NFS Carbon Türkçe Yama

Konu, 'Dil Yamalari' kısmında Jexshare tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
 1. Jexshare

  Jexshare New Member

  [​IMG]
  [​IMG]

  Need for Speed Carbon Türkçe Yama Kurulumu

  NFS Carbon Türkçe Yamayı kurmak için öncelikle oyunu kurduğunuz klasörü belirtmelisiniz. Oyunu kurarken yükleme klasörünü değiştirmediyseniz NFS Carbon tr yama dil eklentisini kurmanız gereken klasörü değiştirmenize gerek yoktur, kur dosyasında belirtildiği gibidir. Varsyılan olarak bu yama C:\Program Files\Electronic Arts\Need for Speed Carbon" klasörüne kurulur. Eğer oyunu kurarken yükleme klasörünü değiştirdiyseniz Gözat tuşuyla o değiştirdiğiniz klasörü bulun.

  Yükleme klasörünü ayarladıktan sonra Yükle tuşuna basıp kuruluma başlayabilirsiniz. Kurulum sonunda bir soru gelecek, siz bu soruyu Evet tuşuyla yanıtlamalısınız.

  Yamayı kaldırmak isterseniz kaldırmak için oyunun Başlat menüsündeki kısayollarına Türkçe Yamayı Kaldır adında bir kısayol daha eklenir. Bu kısayolu kullanarak yamayı kaldırabilirsiniz.

  ÖNEMLİ UYARI: Kurulum sırasında siyah DOS ekranı geldiğinde çok sayıda Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" şeklinde yazı görüyorsanız yamayı yanlış yere kuruyorsunuz demektir. Bu durumda çıkan soru penceresini Hayır tuşuyla yanıtlayıp kur dosyasını tekrar çalıştırmalı ve yamayı doğru yere kurmalısınız.

  Yama oyunun Collector's Edition sürümü içindir. Yamayı oyunun Collector's Edition olmayan bir sürümüne yüklerseniz yamayı yüklerken siyah DOS ekranında "Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" yazılarıyla karşılaşabilir ve oyundaki videoları göremeyebilirsiniz. Oyun açılırken sağ üst köşede yazan sürüm numarası 1.2 veya 1.3 ise oyununuz Collector's Edition sürümüdür​


   

Sayfayı Paylaş