MICROSOFT Office PRO Plus 2016 v16.0.4266.1003 RTM + Activator (Size: 2.21 GB) 2 ALT LİNK

Konu, 'İş - Ofis Programları' kısmında TEKÝNN tarafından paylaşıldı.

 1. TEKÝNN

  TEKÝNN New Member

  MICROSOFT Office PRO Plus 2016 v16.0.4266.1003 RTM + Activator (Size: 2.21 GB) 2 ALT LİNK

  [​IMG]

  MICROSOFT Ofis PRO Plus, 2016 v16.0.4266.1003 RTM + Activator
  Microsoft, Office 2016 bireyler, ekipler ve işletmeler için akıllı araçlar ile modern bir işyeri için tam, çapraz platform, çapraz cihaz çözümdür. Bu birden fazla cihaz üzerinden, her yerde, belgeler uygulamaları açabilirsiniz. Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access - yüklü bildiğiniz uygulamaları ve güven olsun. Her zaman, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access son, tam yüklü sürümleri var ve en iyi iş, ancak fikirlerinizi yakalamak - klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanarak. Microsoft, Office 2016 kuruluşlara hassas verilerin üzerinde daha fazla kontrol ve dağıtım ve yönetim bilişim daha fazla esneklik sağlayan, yeni güvenlik, uyum ve dağıtım özellikleri sunacak.

  Microsoft iPad ve Android tablet için Office genişletti. Mac, iPhone ve web üzerinde yükseltilmiş Office deneyimleri. Ayrıca Sway ve Office Lens Office ailesine yeni uygulamalar eklendi. Tüm her yerde, iş hareketli tutmak için tasarlanmıştır. Bize son bir yılda farklı platformlar için Office ayarlama odaklanmak gördüm ederken, hiçbir hata, Windows masaüstünde Office stratejimiz merkezi yapmak.

  Microsoft, Office 2016 paketi Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi uygulamaları içerir. Office 2007, Office 2010, Office 365 veya Office 2013 kullanıcıları herhangi bir ek eylem olmadan oluşturulmuş belgeleri açabilir. Office'in önceki sürümlerini kullanan müşteriler uyumluluk paketini indirmek ve yüklemek gerekebilir.

  2016 Microsoft Office Yeni:

  Sizin belgeler, herhangi bir yerde - Ofis 2016 uygulamaları karşısında, bu yerden ve herhangi bir cihaz üzerinde erişebilirsiniz böylece, masaüstünüzden bulut dosyaları oluşturmak için zengin özellikli uygulamalar, açık, düzenleme gücünü kullanmak ve tasarruf daha kolaydır. Outlook çıkmadan - Ayrıca, Outlook'ta yeni modern ekleri kolay onedrive dosyaları eklemek ve otomatik olarak alıcılara izin yapılandırmak için yapmak. Tüm kolay paylaşmak ve başkalarıyla çalışma işbirliği yapma.

  İşbirliği - Office Online, bugün apps ve Word ile başlayan Windows Masaüstü uygulamaları bu deneyimi yaşatan konum olarak gerçek zamanlı birlikte yazma mevcuttur. Tüm gerçek zamanlı - siz ve ekibiniz çevrimiçi, Word 2016 ve / veya Office çalışırken, diğer editörler çalışıyoruz ve onlar yazarken ne nerede görmek mümkün olacak.

  Akıllı Uygulamalar - Eğer görev kalmak ve Office daha iyi yardımcı olmak için ince ipuçları ve ipuçları yararlanarak, işe gibi uygulamalar öğreneceksiniz. Word, PowerPoint, yeni bir arama aracı mevcut, Tell Me, ve Excel, sadece sen ne yapmak istediğinizi yazarak ihtiyaç komutları kadar hizmet vermektedir. Dağınıklığı - Outlook'ta yanar yeni bir Exchange özelliği - yol dışına ve yeni bir Dağınıklığı klasöre düşük öncelikli mesajlar taşıyarak e-posta desenleri ve de-yığılmayı gelen kutunuza analiz makine öğrenme kullanır. Bing tarafından desteklenmektedir ve Görüşler, size okuma deneyimi içinde web bağlamsal bilgiler bulur.

  Verilerin analizi daha hızlı ve daha kolay - Sen, çekme harita, analiz etmek ve veri daha hızlı ve her zamankinden daha kolay görselleştirmek, böylece yeni analiz yetenekleri, Excel içine inşa edilir.

  • Tek tıkla tahmin. Gelecekteki eğilimlerin tek tıklama ile veri serisi tahminleri oluşturun.
  • Sezgisel veri bağlama ve yeteneklerini şekillendirme. Entegre Güç sorgu ile bağlanma ve çevrenizdeki tüm verileri görüntüleyerek kişisel analiz çalışma alanı olarak Excel kullanın. Salesforce gibi internet sitelerinden tablolar, SAP Business Objects gibi kurumsal veri, Hadoop gibi yapılandırılmamış kaynaklardan ve hizmetler dahil olmak üzere veri kaynakları, geniş bir yelpazedeki yararlanın. Tek bir yerde birlikte tüm verilerinizi getirerek sonra, hızlı bir şekilde şekil ve benzersiz iş ihtiyaçlarına uyacak şekilde birleştirmek ve saniyeler içinde analiz olsun
  • Kolay veri modelleme ve güçlü analiz. Geliştirilmiş Güç Pivot özellikleri ile Excel bir parçası olarak, size iş büyük resmi vermek için veri modelleri oluşturmak için sürükle ve bırak kolaylığı ile farklı veri setlerini haritası. Sezgisel analiz fonksiyonları, otomatik zaman gruplama ve Özet Tablo ve Özet Grafik analizi deneyimini geliştirmek diğer özelliklerden yararlanın. Şimdi veri satırı milyonlarca 100'ler hesaplamak için yeteneği ile, yüksek hızda derin analizi gerçekleştirmek.
  • Microsoft Power BI Önizleme yayınlayın. Zahmetsizce Güç BI kullanıcılarına Excel çalışma kitaplarını yayımlamak ve paylaşmak.
  • Taze şekillerde verileri sunmak için Excel yardım TreeMap, Sunburst, şelale, Box ve Whisker ve Histogram ve Pareto gibi New, modern çizelgeleri ve grafikler.


  + ---------------- +
  | Nasıl Kullanılır |
  + ---------------- +
  1) Açık _readme.txt ve Talimatlarını okuyun


  [​IMG]


  ??????? ??? ????? ?? ?????: | Turbobit.net


  [​IMG]


  Hitfile.net ? your free unlimited file storage


   
 2. Alyx Vance

  Alyx Vance New Member

  Paylaşım için teşekkürler, eline sağlık.
   

Sayfayı Paylaş