Tema

Konu, 'Öneri,Şikayet ve Düşünceleriniz' kısmında Madara tarafından paylaşıldı.

1. Madara

Madara New Member

Bence sitenin eski teması müthişti eğer mümkünse sitenin eski temasının geri gelmesinin iyi olacağını düşünüyorum :)

2. Mr. Scαяєcяσω

Mr. Scαяєcяσω Administrator Yetkili Kişi

Şu anki temamız bence iyi eğer başka üyelerde temanın değişmesini isterlerse konu altıya yazsın, değerlendiririz.

3. Madara

Madara New Member

Teşekkürler dostum

4. Simo Hayha

Simo Hayha New Member

Cehennem öyle bir yer ki, temayı değiştirip modern çağa uyalım dersin, olmaz. Bu site biraz ağır abi takılan cinslerden. Cıcırlı bıcırlı temalar yakışmıyor. :011: Ama üzerinde oynama yapılabilir tabii ki. :011:

5. ChenoLeS

ChenoLeS Member

Eski temamız vBulletin'in eski sürümüne dahildi. Veritabanını güncellediğimizden dolayı temada panelde değişime uğradı tabii. Eski temaya dönmek için versiyonun düşürülmesi gerekir , buda data alışverişi açısından yavaşlık sağlayacağından dolayı pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

6. Madara

Madara New Member

Anladım . Bilgi için teşekkürler .

7. Simo Hayha

Simo Hayha New Member

Serhat sen yokken VB 5'e güncellenmişti modern olak diye hayatımda bu kadar dandirik bi şey görmedim ben. :011:

8. Madara

Madara New Member

Peki şey oyun paylaşımlarında resimler olur ya mesela Oyun Hakkında , Ekran Görüntüleri Örnek olarak [​IMG] Bunlardan siteye özel birkaç tane yapılsa fena olmaz konularda kullanırız konuların estetiğini geliştirir buda bi fikir :)

9. Maximillion

Maximillion Member

Öncelikle,tema isi şuanlık olmaz.Siteyi açarken yeterince oynama yaptık çünkü,ilerleyen zamanlarda yarışma düzenleriz arkadaşlarımız önerilerini sunar üyelerdende bir öneri alırız..Dediğin duruma gelicek olursak tasarım yapılsın o iconlara yani ekran görüntüsü,sistem gereksinimleri iconlarına yönetici bölümünde paylaşırız,kullanmak isteyen arkadaşlarımız kullanabilir..

10. Madara

Madara New Member

Teşekkürler :)

11. Manyakwolf

Manyakwolf New Member

Tam "Katılıyorum" yazıcaktım ki, "olmaz" denmiş :C

Sayfayı Paylaş