Oyun, Oyun indir, Oyun Crack, Nocd, Full Oyun, Şifre, Oyun Yardım - vBulletin

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Uzman Oyuncu Master4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VİP ÜYELİK Sitemizin özel üyesi olup
    VİP Üyelik özelliklerinden yararlanmak
    ya da bağış yapmak için aşağıdaki resme tıklayınız.
    Sitemize Katkıda Bulunmak İçin Bağış Yapabilirsiniz

Tecrübe Puanı
    1379317

Ranger Tablet mi? Akıllı telefon mu? PSP mi ? Alayım.. Yardım Her yoruma +REP

İndirmek için Tıklayın

Arkadaşlar bu yaz kesin kafaya koydum Bu yaz çalışacağım.. 400-500 TL Biriktireceğim.. Tatilimin hepsinde çalışmak istemiyorum.. 400-500 lira kadar biriktirsem yeter diye düşünüyorum..
    şimdiden ne alsam diye kafa patlatıyorum..

Arkadaşlar bizim akrabalar felan hep uzak memleketteler yolda canım çok sıkılıyor.. elimdeki telefon Nokia 5130 Xpress Music..
    Müzik dinleye dinleye çatlıyorum bizaman sonra bıkıyorum her neyse arkadaşlar memlekete gittiğimde fena sıkılıyorum PC yok bişi yok..
    bende para biriktirip sağa sola gittiğimde elimde bulunacak birşey olsun istiyorum.. aslında aklımda tek AKILLI TELEFON vardı..
    sonra şunu gördüm: SONY PSP E1004 KONSOL + FIFA 12 PSP OYUN PAKETİ 299,99 TL fiyat olarak çok uygun geldi bana..
    her neyse arkadaşlar...

PSP alırsam avantajları ve dezavantajları ;
    + fiyat uyguna gelecek.. (299,99 TL) cebimde yaz için harçlık kalacak..
    +Kaliteli oyun oynayacağım..
    -Dokunmatik ve androidli bir telefonum olmayacak..
    -taşıma sorunu olacak.. bircebimde telefon bir cebimce PSP sıkıntılı olacaktır diye düşünüyorum..

Akıllı Telefon alırsam avantajları ve dezavantajları ;
    +Dokunmatik ve androidli bir telefonum olacak..Android tabanlı oyunlar oynayacağım..
    +Kaliteli kameralı ve özellikli bir telefonum olacak.
    -Fiyat pahalıya gelecek.. (400-500 TL ARASI)
    +Taşıma sorunu olmayacak.. eski telefonu satacağım..

Tablet alırsam avantajları ve dezavantajları ;
    +Dokunmatik ve androidli bir tabletim olacak..
    -Ipad veya Samsung marka değilde bilinmeyen marka ucuz bir tablet alacağım..
    + fiyat uyguna gelecek.. (300 TL) cebimde yaz için harçlık kalacak..
    -ciddi bir taşıma sorunu olacak.. Tableti belkide taşımayacağım gittiğim heryere götüremeyeceğim..

Azimli Oyuncu Ufk Voodoo™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı
    1246148

PSP alırsan kardeşim evet çok güzel oyunlar oynarsın ancak bir süre sonra sıkılıyorsun emin ol. Oyunlar geç çıkıyor bide versiyonu doğru bulamazsan kıramazlar sadece orijinal oyun çalıştırır yani sıkıntı. Tablet dersen ben şu ana kadar tablet alanların amaçlarının ne olduğunu gerçek anlamda çözebilmiş değilim açıkçası. Android telefon alırsan şunu bil ki hem tablette hemde PSP de yaptıklarının yaparsın. Artık telefonların kendi programlarında Bedava Android Pazarı uygulamaları yüklü. İstediğim programı ve oyunu bedavaya indiriyorsun. Bende en akıllısı akıllı bir Android telefon alman olur. Ama karar senin =)
    ''Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet yada başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın."

Facebook Adresi : http://www.facebook.com/ufk.Ghost

CezaLı
    Tecrübe Puanı
    0

Android Li telefon al bence nasıl olsa tablettede android var aynısı en ucuz ALCATEL telefonunu görmüştüm 200 tl ye android 2.2 ..

Uzman Oyuncu Master4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı
    1379317

Alıntı Ufk Voodoo™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PSP alırsan kardeşim evet çok güzel oyunlar oynarsın ancak bir süre sonra sıkılıyorsun emin ol. Oyunlar geç çıkıyor bide versiyonu doğru bulamazsan kıramazlar sadece orijinal oyun çalıştırır yani sıkıntı. Tablet dersen ben şu ana kadar tablet alanların amaçlarının ne olduğunu gerçek anlamda çözebilmiş değilim açıkçası. Android telefon alırsan şunu bil ki hem tablette hemde PSP de yaptıklarının yaparsın. Artık telefonların kendi programlarında Bedava Android Pazarı uygulamaları yüklü. İstediğim programı ve oyunu bedavaya indiriyorsun. Bende en akıllısı akıllı bir Android telefon alman olur. Ama karar senin =)
    çok saol kardeşim.. +repini verdim daha karar veremedim.. aslında bende tableti fazla düşünmüyorum.. ama PSP fiyat uygunluğu nedeniyle PSP alsammı diye düşünüyorum.. Cep tel alırsam da Galaxy Ace düşünüyorum..

Alıntı xhacker09x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android Li telefon al bence nasıl olsa tablettede android var aynısı en ucuz ALCATEL telefonunu görmüştüm 200 tl ye android 2.2 ..
    saol kardeş.. ama aldımmı iyi bir telefon almak lazım.. ben biraz daha para biriktirip Samsung Galaxy Ace alırım diye düşünüyorum.. Alcatel neymiş ya daha ilk defa duyuyorum.. en ucuzunda Vodafone 945 var. yeterli para biriktiremezsem onu alırım..

Çırak Oyuncu
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim 3 gün önce samsung galaxy nexus aldım 1900 tl ye ertesi gün telefon kitlenme ve kasma sıkıntısı oldu servisde şimdi bugün belli olcaktı güya ne olcagı psp al derim. Telefon alo dese yetermiş onu anladım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)