SAW: The Video Game (2009) - Torrent indir

Konu, '3Rd Person-RPG Torrent' kısmında Onur™® tarafından paylaşıldı.

 1. Onur™®

  Onur™® Administrator

  [​IMG]
  2004 yılında ülkemizde Testere adıyla gösterime giren Saw bir çok kişi gibi beni de çok etkilemişti. Seri katilimiz John Kramer (diğer adıyla Jigsaw veya Saw) bir kanser hastası. Bu amansız hastalığa yakalandıktan sonra hayatının değerini anlayan, ölecek olmanın verdiği derin acı nedeniyle insanların kendi hayatlarının değerini bilmemesine kızan John Kramer onlara bir ders vermek ister.
  Görevi kötüye kullanan bir polis memuru, uyuşturucu bağımlıları, dolandırıcılar veya hayatı umursamayan serseriler Jigsawn kurbanları arasındadır. Yalnız onu diğer seri katillerden ayıran nokta ise onları doğrudan öldürmeyip bir şans vermesidir. Dâhice hazırlanmış tuzaklarla dolu mekânlar oluşturduktan sonra kurbanlarını buraya hapseden katilimiz, kurbanlarından bu mekânlardan ve kendi üzerlerinde bulunan tuzaklardan kurtulmaları için çeşitli bulmacaları çözmelerini, bazen de birisini öldürmelerini isteyebiliyordu.
  Her yıl bir filmi gösterime giren Sawın ilk filminin etkisi diğerlerinde görülemese de biz bu oldukça popüler filmin oyunuyla ilk filmin dünyasına biraz da olsa geri dönebileceğiz. Bunun nedeni ise ilk filmde Jigsawın peşine düşen Detektif David Tappin oyunumuzun başkahramanı olması. Kahramanımız filmde her ne kadar ortağı Jigsawın kurbanı olan bir polis memurunu canlandırsa da oyunumuzda filmin aksine onun bulmacalarını çözmekle yükümlü kurbanlarından birisi oluyor.

  Oyunumuza boynumuzda başımızı parçalayacak bir mekanizma ile bir odada uyanarak başlıyoruz. Analog sticki ekranda gösterilen yöne çevirdiğimizde bu bulmacayı rahatlıkla çözebiliyoruz. Bu bulmaca ölümcül olanlar arasında en kolaylarından birisi, ileride çok çeşitli birleşimler deneyerek çözmemiz gerekenlerle de karşılaşacağız. Bir elektrik panelindeki kabloların yerini değiştirmek, masaya bağlanmış bir kişinin üzerinde sallanan dev kesici metali durdurmak için çeşitli çarkları uygun sıraya düzmek veya bombaları durdurmak için ışıkları kapatıp sadece karanlıkta görünen ipuçlarını bulmak gibi birbirinden zorlu bulmacalar bizi bekliyor. Bu bulmacaları belli bir süre içinde çözmek ise oyuna fazladan stres ve heyecan katıyor.  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  â€¢İşlemci: Intel Pentium D 3GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+ (Çift çekirdekli) veya daha iyisi.
  •RAM: 1.5 GB

  •Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro veya daha iyisi.
  •Boş Hard Disk Alanı: 8 GB​  [​IMG]
  [video=youtube;mrI6NEEaWPs]https://www.youtube.com/watch?v=mrI6NEEaWPs[/video]  [​IMG]


  [FONT=&amp]Turbobit[/FONT]   
 2. Alyx Vance

  Alyx Vance New Member

  Paylaşım için teşekkürler, eline sağlık.
   

Sayfayı Paylaş