Bir kaç öneri

Konu, 'Öneri,Şikayet ve Düşünceleriniz' kısmında bahadirokay tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. bahadirokay

  bahadirokay New Member

  Gelişmiş forum istatislik ayarlarını değiştirin, yeni mesajlar bölmesindeki gösterilen konular kapanırsa ve maximum 3 kategori halinde gösterim sağlanırsa temanızı küçültmez. Şuan ana sayfada gördüğüm temanın vsa gelişmiş forum istatisliklerinden küçük olsuğu için ana sayfa ekranın yarısında ama istatislik bölmesi ekranın tamaını kaplıyor.(mobil uyarlı değilse bendeli sürümü verebilirim)

  veri tabanınızın yedeğini haftada bir alın yıllık kayıplardan kurtulursunuz. Ne kadar büyük olursa olsun şişmeler vs gibi durumlardan gereksiz eklenti ve pluginleri silerek kurtulabilirsiniz. Bence kötü olmuş şuan en güncel konu 2016 yılından kalma.

  Bana kalırsa forumu yeni bir vertabanında açmak ve şuanki forumu sub domain şeklinde ayırmak. Yeni foruma ise konuları ve üyeleri aktaracak bir eklenti aracılığı ile geri çekmek. Eğer sıkıntı veri tabınında ise.

  tapatalk eklentisinide unutmamak gerek

  üstteki logonuzu küçültmek biraz daha şık görünüm verecektir. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
   
 2. Mr. Scαяєcяσω

  Mr. Scαяєcяσω Administrator Yetkili Kişi

  Site kapalıydı, yeni açıldı.Ayarlamalar devam ediyor.Gelip burada bize bilgi timsali kesilmeyin, sen bilmiyorsun sanırım ama bilen vardır; Bizim piyasada bir sürü sitemiz vardır.Ki anladığım kadarıyla senin bu site hakkında bilginde yok.O yüzden sen pek kafanı yorma..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş