
      mIRC v5.41 - Name - #CRACKS - Serial - 3388-244885
      mIRC v5.41 - Name - (Your name here) - Serial - 4321-86122
      Mixman Studio - Serial - 2166362425
      MixMan Studio Pro v1.6 - Serial - 2197871043
      Mocha W32 Telnet/TN3270 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A50960 (single)
      Mocha W32 Telnet/TN3270 - Name - Finn Mac CooL - Serial - B37952 (company)
      Mocha W32 TN5250 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A44688 (single)
      Mocha W32 TN5250 - Name - Finn Mac CooL - Serial - B29248 (company)
      Mod4Win v2.30 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Payment - Visa - Reg-Code - 366557730088308652
      Modemshare 32 - Serial - 59980006304 - Key - 111111-CB36-C7
      Modemshare 32 - Serial - 79980004675 - Key - 1CB203-A2CC-8E
      More Than Words v3.0 - Name - (Your name here) - Serial - X37-222-733-37x
      Monty's Mazes v2.2 - Serial - MMAZ6532
      MoonPhase v2.1 - Serial - CBM-4051385
      Moraff MoreJongg v7.0 - Serial - 0415-7797-4351
      Morse Code Explorer v1.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 67D-67F
      Motivator Pro v4.6b - Serial - 564864796-11210111581
      .MP3 Producer v2.1 - Name - NATHON J. CARTER - Serial - AWVtHVkdtaeVAoasv6GdxAIGB
      MP3/Tag Studio v1.1 - Name - C4A Team - Serial - 701644aooc
      MP3/Tag Studio v1.1 - Name - zoin - Serial - 8631kwkdvj
      MP3/Tag Studio v1.2 - Name - mISTER fANATIC [C4A] - Serial - a286045i6q
      MP3 Explorer v1.10 - Name - TEX98 - Serial - 193980111-27855
      MP3 to EXE v1.01 - Name - The Keyboard Caper - Serial - Crackers in Action - Reg Code - 44C7E9EE440C58E8
      MP3 to EXE v1.02 - Name - cRACKiNG 4 aLL - Serial - C4A - Reg Code - 0207546D6BFDBB4E
      MP3 to EXE v1.5 - Name - PC98 - Serial - MP3-PC98 - Code - 03D489AA55C5FB09
      mp3enc v3.0 - Name - Paul Gossett - Serial - ApFjn9CE8WVmYr/SzCBm/h/f3
      mp3enc v3.1 - Name - Paul Gossett - Serial - ApFjn9CE8WVmYr/SzCBm/h/f3
      MP3Wolf v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - MW-842173
      Mr. Internet v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2941;^cc`BVX`8ddA
      MS Home Essentials - PID# - 34297-OEM-0028396-45801
      Multi Clipboard v8.1203 - Serial - MC71542
      Multi-App! v2.01 - Name - (Your name here) - Serial - ma1221
      Multi-Edit v8.0 - Serial - MEW800e899283 or MEW800e894152
      MultiDesk v2.50 - Name - Finn Mac CooL - Serial - B44D5D15
      Multimedia Builder v1.2 - Name - #CRACKS - Serial - 276208-407
      Multimedia Builder v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 275585-414
      Multimedia Builder v1.3 - Name - (Your name here) - Serial - 1-1001-288
      Multimedia Builder v2.0 - Name - (Your name here) - Serial - 1-1001-288
      Multimedia Builder v3.0 - Name - (Your name here) - Serial - 1-1001-288
      Multimedia Builder v3.0 - Name - #CRACKS - Serial - 1-276208-407
      Multimedia Builder v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1-275585-414
      Multimedia Builder v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1-275585-414
      MultiMedia Manager v2.0d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 05546-111-946ET (Educational)
      MultiMedia Manager v2.0d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 07302-111-777WZ (WorldWide)
      MultiMedia Manager v2.0d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 07615-111-916SL (Single)
      MultiMedia Manager v2.0d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 14689-111-213AF (Site)
      MultiMedia Manager v2.0d - Name - mpbaer - Serial - 00236-009-213AF (Site)
      MultiMedia Manager v2.0d - Name - mpbaer - Serial - 00236-009-916SL (Single)
      MultiMedia Manager v2.0d - Name - mpbaer - Serial - 00236-009-777WZ (WorldWide)
      MultiMedia Manager v2.0d - Name - mpbaer - Serial - 00236-009-946ET (Educational)
      Multimedia Xplorer v1.40b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 995780355
      Multimedia Xplorer v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 995780355
      Multimedia Xplorer v2.07 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 10953835 (latest)
      Multiview 2000 v4.0 - Serial - 0w1g001751lalxsaikh
      Multiview 2000 v4.0 Server - Serial - 0w1g001751lalxsaikh
      Music Filer 98 Pro v1.0 - Serial - Ni05Ba04La4613666666
      MyCat BMP to ICO v3.0.3 - Serial - 777T4657
      Namo Web Editor v2.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9597C81D71F583BE6AB575AE
      N-Track v2.218 - Name - Key - blues - Serial - yzarcma
      N-Track Studio v1.10 - Name - CORE/DrRhui - ID - ghf77862 - Serial - QHHKK-THGMCM
      NAT1000 v2.0 proxy - Serial - 1-900872550-889538355
      NAT1000 v2.0 proxy for WinNT - Serial - 1-939028574-2018199347
      NAT1000 v3.0 - Serial -
      NAT32 v5.0 - Name - Aurea Stoll - Code - 263607418
      NAT32 v5.5 - Name - Finn Mac CooL - Code - 000000563
      NAT32 v6.2 - Name -
      NAT32 v6.4.4 - Name -
      Nero Burning ROM v3.0.6.0 - Serial - 1302-9369-3051-3963
      Nero Burning ROM v3.0.7.0 - Serial - 1404-1111-1329-6809
      Nero Burning ROM v3.0.7.1 - Serial - 1404-1111-1329-6809
      Nero Burning ROM v4.0.0.1 - Serial - 1441-0000-0020-2999-4055
      Nero Burning ROM v4.0.0.2 - Serial - 1441-0000-0020-2999-4055
      Nero Burning ROM v4.0.0.5 - Serial - 1413-0000-0031-2733-1673 or 1460-0000-0011-6483-2767
      Nero Burning ROM v4.0.0.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 1521110133711493
      Nero CD Creator v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3744819477241564
      Net Submitter Pro v1.545 - Serial - AATKP63ADP59S8A
      Net Toob v3.5 - Serial - WKXBNRUEJ
      Net-It Now! v1.6 - Serial - COOL7034811840
      NeTalk v1.02 - Serial - 100002-32562116
      NetBoy v1.23 - Serial - NB11-01-11111111-rfyhamrarl or NB12-TR-14031998-idstchamlz
      NetBoy v1.31 - Serial - NB10-01-12345678-1234567890
      Netbuster v1.31 - Serial - PF-940827-2030
      NetContact v6.2 - Name -Gura Philip - Pin ID - 3387
      Netobjects Fusion v3.0.1 - Serial - NFW-300-P-077-01851-47469
      NetFolder v2.1 - Serial - LSR71-QZA29-MWK17-CHNS
      NetPal v1.1b - Name - CDWarez - Serial - 2349453
      NetPop-Up v2.51 - Serial - 83267147Registered
      NetProxy v2.0.54 - Name - _RudeBoy_ / Phrozen Crew - Serial - JOTGMECIJWLN
      NetProxy v2.0.54 - Name - mISTER fANATIC [C4A] - Serial - HPYHSH9RJKHT
      NetProxy v3.03 - Name - The Exterminators - Serial - XSKQZ1LQXS (Unlimited)
      NetProxy v3.03 - Name - The Exterminators - Serial - XSKQZZWCQS (666 users)
      NetScape Cache Explorer v1.31 - Name - Plushmm [PC'98] - Serial - bbghhaja
      NetScape Cache Explorer v1.32 - Name - Finn Mac CooL - Serial - uupprmtq
      NetSwitcher v2.96 - Serial - 99999999999999999999999999994
      NetTerm v4.2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 811c85k6
      NetTerm v4.2.9 -
      NetToob v2.1 - Serial - WHD-POS-MWU-NET - Return Code - ENY-FZN-ROQ
      Network Clipboard v1.0 - Company - PC'98 - First and Last Names - Black Thorne - License - UNLIMITED - Serial - 83978676
      NetZip v6.3045 - Serial - ww34566=
      News Grabber v2.118 - Name - DASavant [AnThraX] - Serial - 075410059106
      News Grabber v2.118 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 117058021460
      News Poster Pro v5.34 - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial -
      News Rover v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 555673128 or 552522280
      NewsBin v2.24 - Name - Finn Mac CooL - E-Mail - [email protected] - Serial - a23cec27-e5d313d2-4fd793ce
      NewsBin v2.26 - Name - Finn Mac CooL - E-Mail - [email protected] - Serial - A23CEC27-E5D313D2-4FD793CE
      NewsFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - F1B7-E584
      NewsMonger v1.51 - Name - Finn Mac CooL - Serial - C311219731337098
      Nic O Matic v1.71 - Serial - cn1-mfvfqb-3242y
      Nicos Commander v4.1 - Serial - 36TEZX0000 or AACDLUYXG or 36TZEX0000
      NJWin v1.6 - Just place this reg info into your njwin.ini which is in C:\WINDOWS (Recommended bottom)
      [Registration]
      UserName=mISTER fANATIC
      CompanyName=cRACKiNG 4 aLL
      SerialNumber=??????
      Nomad News v1.43 - Serial - 256403685-956514841
      Notebook v4.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3283311560
      Notebook v5.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - zki,,2,*83742
      Noteworthy Composer v1.55a - Name - Me! - Serial - 345-014-101834
      Notpad v2.61 - Name - TEX98 - Serial - 1472148050
      Numega BoundsChecker for C++ Builder v6.01 - Serial - 6309-00009F-9F
      Numega BoundsChecker for Visual C++ v6.01 - Serial - 6109-00009B-9F
      NuMega CodeReview v6.1 - Serial - 6509-00009F-9F
      Numega FailSafe v5.21 - Serial - 4809-0000DB-9F
      Numega JCheck v1.20 - Serial - 4809-0000DB-9F
      Numega SmartCheck v6.0 - Name - #CRACKS - Serial - 1532-2342FF-DD
      Numega SmartCheck v6.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4004-3345BB-BB
      Numega SmartCheck v6.0 - Serial - 6405-091311-5B - url - http://216.49.10.245/ha/harvestr-webjump/smtchk60.zip
      Numega SmartCheck v6.01 - Serial - 6401-67343B-77 - url -
      Numega TrueTime for Visual Basic v1.20 - Serial - 2809-0000FB-9F
      Numega TrueTime for Visual C++ v1.20 - Serial - 2819-0000FB-DF
      Numega TrueTime for Visual Java v1.20 - Serial - 2829-0000FB-DF
      Office View Pro v1.08 - Name - Finn Mac CooL - Serial#1 - 8346 - Serial#2 - 2000000000-26650
      Offline Explorer v1.0115 - Name - TEX98 - Serial - 546837-645138298-XF
      O&O Defrag v1.265 - Name - [email protected] - Serial - 0663-V86M-9614-06MM
      OmniPage Pro v8.0 - CD-key - 78877094 - Serial - 2889A-C00-000000
      OmniPage Pro v9.0 - Serial - 2889A-C00-300048
      Omniquad MicroManager v1.2 - Name - (Your name here) - Serial - LTZ
      Online Counter v5.01.1311 - Name - Klaus Müller - Serial - 751-601-1N
      Online Counter v5.10 - Name - DASavant [AnThraX] - Serial - 222-266-4A
      Online Meter v3.1 - Open Help|About. Hit Ctrl+E. - Name - #CRACKS - Serial - 396455
      Online Meter v3.1 - Open Help|About. Hit Ctrl+E. - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2722212
      Online Meter v3.1 - Open Help|About. Hit Ctrl+E. - Name - ThE STaRDoGG CHaMPioN [PC] - Serial - 9334822
      Online Timer v6.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 002133
      Online Timer v7.42 - Name -
      Onyx Tree Professional - Name - CHUMBAWAMBA - Serial - W3290298
      Opera v3.21 - Serial - Finn85dPu2Ar or ShanDRyp3GLw or JessJ3Ror910
      Opera v3.5b11 - Serial - HEHEeR3RXp4Y24b3392282
      Opera v3.5 - Serial - Finn85dPu2Ar37734863a4 or ShanDRyp3GLw39693494a5 or JessJ3Ror910a65ba327b8
      Opera v3.51 - Serial - Finn85dPu2Ar37734863a4 or ShanDRyp3GLw39693494a5 or JessJ3Ror910a65ba327b8
      OrbitIRC v2.10 - Name - Black Thorne [PC'98] - Serial - 5E3=HuI<KJABYRF;#22O
      OrbitIRC v2.10 - Name - ThE STaRDoGG CHaMPioN [PC] - Serial - GA7xPK6F@Gy:>9IICA
      OrbitIRC v2.10 - Name -
      Oracle v8.05 for Linux - Serial - C13060-01
      OstroSoft Internet Tools v2.5.35 - Serial - 66677-zbbg-66677
      OstroSoft Internet Tools v2.5.35 - Serial - 00011-kfai-01885
      Package Plus v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2572465
      PacketBoy v1.41 - Serial - PB10-01-12345678-pbahwtwpwq or PB13-01-14031998-adolfxcwzb
      Page O' Labels for File Folders v2.8 - Name - #CRACKS - Serial - RKS-2988563
      Page O' Labels for File Folders v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5100734
      Page O' Labels for Mailing Labels v2.8 - Name - #CRACKS - Serial - RKS-1094459
      Page O' Labels for Mailing Labels v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-1867970
      Painter 3D - Serial - VA100RAZ0000498-CELW-001
      PaneKiller v1.25 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 07434802
      ParseRat v1.0b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 36820624
      Partition Magic v3.05 - Serial - PM300EMU-034011 or PM302UKU-123551
      Partition Magic v4.0 - Serial - PM400ENWU-011070 or PM400ENWDL-003380 or PM400ENDWL-003380
      PassMan v6.2 - Serial - 23496
      Password Keeper v4.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 341721191
      Password Keeper v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 341721191
      Password Keeper v4.6 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 0261455810
      Password Power v1.1 - Serial - PSK1
      PasteLister v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - PLS-1571-1089
      PC Lock 98 v3.02 - Name - MFD Corp. - Serial - PCL98-YYWYY-WGRXO-YW781
      PC MacLan v6.2 - Serial: -284aeefc
      PC Wallet v4.0 - Serial - 808086
      PC#Protect v3.0a - Serial - KXA23T
      PC-Cillin 98 v6.0 - Serial - PCEF-0015-4507-0807-5135
      PeachTree Complete Accounting v6.0 - Serial - 9257835 - Key - 294796971
      PeachTree Complete Accounting v8.0 - Serial - 9005635 or 9006193
      PenPad v5.0b - Name - (Your name here) - Serial - A275VCA-2
      PerlPad v1.001 - Serial - xrz-$jK7+bm*RA
      Personal Mailing List v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-5099925
      Personal Mailing List v1.2b - Name: Black Thorne - PC'98 - Serial - RKS-7293711
      Personal Mailing List v1.2b - Name -
      Personal Stock Monitor GOLD v3.0 - Name - #CRACKS - Serial - A581DD-44A420AB-56AB0E
      Personal Stock Monitor GOLD v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F10D7B-3D2E33F5-4F6540
      Personal Stock Monitor GOLD v3.01 - Name - Koichi Sugimoto - Serial - F06CDA-E2BF1112-F3284F
      PhoneFerret v1.1102 - Serial - NS-100-002-267 - Key - 4991-3382
      Phoneplus v3.0 - Name - Black Thorne - PC'98 - Serial - 1P12870450
      Phoneplus v3.1 - Name - #CRACKS - Serial - 1P1914084
      Phoneplus v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1P6605388
      Phoneplus v3.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1P6605388
      PhoneWolf v2.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - PH-112846
      PhotoLine v4.11 - Serial - 509475 445861045
      PhotoLine v4.53 - Serial - 508120 472386090
      PhotoLine v4.57 - Serial - 508373 77343034
      PhotoOp v2.0 - Name - TheBrabo - Serial - 132212 (Professional)
      PhotoOp v2.0 - Name - TheBrabo - Serial - 45364 (Enterprise)
      PhotoRecall Deluxe v2.0 - Serial - GA-PR-EX-N-05300-50076-14316-14604
      Photonyx v1.0 - Serial - PXDRV10WI000-171405-C7CE
      PicaView32 v1.30 - Name - RAGGER/CORE - Serial - 300121810
      PicSorter v2.0 - Serial - 15091992100419961234
      PicStation32 v1.6 - Serial - XC54$-
      Picture Agent v2.7b - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9829169
      Picture Pounder v1.92 Deluxe - Serial - V115JQYV931AR95JFAGOW-ZJ3-1LSQTKR5
      PicVu v4.1 - Name - Finn Mac CooL - 426
      Ping Plotter v2.02.2 - Name - MPURT - Serial - 834-67490-8168
      Ping Plotter v2.03 - Name - MPURT - Serial - 834-67490-8168
      PinUpPlayer v1.04 - Name - Finn Mac Cool - Serial - 1097
      PixShow v5.008 - Name - PhrozenCrew - Serial - 498p-3831946
      PixShow v5.008 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 498p-4532759
      PKZip 2.04g - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0pag6dl or 0rn3pjc
      Plan It v1.0 - Serial - 3DFDAE2773DD45E7
      Planet-Zip v5.0 - Serial - GMA 17195 3112 6666
      PluckIt 3 v2.0 - Serial - 631S19600W70
      PluckIt 3 v2.1 - Serial - 727M67300I80
      PluckIt 3 v2.3 - Serial - 631S19600W70
      PluckIt 3 v2.5 - Serial - 631S19600W70 or 727M67300I80
      PluckIt 3 v2.7 - Serial - 631S19600W70 or 727M67300I80
      PluckIt 3 v2.8 - Serial - 631S19600W70 or 727M67300I80
      Plugin Manager v2.0 (revised) - Name - Finn Mac CooL - Serial - SI98507805EINC
      Plugin Manager v2.0 (revised) - Name - (Your name here) - Serial - SI98507805EINC
      Plugin Manager v2.0 - Name - (Your name here) - Serial - KG01508811ICNE
      Pocket Kaos LaunchPad v1.73 - Serial - 17F-224-9846491859
      PolyView v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 4263794507
      PopAway v2.0 - Name - Nordic 1998 - Serial - 42970S-1971112
      Poser v1.01 - Serial - FW100REZ0004613-VBNG-001
      Poser v3.0 - Serial - FA300RAU0015692-YDAQ-001
      Post Office v3.11 - Serial - 9-082473334-31337L (Unlimited Users)
      PostAgent v2.0 - Serial - 760 552 001
      Poster v6.0 - Serial - 081349
      Power Browser v1.51 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 171562558
      Power Translator v6.0 - Serial - PT6EU7-6.00-200-4969
      Power Translator v6.02 - Serial - PT6EU7-6.02-200-4969
      PowerDVD v1.22 - Serial - 74218954LVL432
      PowerStrip v2.29.4 - Press ALT-R and type - Name - Frederick H. Winston - Serial - B6C96E6C7
      PowerZip v4.02 - Name - (Your name here) - Serial - 17203264
      PowerZip v4.5 - Name - (Your name here) - Serial - 48629322
      Presenter v3.0 - Serial - 0030-1234-56 - Code - 0746-5851-78
      Presto! OCR Pro v3.0 - Serial - FRP3-9503468-44708
      WebWolf v1.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WW1-212223
      Webzip v2.41 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5ADBAC34FA3E499
      Webzip v2.45 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5ADBAC34FA3E499
      Webzip v2.47 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5ADBAC34FA3E499
      Webzip v2.50 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5ADBAC34FA3E499
      WetSock v3.8b - Serial - WSI-2915820
      WhatColor v2.4e - Serial - 56770115
      Where Is It v2.0 - Name - David J Tominsek - Company - Private - Serial - 012215-100-42887 - Code - LAfDf3T6A7LZ6QSuyH0gnAyC0hFs7vOgsgIoB2r3
      Win 95 (floppy Install) - Serial - 34297-OEM-0028396-13817
      Win NT v4.0 - Serial - 040-0585782 or 040-0662678 or 040-0764476
      Win Patch v1.2 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - Art+Debby+Daisy+Lucy!@
      Win Patch v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - L&D-611-84052649
      Win Proxy v2.1 - Unlimited Users - Serial - 1001-00000023-383 or 1255-C9YKLH4O-278 or 1960-CCKQCP8Q-076 or 1665-HKP7XQ1F-250
      Win98 Upgrade Serial - G2FGT-6HYRW-X2W2C-RT7HW-RF7WX or R4WW8-7HXF6-QFW99-WVB2G-4BP42 or HGBRM-RBK3V-M9FXV-YCXDK-38J4
      Winamp v2.02 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 47173473 - url - www.winamp.com
      Winamp v2.02 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 13697215 - url - www.winamp.com
      Winamp v2.05 - Name - #CRACKS - Serial - 91580515 - url - http://winamp.com/download/locations.html
      Winamp v2.06 - Name - #CRACKS - Serial - 91580515 - url - http://winamp.com/download/locations.html
      Winamp v2.09 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 47173473 - url - http://winamp.com/download/locations.html
      WinAnalyzer v1.01 Name - (Your name here) - Serial - 0401-0012344
      WinArj 98 v4.10 - Name - #CRACKS - Serial - 33857765628765
      WinArj 98 v4.10 - Name - KEIOS@LEAF - Serial - 07756966746389737965
      WinBoost 98 v1.0 - Name - Sonixx - Serial - 426952673
      WinBoost 98 v1.1 - Name - Sonixx - Serial - 426952673
      WinBoost 98 v1.2 - Name - #CRACKS - Serial - 299375188
      WinBoost 98 v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 658311703
      WinBoost 98 v1.2 - Name - Sonixx - Serial - 426952673
      WinBoost 98 v1.23 - Name - #CRACKS - Serial - 299375188
      WinBoost 98 v1.23 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 658311703
      WinCD v1.5 - Name - frenzy - Serial - 25045
      WinChime v2.4 - Name - xOANON - Serial - 8C66B6B77
      WinDac v1.47 ->> http://members.aol.com/schmelnik/wdac147.zip (Name = Free Version Serial = BIX4GUEUTIAIUPYY)
      WinDates v3.7 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 07664753
      WinDownload v4.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 30974756117148843
      Windows 98 Dutch - Serial - qcwjd-f94yq-kwqxx-m48m3-mcfqw
      Windows 98 German - Serial - HK6PD-2QBPV-4RCXY-KRPWT-DM346
      Windows 98 International - Serial - MD97J-QC7R7-TQJGD-3V2WM-W7PVM
      Windows 98 Italian - Serial - JR36V-BDGVC-64PT2-WB66P-D64
      Windows 98 OEM - Serial - DKRBQ-TXYCX-6K4GD-4CPJ7-C6B26 or FT9CH-XVXW7-7BFCM-RPR49-VDHYD or PW3DW-PC9D8-Q7VMQ-8YTMY-RTR9G or M4G3G-77CGM-9FY8T-PMWBC-JJYDM or FQYYM-MGGJ7-3J69K-RVQ4T-W8HCH
      Windows 98 OEM SR1-B1 - Serial - C9TCH-G72Y6-G4DQK-QCQRM-K7XFQ
      Windows 98 Retail - Serial - K4HVD-Q9TJ9-6CRX9-C9G68-RQ2D3 or QY84Q-QT6QF-GJMGY-MFT4Y-RCBWG or PTX6T-WTQ9G-C7B2Y-TC3K8-YT4GB
      Windows Grep v2.1.1123 - Serial - 1675270417
      Windows NT Cd-Keys - Serial - 811-7443012 or 811-1380196 or 811-1379413
      Windows NT Workstation 4.0 - OEM Serial - 09496-OEM-0009552-77303 or 30495-OEM-0006276-08164 or 20796-OEM-0013791-67471
      Windows Lotto v4.04 - Name - GREENBACK - Serial - F7F7556C86E76
      Windows Task-Lock v4.1 - Serial - 418117113408700703414174
      Windoze v1.41 - Name - #CRACKS - Serial - 22-34-41-37-39-44-48
      WinEdt32 v1.414 - Name - Denis Grondin - Serial - 38477750
      Win-eXpose-IO v2.0 - Serial - 92346556 - Code - f40cdce2
      WinFit v2.0 - Serial - 0206881241 or 0206881254 or 1006775544
      WInfo View v2.0 - Name - bUrnoUt - Serial - 209349220464
      WINFO Viewer v2.0 - Name - ASTAGA [D4C] - Serial - 112264130372
      Wingate Pro v2.1d - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9A7C0848C259184E6DA9ABED - Unlimited Users
      Wingate Lite v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9A7C08482707184EAEA99F6D - Unlimited Users
      Wingate Pro v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A97C08484569184EFDA9946D - Unlimited Users
      WinGrep v2.1 - Serial - 656C7669732F
      WinHack v1.10 - Name - Finn Mac CooL - Serial - G8D-9873-14805
      WinHacker 95 v2.02 - Name - Clark Kent - Company - Daily Planet - Serial - f023-1581c7
      WinImage v4.0 (Pro Mode) - Name - Finn Mac CooL - 1ACF21FA
      WinImage v4.0 (Stantard Mode) - Name - Finn Mac CooL - ACA0B79
      WinImages v4.5 - Alpha - Serial - 7620-5405-0635-1061
      WinImages v4.5 - Art - Serial - 2666-6871-1753-4382
      WinImages v4.5 - Attrib - Serial - 5571-2224-8340-7784
      WinImages v4.5 - Blur - Serial - 0086-7112-7223-2238
      WinImages v4.5 - Collage - Serial - 3368-0110-4648-1073
      WinImages v4.5 - Filter - Serial - 4485-0860-7848-2457
      WinImages v4.5 - Geom - Serial - 6083-5362-8546-3208
      WinImages v4.5 - Lighting - Serial - 1657-6021-5842-5257
      WinImages v4.5 - Math - Serial - 8342-3342-1314-6348
      WinImages v4.5 - Morph - Serial - 4133-7108-2438-8242
      WinImages v4.5 - Pattern - Serial - 6083-0806-7388-4247
      WinImages v4.5 - Photo - Serial - 3043-0300-5057-4863
      WinImages v4.5 - Plasma - Serial - 0386-2352-0363-3724
      WinImages v4.5 - Standard - Serial - 7005-2446-0771-8453
      WinImages v4.5 - Video - Serial - 3715-5274-0553-0760
      WinJammer v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 5HQQ5A4
      WinKey Disable v1.0.1 - Name - X - Serial - 0
      WinLog 98 v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 33651596536821
      WinNC v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - (Your company here) - Serial - FJPDMiUH5q
      WinOnCD ToGo! v4.5 - Serial - 01423-94070446m
      WinOnCD v3.5 - Serial - 01146-51863460v or 01146-99077920o
      WinOnCD v3.6 - Serial - 01510-30673562k or 01551-06845806o
      WinPac2 v1.x - Name - Finn Mac CooL - Serial - 63778-34900-08281-34718
      WinPlay v2.0 - Serial - 100011-301000-5000 or 222221-025226-0222 or 847013-739958-2B26 or 199610-939817-9997
      WinPop Plus v1.31 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 12710B00
      Winpop Plus v1.31 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0F767532 (Pro)
      WinQoole 2.5 - Name - Hack Section - Serial - 8767VJ-6890JJ-0971ML-7814XZ
      WinRAR v2.04 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9F915BFE69BBEE
      WinRAR v2.05 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9F915BFE69BBEE
      WinRAR v2.05 - Name - The Krazy Nomad [DEViANT] - Serial - 0A2A2B9DB2FC81
      WinRAR v2.06 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 9F915BFE69BBEE
      WinRescue95 v8.03 - Serial - msR3I8aUi9y2E84L
      WinRescue98 v3.02 - Serial - SvetCHRISTA
      WinRoute v3.0 - Serial -
      WinSecure v1.9 - Name - Culosucio - Serial - 3082538249
      WinSecure v1.9 - Name - Spider] - Serial - 489766086195WSNS
      WinSecure v2.0 - Name - Spider] - Serial - 489766086195WSNS
      Win-Secure it v2.0 - Serial - DURK - Password - dc6144b4
      Winshade v3.01 - Name - #CRACKS - Serial - 11111111010102DB
      Winshade v3.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 111111110101046A
      Winshade v3.01 - Name - Plushmm PC - Serial - 11111111010103DA
      Winsock Swapper v1.7 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2843,PBS,7*
      WinSplit v3.03 - Serial - WIN-SPLIT-3002
      WinStock PRO v2.31 - Name - UNICITY - Serial - 115-97-88-50-99-100
      WinWhatWhere Investigator v1.0 - Name - Famous Computer Journalist (1 User)
      WinWhatWhere Investigator v1.0 - Name - World Renowned Editor (10 Users)
      WinXFiles v3.4 - Name - DarkGrey - Serial - RKHEVZBZHUWRQUP
      Winzip v6.3 - Name - #CRACKS - Serial - A4A3061F - Self-Extractor - Serial - 223507
      Winzip v6.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F4EC1991 - Self-Extractor - Serial - 699430
      Winzip v7.0 - Name - #CRACKS - Serial - A4A3061F - Self-Extractor - Serial - 223507
      Winzip v7.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F4EC1991 - Self-Extractor - Serial - 699430
      Wise InstallMaster v7.01 - Serial - 734-1000481
      WiT v5.2 Pro sp2 - Serial - 14095000000000000000
      Wizguard v1.25 - Serial - 4561-5130-0012-5075J42
      Workstation Lock Ver 2.6 - Serial - 2465535864435543654 (Single)
      Workstation Lock Ver 2.6 - Serial - 5735435434154321554 (Site)
      World Watch 3.1 - Serial - 008-2432449 or 027-7471620 or 000-8663454 or 522-3227058
      WPlay v1.6 - Serial - KAGI-13320A1C-DBAEDDD059B5FC22 or KAGI-5A323825-1F5D161E909B0C5F or KAGI-67321234-6789DAB809155991 or KAGI-AD32AE24-8879250A62084B8E or KAGI-803292BA-17A7955560D069BB
      WPlay v1.7 - Serial - KAGI-13320A1C-DBAEDDD059B5FC22 or KAGI-5A323825-1F5D161E909B0C5F or KAGI-67321234-6789DAB809155991 or KAGI-AD32AE24-8879250A62084B8E or KAGI-803292BA-17A7955560D069BB
      WPlay v1.7b3 - Serial - KAGI-66323DDC-F2E5EFFADA51A32A
      WS_Ping ProPack v2.1 - Serial - WP-101175
      WWW Gif Animator v1.1 - Finn Mac CooL - Serial - 564169
      XARA 3D v2.12 - Serial - 1037704431
      Xara Webstyle v1.2 - Serial - VVRSUF
      X-Site project manager and HyperText X/Press HTML Editor (PowerWeb) v1.2b - Name - Finn Mac CooL - Serial - PWR-2223669248-00 (you must register both for this to work)
      XingMPEG Encoder v2.20 - Serial - 5555755939192928
      YahtC v4.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - VCS,*2448
      YATS32 v6.9 - Name - This system really sucks - Serial - WCXLEN5SKXAVFTJZ
      YavCat v1.2 - Serial#1 - 12345 - Serial#2 - d74011c50daf7352
      YourTris v1.0 - Name - Registered User - Serial - 423579
      YourTris v1.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 324431
      Zip Assistant v4.0 - Serial - ORACLE32
      Zip Clean v1.65 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1279259160
      Zip Explorer PRO v2.54 - Name - (Your name here) - Serial - 1-42-12345-789
      ZipLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
      Zip98 Plus v3.0 - Name - Crowman /98 - Serial - 4221512D
      Zip98 Plus v3.0 - Name - TheBrabo - Serial - 65086457
      ZipBackup v1.8 - Password - J279Y56
      ZipCat PRO v3.008 - Serial - FZ3-F6J-6314713599 or BZY-4ZT-8395045441
      ZipTest v3.06 - Name - TheBrabo - Serial - 7409326873
      ZipTest v3.29 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2390270160
      ZipTest v3.29 - Serial - 9181891179
      ZipWorks v2.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 721,*,P37122
      zMUD v5.44b - Name - ABC - Serial - 071445366413
      ZOC v3.10 - Press Ctrl-Alt-Shift and F9 at the same time then enter - A - 16434/01165/20785 - B – 25807
      Pretty Good Solitaire v4.98.1 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 983264661
      Pretty Good Solitaire v4.98.2 - Name - Goodsol Development - Serial - 986325085
      Pro Recipes for Windows v1.0 - Serial - TEX-AM95
      Professional Minesweeper v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1231526
      Programmer's IDE v2.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3504771015
      ProMemo v3.0 - Name: Black Thorne - PC'98 - Serial - HXVEPTTSRLRUOIRUVTOL
      ProPass v1.0 - Name - #CRACKS - Serial - 14845208
      ProPass v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 34853476
      ProSect v97.2.5 - Serial - 123456789 - Code - 876543210
      Protector Plus v6.5 - Name - BLASTSOFT - Serial - NILZ1HT9
      PSXCopy v5.0 - Serial - 2514-VXDI-PPAA-3774B
      PSXPlay v1.x - Name - Finn Mac CooL - Serial - YLNRVEVW
      PSXvideo v1.07 - Serial - RNFKCCNNWW or QMELDDKOXV or TLHKEELTUY or SKGJFFSMVX or VJHIGGTRAA or UIGHHHQSBZ or XHJGIIRFYC or WGIFJJOQZB or JFNEKKPVOW or IEMTLLMWPV or BDDSMMNDMO or LDPSMMNBMY or HPTMSSXXEU
      PSXvideo v1.07 - Serial - ZDDSMMNDME or ACCRNNAENN or KCORNNAUNX or YCCRNNAEND or DTFQOOBJSQ or NTJQOOBZSA or CSEPPPYCTP or MSIPPPYATZ
      or FRROQQZHQS or PRLOQQZPQU or EQQNRRWIRR or OQKNRRWYRB or GOSBTTUGFT
      PSXvideo v1.12 - Serial - ANCKCNNEWN or COELBPMCHP or DNFKCONJWQ or BODLBMMDHO
      Psychedelic ScreenSaver v4.0 - Serial - 63827 or 64222 or 51095 or 15677
      Psychedelic ScreenSaver v4.1 - Serial - 63827 or 64222 or 51095 or 15677
      Psylon FTP v1.0a - Name - The Exterminators - Serial - AKNRTNOCJIPVRR
      PTS-AudioCD MP3 Studio v1.1 - Serial - CSN11A-066600-02e6
      Puzzelator v5.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - IK-4115972
      Puzzle Pak v1.1 - Serial - SPKR6691/HEDD2155/NABE9921/BEHV3401 (4 games)
      Psyral Phobia v2.319 - Name - Finn Mac CooL - ID - Pphobiauser - Serial - 3299115^3210111511611841
      Psyral Phobia v2.319 - Name - (Your name here) - ID - Pphobiauser - Serial - 3299115^3210111511611841
      Psyral Phobia v3.0.144 - Serial - yAFCp xvrtBA
      Qoole v2.50 - Name - CU Chephren - Serial - 7586rp-6869dt-1688kr-8203gw
      Quad Block v1.1 - Serial - QUAB4468
      QueryN Metasearch v2.0 - Serial - 122865Q
      Quick Cab Pro v6.0 - Name - Fully Licensed User - Serial - 540604240255
      Quick Cab Pro v6.5 - Name - Fully Licensed User - Serial - 540604240255
      Quick Chart v2.5 - Name - Phrozen Crew - Code - 3D759927
      Quick Install Maker 98 v2.05 - Serial - QIM32-7713-48032-38
      Quick Install Maker 98 v3.01 - Serial - QIM32-7713-48032-38
      QuickBooks Pro v6.0D MultiUser - Key Code - 99443765878342 - CD-Key - 9944-376-587-8342 - Choose telephone registration and enter Serial - 4379-9885-6343
      QuickCopy v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 961125
      QuickTime v3.02 Pro - Name - #CRACKS - Serial - 79AA-5C92-BF93-8553-1998
      QuickTime v3.02 Pro - Name - Finn Mac CooL - Serial - FE99-FD1B-AD89-FC9E-1998
      QuickView Plus v4.5 - Serial - PH-706532
      QuickZip Deluxe v1.01 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 134425224
      Quintessential CD v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - DDC5B3FD
      Quintessential CD v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - DDC5B3FD
      Quintessential CD v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - DDC5B3FD
      Quintessential CD v1.22 - Name - #CRACKS - Serial - 586608db
      Quizzy Deluxe v2.01 - Serial - A5X247TP4TCV7
      QX-Tools v4.0 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - QCE-400-000-653-000000
      RA2WAV v1.0 - Serial - 1010101 - Code - 1111A74
      RA2WAV v1.5 - Serial - 19981998 - Code - 23A585W
      RAM / Swapfile Monitor v1.0 - Finn Mac CooL - Serial - 78F-795
      Rand McNally Route Planner - Serial - RP9810CRM901-06693
      Rascal Pro v1.6 - Serial - 16190025-19050000
      RasMon v1.23 - Name - TEX98 - Serial - 516983895
      RasTracker NT v2.0 - Company - #CRACKS - Number of Servers - 200 - Number of ports 900 - Serial- 819200 BBBCGFC 117234
      Ray Dream Studio v5.0 - Serial - SW-500-1-4356-32162
      RayFlect FourSeasons Plugin v1.0 - Serial - 4SP-W-01-xxxxxxx-xxxxxxx-xxxxxxx (x is any #)
      Reachout v7.0 - Serial - 1031-0255-8002-6515
      Real Player Plus G2 v6.0.1.206 - Serial - 0301-83-4661 or 0244-27-2669 or 0016-40-9467 or 0016-78-4461 or 0186-95-9261 or 0097-62-7186 or 0256-04-4763 or 0094-32-4766 or 0600-64-2849
      Real Player Plus G2 v6.0.2.196 - Serial - 0301-83-4661 or 0244-27-2669 or 0094-32-4766 or 0016-40-9467 or 0016-78-4461 or 0186-95-9261 or 0097-62-7186 or 0256-04-4763 or 0094-32-4766 or 0600-64-2849
      Real Player Plus G2 v6.0.3.131 - Serial - 0301-83-4661 or 0244-27-2669 or 0094-32-4766 or 0016-40-9467 or 0016-78-4461 or 0186-95-9261 or 0097-62-7186 or 0256-04-4763 or 0094-32-4766 or 0600-64-2849
      Real Producer Plus G2 - Serial - 212-08806-1648
      Real Publisher G2 - Serial - 212-06851-6208
      Real Server v5.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3b710a0a3780891ea83790d00160f70707e016fa8051288efa 7021bf2ab7889083600
      Realize Voice v2.11 - Serial - DR-RV20-00001437
      Realize Voice Lite v2.11 - Serial - DR-RV20-00001400
      Realize Voice v2.11 for ACT! - Serial - DRACT20-00001405
      RecAll v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - F946D9F05
      RecALL-PRO v1.0 - Name -
      RecipeBox v5.5 - Name - TEX98 - Serial - Error
      Record Catalog v1.0 - Serial - aax12axx21
      RecoverNT v2.5 - Serial - RV55555-2705418
      RecoverNT v3.0 - Serial - RV11402-4755667
      RedHand v4.0a - Name - Mexelite - Serial - 163D1C1915150804
      Reg Medic v2.0.02 - Serial -
      Reg Repair 2000 v2.2.03 - Serial - 911-31408
      Reg Repair 2000 v2.4.04 - Serial - 911-31408
      Reg Repair 2000 v3.3.02 - Serial -
      ReGet Pro v1.3.2 - Name - Finn Mac CooL - E-Mail - [email protected] - Registration Code - NJUUGJ98HAYRAS98
      Registry Bookmarks v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 8266-pH55KMZ
      Registry Crawler v1.2 - Name - #CRACKS98 - Serial - 8267-$3BK$
      Registry Run Guard v2.00 - Name - Black Thorne - PC'98 - Serial - 78765077317B50756261
      Registry Search + Replace v2.10 - Name - Finn Mac CooL - User info - Fee Free Warez - Serial - 12F63309-xxxx - xxxx = any number
      RelayFax v2.4 - Serial - FAJYHHD-KJWATBO-RFYZNCI
      Reminder v4.52 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A16-35M-3599
      Reminder v4.53 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A16-35M-3599
      Reminder v4.53 - Name - #CRACKS - Serial - A16-35M-1748
      Reminders v3.5 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 3821436871
      Remote Control CD Player v4.013 - Serial - 247012546
      Remote Control v1.5.51 - Name - Bisoux - Serial - 217152435F
      RenderSoft VRML Editor v1.7 - Serial - PRSEPLA1OIOZ or PRSODAT1BRKZ or PRSBQKW1SDRZ
      Replace it! v1.5a - Serial - 0047
      Resize Image v2.3 - Name - Black Thorne - PC'98 - Code Key - C4D21375
      Resize Image v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - A41213C5
      RGB Editor v3.0 - Name - Freeware - Company - LawAbidingCriminalZ - Code - cc7de5a9
      RGB Editor v3.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRAKCS - Serial - 3317124040
      Rhino 3D Nurbs Modeler v1.0 - Serial - 1296-4271
      RSConvert v2.0 - Serial - 1965-0002973
      RSVP v1.12 - Serial - 4959382452
      Rummy Drop v1.11 - Name - Registered User - Serial - 08o8ho008j910r
      RZSplit 97 v2.5 - Serial - 56911482
      SafeHouse v1.80.04 - Serial - us.checkpoint
      SafetyScan v2.5f - Serial - 7340680 or 7524180 or 7429153 or 18748435
      SafetyScan v2.5i - Serial - 6462490
      Sax Basic Engine Enterprise v5.01.05 - Serial - 2350-4177296-05
      Sax Basic Engine Professional v5.01.05 - Serial - 2250-2389087-72
      Sax Comm Objects Pro v3.099 - Serial - 1230-8595630-41
      Sax mPower 98 Professional v3.02 - Serial - 5120-2339087-62
      Sax Setup 98 - Serial - 3130-3091185-96
      Sax Setup v98.01234 - Serial - 3130-4125296-00
      Scitech Display Doctor v6.53 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 18410-FF9AC5CF-80510
      Scribe 95 v1.53 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5833919
      Screen Loupe v4.1 / v1.7 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3046010855
      Screen Loupe v4.2 / v1.7 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 3046010855
      Screen Loupe v4.3 / v1.7 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 2965745474
      Screenario v1.1 - Serial - CD328377
      Screen Saver Activate v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 475
      SDS HelpDesk Solutions v3.2 - Serial - P98638664195793 - (100 users)
      Seagate Backup Exec Enterprise - Adsm module +v7 for WinNT - s/n: 0244251786012345 - Autoloader module +v7.0 - s/n: 0542711783012345 - Disaster recovery +v7.0 - s/n: 0166671780012345 - Enterprise Editon +v7.0 for Win NT - s/n: 0243941784012345 - Exchange agent +v7.0 - s/n: 0070721788012345 - Migration utility +v7.0 - s/n: 0044741789012345 - Netware agent +v7.0 - s/n: 0170621787012345
      Searchpad v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BJ4819B (I think any name werks)
      SearchWolf v2.02 - Name - DanThaMan/fACTOR '98 - Serial - SE1998-201667
      SearchWolf v2.03 - Nsme - #CRACKS - Serial - SE035-128815
      SearchWolf v2.03 - Nsme - Finn Mac CooL - Serial - SE070-138114
      SecureCRT v2.2.2 - Name - CRowmAN - Company - PC98 - Serial - 03-05-091998 - Expiration - Never - Key - 2703 3617 1285 8067 0249
      SecureCRT v2.2.2 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-22-123123 - Expiration - Never - Key - 4584 7364 1145 5986 1154
      SecureCRT v2.2.2 - Name - Phrozen Crew - Company - Phrozen Crew - Serial - 03-22-123123 - Expiration - Never - Key - 2340 8365 2858 2109 9652
      SecureCRT v2.2.2 - Name - Zarkman - Company - [PC 98] - Serial - 03-22-123123 - Expiration - Never - Key - 0456 9648 3067 3605 8886
      SecureCRT v2.2.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-22-230100 - Expiration - Never - Key - 4035 5360 2309 0715 1774
      SecureCRT v2.2.3 - Name - CRowmAN - Company - PC98 - Serial - 03-14-101998 - Expiration - Never - Key - 1608 6170 7511 3348 4372
      SecureCRT v2.2.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-22-111998 - Expiration - Never - Key - 4606 8917 7781 0156 4151
      SecureCRT v2.3b1 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-22-230100 - Expiration - Never - Key - 4035 5360 2309 0715 1774
      SecureCRT v2.3b1 - Name - CRowmAN - Company - PC98 - Serial - 03-14-101998 - Expiration - Never - Key - 1608 6170 7511 3348 4372
      SecureCRT v2.3b3 - Name - - Company - PC98 - Serial - 03-05-091998 - Expiration - Never - Key - 2703 3617 1285 8067 0249
      SecureCRT v2.3b3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-28-019980 - Expiration - Never - Key - 5063 0500 1723 8563 6960
      SecureCRT v2.3 - Name - - Company - PC98 - Serial - 03-05-091998 - Expiration - Never - Key - 2703 3617 1285 8067 0249
      SecureCRT v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-28-019980 - Expiration - Never - Key - 5063 0500 1723 8563 6960
      SecureCRT v2.3.1 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 03-28-019980 - Expiration - Never - Key - 5063 0500 1723 8563 6960
      Secure Desk v3.0 - Serial - 3837453942553
      Secure Explore v2.0 - Serial - 0368710729
      Serv-U v2.4a - Put this in serv-u.ini under [Global] : Registrationkey=8uZTOvYb3a.,#CRACKS
      Serv-U v2.4a - Put this in serv-u.ini under [Global] : Registrationkey=SkX0sjSN9ls,PhRoZeN CReW '98
      Serv-U v2.4b - Put this in serv-u.ini under [Global] : Registrationkey=8uZTOvYb3a.,#CRACKS
      Serv-U v2.4b - Put this in serv-u.ini under [Global] : Registrationkey=SkX0sjSN9ls,PhRoZeN CReW '98
      ServerAdmin Plus v5.0 - Serial - F13-1234cc78901124672
      Servers Unlimited Spider! v2.0 - First Name - (anything) - Middle Name - (anything) - Last Name - (anything) - (Your e-mail here) - Serial - 0000-00000 - Code - 4FFF-FFFFF
      Set Me Up 98 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - smu
      Settlers 3 BETA - Serial - 1349-3583-1434-4345-4008
      Setup Factory v4.07 - Serial - DRSF-1014
      Setup Specialist 98 v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - ED0F67F3423238449B26FC29C38A5854
      SFX-Factory! v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 393-190-830
      Share TheNet v2.05 - Serial - ovcnhaBoblhEmfjFQiMRFUJLFW
      ShareIt v2.02 - Name - Norway - Serial - SH8-117280 or SP8-184072
      ShareIt v2.02 - Name - The_Gimp! - Serial - SH8-759806 or SP8-423864
      Sheesh Fly v1.1 - Serial - SHEF9283
      SideShow v1.0 - Serial - AJ500003
      SideShow v1.1 - Serial - AJ500003
      Simply Accounting v6.0 - Serial - 1021602-48016
      Site/C v1.1 - Serial - RJC-3384077
      Slides & Sounds Plus v2.0.0 (Build 149) - Credit card number - 00000000 - Serial - 2305298134434147
      SLMail 3.1 Information Series #1 - Serial - 984827 - Auth Code - R-P3K7D-YW4WU-2JP8T
      Small Business Inventory Control v3.5 - Serial - 032598-300
      SmartMaze v5.0 - Serial - 14348854002764
      SmilerShell 95 v1.4 - Serial - C2640803876 or C2640103755
      Snack WorkShop v1.20 - First Name - BLACK THORNE - Last Name - PC'98 - Serial - S68806739575-K1230
      SnagIt v4.22 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 63A95856FFFFFFFF
      SnapShot v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2421P(37X)
      SNAPSHOT! Hockey Statistics Manager v1.36 - Serial - 019-089-911 (League License)
      SNAPSHOT! Hockey Statistics Manager v1.36 - Serial - 019-089-912 (Team License)
      Snapshot/32 v2.60 - Finn Mac CooL - Serial - 1860895283
      SNTP v1.0 - Serial - xyzzy
      SocketWatch v2.0 - Serial - 8992-0014376 or 4307-0000690 or 4845-0008226 or 5817-0009792 or 3666-0016443 or 3898-0003264 or 8938-0018816 or 8229-0005841 or 5144-0023418
      SocketWatch v3.0 - Serial - 8992-0014376 or 4307-0000690 or 4845-0008226 or 5817-0009792 or 3666-0016443 or 3898-0003264 or 8938-0018816 or 8229-0005841 or 5144-0023418
      SocketWatch v3.1 - Serial - BLF-7362912
      SoftiCE v3.22 Win 95/98 - Serial - 2110-00617F-77
      SoftiCE v3.22 Win NT - Serial - 2210-004377-f3
      SoftiCE v3.23 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1904-3345BB-BB
      SoftiCE v3.23 Win 95/98 - Serial - 1900-0000DD-9B
      SoftiCE v3.23 Win NT - Serial - 1800-0000DB-9B
      SoftiCE v3.24 Win 95/98 - Serial - 1900-713155-77 - url - http://216.49.10.245/ha/harvestr-webjump/si324w9x.zip
      SoftiCE v3.24 Win NT - Serial - 1800-71315F-77 - url - http://216.49.10.245/ha/harvestr-webjump/si324nt.zip
      SolSuite 98 v3.5 - Serial - 22021003
      Start Menu Console Editor v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 03011-546582
      SoftImage v3.71 - Serial - SI-FB2323EA - Company Name - X-Force - Serial - D13-X86-2654-8314301D
      Solitaire v98a - Serial - 302625
      SONIC v1.4 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0803
      SONIC v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0803
      Sound Forge v4.0 - Serial - 100-0000999-068550
      Sound Forge v4.5 - Serial - 105-0000000-233806
      Spam Killer v2.4 - Serial - 003E-9124-7E3E39
      SpamEater Pro - Name - #CRACKS - Serial - $4973FF59
      SpamEater Pro - Name - Finn Mac CooL - Serial - $BAB70985
      SpeedyNet v4.22 - Name - Michelle L Serro - Serial - 99EA7 - Code - 294868
      Speller for Microsoft Office v1.1 - Serial - Y7YUGYGUEEUUGS1205002 or 4PP44PP9W4P4P91605005 or 38S2ATA8ST2XS81805007
      Spender Pro v2.0 - Serial - 15144DEE
      Splash v1.1 - Serial - NS-100-000-001 - Key - CCC8-2B1A
      SPSS v8.0 - ID - 281781 - Serial - 30865 10666 54452 79786 94805 8070
      SPSS v8.0 - ID - 3327971 - Serial - 30616 56854 43021 45637 17664 4686
      SPSS v8.0 - ID - 2141521 - Serial - 30155 67498 40203 25852 70186 1228
      SQLabel v4.1 - Name - (Your name here) - Serial #1 - 3896857095 - Serial #2 - 852058377
      Squizz v2.0 - Serial - 855022
      Split32 v1.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1961533-S54
      Splitty v1.6 - Serial - 18725032-01230567
      Splitty v1.7 - Serial - 1872503201230567
      Squizz v3.04 - Serial - ZQS202100207
      SSSpider v1.05 - Serial - Q6CFHXVATDBW6SYFZWU2ZQK1JJTJW or MXZJ2KNLHB544H1THQQ2SVJGZ6ZBH
      StartCraft v1.03 - CD CdKey - 1234567890123 or 4835-08309-0407 or 2742-66220-2897 or 2942-46281-1002
      Start Menu Changer '97 v2.60 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 4CF9C9D6
      Start-It v4.01 - First Name - #CRACKS - Last Name - #CRACKS - Company - #CRACKS - Serial - 1598347758
      Stay Connected v2.0 - Name - lxcore98 - Company - CORE - Serial - 8387F2598-5X66-9X873
      Stay Connected v2.1 - Name - lxcore98 - Company - CORE - Serial - 8387F2598-5X66-9X873
      StayOn Pro v2.5 - Serial - PRO-9805014455
      StayOn Pro v2.61 - Serial - PRO-9805014455
      StayOn Pro v2.7 - Serial - PRO-9805014455
      Stealth Keyboard Interceptor Auto Sender v1.0 - Name - #CRACKS - Serial - 51091663
      Stealth Keyboard Interceptor Auto Sender v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 85CF6804
      Stealth Keyboard Interceptor Pro v4.0 - Finn Mac CooL - Serial - 5D97C444
      Stealth Keyboard Interceptor Pro v4.0 - TEX98 - Serial - E9DCEB2B
      Steinberg WaveLab v2.0 - Install Serial - Deepz0ne-Radium-1998-QCZ
      Steinberg WaveLab v2.0 - Install Serial - ST22-TBPK2P8-EPPNBY8-Y8BW (WinNT)
      Steinberg WaveLab v2.0 - Install Serial - ST22-TYB8YYY-EPPNBY8-Y4JH (Win95)
      StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3581790368 (1 user)
      StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 631042848 (5 user)
      StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 2524296704 (50 user)
      StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 213393408 (500 user)
      StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3496933937 (1000 user)
      StepUp 98 v4.08a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 3081173553 (5000 user)
      Stickits Enhanced v96.7.20 - Serial - CYBERSTICKITS
      Stop Watch v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 6A6-68D
      StormWindows v5.02 - Serial - 3225-2722-4439-9756
      Stratos98 - Serial - ST123456789 - Code - 55530
      Stream Weaver DVD Video Authoring Tool Pro v4.4 - Installation Serial - SW-15456
      StreamWorks MP3 Server v3.10 Win95 - Serial - HE3A-7A1G-6A1A-1B5F
      StreamWorks MP3 Server v3.10 WinNT - Serial - HE3A-7A1G-6A1A-1B5F
      StripWav v2.03 - Name - Black Thorne - Code - 308831CFX
      Submit It v2.5 - Name - ASTAGA - Company - D4C - Serial - 257456038
      SubmitWolf Pro v3.06 - Name - Anyone - Serial - PW1-180023
      SubmitWolf Pro v3.08 - Name - Anyone - Serial - PW1-180023
      SubmitWolf Pro v3.08 Script update - Serial - PW-F451F3-
      SubmitWolf v4.0 - Name - The Keyboard Caper - Serial - PE-597418
      SUDS 97 - Name - Intern - Serial - SUDS1617
      Super Edit v3.3 - Serial - 14xxx - (x = any number 1-9)
      Super Enalotto 2.0 - Name - (Your name here) - Serial - APE56FK2JW37VL
      SuperBase v4.0 - Serial - 302010051293 or 152010015966
      SuperCat 2.1 - Name - Keefe Brooks - Serial - $069D6630
      SuperFax v5.1 - Serial - 051212453
      SuperJPG v2.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 422400-15028238
      SuperJPG v3.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 123456-11865809
      SuperMail v2.8b - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-1444863
      SuperPrint v4.0 - Serial - 400-400-xxxxx - (x = any number 1-9)
      SuperVoice v2.2 - Serial - 220006165 or 226104062
      Support Magic v3.0 - Serial - 9128745234
      SureStore Encryptor v2.2 - Name - DaVinci PC98 - Serial - fdrmfs9nhtkbpfvg
      Swell v97.3.11 - Serial - 123456789 - Code - 876543210
      SyGate v1.21 - Serial - 646A4844-12149F53 - Code - 33738D88
      SyGate v2.0 - Serial - 20012F9E-583EDBE4 - Code - 7C243D79
      SyGate v2.0 - Serial - 46655206-1105CEB - Code - 8E918A08
      SyGate v2.0 - Serial - 646A4844-12149F53 - Code - 33738D88
      SyGate v2.0.320 - Serial - 40199709-565970 - Code - 1EEAFC0D
      SyGate v2.1 - Serial - 20012F9E-583EDBE4 - Code - 7C243D79
      SyGate v2.1 - Serial - 46655206-1105CEB - Code - 8E918A08
      Symon Says v1.0 - Serial - 384-PELZW-7246
      SysBack v1.12 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 715DEB787900
      SysConfig98 v1.2 - Serial - 3E17FDB
      SysConfig32 v3.3b - Serial - 2c3c1936
      System Commander Deluxe v4.0 - Serial - YC950084-ARAE or YC900773-RGFY or YF108537-AYEC or YF104807-KFKY
      System Commander Deluxe v4.02 - Serial -
      System Information Pro ActiveX v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - SIOCX-HHQAR-OMWST-SPFAQ
      System Information v1.8 - Serial - 2s4mp74hx
      Systran Personal v1.02 - Serial -
      Systran Professional v1.6 - Serial - SIVORY-ANDREW
      Table of Contents v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0871453796
      Table of Contents v2.1 - Name - Registered Copy - Serial - 1016285280
      TablEdit v1.9 - Name - Chafe - Serial - 21544
      Tabnotes v3.06 - Name - Finn Mac CooL - Serial - Gqov$Njk!ErpQ
      Take Note v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 5115696
      Talking Caller ID v2.0 - Name - ( Tillety - KAC ) - Password - 10657 <----- Without the parentheses
      Talking Email v1.1 - Name - #CRACKS#CRACKS - Serial - 8469-VPZMP7XVPZMP7X
      Talking Email v1.22 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 8469-&TRRQV#+QP99#
      Tangle-It v3.0.2 - Serial - 487G38480P76
      TapeDisk v6.22 - Serial - 331972912963
      TapEdit v2.13 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 7487877839755
      Tapeware v6.1 - Serial - B1B39DDA-E9014769-5E34CD4B
      TaskBar Address v1.0 - Serial - TBA987654321
      TCP/IP Swapper v3.0 - Serial - 0492710223
      TeamCenter v1.22a - Serial - FCE-400-001-718-084184 (5 Users)
      TeleMate v4.20 - Name - The GuaRDiaN aNGeL - Serial - TM220000192 - (Type TM /R)
      Teleport Pro v1.29 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1067286980
      Teles - Serial - 900W657702504540
      Telix for DOS v3.51 - Serial -A1019106-29855 or A1058771-37419
      Terminus v3.0 - ID Code - 159-55-537-753-53860 - Alpha Key - 265-60-610-234-77812 - Beta Key - 087-80-634-833-75199
      Terrapin FTP Browser v2.3 - Serial - 33445-KUFLJ-4EV59
      Text Find v2.51 - Serial - TF2997
      Text To Ms v1.08 - Name - Phrozen Crew - Code - 47CE11A7
      TextFade 98 - Install Serial - 2722111600
      TgWin v1.5 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 121484484
      The Brain v1.53.2 - Serial - 1608-2170-5000-6921 (Enter the serial 2 times)
      The Cleaner v2.0 - Name - (Your name here) - Serial - 0111-0111-0111 or 0222-0222-0222
      The Cleaner v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 0111-0111-0111
      The Homepage Upper v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 138703421 (Single)
      The Homepage Upper v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 277563097 (Pro)
      The Homepage Upper v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 138703421 (Single)
      The Homepage Upper v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 277563097 (Pro)
      The Next Tool v1.92 - Name - Finn Mac CooL - Serial - BEBE440E
      Theme Builder v2.0 - Serial - TBV10-82958-27100
      Thing Maker v1.1 - Serial - 631E48-AF35F4-AC35C0-AF1285
      Things To Do v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-2654318
      Thumbs Plus v4.06 - Name - Paulo Osny May Junior - Serial - a65de349
      TIFNY v2.2a - Serial - 9SIRAX9-5229615
      TIFNY v2.3 - Serial -
      Time & Chaos v5.35 - Name - [Free Licensed Copy] - Serial - 3819567302
      Time Wizard 95 v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - TW27684
      TimeCard Calculator v2.6 - Serial - 66564
      TimbreWolf v2.02 - Serial - 43985799
      TimeEzy v1.02 - Serial - dfiks98721
      Tippy v1.34 - Name - Finn Mac CooL - Serial - wuqrrqtl
      Titelfm v1.1 - Name - Spider] - Serial - 922966919152
      TitleWave Plus v1.1a - Name - (Your name here) - Serial - 4232-7316
      ToggleDISKSPACE v2.03 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 19343605
      ToggleMINIMIZE
      ToggleMOUSE v4.37 - Name - Crowman /98 - Serial - 23078897
      ToggleMOUSE v4.37 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 23650795
      ToggleMOUSE v4.37 - Name - Licensed - Serial - 32068618
      TogglePING+ v1.1 - Serial - 21d24e48
      TogglePING+ v1.1a - Serial - 567430728
      TogglePOPDESK v1.01 - Name - #CRACKS - Serial - 32507054
      ToggleQUICKSCROLL v1.0 - Name - #CRACKS - Serial - 37899253
      ToggleQUICKPOINT v1.02 - Name - #CRACKS - Serial - 6512302
      ToggleTRAYTOOLS v2.11 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 15262842
      ToolBar v4.6 / v2.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - Fee Free Warez - Serial - 2318001255
      TopMenu v2.7501 - Serial - 154879835
      TraceRoute v2.02 - Serial - Key-B03-30-230-209-164-3899
      Track-IT Pro v2.2 - Serial - EBILVZOTDKLVKMQ or NALQRFPNYILLCKF (Lite)
      Track-IT Pro v2.2 - Serial - KKSHJPRUQSQBYNP or FUMWQYSAIJBTWSV or EOUXMOZPJPUITAH (Pro)
      Traffic Builder v1.55 - Serial - 123456-1789 - Key - 65F1-78787P - Browser - Any
      TransMac v3.1 - Name - (Your name here) - Serial - I31IC32D43FG
      TransMac v4.0 - Name -
      Trap Shooting Pro - Name - Finn Mac CooL - Serial - E112
      Tray Calendar v2.3 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-7273708
      Tray Clip v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 229338
      Tray Favorites v1.0 - Name - Spider] - Serial - TF10-5380-921-083-1656440
      Tray Minimizer v3.82 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 000918E464C291DF2CFA0D11
      Tray Temperature v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Company - #CRACKS - Serial - 00010-SHW-010-0000029
      TrayDay v6.14 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 151-9208
      TrayIcon Explorer v1.0105 - Name - TEX98 - Serial - 455448-511137919-TN (Single)
      TrayIcon Explorer v1.0105 - Name - TEX98 - Serial - 536334-511156783-YK (Site)
      TrayIcon Standard v1.026 - Name - TheDon[Fluke] - Serial - 82767-658582964-GM
      Traylamps v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 12034686
      TrayText v6.0c - Name - Finn Mac CooL - Serial - 576-8188
      Trellix v2.0 - Serial - 319808-IAN-90002-119803
      Triad Strategy Game v1.1 - Serial - 1111550014111433
      Triple Blocks v2.0 - Serial - TRIB2967
      TrueSpace v4.0 - Serial - 6400051000000
      Trumpet Winsock 3.0 - Name - Power User - Password - E26FB26A
      Trumpet Winsock 3.0 - Name - REGISTER - Password - 01ED95D9
      Trumpet Winsock 3.0 - Name - Super User - Password - 52A1C052
      Trumpet Winsock v4.0 - Name - VERSUS - Password - 50E6-4D18-C326-6095-87F3-61C6-7613-A8FF
      Trumpet Winsock v4.1 b1 - Name - VERSUS - Password - 50E6-4D18-C326-6095-87F3-61C6-7613-A8FF
      Truster v2.41 - Cd-key - 591-711936221 - Unlock code - D9EAB(this appears not to work, so ask me for a file that will werk if u see me)
      TRX Portfolio Manager v3.5 - Serial - j290Z3905aglxe
      Tune Up Master v1.0 - Serial - carwash
      Tunnel Out v1.1 - Serial - TOUT3627
      TurboClick v1.01 - Serial - 9404682421388557248569120850420000080221
      TurboLaunch v4.01 - Name - Vizion/CORE - Serial - AQQ97Z-XA9BMH-LAHKT
      TurboZIP Express v1.01 - Serial - NS-100-000-001 - Key - BCDF-7E22
      TweakEzy v1.52 - Serial - cjsiw92732
      Tweaki For Power Users v1.04 - Name - Norway - Serial - 66359483
      Twinbridge Multilingual v4.98 - Serial - 779827898051-104081
      Twinkle Bulbs v2.95 - Name - STARDOGG [PC] - Serial - AMC5673
      Twinkle Bulbs v3.02 - Name - STARDOGG [PC] - Serial - AMC5673
      TWinExplorer v1.1 - Name - Spider] - Serial - WEHMAFRTEPCBFAT
      Typestry v1.1c - Serial - 4144650235 or 0478821383
      Typestry v2.03 - Serial - 0821411441 or 3832155486
      Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00130-74790-84595 (Single)
      Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00136-95049-15682 (10 Users)
      Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00120-74240-27241 (25 Users)
      Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00120-75031-38936 (50 Users)
      Typing Master v4.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 00120-74372-45839 (100 Users)
      Ucalc v4.0 - Serial - 369,352,679,700,649,000,000,000,000,000,000
      Uninstall Manager v2.6 - Name - #CRACKS - Serial - 545
      Uninstall Manager v2.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 1076
      Ultimate FileFinder v1.1 - Serial - LHFXGSVAB
      Ultimate Solitare v2.6 - Serial - 791582
      Ultimate Language Tutor 4.3 761933 (nags only)
      Ultimate Solitaire: 791582
      Ultimate Solitare Collection 2.5 791582
      UltraEdit v5.21 - Name - Finn Mac CooL - Key - GIKEMENC35304430
      UltraEdit v6.0 - Name - #CRACKS - Key - XCFWKWQD16230119
      UltraEdit v6.0 - Name - Finn Mac CooL - Key - CDVGJFWQ14885869
      UltraEdit v6.0a - Name - #CRACKS - Key - XCFWKWQD16230119
      UltraEdit v6.0a - Name - Finn Mac CooL - Key - CDVGJFWQ14885869
      Ultra Hal Assistant v1.0.91 - Serial - 72083REM
      Ultra Hal v6.0 - Serial - REM72083
      Unios v1.9 - Serial - 16182088-09080700
      Universal v1.5 Name - Plushmm [PC97] - Serial - 655162446
      Universe Creator v1.6 - Name - MARQUIS UCF - Serial - 148999584
      URL CLIPtomania v1.0 - Name - Black Thorne - PC'98 - Serial - SM3UPU48HOVD
      URL Spider v2.5.2 - Name - (Your name here) - Serial - IS2513-
      URL Spider v2.6.1 - Name - David Cowgill - Serial - 115364992477135589938
      Value Trend Indicator v4.2 - Serial - 181605
      VanBascos MIDI Player v1.05 - Name - Blackstar TRPS98 - Serial - 7829137620
      Velocipede v3.2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - Phrozen - Checksum - 1D1A-1374-5AFC-E128
      Viewsoft Internet v3.2.1516 - Serial - 803-134874305168
      Virtua Girl v1.07 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 41198
      Virtual Tools MFC v1.0 - Serial - 1695001B
      Virtual Turn Tables v1.60 - Name - Finn Mac CooL - Code - &(.PX,0Q2K!D#C#"["U^\5/LO*&8YO7Q4^R\H9@R,C(R3 - Key - _d_j_H_D_and_U_C_F_!
      VISIO Professional v5.0c - Serial - 50200-18592
      Visual Basic v5.0 - Name - (Your name here) - Serial - 56799270782400740461
      Visual Basic v6.0 Pro - Serial - 82891814582691454736 - CD-Key - 815-2325261
      Visual Business Cards v3.1f - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-4822438
      Visual Dialog Script v2.5 - Name - Freeware - Company - Freeware - Serial - 200-90663368
      Visual Envelopes v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-6731678
      Visual Labels v3.1g - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-2260335
      Visual Month v2.8 - Name - Finn Mac CooL - Serial - RKS-1986893
      Visual Multitool v2.0 - Serial - 40FD03D29900454E
      Visual Multitool v2.1 - Serial - F09784D299900454E
      Visual Studio 98 - Serial - 50021-335-6624872-26366
      VivoActive VideoNow v3.0 - Serial - swbfd-203486-pkrs
      Voice Email v4.08 - Serial - 8482-549-211
      VoxPhone Pro 3.0 - Serial - 000-123-4567 - Code - HXPFGNAJVQ
      Voyager Key Updater v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 568X-47VH-34X2-3183
      VPOP3 v1.3 - Name - CKL!1997 - Users - 5 - Expiration - 0 - Serial - kMDyFErgovCFMTW
      Vueprint Pro v6.1 - Serial - 5985587 or 8516031
      VuePrint Pro v6.2 - Serial - 16404382 or 1802325269
      VuePrint Pro v7.0 - Serial - 16404382 or 1802325269
      Wallpaper v1.2 - Name - Finn Mac CooL - Serial - C41223D5
      Wallpaper Manager 98 v1.13 - Serial - 847977-27701-011
      Waste Whacker v2.12 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 341082552666
      Waste Whacker v2.12 - Name - The Master DaVinci - Serial - 500554744556
      Waste Whacker v3.02 - Name - Warp98 - Serial - 489648749934
      Waste Whacker v3.11 - Name - afdad [SpX] - Serial - 585259930016
      Waterfall Pro v2.01 - Serial - 1797195037-8455-2754-5987 or 997334678-0373-5920-1968
      Waterfall Pro v2.1 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 30440097-2921-2832-0546
      Waterfall Pro v2.1 - Name - Prophecy [tNO '98] - Serial - 22621938-2114-2953-5427
      Waterfall Pro v2.1a - Name - Finn Mac CooL - Serial - 42038425-4112-9089-37
      Wave Convert Pro v3.0 - Serial - 111-WPA9944
      Wave Convert Pro v3.1 Build 4 - Name - (Your name here) - Company - (Your company here) - Serial - 10256 WP5020 A2670
      Wave Events v2.0 - Name - X - Serial - TEX98
      Wave Flow v2.0 - Login - #CRACKS - Password - 224683
      Wave Flow v2.0 - Login - Black Thorne - PC'98 - Password - 2374701
      Wave Flow v2.0 - Login - Finn Mac CooL - Password - 1203422
      WaveStation v2.72 - Serial - WS27-1928-5634-1998 - Code - 254806749842
      WaveStation v3.0 - Serial - WS3011-127868576225
      Weather Online v1.0 - Serial - WO1WN5515
      Weather1 v1.40.1.7 - Name - qwerty - Serial - U[IVX]
      Web Creator v1.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 64701967
      Web Expert v3.0 - Name - Finn Mac CooL - Serial - TZP45W-ACDSVL-XMQYE8-G4KW9C
      Web Extract ToolPak v1.0 - Serial - NS-100-000-015 - Key - 0600-F275
      WEB Form Formatter v1.6 - Name - Finn Mac CooL - Serial - 794-7A7
      Web Graphics Optimizer v4.0 - Name - Sn0wman - Company - none - City - heaven - Serial - WP1-208-036-308-997-0105-4176-784
      Web Hacker 2.5 - Name #1 - Phrozen - Name #2 - Crew - Serial - 1368431568
      Web Magician v1.0 - Serial - 847931526
      Web Meta Power v1.0 - Serial - VFG-879-439
      Web Phone v4.01 - Key - 4359NJ8PU124T852 or 747H86552V3453D0 or H925T842989AJ12D
      Web Phone v4.02 - Key - 4359NJ8PU124T852 or 747H86552V3453D0 or H925T842989AJ12D
      Web Plus v4.0 - Serial - ??nnnnwwnc?nnn?bvn?+++?n++?cw?n?cjfnfnf0n}p91
      Web PriceList 2001 v1.3e - Name - ESCOM - Serial - RW3349218074957U - Code - ABCDEF
      Web Server 4D v2.02 - Serial - 88GE-VTSW-HFFF-GNGG
      Web Snap v2.2 - Serial - 69446532
      Web Thumbnailer v1.2.3 - Serial - 787967-80027-012
      Web Traffic Builder Pro v4.03 - Serial - WTB-ZVVWDLFZ
      WebBandit v3.60.01 - Serial - 197310 - Unlock - 972401
      WebBoy v1.41 - Serial - WB10-01-12345678-nbfbqouagb or WB13-01-14031998-hdgbaiormd
      WebEdit PRO v3.0.4 - Name - Nop [Phrozen Crew] - Serial - F74EC7GA7271
      WebEdit PRO v3.1 - Name - Mexelite'98 - Serial - F6F7DBFAC517
      WebExpress v3.0 - Name - (Your name here) - Serial - 860-7105-735
      WebExpress v3.0 - Name - Jan Henry Dickinson - Serial - 860-7105-735
      WebFerret PRO v2.5101 - Serial - NS-100-002-267 - Key - 6304-1D8A
      WebFerret v2.7 - Serial -
      WebOverDrive v2.0 - Serial - $AE282254
      Webpad v1.0 - Serial - I paid ;o)
      Webpass v4.0 - Serial - 1492
      WebPop v2.01 for MDaemon - Serial - 102-01-02928-155-43556
      WebSeeker v3.4.0.3 - Serial - WS2R-DWSXPU-7XWEE-E6L-8INWUG or WS2R-5ZFFBL-7XG2N-NVJ-NI3Q22
      Webshop v3.41 - Serial - ILAB-472HPS3R
      Webshots Screen Saver Toolkit v1.05.2552 - Name - Finn Mac CooL - Key - WS1-FINNM - Serial - 4635-2415-5707-6505-8765 (Pro)
      Websnake v1.23 - Name - Phrozen Crew 98 - Serial - 123456789 - Reg Code - F1B148F5C3E900
      WebSpider - Serial - GBU507130405066 (Standard)
      WebSpider - Serial - HO65730330175132029 (Pro)
      WebSurveyor v1.1.81 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WSB-R0D3DD1B3717FF
      WebSurveyor v1.1.81 - Name - Finn Mac CooL - Serial - WSB-R0D3DD1B3717FF9
      WebTwin v1.1a - Name - FreeKey 123456 - E-mail - [email protected] - Serial - EEGZ-11-47217100
      WebVCR v2.01 - Name - mpbaer - E-mail - [email protected] - Serial - 3d27-7773-k4dp-c6e7
      WebVCR v2.02 - Name - xOANON - E-mail - [email protected] - Serial - d8v4-svek-49ym-rvpf

      vıs baslıgı yanlıs yazdık neyse
      WebVCR v2.12 - Name - xOANON - E-mail - [email protected] - Serial - d8v4-svek-49ym-rvpf
      WebWhacker v3.2.04 - Serial - WW2R-QQLJ7D-XAVK3-ITN-SHB4JG or WW2R-QCCB3S-XASBE-Z8M-YMHBJ
      __________________

      Counter Strike: Condition Zero Oyun sırasında ~ tuşuyla konsolu açın. Ardından sv_cheats 1 komutunu yazıp, oyunu yeniden başlatın. Görev tekrar başladıktan sonra, tekrar konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin:

      god - Ölümsüzlük
      fly - Uçma modu
      noclip - Duvarlardan geçebilme
      notarget - Görünmezlik
      impulse 101 - Birkaç silah verir
      give (eşya ismi) - Belirtilen eşyayı verir
      maps - Haritaları listeler
      changelevel (harita ismi) - Haritayı değiştirir
      sv_restart 1 veya sv_restartround 1 - Görevi yeniden başlatır

      Eşyalar:
      weapon_ak47
      weapon_aug
      weapon_awp
      weapon_deagle
      weapon_elite
      weapon_famas
      weapon_fiveseven
      weapon_g3sg1
      weapon_glock18
      weapon_m3
      weapon_m4a1
      weapon_mac10
      weapon_mp5navy
      weapon_p228
      weapon_p90
      weapon_scout
      weapon_sg550
      weapon_sg552
      weapon_tmp
      weapon_ump45
      weapon_usp
      weapon_xm1014


      --------------------------------------

      arkadaslar buyrun buda ikincisi


      Alien Trilogy:

      Aşağıdaki kodları oyun sırasında yazın:

      comeandhaveago - Tüm silahlar
      weapontastic - Tüm silahlar
      ifyouthinkyouarehardenough - Sınırsız cephane
      theironlady - Multiplayer'da full enerji
      takeonallcomers - Single player'da full enerji
      ripleydoesitwithbigguns - Tüm hileler aktif
      jumptolevel<level 1-34> - Seviye seçimi
      nadiapopov<level 1-34> - Seviye seçimi



      Aliens vs Predator:

      Oyun esnasında ~ ve F12 tuşlarına aynı anda basarak hile konsolunu açın ve hileleri girerek ENTER tuşuna basın.

      alienbot - AI kontrolünde bir Alien yaratır. (Marine İçin)
      freakoftheuniverse - Ölümsüzlük. (Marine İçin)
      giveallweapons - Tüm silahlar ve cephaneyi verir.
      god - Ölümsüzlük.
      light - Oyuncunun etrafını aydınlatır.
      marinebot - AI kontrolünde bir Marine yaratır.
      observer - Gözlemci modunu açar/kapatır.
      predobot - AI kontrolünde bir Predator yaratır.
      showcoords - Seviye koordinatlarını gösterir.
      gimme_charge - Predator enerjisini doldurur. (Predator için )
      skullcollector - Ölümsüzlük. (Predator için)
      theonedeadlycreautureevercreated - Ölümsüzlük. (Alien için)
      winneroftheonegreatbattleoftheuniverse - Xenomorph haline dönüşmenizi sağlar. (Alien için Geçerlidir)



      Aliens vs Predator - Gold:

      Oyunun kısayoluna "-debug" komut satırını ekleyin. Daha sonra oyunda [~] tuşuna basarak konsolu açın daha sonra aşağıda her karakter için ayrı ayrı verilmiş olan hile kodlarını girin. (Tüm karakterler büyük harf olmalı)

      Marine için:
      MOTIONTRACKERVOLUME # - M. T. ses seviyesi (0.00 ile 1.00 arası)
      MOTIONTRACKERSPEED # - M. Tracker hız seviyesi (1 ile 16 arası)

      Predator için:
      GIMME_CHARGE - Enerjiyi yeniden doldurur

      Alien için:
      CROUCHMODE 0/1 - Sürünme modu (0 kapalı 1 açık)

      Diğer karakterler:
      ALIENBOT CPU - Kontrollü Alien yaratır
      GOD - Ölümsüzlük
      GIVEALLWEAPONS - Tüm silahlar
      LIGHT - Light Aura yaratır
      MARINE BOT # - # kadar Marine yaratır
      PREADOBOT # - # kadar Predator yaratır
      PREDALIENBOT CPU - Kontrollü Predator-Alien yaratır
      PRAETORIANBOT CPU - Kontrollü Praetorian-Alien yaratır
      XENOBORG CPU - Kontrollü Xenoborg yaratır
      SHOWFPS - Ekran tazeleme sıklığı
      SHOWPOLYCOUNT - Render edilmiş poligonlar
      LISTVAR - Yardım
      LISTCMD - Komut listesi
      TIMESCALE # - Oyun hızını değiştirir (0.00 ile 1.00 arası)

      Uyarı: Debug modda oyununuzu kaydedemezsiniz




      Aliens vs Predator 2 - Primal Hunt:

      Oyun da mesaj gönderme tuşuna basın ve

      <cheat> x

      şeklinde x yerine aşağıdaki kodlardan birini yazın) hilenizi girin:

      mpcanthurtme - Ölümsüzlük Aç/Kapat
      mpschuckit - Silah ve cephane verir
      mpsmithy - Tam zırh
      mpkohler - Tam cephane
      mpstockpile - Tam cephane
      mpbeamme - Oyuncu bölümün başına ışınlanır
      mpsixthsense - Hayalet modu Aç/Kapat
      mpicu - 3. Şahıs görüş açısı Aç/Kapat



      Alone in The Dark:

      Oyunun save?.itd (? = verdiğiniz isim) dosyasını açın ve aşağıdaki byte'ları “FF” ile değiştirin.

      -Byte- -Sonuç-

      19.865 - Lambaya gaz alırsınız
      19.866 - Rifle için cephane verir
      19.882 - Sağlığınız full olur
      20.024 - Silah için cephane verir




      Apocalyptica:

      Oyun esnasından [~] tuşuna basıp konsolu açın ve "exodus 15:3" yazın. Bu şekilde hile modu aktif hale gelir daha sonra aşağıdaki hileleri kullanabilirsiniz

      god 1 - Ölümsüzlük (0 kapatır)
      nextlevel - Sonraki bölüme geçiş
      fly 1 - Uçuş modu
      changecharacter - Karakter değiştirme
      botcombat - Bot savaşını açar
      botmove - Bot hareketlerini açar
      botforcefight - Bot dövüşünü açar
      listplayers - Oyuncu listesi
      addbot - Bot ekler
      editbot - Bot düzenler
      removebot - Botu kaldırır
      makebotdead - Botu öldürür
      playmovie - Açılan filmleri seyredersiniz
      getres - Çözünürlüğü gösterir
      setres - Çözünürlüğü düzenler
      botorders - Bot komutları
      list - Komut listesi



      Battlezone 2:

      Oyunda iki tip hile yöntemi vardır.
      1) Oyun sırasında Shift] + [Alt] tuşlarına aynı anda basın ve aşağıdaki hile kodlarını kullanın

      tebuffy - Ölümsüzlük
      tedontdie - Bütün haritayı gösterir
      tenerd - Uyduyu gösterir
      tedeadite - Cephaneniz bitmez
      terat - Sınırsız Scrap’a sahip olursunuz

      2) Oyun sırasında [CTRL] ve [é] tuşlarına birlikte basıp hile konsolunu açıp aşağıdaki kodları girebilirsiniz

      game.cheat bzbody - Zırhınız zarar görmez
      game.cheat bzfree - Kaynaklarınız ve pilotlarınız tükenmez
      game.cheat bzradar - Bütün haritayı gösterir
      game.cheat bztnt - Cephaneniz bitmez
      game.cheat bzview - Enerjiye gerek kalmadan Comsat Link'i sağlarsınız



      Battlezone II - Force Commander:

      [CTRL] ve [é] (escape tuşunun altındaki) tuşlarına basıp konsolu açın ve aşağıdaki kodları yazın:

      game.cheat bzbody - Sınırsız zırh
      game.cheat bzfree - Sınırsız pilot ve kaynaklar
      game.cheat bzradar - Tüm harita
      game.cheat bztnt - Sınırsız cephane
      game.cheat bzview - Enerjiye gerek kalmadan Comsat Link'i



      Blood 2 The Chosen:

      Oyun sırasında “T” tuşuna basıp açılan konsola aşağıdaki kodları girin

      MPGOD - Ölümsüzlük
      MPKFA - Cephane
      MPCLIP - Spectator Modu
      MPHEALTHY – Sağlığınız Tamamlanır
      MPWHEREAMI - Bulunduğunuz Koordinatları Verir
      MPHIDEME – Bulunduğunuz Yeri Göremezsiniz
      MPBEEFCAKE – Gücünüz Artar
      MPKILLEMALL - Bütün Düşman Yaratıklar Ölür.
      MPSPEEDUP - Hızınız Artar
      MPSTRONGER – Gücünüz Artar
      MPOPHELIA - Ophelia'nın Görüntüsü Alırsınız
      MPISHMAEL - Ishmael'in Görüntüsü Alırsınız
      MPCALEB - Caleb'in Görüntüsü Alırsınız
      MPGABBY - Gabriella' nın Görüntüsü Alırsınız
      MPBERETTA – Bir Adet Baretta Verir
      MPSUBMACHINEGUN - Submachine Gun
      MPFLAREGUN – FlareGun
      MPSHOTGUN - ShotGun
      MPSNIPERRIFLE - SniperRifle
      MPTESLACANNON - TeslaCannon
      MPNAPALMCANNON - NapalmCannon
      MPSINGULARITY - Singularity
      MPASSAULTRIFLE - AssaultRifle
      MPHOWITZER - Howitzer
      MPBUGBUSTER - BugBuster
      MPMINIGUN - MiniGun
      MPLASERRIFLE - LaserRifle
      MPTHEORB - TheOrb
      MPLIFELEECH – LifeLeech
      MPGOSHOPPING – Bütün Eşyalardan Verir
      MPNEWCROWARD – 100 Adet Rırh Verir
      MPREALLYNICENURSE – 300 Adet Sağlık Verir
      MPWARD – 25 Adet Zırh Verir
      MPCARBONFIBER - Willpower Powerup Verir
      MPTAKEOFFSHOES – Görünmez Olursunuz
      MPNICENURSE - 25 Adet Sağlık Verir
      MPHERKERMUR - Triple Damage Powerup Verir
      MPBEANSOFCOOLNESS - Karma Silah Verir


      Call of Duty - United Offensive:

      Hileleri açmak için masaüstünüzdeki kısayola aşağıdaki komut satırını ekleyin

      +set thereisacow 1337 +set developer 1 +set sv_cheats 1 +set monkeytoy 0

      Tamam deyip çıkın ve oyunu başlatın. Oyun sırasında [é] tuşuna basarak konsolu çıkartın ve aşağıdaki kodları yazın:

      god - Ölümsüzlük
      give health - Tam sağlık
      give # - # yazan yere yazdığınız şeyi alırsınız
      notarget - Görünmezlik
      noclip - Duvarlardan geçebilirsiniz

      Not: Hileleri girdikten sonra "sv_cheats are read only" diye olumsuz bir mesaj alırsanız konsola "setrandom sv_cheats 1 yazın" ve hileleri tekrar girmeye çalışın.




      Carmageddon 2 - Carpocalypse Now:

      Aşağıdaki kodları oyun sırasında yazın:

      TILTY - Pinball Modu
      WATERSPORT - Su altında gidebilme yeteneği
      LEMMINGIZE - Aptal yayalar
      STIFFSPASMS - Mutant cesetler
      WOTATWATAMI - kaygan lastikler
      SMARTBASTARD - Yarışı kazanın
      MRMAINWARING - Panik halinde yayalar
      WETWET - Fazladan kredi
      TINGTING - Bedava onarım
      STOPSNATCH - Kronometre açık/kapalı
      MOONINGMINNIE - Ayın çekim gücü
      BIGDANGLE - Kuyruklu mutantlar
      CINTONCO - Hot Rod
      FASTBAST - Turbo yayalar
      STICKYTYRES - Duvara tırmanmak kim istemez
      GOODHEAD - Aptal kafalı yayalar
      EVENINGOCCIFER - Sarhoş araba kullanmak
      TIMMYTITTY - Fazladan süre
      ZAZAZ - Zombi yokedici
      POWPOW - Rakipleri geri püskürtün
      FRYFRY - Zombilere ateş fırlatın
      GLUGLUG - Fazladan yüksek kredi
      MINGMING - Tam tamir
      JIGAJIG - Dinamik mod
      MRWOBBLEY - Esnek süspansiyon
      WHIZZ - Turbo
      SUPAWHIZZ - Mega turbo
      PILLPOP - 5 kurtarma hakkı
      SKIPPYPOOS - Kanguru gibi zıpla
      DOTACTION - Haritada zombileri göster
      DIDEDODI - Mayın
      STOPSNATCH - Zamanı durdur

      Ve DİĞER HİLELER

      lemmingize - Disable Pedestrian AI
      fastbast - Fast Pedestrains
      wotatwatami - Slippery Tires
      takemetakeme - Suicidal Pedestrians
      stickits - Pedestrians Are Stuck
      megabum - Giant Pedestrians
      supacocks - Invincibility
      blueballz - Frozen Opponents
      bluepigs - Frozen Police
      swiftyshifty - Turbo Opponents
      pigsmightfly - Turbo Police
      mooningminnie - Lunar Gravity
      bigdangle - Mutant Tail
      mrmainwaring - Panicked Pedestrians
      stiffspasms - Mutant Corpses
      clangclang - Trashed Bodywork
      fryingtonight - Pedestrian Electric Ray
      bigtwat - Solid Granite Car
      bloodyhippy - Drugs
      twatoff - Explosive Pedestrians
      xrayspeks - Ethereal Pedestrians
      oypowerupno - No Power-Ups
      stuffitup - Damage Magnifier
      anglemolesters - Immortal Pedestrians
      duffride - Rock Springs
      rubberup - Gripomatic Tires
      ledsleds - Jupiter Gravity
      easypeasy - Slow Motion Pedestrians
      tinytoss - Mini Pedestrians
      furkinell - Turbo Bastard Nutter Nitros
      hotass - Afterburner
      liquidlunge - Oil Slicks
      fistnesses - Max Offensive
      skegnesses - Max Everything
      thatsalotofarmour - Extra Armor Slot
      thatsalotofpower - Extra Power Slot
      thatsalotofoffal - Extra Offensive Slot
      thatsalotofslots - Extra Slots All Around
      strongbones - Bonus Armor Slots
      fastbones - Bonus Power Slots
      nastybones - Bonus Offensive Slots
      loadsabones - Bonus Slots All Around
      ineedapill - Pedestrian Valium
      bonbon - Slaughter Mortar
      oohmessymess - Dismemberfest
      getdown - Grooving Pedestrians
      fartsuits - Helium Pedestrians
      largeone - Angry Pedestrians
      hippotart - Far Pedestrians
      bloodyartists - Stick Insects
      cowcow - Pedestrian Repulsificator
      osostrong - Extra Armor
      osofast - Extra Power
      osonasty - Extra Offensive
      osoversatile - Extra Everything
      ohsostrongsostong - Double Extra Armor
      ohsofastsofast - Double Extra Power
      ohsonastysonasty - Double Extra Offensive
      stringvest - Max Armor
      vastnesses - Max Power
      gotoinfrared - Cloaking Device
      osoversatilesoversatile - Double Extra Everything
      iwishicouldflyrightuptothesky - Uçuş modu




      Carmageddon:

      "SALMONAXE" yazarak hile modunu açın.

      W: Anında kazanın
      B: Anında terfi sağlar
      S: Otomobilin teknolojisini yükseltir
      C: Tüm safkan ve melezlere ulaşın ?
      L: Monolith'leri çağırmak
      T: Yarısaydam binalar
      D: Hafıza durumları

      Aşağıdaki kodlar aracınıza komik özellikler kazandırır.

      BIGBOTTOM, SUPERHOOPS, IGLOOFUN, INTHELOFTBUYOURNEXTGAME
      CHICKENFODDER, FUNNYJAMISLANDRULES, SMALLUDDERS, SPAMFORREST
      TRAMSARESUPER

      Harita, araba seçme veya oyunu başlatma gibi ekranlardan birinde ENABLE yazın. Bu tüm pist ve araçları açacaktır. Artık, oyun sırasında aşağıdaki hileleri de kullanabilirsiniz.

      Yarış başladığında [F4] tuşuna basın, cheat mode'a girin ve:

      F5 - Onarım
      F6 - Ölümsüzlük aç/kapa
      F7 - +30 saniye
      F8 - Zamanı durdur/başlat
      F10 - Tur sayacını arttırır
      F11 - +5000 kredi
      SHIFT + F6 - rakipleri haritada gösterir
      SHIFT + F7 - +300 saniye
      Shift + F8 - Sadece kendi arabanıza gölge koyar
      Shift + F10 - Checkpoint sayacını arttırır
      Shift + F11 - 5,000 kredi kaybettirir!
      Ctrl + F8 - Gölge özelliğini açıp kapatır
      Ctrl + 1 - Uçuş modunu açıp kapatır

      Bir de bunları deneyin:

      # (herhangi bir sayı):
      SHIFT-#
      ALT-#
      SHIFT-ALT-#
      CTRL-#



      Carmageddon TDR 2000:

      Oyun sırasında [Esc] tuşunun altındaki [é] tuşuna basın ve aşağıdaki kodları kullanın:

      hereComesTrouble - Hile modunu aktif hale getirir
      openLevelsGuv - Tüm seviyeler
      cash - + 10,000$
      invincible - Ölümsüzlük
      ai on/off - yapay zeka açık/kapalı
      setCar [ARABAADI] - Arabanızı [ARABAADI] isimli arabaya çevirin
      makeai [ARABAADI] - [ARABAADI] arabayı kullanan rakip ekleyin
      WasteAll - Tüm arabaları yok edin
      lastlap - Yarışa son turdan (Final Lap) başlayın
      lastcheckpoint - Sonuncu hariç tüm Checkpoint'ler
      geçilmiş olur
      adventure - Text Adventure Mini-Game
      damage_multiplier # - Hasarı # sayısına yükseltir
      addPowerup # - (#) isimli Powerup

      Powerup isimlerini bulmak için oyunun kurulu olduğu dizinin altındaki Assests dizinindeki PowerupStrings_Internal.txt. dosyasına bakın.



      Command & Conquer Red Alert - Counterstrike:

      Oyun menüsüne gidin sol Shift tuşuna basılı tutarken, yukarıda Options menüsünün sağındaki hoparlör resmine tıklayın. Artık meşhur karıncalarla tanışabilirsiniz.



      Command & Conquer:

      İlk olarak bir jip yapın sonra düşmanın binalarının bulunduğu yere girin jipiniz patlayıncaya kadar etrafta gezdirin her yer açılsın sonra çok ucuz olan sandbag'leri arka arkaya koyarak jipinizin geçtiği yollardan karargaha sokun sandbag'lere ateş etmeyeceklerdir. Sonra onların karargahlarının çıkışını kapatın. Bilgisayar bundan sonra size saldırmayacak, içeride tıkılıp kalacaktır. İsterseniz sonra sandbag'leri karargahın içinde kuytu bir yere kadar uzatıp, oraya bir baraka kurup, mühendis üretip tüm binalarını ele geçirin. Bu numara Red Alert'de işlemiyor, Tanklar sandbag'leri ezip geçiyor



      Command & Conquer Red Alert 2:

      Oyun esnasında F7'yi basın ve açılan bölüme kodları girin.

      sonicboom - Hava birimleri on kez daha hızlı olur
      lotsofpresents - Sandık verir
      poweroverwhelming - Sonsuz güç
      legenhancement - Yaya birimler on kez daha hızlı olur
      ineedbackup - Takviye birimler verir
      movemovemove - Bina ve birimler anında yapılır
      iseethelight - Gölge kalkar
      apresentforyou - Sandıklardan düşman birimleri çıkarır
      blackhole - Gölge sizi düşmandan saklar

      Okul otobüsü:
      Rus olarak oynarken Yuri'nin mine control özelliğini kullanarak bir okul otobüsünü (school bus) kontrolünüz altına alın. İçine 5 piyade yerleştirin ve düşman üssüne yollayın, askerlerinizi otobüsünün içinden çıkarmadıkça Allied birimleri size ateş etmeyecektir.

      Yenilmez Demolition Truck:
      5-6 adet tamamen dolu Iron Curtain taşıyan Demolition Truck yapın ve onlary düşman üssüne yollayıp çarpışmaya girmeden Iron Curtain'lary açın. Demolition Truck hedefe ulaşıncaya kadar yok olmayacaktır





      Command & Conquer Renegade:

      Bu hile skirmish'teki (multiplay practice) çoğu şeyi değiştirebilmenizi sağlıyor.

      Westwood klasörüne girin, oradan Renegade\Data'ya girin oradaki 'svrcfg_skirmish.ini' dosyasını herhangibir text editörüyle açın. Oradaki değerleri değiştirerek istediğinizi yapabilirsiniz. Mesela oyunun süresini arttırabilirsiniz. En son olarak kaydedip kapatın.

      NOT: Dosyanın yedeğini almayı unutmayın...




      Commandos 3 - Destination Berlin:

      Oyundayken "SOYINCAPAZ" yazarak hile modunu aktif halde getirin. Bu kodu yazdıktan sonra Commando'yu seçili tutup aşağıdaki tuş kombinasyonlarını kullanın.

      [Ctrl] + I - Ölümsüzlük
      [Ctrl] + V - Görünmezlik
      [Shift] + X - Commando için hedef belirleme
      [Ctrl] + [-] - Ekran tazeleme hızı
      [Ctrl] + [Shift] + N - Bölümü kazanırsınız
      [Ctrl] + [Shift] + X - Tüm düşmanlar ölür

      Bölüm Kodları:
      NS2B7 - Mission 1
      GMD1T - Mission 2
      NMD15 - Mission 3
      YDNCQ - Mission 4



      Delta Force - Task Force Dagger:

      Oyunda (é) ile konsolu açıp aşağıdaki kodları yazın:

      ClayburnFallmont - Tam cephane
      StanGable - Sınırsız cephane
      JeffersonDarcy - Sağlık
      AceEvans - Görünmezlik
      RogerPhilips - Bombardıman



      Delta Force - Land Warrior:

      Oyunda (é) tuşuyla konsolu açıp aşağıdaki kodları yazın:

      drury - Tam cephane
      kariya - Sınırsız cephane
      roy - Sağlık
      corbet - Görünmezlik
      domi - Bombardıman



      Duke Nukem - Manhattan Project:

      Hileleri aktif hale getirmek için [é] tuşuna basın ve exec cheats.cfg yazıp ENTER'a basın.
      Kullanmak için de oyun sırasında aşağıdaki harflere basın:

      G - Jetpack ve forcefield hariç herşeyi verir
      H - Cephaneyi doldurur
      J - Jetpack
      F - Forcefield
      L - Extra hayat
      K - Kendini yoketme
      I - Ölümsüzlük
      P - Pause (Matrix-stili)



      FIFA 96:

      Sürpriz takımlarla oynamak için : 'Quit To DOS' u seçin. Credits ekranında xplay yazıp [Return] e basın. 'Friendly Game' de beş yeni takım çıkacaktır. Bazı oyuncuların özel yetenekleri vardır, haberiniz olsun.

      Gelişmiş oyun moduna girmek için: 'Friendly Game' bölümüne girin; Vancouver'a karşı Canada'yı rakip seçin. [Ctrl] + [Alt] + [Insert] 'e basın. [F1] 'e basarak açılan menüden istediğiniz ayarı yapın.





      FIFA 97:

      Sistem tarihinizi 29 Şubat 1996'ya getirin, daha sonra yılı 1997 yapın. Oyuna girin ve takımınızı Singapur olarak seçin. Oyun sırasında aşağıdaki kodlardan istediğinizi yazın:


      kelong - Gizli oyuncuları açar
      laochiao - Daha çok gizli oyuncu
      kayu - Çıplak hakem
      lth - Rakip takım kendi kalesine gol atar
      cantona - Şutlarınız uçarak gider




      FIFA 98:

      Aşağıdaki isimleri Player Edit ekranında yazın:

      dohdohdoh - Çılgın top
      eac rocks - büyük kafalar
      footy - aptalca hareketler
      johnny atomic - bir dalış yapın
      ur1ofus - görünmez duvar
      xplay - hot potato (?)




      FIFA 99:

      Oyun içinde sürekli (ard arda) “win” yazarsanız, Winter - Kış girişini izleyebilirsiniz.



      FIFA 2000:

      Aşağıdaki hile kodlarını oyundaki Options bölümündeki Hileler (cheats) bölümüne girerek kullanabilirsiniz.
      LIGHTSOUT – Glow Mode 2 renk parlak futbolcular
      BURNABY – EA Kanada merkez binası önünde maç yapmak.
      SIZZLE – Bol yağmur oluşur ve yandaki futbolcuya şimşek çakar
      MOMONEY – Size Açık Çek verilir
      DIZZY – Kaleciyle karşı karşıya geldiğinizde bir ufo gelip
      kaleciyi ışınlar
      HOOLIGAN – Gizli takımların kilidini açar



      FIFA 2001:

      Rakip kalenin yakınında taç kullanırken topun düşeceği yeri adamınızdan biraz uzakta kaleye yakın olacak şekilde ayarlayın S+D+D kaleci çareziz %100 Gol

      Ayrıca;

      Kodlar ana menüde iken girilecektir.

      Gimmethemoney - Para ekler
      Playersmaybe - Bedava Oyuncular
      Bigheads - Büyük Baş-Kafa Modu
      Playersarelocked - Rakip Oyuncular karşıya geçemezler
      Dizzy - Gökten bir Canavar Sahaya iner

      Oyun sırasında kontrolleri değiştirip kaleciyi (Q tuşuna basarak) çıkarın. Sonra aslında sizin oyuncunuz olan oyuncu tam şut atarken kontrolleri eski haline getirin. O yarı boyunca kaleci kaleden sürekli olarak çıkacaktır. İkinci yarıda bunu tekrar yapın.





      FIFA 2002 - Road To World Cup:

      Aşağıdaki kodları oyunun klasörünün içindeki soccer.ini dosyasına ekleyip kaydedin.

      CHEAT_UNLOCKED_TEAMS=1 - Tüm takımlar açılır
      AGGRESSIVE_TACKLE_CHEAT=1 - Daha sert mücadele
      UNLOCK_TOURNAMENT=1 - Tüm turnuvalar açılır
      CHEAT_RANDOM_TEAMS=1 - CPU rastgele takım seçer
      CHEAT_EQUAL_TEAM_STATS=0 - Takımlar eşit seviyede
      DEMO_MODE=1 - Oyun demo modunda
      WINDOWED=1 - Oyun pencere içinde

      Ayrıca;

      Friendly moda oynarken;
      Herhangi bir Amerika ülkelerinin takımıyla kupayı alırsanız, Amerika Karması,
      Herhangi bir Afrika ülkelerinin takımıyla kupayı alırsanız, Afrika Karması,
      Herhangi bir Asya ülkelerinin takımıyla kupayı alırsanız, Asya Karması,
      Herhangi bir Avrupa ülkelerinin takımıyla kupayı alırsanız, Avrupa Karması açılacaktır.
      Eğer bütün karmaları açarsanız Dünya Karması açılacaktır.

      Ayrıca;

      Oyunda Ekstra Turnuvalar için, Aşağıdaki Modları (M) kazandığınızda altlarında yazılı modlar ve resimler açılıyor (A)

      M: AFC World Cup Qualification
      A: Asian Nations Cup mode ve Myung Bo Hong'un resmi (Güney Kore)

      M: UEFA World Cup Qualification mode
      A: European Championship mode ve Francesco Totti'nin resmi (İtalya)

      M: CONMEBOL World Cup Qualification mode
      A: Copa America mode ve Roberto Carlos'un resmi (Brezilya)

      M: CONCACAF World Cup Qualification mode
      A: Gold Cup mode ve Ruud Van Nistelrooy'un resmi (Hollanda)

      M: EFA mode
      A: Nuno Gomez'in resmi (Portekiz)

      M: European Championship Cup mode
      A: Iker Casillas'ın resmi (İspanya)

      M: European Chamipionship mode
      A: Thierry Henry'nin resmi (Fransa)

      M: Copa America mode
      A: Henrik Larsson'un resmi (İsveç)

      M: Gold Cup mode
      A: Thomasz Rodzinski'nin resmi (Kanada)

      M: Yukarıdaki tüm modlar
      A: FIFA Confederation's Cup mode ve Steve Marlet'in resmi (Fransa



      FIFA World Cup 2002:

      Aşağıdaki kodları oyunun klasörünün içindeki soccer.ini dosyasına ekleyip kaydedin.

      CHEAT_UNLOCKED_TEAMS=1 - Tüm takımlar açılır
      AGGRESSIVE_TACKLE_CHEAT=1 - Daha sert mücadele
      UNLOCK_TOURNAMENT=1 - Tüm turnuvalar açılır
      CHEAT_RANDOM_TEAMS=1 - CPU rastgele takım seçer
      CHEAT_EQUAL_TEAM_STATS=0 - Takımlar eşit seviyede
      DEMO_MODE=1 - Oyun demo modunda
      WINDOWED=1 - Oyun pencere içinde




      FIFA 2003:

      Oyunun dizininde bulunan "soccer.ini" dosyasını Not Defteri ile açın. Daha sonra aşağıdaki satırları ekleyin:

      Otomatik çaba için:
      AUTO_TACKLING=1

      Birebir oyun modu için:
      ONE_ON_ONE=1

      Oyunu pencere içinde çalıştırmak için:
      WINDOWED=1

      Süper kaleciler:
      ABSOLUTELY_PERFECT_GOALIES=1

      İki takım için eşit istatistikler:
      CHEAT_EQUAL_TEAM_STATS=1

      Agresif oyun:
      AGGRESSIVE_TACKLE_CHEAT=1

      Pratik modu:
      PRACTICE_MODE=1




      FIFA 2004:

      Oyuncu satın alma:
      Eğer oyuncu satın almak istiyorsanız istenen değerin 1-2 milyon fazlasını verin. Bu istediğiniz oyuncuyla imza atmanızı garantiler. Almaya değecek oyuncular aşağıda listelenmiştir..

      Thierry Henry
      Ronaldinho
      David Beckham
      Ronaldo (either)
      Tim Howard
      Roberto Carlos
      Alexandre Del Piero
      David Bellion
      Ruud Van Nistelrooy
      Hernan Crespo

      İlk yıl, eğer istenen değerin 5 milyon üstünde vermezseniz, Thiery Henry, David Becham, Ronaldo, ve Del Piero'yu almak hemen hemen imkansızlaşır.

      Tavsiye edilen takım:

      Listede bulunan futbolculardan oluşan bir takım kurun:

      Kaleciler:
      Tim Howard
      Iker Casillas


      Defans oyuncuları:
      Rio Ferdinand
      Paulo Maldini
      Alexandre Nesta
      Roberto Carlos
      Lilian Thuram
      Sol Campbell

      Orta sağa oyuncuları:
      David Beckham
      Zinedine Zidane
      Cristiano Ronaldo
      Luis Figo
      Ronaldinho
      Edgar Davids
      David Bellion

      Forvetler:
      Ruud Van Nistelrooy
      Ronaldo
      Del Piero
      Shevshenko
      Adrian Mutu
      Hernan Crespo

      NOT: Oyuncu fiyatları epey bir pahalı o yüzden önce güzel oyuncularınızı satmanız gerekebilir.. Diğer yedekleri istediğiniz gibi yapabilirsiniz..




      Grand Theft Auto (GTA) 3:

      Oyun sırasında aşağıdaki kodları girin.

      gunsgunsguns - Tüm silahlar,arka arkaya yazınca mermi verir
      ifiwerearchman - Ekstra para
      gesundheit - Tam sağlık
      morepoliceplease - Yüksek aranma seviyesi
      nopoliceplease - Düşük aranma seviyesi
      giveusatank - Tank
      bangbangbang - Tüm araçları yokeder
      ilikedressingup - Kıyafet değişimi
      itsallgoingmaaad - Çılgın yayalar
      nobodylikesme - Tüm yayalar size saldırır
      weaponsforall - Silahlanmış yayalar
      madweather - Hızlı oyun saati
      boooooring - Daha hızlı oyun
      turtoise - 100% Zırh
      skincancerforme - Güneşli hava
      ilikescotland - Bulutlu hava
      ilovescotland - Yağışlı hava
      peasoup - Sisli hava
      anicesetofwheels - Görünmezlik
      chittycittybb - Uçan arabalar
      cornerslikemad - Gelişmiş araç kontrolü
      anicestofwheels - Arabalar görünmez olur (Lastikler hariç)
      chittychittybb - Arabalar için yerçekimi azalır
      nastylimbscheat - Daha fazla kan




      Grand Theft Auto (GTA) 2:

      Aşağıda verilen kodları isim olarak girerek belirtilen etkilerden faydalanabilirsiniz, ancak unutmayın, tüm hileler oyunun her versiyonunda çalışmayabilir

      Gouranga - Hile modunu açmak için önce bunu girmelisiniz
      Yakuzadeath - Ölümsüzlük
      Livelong - Ölümsüzlük (Ancak tutuklanabilirsiniz)
      Blastboy - Tüm silahlar
      Navarone - Tüm silahlar
      Losefeds - Polisi oyundan kaldırır
      Desires - En üst seviyede aranan adam olursunuz
      Highfive - Puanınızı 5x ile çarpar
      Bigscore - 10 milyon puan verir
      Beefcake - Daha fazla şiddet
      Gorefest - Daha fazla kan
      Iamasucker - Tüm seviyeler, silahlar, ölümsüzlük
      Coolboy - Daha fazla para
      Muchcash - Beşyüzbin dolar verir
      Forallgt - Tüm silahlar
      Godofgta - Tüm silahlar ve cephane
      Bemeall - Tüm şehirleri açar
      Elvis is here - Polisi kapatır
      Itsallup - Seviye seçmenize imkan verir.




      Grand Theft Auto (GTA):

      Aşağıdaki kodları Character Select (adam seçme) ekranında önce [del] tuşuna basıp ardından isim olarak yazın:

      itsgallus - Tüm seviyeler ve şehirler
      iamthelaw - Polis yok
      itcouldbeyou - 999,999,999 Point
      suckmyrocket - Tüm silahlar, zırh ve 'G. O. O. J. F.' kartı
      itstantrum - Sonsuz hak
      hatemachine - Pont değerini artırır
      buckfast - Keypad'deki[*]'a basınca tüm silahlar
      % machine - 10x çarpanı
      iamgarypenn - Daha saldırgan konuşmaları açar
      iamnotgarypenn - Daha saldırgan konuşmaları kapar




      Grand Theft Auto (GTA) - London 1969:

      Aşağıda bu oyunla ilgili hile kodlarını bulabilirsiniz, bunları kullanıcı adı olarak girebilirsiniz

      6661970 - Sonsuz hak
      tourettes - Sonsuz hak ve * tuşuna bastığınızda tüm silahlar
      ohmatron - Sonsuz hak ve * tuşuna bastığınızda tüm silahlar
      flashmotor - Tüm seviyeler
      super well - Tüm seviyeler
      travelcard - Tüm seviyeler ve sınırsız hak
      iamgod - 10x puan, sonsuz hak ve * tuşunla tüm silahlar
      averyrichman - 999999999 puan
      uaintnuffin - 999999999 puan ve * tuşuna basılınca tüm silahlar
      psychadelic - 999999999 puan ve * tuşuna basılınca tüm silahlar





      Half-Life - Blue Shift:

      Hileleri uygulayabilmek için öncelikle oyunun 'konsol' modunu aktif hale getirmelisiniz. Bunun için oyunun kısayol komutunu aşağıdaki gibi değiştirin:

      'bshift.exe -dev -console'
      Oyun başladıktan sonra [é] tuşuna basıp konsolu açın ve hileleri aktif hale getirmek için

      sv_cheats 1
      yazıp [enter]a basın. "restart" yazıp bölümü yeniden başlatın ve daha sonra ise oyunda konsolu açıp aşağıdaki kodları yazabilirsiniz:

      god - ölümsüzlük
      noclip - Duvarlardan geçin, uçun
      notarget - Düşman sizi görmez
      impulse 101 - Tüm silahlar
      sv_gravity # - Yerçekimi. # yerine. 0 ile 800 arası bir değer
      sv_accelerate # - Zıplama. # yerine sayı girin. 10 orjinal değer
      skill # - Zorluk seviyesi. 1 Kolay, 3 Zor
      map # - # yerine gitmek istediğiniz haritanın adı:

      Harita adı (# yerine)
      ba_canal1
      ba_canal1b
      ba_canal2
      ba_canal3
      ba_elevator
      ba_hazard1
      ba_hazard2
      ba_hazard3
      ba_hazard4
      ba_hazard5
      ba_hazard6
      ba_maint
      ba_outro
      ba_power1
      ba_power2
      ba_security1
      ba_security2
      ba_teleport1
      ba_teleport2
      ba_tram1
      ba_tram2
      ba_tram3
      ba_xen1
      ba_xen2
      ba_xen3
      ba_xen4
      ba_xen5
      ba_xen6
      ba_yard1
      ba_yard2
      ba_yard3
      ba_yard3a
      ba_yard3b
      ba_yard4
      ba_yard4a
      ba_yard5
      ba_yard5a


      House of the Dead:

      Ana menude CTRL ye basılı tutun ve aşağıdaki kodları girin

      Skidmarx - Hile menüsü
      Creature - Zombi testi



      Hulk:

      Level kodları:

      LEVEL 1 - 10C80B7C7C
      LEVEL 2 - 10C82E5E54
      LEVEL 3 - 80D82E206E
      LEVEL 4 - 00D02702BA

      Oyun sırasında bir 'Game Terminal' bulun ve aşağıdaki kodları girin:

      FIFTEEN - 'Desert Battle' Movie Art
      SANFRAN - 'Hulk Transformed' Movie Art
      PITBULL - 'Hulk vs. Hulk Dogs' Movie Art
      JANITOR - Gray Hulk
      NANOMED - 'Hulk Movie' FX


      Options/Code menüsüne gidin ve aşağıdaki kodları girin.
      Daha sonra bu hileleri Options/Special Features/Cheats menüsünden aktif hale getirin:

      GMMSKIN - Ölümsüzlük
      FLSHWND - Regenerator verir
      ANGMNGT - Rage Meter maksimum olur
      GRNCHTR - Sınırsız devam etme hakkı
      HLTHDSE - İki kat HP
      BRNGITN - Düşmanlar için iki kat HP
      MMMYHLP - Düşmanların HP'si yarı düşer
      FSTOFRY - Killer Punch
      BRCESTN - Bulmacayı çözer
      NMBTHIH - High Score Reset
      TRUBLVR - Tüm Level'lar açılır



      Lord of the Rings - Return of the King:

      Oyun sırasında Esc tuşu ile oyunu dondurun. Daha sonra Sol Shift , Sol CTRL ve Sol ALT tuşlarına aynı anda ve basılı tutarak klavyemizin sağ tarafında bulunan NumPad'le aşağıdaki kodlardan istediğinizi girin:
      Not: Kodları girebilmek için oyunu bir kez bitirmiş olmak gerekmekte

      7 5 7 8 - Yaralanmazsınız
      6 8 6 9 - Her zaman yıkım yaparsınız
      5 9 6 4 - Mükemmeliyet modu
      7 7 5 5 - Sağlığı yeniler
      8 9 6 7 - Bütün upgrade'ler
      9 5 8 7 - Hedef gösterme modu
      7 7 9 5 - Sınırsız füze alırsınız



      Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring:

      Altın paralar:
      Doğu yolunda Hobbition'ın hemen dışında bir kayalık var. Kayalığın yanında Elf'lerin evi var. Eve girin ve kütüphaneye doğru gidip [Action] tuşuna basın. Bir altın para bulacaksınız. Evden çıkıp yeniden aynı olayı tekrarlayın, tekrar ettiğiniz kadar altın para kazanabilirsiniz.



      Medal of Honor - Allied Assault Spearhead & Breakthrough:

      Hileyi açmak için oyunun kısayoluna aşağıdaki parametreyi ekleyin
      +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1

      sonra [é] tuşuna basarak gerekli kodları aktif yapabilirsiniz

      dog - Ölümsüzlük
      fullheal - Tam sağlık
      wuss - Tüm silahlar & Cephane
      noclip - Duvarlardan geç
      notarget - Show Game Version
      fullheald - Heal player
      listinventory - List of the player's inventory
      tele x y z - Teleport to x,y,z location
      coord - Prints out current location and angles
      health - set current health
      kill - Kills the player

      toggle cg_3rd_person - Toogles 3rd person view
      map 'harita_adı' - Harita adına git

      giveweapon weapons/"silah_adı".tik - Seçilen Silahı Al

      Harita isimleri:

      m1l1, m1l2a, m1l2b, m1l3a, m1l3b, m1l3c, m2l1, m2l2a, m2l2b, m2l2c, m2l3, m3l1a, m3l1b, m3l2, m3l3, m4l0, m4l1, m4l2, m4l3, m5l1a, m5l1b, m5l2a, m5l2b, m5l3, m6l1a, m6l1b, m6l1c, m6l2a, m6l2b, m6l3a, m6l3b, m6l3c, m6l3d, m6l3e




      Medal of Honor - Pacific Assault:

      Oyunun kısayoluna "+set ui_console 1" parametresini ekleyin
      Daha sonra oyunda [é] tuşunla konsolu açıp kodları girin

      spawn weapons/JPN_44.hag
      spawn weapons/landmine_allied.hag
      spawn weapons/US45.hag
      spawn weapons/JPN_Model96LMG.hag
      spawn weapons/type100_smg.hag
      spawn weapons/US_Colt45.hag
      spawn items/binoculars.hag

      Not: Kodlar demo sürüm için verilmiştir



      Medieval - Conquest:

      Oyundayken "iamacheater" yazarak hile modunu aktif hale getirin. Daha sonra aşağıdaki tuş kombinasyolnları ile hileleri kullanabilirsiniz

      [Shift] + [Ctrl] + N - Ünite verir
      [Shift] + [Ctrl] + W - Level atlayın
      [Shift] + [Ctrl] + M - Daha çok yaratık
      [Shift] + [Ctrl] + [+] - Parlaklık verir
      [Shift] + [Ctrl] + [-] - Parlaklığı azaltır
      [Ctrl] + V - En son bölümü oynayın
      [Ctrl] + [Alt] - Bölüm atlayın



      Midnight Club II:

      Menüde OPTIONS'a oradan da CHEAT CODES'a girip aşağıdaki hile kodlarını yazın:

      griswold - Tüm şehirleri açar
      theparrot - Tüm modları açar
      upupdowndown - Tüm şehirler, araçlar ve modları açar
      rimbuk - Tüm şehirler, araçlar ve modları açar
      octane - Nitro
      yerbamate - Sınırsız Nitro
      starpower - Gun & hasar almama
      leatherandlace - Gun, Rocket Launcher ve hasar almama
      howhardcanitbe# - zorluk seviyesi (# yerine 0 ile 9 arası sayı)
      howfastcanitbe# - Hız ayarı (# yerine 0 ile 9 arası sayı)
      starlite - Halüsinasyon
      tumbler - ?
      aquaspark - ?
      happyhour - ?
      operationdoom - ?
      quickFix - ?




      Midnight Outlaw - Illegal Street Drag:

      $100.000 ve 80 saygınlık puanı:
      Oyuna başlayın yeni profil yaratıp "Auskagel" adını verin.

      Hızlı & Kızgın Supra:
      Profilinizin adını "ffsupra1" yapın.



      Need for Speed - Porsche Unleashed:

      Tüm arabaları ve pistleri denemek istiyorsanız:
      Oyunda Multi-Player seçeneğine girin. 'Peer To Peer' seçeneğini seçin fakat tek başınıza yarışın. Burada istediğiniz pist ve arabaları seçebileceksiniz.

      Sınırsız para:
      Kullanılmış bir araba satın alın ve arabanın herşeyini 'Overall' ile tamir edin. Tamir tamamlandığında arabanın satış fiyatı satın aldığınız fiyat ve tamir ücretlerinin toplamından daha fazla olacaktır. Arabayı sattığınızda ilk duruma göre daha fazla paranız olacak. Bunu istediğiniz kadar tekrarlayın.

      Ayrıca:
      Sürücü adının yerine evenstvn yazın. 356 serileri 200 km'den fazla hız yapıyor.

      Bu kodları karakter yapma ekranında karakter adı yerine girin

      Gulliver - Tüm Porsche'ler uzaktan kumandalı arabalar gibi olur
      Smash Up - Destruction Derby tarzında bir oyuna dönüştürür.
      Dakar - Arabaların dinamiklerini Ralli haline getirir.
      Fuzzyfuz - Quikc race modunda polisleri açar.
      yraGyraG - Arabaların kontrol dinamilklerini değiştirir.
      fetherw8 - Arabaları daha ağır yapar

      Hızı ikiye katlamak için:
      Tek kişilik oyunda adınızı 'freewill' olarak değiştirin



      Need for Speed III

      Aşağıdaki kodları herhangi bir menüde yazın.

      rushhour - İş çıkışı köprü trafiği
      empire - Empire City de yarışma imkanı
      elninor - El Nino arabasıyla ile yarışın
      merc - Mercedes CLK GTR
      gofast - Çok hızlı araba (Single Race)
      allcars - Tüm arabalar

      Aşağıdaki şifrelerde diğer araçlar

      go01 - Miata
      go02 - Toyota Landcruiser
      go03 - Cargo Track
      go04 - Bmw 5 Serisi
      go05 - 71 Plymouth Cuda
      go06 - Ford Pickup
      go07 - Jeep Cherokee
      go08 - Ford Fullsize Van
      go09 - 64/65 Ford Mustang
      go10 - 66 Chevy Pickup
      go11 - Range Rover
      go12 - School Bus(Okul otobüsü)
      go13 - Caprice Classic (Taksi)
      go14 - Chevy Cargo Van
      go15 - Volvo Station Wagon
      go16 - Sedan
      go17 - Crown Victoria (Polis Arabası)
      go18 - Mitsubishi Eclipse (Polis Arabası)
      go20 - Range Rover/Ranger Car



      Need For Speed - Hot Pursuit 2:

      Arabaları ucuza almak için (örneğin 10$) oyunun kurulu olduğu dizindeki cars dizininde cars.ini dosyasını bulun;

      1. Bu dosyanın bir yedeğini alın,
      2. Dosyayı Notepad ile açın,
      3. İçinde price ve nfsprice geçen satırları istediğiniz arabalar için şu şekilde değiştirin:

      price=10
      nfsprice=10




      Need For Speed - Hot Pursuit:

      Polis kovalama bölümünde isim yerine hotcars yazınca 1 araba yakalayınca oyun bitiyor.

      Aşağıdakileri oyunun herhangi bir menüsünde yazın:

      rushhour - Yoğun trafikte yarışın
      empire - Empire City pistinde yarışın
      elnino - El Nino kullanın
      merc - Mercedes CLK GTR kullanın
      gofast - Single Race modunda arabanız süer hızlı gitsin
      allcars - Pursuit arabaları dahil istediğinizi kullanın
      jag - Jaguar XJR-15 kullanın
      dcop - pursuit Diablo SV'yi verir
      ecop - pursuit El Nino'yu verir
      monkey - Otomatik vites özelliklerinde düz vites kullanın
      madland - Bilgisayarın kullandığı araçlar süper olur

      Aşağıdaki kodları yazdıktan sonra RACE tuşuna basıp yazılı arabayı kullanın:

      go01 - Miata
      02 - Toyota Landcruiser
      go03 - Cargo Truck
      go04 - BMW 5 Series
      go05 - 71 Plymouth Cuda
      go06 - Ford Pickup with Camper Shell
      go07 - Jeep Cherokee
      go08 - Ford Fullsize Van
      go09 - 64/65 Mustang
      go10 - 66 Chevy Pickup
      go11 - Range Rover
      go12 - School bus
      go13 - Taxi - Caprice Classic
      go14 - Chevy Cargo Van
      go15 - Volvo Station Wagon
      go16 - Sedan
      go17 - Crown Victoria Cop Car
      go18 - Mitsubishi Eclipse Cop Car
      go19 - Grand Am Cop Car
      go20 - Range Rover Cop Car/Ranger Vehicle



      Need for Speed 2:

      Monolithic Studios bonus track:
      Herhangi bir ekranda hollywood yazın.

      Ford Indigo:
      Ana menüde red racer yazın.

      Super motor:
      Herhangi bir ekranda pioneer yazın.

      Kaygan pist:
      Herhangi bir ekranda slip yazın.

      Gece Yarışı:
      Pist yüklenirken yarış başlayana kadar N tuşunu basılı tutun.

      Gizli Araçlar:
      Aşağıdaki kodları Ana Menüdeyken yavaş yavaş yazın:


      Okul Otobüsü için: bus
      Semi tractor için: semi
      Army truckiçin: armytruck
      VW Beetleiçin: vwbug
      Volvo station wagon için: volvo
      BMW için: bmw
      Mercedes için: mercedes
      Madza Miata için: miata
      Jeep Wrangler için: jeepyj
      Audi Quattro için: quattro
      VW Vanagon için: vanagon
      Toyota Landcruiser için: landcruiser
      Jeep Commanche pickup için: commanche
      VW Fastback için: vwfb
      Snow plow için: snowtruck
      Monolithic Studios Bus için: drive29
      Limo için: drive30
      Citroën 2CV için: drive31
      Cart için: drive36
      Outhouse için: drive37
      Tyrannosaurus Rex için: drive38
      Wagon için: drive39
      Vendor Stand 1 için: drive40
      Vendor Stand 2 için: drive41
      Vendor Stand 3 için: drive42
      Log için: drive43
      Wooden crate için: drive44
      Monorail train için: drive45
      Hoverpolice için: drive46
      UFO için: drive47
      Hovering sewage truck için: drive48
      Snowy wooden box için: drive49
      Snowy wooden box 2 için: drive50



      Need for Speed 2 SE:

      Aşağıdaki kodları kaşınıza çıkan ilk menüde ya da ana menüde yazmanız gerekir:

      pioneer - arabanız daha hızlı kalkar
      hoolywood - kilitli şehri açar
      fzr2000 - üç tane kilitli arabayı açar
      go18-51 - trafik arabalarıyla gidin
      pioneer - Daha ama daha hızlı arabalar
      slip - Bir pist daha
      bomber - Bomber BFS
      fzr2000 - FZR 2000
      tombstone - Tombstone Daytona

      Araçlar:

      go18 - Okul otobüsü
      go19 - Commanche Pick-up
      go31 - Mercedes kamyon
      go34 - Monolithic Studios otobüsü
      go35 - Limuzin
      go40 - Sandık
      go41 - El arabası
      go42 - Tezgah
      go43 - T-Rex
      go44 - Vagon
      go45 - Tezgah
      go46 - Bir tezgah daha
      go47 - Lam al bir tane daha
      go48 - Kütük
      go49 - Sandık
      go50 - Bira kutusu



      *****:

      Oyundayken [é] tuşunla konsolu açın ve kodları girin

      GOD - Ölümsüzlük
      IMPULSE 9 - Tüm silahlar
      IMPULSE 11 - İşaret
      IMPULSE 255 - Fazla hasar
      NOCLIP - Duvarlardan geçin



      ***** 2:

      Oyundayken [é] tuşunla konsolu açın ve kodları girin

      give all - Herşey
      give health - Sağlık (100)
      give weapons - Tüm Silahlar
      give ammo - Tam cephane
      give armor - Zırh (200)
      give body armor - Zırh (+1)
      god - Ölümsüzlük (aç/kapa)
      notarget - Düşman ateş etmez
      noclip - Duvarlardan geç

      DİĞER KODLAR

      give jacket armor Jacket Armor
      give blaster Blaster
      give shotgun Shotgun
      give super shotgun Super Shotgun
      give machinegun Machinegun
      give chaingun Chaingun
      give grenade launcher Grenade Launcher
      give rocket launcher Rocket Launcher
      give railgun Railgun
      give bfg10k BigFu*kingGun10k
      give shells Shells (10)
      give bullets Bullets (50)
      give cells Cells (50)
      give grenades Grenades (5)
      give rockets Rockets (5)
      give slugs Slugs (10)
      give quad damage Quad Damage
      give invulnerability Invulnerability
      give silencer Silencer
      give rebreather Rebreather
      give environment suit Environment Suit
      give ancient head Ancient Head
      give adrenaline Adrenaline
      give bandolier Bandolier
      give ammo pack Ammo Pack
      give data cd Data CD
      give power cube Power Cube
      give pyramid key Pyramid Key
      give data spinner Data Spinner

      EKSTRA KODLAR

      give airstrike marker AirStrike Marker
      give blue key Blue Key
      give red key Red Key
      give security pass Security Pass
      give commander's head Commander's Head
      give power shield Power Shield
      give armor shard Armor Shard
      give combat armor Combat Armor

      Not: 'give all' komutu yukarıdaki 8 komutla aldıklarınızı size vermiyor




      ***** 2 - Ground Zero:

      Aşağıdaki kodları konsola yazın (é). Kodlar single player içindir

      iamtheone - hileleri kullanabilmek için
      god - ölümsüzlük
      loaded - tüm silahlar
      allammo - tüm cephane
      ghost - duvarların içinden geçin
      fly - uçun
      walk - sadece yürüyün
      killall [class] - belli [class] tipindeki tüm düşmanları öldürün
      playersonly - zamanı dondurur,başlatmak için gene yazın
      behindview 1 - oyuncuyu arkadan gösterir
      behindview 0 - normal görünüş
      summn [item] - [item] isimli malzemeyi yaratır.

      Malzeme Listesi:

      WarHeadLauncher
      Enforcer
      DoubleEnforcer
      Minigun2
      PulseGun
      ShockRifle
      SniperRifle
      UT_BioRifle
      UT_Eightball
      UT_FlackCannon
      Chainsaw




      ***** 3 Arena:

      Hileleri kullanabilmeniz için oyunu açtıktan sonra konsolu açıp

      /devmap haritaadı (Örneğin: /devmap Q3DM12)

      şeklinde haritaya girip (konsol [é] tuşunla açılır):

      /God - Ölümsüzlük
      /Give All - Maksimum can, zırh, tüm silahlar, tam cephane
      /Noclip - Duvarlardan geçebilme
      /Notarget - Düşmanlar saldırmaz

      Test sürümü hileleri: [é] tuşunla konsolu açın ve kodları girin

      god - Ölümsüzlük
      give all - Tüm silahlar
      give health - Sağlık
      give armor - Zırh
      give quad damage - Quad Damage
      give personal teleporter - Personal Teleporter
      give gauntlet - Gauntlet
      give machinegun - Machinegun
      give shotgun - Shotgun
      give granade launcher - Granade Launcher
      give rocket launcher - Rocket Launcher
      give lightning gun - Lightning Gun
      give railgun - Railgun
      give plasma gun - Plasma Gun
      give bfg10k - B-FG10K
      give grappling hook - Grappling Hook
      give ammo - Cephane



      Resident Evil 2 - Platinum:

      Sınırsız cephane için aşağıdakileri adım adım yapın:

      Oyun sırasında Inventory (envanter) ekranına gidin ve sırayla
      Yukarı, Yukarı, Aşağı, Aşağı, Sol, Sağ, Sol, Sağ, Nişan tuşlarına basın.



      SimCity 3000:

      Oyundayken ctrl+shift+alt+c tuşlarına basın, cheat modu aktif hale gelir ve bunları yazın:

      i am weak - herşey bedava
      water in the desert - bütün su istasyonları
      power to the masses - bütün enerji hatları
      pay tribute to your king - tüm hediye binaları
      call cousin Vinnie - Para getiren bir tip
      zyxwvu - Simcity castle için
      garbage in, garbage out - Tüm çöp arıtma binaları .
      terrain one up - Yeri yükseltir.
      terrain one down - Yeri alçaltır.
      nerdz rool - Yüksek teknoloji

      ÖNEMLİ: Elektrik binalarının olduğu bölüme girin ve X tuşuna basarak çıkın. Sonra hediyelerin sunulduğu bölüme girin ve aynı uygulamayı yapın. Daha sonra çöp binalarının bulunduğu bölüme girin aynı uygulamayı tekrar yapın. En sonunda landmarks bölümüne girin böylece tüm Simcity binalarını göreceksiniz.




      SimCity 2000 - Network Edition:

      Aşağıdaki kodlar oyun esnasında girilecektir

      imacheat - 500,000 $ ve tüm ödüller
      gilmartin - Askeri üs
      joke - Funny resmi
      noah - Şehirde isyan
      moses - İsyan kapalı



      SimCity 2000:

      Aşağıdaki kodlar Win9x versiyonları için geçerlidir;

      imacheat - $500,000 , bütün ödüller
      cass - $250 (85%) veya felaket(15%)
      fund - $10,000 kredi %25 faizle
      joke - Private Squid Club Picture




      Spider-Man:

      Special Menu'ye gidin ve aşağıdaki kodları Cheat Menu bölümünde yazın.

      EEL NATS - Herşeyi Açma
      RUSTCRST - Ölümsüzlük
      DCSTUR - Maksimum Sağlık
      SRUDL - Sonsuz Örümcek Ağı
      XCLSIOR - Level Seçme
      LLADNEK - Debug Mode
      WATCH EM - Tüm Demoları Açma
      AMZBGMAN - Bugman Kostümü
      PARALLEL - Spidey Kostümü
      BLKSPIDR - Spidey Symbiote Kostümü
      S COMIC - Capt. Universe Kostümü
      MJS STUD - Peter Parker Kostümü
      ALMSTPKR - Quick Change Kostümü
      LETTER S - Scarlet Spidey Kostümü
      TWNTYNDN - Spidey 2099 Kostümü
      BNREILLY - Ben Reilly Kostümü
      DULUX - Büyük Kafalar

      Hile ekranında (Cheats) aşağıdaki kodları kullanın:

      FUNKYTWN - Toon Spidey
      STICKMAN - Stick Spidey
      CLUBNOIR - Ben Reilly kostümü
      ADMNTIUM - Ölümsüzlük
      UATUSEES - What If yarışması
      RGSGLLRY - Karakter izleme
      CINEMA - Film izleme
      FANBOY - Çizgi karakter kolleksiyonu
      MME WEB - Seviye seçimi
      KIRBYFAN - Game Comic Cover
      ROBRTSON - Storyboard Viewer
      SM LVIII - Çabuk kostüm değiştirme
      MRWATSON - Peter Parker kostümü
      KICK ME - Amazing Bag Man kostümü
      XILRTRNS - Scarlet Spider kostümü
      SYNOPTIC - Spidey Unlimited kostümü
      TRISNTNL - Captain Universe kostümü
      MIGUELOH - Spidey 2099 kostümü
      SECRTWAR - Symbiote Spidey kostümü
      RULUR - J James Jewett
      EGOTRIP - Pulsating Head
      GLANDS - Sınırsız ağ
      LEANEST - Herşey
      WEAKNESS - Tam sağlık




      Spider-Man - The Movie Game:

      Şifre Modu:
      Specials menüsüne girin ve ARACHNID yazın. Eğer doğru yaparsanız, gulyabani (green goblin)'nin gülüşünü duyacaksınız. Bu sayede tüm levellar, gallery resimleri ve FMV Sequences açılacak.

      Mary Jane olarak oynayın:
      Specials menüsüne girin ve GIRLNEXTDOOR yazın. Doğru yaparsanız yine green goblinin gülüşünü duyacaksınız. Aynı şifreyi bir daha yazıp normale dönebilirsiniz. Diğer Karakterler için;

      HERMANSCHULTZ - Shocker
      SERUM - Scientist
      REALHERO - Police Officer
      CAPTAINSTACEY - Captain Stacey

      Matrix stiliyle oynamak isterseniz yine aynı yere DODGETHIS yazın.



      Spider-Man 2 - The Game:

      Oynadığınız bölümü kaydedip oyundan çıkın. Oyunun kurulu olduğu dizinden gamestat.ini ve game#.ini (# kaydettiğiniz bölümün numarasıdır 1-9 arasında bir sayıda olacaktır) dosyalarının yedeğini alın ve daha sonra notdefteri ile gamestat.ini dosyasını açın;

      MaxHealth=100 // 200 is upgraded value yazan kısmı
      MaxHealth=1000 // 2000 is upgraded value olarak değiştirin.

      Daha sonra game#.ini dosyasını not defteri ile açın ve;

      Health=100MaxHealth=100 yazan kısmı,
      Health=1000 MaxHealth=1000 olarak değiştirin.

      İki dosyayı da bu haliyle kaydedip oyuna girin. Artık maksimum sağlık puanına sahipsiniz.

      Ayrıca aşağıdaki adresten trainer'i indirip kullanabilirsiniz.
      Açıklama: Oyunu çalıştırın ve oyundayken Alt+Tab veya Alt+Esc tuş kombinasyonuyla masaüstüne dönüp Trainer'ı çalıştırın ve ilgili tuşları kullanın.

      F1 - Sınırsız sağlık
      F2 - Normale dön

      ADRES= http://hilearaclari.sitemynet.com/spiderman2




      Test Drive 6:

      Aşağıdaki kodları adınız olarak girin.

      DFGY - Tüm araçlar
      ERDRTH - Tüm pistler
      CVCVBM - Tüm quick race pistleri
      OPIOP - Tüm challenge'lar
      RFGTR - Stop the bomber modu

      'Stop The Bomber' modu için:
      Paris, Rome, New York, Hong Kong ve London pistlerinde 'cop chase' modunda tüm hız yapanları yakalayın

      Honda Bike kullanmak için:
      Adınızı 'Honda XR' olarak yazın.

      Daha fazla para için:
      Adınızı 'AKJGQ' olarak yazın ve 6 milyon alın




      Thief II - The Metal Age:

      Seviye atlama:
      [CTRL] + [ALT] + [SHIFT] + [END] tuşlarının hepsine birden basın ve seviye atlayın.

      Başlangıçtaki parayı belirlemek için:
      Oyun klasörü içindeki 'dark.cfg' dosyasını açın ve
      "cash_bonus x" diye bir satır ekleyin.

      'x' sizin ek para için istediğiniz rakamdır



      Tomb Raider 5 - Chronicles:

      Seviye atlama:
      Tam kuzeye dönün, inventory ekranına gidin, load game'in üzerine gelin,
      L + I + F + T tuşlarına basın ve basılı tutun.

      Tüm silahlar:
      Tam kuzeye dönün, inventory ekranına gidin, large medipak'in üzerine gelin,
      C + T + R + L tuşlarına basın ve basılı tutun.

      Tüm eşyalar:
      Tam kuzeye dönün, inventory ekranına gidin, small medipak'in üzerine gelin,
      A + L + T + G + R tuşlarına basın ve basılı tutun.

      Ölümsüzlük:
      Tam kuzeye dönün, inventory ekranına gidin, flares'in üzerine gelin,
      F + I + R + E tuşlarına basın ve basılı tutun



      Tomb Raider 4 - The Last Revelation:

      Level atlama:
      Kuzeye dönün, pusulayı hassas hale getirin. Bunun için kuzey yönünde bir yere tırmanın. Sonra 'load game'in üzerine gelin (içine girmeyin) 'H+E+L+P' yazın.

      Seviye Atlama:
      Lara'yı pusulaya bakarak tam olarak kuzeye baktırın. 'Inventory' (eşyalar) ekranına girin ve pusulaya bir göz atın, eğer tam kuzeye baktırabilmişseniz pusulanın iğnesi şeffaflaşmış olmalıdır. Değilse çıkıp tekrar deneyin. Başardıktan sonra 'Load Game' ekranına girin ve H + E + L + P tuşlarının hepsini birden basılı tutun, ve bırakın. 'Inventory' ekranını kapatın ve sonraki seviyeye geçin.

      Sınırsız Eşyalar (items):
      Yukarıdaki gibi kuzeye bakın, 'Inventory' (eşyalar) ekranına girin. Küçük ilkyardım çantasına (small medipak) gidin ve G + U + N + S tuşlarının hepsini birden basılı tutun, ve bırakın.

      Tüm silahlar:
      Önce yukarıdaki Sınırsız Eşyalar hilesini uygulayın. Sonra 'Inventory'den çıkın, ve tekrar girin. Büyük ilkyardım çantasına (large medipak) gidin ve W + E + A + P + O + N + S tuşlarının hepsini birden basılı tutun, ve bırakın.

      Tam kuzeye bakmanın kolay yolu:
      Kuzeye bakan tırmanacak bir yer bulun ve tırmanın, sonra da gidip 'Inventory' ekranında pusulayı kontrol



      Tomb Raider 3 - The Lost Artifact:

      Oyunda bölüm atlamak için:
      öncelikle silahlarınızı çıkarın, 1 adım ileri, çömel, 4 tur dön ve ileri zıpla (Not: bu hile oyunun başında işe yarar ilerleyince işe yaramaz, eğer yaparsanız Lara ölür ya da patlar)

      Cephane İçin:
      Öncelıkle silahlarınız çıkarın, 1 adım ileri, çömel, 4 tur dön ve geriye dogru zıpla (Not: bu hile oyunun başında işe yarar ilerleyince işe yaramaz, eğer yaparsanız kız ölür ya da patlar

      Bu hileyi bütün bölümlerde çalıştırabilirsiniz...

      Bölüm geçme:

      1- silahlarınızı çıkartın
      2- bir adım ileri
      3- biradım geri
      4- çömelin ve kalkın
      5- etrafınızda üç kez dönün
      6- ileri atlayın



      Tony Hawk's Pro Skater 4:

      Hileleri aktive etmek için, options ekranında cheats bölümüne girin, ardından aşağıdaki kodları yazın;

      Watch_Me_Xplode - Bölüm seçme
      FBIAGENT - Matrix modu
      BELIKEERIC - Kusursuz Rail
      FREEWHEELIE - Kusursuz manueller
      I'MYELLOW - Her zaman özel hareket
      moon$hot - Ayın yerçekimi



      Twisted Metal 2:

      Oyunun herhangi bir menüsünde klavyeden “GLORIOUS” kodunu girin ve oyuna geri dönün, artık oyun sırasında aşağıdaki kodları girebilirsiniz

      DIVINE - Ölümsüzlük
      HOLYSMOKES - Sınırsız cephane
      CUSUCKA - Mega silahı verir




      Unreal II - The Awakening:

      BeMyMonkey - Hile modunu açar
      God - Ölümsüzlük
      Invisible - Görünmezlik
      Loaded - Tüm silahlar
      AllAmmo - Tam cephane
      FearMe - Düşman korkar
      Ghost - Hayalet modu
      Fly - Uçuş modu
      Amphibious - Sualtı modu
      Walk - Normal yürüyüş modu
      NextLevel - Sonraki bölüme geç
      Phoenix - Toggle Phoenix Powersuit
      GodEx(X) - Toggle God Mode for the given actor
      SloMo(#) - Game Slomotion
      SetJumpZ(#) - Set jump height
      ToggleInfiniteAmmo - Toggle Infinite Ammo
      ToggleReloads - Toggle Reloads
      ToggleInvisibility - Toggle Invisibility
      Open(x) - Open Map x
      ToggleSpeed - Double speed
      SetSpeed(#) - Set player speed
      ChangeSize(#) - Change Players Size
      Goodies(#, #) - Summon an array of goodies
      Sum(x) - Summon Item X
      Actors - Full actor list
      GotoActor(Name) - Change Location to the given Actor
      Damage(#, Target) - Damage given target by the specified amount
      DamageNPCs(#) - Damage NPC's by the given amount
      SetHealth(#, Target) - Set health to the given amount for target
      SetMyHealth(#) - Set player health to the given amount
      HurtMe(#) - Hurt the player by the specified amount
      ManCannon(#) - Gives all visible pawns damage
      ToggleServos - Toggle Animation Servos
      ShowTeams - Show player teams
      Difficulty(#) - Change game difficulty
      CheatView(x) - See what actor x's view is
      ViewSelf - Target Camera on player
      ToggleTimeDemo - Enable time demo
      ToggleScoreBoard - Toggle Score board
      BehindView - Toggle Behind View
      ToggleImpacts - Toggle Impacts
      SetWeaponTick(0/1) - Toggle Weapon tick code
      SetWeaponFire(0/1) - Toggle Weapon firing
      ToggleShowAll - Show all hidden actors
      ToggleShowKPs - Show all keypoints
      ToggleShowNPs - Show all nagivation points
      ToggleRMode - Toggle RMode
      SetEyeHeigth - Set player eye height
      KillActor(x) - Kill actor X
      KillHitActor - Kill actor under crosshair
      KillHitNPC - Kill NPC under crosshair
      KillActiveNPCS - Kill all active NPCS
      KillDormantnPCS - Kill all dormant NPCS
      GibAllNPCS - Gib all NPCs
      GibHitNPC - Gib the NPC under the crosshair
      PO - Toggle players only
      ToggleFreezeView - Toggle Freeze View
      ToggleHUD - Toggle HUD
      SetCameraDist(#) - Set camera distance
      FreeCamera(0/1) - Toggle free camera movement
      SetParticleDensity(#) - Set Particle Density
      EnableFreeOrders(0/1) - Toggle Free Orders
      Teleport - Teleport to the spot the player
      is looking at
      TogglePawnInvulnerability(P) - Toggle go



      Urban Chaos:

      Oyun sırasında F9'a basın ve BANGUNSNOTGAMES yazarak oyunun 'debug modu'na girin. Otomatik olarak ölümsüz oldunuz. Şimdi tekrar F9'a basın ve aşağıdaki kodları yazın:

      BOO - Şarapnel parçaları
      CRINKLES - Crinkles açık/kapalı
      DARCI - Officer D'arci'yı kontrol edin
      ROPER - Roper'ı kontrol edin
      WORLD - Müzik seçin
      WIN - Seviyeyi geçin
      LOSE - Seviyeyi kaybedin
      FADE # - Sisi ayarlayabilirsiniz, # yerine bir değer girin.
      CCTV - herşey fluoresan yeşili olur
      TELS - Haritada yolunuzu save edin
      TELR - Save edilmiş yola geri dönün

      Ayrıca şu tuşlara basarak belirtilen etkileri yaratabilirisiniz:

      E - Rastgele bir araç yaratır.
      / - Görünmez olmanızı sağlar.
      F12 - Oyun silahlarını yaratır.
      F3 - Oyundan çıkarsınız

      Oyun esnasında arabanın içindeyken biryerde sıkıştğınız zaman bir veya iki defa H tuşuna basın. Araba her cismin




      Warcraft III - The Frozen Throne:

      Oyunda [Enter]'a basıp mesaj kutusunu açın ve aşağıdaki hileleri yazın.

      iseedeadpeople - Savaş sisini kaldırır
      allyourbasearebelongtous - Görevi kazanırsınız
      somebodysetupusthebomb - Görevi kaybedersiniz
      thereisnospoon - Sınırsız mana
      whosyourdaddy - Ölümsüzlük
      strengthandhonor - Görevi kaybetme durumunu kapatır
      itvexesme - Görevi kazanma durumunu kapatır
      greedisgood - 500 gold ve lumber verir
      greedisgood # - # kadar gold ve lumber verir
      keysersoze - 500 gold verir
      keysersoze # - # kadar gold verir
      leafittome - 500 lumber verir
      leafittome # - # kadar lumber verir
      pointbreak - food limit'i kapatır
      warpten - Hızlı bina ve birim üretme
      iocainepowder - Hızlı ölüm ve yokolma
      whoisjohngalt - Hızlı araştırma
      sharpandshiny - upgrade'leri araştırır
      synergy - tech tree ön şartlarını kapatır
      riseandshine - Şafak vakti
      lightsout - Gün batımı
      daylightsavings - Günün saatini değiştirir
      daylightsavings - Toggle daylight progression
      motherland - Level seçimi
      thedudeabides - Cooldown

      ------------------------------------------------------------

      Need for Speed - Underground:

      Oyunun ana menüsündeki 'Statics' Menü'ye gidin. Ardından geri dönüp 'Delete' tuşuna basın ve aşağıdaki kodları yazın;

      gimmesomecircuits - Circuits yarışları açılır
      gimmesomesprints - Sprint Circuits yarışları açılır
      gimmesomedrag - Drag Circuits yarışları açılır
      gimmeppablo - Pety Pablo yu açar
      gotcharobzombie - Rob Zombie
      havyamystikal - Mystikal
      needmylostprophets - Lost Prophets

      Araba Kodları:

      119focus - Ford Focus
      893neon - Neon
      899eclipse - Eclipse
      371impreza - Subaru Impreza
      222lancer - Mitsubishi Lancher
      922sentra - Sentra
      667tiburon - Tiburon
      777rx7 - Jeep
      334mygolf - ?
      350350z - ?
      111skyline - ?
      21miata - ?
      2000s2000 - ?
      889civic - ?
      228supra - ?
      342integra - ?
      239celica - ?
      C973rsx777 - ?
      allmylvloneparts - ?
      allmylvl2parts - ?


      MAX PAYNE 1:
      Oyunun hilelerini kullanabilmek için öncelikle bunları yazacağınız konsol'u aktif hale getirmek gerekiyor. Bunun için oyunun kısayolunda değişiklik yapmak veya oyunu komut satırından şu şekilde başlatmak gerekiyor:

      maxpayne.exe -developer

      veya kısayol şuna benzer şekilde olmalı (örnek):

      "C:\Program Files\Remedy\Max Payne\MaxPayne.exe" -developer

      Daha sonra oyunda [F12] tuşuna basıp konsol'u açın. Aşağıdaki kodlardan istediğinizi yazıp [F12] tuşuna iki kere basıp konsolu kapatın :

      god - Ölümsüzlük
      mortal - Ölümsüzlük kapanır
      getallweapons - Tüm silahlar
      getinfiniteammo - Sınırsız cephane
      noclip - Duvarlardan geçin, uçun
      noclip_off - Uçuş kapanır
      getbullettime - Bullet-Time da otomatik doldurma
      showfps - Ekran tazeleme hızını gösterir
      getpainkillers - 8 PainKiller
      c_addhealth ( 100 ) - +100 sağlık
      jump# - Daha yükseğe zıplama (# yerine 10,20,30)
      SetWoundedState - Yaralanmış gibi yürüme
      SetNormalState - Normal yürüme

      aşağıdakiler ise çeşitli silah/nesne verir:

      GetBaseballbat
      GetBeretta
      GetBerettaDual
      GetDualBeretta
      GetDesertEagle
      GetSawedShotgun
      GetPumpShotgun
      GetJackhammer
      GetIngram
      GetIngramDual
      GetDualIngram
      GetMP5
      GetColtCommando
      GetMolotov
      GetGrenade
      GetM79
      GetSniper
      GetHealth
      GetPainkillers
      GetBulletTime
      seemylvl2parts - ?
      driftdriftbaby - ?
      slidingwithstyle - ?
      givemenismo - ?

      Grand Theft Auto (GTA) - Vice City:

      Oyun sırasında aşağıdaki kodları yazın:

      THUGSTOOLS - Tüm silahlar (basit silahlar)
      PROFESSIONALTOOLS - Tüm silahlar (profesyonel)
      NUTTERTOOLS - Tüm silahlar (ağır silahlar)
      ASPIRINE - Sağlık
      PRECIOUSPROTECTION - Çelik yelek
      YOUWONTTAKEMEALIVE - Çok polis
      LEAVEMEALONE - Az polis
      ICANTTAKEITANYMORE - İntihar
      FANNYMAGNET - Bayanları çeker

      Oyuncu Hileleri:

      CERTAINDEATH - Sigara içer
      DEEPFRIEDMARSBARS - Tommy şişmanlar(zayıfsa)
      PROGRAMMER - Tommy zayıflar(şişmansa)
      STILLLIKEDRESSINGUP - Tipinizi değiştirir
      CHEATSHAVEBEENCRACKED - Ricarda Diaz tipi ile oynarsınız
      LOOKLIKELANCE - Lance Vance tipi ile oynarsınız
      MYSONISALAWYER - Ken Rosenberg tipi ile oynarsınız
      LOOKLIKEHILARY - Hilary King tipi ile oynarsınız
      ROCKANDROLLMAN - Love Fist (Jezz) tipi ile oynarsınız
      WELOVEOURDICK - Love Fist (Dick) tipi ile oynarsınız
      ONEARMEDBANDIT - Phil Cassidy tipi ile oynarsınız
      IDONTHAVETHEMONEYSONNY - Sonny Forelli tipi ile oynarsınız
      FOXYLITTLETHING - Mercedes tipi ile oynarsınız

      Araba hileleri:

      TRAVELINSTYLE - Eski tip yarış arabası 1
      GETTHEREQUICKLY - Eski tip yarış arabası 2
      GETTHEREFAST - Nokia reklamındaki çizgili araba
      PANZER - Tank
      GETTHEREVERYFASTINDEED - Yarış arabası
      GETTHEREAMAZINGLYFAST - Yarış arabası 2
      THELASTRIDE - Eski model bir araba
      RUBBISHCAR - Çöp kamyonu
      BETTERTHANWALKING - Golf arabası
      ROCKANDROLLCAR - Love Fist Limuzini
      BIGBANG - Tüm araçları patlat
      MIAMITRAFFIC - Sinirli şöförler
      AHAIRDRESSERSCAR - Tüm araçlar pembe olur
      IWANTITPAINTEDBLACK - Tüm araçlar siyah olur
      COMEFLYWITHME - Arabalar uçar (yerçekimi azalır)
      AIRSHIP - ?
      GRIPISEVERYTHING - Herhalde oyunu yavaşlatıyor
      GREENLIGHT - Trafik lambaları yeşil olur
      SEAWAYS - Aracınız suda da gider
      WHEELSAREALLINEED - Tekerlekler hariç araçlar görünmez
      LOADSOFLITTLETHINGS - Otları çıkartır

      Hava Durumu Hileleri:

      ALOVELYDAY - Güneşli
      APLEASANTDAY - Rüzgarlı
      ABITDRIEG - Bulutlu
      CANTSEEATHING - Sisli
      CATSANDDOGS - Yağmurlu

      Toplumsal Hileler:

      LIFEISPASSINGMEBY - Zaman hızlı geçer
      FIGHTFIGHTFIGHT - Millet birbirini sopalamaya başlar
      NOBODYLIKESME - Herkes sizden nefret eder
      OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS - Herkes silahlanır
      CHICKSWITHGUNS
      CHASESTAT
      BOOOOOORING

      Hile Rehberi Notu: Kodları oyunu ESC'yle durdurarakda yazabilirsiniz(bazen ASPIRINE yazacak kadar bile yaşamayabilirsiniz). ASPIRINE hilesi araçtayken yazılırsa tamir yapar(Aracınız yanıyorsa veya lastiğiniz patladıysa yazın). Ayrıca bir önemli noktada ilerleyen bölümlerde sizden Oto Galeri için alt taraftaki Garaja araba toplamanızı isteyecektir. Bu araçları eğer Türkçe Yamayla oyunuyorsanız, çeviri yapanlar araç isimlerini değiştirdiği için bunuda dikkate almalısınız. Oyunda görevleri bulmakta zorlanıyorsanız web sitemizden oyunun haritalarını indirip görev yerlerine bakabilirsiniz. Haritayı indirip oyunu Esc ile durdurup Alt+Tab tuşuyla Windowsa dönüp haritaya gözatabilirsiniz

      Counter Strike:

      Bu hileleri [é] tuşuna basarak açtığınız konsola yazacaksınız:

      Sadece host server tarafından girilebilen kodlar:
      sv_gravity # - # yerine -999 ve 999999 arası bir sayı girersen yer çekimini ayarlarsın

      Fast forward cl_forwardspeed # - # yerine 0-999 arası bir sayı girersen ileri gitme hızını arttırırsın

      Fast backward cl_backwardspeed # - # yerine 0-999 arası bir sayı girersen geri gitme hızını arttırırsın

      Fast strafe cl_sidespeed # - # yerine 0-999 arası bir sayı girersen strafe hızını arttırırsın

      Şimdiki kodları önce host server girmelidir,daha sonra diğer bilgisayarlar da girebilir:
      +reload - Her 1 kere ateş ettikten sonra silahını yeniden doldurur,sıkıcı
      -reload - Yukarıdaki hileyi etkisiz hale getirir
      Changelevel (map name) - Map Name yerine bir harita adı yazarsan bölüm seçersin
      Mp_c4timer # - # yerine -1000 ve 1000 arası bir sayı girersen C4'ün zamanını ayarlamış olursun.
      -1000 çok kısa,1000 ise çok uzun zaman demek

      changelevel (levelismi) - (levelismi) isimli level'a gider
      impulse101 - 16,000 $
      givespaceweapon_awp - Arctic Sniper Rifle
      sv_gravity (-999 - 999999) - Yerçekimi kontrolü
      sv_aim Auto-Aim - Sniper Rifle ile otomatik nişan alma
      give weapon_(silahadı) - (silahadı)ismi yazılan silahı alın
      gl_zmax 0 - Duvarlardan görüntü ve ateş
      gl_zmax 3600 - Duvarları eski haline getirir


      Önemli not: Hileler sadece server olarak ve server makinasında oynarsanız çalışır. Hileleri yazmadan önce [é] tuşu ile konsolu açın ve 'sv_cheats 1' yazarak hileleri aktif hale getirin.



      Counter Strike - Condinition Zero:

      oyunda konsolu açıp aşağıdaki kodları yazın:

      bot_kill - oyundaki bütün botları atar
      restart - oynadığınız haritaya yeniden başlarsınız

      Half-Life:

      Aşağıdaki kodları kullanabilmek için konsol'un aktif olması gerekmektedir. Konsol'u açabilmek için oyunun kurulu olduğu klasörde oyunu şu şekilde başlatın:

      hl.exe -dev -toconsole

      Daha sonra en son save ettiğiniz oyunu F6 ile açın ve konsol tuşuna basın ([Esc] tuşunun altındaki tuş) ve açılan konsolda şu komutu yazıp enter'a basın:
      sv_cheats 1
      Artık hile kodlarını kullanabilirsiniz, ancak önce ya ölmeniz ya da oyunu yeniden başlatmanız gerekli.
      Oyunu yeniden başlatmak için konsola 'restart' yazın.
      Artık oyunda istediğiniz zaman konsol'u açıp şu kodlardan istediğinizi yazıp enter'a basarak kullanabilirsiniz. Daha sonra konsolu kapatın:

      /god - Ölümsüzlük aç/kapat
      /notarget - Düşmanlar sizi görmezden gelir
      /impulse 101 - Tüm silahlar ve cephane
      /noclip - Duvarlardan geçin
      /map C#A# - İstediğiniz harita (# için sayı yazın, C1A1 gibi)
      /give # - # nesnesini verir (aşağıda):

      item_airtank
      item_antidote
      item_battery
      item_healthkit
      item_longjump
      item_security
      item_sodacan
      item_suit
      ammo_357
      ammo_9mmar
      ammo_9mmbox
      ammo_9mmclip
      ammo_argrenades
      ammo_buckshot
      ammo_crossbow
      ammo_egonclip
      ammo_gaussclip
      ammo_glockclip
      ammo_mp5clip
      ammo_mp5grenades
      ammo_rpgclip
      weapon_357
      weapon_9mmar
      weapon_9mmhandgun
      weapon_crossbow
      weapon_crowbar
      weapon_egon
      weapon_gauss
      weapon_glock
      weapon_handgrenade
      weapon_hornetgun
      weapon_mp5
      weapon_python
      weapon_rpg
      weapon_satchel
      weapon_shotgun
      weapon_snark
      weapon_tripmine

      Half-Life - Opposing Force:

      Windows'un Start menüsündeki oyunun kısayollarında Console ... yazar. Bu kısayolun arkası şu şekilde olsun:

      '-dev -console -game gearbox'

      Oyun başlayınca konsolu açmak için konsol (é) tuşuna basın ve kodlarınızı girin.

      /IMPULSE 101 - Tüm silahlar ve cephane
      /GOD - ölümsüzlük
      /NOCLIP - duvarlardan geçin, uçun
      /NO TARGET - düşmanlar sizi görmezden gelir
      /GIVE WEAPON_X - Silahı (X) verir, X yerine:
      GRAPPLE
      KNIFE
      PIPEWRENCH
      EAGLE
      M249
      SNIPERRIFLE
      DISPLACER
      SHOCKRIFLE
      SPORELAUNCHER

      /GIVE AMMO_556 - M249 cephanesi
      /GIVE AMMO_762 - Sniper Rifle cephanesi


      SimCity 4:

      CTRL + SHIFT + ALT + X tuşlarına basıp aşağıdaki kodları yazın:

      stopwatch - Saati durdurur/başlatır
      sizeof - zoom seviyesini arttrır (1-100)
      weaknesspays - 1,000 simoleon verir
      fightthepower - Binaların enerji ihtiyacını kaldırır
      zoneria - Boş yerlerin (zone) rengini gizler
      tastyzots - toggles zots
      howdryiam - Binaların su ihtiyacını kaldırır
      whatimeizit - Günün saatini değiştirir
      (boşluk bırakıp saati yazın
      whererufrom - Bir ismi değiştirir
      (whererufrom eskiisim yeniisim)
      hellomynameis - Mayor'un (belediye başkanının) ismini
      değiştirir (boşluk bırakıp yeni isim)
      you don't deserve it - Tüm ödüller açılır


      Age of Empires:

      Aşağıdaki kodları [Enter] tuşuna bastıktan sonra çıkan ekranda yazın. Eğer olmazsa oyun esnasında yazarak deneyin.

      MEDUSA - işçiler medusa olur. öldüğünde ise black rider' a
      dönüşür. Tekrar ölürse heavy catapult olur
      DIEDIEDIE - ne kadar adamınız varsa ölür
      RESIGN - yenilgiyi kabul edin
      REVEAL MAP - Tüm harita
      PEPPERONI PIZZA - 1000 yiyecek
      COINAGE - 1000 altın
      WOODSTOCK - 1000 ağaç
      QUARRY - 1000 taş
      NO FOG - haritadaki gölgeyi kaldırır
      HARI KARI - intihar edin
      PHOTON MAN - 'Nuke Trooper'ınız olur
      GAIA - hayvanları yönetin (insanları yönetemezsiniz)
      FLYING DUTCHMAN - juggernaught'lar 'Flying Dutchman'e dönüşür
      STEROIDS - hızlı inşaat
      HOME RUN - senaryoyu kazanın
      BIG BERTHA - 'heavy catapult'ların menzili ve gücü artar
      ICBM - ballistia'ların menzili 100 olur
      HOYOHOYO - priest'lerin hızı artar ve 600 hit poin
      sahibi olurlar


      Age of Empires 2 - Age of Kings:

      Genel olarak oyun boyunca kullanabileceğiniz önemli hileler aşağıdadır. Kullanmak için önce ENTER tuşuna basıp chat penceresini açın. Sonra da hile kodunu aynen yazıp ENTER'a basın.

      ROCK ON - 1000 Taş
      LUMBERJACK - 1000 Odun
      ROBIN HOOD - 1000 Altın
      CHEESE STEAK JIMMY'S - 1000 Yiyecek
      MARCO - Haritanın tamamını gösterir
      POLO - Gölgeleri kaldırır
      AEGIS - Hızlı üretim
      NATURAL WONDERS - Doğayı kontrol
      RESIGN - Oyunu kaybedersiniz
      WIMPYWIMPYWIMPY - Kendinizi öldürürsünüz
      TORPEDO# - # numaralı rakibi öldürür
      BLACK DEATH - Bütün düşmanları yok eder
      I R WINNER - Oyunu kazanırsınız
      I LOVE THE MONKEY HEAD - Bir VDML verir.
      HOW DO YOU TURN THIS ON - Bir Cobra otomobil verir.
      TO SMITHEREENS - Bir adet sabotajcı verir.


      Age of Empires 2 - Conquerors Expansion:

      Oyun sırasında [ENTER] tuşuna basın ve çıkan chat penceresinde kutuda aşağıdaki kodları yazın (sadece single player için)

      ROCK ON - 1000 Taş
      LUMBERJACK - 1000 Odun
      ROBIN HOOD - 1000 Altın
      CHEESE STEAK JIMMY'S - 1000 Yiyecek
      MARCO - Tüm harita
      POLO - Gölgeleri kaldırır
      AEGIS - Hızlı inşaat
      NATURAL WONDERS - Doğayı kontrol edin
      RESIGN - Görevi kaybedin
      WIMPYWIMPYWIMPY - Kendinizi yokedin
      I LOVE THE MONKEY HEAD - VDML verir
      WOOF WOOF - Uçan köpekler
      FURIOUS THE MONKEY BOY - Küçük maymun
      HOW DO YOU TURN THIS ON - Cobra car
      TORPEDO# - # sayılı düşmanınızı öldürür
      TO SMITHEREENS - Saboteur (sabotajcı) verir
      BLACK DEATH - Tüm düşmanları yokeder
      I R WINNER - Görevi kazanın



      Age of Empires - Rise of Rome:

      Aşağıdaki kodları [Enter] tuşuna bastıktan sonra çıkan 'chat' penceresinde aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

      king arthur - Şahinleri ejder yapar (999 HP)
      grantlinkspence - Tüm atış yapan ekiplere daha fazla ateş gücü
      pow - BabyPrez diye yeni bir birim
      convert this! - Yeni priest birimi ('Saint Francis')
      stormbilly - Sci-fi robot ('Zug 209')
      big momma - Rocket thrower'lı araba
      upsideflintmobile - Arabalardaki okçular için hız ve ateş gücü



      Age of Mythology & The Titans:

      Enter'a basıp aşağıdaki kodları yazın:

      GOATUNHEIM - Keçi tanrı gücü
      WUV WOO - Kan kusan uçan hipopotamlar
      I WANT TEH MONKEYS!!!1! - Birçok maymun verir
      CONSIDER THE INTERNET - Birimleri yavaşlatır
      ISIS HEAR MY PLEA - Küçük bir ordu verir
      TINES OF POWER - Çatallı dev verir
      O CANADA - Lazerli ayı verir
      SET ASCENDANT - Haritadaki tüm hayvanları gösterir
      WRATH OF THE GODS - Yeni tanrı güçleri verir
      PANDORAS BOX - Yeni tanrı güçleri verir
      DIVINE INTERVENTION - Kullanılan bir tanrı gücünü açar
      THRILL OF VICTORY - Senaryoyu kazanırsınız
      IN DARKEST NIGHT - Gece olur
      UNCERTAINTY AND DOUBT - Haritayı gizler
      LAY OF THE LAND - Haritayı açar
      MOUNT OLYMPUS - Azami Favor
      ATM OF EREBUS - +1000 Altın
      TROJAN HORSE FOR SALE - +1000 Odun
      JUNK FOOD NIGHT - +1000 Yiyecek
      L33T SUPA H4X0R - Hızlı inşa
      RED TIDE - Suyu kırmızı yapar
      FEAR THE FORAGE - Walking berry bushes god power'ı verir
      BAWK BAWK BOOM - Tavuk yağar.
      CHANNEL SURFING - Sonraki göreve geçiş
      MR. MONDAY - ?
      LETS GO! NOW! - ?
      ENGINEERED GRAIN - ?

      NOT: Kodları büyük harflere dikkat ederek yazmalısınız. Hileler oyunun demo sürümünde çalışmaz.


      America's Army Operations:

      Training'i geçmek için oyunu kurduğunuz klasöre gidin ve system klasörü içindeki tours.ini dosyasını notdefteri ile açın.

      1. Aşağıdaki satırları bulun

      Dependency(0)=-1
      Dependency(1)=0
      Dependency(2)=1
      Dependency(3)=1
      Dependency(4)=1
      Dependency(5)=1
      Dependency(6)=5
      Dependency(7)=1
      Dependency(8)=7

      2. Aşağıdaki şekilde değiştirin

      Dependency(0)=-1
      Dependency(1)=-1
      Dependency(2)=-1
      Dependency(3)=-1
      Dependency(4)=-1
      Dependency(5)=-1
      Dependency(6)=-1
      Dependency(7)=-1
      Dependency(8)=-1

      3. Aşağıdaki satırları bulun

      TourSeq(0)=1
      TourSeq(1)=0
      TourSeq(2)=0
      TourSeq(3)=0
      TourSeq(4)=1
      TourSeq(5)=1
      TourSeq(6)=0
      TourSeq(7)=1
      TourSeq(8)=0

      4. Aşağıdaki şekilde değiştirin

      TourSeq(0)=0
      TourSeq(1)=0
      TourSeq(2)=0
      TourSeq(3)=0
      TourSeq(4)=0
      TourSeq(5)=0
      TourSeq(6)=0
      TourSeq(7)=0
      TourSeq(8)=0

      Son olarak dosyayı kaydedin ve oyuna başlayın



      Battlefield 1942:

      Tek kişilik oyunda, oyun sırasında [é] tuşuna basıp konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin

      aiCheats.code Tobias.Karlsson - Ölümsüzlük
      aiCheats.code Jonathan.Gustavsson - Düşman botları ölür
      aiCheats.code Thomas.Skoldenborg - Botları öldürür
      aiCheats.code BotsCanCheatToo - Botlar hile yapar
      aiCheats.code WalkingIsWayTooTiresome - Yeni üreme mekanı
      aiCheats.code TheAllSeeingEyeOfTheAlProgrammer - İstatistik ekranı


      Blood Omen 2:

      Oyunun kurulu olduğu dizindeki 'game.erg' dosyasını NOTEPAD ile açın.
      Text'in içindeki

      "-BO2 Kain Debug Flags\kain's invulnerable"=1

      dizinini bulun ve burasını şu şekilde yapın;

      "BO2 Kain Debug Flags\kain's invulnerable"=1

      Artık KAIN ölümsüz. Kan miktarınız oyun içinde düşebilir ama dikkat ederseniz düşmanlarınız artık eskisi kadar can yakıcı değil.



      Blood Omen - Legacy of Kain:

      Oyun Sırasında Yukarı, sağ, ALT, CTRL, yukarı, aşağı, sağ, sol tuşlarına sırasıyla basarsanız Oyundaki kan miktarı bir hayli artacaktır.

      Oyun Sırasında Sağ, sağ, ALT, CTRL, yukarı, aşağı, sağ, sol tuşlarına sırasıyla basarsanız Oyundaki Büyü Gücünüz artacaktır


      Gangsters 2 - Vendetta:

      Tüm casus raporları (Spy Reports):
      Gang liderinin adını bangagong yapın

      Tüm 'uzmanlar' 5 yıldızlı (Specialists):
      Gang liderinin adını >-00-< yapın



      Gran Turismo 3 - A-Spec:

      Para kazanma: Honda CIVIC Typr-R alın. Arabaya Turbo/Stage1, Racing Chip ve .... takın. BEGINNER LEAGUE'de Type-R Meeting yarışına katılın. 5 yarışı geçin ve sıralamada 1.olun. Sonunda 75,000 değerinde olan Acura RSX Type-S kazanacaksınız. Bunu hep yapın ve arabayı satın. Paranız 75,000 artacak.



      Splinter Cell:

      Bu hileler oyunun DEMO sürümü içindir.

      [Tab] tuşuna basıp konsol ekranını açın. Aşağıdaki kodlardan birini yazıp [Enter] tuşuna basın:

      health - Tam sağlık
      invisible 1 - Görünmezlik
      invisible 0 - Görünmezliği kapatır
      ammo - Tam cephane
      fly - uçuş modu
      ghost - duvarlardan geçme
      walk - fly ve ghost hilelerini kapatır
      playersonly - düşmanları dondurur
      killpawns - düşman çıkmaz

      Delta Force - Black Hawk Down:

      Oyunda [é] tuşuyla konsolu açıp aşağıdaki kodları yazın:

      fc1ef2ed - Cephaneyi doldurur
      3cfe170c - Sınırsız cephane
      91d428aa - Sağlık
      43b24753 - Görünmezlik


      Freedom Fighters:

      Oyunun kurulu olduğu dizindeki freedom.ini dosyasını Notdefteriyle açın ve aşağıdaki satırı ekleyip kaydedin:

      EnableConsole 1

      Daha sonra oyun sırasında [é] tuşuyla konsolu açıp kodları kullanın:

      god 1 - Ölümsüzlük
      giveneeded # - # yerine 1-4 arası rakam girin. (Silah grubu seçer)
      giveall - Tüm silahlar
      infammo - Sınırsız cephane
      invisible 1 - Görünmezlik
      help - Tüm komutların listesi




      Far Cry:

      ilk olarak Hile Rehberi programının klasöründe bulunan "DevMode.lua" isimli dosyayı kopyalayın ve bu dosyayı oyunun klasörü içinde bulunan aynı isimdeki dosyanın olduğu yere yapıştırıp eskisinin üstüne yazın. (Eski dosyanın yedeğini almanız tavsiye edilir)

      Dosyayı attıktan sonra oyunun masa üstündeki kısa yoluna şu komut satırını ekleyin -devmode

      Yazdıktan sonra 'Tamam' diyerek çıkıp oyuna girin.

      Artık oyunda aşağıdaki tuşları kullanabilirsiniz..

      F4 - Hayalet modu
      F2 - Sonraki checkpoint' e git
      o - 999 cephane ver
      p - Tüm silahları ver
      F9 - Şu anki durumu kaydet
      F10 - Şu anki durumu yükle
      F11 - Fazladan Bilgi ver
      F1 - Kamera Modları arası geçiş
      BackSpace - Ölümsüzlük
      = - Hız arttır
      - - Hız azalt
      F5 - Varsayılan Hız



      Hitman 2 - Silent Assassin:

      (Kodlar Beta sürüm için geçerlidir)
      Şifreleri aktif hale getirmek için yüklediğiniz dizini açın ve hitman.ini metin dosyasının en altına enableconsole 1 satırını ekleyin ve oyuna geçtiğinizde é tuşuna (Escnin altındaki) basarak şifreleri yazın. Şifreler ve sonuçları Hitman: Codename 47 ile aynı özellikte.

      god 1 - Ölümsüzlük
      giveall - Tüm Silahlar ve Azami Cephane
      infammo - Sonsuz Cephane
      invisible 1 - Görünmezlik
      commands - Diğer tüm komutları listeler




      Hitman - Codename 47:

      Tüm bölümler:
      İsim olarak "Kim Bo Kastekniv" yazın.

      Hileler:
      Oyunun klasöründeki "Hitman.ini" dosyasını bulun ve Not defteriyle açın. İçine
      enableconsole 1
      satırını ekleyin ve kaydedin. Oyunda [é] tuşuna basıp konsolu açın ve aşağıdaki kodları yazıp Enter'a basın ve tekrar [é] ile konsolu kapatın.

      god1 - Ölümsüzlük
      infammo - Sınırsız cephane
      giveall - Tüm nesneler
      invisible 1 - Görünmezlik


      Hitman - Contracts:

      Oyunun kurulu olduğu dizindeki 'hitmancontracts.ini' dosyasının yedeğini alın ve 'notdefteri' ile açıp en sonuna aşağıdaki satırları ekleyip kaydedin ve oyuna başlayın:

      EnableCheats 1
      EnableConsole 1

      Oyun'da [é] tuşuna basıp komut konsolunu açın ve kodları yazın:

      god 1 - Ölümsüzlük
      god mode - Ölümsüzlük
      invisible - Görünmezlik
      giveall - Tüm silahlar ve eşyalar
      give some - Çeşitli silahlar ve cephane
      end level - Seviye atlama
      infammo - Sınırsız cephane
      give - İsmi yazılan nesneden alma

      Ayrıca oyun sırasında [Shift] + [Esc] tuşlarına basıp cheats menüsünü de açabilirsiniz. Hile seçeneklerini de buradan ayarlayabilirsiniz.


      Legacy of Kain - Soul Reaver 2:

      Ölümsüzlük:

      Oyun esnasında [Enter] sol,sol,yukarı,aşağı,sağ ve [Action] tuşlarına basın. Doğru yaparsanız Raziel bunu size söyler. Hileyi iptal etmek için [Enter],sağ,sağ,aşağı,yukarı,sol ve [Action] tuşlarına basın.


      Doom 3:

      Oyundayken é yada [~] tuşuna basarak konsolu açın ve kodları girin. Eğer konsol açılmaz ise oyunun kısayoluna ters tıklayıp özelliklere oradan da hedef kısmına ulaşıp en sonuna +set com_allowConsole 1 parametresini ekleyin

      Örneğin: "C:\Program Files\Doom3\doom3.exe" +set com_allowConsole 1
      Diğer bir konsolu açma metodu da [Ctrl] + [Alt] + [é] tuşlarına aynı anda basmak.

      god - Ölümsüzlük
      give all - Tüm silahlar ve cephane
      give keys - Tüm anahtarlar
      give weapon_machinegun - Makineli tüfek
      give weapon_machinegun - Pompalı
      give weapon_plasmagun - Plazma
      give weapon_bfg Bfg - BFG (Big Fucking Gun)
      give weapon_chainsaw - Chainsaw
      give weapon_rocketlauncher - Rocket Launcher
      doomhell - En son bölüm
      freeze - Düşmanı dondurur
      notarget - Görünmezlik modu
      noclip - Hayalet modu
      aviDemo - Avi uzantılı video kaydı yapar
      com_drawfps 1 - Frame Rate'i gösterir
      status - Oyun hakkında bilgiler
      gfxinfo - Ekran kartı bilgileri

      Harita Listesi:
      Haritalar için konsolu açtıktan sonra map # yazın. # Haritanın ismidir. Liste aşağıda

      game/mars_city1 Mars City 1
      game/mc_underground Mars Underground
      game/mars_city2 Mars City 2
      game/admin Administration
      game/alpha1 Alpha Labs Sector 1
      game/alpha2 Alpha Labs Sector 2
      game/alpha3 Alpha Labs Sector 3
      game/alpha4 Alpha Labs Sector 4
      game/enpro EnPro Plant
      game/commout Comm Transfer
      game/communications Communications
      game/recycling1 Monorail Skybridge
      game/recycling2 Recycling Sector 2
      game/monorail Monorail
      game/delta1 Delta Labs Level 1
      game/delta2a Delta Labs Level 2A
      game/delta2b Delta Labs Level 2B
      game/delta3 Delta Labs Level 3
      game/delta4 Delta Labs Level 4
      game/hell Hell
      game/delta5 Delta Complex
      game/cpu1 CPU Complex
      game/cpuboss Central Processing
      game/site3 Site 3
      game/caverns1 Caverns Area 1
      game/caverns2 Caverns Area 2
      game/hellhole Primary Excavation
      game/mp/d3dm1 Multiplayer Map 1
      game/mp/d3dm2 Multiplayer Map 2
      game/mp/d3dm3 Multiplayer Map 3
      game/mp/d3dm4 Multiplayer Map 4
      game/mp/d3dm5 Multiplayer Map 5

      Spawn Listesi
      Spawn için spawn # komutunu kullanıp # yazan yere aşağıdaki listeden bir kod yazın

      Flaming Zombie: monster_zombie_bernie
      Chainsaw Zombie: monster_zombie_sawyer
      Z-sec Zombie with machine gun: monster_zombie_zsec_machinegun
      Z-sec Zombie with pistol: monster_zombie_zsec_pistol
      Z-sec Zombie with shield: monster_zombie_zsec_shield
      Z-sec Zombie with shotgun: monster_zombie_zsec_shotgun
      Commando Zombie: monster_zombie_commando
      Commando Zombie with Chaingun: monster_zombie_commando_cgun
      Fat Zombie: monster_zombie_fat2
      Fat Zombie with wrench: monster_zombie_fat_wrench
      Bald Zombie: monster_zombie_maint_bald
      Zombie with no jaw: monster_zombie_maint_nojaw
      Zombie with Wrench: monster_zombie_maint_wrench
      Skinny Zombie: monster_zombie_maint_skinny
      Zombie: monster_zombie_maint
      Zombie: monster_zombie_maint2
      Zombie wth Flashlight: monster_zombie_ maint_flashlight
      Headless Zombie: monster_zombie_suit_neckstump
      Zombie: monster_zombie_suit_bloodymouth
      Skinny Zombie: monster_zombie_suit_skinny
      Zombie in Labcoat: monster_zombie_labcoat
      Zombie Missing Limb: monster_zombie_limb
      Zombie: monster_zombie_skinny
      Zombie with a pipe: monster_zombie_pipe
      Zombie in T-shirt: monster_zombie_tshirt_bald
      Zombie: monster_zombie_tshirt_blown
      Zombie in Jumpsuit: monster_zombie_jumpsuit
      Zombie Eating: monster_zombie_jumpsuit_eating
      Archvile: monster_demon_archvile
      Cherub: monster_demon_cherub
      Hellknight: monster_demon_hellknight
      Imp: monster_demon_imp
      Maggot: monster_demon_maggot
      Mancubus: monster_demon_mancubus
      Pinky: monster_demon_pinky
      Revenant: monster_demon_revenant
      Tick: monster_demon_tick
      Trite: monster_demon_trite
      Wraith: monster_demon_wraith
      Cyberdemon: monster_boss_cyberdemon
      Gaurdian: monster_boss_guardian
      Guardian’s Seeker: monster_boss_guardian_seeker
      Sabaoth: monster_boss_sabaoth
      Vagary: monster_boss_Vagary

      Nightmare Zorluk seviyesinin kilidini açma:
      Oyunun kurulu olduğu dizinden doomconfig.cfg dosyasını notepad ile açıp aşağıdaki düzenlemeyi yapın

      seta g_nightmare "0"
      yazan yeri;
      seta g_nightmare "1"
      yapın

      Diğer Hile Kodları:
      _use
      _moveRight
      _moveLeft
      _moveDown
      _forward
      _back
      _right
      _left
      _lookDown
      _lookUp
      _attack
      _moveUp
      _speed
      _strafe
      _button7
      _button6
      _button5
      _button4
      _button3
      _button2
      _button1
      _button0
      aasStats
      addarrow
      addline
      blinkline
      bindlist
      bind
      centerview
      compressDemo
      connect
      clearlights
      conDump
      clear
      cvar_restar
      cvarlist
      combineCubeImages
      crash
      collisionModelInfo
      dirtyfeet
      dir
      demoShot
      disconnect
      dmap
      echo
      envshot
      exec
      exportmodels
      editSounds
      editLight
      editor
      error
      fillrate
      flashlight
      focusSoundsEditor
      give
      game_memory
      in_restart
      kill
      killRagdolls
      killMoveables
      killMonsters
      keepTestModel
      listModels
      listSkins
      listMaterials
      listImages
      listModes
      listLightDefs
      listEntityDefs
      listMonsters
      listEntities
      listThreads
      listSounds
      listAnims
      listCollisionModels
      listlines
      listVertexCache
      modulateLights
      noclip
      notarget
      nextanim
      overlayGUI
      path
      poplight
      parsewait
      printShader
      printMode
      playDemo
      playCmdDemo
      playerModel
      prevanim
      reload
      reloadSounds
      reloadSoundShaders
      reloadFx
      reloadanims
      reexportmodels
      removeline
      runReach
      runAAS
      recordCmdDemo
      recordDemo
      recordCmdDemo
      recordDemo
      renderbumpFlat
      renderbump
      roq
      reloadGuis
      reset
      regenerateWorld
      reloadImages
      reloadShaders
      reloadModels
      script
      reloadEntityDefs
      s_musictrack
      s_cacheInvalidate
      s_cacheInfo
      s_restart
      seta
      set
      setviewpos
      setStepGamma
      setu
      sets
      sizeDown
      sizeUp
      screenshot
      spawnServer
      stopRecording
      say
      testTrace
      testImage
      testShader
      testBump
      testLight
      touchFx
      touchGui
      touchFile
      toggle
      testSIMD
      touchMaterial
      testFx
      touchSound
      listSoundShaders
      touchParticle
      testDamage
      testblend
      testanim
      testParticle
      testModel
      testWipe
      testGUI
      timeDemo
      testmap
      touchSkin
      touchModel
      unbind
      unbindall
      vid_restart
      vstr
      writeConfig
      writePrecache
      weapon
      weapnext
      where
      weapprev
      weaponSplat



      Warcraft II Battle.net Edition:

      Kodları kullanmak için [Enter] tuşuna basın ve aşağıdakileri yazın:

      IT IS A GOOD DAY TO DIE - Ölümsüzlük
      GLITTERING PRIZES - 10000 gold, 5000 lumber, 5000 oil
      HATCHET - Wood'u 2 vuruşta alın
      MAKE IT SO - Hızlı üretim
      ON SCREEN - Tüm harita
      DECK ME OUT - Tüm teknolojiler
      UNITE THE CLANS - Oyunu kazanın
      YOU PITIFUL WORM - Oyunu kaybedin
      NEVER A WINNER - Oyun bitmez
      THERE CAN BE ONLY ONE - Kapanış
      TIGERLILY - ORCx ve HUMANx hileleri aktif:
      HUMANx - x numaralı Human görevine gider
      ORCx - x numaralı Orc görevine gider

      EVERY LITTLE THING SHE DOES : Tüm speller

      Not: Kodlar sadece Single Player'da çalışır


      Warcraft II - Tides Of Darkness:

      Kodları kullanmak için [Enter]'a basın ve aşağıdakileri yazın:

      IT IS A GOOD DAY TO DIE - Ölümsüzlük
      GLITTERING PRIZES - 10000 gold, 5000 lumber ve 5000 oil
      VALDEZ - 5000 oil
      SPYCOB - 5000 oil
      HATCHET - Wood'u 2 vuruşta alın
      MAKE IT SO - Hızlı üretim
      TITLE - Hızlı adamlar
      NOGLUES - Büyü tuzaklarını iptal edin
      SHOWPATH - Tüm harita
      ON SCREEN - Tüm harita
      DECK ME OUT - Tüm teknolojiler
      UNITE THE CLANS - Oyunu kazanın
      YOU PITIFUL WORM - Oyunu kaybedin
      NEVER A WINNER - Oyun bitmez
      THERE CAN BE ONLY ONE - Kapanış
      ALLOWSYNC - Multiplayer'da teslim olursunuz
      TIGERLILY - ORCx ve HUMANx hileleri aktif:

      HUMANx - x numaralı Human görevine gider
      ORCx - x numaralı Orc görevine gider

      EVERY LITTLE THING SHE DOES : Tüm speller



      Virtua Cop:

      Seviye şifreleri:

      Old man
      Short but tall
      Diet mnip
      Tithes
      Popcorn
      Not poodle
      Packet of crisps
      Medicine
      Snowboarding
      216 bit
      Rendering
      Bear game
      Horse
      kiddy winks
      Jallaballabon
      Hot beverage
      Muntress
      Pantera rosa
      Rennaissance wedding
      Hectic man



      Unreal Tournament:

      Aşağıdaki kodlar sadece 'SINGLE PLAYER' (tek oyunculu) oyunlarda çalışır. Kullanmak için [Esc] tuşunun altındaki [é] tuşuna basarak konsol'u açın ve kodu yazdıktan sonra [Enter]'a basın.

      iamtheone - Hile modunu aktif yapma
      god - Ölümsüzlük
      loaded - Tüm silahlar
      allammo - Tüm cephane
      ghost - Duvarların içinden geçin
      fly - Uçun
      walk - Yürüyün
      killall [class] - Belli [class] tipindeki tüm rakipleri öldürür
      playersonly - Zamanı dondurur, başlatmak için tekrar yazın
      behindview 1 - Arkadan görünüş
      behindview 0 - Normal bakış
      open [haritaadı] - İstediğiniz haritaya geçme
      summon [Eşya] - aşağıdaki listedeki eşyaları yaratır

      SUMMON Eşya'ları:

      WarHeadLauncher
      Enforcer
      DoubleEnforcer
      Minigun2
      PulseGun
      ShockRifle
      SniperRifle
      UT_BioRifle
      UT_Eightball
      UT_FlackCannon
      Chainsaw



      Unreal Tournament 2003:

      Oyun sırasında é tuşuna (veya ~ tuşuna) basarak konsolu veya TAB tuşu ile 'quick console'u açıp aşağıdaki kodları yazın:

      God - Ölümsüzlük açık/kapalı
      Amphibious - Su altında nefes alma
      Fly - Uçuş modu
      Ghost - Duvarlardan yürüyerek geçin
      Walk - Normal yürüme
      Invisible true - Görünmezlik açık
      Invisible false - Görünmezlik kapalı
      Teleport - crosshair'in gösterdiği yere ışınlanın
      AllAmmo - Elinizdeki silahlar için full cephane
      Allweapons - Tüm silahlar
      Loaded - Tüm silahlar ve full cephane
      Summon [eşya] - Belirttiğiniz eşyayı alır
      SkipMatch - O anda oynadığınız maçı kazanır ve
      ladder'da bir üst sıraya çıkarsınız
      JumpMatch [sayı] - ladder'da istediğiniz maça atlayın,
      [sayı] yerine örneğin 43 yazarsanız
      ladder 4, rung 3'e gidersiniz.
      ChangeSize [#] - Oyuncunun büyüklüğü # oranında değiştirir;
      örneğin 0.25 veya 2.0
      LockCamera - Kamerayı o anda bulunduğu pozisyonda kilitler.
      ViewSelf true - Kamera oyuncuyu gösterir (sessiz)
      ViewSelf false - Kamera oyuncuyu gösterir (sesli)
      ViewBot - Kamera görünen tüm botları sırayla gösterir
      ViewFlag - Kamera bayrağı taşıyanı gösterir
      ViewPlayer [oyuncu] - Kamera [oyuncu] isimli oyuncuyu gösterir
      ViewActor [oyuncu] - Kamera [oyuncu] isimli oyuncuya göre
      ayarlanır
      KillViewedActor - Kamera o anda kimin bakış açısındaysa o
      oyuncuyu öldürür (kendinizi öldürmeyin!)
      SetCameraDist [mesafe] - Kamera mesafesi
      SetGravity [yerçekimi] - Yerçekimi miktarı
      FreezeFrame [süre] - Oyunu [süre] kadar dondurur
      SetJumpZ [yükseklik] - Zıplama yüksekliği
      SetSpeed [kat] - Oyuncunun su ve karadaki hızını




      OYUNLARIN CD KEY LERİİİİİİİİ





      Nfs Underground Cd-key
      6z6h-3psx-lppn-3vxb-rld0
      Nba Lİve 2005 Cd-key
      Rff7-94dd-9alm-ha86-rrld
      Fİfa 2004 Cd-key
      Jukt-952b-c8n2-l2s4-ndev
      Nhl 2004 Cd-key
      6t22-8l62-6666-8666-6666


      767:Pilot in Comand………….....W767-DD2EE409-89AD6AA3

      Adventure Pinball Forgotten I...: 0901-3066676-3327010-9227

      American McGees Alice .…... : 2000-0112900-001-0978-3379

      Amsterdam Schiphol ……....... : 6836-0462C1

      Aquanox……………….………..1278-7952-2378-8f06

      BabyZ serial .………...…....... : 5931-obaa-aaao-gbd

      Battlefield 1942: The Road to R.:1942169437421835761568

      Battlefield 1942ecret Weap..:2gyy-3wlk-8btf-wjur-g277

      Battlefield 1942…………..……:5000-0000000-0000000-1318

      Big Scale Racing…….………...:44BO-D8LL-40OC-90KS

      Bionicle…………….…………...:4466-6319787-4779568-2851

      C & C : Renegade…...……...…:056894-929488-118387-9679

      C & C Generals:Zero Hour Exp:AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S

      C&C Generals…………………:5533-3743808-8068198-3235

      C&C Tiberian Sun ..………...... : 000722-000722-000722-7575

      C&C Tiberian Sun………...……..111111-111111-111111-1111

      C&C Tiberian Sun……….…..…. 001979-000000-001999-1106

      Chaser…………….….………...:52QJY-10K8V-CLNPI-1EISW-7VNP3

      Clive Barkers Undyin.... ……...: 2500-0911911-0911911-2705

      Commanche 4…………..……..:3CGZ44KS-ZN94-63EK-E5XH

      Dark Reign 2 ....……….…...... : gad6-teb4-cup9-pap6-5529

      Deep Raider ............……....... : 102050000000001

      Deep Sea Fishing 2………...….:299597636983

      Deer Hunter challenge SE…….:14067 CAFE DALE KNEE GRIN

      Delta F. Task Force D. …….... : 72YL-R4SB-GKG6-3WKS-HQ27

      Delta Force Black Hawk Down: QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG

      Delta Force Landwarrior …….. : N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS

      Diablo II Lord of Destruction…..: 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP

      Eat This ....……………............ : 11223346

      Emperor: B.F.D……………..…..036642-256734-246754-5204

      Emperor: Rise of t.Mid. K……..AD2-MAC2-DAD2-MAC4-2269

      Empire Earth: Art of Conquest.:GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252

      F1 2002…………………….…...:7931-9865028-6024865-1156

      F1 Championship Season 2k. : 2000-5005241-5005241-6839

      Field & Stream:Trophy H.4. ….YB3-GAG8-LAR6-FUZ6-9747

      Fifa 2002..………………....….:2501-2973603-4208783-4109

      Fifa 2003………….….………...EVI-ANCE-RULE-ZF79

      FIFA World Cup 2002……..….:0901-3482564-1716312-0441

      Flight Downunder 2002……...:PTGL-SFLX-JJEK

      Freedom Fighters…………......:PZ3K-4NAQ-TPZT-Z6WU-ZD2W

      Freedom Force…………..…...:3615-4209737-2601657-1161

      GIB 30 azonosito kod………... c307461qlu

      GIB 30 sorozatszam …...….. 128213

      Global Operations………....…:5000-0000000-0000000-5021

      Gore…………………..……….:5a67-8eaf-8863-e05e

      Ground Control ……..……...... : RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542

      Gunman Chronicles ...…….....: 2609-57245-0368

      Haegemonia………….………...:BAD7-DAD7-5003-6113

      Halflife .......…………............ : 1911-11111-1115

      Halflife / GoY Edition .. : CD-Key : 2128-82043-0447

      Halflife Counterstrike …….... : 2462-92319-7642

      Harry Potter and the Chambers.:7614-2322168-5761892-3635

      Harry Potter:Quidditch W. C.….:6Q7F-WAAC-8QTH-WLC4-EDEV

      Harry Potter…………...………:0901-7014788-4117807-0206

      Hidden and Dangerous 2...…...:1234-5678-9abc-dddf

      Homeworld .....……..……...... : BAT5-JUG3-GEG5-XEG6-9884

      Homeworld 2………….…..…...:NAS3-DEC2-BYJ5-CUJ6-8385

      Homeworld Cataclysm……....: GAF6-CAB4-***5-ZYL6-2622

      Hydlide 3 .......………..…....... : 14201002

      IGI-2: Covert Strike…………….:1320-615d-ba73-52ec

      Industry Giant 2…….…..……...:HOHO 44JT OEQK 64C3

      Insane........……….……..........: NTNE-EED8-WG2A-76MW-A4

      James Bond 007: NightFire......:7614-2322168-5761892-1232

      Kingdom Under Fire ……....... : E1KJ-RL62-C007-FT96

      Kohan Immortal Sovereig….... : 6BD9-9A56-BC85-455A

      Kohan: Ahriman's Gift…….……1003-dead-dead-c037

      LotR: War of the Ring………....:XUF5-JUB2-JAB8-JUD3-4947

      Maddog 2000………...………..6754-IPZ4XY

      Matt Hayes Fishing…….……..:7614-2322168-5761892-0532

      Medal Of Honor Breakthrough..:42RH-PNLU-J2R2-TDA9-K4Z2

      Medal of Honor……….……….:5000-0000000-0000000-5068

      Medal of HonorSpearhead…...:5000-0000000-0000000-5039

      Nascar 2002 …………..……...:raf2-ral2-ras2-rax2-6667

      Nascar 4………………….…….:GAC7-REB8-TUX6-DAC2-7833

      Nascar Thunder 2003………...:CARS-CARS-CARS-*E2C

      Nascar Thunder 2004……...…:1RKB-TB12-ZZ9R-ZLAU-0U0A

      NBA Live 2001..………….........2001-0020601-0010978-6694

      Need For Speed 5 ……...….. : 14077 BUSY CODA CALF BIFF

      Neverwinter Nights………..…:QFETM-MPU3X-DN6FF-MHFDA-YWARA-4HMPE-RDJTG

      NFS: HOT PURSUIT 2…….…...:8249-7EE3-84EW-TXGT

      NHL 2001......……………........:1500-5381519-04217109-2522

      NHL 2002……………….……..:1000-2003004-0000000-4904

      NHL 2004…………….………...:6T22-8L62-6666-8666-6666

      NHL Hockey 2003…….……....:JNS9-009W-4H7A-SA3R

      Operation Flashpoint USA…..: M3CZ-P5186-XNEYL-CL0T7-513NT

      Operation Flashpoint……..…..:67577-04866-96486-48275-37953

      Operation Flshpnt-Red Hammer.:M3CZ P5186 XNEYL CL0T7 513NT

      Operation Flshpnt-Resistance..:HD14-E48N7-JW3DB-WWW01-XPHP5

      Outlive ..............…….…....... : c61e41-a3f465-4674c1-ace71f

      Primitive Wars……………..…..:17Z0-0C00-01200

      Q-3 Team Arena ...………..... : TSBH-7CCG-DPWP-B2LT-84

      RA2- Yuri's Revenge……..…..043940-206961-084709-9463

      Rails Across America…….….:1499-c1ee-1b2d-f545

      Rally Trophy…………..………:M000-0000-001L-9248

      Return to Castle Wolfenstein ..:CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88

      Return to Castle Wolfenstein GOTY.L3H-SSPG-B3JL-LPCC-A5

      Rugby 2004………….………...:PWK3-GDA4-TXCB-VB8P-KCQB

      Sacrifice .....……………........ : xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

      Settlers-III ......……………..... : 1074-0141-7765-6293-5576

      Settlers-IV. ......…………....... : 1576-5655-2355-6565

      Shogun .............………..…... : 1600005241000524106424

      Shogun- Warlord Edition……..:0901-3721384-6427058-7026

      Sim City 3K UK Edition……......:5501-2440521-3168507-4469

      Sim City 3K Unl.Edit………..... : 2121-0600600-0600600-4731

      Sim City 4……………………….:NCM4-RHYX-6QMX-DX4M

      Sim Coster ............………...... : 2001-0013101-0010978-2823

      Soldier of Fortune .………...... : BEN2-BAC7-BUZ6-JAD3-9742

      Soldier of Fortune II…………...:3Z4J - J3PP - K848 - EWPK - 1F

      Star T. Fleet C.- Orion Pirates...: 4800-b491b1dc3-0f6c

      Star Trek Conquest .……....... : 2E10BCNHII86UP5V

      Star Trek Fleet Command 2 ….: RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652

      Star Trek: Elite Force……..…..:C33R-RX69-FTCY-NBHP-75

      Strifeshadow…………….…….:25a2-34a5-7f45-e9d1

      Sub Command Seawolf Akula: 0901-1315206-2102812-3248

      Submarine Titans...………......: GAYMADBOY-7TEH

      Superbikes 2001 ...……….... : 1500-4288423-2982915-3163

      SWAT 3 ............……….….... : BAC2-BAB2-BAB2-BAB2-2352

      SWAT 3 Elite Edition ………...: LYF7-FUB6-JEM5-NUD6-5854

      Tachyon ..........…………...... : 2UZW-Z4GT-NMVE-FJAR-SQS5

      Team Factor………………….: 2K3KHRS-V8L77K8

      Terminator 3: War of the Mach.EVV-STUQ-S6PL-Y49P

      The Sims .............………...... : 100486-585530-905808-0928

      The Sims Hot Date Exp……....:1501-7709210-3634998-1949

      The Sims House Party …….. : 0901-4177371-2064872-3510

      The Sims Living Large……....: 8663-4966712-3945768-1934

      The Sims Superstar.……..…...:1500-1762775-7663263-1513

      The Sims Vacation………...….:1500-9874009-0973804-6601

      The Sims: Unleashed….…......:9932-1129289-4998838-6403

      The Sims: Makin' Magic.……....:JC3T-5Z4V-G4GG-5U8U-6DEV

      The Tainted .....……..…......... : 41-W6TLCLRWTB8B2LN

      Throne of Darkness ……..……:RAC2-RAD2-RAC2-RAC2-3387

      Tiger Woods PGA Tour 2003...:FLTR-O378-2235-1RKH

      Tony Hawk's Pro Skater 4…...:P4EPBTIQDAIH7WXM

      Total Club Manager 2003...…...:1500127097911060657818

      Trainz ……………….…………: RAZ0-R9XI-XXXC-XXXT-XXGX-1911

      Tron 2.0……………...…………:9393-L9CN-PRTB-T7N4-5858

      Trophy Bass 4 ........……...…..: NUB9-WUB8-ZUC7-RAJ3-3976

      Typing of the Dead…...…...…...TDK02200-176403-17407

      Unreal Tournament 2003……....:LYR22-RZ743-A9D7T-CNNEN

      Vampire ..........……………..... : RAC2-SAL2-GAT3-RAD3-6545

      Warcraft II Gold Edition ……...: 6696-2TGV-TT64-CNMV

      Windows Me Hun……….…….:B7BHJ-YRWHK-JP34V-48HJ4-XYDG3

      Zanzarah…………….………...:8BY40PWIWLSER EK2QVXW
      hafl life'ın cd keyi
      on üç tane 3
      3333333333333



      Age of Mythology

      Hileleri aşağıda olduğu gibi büyük harflerle yazmalısınız. [Enter]'a basın ve istediğiniz kodu yazıp hilenin aktif hale gelmesi için tekrar [Enter]'a basın:

      (Hile Kodu : Açıklama)

      GOATUNHEIM : Goat god power
      WUV WOO : Flying purple hippo
      I WANT TEH MONKEYS!!!1! : birçok monkey verir
      CONSIDER THE INTERNET : birimleri yavaşlatır
      ISIS HEAR MY PLEA : küçük bir ordu verir
      TINES OF POWER : Forkboy verir
      O CANADA : Lazer bear verir
      SET ASCENDANT : haritadaki tüm hayvanları gösterir
      WRATH OF THE GODS : Yeni god (tanrı) güçleri verir
      PANDORAS BOX : Yeni god (tanrı) güçleri verir
      DIVINE INTERVENTION : Kullanılan bir god (tanrı) gücünü açar
      THRILL OF VICTORY : Senaryoyu kazanırsınız
      IN DARKEST NIGHT : Gece olur
      UNCERTAINTY AND DOUBT : Haritayı gizler
      LAY OF THE LAND : Haritayı açar
      MOUNT OLYMPUS : Maksimum Favor
      ATM OF EREBUS : +1000 Gold
      TROJAN HORSE FOR SALE : +1000 Wood
      JUNK FOOD NIGHT : +1000 Food
      L33T SUPA H4X0R : Hızlı inşa
      RED TIDE : Suyu kırmızı yapar
      FEAR THE FORAGE : Walking berry bushes god power'ı verir
      BAWK BAWK BOOM : Chicken-meteor god power'ı verir
      CHANNEL SURFING : Sonraki göreve geçiş
      MR. MONDAY : ?
      LETS GO! NOW! : ?
      ENGINEERED GRAIN : ?

    2. #2
      DeviL
      Guest
      ----
       

      Standart

      sağol g&#252;zel bir paylaşım etmissin..

    3. #3
      CezaLı
      ----
       

      Üyelik tarihi
      Jul 2006
      Mesajlar
      190
      Tecrübe Puanı
      0
      Aldığı Beğeni
      6
      Verdiği Beğeni
      5

      Standart

      tşkler emeğine sağlık

    4. #4
      Uzman Oyuncu
      ----
       
      CeYHuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Üyelik tarihi
      Jul 2006
      Bulunduğu yer
      TeXaS / BuRSa
      Mesajlar
      1.206
      VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
      VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
      ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
      Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

      Tecrübe Puanı
      4272
      Aldığı Beğeni
      30
      Verdiği Beğeni
      6

      Standart

      ELine SağLık.Teşekk&#252;rLer...

    5. #5
      Kıdemli Oyuncu
      ----
       

      Üyelik tarihi
      Aug 2006
      Bulunduğu yer
      CeHeNNeMiN DiBi
      Mesajlar
      3.769
      VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
      VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
      ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
      Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

      Tecrübe Puanı
      321385
      Aldığı Beğeni
      84
      Verdiği Beğeni
      102

      Standart

      saolun....

    Yetkileriniz

    • Konu Acma Yetkiniz Yok
    • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
    • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
    • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
    •  

    Siteyle ilgili her türlü sorununuz için [email protected] adresine e-mail gönderiniz

    Please sent an e-mail to [email protected] for all your issues

    ÜYELER İÇİN YASAL UYARI


    Forum alanlarını kullanırken; 3.Şahısların kişilik ve gizlilik haklarını ihlal edici iletiler yazmak, Pornografik görüntüler paylaşmak, Hak sahibinden izin almadan MP3, Film, dizi, video, yazılım gibi eserleri doğrudan paylaşmak, ayrıca ilgili lisans sahibi olmayan sitelere erişim için link paylaşmak hukuka ve yasalara aykırıdır. T.C. yasalarına ve hukuka aykırı olan bu tür paylaşımlar site içerisinde tespit edildiği veya hak sahibi tarafından şikayete konu olduğu takdirde, kullanıcı siteden uzaklaştırılacağı gibi, sistem tarafından tutulan kayıtlar, talepleri halinde yasal mercilere verilebilecektir.

    HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

    Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected]  mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.


     

    Reklam Vermek için [email protected] Adresine e-mail gönderiniz

    For Advertising contact [email protected]

    Ukash