Internet Download Manager (IDM) 6.23 Build 17 Registered (32bit + 64bit Patch)

Konu, 'Download & İnternet Araçları' kısmında TEKÝNN tarafından paylaşıldı.

 1. TEKÝNN

  TEKÝNN New Member

  Internet Download Manager (IDM) 6.23 Build 17 Registered (32bit + 64bit Patch)

  Internet Download Manager (IDM) 5 kata kadar, özgeçmiş ve program indirme indir hızlarını artırmak için bir araçtır. Kapsamlı hata kurtarma ve yetenek devam nedeniyle kaybetti bağlantıları, ağ sorunları, bilgisayar kapar veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle kırık veya kesintiye siteleri yeniden başlayacaktır. Basit grafik kullanıcı arayüzü use.Internet Download Manager IDM kullanıcı dostu ve kolay akıllı dinamik dosya bölümleme ve yüklemeleri hızlandırmak için güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir. Diğer indirme yöneticileri ve dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar Internet Download Manager kesimleri hızlandırıcıları ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamalarında mevcut bağlantıları yeniden tersine aksine.

  Internet Download Manager vekil sunucular, FTP ve HTTP protokolleri, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler destekler. IDM otomatik olarak indirme işlemek için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara içine bütünleşiyor. Ayrıca sürükle ve bırak dosyaları veya komut satırından Internet Download Manager kullanın. Internet Download Manager, ardından istediğiniz dosyaları indirmek, ayarlamak zaman modemi arama veya asmak bile zaman bitti bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

  Diğer özellikleri çeşit kullanan bağlantılar için zip, kullanışlı kotalar ile önizleme, download kategorileri, scheduler pro, farklı etkinlikler sesleri, HTTPS desteği, kuyruk işlemci, html yardım ve öğretici indir tamamlanması üzerine geliştirilmiş virüs koruması, aşamalı indirmeyi (çok dilli destek, Direcway, Direct PC, Hughes, vs) gibi adil erişim ilkesi veya FAP, dahili indirme hızlandırıcı, ve diğerleri.

  Sürüm 6.23, Windows 10 uyumluluğu ekler MySpaceTV gibi sitelerde ve diğerlerinden flash videoları indirmek için kullanılabilir web oyuncular için IDM indirme paneli ekler. Aynı zamanda tüm Windows 8.1 (Windows 8, Windows 7 ve Vista) desteği, Video sayfası kapmak, redeveloped scheduler, ve MMS protokol desteği sunuyor. Yeni sürüm ayrıca IE 11 ve IE tabanlı tarayıcılar, yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş indir motoru, tüm yeni tarayıcılar içine benzersiz gelişmiş entegrasyon, gelişmiş araç çubuğu ve diğer geliştirmeler ve yeni özellikler bir zenginlik için geliştirilmiş entegrasyon ekler.

  Hangi sürümü 6.23 Yapı yeni 17

  (Çıkış: 24 Temmuz 2015)

  Microsoft, Kenar tarayıcısı için destek eklendi
  Sabit hata


  Nasıl Kurulur: (Not: kesinlikle hataları önlemek için kurulum rehberini takip edin)

  1. "idman623build17.exe" çalıştırarak IDM kurun

  Not: çalışıyorsa / IDM çalışıyorsa çıkış yapmaya gerek yok.

  2. Run 32bit işletim sistemi kullanıyorsanız "32bit Patch 17.exe kur"
  veya
  64bit işletim sistemi kullanıyorsanız Çalıştır "64bit Patch 17.exe kur"

  3. Bitti.

  [​IMG]

  Hitfile.net ? your free unlimited file storage

  [​IMG]

  Kod:
  http://turbobit.net/download/folder/1774378
  Kod:
  Rar Code ...:::www.zevklidivx.com

   

Sayfayı Paylaş