Maximillion Administrator

Konu, 'Administrator Eleştiri Odası' kısmında SuperNaturaL tarafından paylaşıldı.

1. SuperNaturaL

SuperNaturaL <span style="font: bold 15pt monotype corsiva;colo

N€AnD€®[email protected] Administrator hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında belrtebilirsiniz

2. NecipCan

NecipCan New Member

Onun sayesinde tekrar burdayız çok çok teşekür ederiz.

3. Sakuragi

Sakuragi New Member

Katılıyorum.

4. haaaapsuuu

haaaapsuuu New Member

Bu neanderthal kim arkadaşım. Onun sayesinde buradayız falan yazmışsınız merak ettim. ismi cismi nedir nasıl biridir bu kadar hürmet var.. Anlamadım. Benim bildiğim 6 - 7 yıl öncesinden bi neanderthal vardı klavye delikanlısıydı. istediğine ana avrat söver siteden banlardı. Bu o değil heralde.. Değil mi?

5. Mr. Scαяєcяσω

Mr. Scαяєcяσω Administrator Yetkili Kişi

O değil, bahsettiğinin kişinin yani önceki nean'ın cehennem ve diğer sitelerimizle artık herhangi bir bağı yok.

6. Maximillion

Maximillion Member

Eski nean değilim,ayriyetten nickide değiştirdim millet hala eski nean sanmasın diye eski neanın sitelerle herhangi bi bağlantısı kalmadı

7. haaaapsuuu

haaaapsuuu New Member

Tamamdır o zaman. Eski neanderthal bir çok insanı bende dahil hakaretlerle siteden banlamıştı. Kin ve nefret uyandırmıştı yazımda zaten nefretimden kaynaklıydı. O olmadığına sevindim umarım site hak ettiği değeri çok kısa sürede kazanır. Onurlu insanlar tarafından yönetiliyorsa site çok kaliteli olacak..

Sayfayı Paylaş